Komentarz Tygodnia: Magda Żuk - to nie choroba ją zabiła!

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 8 sie 2018
 • Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
  O Sądzie Najwyższym , przeroście liczby radnych, przesłuchaniu Jana Stachury, kryzysie u Sienkiewicza, a także nowe informacje nt. Magdaleny Żuk.
  "Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:
  ► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
  __
  gadowskiwitold.pl/
  wyspa prawdziwej wolności

Komentarze • 962

 • route30 WujoJaro
  route30 WujoJaro 2 godzin temu

  Panie Witoldzie, proszę uświadomić widzą jak karany jest rowerzysta jadący po spożyciu powiedzmy 2x browar, z tego co pamiętam p. N był chyba po spożyciu

 • wojtaswrr
  wojtaswrr 3 godzin temu

  Magda Żuk pojechała kurwić się, a że przejadły jej się kłócę arabów to zrobili z nią to co arabowie robią z nieposłusznymi kurwami.

 • Apropag
  Apropag 6 godzin temu

  Na pewno sprawa Magdaleny Żuk ugrzęźnie w archiwum X .zbyt wiele dziewcząt nie tylko z Trójmiasta. Podlegało obróbce tak jak Magdalena.

 • Apropag
  Apropag 6 godzin temu

  Zbliży nas do informacji Układ Trójmiejski Trzaskowskiego. Głównym rezydentem kierującym tymi sprawami był rezydent GRU mający swą siedzibę w Komendzie Wojewódzkiej W Gdańsku.

 • Giovanna Poli
  Giovanna Poli 8 godzin temu

  Powołań do stanu duchownego będzie coraz mniej, bo w rodzinach rodzą się sami jedynacy. Rodzice jedynaka za Chiny nie poślą na księdza a jedynaczki do zakonu. Poza tym obecni księża są nad wyraz aroganccy i wiedzą wszystko lepiej od innych, tym samym odstraszają młode pokolenie od siebie. Tak jak obecny proboszcz w naszej parafii. Coś okropnego. Przed laty namówił jedną z dziewcząt, jedyną córkę pewnej rodziny, do zakonu Betanek. Poszła tam a tam okazało się, że jakiś ważny ksiądz molestuje zakonnice prawiąc im morały o miłości bożej i jakieś bajkowej Betanii. Wybuchła afera i zakonnice musiały wrócić do rodzin, w tym ta dziewczyna. Jej rodzice do tej pory mają wielki żal do probiscza, że ją namówił na życie zakonne i tym samym znisczył jej życie i ich jedyną córkę. Poza tym kler nie ma już w swoim ręku masowej propagandy i nie może tak jak w średniowieczu promować swoich wzorców jak np. poprzez żywoty świętych. Większość mass mediów jest w innych rękach i promuje się inne wzorce, niczym z życia burdelu, demoralizując tym samym młode pokolenie. A rodzice, zagonieni to tego, by ciężko zarobić na chleb- nie mają czasu by wychowywać swoje dzieci- rozmawiać z nimi, podawać ciekawe wzorce zachowań. I gdzie tu czas na prawdziwą duchowość?

 • Jerzy Lewandowski
  Jerzy Lewandowski 8 godzin temu +1

  Dobre pytanie o płacących ZUS Ukraińców pracujących w Polsce.

 • Michał Mk
  Michał Mk 9 godzin temu +1

  Panie Witoldzie, co ten rząd odstawił z ustawą o broni i amunicji? Środowiska strzeleckie są poruszone, czemu to ma służyć? Proszę o komentarz w tej sprawie, sprawa jest mi szczególnie bliska bo sam jestem strzelcem a czytając projekt ustawy ręce opadają.

 • Kiwaqpl
  Kiwaqpl 9 godzin temu

  Wytrzymałem pierwsze dwie minuty .

 • czeczereczecze
  czeczereczecze 9 godzin temu +1

  Kiedy rodzina przerwie milczenie i wyjaśni dlaczego sama pojechała do Egiptu z depresją choć były 2 bilety na wyjazd ? Może odpowiedzą dlaczego nie zawiadomili służb po kontaktach z nią , w których wykazywała odklejenie umysłowe?
  Nabijanie kabzy na atencji

 • MrSjoback
  MrSjoback 9 godzin temu +1

  2 pytania:
  1. Czy zgodził się Pan na udostępnianie swoich nagrań przez kanał Patriotyczna.tv? Można wiedzieć, kim są ci ludzie?
  2. Może wie Pan coś na temat książki S. Cenckiewicza o pieniądzach bezpieki, która od 2011 roku nie może się ukazać? Czy wiadomo skąd te "trudności"?

