Komentarz Tygodnia: Cała prawda o "aferze taśmowej"

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 10 paź 2018
 • Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
  O niejasnościach wokół afery taśmowej, o plajcie przedsiębiorstwa RUCH, o tournee Lyudmily Kozlovskiej po krajach zachodniej Europy i braku reakcji polskich służb, o odkupieniu Polskich Kolei Linowych.
  Nowe wydanie Wieży Komunistów jest już dostępne w księgarni:
  ► gadowskiksiegarnia.pl
  "Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:
  ► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
  __
  gadowskiwitold.pl/
  wyspa prawdziwej wolności

Komentarze • 823

 • Marzena Małkowska
  Marzena Małkowska 10 godzin temu

  Panie Witoldzie, czy nie zauważył Pan,że PIS realizuje interesy USA, a PO i ich "kundelki" Niemieckie? Dziwnym trafem PIS wygrało wybory, gdy USA zabrało sie za rozszerzanie wpływow w Europie i rozmieszczaniem tu swoich baz. Gdyby jeden Falenta chciał obalić władzę, to pewnie skończyłby pod jakąś cięzarówką ze żwirem lub odwiedziłby go seryjny samobojca.

 • Adam Ka
  Adam Ka 14 godzin temu

  Nie ma obiektywnego dziennikarstwa i nigdy nie będzie. Szanuję pana G. ale widać, że aby być w odwodzie nie tyka racjonalnie pewnych ludzi i spraw. Dlatego rzadziej tu zaglądam. Wolę niezależne dziennikarstwo od umiarkowanej opozycji. Letnia, to jest panie woda w kranie.

 • PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

  Ta afera to kapiszon, zresztą odpalono ją właśnie w okresie kampanii wyborczej, więc to tylko potwierdza tezę, że to narzędzie walki wyborczej.

 • Axel Door
  Axel Door 15 godzin temu

  Za tydzień chciałbym usłyszeć, co Pan sądzi o pałowaniu narodowców przez policję - akcja Lublin i marsz tęczowych.

 • Erika Hilker
  Erika Hilker 15 godzin temu

  Super!

 • PiS PO żydokomuna
  PiS PO żydokomuna 16 godzin temu

  spieprzaj łajdaku i pisowski politruku!!

 • Totmorhen Totmorhenowicz
  Totmorhen Totmorhenowicz 16 godzin temu

  polecam Serial "Ulica Zagranica", odcinek 2 pt. "Obrońcy kontrybucji centrummedialne.pl/ulica-zagranica/serial-ulica-zagranica,-odcinek-2-pt.-obroncy-kontrybucji

 • aknife7
  aknife7 16 godzin temu

  Zaciemnianie. Za takim czymś tak, czy inaczej stoją jakieś służby :)

 • Piotr Hobbysta
  Piotr Hobbysta 18 godzin temu

  Zwożenie drzewa do lasu czyli import węgla do Polski do zwykła zdrada narodowa! Gdzieś czytałem, że nadal sprowadzamy węgiel z Ukrainy i Rosji, nie wiem czy to prawda, warto zbadać. Jeśli tak, to importerów lub ich zwierzchników trzeba potraktować właśnie jak zdrajców i osądzić!

 • Alfa Diva
  Alfa Diva 19 godzin temu

  Pan Gadowski jest taki "złotousty", to wszystko ładnie brzmi, ale ostatnio jakby bał się czegoś, albo nie chciał do końca powiedzieć tego co wie albo co myśli. Może i lepiej panie Witoldzie, bo to co powiedział Michalkiewicz na temat pedofila i jego ofiary pogrążyło go mocno - plclip.com/video/J_4QSBIspjA/wideo.html

 • Jarosław S
  Jarosław S 19 godzin temu

  Bóg zapłać Panie Witoldzie. Jest Pan mężem stanu. Jesteśmy z Panem!

 • Maciej Tomkiewicz
  Maciej Tomkiewicz 21 godzinę temu

  PKL był do wzięcia za polskie pieniądze ćwierć wieku temu. Za 80 milionów w pakiecie, łącznie ze Szczyrkiem i Korbielowem. Wystarczyło pomyśleć. Samuela Goldwyn zwróciła uwagę mężowi: "Ty wejdź w ten kinowy biznes. Już ci płacą pięć centów, a nie wiedzą, co zobaczą!" Z kolejami górskimi podobnie ;)

