Naukowe eksperymenty III Rzeszy Lektor PL

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 9 gru 2012

Komentarze • 289

 • TOMEK WOŹNY
  TOMEK WOŹNY 12 dni temu

  JACY KURWA NAZIŚCI, TAKIEGO NARODU NIE BYŁO .

 •  13 dni temu

  Film dosc pospolicie zrobiony.

 • Sławomir Z
  Sławomir Z 14 dni temu

  Pewnie będę szkalowany, ale co mi tam, jak już to czytasz wyobraź sobie że jesteś niemcem po 1 wojnie światowej, wiesz że wygrywałeś wojnę ale ktoś źle zdecydował i przegrałeś, europa rucha Cię na każdym kroku, żyd patrzy Ci się do portfela a ty nawet nie masz za co wykarmić rodziny, a tu pojawia się ktoś kto daje Ci nadzieje a nawet jeśli nie konkretnie tobie bo się z tym nie zgadzasz to ludzie idą za nim, nie wiesz jak możesz sobie poradzić wiec zaciągasz się do wermachtu, chyba że masz predyspozycje to do SS, i tu już jesteś utopiony, bo nie wiedziałeś jakie będą rozkazy, szedłeś za pieniądzem za pięknym mundurem od hugo boss'a, za tym że kolega poszedł, chciałeś wywalczyć sprawiedliwość dla kraju i może wszystko zapowiadało się pięknie ale w pewnym momencie dostajesz rozkaz zabić niewinną osobę i wiesz czym grozi nie wykonanie rozkazu i co być zrobił pytam?

 • J
  J 15 dni temu +3

  Disiaj zydoamerykanie kontynuuja hitlerowski/niemiecki plan zniewolenia narodow swiata.
  Zawdzieczaja to niemieckiej inzynierii.

 • Boogay Boogi
  Boogay Boogi 16 dni temu

  Niemcy, niemcy, niemcy niemcy niemcy napadli i wymordowali "pół" Europy

 • Allen Attoni
  Allen Attoni 18 dni temu

  Polacy na koniach a niemcy disponowali technologia 50 lat do przodu. Dlaczego my polacy niejestesmy w stanie osiagnac takich przelomow technologicznych ???

  • Zygmunt Kus
   Zygmunt Kus 16 dni temu

   Powiem Ci dlaczego bo to co my konstruujemy kradną nam naziści albo ruskie

 • Fazior28 Fazior28
  Fazior28 Fazior28 20 dni temu

  Niemcy walczyli z nazizmem

 • szymon zimnoch
  szymon zimnoch 24 dni temu

  Całe szczęście że ci źli naziści przegrali wojnę i dali żyć tym biednym Niemcom.

 • Peter Peter
  Peter Peter 25 dni temu

  Z uporem maniaka w tym filmie, V-1 nazywany jest pociskiem manewrującym co świadczy o wyjątkowej ignorancji tłumacza/czki. Znając polskie tłumaczenia zagranicznych dzieł techniczno-wojennych wcale mnie to nie dziwi skoro spotykałem się z takim kuriozum jak "pistolet 50mm" , "strzelba" w określeniu Mosina 7,62. Dziwi mnie jedynie, brak znajomości określenia "bomba latająca", które było stosowane w języku polskim niemal od początku opracowań n/t V-1/V-2 (np. M. Wojewódzki). Domyślam się KTO tłumaczył..... :)

 • Rafal Hehe
  Rafal Hehe 25 dni temu

  to sa jedyne filmy bez reklam

 • Irek I
  Irek I 27 dni temu +1

  Zastanawia fakt jak oni w kilka lat zrobili taki skok technologiczny?

  • Irek I
   Irek I 25 dni temu

   @Samsung Galaxy HAHAHAHA ale jajcarz z ciebie.

  • Samsung Galaxy
   Samsung Galaxy 25 dni temu

   Niemcy są Rasą Panów. Nie są tak umysłowo zacofani jak słowiańskie zwierzęta.

