Prymas Polski o filmie T. Sekielskiego: Nie widzę w tym filmie żadnego ataku na Kościół

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 15 maj 2019
 • Więcej: wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Wojciech-Polak-u-Beaty-Lubeckiej.-15.05.2019
 • RozrywkaRozrywka

Komentarze • 2 901

 • RAFAL CZUBAK
  RAFAL CZUBAK 23 dni temu

  kler LENIE

 • Bunio87
  Bunio87 Miesiąc temu

  Wiem, że wiele osób się bulwersuje, że dziennikarze tak ostro traktują księży. Casus arcybiskupa Jędraszewskiego jest w tym jednoznaczny. Krył on jako biskup pomocniczy Paetza.

 • Nie Dla szpiega
  Nie Dla szpiega Miesiąc temu

  Ona jest nienormalna 😤

 • Wacław Lubiński
  Wacław Lubiński Miesiąc temu

  A krzyż pod pachą. Nie wiem o co tu chodzi. Może mnie ktoś oświeci.

 • Bill De Jesus
  Bill De Jesus Miesiąc temu

  PROSIMY o uwolnienie AUGUSTYNA PELANOWSKIEGO i dopuszczenie go do GLOSZENIA HOMILII w Kosciele JEZUSA.
  Marzena

 • Pawel Siniewicz
  Pawel Siniewicz Miesiąc temu

  Komu zaufać? Tobie kryminalisto pierdolony.

 • michav765
  michav765 2 miesięcy temu

  Niestety Polak jest tylko figurantem w Polskim kościele w którym tak naprawdę rządzą Dziwisze Głodzie Hosery Michaliki Gądeckie itp którzy za tuszowanie pedofilii powinni zostać wykluczeni z kościoła i zastąpieni takim duchownymi jak ks Prusak

 • FocusMK2
  FocusMK2 2 miesięcy temu

  Prowadząca ten wywiad jest tragiczna, brak jakiejkolwiek ogłady i kultury wypowiedzi. Naganna gestykulacja, niedopuszczalne jest takie wchodzenie w zdanie rozmówcy. Już lepiej wywiad z Prymasem przeprowadziłby nawet Tomasz Lis, który każdy wie jakie ma podejście do duchownych.

 • Malwina Kuczyńska-Niebora
  Malwina Kuczyńska-Niebora 2 miesięcy temu

  Po tylu latach wyszło wszystko na jaw. To teraz on chce ugasić problem. Bo jak zaduzo osób odwróci się od kościoła to stracą kasę i upadnie kościół. To jedna wielka mafia... Mafia całego świata... Pierdolą jakieś głupoty w kosciele a głupi ludzie im w to wierzą... Zwłaszcza te mochery... Nie ma na leki ale da na tace księdzu ostatnie 2zl bo może bóg jej wybaczy. Wszyscy księża się kryją nawzajem. A że glosno się zrobiło to muszą teraz to jakoś ugasić i zrobić by sprawy ucichly. A ile dzieci mają księża? Ja znam parę osób co ojciec był księdzem

 • Triste 5844
  Triste 5844 2 miesięcy temu

  Minęło 41 od opublikowania tego filmu. Pedofile w KK nadal mają się świetnie, a komentujący słyszą tylko "nieprofesjonalną dziennikarkę. Gratuluję.

 • Dietmar Brach
  Dietmar Brach 2 miesięcy temu

  Barzo fajna kobieta xD nie da sie zmylic i chce zeby szydlo wyszlo z worka !!! bravo !!!

 • Dietmar Brach
  Dietmar Brach 2 miesięcy temu +1

  Barzo fajna kobieta xD nie da sie zmylic i chce zeby szydlo wyszlo z worka !!! bravo !!!

 • Dietmar Brach
  Dietmar Brach 2 miesięcy temu

  Nie ma co owijać kota w bawełnę
  jestescie bandytami i kropka !!!