 • Miroslaw Sochanski
  Miroslaw Sochanski 10 godzin temu

  Takie spojrzenie to mam kiedy zdrowo popije dnia poprzedniego!

 • arbuziasty
  arbuziasty 11 godzin temu

  Ale zjebany przez sake. a Co? Może nie?

 • Justyna B
  Justyna B 12 godzin temu

  dziekuje

 • Ghost
  Ghost 17 godzin temu +1

  Ogolnie mądre i ciekawe i z pełnym szacunkiem.. Bo nie mam nic przeciwko.. Ale chyba popileś.. :) Bardzo mądre wypowiedzi i puenta.. Mimo tych kilku piw :P

 • Krzysztof
  Krzysztof 20 godzin temu

  Straszny stan umysłu. Życzę powrotu do rzeczywistości.

 • Robert Cieloszczyk
  Robert Cieloszczyk 22 godzin temu

  apropos bezpieczeństwa i wolności
  facebook.com/FirearmsUnitedPoland/photos/a.498338607021118.1073741831.317372441784403/913217165533258/

 • Szymon&Azarewicz Pranx
  Szymon&Azarewicz Pranx 22 godzin temu +1

  Ehh,
  Gdy widzę te wszystkie media społecznościowe to wszędzie widzę fanatyków PO/PSL..
  Nie mogę patrzeć jak trzymają się razem w swoim zamkniętym gronie do którego nie trafia żadne argumenty, w których sami sie gubią.. Nie ważne co im się powie to zaczną krzyczeć coś o konstytucji bez ARGUMENTÓW.
  Szczerze mówiąc bardzo przypomina mi to środowisko plaskoziemców.

 • Autonomia Jaroty
  Autonomia Jaroty 22 godzin temu

  Olsztynska prokuratura taka sama jak uklad Wroclawski.tu jeszcze umoczeni sa w wypady na Dominikane..Jak kuria i kler..

 • Alicja Bojko-Kołodziej

  czy ta duza firma ze zgorzelca to bananowa??

 • Mierek Master
  Mierek Master Dzień temu +1

  Panie Witoldzie gdzieki tym felietonom I Pana Michalkiewicza nie przetrwał bym na emigracji. Tak trzymać życzę wszystkiego dobrego

 • Maciej 8888
  Maciej 8888 Dzień temu +1

  GADOWSKI NIE USUWAJ MOICH KOMENTARZY, POWIEDZIAŁEM: NIE MASZ PRAWA PORUSZAĆ TEMATU MAGDY ŻUK, GÓWNO USTALIŁEŚ, WIĘC NIE MASZ PRAWA ZARABIAĆ NA DRAMACIE TEJ RODZINY, DZIADUNIU.

 • victor creed
  victor creed Dzień temu

  Było pite, znowu 🤔

 • tadeuszPIECZONKA
  tadeuszPIECZONKA Dzień temu

  BEŁKOTY pana GadowskiTV.ZDEPRAWOWANY prof. ANDRZEJ RZEPLIŃSKI=TK- zakończył swoją misję-pracę po 9- ciu latach.
  WIĘC pan GADOWSKI nie będzie już RZEPLIŃSKIEGO zamykał i OSĄDZAŁ.W przeciwieństwie do staruchów w SN . STARUCHÓW SSN 65+ [ na WĘGRZECH staruchy są młodsi= 62+] jest 5-ciu, 10-ciu, ILU??? WIĘC 38 mln naród musi wsadzić ICH do pudła- najlepiej pozbawić ich emerytury- dość wysokiej, do poziomu MINIMALNEJ.FIRMA ze ZGORZELCA nazywa się CITRONEX???Albo PAPANAU- pozdrawiam obu biznesmenów.post scriptum:::: PAN GADOWSKI gaworzy również w swoim " zaślepieniu MIŁOSNYM" do prof. MAŁGORZATY GERSDORF, przy pomocy prof. L.- " KOLEKCJONERA " obrazów.WIĘC odsyłam GADOWSKIEGO do
  niniwa2.cba.pl/lysenko_burzliwe_dzieje_gruszek_na_wierzbie.htm
  Gazeta
  Wyborcza - 01/08/1998, NAUKA I IDEOLOGIA Anna Bikont, Sławomir Zagórski
  Burzliwe dzieje gruszek na wierzbie. Publikacja traktuje o profesurze , którzy mieli do czynienia z "GIENOW niet ".