 • Marcin Kasza
  Marcin Kasza 27 dni temu

  Bzdury.

 • Robert Robert
  Robert Robert 28 dni temu

  Mazistowski nazisyowskie zamiast niemiecki i niemieckie!

 • Tomasz Duba
  Tomasz Duba 28 dni temu

  Na tą nację należy bardzo uważać.
  Byli i zawsze są niebezpieczni. Wyrachowani Mordercy i Bandyci. Nawet teraz nie demontują plotek o polskich obozach zagłady. Bo to przecież nie oni tylko naziści tym się zajmowali. Fałszywe świnie. Nie chcę tym obrażać trzody oczywiście.

 • Paweł Rad
  Paweł Rad 28 dni temu

  Sugerowanie, że B2 itp. są inspirowane skądinąd genialnymi wynalazkami braci Horten jest, delikatnie mówiąc nadużyciem. Amerykanie mieli swojego Northropa, którego też fascynowały latające skrzydła. Także bez przesady.

 • Tomasz Stępień
  Tomasz Stępień 28 dni temu +1

  Projektowali, kombinowali, ufo, srufo, bomba sratomowa, tylko nikt tego nie widział.

 • Tomasz Duba
  Tomasz Duba 28 dni temu

  Szkoda że Polacy tak chętnie wyjeżdżają do nazistów do pracy, zapominając kogo wspierają płacąc tam podatki. Cóż , amnezja między narodowa.

  • Tomasz Duba
   Tomasz Duba 25 dni temu

   @Peter Peter Tak, szfaby bardzo dobrze traktują pracowników. A W czasie wojny to było bardzo widoczne zwłaszcza w obozach gdzie nawet dali motto -praca czyni wolnym- lub - Arbait Macht Frai-. O tym mówię. Nawet jak bym z głodu miał zdychać to bym u nich nie pracował . W odróżnieniu do innych (jak to oni mówią) polskich świń.

  • Peter Peter
   Peter Peter 25 dni temu

   Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Zacznijcie tak szanować pracownika jak szanują Niemcy, to przestaną wyjeżdżać.

 • Waldi Kowalski
  Waldi Kowalski 28 dni temu

  JAKIES BZDURY....w 42 roku w srodkowych niemczech dokonano próbnej eksplozji jadrowej, bez ciezkiej wody..ladunek mial 500 gram i nikt nie potrafi tego powtorzyc.. nikt nie wie jak to mozliwe..najmniejszy ladunek ktory potrzebny jest do reakcji i wybuchu - to 50 kg uranu..jak twierdzá naukowcy..tyle mial elona gay

 • MowerewoM
  MowerewoM 28 dni temu

  Naziści prowadzili wojnę obozy i mordowali ,a wybitni Niemieccy naukowcy odkrywali nowe technologie które służą do dziś i pozwoliły na lądowanie na księżycu .

 • tomek110568
  tomek110568 Miesiąc temu

  no kurwa! zagrozenie ameryce ale przyjebał propagandziarz

 • Maciej Gołąbek
  Maciej Gołąbek Miesiąc temu

  Jak dla mnie, to bardzo ciekawy film.

 • RAK 73
  RAK 73 Miesiąc temu

  Ale mało kto wie że na ksieżyc Amerykanów zawiózł nie kto inny niż niemiec OTTO von BRAUN.Większość naukowców i wyniki ich badań przejęły USA I ZSRR i nikt się nie brzydził.....reszta to propaganda

 • Lukas Lis
  Lukas Lis Miesiąc temu

  Niemcy nie nazisci

 • And S
  And S 2 miesięcy temu

  Jak by Niemiec nie było to może i niektórych wynalazków by nie było ale za to jaki był by spokój w Europie. Teraz za pomocą Unii Europejskiej i swoich koncernów znowu chcą rządzić całą Europą. Na rzucając Brukseli przepisy np. niedługo już tylko oni i może Francuzi będą produkować samochody z niską emisją spalin. Resztę skażą na zagładę. To jest ich solidarność.