 • Bogumiła Góral
  Bogumiła Góral 2 miesięcy temu

  To ty jesteś ślepy i masz słabą analizę faktów.

 • Marek Grabarek
  Marek Grabarek 2 miesięcy temu

  Ojojojoj.szkoda ksiundza świetego ....straszna baba,a on taki dobry.

 • Gorim
  Gorim 2 miesięcy temu

  Proszę księdza pedofil po wyroku monitorowany ? To jakaś kpina !!!!!!

 • Greg-S /
  Greg-S / 2 miesięcy temu

  wszystkie koment,do Jedraszewskiego wyłączone czy to jest komunikacja z wiernymi? apostazja wzywam Wszystkich wreszcie może się ogarną

 • Damian Huba
  Damian Huba 2 miesięcy temu

  W filmie sekielskiego nikt nie powiedział że ci księża to są i byli agenci wrzucenie specjalnie do kosicola aby dzisiaj robić taki syf z kosicola wy kurwy ofu

 • Norbi Design
  Norbi Design 2 miesięcy temu

  Strasznie nieprzyjemna prowadząca, zachowuje się jak kat dla gości.

 • Harfista Michał Zator
  Harfista Michał Zator 2 miesięcy temu

  Kultura, spokój i elokwencja vs. Szczucie, nienawiść i chamstwo. Cudowny człowiek ten Prymas.

 • Agnieszka Terlak
  Agnieszka Terlak 2 miesięcy temu

  ANI grosza tym klechom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • robasjusi
  robasjusi 2 miesięcy temu

