Jaki jest największy grzech Kościoła? - 7 metrów pod ziemią #26

Udostępnij
Umieść na stronie

Komentarze • 5 576

 • Ksiendzu
  Ksiendzu Godzinę temu

  ministrant pod sutanną AUAUUUUU

 • Maksym ZgryzaFilm
  Maksym ZgryzaFilm 3 godzin temu

  Wyświetlenia innych filmów na tym kanale - w porywach 100k wyświetlenia tego filmu- ponad bańka: jak myślicie czemu tak jest?

 • moon
  moon 4 godzin temu

  Wy wszyscy chrześcijanie jesteście głupcami

 • Ewa Lindsted
  Ewa Lindsted 6 godzin temu

  Kto narzeka ten Sam nie jest dobry, i innych w blad wprowadza, kto ci placi, tajna organizacja chcaca zniszczyc Chrzescijanstwo?

 • Andrzej Sokołowski
  Andrzej Sokołowski 9 godzin temu

  Wszystkich kleryków do pisania komentarzy zagoniono?

 • Adrian Ader
  Adrian Ader 15 godzin temu

  Jezus nigdy nie był i nie będzie bogiem... był jest i będzie jedynie synem bożym. Nie myl gościu pojęć bo nie wiele wiesz o religii z tego co widać przez te 15 lat co byłeś księdzem.

 • Michał Parasol
  Michał Parasol 15 godzin temu

  Celibat nie zabrania używania penisa. Zabrania tego kanon moralny katolików. Więc korzystanie z fiutka, przez księży jest tylko i wyłącznie grzechem i nie zagraża instytucji kościoła. Celibat to BEZŻEŃSTWO! Czyi brak aktu małżeństwa. Małżeństwo księdza nie było na rękę kościołowi (prawo spadkowe). W dzisiejszych czasach też nie jest na rękę kościołowi, gdyż, księżulo musiałby łożyć na rodzinę, a to wyraźnie uszczuplałoby dochody tej mafii.
  l

 • Marta Siudym
  Marta Siudym 15 godzin temu

  Dlaczego zgodził się na to spotkanie skoro nie mówi wszystkiego

 • SzybkiKRZYŚ
  SzybkiKRZYŚ 16 godzin temu

  Także tego....... "Kuria Diecezjalna w Drohiczynie powiadamia, że Biskup Drohiczyński Tadeusz Pikus, dekretem z dnia 10 października 2016 roku (Nr 876/2016), nałożył na ks. mgr. Marcina Kuśmirka, urodzonego 9 lipca 1975 r. w Węgrowie, wyświęconego 7 czerwca 2003 r., karę suspensy obejmującą zakaz wykonywania wszystkich aktów władzy święceń oraz noszenia stroju duchownego (kan. 1333 § 1, nn. 1-3 KPK) - za popełnienie przestępstw, o których mowa w kan. 1339 § 2; 1369; 1371, n. 2; 1396 KPK."