 • Wojciech Malanowski
  Wojciech Malanowski 21 godzinę temu

  Wyglonda jak by pochlal

 • geny arsenalas
  geny arsenalas 22 godzin temu

  Nie bron maowieckiego de Polonizacja postępuje CWP

 • Zen Yen
  Zen Yen 23 godzin temu

  u Gadowskiego trwa KAMPANIA WYBORCZA
  Umarł człowiek. Staje przed św. Piotrem a ten mu mówi
  - Mamy demokrację, dlatego możesz zostać w niebie albo pójść do piekła. Twój wybór. Aby ci to ułatwić, tydzień spędzisz w piekle i tydzień w niebie, później podejmiesz decyzję.
  Poszedł człowiek do piekła. Tam pełno znajomych, codziennie impreza, zabawy, wylegiwanie na plaży pod palmami. Piwko, drinki. Leżing i plażing. Po tygodniu kolej na niebo. Tutaj chóry anielskie, memento mori, ciągłe umartwianie. Mało znajomych. Nuuudy. Po tygodniu św. Piotr mówi
  - Gdzie chcesz być w niebie czy w piekle? Tylko pamiętaj, że jest to decyzja ostateczna i nieodwołalna.
  Człowiek odpowiada.
  - Wiesz św. Piotrze, jednak w piekle jest fajniej. Dużo znajomych, imprezy itp. Człowiek się nie nudzi.
  I poszedł do piekła. Tam już u wrót został przez diabły zakuty w kajdany. W piekle smród siarki, diabły gotują smołę, męczą dusze. Diabeł każe człowiekowi wybrać kocioł dla siebie. Ten zaskoczony mówi.
  - Diable, jak to? Wczoraj było tu tak pięknie. Imprezy, znajomi, luz bluz, a dzisiaj....?
  Diabeł na to.
  - Bo wczoraj to była kampania wyborcza, a dzisiaj już wybrałeś

 • ktossik
  ktossik Dzień temu

  Panie Gadowski a co z nagraniami z willi Tuska ,których jest 700 godzin? Tam żaden Falenta i kelnerzy nie mieli dostępu.Tez Pan uważa,że żadne służby nie brały w tym udziału?Kto może obejść ochronę kontrwywiadowczą?

 • Marek Woroniecki
  Marek Woroniecki Dzień temu

  Kulczykostwo..niewinni o brudnych rękach. Nie odpuszczać bravo

 • Wojtek Nowak
  Wojtek Nowak Dzień temu

  gadowski, kiedyś starałeś się mówić o faktach, teraz bredzisz , twoje przypuszczenia nikogo nie interesują

 • Teresa dSR
  Teresa dSR Dzień temu +1

  SIŁA POLSKIEGO PAŃSTWA JEST ŻADNA BO RZĄDZĄ NIM NIE POLACY TYLKO PODAJĄCY SIĘ ZA POLAKÓW I MY NARÓD POLSKI ŚLEPO IM WIERZYMY JAK DŁUGO JESZCZE ????

 • penetrus
  penetrus Dzień temu

  Od przejęcia Ciechu przez złodzieji kulczykowych minęło 4 lata i co? Nic. To samo z prostytutką kozlovską. Państwo istniało teoretycznie i nadal istnieje teoretycznie, bo PIS zajmuje się głownie propagandą sukcesu i pilnowaniem dostepu do koryta.

 • Brajan Bańkowski
  Brajan Bańkowski Dzień temu

  Żenujący spektakl panie Gadowski, jednak słusznie nazywany pan jest mitomanem. A ten dług to dla kogo spłacał? Nie dla mafii? A mafia nie jest wykorzystywana w Rosji przez służby?
  Rozpracowali Falente wczesniej wiedzieli, że nie splaci tych pieniedzy, wiec mozna bylo wymagac od niego w zamian pieniedzy jakichs innych korzysci. Falenta miał możliwości jak Pan umiejętnie skonstatował, co więcej miał w kontakty słuzbach... Za te 150mln wzial na siebie odpowiedzialnosc za wybuch afery. Dla Rosji to drobne, w zamian za obalenie rzadu, ktory chcial uderzyc w ich sektor energetyczny. (Składy wegla, budowa polaczenia energetycznego z Ukrainy)