  List otwarty pułk. ADAMA Mazguły.
  Panie Arcybiskupie Sławoju Leszku Głodziu,
  jestem pod wrażeniem Pańskiego wystąpienia podczas ostatniej pasterki w Oliwie. Gdybym nie znał realiów, pewnie poszedłbym za tymi słowami zatroskanego pasterza. Tyle było emocji, tak wiele troski tylko…, o co, Panie Arcybiskupie? O dobre imię Kościoła, o pomyślność wiernych czy może wyłącznie o interes hierarchów i kościelnych pedofili?Panie Arcybiskupie,
  znamy się dobrze i pewnie pamięta mnie Pan, jako oficera, z organizacji wizyty do ojczyzny Jana Pawła II, bo to ja (szef sztabu jednostki w Opolu) otrzymałem rozkazy przyjęcia pielgrzymów wojskowych i kapelanów. To ja, poprzez ks. Marka, udzielałem Panu porad, co i kiedy nosi się do munduru wojskowego. To mnie odmówił Pan poświecenia sztandaru jednostki, bo nie nadawałem odpowiedniej rangi Pańskiej świętości. Nie przeszkadzało to jednak Jego Świątobliwości w regularnym upijaniu się w Ośrodku Szkolenia Piechoty Górskiej "Jodła", (który mnie gospodarczo podlegał) na Jamrozowej Polanie. Spotkaliśmy się na Monte Cassino, gdy pojechałem, by pokłonić się bohaterskim Karpatczykom. Przyjechałem na własny koszt, bowiem zabrakło dla mnie miejsca w oficjalnej delegacji, mimo że byłem dowódcą jednostki karpackiej, a delegacja liczyła kilkaset osób. Pamiętam, jak w Watykanie zamęczał Pan orkiestrę wojskową wielogodzinnym graniem dla zwrócenie na siebie uwagi. Spotkaliśmy się również w Iraku, biadolił Pan wtedy na brak zaangażowania żołnierzy w msze polowe, a oni jeździli w konwojach, narażając się na utratę zdrowia i życia, zamiast się modlić. Po apelu Jego Świątobliwości: „Nie zdejmujcie krzyża ze ściany naszej ojczyzny, to znak zbawienia. To znak naszej ojczyzny” - to ja oficjalnie odpisałem, że „symbolem mojej ojczyzny jest Orzeł Biały, a biskup jest symbolem pychy, kasy i flachy”.
  To za to nakazał Pan dyżurnym propagandzistom PiS-u, Goebbelsom naszych czasów zniszczyć mnie wszystkimi możliwymi sposobami, przede wszystkim propagandowym kłamstwem i oskarżyć o wszystkie plagi tego kraju, tworząc mi nowy życiorys na potrzeby Pańskiej zemsty.
  Arcybiskupie,
  nie będę jednak przypominał, kto współpracował z służbami bezpieczeństwa PRL, nie będę wypominał zdrady w Watykanie i niejasnych okoliczności powołania na biskupa polowego Wojska Polskiego oraz awansu z cywila na generała. Prasa regularnie ujawnia te fakty.
  Mnie interesuje żołnierski honor oficera i generała. Nie chodzi mi nawet o wiecznie pobrudzony mundur, na skutek ciągłego biesiadowania i załatwianie awansów wszystkim, którzy dostatecznie nisko zginali karki przed biskupem polowym.
  Opowiem jednak ciekawą historyjkę.
  Pewien zacny kapelan wojskowy nie czuł się dobrze w mundurze i chciał odejść do cywilnej parafii. Biskup polowy zgodził się: odejdziesz i dostaniesz dobrą parafię, jednak pod warunkiem. Kapelan zwrócił się do dowódcy o zaliczenie mu okresu nauki w seminarium duchownym oraz służby w Kościele do okresu służby wojskowej. Żaden dowódca w tym czasie nie odważyłby się nie wyrazić na to zgody, jak i na przydzielenie dużego wojskowego mieszkania służbowego. Zaraz, jak tylko zostało to załatwione, kapelan rozchorował się na serce i trafił do szpitala wojskowego. Parę dni później złożył wniosek o rentę do Wojskowej Komisji Lekarskiej. Komisja określiła, że kapelan utracił zdrowie w wojsku i przyznał mu rentę. Kapelan ten nigdy nie był na poligonie ani nie spał w okopie na mrozie, nie był na misji poza granicami kraju, ale komisja orzekła i nikt się nie odwoływał. Pozostało już tylko przesyłanie renty wojskowej, w związku ze służbą wojskową, na wskazane przez biskupa konto i można było spokojnie odejść z wojska i otrzymać ze zasługi bogatą parafię.
  Panie Arcybiskupie,
  ilu takich kapelanów do tej pory wspomaga Pana i ilu Pan tak ulokował?
  Ile takich wyłudzonych rent i emerytur wpływa z MON na Pańskie konto, oprócz Pańskiej nieprzyzwoitej emerytury generała dywizji ze wszystkimi możliwymi dodatkami za uciążliwość służby, mimo że głównie przy biesiadnym stole?
  Panie Arcybiskupie, dla mnie to Pan jest tą kanalią, o której wspominał wiadomy prezes z trybuny sejmowej i człowiekiem, którego dopadły wszystkie plagi grzechów głównych. Jest Pan przykładem zakłamania i pazerności. Człowiekiem, bo nigdy mi nie przejdzie przez usta, że generałem, bez honoru.
  To jest jednak sprawa Pańskich wiernych, ale to, jak Pan oszukuje bliźnich i państwo, to sprawa dla prokuratury (nazwiska i fakty do dyspozycji). Teraz ubliża Pan ludziom, szczuje, usprawiedliwia pedofilię w Kościele, gromadzi pałace i złote obrazy, z których kapie paragrafami karnymi, krwią i potem ofiar. Chce Pan narzucić swoje wymyślone prawo dla wszystkich Polaków, tylko nie dla siebie, bo tak Panu smakuje władza bez odpowiedzialności.
  Pan poucza innych, jak mają żyć? Co za podłość?
  Każdy, kto robiłby podobne rzeczy, dawno siedziałby w kryminale. Tymczasem arcybiskup poucza i grzmi butą, straszy siłą poparcia swoich owieczek?! Wykorzystuje słabość władz rządowych, samorządowych i zwykłych urzędasów, aby zdobywać
  grunt za przysłowiową złotówkę, dobra i przywileje dla siebie i swoich kolaborantów w kłamstwie, bo Panu się wszystko należy za służbę, komu?
  Panie Arcybiskupie Sławoju Leszku Głodziu, brzydzę się Panem i mam nadzieję, że i po Pana przyjdzie prawo i sprawiedliwość. Nie ta obiecana, święta, po śmierci, ale ta ziemska, normalna, dla ludzi.
  Bo chyba nie jest Pan Bogiem?
  Adam Mazguła