  Pieczonka Tadeusz-724866256, RUCH040404@WP.PL

 • Mirek Klemens
  Mirek Klemens Dzień temu +1

  👍👍👍

 • Damaon Matt
  Damaon Matt Dzień temu +1

  Pozdrawiam

 • Julian Ples
  Julian Ples Dzień temu

  dalej ...chlasz ?

 • Dominik Czerwiński
  Dominik Czerwiński Dzień temu

  Nie przejmujmy się wpadkami duchownych, wierzmy w ponadczasowy Kościół stworzony najpierw przez Rzymianina Szawła (który nie lubił Żydów i dlatego próbował wykreować postać Jezusa jako nie-Żyda - półboga) i udoskonalony przez egocentrycznego wojującego polityka i świetnego urzędnika - także Rzymianina cesarza Konstantyna, który przyznał Kościołowi nieograniczone przywileje istniejące do dziś. Przyznał je dla swoich politycznych zysków, a jako organizator i moderator Pierwszego Soboru w Nicei wpłynął na ostateczny kształt Nowego Testamentu - odrzucając dziesiątki "mniej spójnych" autentycznych tekstów i przekazów. W co wierzyć? W Boga Izraelitów, neo-boga Szawła, czy cenzurę, polityczny ład i porządek Konstantyna? Co tu jest wieczne i święte? Nie bardzo rozumiem ten frazes ...

 • Mada Hathor
  Mada Hathor Dzień temu

  Pan Gadowski zapomniał chyba, że w III RP obowiązuje zasada "wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych". PiS też krzyczał, że osądzi i ukaże złodziei. I co? Mamy problem nie tylko z przerostem liczby radnych, ale także liczby senatorów i posłów. Swego czasu chciał to zmienić JKM, ale Polacy to zignorowali. Moim zdaniem przerost radnych wynika z przerostu parlamentarzystów . W takiej liczbie nic sensownego nie da się uchwalić. Jesteśmy przecież świadkami tego. PiS, PO to bardzo podobne zło.

 • Beata Siwek
  Beata Siwek Dzień temu

  oczka bardzo przepite ma pan dziennikarz

 • Adam Nowak
  Adam Nowak Dzień temu +2

  Dawniej zdrajców zwyczajnie zabijano, a dziś mamy cywilizację więc robi się z ich celebrytów i mędrców narodu. Polska stoi na krawędzi rozpadu bo nikt nie potrafi sobie poradzić ze zdrajcami. Co tam Polaka, cała Europa jest sparaliżowana. Piąta kolumna rządzi w najlepsze. Zawsze najgorszy jest wróg wewnętrzny, który gra na korzyść swoich mocodawców. Do tej roli świetnie nadają się zazwyczaj wszelkie bękarty bez tożsamości, które brzydzą się narodem, bo ktoś w dzieciństwie obsypał ich piachem w piaskownicy, pokazał język, albo wytknął odmienność. Nagle gdy pojawia się szansa odegrać na narodzie, chętnie to zrobią. Szczególnie, że za plecami stoi silny mocodawca. Zawsze znajdzie się kilku takich wśród ludzi tzw.kultyry czy mediów, którzy wpadli w tarapaty obyczajowe, finansowe i za kilka srebrników utytłają się gnojem by skutecznie zniekształcić rzeczywistość.

 • Red
  Red Dzień temu +1

  Sienkiewicz mnie brzydzi

 • luki puki
  luki puki Dzień temu +1

  wg danych z Wikipedi LA jest ponad 2x większe od Warszawy

 • (W)Staje
  (W)Staje Dzień temu

  Przecież on jest pijany!

 • Green Dragon
  Green Dragon Dzień temu

  Świętej pamięci Pani Magda Żuk, została porwana siłą i otumaniona narkotykami już w Polsce, na oczach przez handel żywym towarem, mafię (klany = elity)! Osoby biorące udział w tym handlu biorą urzędnicy, wojskowi, jednym słowem elity! Jak w filmie "Pan życia i śmierci" z roku 2005.

 • Sulfadyn
  Sulfadyn Dzień temu +1

  I pomyśleć, że dawno temu nawet ceniłem pana jako niezłego dziennikarza śledczego ale sposób i klasa pana wypowiedzi oraz politykierstwo najniższej wody powodują, że pański "autorytet" topnieje jak lód na gorącej patelni....

