Ks. Piotr Glas. Rekolekcje adwentowe. Konferencja I

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 1 gru 2018
 • W czasach wielkiego zamętu ludzie pytają kogo mają słuchać, by nie zbłądzić. Niech wskazówką będzie modlitwa św. Bernarda z Clairvaux: Idąc za Maryją, nie zboczysz z drogi. Modląc się do Niej, nie stracisz nadziei. Myśląc o Niej, nie pomylisz się. Jej się trzymając, nie zginiesz. Kiedy Ona cię strzeże, nie trwożysz się. Gdy cię prowadzić będzie, nie zmęczysz się. Kiedy Ona łaskawa ci będzie, dotrzesz do celu.
  Zapraszamy na coniedzielne rekolekcje adwentowe z ks. Piotrem Glasem.
  WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ → www.pch24.pl/wesprzyj-pch24tv-yt
  Polub nas na Facebooku → facebook.com/PCh24TV
  Zasubskrybuj nasz kanał na PLclip → plclip.com/user/PoloniaChristianaTV

Komentarze • 359

 • Darek Radulski
  Darek Radulski 2 miesięcy temu

  Po czym poznać dobrego księdza ? Po tym, czy jest oddany Maryi . Maryjny ksiądz . Maryja już w momencie nawiedzenia przez anioła wiedziała wszystko co ją będzie czekać i to wszystko przyjęła z pokora i ufnością . Oto ja służebnica Pańska , niech mi stanie według słowa twego . Tak i my powinnismy więcej ufać Bogu , a mniej polegać na sobie i ludziach . Nie mowię że mamy odwrocić się od ludzi , tylko więcej ufności w Pana Boga , i że cierpienia nam są dane dla naszego zbawienia . Cierpimy za grzechy lub ich skutki i dość często nie godzimy się z tym , a powinniśmy .

 • Darek Radulski
  Darek Radulski 2 miesięcy temu

  Teraz właśnie jak nigdy w przeszłości potrzebujemy księży takich jak ks. Glas , którzy nie boją się powiedzieć prawdy jaką jest Chrystus. Prawdy która będzie nam belką w oku . Zbyt wielu księży jest politycznie poprawna , potrzebujemy księży którzy nam wytkną gdzie błądzimy , a my módlmy się za naszych księży , dobrych i tych zagubionych. Nie odwracajmy się od błądzących księży a tym samym odchodząc od Pana Jezusa, nie jest to łatwe , ale potrzebne do naszego i ich zbawienia , walczmy z własnym ego .

 • Urszula Kosiba
  Urszula Kosiba 3 miesięcy temu

  Dziś już wiem
  Nie cofnę się

 • tom xD 102
  tom xD 102 4 miesięcy temu

  Film ten momentalnie wzbudził we mnie spokój... przed oglądaniem tego kazania byłem bardzo nerwowy.

 • Miłosz Miłosz
  Miłosz Miłosz 4 miesięcy temu

  Kościół potrzebuje więcej takich kapłanów! Którzy nie boją się mówić prawdy! Dzisiaj w Kościele mamy wielu szkodników- modernistow, ciepłe kluchy tzw. "księża z zawodu" i stara agentura, która jeszcze za PRL ingiltrowala Kościół no i maly ale jednak promil zboczeńcow. Mimo wszystko wierze, że z Bożą pomocą Kościół się oczyści, a Polska zainicjuje odnowę duchową Europy!

 • Jack Em
  Jack Em 4 miesięcy temu

  ... Gdyby człowiek miał wiarę ... to by tego nie robił ... (18 , 10 sek)

 • ole2008ole
  ole2008ole 4 miesięcy temu

  Bóg zapłać. Boję się słowa nowy. Więc może oczyszczony ze sług służących swojej pysze.. Kościół jest i będzie ten sam z Jezusem Chrystusem i Matką Naszą Maryją. Msze trydencki więcej, proście proboszczów.

 • Polaczeni Modlitwa
  Polaczeni Modlitwa 4 miesięcy temu

  Szczesc Boże ! Piękne...

 • hipermlexon
  hipermlexon 4 miesięcy temu

  Czasami mam ochotę zripostować księdzu, ponieważ te słowa budzą we sprzeciw, ale potem kiedy już nieco ochłonę to mam to poczucie, że ksiądz ma rację. Pozdrawiam Wszystkich i życzę wszystkiego najlepszego.