 • Gosiag
  Gosiag 3 miesięcy temu

  Dramat jeśli chodzi o dziennikarkę, ledwo przebrnęłam przez ten wywiad, ostatni raz słuchałam wywiadu prowadzonego przez tą Panią, widać ogromną przepaść pomiędzy rozmówcami.

 • Tedi35
  Tedi35 3 miesięcy temu

  Co za baba hehehe, jak ktos takim osobą placi za robienie wywiadów to jest kolejnym kretynem!!!😡😡😡

 • Siman Siman
  Siman Siman 3 miesięcy temu

  Kobita wcina się w wypowiedz nagminnie, ja już dawno wyszedł bym z siebie. Kompletna amatorka!. Agresja z niej bije jak by to on wszystkiemu winnien był Najlepiej po skandalu niech papież się do dymisji poda ;)

 • Jola Maybe
  Jola Maybe 3 miesięcy temu

  Nie wierzę w samooczyszczenie KK, jest to towarzystwo wzajemnej adoracji, gdzie prawie każdy na każdego ma haka :( Poczytajcie książkę Artura Nowaka "Duchowni o duchownych", polecam, wiele wyjaśnia.

 • Erwin Krenz
  Erwin Krenz 3 miesięcy temu

  Jebac koscioly i czarna mafie! Pedofile zboczency biznesmeni swiete krowy. A watykan zaorac i tego cwela w bialym fartuchu pape mobile wyslac do panstwa islamskiego tam by sie nim dobrze dzikusy zajely. Kosciol szatana i nieczystosci. Zero wspolnego z Bogiem i Jezusem. Dla was bedzie placz i zgrzytanie zebow bo zyjecie w klamstwie i klamstwo glosicie.

 • Kam Mis
  Kam Mis 3 miesięcy temu

  wredna ona jest

 • ja i on
  ja i on 3 miesięcy temu

  JESTEŚ NIE GODNY PRYMASA POLSKI

 • ja i on
  ja i on 3 miesięcy temu

  PRYMASIE PO NAUK IE PO NAUK IE DO KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO SORY JESTEM WIERZĄCYM ALE CO PRYMASIE MÓWISZ JUŻ JESTEM PO ZA KOSMACIŁEM WY KANALIE

 • Tititka ti ti
  Tititka ti ti 3 miesięcy temu

  Chciałaby być jak Monika Olejnik i zawsze postawić kropkę nad i

 • Piotr Zwoliński
  Piotr Zwoliński 3 miesięcy temu

  Dziennikarka i tak lepsza niż ta co prowadzi wywiady w polskim radiu PR I. Ale to mega słabe dziennikarstwo tej Pani!

 • Marta Smoleń-Sidyk
  Marta Smoleń-Sidyk 3 miesięcy temu

  Oddajcie 19 mld zł które rokrocznie wysysacie ze Skarbu Państwa oraz wszystkie zagrabione dzieła sztuki, budynki i ziemie, które powinny zostać zwrócone Polsce. Nikt nie potrzebuje waszego stękania i poniżania się.