 • Adam Kali
  Adam Kali 17 godzin temu

  Jebac ksiezy pedofili

 • Adam Kali
  Adam Kali 17 godzin temu

  Wieze w Boga ale jebac ksiezy

 • Wojtek Pomyślny
  Wojtek Pomyślny 20 godzin temu +2

  Ten Pan nie podał żadnych sensownych argumentów, dlaczego odszedł z kapłaństwa. Plątał się w zeznaniach, nie był w stanie pociągnąć żadnego wątku do końca, nie patrzył na dziennikarza, tylko wodził wzrokiem. Ale już nie czepiając się szczegółów.
  Panie Marcinie, czego oczekiwał Pan od Kościoła, czego oczekiwał Pan od innych księży? Poszedł Pan do seminarium, po co? Żeby zobaczyć, czy inni księża są dobrzy, czy przestrzegają celibatu? Wnioskuję, że postanowił Pan zostać kapłanem, tylko po to, aby przyjrzeć się środowisku kapłańskiemu od środka, niczym jakiś agent specjalny. Po co zajmował się Pan innymi księżmi, tym co robią, jak spowiadają itd.? Trzeba było skupić się na własnym powołaniu. A może Pan Bóg chciał, aby był Pan przykładem dla innych, skoro byli tacy źli? Czy nie warto było wytrwać w powołaniu? Może choćby jednego „złego” kapłana udałoby się Panu , nie wiem, nawrócić, naprawić?
  A jeśli już tak bardzo się Pan nie odnalazł w tym środowisku, to dlaczego Pan teraz się tak perfidnie mści? Co Pan chce przez to uzyskać? Bo chyba nie myśli Pan, że takim psioczeniem, coś Pan zmieni.
  Wyobraża Pan sobie męża, który odchodzi od żony z jakiś powodów, a później publicznie wypomina jej błędy. Czy to jest męskie, honorowe zachowanie? To jest dziecinne i chamskie - nic więcej.
  A teraz tak szczerze. Czy przez piętnaście lat nie spotkał Pan ani jednego świętego, pobożnego kapłana? Przecież musiał Pan poznać ich z setkę co najmniej. I co, sami źli, zepsuci, łasi na pieniądze, w dodatku z babami na plebaniach? Naprawdę?
  Ja osobiście znam wielu, naprawdę wielu, głęboko wierzących kapłanów. Wie Pan po czym ich się poznaje? Są głęboko pokorni, potrafią się uniżać na każdym kroku. I jeszcze wie Pan po czym się poznaje dobrego, świętego kapłana? Po promiennej twarzy, jasnych, błyszczących oczach. Prawdziwy kapłan, kiedy jest mu ciężko, modli się.
  Nie mógł Pan znaleźć choćby jednego wartościowego kapłana? Nawet jeśli, choć uważam, że to jest pańskie okrutne kłamstwo, to dlaczego Pan nie postanowił właśnie takim kapłanem zostać??? Dlaczego???
  Trzeba było szukać wzorców w historii Kościoła: Popiełuszko, ojciec Pio, Maksymilian Kolbe, Wyszyński, Jan Paweł II i wielu, wielu innych; modlić się do tych świętych o pomoc, o siły do wytrwania w powołaniu i dotrzymaniu złożonych ślubów.
  Odnoszę wrażenie, że po prostu popełnił Pan błąd na etapie nowicjatu, wtedy powinien Pan odejść. Spędził Pan 15 lat jako kapłan i teraz to jest zwykła zemsta za ten stracony czas. I jeszcze na dodatek przyznaje się pan, że miał Pan kontakty z kobietami. Aa i jeszcze. To jest po prostu kpina. Mówi Pan, że szukał Pan w swojej głowie plebanii, gdzie nie ma kobiety. I w odległości 15 kilometrów (zaznaczam: w swojej głowie) nie znalazł Pan takiej. To jest żałosne. Po tym, że na plebanii znajduje się kobieta, wnioskował Pan, że ksiądz będący na parafii musi z nią współżyć. Pan jest normalny???
  A wgl to Pan zmieniał parafię kiedykolwiek? Bo wnioskuję, że był Pan kapłanem w swoim mieście przez 15 lat. Jak to możliwe i kto na to pozwolił? I jeszcze teraz gorszy pan parafian, bo został pan na starych śmieciach.
  Podsumowując
  Głęboko wierzę, że naprawi Pan ten okrutny błąd. Nie mówię o powrocie do kapłaństwa, bo to jest niemożliwe. Powinien Pan publicznie, w mediach, przeprosić za te kłamstwa i oszczerstwa w stosunku do większości dobrych, trwających w czystości kapłanów. Ale bez nawrócenia to jest niemożliwe. Niech Pan się ogarnie póki jeszcze nie jest za późno. Z Bogiem

 • Violetta G
  Violetta G 21 godzinę temu

  Kościół to nic innego jak firma,korporacja która zatrudnia swoich wyszkolonych pracowników. Nie ma to nic wspólnego z wiarą,dobrze że prawda zaczyna wychodzić na światło dzienne. Nie istotne jest to jak gość wygląda, jak patrzy ,ważne że ma odwagę przyznać się do błędu i nie godzi się dalej żyć w takim kłamstwie.

 • tomasz kwiatkowski
  tomasz kwiatkowski 21 godzinę temu

  Kto jest pierdolonym chujem obrucz mnie pizdy

 • Mr.Hamster
  Mr.Hamster 22 godzin temu

  On nie jest księdzem i nigdy im nie był.

 • wilhelm grueth
  wilhelm grueth 22 godzin temu

  Hanka wyrzucila na bruk 40 000 Warszawiakow. Sam Marcin Bajko dostal od Hanki 330 000 zl za wyrzucanie ludzi na bruk. W zabranych ludziom mieszkaniach zamieszkala Olejnik I Bugala z TVN.

 • Kamil Alkamenes
  Kamil Alkamenes 22 godzin temu

  Konkretny gość.

 • Durczykiewicz
  Durczykiewicz 23 godzin temu

  Dziękuję za to świadectwo życia.

 • Kot Baphomet
  Kot Baphomet 23 godzin temu

  zainteresowanym tematem - polecam studiozaprog - tam sporo się możecie dowiedzieć o religii, mistycyzmie, reinkarnacji...plclip.com/video/SEqHugqFzfI/wideo.html

 • Paweł Borychowski
  Paweł Borychowski 23 godzin temu

  Bóg pisze się z dużej litery...

 • Piotr S
  Piotr S Dzień temu

  drohiczynska.pl/aktualnosci/komunikat-kurii-o-karze-suspensy-ks-marcina-kusmirka

 • J.
  J. Dzień temu

  nie wiem kim on jest, ale mówi prawdę. mam znajomego księdza i on mówi to samo.