 • AmplitudaStudioRec
  AmplitudaStudioRec Dzień temu +8

  ahhaaahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahhaahhaahahahhahahahahhahahaahhaahahhhahaahahahhahahahaahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahhahahahahaahahahahahahahahh kelnerzy kurwa aahahahhahahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahhaahahahahhahahahahhaahhaahahahhahhahahahahahahahahahhahahahahahahahhahaha panie witku daj pan spokój już błagam, mój ulubiony czarowniku rzeczywistości hahahahaahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahah marek kurwa falenta, super hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahaahahahahahahahhaahahhahahhahahahha pan witold w formie, gratuluję, genialne hahahahahahahahahhaahhahahahahahahhaahhaaaahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahahaahhahahahaahahahahahahhaahhahaahahahahahahahahahahhaahhahahhahahahahahahahahahaahhahahahaha podziwiam mistrza... fenomen dziennikarstwa. świetny dobór tematów. zawodowo niezależny dziennikarz jasnej strony mocy, brawo! aaahahahahahhahahahahhahaaahahhahahahhahahahahhaahhaahahahaahhahahhahaahahahahahahahahahhhahahahahahahahahahahahahahhaahhahahaahahahahahahahahhahahaahhhahahahaahahahahhahaahhahahahahahaahahahahhahahahhaahahahahahahahahahahhaahaahhahahahahahahaha cudownie tutaj czasem zajrzeć

 • 4040marek
  4040marek Dzień temu

  Panie Witoldzie, cenię sobie Pana pracę, lubię oglądać " Komentarz Tygodnia ", ale w pańskich felietonach nie podaje Pan nazwisk!!!, nie ma nazwisk, nie ma sprawy, winnych, podejrzanych...

 • MrAUDREY64
  MrAUDREY64 Dzień temu

  moze Pan poszerzyc ta analize samorzadowcow o wszystkie regiony Polski?

 • Stefan Kramarski
  Stefan Kramarski Dzień temu

  Niestety Polską rządzą LUDZIE O MENTALNOŚCI PAROBKÓW

 • Marek KAczmarek
  Marek KAczmarek Dzień temu

  Niestety w Polsce nie mamy polskich polityków. Za to mamy, niestety polityków polskojęzycznych.

 • Jerzy Sikora
  Jerzy Sikora Dzień temu

  Piątek , Piąteczek . Chłopaczek na posyłki .

 • Jerzy Sikora
  Jerzy Sikora Dzień temu

  Kozlowska to tanie kurwiszcze sprzedajne . Cel to jej alfons - Putin .

 • GoPacior
  GoPacior Dzień temu

  wszystko fajnie tylko nigdy ani słowa o Rydzyku...
  wtf?!

 • Antoni Kosiba
  Antoni Kosiba Dzień temu

  "Lyudmily Kozlovskiej" - co to za pisownia? Raczej powinno być: "Ludmyły Kozłowśkiej". A jeśli prawda ma być cała, to należy napisać, ILE jest tych taśm, o których mowa, oraz jaka jest długość w metrach każdej z nich. No i zamiast "tournee" powinno być "tournée".

 • ComaPitchBlack
  ComaPitchBlack Dzień temu +1

  Nikt teraz w tym rządzie nie będzie chodził na czworakach i całował butów niemcom. Niemcy robią wszystko by Polskę znów położyć na kolana i dlatego tak się dzieje z tą ukrainką, rurociągiem i innymi sprawami. Afera taśmowa bardzo dobrze że ujrzała światło dzienne. Mniejsza z tym czy on chciał interes na tym zrobić czy nie, przynajmniej pokazane zostało ja politycy PO i ich koleżki śmieją się z Polaków i z Polski. Kulczyk dostał od losu na co zasłużył. A RUCH zplajtował już w 2010 roku jak PO-PSL oddało, przepraszam sprywatyzowało jak wszystko co należało jeszcze do Polski. Od 2010 roku los RUCHu był już przesądzony.

 • Borne Sulinowo
  Borne Sulinowo Dzień temu

  Panie Witoldzie - nie tylko zespoły prokuratorów, ale przede wszystkim wysokie kary dożywocia i ciężkich prac za afery gospodarcze. Inaczej nie ma sensu nawet ich ścigać. Po co? Dla sztuki?

 • Lukas Kukas
  Lukas Kukas Dzień temu

  Dziękuję.

 • transcendentalista
  transcendentalista Dzień temu

  WSZYSCY TOCZYMY SIĘ NA JEDNYM WÓZKU
  .. nazywa się on Zbiorową Świadomością Ludzkości.
  Sęk w tym, że głupcy również trzymają za kierownicę tego wózka, dlatego nie toczy się on w dobrym kierunku i dodatkowo głośno skrzypi.. :)
  Era Wodnika doleje trochę oleju do łożysk ( do głów również.. ) i skoryguje tor.
  Światełka Panie Witoldzie dla Pana *********** :)

 • Mia Kafe
  Mia Kafe Dzień temu

  Jak zawsze wartościowe informacje :)

 • Rafal Bednarczyk
  Rafal Bednarczyk Dzień temu

  Czytam tytuł i już to polubiłem :D

 • Jessy Mustard
  Jessy Mustard Dzień temu

  Gościu, ale ty spekulujesz co było pierwsze czy jajko czy kura. Przecież wiadomo, że Falenta zeznał, że inicjatywa była jego, a nie ruskich. Trudno żeby obarczał ruskich, którzy umożyli mu za nagrania 20 mln długu. Jaka była prawda czyli czy falenta do ruskich, czy ruscy do falenty tego nigdy sie nie dowiemy, ale efekt ten sam. Po co starasz sie relatywizowac i w pewien sposob wybielac ruskich to chyba tylko twoj dziwaczny umysl jedynie pojmuje.