 • Janusz Kacper
  Janusz Kacper 4 miesięcy temu

  świat podażą do ciemności tylko wielka katastrofa może dać nowe światło i uzdrowić dusze ludzkie . Współczuje duchownym którzy sie zagubili i nie czuja Ducha Świętego

 • Anna Nowogrodzka
  Anna Nowogrodzka 5 miesięcy temu

  Deo gratis

 • Ewa Truszczyńska
  Ewa Truszczyńska 5 miesięcy temu

  Ludzie czekaja z otwarrym sercem na nowy oczyszczony kosciol swiatla

 • Robert Karcz
  Robert Karcz 5 miesięcy temu

  A gdzie jest pochwalony J, Chrystus, hmmmm sprzedaj wszystko co masz i rozdaj biednym, ewangelia św Marka

 • Walcząct Tomek
  Walcząct Tomek 5 miesięcy temu

  Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla Całego zespołu Dotyku Boga!Niech Pan Bóg Błogosławi we wszystkich Dziełach!

 • Bramkarz
  Bramkarz 5 miesięcy temu

  Bóg zapłać.

 • Oskar Krajewicz
  Oskar Krajewicz 5 miesięcy temu

  Wszystko się zgadza, dokonując na naszych oczach. Dziękuję Księdzu za utwierdzenie w wierze i rozwianie wielu wątpliwości.

 • jjm
  jjm 5 miesięcy temu

  Czy ktoś może jest zorientowany gdzie można zamówić tą piękną ikonę Matki Bożej po prawej stronie księdza ?

 • Bozenka Rynduch
  Bozenka Rynduch 5 miesięcy temu +2

  Przez Maryje do jej syna

 • Bozenka Rynduch
  Bozenka Rynduch 5 miesięcy temu +2

  Ks Piotrze jeszcze jest duzo do zrobienia Bog Zaplac

 • Monika Pienkowska
  Monika Pienkowska 5 miesięcy temu

  Nigdy niech ksiadz nie rezygnuje z rekolekcji bo Pan Bóg przez kapłana przemawia .Niech Pan Bóg księdzu blogoslawi a Maryja strzeże x

 • Wo Ra
  Wo Ra 5 miesięcy temu

  Ziemia jest płaska.

 • Margaret Pomichowska
  Margaret Pomichowska 5 miesięcy temu +2

  Od nie dawna zaczelam slychac nauk ks. Piotra I zachwycam sie jego odwaga , szczeroscia, wiara . Dzieki Ci Panie za kazde slowo plynace z jego ust a poblogoslawione przez Ciebie I Matke wszech czasow.Amen

 • katkah
  katkah 5 miesięcy temu

  Czy mogę w jakiś legalny sposób zachować te rekolekcje na swoim komputerze? Żeby nie okazało się, że zaraz znikną z yt

 • Helpolis
  Helpolis 5 miesięcy temu

  Bóg zapłać:)

 • M.
  M. 5 miesięcy temu +3

  A kto wytrwa do końca... ten będzie zbawiony.

  Musimy napełniać się Bogiem każdego dnia.

 • Marek Golasz
  Marek Golasz 5 miesięcy temu

  Totus tuus Mamo

 • Jakub
  Jakub 5 miesięcy temu

  Bóg zapłać

 • Jan kowalski
  Jan kowalski 5 miesięcy temu

  Dobre rekolekcje

 • Grażyna Kuc
  Grażyna Kuc 5 miesięcy temu +2

  szatan BĘDZIE ROBIŁ WSZYSTKO ABY NAS ZNIECHĘCIĆ DO MATKI BOŻEJ , BO SIĘ JEJ BOI . MARYJO CHROŃ NAS I PROWADŹ DO SWEGO SYNA . AVE MARYJA !

 • SummersBee Maikönigin
  SummersBee Maikönigin 5 miesięcy temu

  czy to tlumaczenie naprawde jest prawidlowe - Lucyfer jest swiatlem, gwiazda poranna? Mysle ze ks.Piotr zna jezyk rosyjski plclip.com/video/3gpux5J9bhM/wideo.html

 • Beata Kurzeja
  Beata Kurzeja 5 miesięcy temu

  "Wytrwajcie w modlitwie, cierpieniu i nadziei....."

 • FizyoDeymo
  FizyoDeymo 5 miesięcy temu

  Święte słowa ks.Piotrze, 27:02 przecież to się dzieje na naszych oczach. Kto, jak nie wewnętrzni wrogowie kościoła doprowadził do tego że np ks. Jacek Międlar został zmuszony do opuszczenia stanu kapłańskiego za głoszenie prawdy i przyprowadzanie do świętego kościoła katolickiego tych, którzy już dawno odeszli... W tym samym czasie np. ks. Sowa za swój komformizm, lewackie poglądy i wulgarne, nienawistne słowa, w ramach "pokuty" otrzymał piękną posadkę w ekskluzywnej parafii... Kiedyś zapytałem jednego z księży o opinię nt, ks. Jacka Międlara... wtedy ksiądz stwierdził że Międlar się pogubił...(być może, ale nie mnie to oceniać) i powiedział to ksiądz, którego "działalność duszpasterska" polega na polityce tzw. "świętego spokoju" Pomyślałem, że skoro Międlar się "pogubił" to co z resztą??! Większość kapłanów oczekuje tylko świętego spokoju... lub parcia na szkło, lemański (wypowiedział jawne nieposłuszeństwo wobec bp Hosera, ale nadal bryluje w mediach) o. gużyński(dominkańska gwiazda tefałen), kramer (jezuita tłumaczący dlaczego nie musi chodzić w sutannie

 • DANUTA RUDY
  DANUTA RUDY 5 miesięcy temu +2

  Niech Bóg prowadzi - serdeczne Bóg zapłać księdzu za piękne kazanie - z Panem z Bogiem .