 • Piotr Mitkowski
  Piotr Mitkowski Dzień temu

  Jednego mniej. Tylko to mnie cieszy. Nie ma dobrych księży bo kwas rośnie w seminarium gdzie uważają się za świętych i lepszych. A największym grzechem kościoła jest kłamstwo o tym,że wierzą w to co mówią.

 • Kacper Deląg
  Kacper Deląg Dzień temu

  Witam.
  Panie Marcinie K. jest Pan Wielki, tyle prawdy, ja też się przyjrzałem życiu kapłanom i potwierdzam wypowiedz . Prawda szczera prawda. Pan Marcin w dalszym ciągu jak by kazania mówi, fajny akcent. Super wywiad i konkretny . Jak bym miał takiego ks. w parafi, to ani jednej niedzieli bym nie opuścił .Jak cos to mój mail kacper1999d@gmail.com

 • Ksawery ławniczak
  Ksawery ławniczak Dzień temu +2

  Niestety smutna prawda o kościele katolickim, niektorym ludzią trudno to pojąć i niestety tego nie zaakceptują..

  • FleszYr
   FleszYr 2 godzin temu

   Nom smutna dla tego Pana... wywalili go po 15 latach, bo sam nie odszedł, a mówił jak to było źle. Od początku dupczył i nie był posłuszny jak sam przyznał, choć to ślubował. To tak jakbym miał pretensje do żony, że mnie zostawiła. Dupczyłem inne przez całe 15 lat małżeństwa, bo z jedną babą przecież się nie da i przecież wszyscy dziś zdradzają. W małżeństwie tak jak w kościele nie ma miejsca na przebaczenie. Przecież ten koleś to TONA hipokryzji i argumentów panów spod budki z piwem :D

 • Paula
  Paula Dzień temu

  ... Kościoła KATOLICKIEGO! Chrześcijanie to wszyscy chrześcijanie na ziemi. Zegnam

 • John Soutern
  John Soutern Dzień temu

  KK to instytucja tyle ze mocno oddalona oder wlasnych korzeni. Tysiace ludzi mordowanych na codzien na wojnach w swiecie a KK brak reakcji.To ich dyskredytuje .A mozna i trzeba innaczej!

 • Guciosława
  Guciosława Dzień temu

  To jest świr.

 • Muzyka to moja Pasja
  Muzyka to moja Pasja Dzień temu

  plclip.com/video/8z8b2RuIpdM/wideo.html zapraszam na materiał wyjaśniający! Cały ten materiał jest nic nie warty, jest stekiem bzdur ;)

 • deathvader1990
  deathvader1990 Dzień temu

  Według mnie gość jest dość wiarygodny w kilku kwestiach. Koleś pewnie widział od środka jak wygląda sytuacja wśród kleru. W kościele nie ma Boga. Bóg stworzył człowieka by żył w harmonii z naturą. Kościół wmawia co według nich jest dobre a co beee, a natura jest beee bo pokusa wiec jest czym szantażować. Straszenie szatanem, piekłem. Nikt z tych którzy nie byli jak on w seminarium, następnie księdzem nie wie co kryje się pod sutanna. Napewno nie można mierzyć wszystkich jedną miarą ale niestety widać jakim autorytetem została obdarzona postać kapłana a już szczególnie w mniejszych wioskach. Wiem bo sam pochodzę z małej miejscowości gdzie ksiądz żyje jak król. Nowa fura wyjazdy i drogie wycieczki do dalekich krajów na dwa tygodnie po kilka razy w roku. Kilka osób którzy opiekują się plebania. Niestety żal by było tego sobie odmówić więc lepiej siedzieć cicho Tak jak mówi tej były ksiądz.

 • Maks Rambo
  Maks Rambo Dzień temu +4

  Pan Jezus też miał zdrajców wokół siebie .Dużo złego dla Kościoła zrobił II Sobór Watykański.Osobiście znam księży z prawdziwym powołaniem.Mamy przykłady Polaków z historii np.Maksymiliam Kolbe,Jan Paweł II,Wyszyński.Obecnie żyjący : ksiądz.Glas,Chmielewski jest ich bardzo dużo i nie mają takiej gosposi.jest też niepokorny ks Jochemczyk.
  Oni nie zdradzili swojego Mistrza.

 • I Cynamonowata
  I Cynamonowata Dzień temu

  Taka niekonkretna gadka-szmatka. O niczym. Gość robi złe wrażenie.

 • jml
  jml Dzień temu +4

  Duchu święty oświeć ,dobry Boże ratuj!To jest jakaś moda , by za swoje grzechy winić kościół,!!! schizofrenia czy inna przypadłość psychiczna...Niech Bóg Cię uzdrowi!