 • hyzio0007
  hyzio0007 Dzień temu

  Wybrany legalnie jak najbardziej rząd forsuje ustawę niezgodną z konstytucją oraz niezgodną z umowami traktatu UE to jak mają się zachować sędziowie??? siedzieć cicho i się nie odzywać??

 • Slawa Ksiazek
  Slawa Ksiazek 2 dni temu +1

  Panie Gadowski, lubie pana sluchac,zycze wiele zdrowia.

 • ppanc Brygadier
  ppanc Brygadier 2 dni temu

  Jak Pan skomentuje nominacje dziennikarza o śmiesznym nazwisku z Rejsu na oficjalnego komentatora TVP w Gruzji ?

 • M.J. H.
  M.J. H. 2 dni temu +2

  Radni powinni pracować dla swojego miasta tylko społecznie - bez zapłaty!

 • kaczykat
  kaczykat 2 dni temu

  Pranie mózgu.

 • Mark Wolfheart
  Mark Wolfheart 2 dni temu +1

  Magdy Żuk nie zabiła choroba tylko psychoza którą wywołali u niej ludzie z WSI. Nieudana próba werbunku. i musiała zginąć. Pozdro dla przeciot i idiotów z wsi. Czytanie myśli wywoływanie psychoz, przekręty typu Ambergold i kontrolowanie to ich specjalność.

 • Sławomir Olczak
  Sławomir Olczak 2 dni temu +1

  Taktownie i zarazem prawdziwie choć częściowo jak gdyby naprawczy wody w usta w sposób kurtuazyjny ale prawdziwy wyraził się pan na temat stanu powołań oraz na temat treści filmu Kler.
  Szacunek za to że nie starał się pan zaprzeczać prawdzie i szkalować prawdy odnośnie tych dwóch spraw.
  W przeciwieństwie do innych osób które odrzucają błotem prawdę przy okazji tych którzy prawdę mówią.

 • Helena helena
  Helena helena 2 dni temu +1

  Dziękuję za wiadomości, panie Gadowski-super,

 • xtc79
  xtc79 2 dni temu +1

  Cała ta burza w nocniku wobec filmu Smażowskiego była do przewidzenia, ale czy to ma jakikolwiek sens? Nawet najstarsi górale wiedzą o tym, że efekt i skutki takiej kampanii zawsze są takie same, czyli odwrotne do zamierzonych - darmowa reklama i zwiększona frekwencja. Całość przypomina raczej wspomnianą anegdotę ze złodziejem, a wobec całego brudu, który tam zalega i braku chęci aby to posprzątać, brzmi to jak zwykła hipokryzja. Występki kleru już dawno przestały zaskakiwać, wątpię żeby znalazło się tam coś, o czym jeszcze "nie było słychać". Tyle,że sam reżyser potrafi ciekawie pokazać wiele kwestii, ale wątpię czy będzie szokować. W końcu to taka "Monachomachia" wg Smażowskiego :)

 • Sparrowhawk
  Sparrowhawk 2 dni temu

  a może by tak o SKOKu Wołomin...

 • Sebastian Sebak
  Sebastian Sebak 2 dni temu +1

  Wielki Człowiek Polak Patriota .Pozdrawiam.

 • Kris Sol
  Kris Sol 2 dni temu

  Talmud mafia.

 • Michal W.
  Michal W. 2 dni temu

  to byl teatr i amatorzy egipscy aktorzy a wy wyznaczonymi ofiarami tym razem widzami ktorzy mieli sie zamienic w uliczne zombies

 • Serek vZhOt
  Serek vZhOt 2 dni temu +1

  Ty kurwa Pało. Powiem Ci tak. Zainteresowałem się śmiercią Magdy Żuk, chuj mnie obchodzi co ty myślisz o Faszystach Nazistach, Ty weź chłopie lepiej powiedz czy są jakieś nowe informacje a nie tu odpierdalasz kampanie wyborczą.