 • Dirk van Dirk
  Dirk van Dirk 2 dni temu

  Witam serdecznie Panie Witoldzie dziękując zarazem za każde słowo "świeżej strawy"Pozdrawiam i życzę sukcesów.

 • butagen X
  butagen X 2 dni temu

  afery aferami a może trochę muzyki plclip.com/video/YhderDfBtRA/wideo.html

 • Chaim Levi
  Chaim Levi 2 dni temu

  jaka afera tasmowa ? przeciez morawiecki powiedzial , ze wiedzial ze jest nagrywany ….

 • Barbara Czarska
  Barbara Czarska 2 dni temu

  Szerokiej drogi! :)

 • agnese urban
  agnese urban 2 dni temu

  Gdyby nie taśmy, do tej pory
  Niektórzy ślepo wierzylliby PO
  😈😈

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 2 dni temu

  Brawo hubert

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 2 dni temu

  Pan piatek, w wolnej Polsce, opisuje ze ta polska jest zgnila i be, i otrzymuje od kasy niemieckiej nagrodke -czytaj szmalec w euro- za pisanie tych bredni., ale je u wolno bo na tym polega wolnosc,

 • Alphonse Mephesto
  Alphonse Mephesto 2 dni temu

  jaka to jest pamięć żółwia?

 • brzbolkow
  brzbolkow 2 dni temu

  Gdzie obiecany komentarz "Kleru"?

 • Rjiu
  Rjiu 2 dni temu

  Jak dla mnie te pieniądze przeznaczone na odkupienie PKL powinni byli zainwestować w SOLARIS i nie dać Hiszpanom go przejąć.

 • Zen Yen
  Zen Yen 2 dni temu

  Ludziska czy wy nie dostrzegacie tego co te skurwiele pisdzielcy wyprawiają ? Gadowski im usługuje i pisze nową historię widzę systematycznie kilkadziesiąt tys ludzi którym nawija makaron na uszy i ogłupia . A tym czasem pisdzielcy odciągają nas od Unii Europejskiej dając w zamian gówno i Węgry . Zmierzają do komunizmu w kapitalizmie .Nie umiem pojąć dlaczego tak bardzo chcecie być non stop okradani za nędzne ochłapy z pobieranego kredytu jakie wam rzucają . Jak za Gierka z tym że Gierek inwestował co jego zdaniem miało dźwignąć państwo . A propagandyści Gierka wmawiali narodowi że jesteśmy 10-tą potęgą świata . pisdzielcy niszczą gospodarkę ,bezmyślnie rozdają kasę i to obojętnie czy bogaci czy biedacy .a przy okazji swoimi niemotami obsadzają prezesury synekury .Rady nadzorcze i wszystko pada . Gdy za POsrańców prezes Miklosz postawił na nogi Lot i uchroniŁ od bankructwa to ten od pisdzielców zaczyna dołować . Stadninę Koni w Janowie pamiętacie . Ludzi o takich kompetencjach mają wszędzie .ZRUJNUJĄ KRAJ DO RESZTY A WY BĘDZIECIE SŁUCHAĆ TAK JAK NA TITANICU GADOWSKI I INNI JAK ORKIESTRA PRZYGRYWA WAM SWOIMI BAJKAMI A WY ZAPADNIECIE W OTCHŁAŃ .Teraz na tapecie mamy sądy za grubą kasę ponapuszczali was na wszystkich sędziów wstawiają swoich dyspozycyjnych i trzeba być skończonym durniem żeby pomyśleć że może być lepiej jak już jest gorzej .Bo zanim prokurator czy pracownik ministerstwa nauczy się prowadzić przewody sądowe to wielu z was padnie ofiarą pomyłek sądowych . Większość z was uważa że jego nie trafi . A rozprawu sądowe jak choroba dopadają całkiem niespodziewanie. OBUDŹCIE SIĘ !! Zanim obudzi was Wania od Putina

 • Zen Yen
  Zen Yen 2 dni temu

  GADOWSKI To może o złotej aferze ? co tak cicho ? plclip.com/video/sLQKcls3Py8/wideo.html Pisdzielcy kupują złoto i wysyłają do Anglii tam link do doniesienia prasowego . Jest podejrzenie że to już spłata na rzecz żydów ,