 • Przemysław Stanowski
  Przemysław Stanowski 5 miesięcy temu +2

  Bardzo mi miło znowu słuchać księdza. Serdeczne Bóg Zapłać

 • BARBARA MUSZYNSKA
  BARBARA MUSZYNSKA 5 miesięcy temu +2

  BOGU CHWAŁA ZA TAKICH KAPŁANÓW......

 • Irena Nagajczyk
  Irena Nagajczyk 5 miesięcy temu

  A dlaczego Maryja Panna jest szafarką łask wszelkich?
  1. Czytamy w Piśmie św., że królowa Saba przywiozła Salomonowi tak nadzwyczajne dary, że na ich widok cała Jerozolima była w podziwieniu. "Nie było takowych rzeczy wonnych, jako te, które królowa Saba dała królowi Salomonowi" (3). Za to, kiedy odchodziła, przypatrzywszy się chwale, mądrości, potędze, bogactwom tego najmędrszego z królów, otrzymała jeszcze nadzwyczajniejsze i cenniejsze upominki. "A król Salomon dał królowej Sabie wszystko, czego chciała i czego żądała, a daleko więcej, niż co była do niego przyniosła" (4).
  Jezus Chrystus jako Bóg niósł zawsze pomoc rodzajowi ludzkiemu, ale nie posiadał współczucia naturalnego, jak naucza św. Tomasz z Akwinu (5). Usuwał nędzę ludzką, ale smucić się nad nią nie mógł. Ponieważ Maryja dała swemu Boskiemu Salomonowi cenny upominek, bo odziała Go ciałem, napełniła współczuciem i uczyniła właśnie podobnym we wszystkim do tych, którym postanowił miłosierdzie okazać: "Powinien był we wszystkim być podobny braci, aby się stał miłosiernym" (6), dlatego otrzymała od Jezusa Chrystusa w zamian prawo i przywilej rozstrzygania o każdym dobrodziejstwie, które z tego miłosierdzia wynika. Albowiem Bóg nigdy nie da się prześcignąć w darach i wspaniałomyślnej hojności, jak mądrego Salomona nie potrafiła w tym względzie prześcignąć królowa Saba.
  Oto pierwsze źródło wszechstronnej dobroci Maryi dla rodzaju ludzkiego, a jest nim zasługa wobec wcielenia miłosiernego Boga.
  2. A drugie źródło płynie z miejsca trupiej głowy, z Golgoty.
  Mówi św. Bernard, że Bóg i Maryja oddali wspólnego Syna na okup świata (7). Jak przy Wcieleniu Słowo odwieczne czekało na zezwolenie Maryi: "Niech mi się stanie", tak przy odkupieniu żądało z Jej ust tego samego "Fiat". Pobożni pisarze twierdzą, że Syn Boży, żegnając się przed swą męką z Maryją, prosił Ją, by Mu pozwoliła iść na śmierć. Maryja zaś z wszelką ochotą zgodziła się na tę najcięższą ofiarę. A nawet, gdyby to było wolą Ojca przedwiecznego, byłaby Chrystusa Pana własną ręką zabiła z męską odwagą, a tym samym w Jezusie byłaby swą własną przeszyła duszę.
  Wzamian znowu za to wspaniałomyślne usposobienie otrzymała ten przywilej, że czynny bierze udział w rozdzielaniu zasług tej wielkiej i krwawej Ofiary kalwaryjskiej. Ponieważ niegdyś Abraham gotowy był własnego syna Izaaka zabić na ofiarę z rozkazu Bożego na górze Moria, w nagrodę za to stał się ojcem licznego narodu i ojcem wszystkich wierzących. Oto, co doń mówi Bóg: "Ponieważeś uczynił tę rzecz, a nie sfolgowałeś synowi twemu jednorodzonemu dla mnie: Błogosławić ci będę i rozmnożę nasienie twoje jako gwiazdy niebieskie i jako piasek, który jest na brzegu morskim" (8). Jakichże słów użyć by musiał Bóg, obiecując zapłatę Maryi, która tak ochotnie złożyła w ofierze swego jednorodzonego Syna na cześć Ojca niebieskiego i okup rodzaju ludzkiego, kiedy życie Jezusa Chrystusa było nieskończenie droższe nie tylko od życia Izaaka, lecz i od życia tych wszystkich, dla zbawienia których było ofiarowane? Do Maryi Panny musiałby przemówić Stwórca: Ponieważ to uczyniłaś, a nie sfolgowałaś Synowi Twojemu Jednorodzonemu dla mnie, ponieważ nie poszłaś za głosem natury, lecz Twymi uczuciami kierował głos mój, za tak wielki czyn, dam Ci niezliczone potomstwo wybranych. Uczynię Cię przeto Matką wszystkich żyjących, skarbniczką mej hojności, szafarką łaski, kierowniczką mej sprawiedliwości, władczynią mego serca. Dobroć moja, która dotąd nie znała innego prawa nad wolę moją, będzie się odtąd kierowała wolą Twą. I teraz ziemia tyle dobrego otrzyma, ile Ty w niebie dla jej zbawienia prosić będziesz. Stąd też tyle może uzyskać Maryja orędownictwem swym, ile Chrystus uczynić może. A Chrystus jest wszechmocny jako Bóg prawdziwy. Dlatego nieskończone spływają na nas dobrodziejstwa przez ręce Maryi. Pojął to dobrze św. Bernard, kiedy mówi: "Jego jest wolą, abyśmy wszystko mieli przez Maryję" (9).www.ultramontes.pl/czesc_maryi_i_8.htm