 • Sulichna Ledno Sandok
  Sulichna Ledno Sandok Dzień temu

  Proces to trwa i jest widoczny... pole to ma ten co swiatelko czerwone ma...

 • Jakub Wędrowycz
  Jakub Wędrowycz Dzień temu

  Dawno nie widziałem większej ściemy

 • Waldemar Wieligda
  Waldemar Wieligda Dzień temu

  do wszystkich krytykantów:
  Tak wygląda niestety machina KK , czy się z tym zgadzacie czy nie.

 • Krewetka kręci
  Krewetka kręci Dzień temu

  Prawdę mówiąc, kościół zniechęca mnie trochę do wiary. Ale mam też kilka innych powodów, więc no.

 • Kinia Garbowska
  Kinia Garbowska Dzień temu

  Chce wierzyć, ze ten człowiek to naprawdę były ksiądz, a nie wynajęty aktor. Niesamowicie zblazowany człowiek i cwaniaczek. Takie wrażenie można odebrac po jego postawie. Jesli rzeczywiście był księdzem, to gdzie w nim chociaż odrobinka pokory? Takiej ludzkiej nawet. Już nie mówiąc o osobie duchownej. 15 lat potrzebował, żeby zrozumieć, ze zle wybrał, ze ideologie nie te, ze otoczenie zle?

 • Marek Harmak
  Marek Harmak Dzień temu

  w porę zmądrzał,miał dosyć walenia w kakao.

 • Karolina1993 3991
  Karolina1993 3991 Dzień temu

  plclip.com/video/8z8b2RuIpdM/wideo.html
  Tendencyjny wywiad, gość zostal usuniety za popelnienie czterech przestepstw, a nie 'zrzucil sutanne'. Totalna zenada i unsub...

 • verniks
  verniks Dzień temu

  Wiara w boga w XXI wieku to przejaw braku edukacji albo świetnej manipulacji.

 • lo4n4n
  lo4n4n Dzień temu +2

  Gość, z całym szacunkiem, blokował swój umysł, sumienie, szukał ludzkiego usprawiedliwienia i znalazł je w... kapitulacji?!
  Droga kapłana nie jest łatwa. Opiera się na misji głoszeniu słowa i obstawania za nim. Po drodze przeciwności nie brakuje, może nawet przybywa. Jeśli ktoś ma powołanie, z pewnością nie tędy droga. Zło dobrem zwyciężać, nie odwracać się od problemów i nie odchodzić. Często potrzeba męczeństwa, długotrwałego poświęcenia.W kościele natomiast nie brakuje ludzi, którzy przyczyniają się, świadomie bądź poprzez ignorancję, do jego upadku. Trzeba walczyć. ZPB+
  PS polecam wszystkim film braunmovies.com

  • FleszYr
   FleszYr 2 godzin temu

   Od nie kapitulował tylko... biskup Go wyrzucił po 15 latach dupczenia i nieposłuszeństwa do czego sam się przyznał :D

 • Wanda Bagińska
  Wanda Bagińska Dzień temu

  W tym roku przyjełam ostatni raz księdza w moim mieszkaniu więcej tego nie będzie, bo prosiłam o wytłumaczenie urywku pisma świętego to co ja usłyszałam- "że nie ma czasu " to dlaczego mnie samotną kobietę i wdowę odwiedz nie mam tu na myśli nic "grzeszneg" miał szczęście iż był młdy bo było gorzej i bardzo by bolała.

 • Wanda Bagińska
  Wanda Bagińska Dzień temu

  Przecież to nie Bóg zabronił mieć żonę, dlaczego w innych religiach mają i wierni ich szanują a u nas to co fikcja, fikcja i fikcja......normalny mężczyzna kocha kobietę....

 • Wanda Bagińska
  Wanda Bagińska Dzień temu

  A podatki od tego zapłacili??????? jedyna uprzywilejowana bardzo bogata "klika". Ja mam zadrę w sercu dlatego to piszę.

 • Wanda Bagińska
  Wanda Bagińska Dzień temu

  Ja też mam zatargi , ale wiem dlaczego , bardzo mądra decyzja życzę szczęścia , brawo,brawo za decyzję.

 • adrian g
  adrian g Dzień temu

  ja jebix - szybkość 0.75 rozpierdala XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 • mariusz doniec
  mariusz doniec Dzień temu

  majac 28 lat byc tak .....................
  jak go slucham to tak jak bym sluchal palanta ktory po rozwodzie
  robil z bylej zony najwieksza szmate w miescie
  niby bog cie do tego namowil ale i opuscil na to wyglada

 • dominika maj
  dominika maj Dzień temu

  Pamiętam księdza Kusmirka jeszcze z czasów gimnazjalnych w Drohiczynie. Potrafił świetnie dogadywac się z młodzieżą. Konkretny, stanowczy i bardzo charakterny co nie zawsze podobało się dyrekcji w szkole. Pozdrowienia, dużo szczęścia :)

 • Bozena makos
  Bozena makos Dzień temu

  Gratuluje odwagi

 • Bozena makos
  Bozena makos Dzień temu

  Dlatego polsce sie nie powodzi. Bog ja opuscil. L jako dziecko wyobrazalam sobie ze ksiadz powinien miec Zone i dzieci i dawac przyklad. dla tego Pastor Chojecki z idz pod prad jest wspanialym nauczycielem mezem i ojcem. Wspanialy czlowiek.