 • Pawel Bero
  Pawel Bero 2 dni temu

  Panie Witoldzie dziewica krymska będzie jeździć jak jeździła i nie ma co liczyć na wstyd u tego typu dziewic.....dla pieniędzy i swoich mocodawców zrobią wszystko nawet więcej niż na taśmach z Abliazowem hihi

 • Anda Spa
  Anda Spa 2 dni temu

  Hmm.Panie Witoldzie:Oglądam słucham,podziwiam,ale...Złapałem Pana na konfabulacji? Zapomniał Pan powiedzieć kto wykupil "dług" od Falenty. Jest Pan,więc hipokrytą czy głupkiem?

 • Katja K
  Katja K 2 dni temu

  #R

 • mark pinert
  mark pinert 2 dni temu

  Taśmy jako zapłata za ruskie długi ? To nie dla ruskich służb ? A dla kogo ? Dla węglarza ? Panie Redaktorze, litości.

 • Vrain Manshield
  Vrain Manshield 2 dni temu

  A w Elblągu 4 kiepskich kandydatów i w sumie nikogo ciekawego do rady :/

 • Iskierka poszukiwaczka

  Pan Maciek Maciak startuje we Włocławka

 • Zdzichu S.
  Zdzichu S. 2 dni temu

  banda pierdolonych psychopatow wciaz usiluje utrzymac sie przy wladzy - wladzy nad nami, normalnymi ludzmi, ktorzy tylko chcemy zyc bez starchu i nienawisci, i ktorzy w oceanie tamtych brudnych spraw, pragniemy pozostac czysci....

 • Zdzichu S.
  Zdzichu S. 2 dni temu +1

  4:14 - caluje pana w oba policzki... niestety, teza calkowicie sie potwierdza, teza prawdziwa ...---... ale tez - poniewaz mniej czasu TYM RAZEM uplynelo, mamy jednak wiekszy (tj swiezszy) ludzki potencjal, nie wszystkie wici zostaly zerwane... mam nadzieje.... moje np nie zostaly az tak 'porwane, zebym dzisiaj majac 50 lat nie mogl skojarzyc pewnych zdarzen i tajemnic rodzinnych... (np wychowywala mnie na poczatku pra-babka Antonina, co i Cara pamietala), z faktami i zdarzeniami zupelnie wspolczesnymi - i to, jak mniemam, jest klucz, takze dla wielu mlodszych... zapraszam do krecenia w starych zamkach, mlodziaki

 • Zablotskaya Katerina

  Wspaniala wypowiedz Pana

 • Jo An
  Jo An 2 dni temu

  Ostatnie tygodnie przedwyborcze, to tygodnie "cudów". Myślę, że "kukizowcy" mają trochę racji, mówiąc o tym, że należałoby zmienić zasady reklamowania się aktualnych włodarzy miast, gmin etc. Wrocław obklejony Dudkiewiczem w każdej pozie i konfiguracji "personalnej", a kandydatka PiS na prezydenta Wrocławia powiesiła swoje reklamy w mało widocznych "dziurach", aktualny prezydent Legnicy już przed wakacjami zablokował większość miejsc na osi Lubin - Wrocław poprzez niby-reklamy niejakiego radnego Kiełba i spółek miejskich życzącego przez kilka miesięcy "bezpiecznych wakacji" (teraz zagląda do każdego okna i brakuje już miejsc w których nie widzimy wizerunku starszego pana po liftingu także w konfiguracjach z wierną watahą), kierowca PKS zwany od 20 lat starostą ze złotego miasteczka też dumnie pręży pierś w nadziei na kolejną kadencję, nieważne że miał sprawy sądowe, że do dziś nie wyjaśniono udzielenia koncesji na piaskowiec z Czapli, dostaje nagrodę za "20"-lecie" ..... itd itd Czy Dobra Zmiana zapomniała o Dolnym Śląsku????

 • Cinek400
  Cinek400 2 dni temu

  Publikuje się to co można, a Morawieckiego próbował podkopać nie kto inny jak minister Zero który zobaczył że Mateusz za daleko zaszedł - i jak na ironię te taśmy spadły mu z nieba, bo wcześniej uważałem go za opóźnioną pacynkę, a teraz widzę że Morawiecki zna się na polityce, jest przewidujący a musi zgrywać tępego PiSowca żeby móc realizować własne interesy.

 • Tomas Hen
  Tomas Hen 2 dni temu

  Panie Witoldzie jest Pan zajebisty :D pozdrawiam !!!