 • Marcin Bal
  Marcin Bal 2 miesięcy temu

  Można się smiać. Gdyby faktycznie doprowadzili swoje projekty do końca to dzisiaj byśmy mówili po niemiecku.

 • Adalbertus Lawhcar
  Adalbertus Lawhcar 2 miesięcy temu +3

  Takie same kurwy mordują Palestyńczyków à wszyscy milczą

 • Adalbertus Lawhcar
  Adalbertus Lawhcar 2 miesięcy temu +3

  Naziści to byli żydzi jak hitler

 • Jack De.
  Jack De. 2 miesięcy temu +1

  Byli Są I Bęndą numer 1 ❤️🇩🇪❤️💪💪

  • Peter Peter
   Peter Peter 25 dni temu

   @Jack De. A merytorycznie ?

  • Jack De.
   Jack De. 25 dni temu

   @Peter Peter podbijać trzeba też umieć - to nie wrodzone tylko nie pisz książek bo się rozpłaczę Hahaha. Ciemna ma... O

  • Peter Peter
   Peter Peter 25 dni temu +1

   Jak ukradną. Bo jak by nie ukradli od jakiegoś biedniejszego (podbitego) kraju, to by nadal chodzili w skórach. Jeden przykład -V-2. Genialna pompa turbinowa - 400 KM przy średnicy 50 cm - ukradziony w Holandii w 1938r. projekt turbiny napędzanej perhydrolem i nadmanganianem do napędu (pierwotnie) torped. Chłodzenie dyszy silnika oraz paliwo - Oberth - Rumunia (narodowość niemiecka) wydymany przez Von Brauna. Rozrząd i programator - Francja. MG-42 - opatentowany 8 lipca 1933 przez polskiego inżyniera Edwarda Steckego (Pat. nr 20103) zamk półswobodny, w którym rozchylane dźwignie zastąpiono rolkami..... ITD...... Zupełnie jak Ruscy.

 • Maniek Maniek
  Maniek Maniek 2 miesięcy temu

  Szukałem tego państwa na mapie i nic.