 • ukayali1
  ukayali1 Dzień temu

  To co mówi ten człowiek jest szczere. Mnie przekonuje. Jestem wierzący i wiem , że bunty może być oznaką wiary.

 • Alicja Dziedzic
  Alicja Dziedzic Dzień temu

  KOmunikat oo karze ze strony Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie:
  Kuria Diecezjalna w Drohiczynie powiadamia, że Biskup Drohiczyński Tadeusz Pikus, dekretem z dnia 10 października 2016 roku (Nr 876/2016), nałożył na ks. mgr. Marcina Kuśmirka, urodzonego 9 lipca 1975 r. w Węgrowie, wyświęconego 7 czerwca 2003 r., karę suspensy obejmującą zakaz wykonywania wszystkich aktów władzy święceń oraz noszenia stroju duchownego (kan. 1333 § 1, nn. 1-3 KPK) - za popełnienie przestępstw, o których mowa w kan. 1339 § 2; 1369; 1371, n. 2; 1396 KPK.
  chodzi o goscia z odcinka?

 • Bozena makos
  Bozena makos Dzień temu

  Dziekuje za prawde dlatego popieram idz pod prad

 • MrAntonio181
  MrAntonio181 Dzień temu

  Przecież sam Jezus mówił że to wiara jest najważniejsza, oni zrobili z tego wiarę i Kościoł bo się opłacało ze względu na pieniądz i władzę. Jezus mówił ze Krolestwo Niebieskie jest tu na ziemi w was samych tylko pozostaje do odkrycia, nie ma go w sakramentach, nie ma go w samym Bogu, bo wy sami jak bogi jesteście, krolestwo jest w was przykryte waszymi żądzami, pychą, niezrozumieniem tego swiata i jego regul. Jezus mówił nie o zbawieniu ale o naturalnych prawach zycia które istnieja od poczatku swiata a ktorych my nie przestrzegamy dlatego nie jestesmy z Jego swiata.

 • Michał Terajewicz
  Michał Terajewicz Dzień temu

  Sam wygląd i sposób zachowania tego faceta wiele mówi.

 • Edyta Łapka
  Edyta Łapka Dzień temu

  żenująca ustawka :) szok ze prowadzący zgodził się na takiego gościa:D chyba, że nie miał wyjścia. współczuję. a może chodziło tylko o wzbudzenie skranych emocji/?

 • Pan Policjant
  Pan Policjant Dzień temu +1

  JD

 • Tomasz Leszczuk
  Tomasz Leszczuk Dzień temu

  Cwaniak jakiś i wygląda jakby był naćpany.

 • madgalena klinowska
  madgalena klinowska Dzień temu

  Każdy kto zacznie zadawać sobie pytania ,zaczyna się zastanawiać ,to przezywa podobne emocje były Ksiądz .Ja zabrnęłam trochę dalej bo nie wieżę już w nic , wieżę w chemię i fizykę i teraz jest mi z tym dobrze.

 • FleszYr
  FleszYr Dzień temu +2

  7 metrów pod ziemią to chyba nazwa i rzetelność tego odcinka.
  ZERO pytań sedna sprawy. Dlaczego został księdzem skoro od początku jak sam mówił celibat był dla niego fikcją, a posłuszeństwo problemem. Przecież to dwa podstawowe śluby kapłaństwa! Z jego wypowiedzi wynika, że sam nie wie dlaczego został klechą. Wiara w Boga przecież nie znaczy powołania do kapłaństwa, które zresztą potraktował jak zawód.
  Kłamstwo lub manipulacja, że gość programu zdecydował "zrzucić sutannę" choć został karnie wyrzucony. Właściwie to zamiast "były ksiądz" powinien być "wywalony ksiądz".
  Skoro był tak bardzo uciemiężony i nieszczęśliwy to dlaczego z niego nie odszedł tylko czekał 15 lat aż go wyrzucą?!?!?! To wszystko brzmi jak słaby monolog frustrata, któremu przytakuje prowadzący na potrzeby kontrowersyjnego odcinka.
  Wnioski po obejrzeniu "szokującej prawdy" mam takie: chcesz szybkiej kariery? Zostań księdzem, bądź posłuszny a duże pieniądze i piękne kobiety czekają :D

 • Joseph Jozglo
  Joseph Jozglo Dzień temu

  Choroba? Pewnie psychiczna - współczuję... Od kilku lat gość się z tym obnosi, na prawo i lewo...