 • TRANSMISSIONNO15
  TRANSMISSIONNO15 2 dni temu +1

  Jako widz dziękuję za promowanie pana Kulczyka. Trzeba opowiadać o bohaterach i ich dziejach. Nie wiem czemu tak drogo kosztują te zacne opowieści. Dziękuję Panie Witoldzie

 • TRANSMISSIONNO15
  TRANSMISSIONNO15 2 dni temu +1

  Afera taśmowa. Opowieść jak bohaterscy kelnerzy obalają 8 lat powszechnej szczęśliwości gatunku ludzkiego:) Jak można było odebrać tym ludziom kolejną działkę władzy? Nie można od tak odstawiać narkotyku. No i mamy efekty...:) Teraz kolejna ekipa się uzależnia. Ale ci sie dzielą działkami (500+) i uzależniają także lud (szkoda, że nie za swoją kasę).

 • Andrzej Adamczuk
  Andrzej Adamczuk 2 dni temu +1

  Zamiast tylko prowadzić czasochlonne I jalowe dyskusje polityczne, postanowiłem takze włepiać ten apel, nawet na tych stronach, na których dyskusja nie dotyczy wybrów lokalnych.
  Nawołuję każdego, żeby odpowiedział sobie na pytanie; czy pani/panu lepiej żyło się przez ostatnie 3 lata, w porównaniu do życia za poprzednich rządow PO/PSL? Jeżeli, pani/pan dojdzie do wniosku, że żyje się lepiej pod rządami PISu (Zjednoczonej Prawicy), prosze więc zrobić wszystko, żeby pójsc na najbliże wybory lokalne. Proszę też zrobić wszystko, aby zachęcic innych zwolenników PISu - członków rodziny, znajomych i współpracowników - do pójścia na te wybory. W ilości jest siła.
  Pamietajmy tez o nadchodzacych wyborach w 2019 (do parlamentów: europejskiego i polskiego) i 2020 (na prezydenta).

 • Katarzyna Kochanowska
  Katarzyna Kochanowska 2 dni temu +1

  Cała prawda o taśmach ? Naprawdę ? a co się stało z 700 godzi materiałów z willi na Tuska ?
  To jest prawda dla idiotów Panie Witoldzie .
  Z ostaniej chwili , Falenta biedny słup dostał 6 mc w apelacyjnym w Białymstoku. hahahahahah

 • Sylwester Matuszak
  Sylwester Matuszak 2 dni temu +2

  Lapka w dol ZA komentarz odnosnie tasm. Widac wplyw pislamu. A prosze odpowiedziec jak dwum kelnerom I biznesmenowi udalo sie nagrac rozmowy w siedzibie premiera jesli nie pomagali I'm fachowcy np z CIA

 • Juliusz Buczko
  Juliusz Buczko 2 dni temu

  21:22 Świetna ta analogia z żoną alkoholika.

 • Luki na msp
  Luki na msp 2 dni temu

  Dobrze mowisz, nieładnie wygladasz. Przed występem trzeba się ogolić .

 • Przemek Zet
  Przemek Zet 2 dni temu +2

  Gruby minus za omijanie tego jak PIS od dluzszego czasu oklamuje Polaków i kontynuuje to co wyprawialo PO I PSL....

 • Daniel Wiecek
  Daniel Wiecek 2 dni temu

  Pytanie dlaczego atakuja taśmami Marawieckiego ? To nie walka o władzę w PiS ? Przecież to taśmy wygrały wybory wiec mozw plan jest zeby przejac wladze ale w pisie ?

 • Szymek Szymkowski
  Szymek Szymkowski 2 dni temu

  #R

 • Leopold G
  Leopold G 2 dni temu

  Niestety komuchy rocznikom 80 nie mialy szansy sprac mozgow..za to tylko co pamietamy to same najgorsze co z tych lat..a teraz paszli won poki daja boczek i czosnek w deputacie.

 • elzbieta duda
  elzbieta duda 2 dni temu

  O matko , jestem zszokowana tymi informacjami, aż nie wierzę ... !!!

 • Bhp Żak
  Bhp Żak 2 dni temu

  Sterują pogodą a nam wmawiają że to anomalie pogodowe spowodowane globalnym ociepleniem ,globalne ocieplenie globalne bzdury tu macie dokument że wszystko to lipa plclip.com/video/Q9IJP_Jrtiw/wideo.html plclip.com/video/NgPlc6uUIL8/wideo.html plclip.com/user/results?search_query=globalne ocieplenie wielkie oszustwo

 • Aleksander Moryn
  Aleksander Moryn 2 dni temu

  Wszystkiego dobrego Panie Witoldzie.