 • geny arsenalas
  geny arsenalas 2 dni temu

  A to proste kurwy zaprzancy i pro islamisci co ty pierdolisz nie widzisz co sie dzieje franca nas sprzedaje muslimom wraz purpuratami polskojęzycznymi mów prawde PanieWitoldzie ps:kosciuł katolicki dzisiaj to zaprzancy chrystusowe antypolskie przejrzyj na nacjonalizm to zło tak głoszą...CWP

 • Loki kononowicz
  Loki kononowicz 2 dni temu +2

  p. Gadowski, proszę jako Pański "sponsor" niech już Pan przestanie chwalić PIS, ponieważ nie jest to partia w żadnym wypadku reprezentująca Polski interes Narodowy ! Jest to partia czysto Hazarska i do tego lewicowo socjalistyczna... Udająca Polaków... Coś więcej o jedynej partii Polskiej w sejmie jaką jest Ruch Narodowy ... Proszę więcej w swoich komentarzach mówić o RN, Zacznijcie z prawdziwymi Polakami, p. Michalkiewiczem, dr Bartosiakiem, .p Braunem, Prof. Robertem Jerzym Nowakiem i ludźmi z podobnymi poglądami Tworzyć nową siłę polityczną, lub wstępować do RN... Bez tego już PISiory w nowelizacji ustawy o powszechnym dostępie do broni chcą całkowitego rozbrojenia Polaków i tak już rozbrojonego Narodu Polskiego... każda decyzja szabas-gojów to kilkaset mln zł. w błoto! wojska zagraniczne usilnie ściągane na nasze terytorium... już mowa o stałej obecności USA ( inna sprawa że pisiory nie widzą, iż to USA bardziej zależy na obecności w Naszym Państwie, ale PISiorki nie widzą jak zwykle realnych zagrożeń)... chyba żeby dopilnować interesów żydowskich na naszym terenie... Już znane są przypadki gdzie 3 amerykańskich żołnierzy pod wpływem alkoholu pobiło Polaka i próbowało zgwałcić jego dziewczynę... zostali zwolnieni z aresztu bo podlegają oni prawu USA na terenie Polski! PIS to powolna śmierć Polski i Polaków ... a Pan nadal wierzy w cuda że coś się zmieni!!! Błagam niej Pan już przestanie popierać tych zdrajców! wiem że odsetek tej partii ma dobre intencje, ale na Boga niech już odejdą w niebyt!

 • TV RKR
  TV RKR 2 dni temu +2

  👍 dobre

 • Ireneusz Homenda
  Ireneusz Homenda 2 dni temu

  Mistrzu! Prawisz mądre rzeczy. Obawiam się, że w naszej Ojczyźnie nie znajdziemy uczciwych polityków. Wygląda Pan na człowieka baardzo zmęczonego. Nie wypada mi w tym miejscu pisać o powodach.

 • Marian Krakowiak
  Marian Krakowiak 2 dni temu +1

  Tak, ok. 3/4 sędziów jest niestety do natychmiastowej wymiany na Polaków. Amen.

 • Maria Wawa
  Maria Wawa 2 dni temu +2

  Pozdrawiam Pana .💝

 • Emil Ana
  Emil Ana 2 dni temu

  "Jezus czeka na ciebie" - owszem, Jezus, ktory zyje - czeka, a ci "powolani" faryzenusze prowadza ludzi do falszywego Jezusa - do magicznego wafelka, ktory po zjedzeniu laduje w wychodku i nie powoduje w katoliku zadnej zmiany duchowej. Prowadzi sie sakramencki business as usual, zamiast zapoznac ludzi z prawdziwa Ewangelia o zbawieniu w Jezusie Chrystusie.
  Niech przebrani w sutanny faryzeusze nie probuja wykorzystywac krzyza I Imienia Jezusa do swoich obludnych zagrywek.

 • Wojtek Płuciennim
  Wojtek Płuciennim 2 dni temu +1

  Wszyscy won

 • Alicja Gurda
  Alicja Gurda 2 dni temu +2

  Niedomyty Najsztub to żyd który potrącił goim i jak żyd w Polin został osadzony.
  Proszę mi pokazać żyda który został skazany na wieloletnie więzienia za morderstwo lektorki jez. wloskiego , morderstw i okaleczenia inwalidzkiegi samochodem na molo, okradzenia fundacji na 1.200.000
  uzbieranych środków pomocy dla chorych dzieci - rabiniaki jeden kradnie drugi ratuje Warszawę przed żydami ,kradnacymi majątek Polakow .Stowarzyszenie Warszawa jest nasza - teraz sam chce ją mieć dla siebie i walczy z żydem Jakim.
  I tak można wymieniać .Dla mnie
  POmyje folksdojczów czy Partia Interesów Syjonistów to jedna cholera

 • victor hugo
  victor hugo 2 dni temu +3

  mam nadzieję, że wkrótce po tym jak wyprowadzicie tej kraj z Unii ty i twoi fani dostaniecie zakaz wjazdu do wszystkich jej krajów a także do reszty cywilizowanego świata. Nareszcie zostaniecie sami w swoim domu bez możliwości wyjazdu. Mam nadzieję, że twoi fani nawet do ulubionej Hurgady nie wyjadą. Koniec z darmową wódą.