 • MajorSztandar
  MajorSztandar 2 miesięcy temu

  Czy te „promienie” to nie jest przypadkiem to o czym można przeczytać w „Rozmowach z Katem” Kazimierza Moczarskiego? XD
  "Każdy wyższy SS-owiec miał obowiązek meldować głównej kwaterze SS o każdym nowatorskim pomyśle lub wynalazku na swoim terenie. Jakąś drogą doszła do Heinricha Himmlera wiadomość,że pewien Włoch czy Szwajcar (w którego żyłach płynęła, po matce, niemiecka krew) odkrył metodę wysadzania w powietrze - przy pomocy tajemniczych promieni -magazynów amunicyjnych wroga. Na osobiste polecenie SS-Reichsfuhrera sprawę zbadali fachowcy z SS. Ich ekspertyzy sygnalizowały, że pomysł jest warta zainteresowania. Przyjęto warunki wynalazcy. Wpłacono z dziesięć tysięcy marek na uzupełniające prace techniczne.
  Pierwszą próbę, na małą skalę, przeprowadzono potajemnie w Szwajcarii. Wypadła doskonale. Znów wyasygnowano jakąś niemałą sumę i zaakceptowano cenę: milion funtów sterlingów.- Himmler zgodził się zapłacić wynalazcy fałszywymi banknotami brytyjskimi,które w tajemnicy produkował - przypomniał Schieike.Stroop się speszył. Ale ja nie dopuściłem do nowego konfliktu i po chwili Stroop ciągnął z wyraźną niechęcią:- Ostateczna próba (trzykrotna) odbyła się w północnych Włoszech. Dano wynalazcy wszelkie gwarancje i list żelazny. Pamiętam, że w całą historię był m.in.zaangażowany generał SS Kart Wolff. Ten z którym w roku 1943 rozmawiałem w Wolfschanze. Ułożono stos amunicji rozmaitego typu.Wynalazca ze swoją aparaturą i pomocnikiem znajdował się w odległości kilometra. O kilkadziesiąt metrów od niego - Heinrich Himmler ze sztabem.Wynalazca sprawdził zgromadzoną amunicję, wrócił do swego stanowiska, nastawiła aparaturę, wypuścił wiązkę niewidzialnych promieni i amunicja zapaliła się,wybuchając.
  Drugi eksperyment przeprowadzono z odległości dwu kilometrów. Te same czynności. I stos amunicyjny znów wyleciał w powietrze. Heinrich Himmler,uradowany, powinszował wynalazcy i kazał realizować finalne warunki umowy. Ale ktoś przypomniał mu w ostatniej chwili, że wynalazca przed każdym eksperymentem chodził oglądać przygotowaną amunicję. Zaproponowano wobec tego trzecią próbę,ale w warunkach bojowych, to znaczy bez uprzedniego oglądania i sprawdzania obiektu, który należało zniszczyć.- Ta próba się nie udała - ciągnął Stroop - mimo że Włoch (czy Szwajcar, nie pamiętam) z dziesięć razy nastawiał aparat i wysyłał wiązki promieni. Skończyło się ujawnieniem, że rysunki techniczne i wzory fizyczne są blefem (wynalazca tłumaczył, że je zaszyfrował i nie może bez specjalnych tablic rozszyfrować)oraz że przed próbą coś podrzucał do zgromadzonej przez saperów i zbrojmistrzów amunicji. Wynalazcę i pomocnika na miejscu zastrzelono. Okazało się później, w wyniku drobiazgowego śledztwa, że obaj byli notowani w Interpolu jako międzynarodowi oszuści i hochsztaplerzy.”

 • Ro No
  Ro No 2 miesięcy temu

  "Hitler i jego adiutant Himmler"?

 • marianesti1 r
  marianesti1 r 2 miesięcy temu

  Jak ja nienawidzę tego ch***wego Discovery.

 • Pawelos ksy
  Pawelos ksy 3 miesięcy temu +1

  trzeba kolejnej rozpierduchy takiej trzeciej i lecimy na marsa z palcem w dupie nie ma batanarazie mozgi naukowcow w zamrazalce

 • Czarne majty
  Czarne majty 3 miesięcy temu

  DOBRZE ŻE CI NAZIŚCI NIE MAJĄ TERAZ SWOJEGO KRAJU I JAKO ŻE PRZEGRALI TO SĄ NA USŁUGACH WYGRANYCH NARODÓW...

  • MajorSztandar
   MajorSztandar 2 miesięcy temu

   ZAMKNIJ TĘ DUPĘ KOMUNISTYCZNĄ!

 • D T
  D T 3 miesięcy temu +1

  /Bzdura co za słabe wakty po pierwsze hitler i himler nie popełnili samobujstwa!!
  Po drugie stworzyli 4 rzesze w angertynie i o mały włas a by ameryke zmietli.,o czym stany wiedza. Jest sporo tajnych dokumentowodtajnionych bo mineło juz 75 lat

 • GRZEGORZ KUCZURA
  GRZEGORZ KUCZURA 3 miesięcy temu +1

  usa morodwali dr crow na newej anli strefa 53 usa reswel

 • BMXMike93BMX
  BMXMike93BMX 4 miesięcy temu +5

  A dzisiaj z Discovery dowiemy się co najwyżej kto jako pierwszy w Polsce otworzył złomowisko, kto jako pierwszy w Polsce zezłomował Passata B5-kę lub kim był śmiałek, który jako pierwszy wyciągnął złoto z niedźwiedziego zadka na Alasce. Dramat...