 • Gwidon Popielski
  Gwidon Popielski 2 dni temu

  Nasz Rząd to same dziewice - nieudacznice. Mistrzowie pozorów ściskający się i klepiący po plecach z "totalną opozycją".

 • Mirosław Buczyński
  Mirosław Buczyński 3 dni temu +1

  KRWAWA TYLKO WOJNA DOMOWA POMORZE WYBIĆ WSZYSTKICH ZŁODZIEJI Z RZĄDU WSZYSTKICH SĘDZIUW SZUBIENICA DLA ZUS I PREZESÓW OSZUSTÓW TYCH ZŁODZIEJI NA KONIEC WSZYSTKICH ŻYDÓW. PIEKŁO ICH CZEKA CYKLON I DO PIECA OŚWIĘCIM CZEKA KONIEC AMEN .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ATGE Humanidaes
  ATGE Humanidaes 3 dni temu

  Michalkiewicz twierdzi, że 700 godzin nagrań jest z gabinetów i mieszkań w których kelnerów nie było!
  Jak to wyjaśnią powyżsi dezinformatorzy?

 • Jaro K
  Jaro K 3 dni temu

  Panie Witku. Zona alkoholika tez chleje i probuje wstac z kolan ale lezy ubabrana w wlasnych odchodach na ziemi. PO mowilo ze jestesmy panstwem teoretycznym. PiS to pokazalo. Oboje siebie warci.

 • Pawel Nisko
  Pawel Nisko 3 dni temu

  KDS

 • Roża Nemezis
  Roża Nemezis 3 dni temu

  oto jak polityka musi łączyć się z biznesem - Trump jest genialnym prezydentem i doskonale łączy te dziedziny, a Polscy dyplomaci? Zgadnjcie!

 • Arkadiusz Kwiatek
  Arkadiusz Kwiatek 3 dni temu

  Panie Witoldzie ta dyplomacja z przytupem No to wydaje mi się byłaby mało skuteczna raczej by nas ośmieszyła. nie wiem co się w temacie robi Natomiast jeśli chodzi o propozycje kontroli podatkowych to ma pan całkowitą rację. być może ostatnie kontrole w przemyśle rolno-spożywczym którego celem są niemieckie firmy czy przynajmniej jedna duża mają z tym jakiś związek

 • Sebastian Sobiesiak
  Sebastian Sobiesiak 3 dni temu

  Oj biedne te Kulczyki biedne :) Pozdrawiam serdecznie.

 • Tretown Tret
  Tretown Tret 3 dni temu

  DZIEKI PANU WIEMY KTO TO JEST BANDZIOR CWIAKAL CZY MAFIA RODZINY KULCZYKOW ! DUZO ZDROWIA I SUKCESOW W ZYCIU .

 • postepowy
  postepowy 3 dni temu

  Jak robiono podsłuchy Peowcom, przed wyborami, to było cacy, jak podsłuchują Pisowców to źli kelnerzy.

 • Teresa Tolak
  Teresa Tolak 3 dni temu

  Mysle jednak, ze przecenia Pan ta Pania, ktora w rezultacie nie reprezentuje zadnej powaznej funkcji zadnego panstwa. Polska juz broni sie sama poprzez swoja niezwykla kulture, historie i wzrost gospodarczy, ktore sa coraz bardziej znane na Zachodzie poprzez odwiedzajacych Polske turystow i biznesmenow. Choc media zachodnie moga mowic zle o Polsce, zwykli ludzie, obywatele zachodnich krajow coraz czesciej chwala Polske i wypowiadaja sie o niej dobrze.

 • Radosław mamy
  Radosław mamy 3 dni temu

  Jak by Lepper miał taki immunitet jak Witek Gadowski ale niestety Lepper miał immunitet poselski i mówił bez zezwolenia to co nie było wolno i dał robote samobójcy

 • Teresa Tolak
  Teresa Tolak 3 dni temu

  Nie zupelnie sie z Penem Redaktorem zgadzam. Pani Kozlowska moze objezdzac Europe plujac na Polske, wlasnie dlatego, ze Polska stala sie silna i niezalezna. Gdyby byla slaba i bez znaczenia nikt by sie Pania Kozlowska specjalnie nie przejmowal, bo Polska bylaby calkowiecie w garsci UE.