 • Jan Van
  Jan Van Dzień temu

  Dla mnie jesteś duchownym, takim prawdziwym księdzem bez kościoła. Idziesz śladami prawdy. Widzę w Tobie Josepha Murphy. Szacun za prawdę i wszystkiego dobrego

 • Katarzyna
  Katarzyna Dzień temu

  Dlatego zgasło światło, bo ten człowiek żyje w mroku ciemności a jego serce nie należy do Jezusa, wśród 12 apostołów zawsze znajdzie się 1 Judasz. Niestety żyjemy w świecie w którym rządzi masoneria, której celem jest niszczyć KK, najlepszym sposobem na niszczenie KK, jest wysyłanie do Seminariów "swoich" i robić WIELKIE ZGORSZENIE na skalę medialną, tak samo było "za komuny", wielu fałszywych księży - agentów wpęzło do KK aby go zniszczyć od środka. Te wszystkie słowa to kłamstwo i ustawka. Historia tego człowieka to historia masona - gorszyciela, niszczyciela. Nie wierzę w ani jedno słowo, wystarczy spojrzeć w oczy..by przekonać się jakie zamiary ma ten wąż.

 • Jan Przybylski
  Jan Przybylski Dzień temu

  Chciałbym mieć takiego przyjaciela jak ON

 • Tomasz Orzelowski
  Tomasz Orzelowski Dzień temu

  Bo przysiegasz posluszenstwo

 • Hanna Wszeborowska
  Hanna Wszeborowska Dzień temu

  módlcie się za kapłanów.

 • Clara Vera
  Clara Vera 2 dni temu

  Panie Kuśmirek, niech się pan modli, żeby ludzie których pan skrzywdził, oszukał nie zechcieli opowiedzieć o tym w telewizji i wcale nie chodzi o osoby duchowne. Ja odnoszę wrażenie, że człowiek któremu nie chce się pracować stara się o posadę kolejnego "księdza" celebryty w TVN. Ale coś słabo wypadł i pewnie niewielkie szanse na sukces.

 • Tatiana Duda
  Tatiana Duda 2 dni temu

  kochani by wierzyć w Boga ,nie trzeba pośredników,jednym jedynym pośrednikiem pomiędzy nami a Stwórca jest Jezus ....

  • Clara Vera
   Clara Vera 2 dni temu

   A jak to się pisze o po rosyjsku towarzyszko? :)

 • Blue Paradise
  Blue Paradise 2 dni temu

  Watykan to jebana elita..to jakim bogactwem oni władają to jest hit.
  Tylko nieliczni serio idą z powołania na księży i faktycznie są dobrymi ludźmi a znaczna większość to po prostu cwaniacy i wiedza, że opyla się ten "biznes".
  Świat jest nieźle ustawiony i tyle. To co się wydaje święte wcale takie nie jest!
  Tylko nieliczni są serio w porządku.

 • Siestrzewit No Longer Slaves

  A kiedy Bóg dał sukiekowej sekcie watykańskiej prawo do reprezentowania Go na ziemi? ... no i którego Boga oni nielegalnie reprezentują? ... bo jak wiemy bogów jest wielu

 • violetcomette
  violetcomette 2 dni temu

  Obejrzałam większość wywiadów na tym kanale, ale tu wytrwałam tylko 5 minut.

 • 5meridan
  5meridan 2 dni temu

  Zawód?! A gdzie powołanie gnido! Rozmieniasz misję PRAWDZIWEGO kapłana na miesięczne uposażenie, awans na wyższe, lepiej płatne stanowisko, trzynastkę, premię od wiernego, ekwiwalent odzieżowy, dodatek za pracę w dni świąteczne i 100% za nadgodziny?! Ty zdechły psie! Jeżeli kiedykolwiek naprawdę byłeś księdzem, czy wiesz kto jest fundamentem chrześcijaństwa i komu zobowiązałeś się służyć?!

  • 5meridan
   5meridan Dzień temu

   Nie rozumiesz o czym piszę? Chrześcijaństwo to nie kościół, czy cerkiew i stojący na ich czele pseudo-pobożni.To głęboko wierzący ludzie. Ich postawy i stosowanie się do zasad i nauk, które dawno temu prawdziwi apostołowie-kapłani szerzyli na świecie pod groźbą śmierci. Fundamentem kościoła jest Jezus a nie pastor, ksiądz czy pop. I dlatego, jeżeli decyduje się poświecić swoje życie misji dalszego krzewienia wiary nie ma prawa określać siebie jako pracownika etatowego, wykonującego zawód! Miłość za pieniądze, to prostytucja!