 • Maciej Dąbrowski
  Maciej Dąbrowski 4 miesięcy temu

  Co wy pierd.... w trakcie badań nad przeciążeniami zginęło mnóstwo Polaków (jeńców więźniów obozów koncentracyjnych z których pod wpływem doznanych przeciążeń powstała papka mięcha!! i dzięki temu Niemcy osiągali tak szybkie rezultaty. Polacy powinni otrzymać honorowo dostąp do wpływów finansowych z opracowanych tam patentów!!
  albo inaczej dajcie Polakom do CAŁKOWITEJ dyspozycji 6mln Niemców dla celów badawczych, eksperymentalnych i ciężkiej przymusowej pracy na rzecz Polski to zobaczycie jakie będą efekty!!

 • Mar Cin
  Mar Cin 4 miesięcy temu

  Nastepny program dla tępaków pokroju amerykanów.

 • STANISŁAW WIELKOPOLSKI
  STANISŁAW WIELKOPOLSKI 6 miesięcy temu +1

  a i jeszcze jedno na nas napadły 3 kraje a nie 2. niezapominajmy o napasci ruwnoczesnie z niemcami słowacji

 • STANISŁAW WIELKOPOLSKI
  STANISŁAW WIELKOPOLSKI 6 miesięcy temu

  własnie niemcy nazywajmy tak jak trzeba
  a hitler nie popelnil samobujstwa tylko spierdolił do ameryki południowej

 • Gorgar
  Gorgar 6 miesięcy temu +1

  Do głąbów nierozumiejących pojęcia "naziści". Naziści to takie pisiory tylko że w Niemczech. Kapiszi?

 • Dariusz Piasecki
  Dariusz Piasecki 7 miesięcy temu

  klamsto

 • Pav Sav
  Pav Sav 7 miesięcy temu

  USA przejęło prawie wszystko...i teraz to widać...

 • lukma7
  lukma7 7 miesięcy temu

  Ten wynalazek w 24minucie-o żesz kurwa😱

 • Xxx Xxx
  Xxx Xxx 8 miesięcy temu

  ,

 • Zenon Sz.
  Zenon Sz. 8 miesięcy temu +3

  OSTATNIO OGLĄDAŁEMFILMY O ZAKOŃCZENI II WJNY ŚWIAT.OSTATNIO O BITWIE WFRYCE ROMEL DUŹOO ALIANTACH I ANI SŁOWA O ALIANCIE - POLCE NIE BYŁO ANI SŁOWA NP. ANI O MONTE CASSINO!! NIE MÓWIĄC OINNYCH BITWACH N/P TOBRUK AL AHLEMAY
  BYLIŚMY CZWARTĄ SIŁĄ W KOALICJI ANTYHITLEROWSKIEJ
  PRZYKŁADÓW TAKICH JEST B. DUŹO

  • Henryk Ósmy
   Henryk Ósmy 7 miesięcy temu

   Zenuś jak chcesz komentować to po pierwsze; wyłącz capsloka, a po drugie zwracaj uwagę na ortografię, twoich wynurzeń nie da się czytać ...

 • AleksanderWw Ww
  AleksanderWw Ww 8 miesięcy temu +4

  ostatnie zdanie ..." nadzieja dla demokracji"... haha kasztanka Józefa by się uśmiała :p to słowa Makreli :p

 • Dareiusz Zolnierek
  Dareiusz Zolnierek 8 miesięcy temu +2

  Naziści ?!?!

 • Pawel Kowalski
  Pawel Kowalski 8 miesięcy temu +5

  prawdy nigdy się nie dowiemy , prawda jest taka że niemcy wyprzedzały technologicznie cały świat w tedy o pięćdziesiąt lat

 • Jaroslaw Zaloga
  Jaroslaw Zaloga 9 miesięcy temu +1

  Nazistów. Dobrze że ten naród wymarł.