 • Danuta Wojcicka
  Danuta Wojcicka 2 dni temu

  To juz nie 'miesci sie w glowie' Islam zaczyna dominowac w Polsce a Chrzescijanstwo zostaje spychane do 'lamusa'; prosze podaj dalej, dziekuje Polska krajem anarchii. Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 10.08.2018 plclip.com/video/7AGq9NRRk1o/wideo.html

 • Jessy Mustard
  Jessy Mustard 2 dni temu

  Kryzys powołań? Może młode pokolenie nie chce robić z siebie zwyrodniałych patoli i brnąć w to zgniłe obleśne zakłamanie. Może gdyby celibat został zniesiony to ta chora instytucja nabrałaby jakiegoś nowego spojrzenia na rzeczywistość, gdzie przestałoby podchodzić bełtem na wejściu.

 • Holy Moly
  Holy Moly 2 dni temu

  Polska jest rozdzierana od małej mrówki aż po słonia. Każdy kradnie dla siebie. Każdy chce się ułożyć. Każdy chce mieć własne miejsce i nikomu nie pozwala tam wejść. Mali złodzieje wybierają wielkich złodziei. Ja mam na was wszystkich wyjebane. Można toczyć pianę, ale ten rak ma przerzuty. I mam dobrą nowinę. Nigdy się to nie zmieni. Amen. Obejrzałem pierwsze 4 minuty. I nie oglądam dalej. Szkoda czasu. Nic się nie zmieni.

 • Jessy Mustard
  Jessy Mustard 2 dni temu

  No to przecież wiadomo, że tam zamiatają tą sprawę pod dywan bo pewnie zastraszają prokuratorów, na przemian z próbami przekupienia.. tak jak mafie to robią na świecie.

 • monika
  monika 2 dni temu

  Gadowski jak ci sie nie podoba "dobra zmiana " to .....zapraszam na marsze KODu .Nie da sie ty durniu wymienic od razu 10 000 sedziow czy prokuratorow !!! Rozumie cie gadowski doskonale do czego dąrzysz ; PiS wszystkich aresztowac , pozamykac i .....wykopia nas z europy .Dokladnie o to chodzi niemcom czy ruskim ! Troche cierpliwosci i tu chwale rzad !!!

 • Maksi Kaaz
  Maksi Kaaz 2 dni temu

  Mia£o byc o Magdalenie Zuk wg tytu£u.A tu wiekszo$c to Gadowskiego lizanie dupy PiSowi.

 • Dron
  Dron 2 dni temu

  28:06 Kryzys powołań? A ja się zastanawiam czy to nie jest skutek tego że zaprzestano zamiatać pod dywan przypadków pedofilii wśród księży.Nie maja już ochrony to po co im czarna kiecka...

 • Advaiser
  Advaiser 2 dni temu +3

  GADOWSKI, ZAMKNIJ BUZIĘ NA TEMAT MAGDY... NIE ROZWIĄZAŁEŚ ZAGADKI, A ZARABIASZ NA TYM TEMACIE. TY NICZEGO NIGDY NIE ROZWIĄZAŁEŚ, DZIADUNIU.

 • Dron
  Dron 2 dni temu

  Dlaczego tak sie dzieje jak sie dzieje? Bo starzy ludzie nie sa już nikomu potrzebni i zamiast siedzieć na wysokich stołkach w róznych instytucjach z dupami przyspawanymi do stołków muszą iść na emerytury i zwolnić miejsca dla młodych i sprawnych umysłowo.

 • Luter Luter
  Luter Luter 2 dni temu

  Chyba te upały wyjałowiły Ci Panie Gadowski łeb do cna. Podobno w Tworkach jest niezłe sanatorium z klimatyzacją....

 • VICTOR MORIS
  VICTOR MORIS 2 dni temu +1

  Gdy do akcji wkracza detektyw z fryzura przypominającą zdenerwowaną papugę kakadu, zawsze dzieją się dziwne rzeczy.

 • Janusz L.
  Janusz L. 2 dni temu +1

  Pan Gadowski nie dał rady właścicirlowi muzeum Auschwitz.