  • Ulunka Ulunka
   Ulunka Ulunka 2 dni temu

   5meridan Proszę nie obrażać mądrego człowieka, który dostrzegł prawdziwego Boga. Fundamenty? Haha, a to dobre! Fundamentem KK jest chęć jak największej władzy, więc zmienianie tekstu Pisma Świętego :)

 • SoundGarden
  SoundGarden 2 dni temu

  Zły człowiek.

  • SoundGarden
   SoundGarden 2 dni temu

   Buhahaha, fałszywa świnia która przejechała się na innych fałszywych gnojach, ot co. Widać że facet musi być niezły świr (trudne dzieciństwo o którym wspomina zrobiło swoje) i w sumie pasował w ramy kleru.
   Kulą w płot Ulanko, nigdy nie chodziłem do kościoła. W tym przybytku bywam z grzeczności, na pogrzebach, ślubach etc. Nigdy jednak nie modliłem się do żadnych bożków i nie odczuwam takiej potrzeby. Tu podziękowania dla rodziców że nie narzucali mi niczego w tym zakresie.

  • Ulunka Ulunka
   Ulunka Ulunka 2 dni temu

   SoundGarden Jeden z najmądrzejszych. A Ty dalej zaślepiony chodź do kościółka.

 • Kitol Johnes
  Kitol Johnes 2 dni temu

  Ja bym powiedział że największymi grzechami kościoła jest niszczenie życie innym i kłamstwo :) Pozdrawiam

 • marcin849
  marcin849 2 dni temu +2

  Gdyby K.K był taki zepsuty jak on opowiada to czuł by się jak ryba w wodzie i nie rezygnował z posługi. W sumie to mi go żal...

  • FleszYr
   FleszYr 2 godzin temu

   Nom.. w końcu go wywalili i się wkurzył. Było tak źle ale przez 15 lat sam nie odszedł tylko musiał mu pomóc biskup :D

  • Ulunka Ulunka
   Ulunka Ulunka 2 dni temu

   Każdy z tych przekrętasów w czarnej sukni dlatego tam został. Na szczęście są panowie jak ten, którzy przejrzyli w pore na oczy i dostrzegli prawdziwego Boga :)

 • batoryx batoryx
  batoryx batoryx 2 dni temu +3

  Beznadzieja i manipulacja opinią publiczną. Jak dla Pana redaktora zostać wyrzuconym za przestępstwa kościelne i opuścić kościół to to samo to może następny program wywiad z jakimś mordercą. Skazał się Pan na 25 lat, skąd taka decyzja? Gratuluję za odważną decyzję.... itd. Wywiad jak z gazety wyborczej

  • Ulunka Ulunka
   Ulunka Ulunka 2 dni temu

   Bezsensowne porównanie. Już lepsze byłoby zestawienie mordercy z typowym pedofilem, rasistą i kłamacą w czarnej sukni.

  • a zoner
   a zoner 2 dni temu

   dokładnie

 • Teresa kowalewska
  Teresa kowalewska 2 dni temu +3

  To poco było iść na księdza, jak ty mówisz że to jest zawód.

 • dora
  dora 2 dni temu

  PS dlatego też tych obżartych śmiesznych karzełków życiowych w czarnych szmatach traktuje jak instytucje dziadka klozetowego -dziadek wpuszcza za potrzebą i kasuje -tak jak oni ... coz to ma wspólnego z Jezusem ???

 • Kacper Kulpa
  Kacper Kulpa 2 dni temu

  Co to znaczy wszystko wszystko to jest kwestia perspektywy ?

 • Dominic L-ski
  Dominic L-ski 2 dni temu +5

  Nie chciałbym mieć z typem nic wspólnego

  • Ulunka Ulunka
   Ulunka Ulunka 2 dni temu

   Dominic L-ski A szkoda, może zauważyłbyś prawdziwego Boga.

 • Erwin de Witt van Grave

  Żałosny człowieczek małej wiary ! Ile srebników wziąłeś za to stękanie ? Twoje bzdety to nic na przeciw tego ,że istnieje tylu wspaniałych kapłanów ,zakonników ! Judaszów w każdym czasie nie brakuje !

  • Paweł Parapura
   Paweł Parapura Dzień temu

   Kościół dał by więcej

  • Ulunka Ulunka
   Ulunka Ulunka 2 dni temu +1

   Wspaniałych księży?! A to dobre! Sam KK u podstawy ma kłamstwo. Radzę przeczytać Pismo Święte :)

  • Karol Karol
   Karol Karol 2 dni temu

   A ile kasy doi kościół?
   www.se.pl/wiadomosci/polska/cennik-uslug-koscielnych-w-polsce-ile-kosztuje-slub-pogrzeb-chrzest-czy-slynne-co-laska_244193.html
   Biznes się kręci. Zarabiają krocie za strzyżenie owieczek.