 • Jurek Ćwik
  Jurek Ćwik 5 miesięcy temu

  Nie będziesz miał innych Bogów obok mnie i nie będziesz im służył, ponieważ Ja twój Bóg jestem Bogiem zazdrosnym, i swojej chwały nie oddam nikomu. Dekalog. Księga wyjścia. 20. rozdział. Oto ja Służewnica Pańska niech mi się stanie Panie według Słowa Twego. Alleluja.

 • Justyna Pietrasiak
  Justyna Pietrasiak 5 miesięcy temu

  Katechizmie Kościoła Katolickiego - Duch Święty działający w Maryi : www.teologia.pl/m_k/kkk1d05.htm ; Maryja - eschatologiczna ikona Kościoła, Maryja Matką Boga,Maryja wybrana przez Boga,Maryja zapowiedziana w Starym Testamencie,Maryja związana z Jezusem Chrystusem,Matka Kościoła - Maryja : www.teologia.pl/m_k/kkk1m03.htm

 • Justyna Pietrasiak
  Justyna Pietrasiak 5 miesięcy temu

  Dziękuje za rekolekcje- wstawiam na fb. Ps.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zielonoświątkowcy czy inni luteranie jak widzę namiętnie SZWENDAJĄ SIĘ po katolickich stronach i sieją ferment wśród katolików . Proszę o zapoznanie się z Katechizmem KK o NMP i Apokalipsie ! Niezwłocznie ! Niech każdy porządny katol przeczyta to dla swojego dobra duchowego i psychicznego ! Dziękuję !

 • Justyna Pietrasiak
  Justyna Pietrasiak 5 miesięcy temu

  Najświętsza Maryja Panna- to Matka Boga Samego, Matka Słowa Przedwiecznego , Matka Słowa Wcielonego: „A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy.” (J 1,14) Matka Zbawiciela rodzaju ludzkiego, Matka Nasza przez testament Jezusa Chrystusa z krzyża :"rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja». I od tej godziny uczeń
  wziął Ją do siebie." N.T. Ew. św. Jana, Oblubienica Ducha Św. Anioł wszedł do Niej i rzekł: «Bądź pozdrowiona,
  pełna łaski, Pan z Tobą -słowa anioła Gabriela Ew. św. Łukasza , Królowa Nieba i Ziemi , rodzaju anielskiego i ludzkiego:" A Wąż za Niewiastą wypuścił z gardzieli wodę jak rzekę,żeby ją rzeka uniosła. Lecz ziemia przyszła z pomocą Niewieście i otworzyła ziemia swą gardziel, i pochłonęła rzekę, którą Smok ze swej gardzieli wypuścił. I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa,z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa. I stanął na piasku [nad brzegiem] morza. " NT Apokalipsa

 • Krystyna Amarowicz
  Krystyna Amarowicz 5 miesięcy temu +2

  Takich Księży więcej jak Ksiądz Piotr,kościół zostanie uratowany,jak za św Atanazego ,Bóg zapłać Ksiedzu za rekolekcje❤❤❤👄👄👄⚘⚘⚘

 • Krystyna Amarowicz
  Krystyna Amarowicz 5 miesięcy temu +3

  Ojcze w niebie ,daj księdzu Piotrowi siły do pracy i serce ojcowskie ,abyśmy przez jego posługę mogli dojść zbawienia,Księże jesteś cudowny❤❤❤

 • Maya Bingo
  Maya Bingo 5 miesięcy temu +2

  Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ i SZCZĘŚĆ BOŻE na dalszą pracę apostolską 🌷

 • Hania Kaczmarek
  Hania Kaczmarek 5 miesięcy temu +2

  dziękujmy Bogu za te rekolekcje z ust odważnego kapłana

 • Anna KIsiel
  Anna KIsiel 5 miesięcy temu

  plclip.com/video/c77DoeQNodE/wideo.html

 • Andzrzej Szwedek
  Andzrzej Szwedek 5 miesięcy temu

  ...przeprowadzić rekolekcje Adwentowe w 2019 roku- przecież mamy 2018

 • Marzi Konti
  Marzi Konti 5 miesięcy temu

  Niech Maryja księdza prowadzi.
  Z Panem Bogiem.