 • GRZEGORZ KUCZURA
  GRZEGORZ KUCZURA 11 miesięcy temu

  elta uciekla usa

 • GRZEGORZ KUCZURA
  GRZEGORZ KUCZURA 11 miesięcy temu

  usa obozy koncentracyjne

 • GRZEGORZ KUCZURA
  GRZEGORZ KUCZURA 11 miesięcy temu

  oustpost corobiz ludzimi usatez swoi obywateliusa zywe trupysyri afginistanie orazzlapal omo specnaz stuttgard ogladali to syryjczy

 • GRZEGORZ KUCZURA
  GRZEGORZ KUCZURA 11 miesięcy temu

  gremncow alianci zachoni usa wyproduowli eksperymenty na ludziach usa robia

 • GRZEGORZ KUCZURA
  GRZEGORZ KUCZURA 11 miesięcy temu +1

  usa produkuje broni masowej zaglady

 • ADAM BUKOWSKI
  ADAM BUKOWSKI Rok temu

  Jak zachowuje się polska reprezentacja mężczyzn na mistrzostwach świata

 • I know how much I do not know yet.

  Energetyka I elektryka na simens i Bosch. Gazety niemieckie. Rynek zbytu Niemcy. Samochody niemieckie (oszustwa ciągłe, jak zwykle) proszki do prania, sieci handlowe niemieckie.
  Zaraz zaraz kto wygrał 2wojnę?

  • And S
   And S Miesiąc temu

   PiS jest narazie jedynym gwarantem tego, że Polska będzie istnieć za 20, 50 lat i będzie gonić w rozwoju zachodnie kraje. Jednocześnie będzie chronić to co nasze żeby obce koncerny nas nie rozkupily do końca. A wiesz jak działa globalizacja i niszczenie konkurencji. Startowalismy po komunie dlatego nasze firmy nie miały szans i trzeba to odwrócić. Nikt dla nas nie będzie chciał dobra jeśli my sami Polacy o to dobro nie zadbamy. Niektórzy politycy nie są wizjonerami i dla nich nie powinno być miejsca w sejmie.

  • SebicoV
   SebicoV Miesiąc temu

   @And S Powiesz jakie to niby korzyści?

  • And S
   And S 2 miesięcy temu

   Obecny rząd próbuje coś zmienić na korzyść Polski więc proszę im nie przeszkadzać. A wielu ludzi przeszkadza i z zagranicy i z kraju.

  • Ai sharingan
   Ai sharingan 2 miesięcy temu +2

   wy w polsce jestescie kolonia, wtedy po wojnie rosyjska a teraz NIemiecka... :) ja sie zastanawiam czemu jerszcze w polsce mieszka tylu ludzi. Powiedz co polska ma niby swojego? nic...@And S

  • And S
   And S 3 miesięcy temu +1

   Dlaczego zachód pomagał odbudować zniszczone Niemcy? Porównajcie ich sytuację i naszą.

 • lipi007
  lipi007 Rok temu +1

  błagam o jedno : o wyjaśnienie kim byli naziści i z jakie kraju pochodzili...

 • Adam Jak
  Adam Jak Rok temu +3

  Na filmie widać napis PKS a lektor czyta że są w Austrii.

 • Blue Hypergiant
  Blue Hypergiant Rok temu +3

  programy historyczne na discovery mają niestety mierną wartość merytoryczną. jedynym plusem tych programów jest to, że mogą kogoś zainteresować jakimś zagadnieniem i spowodować poszukiwanie innych źródeł.

 • PatoGamer
  PatoGamer Rok temu +1

  Koszmarna wizja... niskie podatki, brak żydów i murzynów, w miejscu rosji nuklearna pustynia, silna światowa gospodarka, kolonie na Marsie... jak to jest dla was koszmar, to już wiem czemu dzisiaj się tak chujowo żyje...