 • dora
  dora 2 dni temu +1

  Hahahaha ci profesorowie poparli jej starość !!!!!! hahahha

 • Zenon Kuśmider
  Zenon Kuśmider 2 dni temu +1

  Tak się po dzisiejszym odcinku zacząłem zastanawiać jak Pan definiuje grupę swoich słuchaczy. Mam coraz większe wrażenie, że przekaz ma trafiać do kompletnych idiotów bo retoryka jest urągająca. Zrozumiałbym, gdyby to było "na żywo", ale w odcinku są cięcia a to dla mnie oznacza, że jednak Pan posłuchał tego, co Pan powiedział.
  Bulwersują mnie Pańskie nawoływania do anarchii na początku odcinka. Do przestrzegania porządku prawnego są powołane odpowiednie organy, w tym prokuratura pod przewodnictwem ZZ. Nie widzą, że prawo jest łamane ? Może nie jest.... Jeżeli Pan uważa, że coś jest nie tak - proszę złożyć zawiadomienie do prokuratury a nie roztaczać wizje rewolucyjne i stawiać się w roli eksperta, którym Pan w istocie nie jest. Nie ma potrzeby wprowadzać ludzi w błąd.

 • jutrzenka miła
  jutrzenka miła 3 dni temu +1

  NIESTETY nasze państwo nie może się uporać z chamstwem, które puszcza głośno muzykę terroryzując tym okolicznych mieszkańców, a co dopiero z sędziami i pożal się Boże jak nam się wciska z tzw. ,,wybitnymi" profesorkami na znakomitych uczelniach.. P. Witold jak zawsze trafnie i ciekawie!

 • Drętwiak
  Drętwiak 3 dni temu +1

  4 pokoje tararam :) O tych radnych to już Kazik śpiewał :P

 • Aleksander Wisniewski
  Aleksander Wisniewski 3 dni temu +1

  panie Gadowski, dlaczego Polska polityke widzi Pan tylko jako PiS lub PO... dlaczego nie mowi Pan o partiach prawicowych np. Ruchu Narodowym... bo co "glos sie zmarnuje"

 • iwonka k
  iwonka k 3 dni temu +1

  Wspaniale video. Dziekuje.

 • Danutka
  Danutka 3 dni temu +1

  Bardzo zal mi Polski i Polakow.

 • Anita Kinga
  Anita Kinga 3 dni temu

  Panie Gadowski dlaczego Pan się nie wypowiada w ogóle o Panu Potockim, a tu w linku co wyprawia PIS plclip.com/video/0-NnDL90UiU/wideo.html

 • xPro Pompa_siła
  xPro Pompa_siła 3 dni temu +2

  Żadna prokuratura nie przeprowadzi śledztwa ktoś trzyma łapę nad tym

 • Paulina Kocuła
  Paulina Kocuła 3 dni temu +1

  Za każdym razem dziękuję Panu za głos rozsądku i konfrontowanie nas z prawdą.

 • Helena Jackline
  Helena Jackline 3 dni temu +1

  Hahaaaa ,,, dziennikarze zawsze lepsi od policji I prokuratury :)))

 • Helena Jackline
  Helena Jackline 3 dni temu +2

  Sp, Magdalena ,,,, wystarczy nie wplatywac sue w szemrane towarzystwa dla pieniedzy I zabawy

 • Boguslaw
  Boguslaw 3 dni temu +1

  No właśnie trzeba iść w tym kierunku trzeba ograniczać i likwidować biurokracie i tak jak likwidowano zakłady i wyrzucano robotników na bruk tak na dzień dzisiejszy trzeba ograniczać biurokracje do dzieła.

 • Teresa Garland
  Teresa Garland 3 dni temu +1

  PILNE! Pokojowy bezpieczny i skuteczny sposób zastosowania DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ w obecnej sytuacji Polski i Polaków! "Deklaracja Woli Polaka" Do pobrania wydrukowania wypełnienia i złożenia w swoje gminie! Tu: akademiapolityczna.files.wordpress.com/2018/08/deklaracja-woli-polaka1.pdf

 • Teresa Garland
  Teresa Garland 3 dni temu +1

  PILNE! Pokojowy bezpieczny i skuteczny sposób zastosowania DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ w obecnej sytuacji Polski i Polaków! "Deklaracja Woli Polaka" Do pobrania wydrukowania wypełnienia i złożenia w swoje gminie! Tu: akademiapolityczna.files.wordpress.com/2018/08/deklaracja-woli-polaka1.pdf

 • Hunwunsrun Srajwaj
  Hunwunsrun Srajwaj 3 dni temu +1

  Nie potrzebnie pan tak atakuje przez całe video poprzednikow politycznych to obniza range pana przekazu sprowadajac to do propagandy politycznej pozdr z UK

 • Danio
  Danio 3 dni temu +1

  Pozdrowienia dla Pana Witolda.