 • martines dein
  martines dein 5 miesięcy temu

  Maryjo, tak trudno jest w dzisiejszych czasach być odważnym katolikiem, ale gdy Tobie odda się całe życie
  wszystko przychodzi z łatwością. Ty Kochana Mamo wszystko przygotowujesz ,ochraniasz i prowadzisz tą drogą Adwentu przez życie do Twojego Syna Jezusa. Sam tego doświadczyłem i nadal doświadczam ,bo nie ma innej drogi do Chrystusa jak tylko przez Maryję. Dziękuję Ci za tak oddanego Tobie Maryjo Kapłana jakim jest ks. Piotr Glass

 • filopald
  filopald 5 miesięcy temu

  Bełkot. Nic o Jezusie i dlaczego przyszedł na świat. Miał misję do spełnienia -Wskazał drogę do zbawienia. Trzeba czytać Pismo Swięte. A ksiądz tylko bredzi

 • ala a
  ala a 5 miesięcy temu

  8' ___ Dz. Faustyny, 517. "Kiedy raz odwiedziłam jedną chorą siostrzyczkę, a miała już osiemdziesiąt cztery lata i odznaczała się wielu cnotami, zapytałam ją: Pewno siostra już gotowa stanąć przed Panem? - Odpowiedziała mi, że całe życie się przygotowywała na tę ostatnią godzinę, i powiedziała mi te słowa, że wiek nie zwalnia od walki."

 • A Ka
  A Ka 5 miesięcy temu

  Bog zaplac za umocnienie.Miriam,Marya,Marja - Rok 1926 - Ma-ryja.

 • BARBARA MUSZYNSKA
  BARBARA MUSZYNSKA 5 miesięcy temu +2

  Bogu i Mateczce dzieki za napełnionego Duchem Św ks.Piotra. BOGU CHWAŁA .

 • Teresa Muller
  Teresa Muller 5 miesięcy temu

  Dziękuję Ci Jezu mój 😇❤💕

 • Tomasz M
  Tomasz M 5 miesięcy temu +3

  BOG ZAPLAC ZA Te piekne slowa.

 • Baba Jaga
  Baba Jaga 5 miesięcy temu

  Sedeczny Bog zaplac ksieze Piotrze.Kto kocha Maryje jest najcudowniejszym czlowiekiem,czy to swiecki ,czy kapłan.Z Matka Najświętsza nie zginiemy,ona.poprowadzi nas najkrotsza droga do swego.Syna☺

 • promyk
  promyk 5 miesięcy temu

  Chwała Panu Jezusowi i część Maryi.❤❤❤

 • Cezary Ksiazek
  Cezary Ksiazek 5 miesięcy temu

  Dziekuje za piekne rekolekcie.

 • Artur Zalewski
  Artur Zalewski 5 miesięcy temu

  Gdzie są rekolekcje?

 • Krystyna Chalas
  Krystyna Chalas 5 miesięcy temu

  Kocham Maryje matke Jezusa .. Dziekuje ci ksieze Piotrze za tak madre slowa ..❤️

 • Pro Defi
  Pro Defi 5 miesięcy temu +1

  Tego człowieka można słuchać to jest b.logiczne i prawdziwe co ten KAPLAN mówi. Niewielu dziś można słuchać ogólnie prawie NIKOGO. JAKA SZKODA. WSZYSCY PRACUJA NAD UMACNIANIEM POZYCJI. SWOICH GNIAZD, WIECZNE KUPOWANIE, BUDOWANIE I POLEROWANIE. RZECZYWISCIE"SZAMBO WYBILO". DOBRZE ZE KTOS TO JESZCZE WIDZI. LUDZIE TRZYMAJMY SIE JEZUSAI MARYJI I DO OJCA...🙆🙆

 • Pro Defi
  Pro Defi 5 miesięcy temu

  Tego człowieka można słuchać to jest b.logiczne i prawdziwe co ten KAPLAN mówi. Niewielu dziś można słuchać ogólnie prawie NIKOGO. JAKA SZKODA. WSZYSCY PRACUJA NAD UMACNIANIEM POZYCJI. SWOICH GNIAZD, WIECZNE KUPOWANIE, BUDOWANIE I POLEROWANIE. RZECZYWISCIE"SZAMBO WYBILO". DOBRZE ZE KTOS TO JESZCZE WIDZI. LUDZIE TRZYMAJMY SIE JEZUSAI MARYJI I DO OJCA...🙆🙆

 • Major Major
  Major Major 5 miesięcy temu +4

  Nowa konferencja z księdzem Glasem to pozycja obowiązkowa do obejrzenia! Serdecznie pozdrawiam księdza Piotra.