 • artamatorcom artamator

  Cały film w swojej narracji odwraca uwagę od faktu, że określone organizacje polityczne, banki, koncerny zbrojeniowe a głównie masońskie elity z całego świata potrzebowali tej wojny w celu zmiany układów gospodarczych i politycznych. I niewątpliwie było to przygotowanie i próba do wprowadzenia NWO ! Zarówno finansiści z USA, Niemiec i ich żydowskie banki finansowały obydwie strony. Kapitał, pieniądz nie zna granic a gdy do tego dodamy pomijany stale aspekt okultystyczny to można powiedzieć, że przygotowania do tej wojny zaczęły się już po zakończeniu pierwszej. Jeśli chodzi o jakieś "cudowne wynalazki" niemieckie, to jak szperający w internecie zapewne wiedzą istniały tysiące lat temu cywilizację, które miały opanowane te wszystkie technologie a Niemcy widocznie dobrze szperali wdrażając te starożytne technologie...I satanistycznym, wyalienowanym elitom kierującym tym krwawym bajzlem cały czas chodzi o władze, sex, pieniądze oraz chęć zostania Bogami czyli osiągnięcie nieśmiertelności, bo badania medyczne itp cały czas trwały na równie z wymienionymi w filmie. I z tego względu film zupełnie nie mówi prawdy. Zaś Hitler i pozostałe sq.....syny ze świecznika przeżyły II wojnę a jej idee nie wygasły absolutnie, bo żyją jej kontynuatorzy i to na całym świecie.

  • Henryk Ósmy
   Henryk Ósmy 7 miesięcy temu

   gościu, nie ćpaj tyle ... pleciesz takie bzdury

  • Namaste Ashanti
   Namaste Ashanti 8 miesięcy temu

   w psychiatrykach też macie neta?

 • pawka19701 pawka19701

  Amerykanie mówiąc o Wernerze von Braun zawsze podkreślają, że on był pacyfistą. Według nich broń wychodziła mu przypadkiem, bo chciał budować rakiety kosmiczne. Normalnie żal mi się go zrobiło. Dobrze, że go amerykanie uratowali, a on zbudował im rakiety, które miały przynieść bomby atomowe do Polski. Normalnie szczęśliwy jestem. Ale według nich on tylko rakiety kosmiczne projektował, a Pershingi same się zrobiły.

 • pawka19701 pawka19701

  Nazistowscy uczeni? Od kiedy nauka ma coś wspólnego z ideologią? Co za debil pisał ścieżkę dźwiękową do tego filmu?

 • JUPIJIOP
  JUPIJIOP Rok temu +28

  Szczerze mówiąc to hamerykany się niczym od tych złych nazioli nie różnią

  • Rafal Hunter
   Rafal Hunter Miesiąc temu

   Bo to oni zapkanowali 2 wojnę światową i ja rozpentali prowadzą ja do dziś

  • Kaj Kajuma
   Kaj Kajuma 5 miesięcy temu

   Bredzisz.

 • Jan Gajewski
  Jan Gajewski Rok temu +2

  No wlasnie JAK I KTO DAŁ NIEMCOM TAKIE TECHNIKI I TECHNOLOGIE

  • Wu Gie
   Wu Gie Rok temu +2

   Taa kosmici. Waknij się w łeb.

  • Jan Gajewski
   Jan Gajewski Rok temu

   To co oni robili bylo wyprzedzeniem w technologi ktos musiał im to przekazać Przypomnieć należy ostatnia walkę nad nowym Jorkiem juz po wojnie Trzeba by zainteresować sie admiralem Byrdem i jego walka z niemieckimi spodkami Jest to niemozliwe by tyle innowacji.bylo wynaleziine w jednym miejscu

 • KUZKO TV
  KUZKO TV Rok temu

  32:13 mało brakowało I imperium śęgało by nie tylko od rosji do francji ale o wiele dalej do Rosji do Rosji czyli przez cały świat na szczęście było zupełnie inaczej i dobrze

 • KUZKO TV
  KUZKO TV Rok temu

  27:14 Broń Laserowa Hitrela czyżby Laserowa Lufa

 • Ka La
  Ka La Rok temu +1

  Gdzie są te wynalazki, utajnione ,kto to utajnia ? Co za jeban .......kosmici ?