 • Dorota Roberts
  Dorota Roberts 3 miesięcy temu

  Prymas mowi w kolko bez sensu bez zadnych wnioskow

 • Dorota Roberts
  Dorota Roberts 3 miesięcy temu

  Nie wazne co mowi I jak prowadz interview dziennikarka. Wazne co mowi prymas

 • Mahdallena N
  Mahdallena N 3 miesięcy temu

  Biskup ostrożnie waży słowa. Na konkretne pytania odpowiada ogólnikowo. Czekam na konkretne działania KK. Panie Sekielski, dziękuję za ten film.

 • Pe Zet
  Pe Zet 3 miesięcy temu

  To tak jakby Polacy pożalili się Hitlerowi bo SS ich rodziny zamordowalo. Nyga plisss. Pozdro dla tych co potrafia dostrzec w tej monogatce tylko występ dziennikarza. Jak tak mu ktoś wspolczuje to niech mu swoje dzieci podesle ku pocieszeniu

 • Sonjaczek
  Sonjaczek 3 miesięcy temu

  Mówcie o tej dziennikarce co chcecie, ale pytania zadaje świetne. Bardzo dobrze ukierunkowuje tę rozmowę, nie daje się zwodzić eufemizmom. Niech się sutanny tłumaczą.

 • Paweł Bany
  Paweł Bany 3 miesięcy temu

  Prymas?

 • hetmankozacki
  hetmankozacki 3 miesięcy temu

  To zawodowa dziennikarka czy baba z ulicy? Jak się nie nadaje, to niech się zwolni.

 • Dagne Sheiadhl
  Dagne Sheiadhl 3 miesięcy temu +1

  Dziennikarka powinna mieć kulturę osobistą, nie wchodzić komuś w zdanie, nie dokańczać go za gościa i nie zarzucać pytaniami jak śledczy bo są w studiu telewizyjnym, a nie na komisariacie policji. Jeśli temat jest poważny- prowadzić go poważnym, a nie oskarżycielskim tonem. I nie strzelać słowami jak z karabinu, bo to nie licytacja przedmiotów, anie nie zapowiadanie gonitwy koni, gdzie trzeba mówić jak najszybciej.

 • marek polus
  marek polus 3 miesięcy temu

  W 30:23 pseudo dziennikarka, a ściślej przesłuchująca, zapytała Prymasa, dlaczego nie spotkał się z prezesem fundacji "Nie Lękajcie Się" nie dostrzegając z kim tak naprawdę rozmawia a rozmawia z osobą b. odpowiedzialną i doskonale zdającą sobie sprawę z powagi sytuacji, wymagającej zachowania rozwagi i przezorności, co w przestrzeganiu okazało się owocne, a nawet zbawienne. W dniu 30-05-2019 r. nijaki (dosłownie) Marek Lisiński (prezes ww. fundacji), w wiadomościach TVP1 o godz. 19:30, został przedstawiony jako nieprawdopodobna kanalia, oszust, naciągacz, wyłudzacz i łgarz najwyższych lotów do tego stopnia, że jako fałszywy opiekun ofiar pedofilii, nakłonił Papieża Franciszka do pocałowania z pokorą go w rękę, podczas gdy celem jego fundacyjnej prezesury było wyłudzanie pieniędzy od swoich podopiecznych. Tak więc ogólnie rzecz ujmując działania wokół PEDOFILII w Katolickim Kościele to nie żadna troska o dobro pokrzywdzonych przez pedofilów lecz POTĘŻNY BIZNES dla osób świeckich, udających dobrodziei, chociaż M. Lisińskiemu to na ogromne szczęście NIE WYSZŁO w przeciwieństwie do innych, bardziej wyrafinowanych cwaniaków. I to jest istota tego tornado, oprócz unicestwienia Kościoła, którego duchowe i moralne nauczanie przeszkadza określonym politykom, ruchowi LGBT i ateistom.