 • Anna F
  Anna F 5 miesięcy temu +1

  Bogu nich będą dzięki i naszej kochanej Mamusi ❤️❤️❤️

 • Piotr Mietelski
  Piotr Mietelski 5 miesięcy temu +2

  Zrozumiałem.

 • XZ XZ
  XZ XZ 5 miesięcy temu +1

  Bóg zapłać!

 • nhendrych
  nhendrych 5 miesięcy temu +4

  Tych 92 przeciwko to zeslani przez Szatana -Bog zaplac ks Glas

 • Janina Kowalska
  Janina Kowalska 5 miesięcy temu

  Biedne baranki,bez pasterza.Wszyscy poginiecie.Obudźcie się ludzie!

 • Hanna
  Hanna 5 miesięcy temu +3

  Wspierajmy modlitwa ks.Piotra.

 • Teresa Wasilewska
  Teresa Wasilewska 5 miesięcy temu +3

  Bog ,Honor ,Ojczyzna,i Ksiedza pozytywny upor. Najswietrza Panienka jest z nami, i nas prowadzi. Jestes nam potrzebny Ks,Piotrze,duzo sily i dobrego zdrowia

 • Lidia Leska
  Lidia Leska 5 miesięcy temu +1

  Dziękuję! Bardzo ważne słowo..
  Przepiękna jest miłość do Maryi

 • Anna Prajsnar
  Anna Prajsnar 5 miesięcy temu +2

  Jest ksiądz wzorem dla nas i kapłanów, bo kocha ksiądz Matkę Boga, której to Jezus powierzył nas z Krzyża , Ona jest umiłowaną córka Boga, który jej powierzył zdeptanie diabła, i pośrednictwo wszelkich łask, które moze rozdzielać,O ukochana Matko drugiego adwentu kocham Ciebie i trzymam się Ciebie za rękę,wierząc, że mnie dobrze prowadzisz do Jezusa, pokorna oblubienico Ducha Świętego módl się za nami.Dziekujemy Tobie za księdza Gobbiego i orędzia, ja czytam już drugi raz i tam jest . cała prawda o naszych czasach nadchodzącej paruzji i to jest ten czas odstępstwa, znieważania Boga i Matki Jego, czas demona, który zabija nienarodzone dzieci i tryumfuje.Na szczęście Matko zwyciężysz i Twoje serce zatryumfuje na końcu czasu!!!!

 • Jola Nalewajka
  Jola Nalewajka 5 miesięcy temu +1

  Bóg zapłać 💞

 • REDOX WATER
  REDOX WATER 5 miesięcy temu

  Może piekłioszczyku byś się pomodlił przed ;;nauczaniem''',a może wypadało by zacytować choć mały urywek z Bibli a nie opierać się na ludzkich kucypałach.

 • Kacper Pawłowski
  Kacper Pawłowski 5 miesięcy temu

  👍

 • Dominika Piatkiewicz
  Dominika Piatkiewicz 5 miesięcy temu

  Niech Maryja księdza prowadzi i chroni. Dziękuję za to co ksiądz robi , bo to przybliża mnie do naszej Ukochanej Mamy Maryji. Na nowo Ją odnalazłam.

 • joannabuk
  joannabuk 5 miesięcy temu +2

  Matka Boża - przez nią płyną wszystkie łaski Boże. Ona jest współodkupicielką świata. Tak, tak, tak ! Musimy przejść przez te czasy cierpienia duchowego bo to co się dzieje teraz.na świecie, w Matce Kościele, czy w Watykanie.jest przerażające....a drogę do tego wszystkiego otworzyły zgniłe owoce Soboru Wat.II. Powrót do Mszy Świętej czyli Trydenckiej, łaciny, organów, klękania do Eucharystii przyjmowanej do ust, nie na łapę czyli Kościoła Świętego. Inaczej nic z Tego " Oczyszczenia " nie wyjdzie. Pójdzcie za Bractwem Św. Piusa X i Bractwa Św. Piotra . Dzięki Księże Piotrze!

 • Only Truth
  Only Truth 5 miesięcy temu

  POLECAM WSZYSTKIM =>> WLASNIE NA TEN TEMAT MARYI!
  Mnie osobiscie ten kaplan najbardziej otwarzyl oczy na Maryi WIELKOSC!
  plclip.com/video/dxH9RbbEryE/wideo.html

 • bratumila Wojak
  bratumila Wojak 5 miesięcy temu

  Bóg zapłać księdzu za mądre nauki.Jakże brakuje odważnych kapłanow..Oj szatan boi sie Maryi

 • Only Truth
  Only Truth 5 miesięcy temu

  BOG ZAPLAC!
  💕👫👪👫👪👫💕
  KAPLANSTWO TO WIELKA ODPOWIEDZALOSC !
  💒🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃🏃
  Balbym sie byc dzisiaj kaplanem !