 • Monia Dosia
  Monia Dosia 2 dni temu

  Najwiekszy grzech kościoła?? 1# Dawać ślub ciężarnej...robią to nagminnie,a przecież nie można.2# akceptują homoseksualizm..a pismo zabrania. Walić to. Gówno,nie Kościół jak łamie zakazy.

  • Karol Karol
   Karol Karol Dzień temu

   @a zoner W tym fragmencie biblia każe zabijać homoseksualistów, a dokładniej gejów. Do tego w biblii jest więcej takich bulwersujących fragmentów jak: kamieniowanie nieposłusznego syna (Pwt 21, 18-21). Jak ty skomentujesz te fragmenty, skoro ja uważam, że wszystkich grzeszników należy zabijać?

  • a zoner
   a zoner 2 dni temu

   @Monia Dosia tak ja sie z tym zgadzam, mój poprzedni komentarz był do @Karol Karol

  • Monia Dosia
   Monia Dosia 2 dni temu

   a zoner ja nic o śmierci nie wspominałam.Ale śluby homoseksualne powinny być całkowicie zakazane.

  • a zoner
   a zoner 2 dni temu

   Masz bardzo infantylne rozumowanie czyli według ciebie biblia każe zabić każdego bo każdy jest grzesznikiem a za grzech należy się śmierć

  • Karol Karol
   Karol Karol 2 dni temu

   No właśnie, a według biblii homoseksualiści nie powinni w ogóle żyć!!!
   "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli." Kpł 20, 13

 • Laderek
  Laderek 2 dni temu +1

  Boga nie ma

 • lolnik102
  lolnik102 2 dni temu +1

  Ksieza, biskupi, kardynałowie są najlepszym dowodem na to że szatan istnieje.

 • Wally Halik
  Wally Halik 2 dni temu +2

  ogladam chwile i.....bardzo dziwny facet.I ta fryzurka.Zaklamany,jak ten,co z Plichta z Amber Gold,kombinowal.

 • cwiczenia Pati
  cwiczenia Pati 2 dni temu

  Ale poza tym wierzę w te rzeczy....plus banda pedofili

 • cwiczenia Pati
  cwiczenia Pati 2 dni temu

  Kolo w ogóle na księdza nie pasuje...cwaniak ..itp itd

 • Vincenty Vit
  Vincenty Vit 2 dni temu

  do kosciola ide dla siebie a nie dla ksiedza, fuck yo

 • Vincenty Vit
  Vincenty Vit 2 dni temu

  przepisz sie na emama

 • Vincenty Vit
  Vincenty Vit 2 dni temu

  dobry mlyn dla PO

 • Paulina Nosal
  Paulina Nosal 2 dni temu

  Świetny odcinek. Szacun dla Was! Mega.

 • Iwona Jankowska
  Iwona Jankowska 2 dni temu

  Dobrze gościu mówi , ale przecież, kto mu uwierzyć może w te bzdury. Przeżył ,to sam, więc opowiada jak, to jest mieć wszystko jako pasożyt w czarnej kiecy. Ksiądz z powołania powinien poddać się kastracji, służyć i być oddanym Bogu i jego dzieciom czyli wiernym,a jeśli księża robią, to co chcą i to jak widać i słychać nie tylko w tym wywiadzie,to powinni mieć normalne rodziny żony i dzieci,a "ksiądz", to powinien być zawód z którego opłacana jest składka ZUS I PODATEK DOCHODOWY! Bo w co lub kogo możemy wierzyć jeżeli WOKÓŁ nas duchowni, to sami FARYZEUSZE GORSZE OD DIABŁA ++

 • Monika Łukaszczyk
  Monika Łukaszczyk 2 dni temu

  Brawo za mistrzowską interpretację słów "mógłbyś mieć wszystko" XD

 • Karolina Nowak
  Karolina Nowak 2 dni temu

  znam go

 • Oli Sit
  Oli Sit 2 dni temu +2

  CWANIACZKU ILE KOMUCHY DALI CI KASY ZA OPOWIADANIE TYCH BREDNI - KTORE CIEBIE JAKO CZŁOWIEKA OSMIESZAJA. TWOIM BOGIEM JEST KASA.////

 • NaniX
  NaniX 2 dni temu +4

  Do kościoła nie idzie się dla księdza tylko dla boga ksiądz to też człowiek a ksiądz powinien wykonywać swoje powołanie a to jest służba Bogu a nie praca dla pieniędzy czyli głosić dobrą nowinę o bogu wszystkim co przyjdą do kościoła i ogólnie a nie dogadywać się z proboszczem. Tak jak pracownik on nie ma się dogadywać z szefem tylko wykonywać swoją pracę. Ten pan jest jakiś dziwny i nie wiadomo czy to co on mówi jest prawdą.

 • 5455zg
  5455zg 2 dni temu +2

  Dziwna fryzura