 • K Milewska
  K Milewska 3 miesięcy temu

  Wywiad mógłby być treściwy, bo gość chciał się wypowiedzieć, niestety Pani redaktor poprowadziła go w dziwny sposób.

 • Dobry Dóch
  Dobry Dóch 3 miesięcy temu +1

  Nie każdy ksiądz to pedofil, wielu z nich to geje, ale na pewno każdy z nich to oszust, bo religia jest oszustwem.
  plclip.com/video/V5CaGOWM0XA/wideo.html

 • whollyman
  whollyman 3 miesięcy temu +1

  Jak to dziwne że ani razu podczas dwóch godzin filmu ani tu, przez całą godzinę, nikt nie wzniósł kwestię grzechu. To jest niesamowite. Bo w końcu to jest cała podstawa moralności katolickiej, nie? Nikt nie zasugerował że ci księża idą po prostu do piekła, i to bez żadnej wątpliwości. Tak jak by sami nie wierzyli w to! A czy nawet to wszystko kiedyś wspominali w spowiedzi? A tu prymas się tłumaczy na lewo i na prawo jak zimny wąż, jak biurokrata socjopatyczny. Taki Eichmann dzieci polskich. Bo dziecko dla księdza to jest wprawdzie fikcja, taka głęboka odrębność że nie jest wstanie wyobrazić sobie że to są życia zniszczone na zawsze. A nie mówmy nawet o setkach samobójstw. Bo to grzech.

 • Michal Lukaszewski
  Michal Lukaszewski 3 miesięcy temu

  Ta "dziennikarka" tragedia. Niesamowicie irytująca.

 • Natalia natiii
  Natalia natiii 3 miesięcy temu

  XD jak ona mnie mierzi

 • pawwel1990
  pawwel1990 3 miesięcy temu

  Czy mi się wydaje, czy ten ksiądz strasznie kiepsko kłamie O_o? Przez 23 min mówi normalnie, a później zaczyna w każdym zdaniu dostawiać "nie?" jakby sam wiedział, że to nie jest prawda O_o Zaczęło się od "w drugim przypadku była to dziecięca pornografia, nie było czynów pedofilnych, nie?". Jestem w stanie uwierzyć, że krył kogoś za pedofilię i tylko mu dziecięcą pornografię wkleili...

 • Hanna Piątek
  Hanna Piątek 3 miesięcy temu

  Świetnie prowadzona rozmowa. Przynajmniej nie ma " lania wody"

 • Mariobart
  Mariobart 3 miesięcy temu

  Osobiscie uwazam przestepstwo pedofilli za najgorsze i najciezsze, jakie czlowiek moze popelnic. Jakim trzeba byc dnem moralnym aby zadac dziecku taki bol i upokorzenie?
  Jednoczesnie uwazam, ze naglasnianie przypadkow pedofilli tylko w kregach KK na tak wielka skale, jaka dzisiaj widzimy we wszystkich medich od prawa do lewa i srodka, ma na celu zrzuceniu winy za ten czyn tylko i wylacznie na nasz KrK.
  Nikt nie pochyli sie nad ofiarami z innych srodowisk, gdzie proceder ten ma o wiele wieksze i gorsze statystyki. Zadziwiajace jest tez, ze nawet my wierni nie dostrzegamy tego problemu. Pedofilia to zjawisko wynikajace nie tylko z zaburzen jednostek. Jest to choroba 21 wieku. Dostep do pornografii, rosnace, jak grzyby po deszczu ruchy LGBT. Zanik moralnosci. A najwazniejsze, upadek wartosci i poszanowania prawa. Jesli karmi sie nas codzienna dawka afer roznego autoramentu, to jakimi ludzmi stajemy sie my sami, widzac i przyzwalajac na ten stan rzeczy? Moim zdaniem to my wszyscy jestesmy winni tej degrengoladzie. Patrzac np. jak nasze dzieci siedza dniami w internecie. Nastoletnie dziewczynki wygladajace, jak lalki Barbie. Tatuaze dzisiaj bodajze w 60% spoleczenstwa.
  Atak frontalny, na chyba jedyna instytucje broniaca wartosci moralnychi zycia, ktora jest atakowana takze od srodka poprzez wnikniecie w nia agentury i masonerii. Ma za zadanie obalic ostatni bastion naszych chrzescijanskich wartosci. Dobrze sie siedzi w cieplym mieszkaniu czy domu i zawiera glos w dyskusjach, udajac, ze sprawy nas nie dotycza. Otoz nie drodzy Panstwo to my wszyscy jestesmy winni temu zepsuciu, niestety. Chociazby poprzez grzech samego zaniechania.
  Pozdrawiam z Bogiem.
  Tutaj wklejam film, po ktorym jest moj komentarz gdzie opisuje szerzej, jak to wszystko dziala.
  plclip.com/video/ljOn1Dj5lqY/wideo.html