 • sobolesia 123
  sobolesia 123 5 miesięcy temu

  widzisz ojcze ile tu ludzi...potrzebujemy Ciebie...mów nam o Bogu i Matce Najświętszej...

 • Julia Ametyst
  Julia Ametyst 5 miesięcy temu +2

  Bóg zapłać :)

 • Czerwone Maki
  Czerwone Maki 5 miesięcy temu +1

  ❤️🙏🏻🙏🏻

 • Katarzyna Fedków
  Katarzyna Fedków 5 miesięcy temu

  Wspaniały ksiądz Piotr Glas. Bóg zapłać.
  Kochani módlmy za kapłanów.
  Kościół potrzebuje świętych kapłanów.

 • Wioletta Miętka
  Wioletta Miętka 5 miesięcy temu +2

  Bóg zapłać za mądre i piękne słowa. Maryjo nasza Matko prowadź nas drogą do Jezusa Chrystusa. Amen

 • Sylwester Pietraszek
  Sylwester Pietraszek 5 miesięcy temu

  Dalej modlcie sie do człowieka zamiast do Boga

 • Józef Małachowski
  Józef Małachowski 5 miesięcy temu +1

  BÓG zapłać za rekolekcje Adwentowe!

 • Matti Bo
  Matti Bo 5 miesięcy temu +2

  📿💕AVE MARIA 📿💕...Niech Bóg obdarzy wszelkimi Łaskami Ciebie 📿ks Piotrze ...Bóg zapłać🙏💕

 • Zbigniew Roszkowski
  Zbigniew Roszkowski 5 miesięcy temu +1

  Ks. Piotrze Wojowniku naszej Matki Maryi dziękuję za to co robisz i proszę o więcej.To co robisz Ty i ks. Dominik Chmielewski jest nam ówczesnym wyznawcom Maryi bardzo potrzebne.Wasze słowa dodają nam sił i mocy do tego by nie zaprzeć się wiary,by codziennie stawiać czoła temu zepsutemu światu. Ze swojej strony obiecuję modlitwę za Ciebie i Tobie podobnych księży.Szczęść Boże.

 • Ewa Kądziołka
  Ewa Kądziołka 5 miesięcy temu +6

  Bóg zapłać z całego serca ❤️❤️🌹🌹

 • Zaczarowane Szydełko
  Zaczarowane Szydełko 5 miesięcy temu +1

  Dziękuję😇

 • angee 9
  angee 9 5 miesięcy temu +2

  Ostatnie oredzie z Medziugorje, 2 grudzien 2018: "Drogie dzieci! Kiedy do mnie jako matki przychodzicie z czystymi i otwartymi sercami, wiedzcie, ze was slucham, dodaje wam odwagi, pocieszam was i przede wszystkim wstawiam sie za wami przed swoim Synem. WIEM, ZE PRAGNIECIE MIEC MOCNA WIARE i wyrazic ja we WLASCIWY SPOSOB. To, czego moj Syn oczekuje od was, to SZCZERA, MOCNA I GLEBOKA WIARA - wtedy KAZDY SPOSOB, W KTORY JA WYRAZACIE, JEST SLUSZNY. Wiara jest przepiekna tajemnica, ktora zachowuje sie w sercu. Ona istnieje miedzy Ojcem Niebieskim i wszystkimi Jego dziecmi, mozna ja poznac po OWOCACH i po MILOSCI, ktora ma sie do wszystkich Bozych stworzen. Apostolowie mojej milosci, dzieci moje, zaufajcie mojemu Synowi. Pomozcie wszystkim moim dzieciom poznac Jego milosc. Wy jestescie moja nadzieja- wy, ktorzy staracie sie szczerze kochac mojego Syna. W imie milosci, dla waszego zbawienia zgodnie z wola Ojca Niebieskiego i dzieki mojemu Synowi jestem tutaj posrod was. Apostolowie mojej milosci, niech wraz z modlitwa i ofiara wasze serca beda oswiecone miloscia i swiatloscia mojego Syna. Niech ta swiatlosc i milosc oswieca wszystkich tych, ktorych spotykacie i przywraca ich mojemu Synowi. Jestem z wami. W szczegolny sposob jestem przy waszych pasterzach. Swoja matczyna miloscia oswiecam ich i zachecam ich, by rekami poblogoslawionymi przez mojego Syna blogoslawili caly swiat. Dziekuje wam." To co mnie dotknelo szczegolnie napisalam duzymi literami.