 • Pablo Dąbrowski
  Pablo Dąbrowski 3 dni temu +1

  .

 • Ula Towska
  Ula Towska 3 dni temu +1

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Robert Kubas
  Robert Kubas 3 dni temu

  Mnie Profesor L dobrze potraktował, egzamin był ciężki ale było sympatycznie.

 • Michał Bartosik
  Michał Bartosik 3 dni temu

  Panie Gadowski, pan sobie przypomnij kto wprowadził PL do UE, kto podpisał traktat lizboński przez który teraz cały ten ból głowy. Zapomniał pan? Czy nie chce pamiętać jak Tusk gratulował Kaczyńskiemu? Dziwne, że jeżeli chodzi o sprzedawanie Polski POPIS ma jeden program.
  plclip.com/video/wiI0nllK0gU/wideo.html - tak wyglądacie drodzy pisopatrioci.

 • polishpsycho32
  polishpsycho32 3 dni temu

  Gadowski ty juz lepiej nie chlej bo snujesz dla wyswietlen coraz wieksze pierdoly i bajeczki.Ledwo na oczy patrzysz z przepicia,zeby pozółkłe od kawska ale udaje ze ma jakas specjalna wiedze na temat Magdy Zuk a to jedynie chec zwiekszenia ogladalnosci.ZENADA

  • Arkadiusz Damski
   Arkadiusz Damski Dzień temu

   +polishpsycho32 a Ty kogo jesteś aparatczykię. no i na pewno jesteś,, przebudzonym,, pozdrawiam

  • polishpsycho32
   polishpsycho32 Dzień temu

   Jestes schamiałym,ograniczonym tępym ciemniakiem,który łyka jak pelikan wszystko co mu się podstawi pod nos.Nie sprawdzacie tylko dajecie się podpuszczac takim jak Gadowski,który zarabia na takich jak ty.A Gadowski to pisowski aparatczyk.

  • Arkadiusz Damski
   Arkadiusz Damski 3 dni temu

   +polishpsycho32 wiesz głupi chuju Trolu zjebany ,nie chodzi o Gadowskiego ,ani o mojom pisownię tylko o Ciebje to ty jesteś kurwom i zdrajcom ,no i lewakę . a ja pisze jak chce i co chce,bo jestem Wolnym Polakiem i nieinteresujom mnie twoja zaprogramowana pisowmia,bo co to za argument. ,,Ć ź i Sri, ,,

  • polishpsycho32
   polishpsycho32 3 dni temu

   odpowiedz godna pisowskiego oszołoma.Ty ciemny ludzie nawet wysłowic sie nie potrafisz.Mówic pisze sie przez o zamknięte analfabeto.Takich własnie widzów ma Gadowski,ciemny lud który lyknie wszystko od tego podpłaconego pisowkiego klakiera ,który nawet smierc dziewczyny wykorzysta do zwiększenia oglądalności.

  • Arkadiusz Damski
   Arkadiusz Damski 3 dni temu

   no tak gdy ktoś powie jak jest ,i jak może być ,no i na ogół ma rację : to robi się z takiej osoby ,, pijaka, alkoholika, głupka ,muwioncego same pierdoły. a no i faszystę. wracaj Tropu do swojej jaskini,i tam broń swych mocodawców Lewaków Pederastów Komunistów POwców i całego zepsutego chujstwa ,które pasożytuje i ogłupija Polaków.

 • Anna Maria
  Anna Maria 3 dni temu

  W kwestii powołań... takich mamy duchownych jakie mamy rodziny :(

 • Zygfryd Klepczynski
  Zygfryd Klepczynski 3 dni temu

  Gosć przepity jak gąbka!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Urszula Gromadzka
  Urszula Gromadzka 3 dni temu

  Kurwy zaklamane

 • Santa Felier
  Santa Felier 3 dni temu +1

  ..O well.. nie pierwsza i nie ostatnia polska dziwka..

 • 00 oo7
  00 oo7 3 dni temu +1

  dla każdego, kto śledził wydarzenia związane ze śmiercią pani M. Żuk jasnym jest, że na pewno nie popełniła samobójstwa, szczególnie tragiczne są jej słowa: ja już nie wrócę...