 • prorok s
  prorok s 3 miesięcy temu

  T .Sekielski po tym filmie otrzymuje wciaz setki listow od skrzywdzonych dzieci i ich rodzicow .Opowiadal o tym z jednym jego wywiadow .Mowil ,ze nie jest w stanie przeczytac tych listow ,bo ich jest tak duzo .TEN PROBLEM BEDZIE BO TO NIE JEST KOSCIOL ZNAJACY BOGA .

 • Andrzejlbn
  Andrzejlbn 3 miesięcy temu

  Prymasie należy oczyścić kościół zaczynając od lustracji. Czy starczy siły i odwagi do samooczyszczenia wsród najbliższcyh biskupów? Co z seminariami gdzie problem się zaczyna?

 • Andrzejlbn
  Andrzejlbn 3 miesięcy temu

  Prymasa mamy bardzo mądrego, szkoda że był na przesłuchaniu a nie wywiadzie..Dziennikarka przecież reprezentuje pewną opcje, miała docisnąć prymasa to docisnęła. Brak etykiety, kultury i szacunku.

 • daro
  daro 3 miesięcy temu

  Dlaczego tego typu działania nie wyszły z kościoła dla społeczeństwa, tylko na odwrót???

 • daro
  daro 3 miesięcy temu

  Bardzo dobra wypowiedz Prymasa!

 • Jan Kowalski
  Jan Kowalski 3 miesięcy temu

  Kłamiesz kryłeś tych pedofilii Polaczku

 • Bolesław Birkut
  Bolesław Birkut 3 miesięcy temu

  A co ty w ogóle widzisz?
  Ktoś ci pluje w twarz, a ty mówisz, że deszcz pada.

 • Żeli PAPOM
  Żeli PAPOM 3 miesięcy temu

  obrzydliwa baba w zasadzie odpowiada za gościa i kreuje swój lewacki świat

 • simona Ginc
  simona Ginc 3 miesięcy temu

  Koncentrujcie sie na meritum sprawy , ktora to jest zbrodnia pedofili a zaangazowanie dziennikarki jest jak najbardziej na miejscu. Od lat jest tajemnica poliszynela, ze pedofila wsrod kleru istnieje a episkopat i biskupi znajacy ksiezy wykorzystujacy seksualnie nieletnie bezbronne dzieci przenosili tych zbrodniarzy do innych parafii zamiast wyrzucic ich do stanu swieckiego z jednoczesnym zgloszeniem do prokuratora .

 • Tomasz Graczyński
  Tomasz Graczyński 3 miesięcy temu

  Nie darzę sympatią kościoła, jestem ateistą, więc automatycznie jestem negatywnie nastawiony do ludzi kościoła. Ale tutaj Pani Redaktor wypadła zdecydowanie gorzej od prowadzącego. Mówi pod nosem, przerywa, jest opryskliwa. Nieładnie. Pan Prymas wypadł zdecydowanie lepiej, bardziej profesjonalnie.