 • Piotr P
  Piotr P 5 miesięcy temu +6

  Dziękuję za bardzo wartościowe słowa

 • Per Aspera ad Astra
  Per Aspera ad Astra 5 miesięcy temu

  Bardzo ciekawy wykład. Ale nadal , czuje się zagubiony. Księże Piotrze - to gdzie jest ten właściwy KK? Czy we "Frondzie" i "chrześcijańskimi " dziennikarzami typu Pan Ziemkiewicz, którzy wprost atakują Papieża Franciszka? Czy może w Radiu Maryja i z przewodnikiem duchowym tejże stacji o Rydzykiem, które ma parcie na szkło polityki i doczesnych uciech finansowych ( powstaje partia polityczna na łonie tego Radia i dotacje rządowe ze Skarbu Państwa w zamian za poparcie polityczne ). A może ma rację Szymon Hołownia i ks Boniecki i ekipą z "Tygodnika Powszechnego? A może księża związani z portalem DEon? A może ks Kneblewski wraz z byłym kapłanem Jackiem Międlarem i nacjonalistycznymi , narodowymi Biskupami? A może ma racje Biskup Pieronek, który jest przeciwnikiem Kościoła Narodowego ? Czy też stojący po środku , ledwo słyszalny Prymas Polski Abp Polak, którego prawie nikt nie słucha? Gdzie jest ten właściwy duchowy przekaz?? Kogo słuchać ??? Bo każdy głosi w Imię Boże!!! Księże Piotrze - pytam jako wierny KK i jako socjolog.... Powie Ksiądz - modlitwa do Ducha św o rozeznanie. Tak zrobię jako wierny KK, ale jako socjolog wiem , ze jesteśmy poddawani manipulacjom i presji społecznej. A to komplikuje sprawę...I to bardzo ... Jednocześni powiem , krótko - wzorem dla mnie jest Papież Franciszek , nawet nie Jan Paweł II ( był jako człowiek żyjący i pozostanie w naszych sercach jak Wielki Człowiek, ale minionej Epoki), ale właśnie Papież Franciszek i Jego pontyfikat oraz Jego słowa w tych trudnych czasach są o stokroć ważniejsze , niż słowa Jana Pawła II kierowane do minionej epoki . Właśnie w nim , w Papieżu Franciszku uptaruje nadzieje na zjednoczenie KK , bo jak ksiądz powiedział - jest teraz czas wielkiej schizmy. Nawet nie zjednoczenie ... bo jak kiedyś powiedział ks Dominik Chmielewski - powstanie Jeden Kościół Chrystusowy , - a w konsekwencji ( to już moje domniemanie ) reszta , która wykorzystuje religię i wiarę do swoich partykularnych celów ( politycznych , społecznych ) po prostu zniknie .....Ja należę do pragmatyków życiowych i interesują mnie NIE TYLKO ROZWAŻANIA, ALE I rozwiązania , nie tylko droga modlitwy , ale także i droga analizy i syntezy. Bóg pozwolił mi zostać socjologiem ....

 • Magdalena Dag
  Magdalena Dag 5 miesięcy temu +1

  Bog zaplac Ks.Piotr Glas za Rekolekcje Adwentowe🙏

 • Elizabeth Harbinson
  Elizabeth Harbinson 5 miesięcy temu

  Matka Najswietsza przyniosła Jezusa Drugą Osobę Trójcy Świętej w postaci ludzkiej na świat. Jezus Chrystus jest naszym Panem i Zbawicielem. Jest Synem Bożym, który nas odkupił. Matka Najswietsza jest stworzeniem. Jezus Chrystus jest Bogiem. Mów o nim więcej, mów o owocach Odkupienia, aby ludzie wiedzieli, kim są w Chrystusie. Nie absolutyzuj zła, które On przez Swoją Śmierć zwyciężył. Wzbudzaj w ludziach wiarę, nadzieje i miłość, zamiast beznadziei i zamętu. Mów jak praktycznie korzystać z owoców Odkupienia, żeby ludzie byli świadomi, kim są w Chrystusie.

 • Joanna Kwiatkowska
  Joanna Kwiatkowska 5 miesięcy temu

  ok

 • Grzegorz Kawka
  Grzegorz Kawka 5 miesięcy temu +5

  Niepokalana uczyń serca nasze tak by podobały się Bogu.

 • Tomasz Własiuk
  Tomasz Własiuk 5 miesięcy temu +8

  Piotrze wiele Opatrzności Bożej a Michał Archanioł niechaj Cię ochrania i wspomaga w tym wszystkim co robisz na chwałę Bożą ! Niech się dzieje Wola Najwyższego teraz i na wieki. Wspaniały film dziękuję za zamieszczenie, pozdrawiam oglądających!

 • Stephan Schaub
  Stephan Schaub 5 miesięcy temu

  Dokładnie! Prawda nas wyzwoli!!! Kapłani muszą sie oczyścić aby wiare wzbudzić.

 • I am
  I am 5 miesięcy temu

  AMEN!