 • januszoficer
  januszoficer 3 dni temu +1

  gadowski - nie opowiadaj bajek - bronisz pan zydoPIS-u jak swinia czekajaca na koryto - jesteś pan łgarca i niewiarygodny zadaniowy mąciciel

 • Mark Ploddolp
  Mark Ploddolp 3 dni temu

  Pan red. Gadowski chcialby miec nadzieje, aby w aferze tasnowej byli obecni agenci Mosadu, CIA, GRU, etc. A tu nic! Jakis biznesmen wzial i nagral naszych politykow.
  Przeciez to sie nie wyklucza. Ten caly Falenta mogl dzialac na zlecenie, mogl byc szantazowany przez jakies sluzby - nasze, obce. To tylko pionek, ale wazne, kto od niego kupil tasmy, kto mu zlecil, etc.
  Poza tym, skad pan red. Gadowski o tym wszystkim wie? Musialby dzialac w jakis sluzbach lub miec dostep do tajnych informacji.

 • Jan Nowak
  Jan Nowak 3 dni temu

  Morawiecki do dymisji on jest z salonów antypolskich Tuska,,to jest karierowicz bo jestem pewien że jak był tak potraktowany przez Kaczyńskiego jak Macierewicz i Szydło którzy byli wyrzuceni z rządu to po dymisji Morawiecki by się mścił i tak by szkalował prawicę jak np Kamiński Kluzikowa i Giertychy

 • Piotr Pacana
  Piotr Pacana 3 dni temu

  Gadowski na Premiera !

 • Tom Kos
  Tom Kos 3 dni temu +1

  Oficerowie "kelnerzy" nawrócili się na patriotów ???

 • szczepan
  szczepan 3 dni temu +2

  Sprzedawali oszuści, złodzieje majątek narodowy (mój, Twój) za grosze a teraz odkupuje się za ciężkie pieniądze, nasze (moje, Twoje) pieniądze ukrywając przy tym kwotę.Dlaczego ci oszuści i złodzieje są jeszcze bezkarni !!!

 • Ewa Mierwald
  Ewa Mierwald 3 dni temu

  może do Gdyni?

 • ciech58
  ciech58 3 dni temu

  O la, la, to sie porobilo.... tylko co z tego gledzenia panie Gadowski!
  Nie mowisz Pan o rzeczach KLUCZOWYCH,
  tylko dalej promujesz Dobra Zmiana a faktu ze tam urzeduja sukinsyny juz Pan nie dostrzegasz!

 • jax bix
  jax bix 3 dni temu

  3 RP to grabiezcy i okupanci. W imieniu okupanta prowadza z nami niewypowiedziana wojne! TRZEBA Z TYM LAJDACTWEM SKONCZYC...
  MAMY OK 30% KIEPSKICH, i to jest ciekawostka... To jest wina PIS - niedostateczna edukacja POlityczna...

 • Wioletta Owczarzak
  Wioletta Owczarzak 3 dni temu

  Prawidłowo,niech pan patrzy im na ręce.....😘 Pozdrawiam

 • Pantomima Teatr Dłoni

  Dziękuję i pozdrawiam!

  • Ja Kobi
   Ja Kobi 2 dni temu

   tzw "polacy" dzisiejsi...tzw "patrioci"......obraz nędzy i rozpaczy ........durnie , kretyni i debile! ...nie potrafiący dodać dwa do dwu.........telewidzowie dziennika, kiepskich, tańca z gwiazdami, gesterowej, wojewódzkiego.....wyznawcy pisu i platformy albo sld i nowoczesnej ...........ale najlepsi są oglądacze intelektualnego zbuka roli ..."hrabiego" potockiego........"prof" nowaka.......ziemkiewicza....gadowskiego lub targalskiego ,"elita" to zwolennicy kowalskiego , brauna , bartosiaka czy "pana" nikt. TO NIE NADAJE SIĘ DO KOMENTOWANIA!!!........Język Polski nie zawiera "epitetów" jakimi należało by to "polskie" bydło obdarować ...tak "gratis" ...za "darmolca" .?

   odp. ....A Ty co proponujesz? Smolara??
   niczego nikomu nie "proponuję" zdzieram tylko całun KŁAMSTWA ! OBŁUDY I FIKCJI ! "Polska" TO "państwo" TEORETYCZNE to fragment Europy zamieszkiwany przez ludzi nazywających siebie "Polakami" w znacznej większości nawet nie rozumiejącymi że są niewolnikami w nie swoim kraju ! Nie zdającymi sobie z tego sprawy, Nie znającymi własnej historii i wynikającymi z niej FAKTAMI. Z fikcją całej otaczającej nas "rzeczywistości" ....."sądów, rządu, prawa, sejmu , tzw "partii" , dostępu do wiadomości, broni ", itd, itd. To stwierdzenie smutnego FAKTU ! Nie sugestia ani żadna propozycja.
   Choćby Bartosik .."doktor" pytam się czego???? To człowiek utwierdzający wszystkich w kłamstwie!!!
   Podobnie zresztą jak CAŁA RESZTA tej tzw "prawicy" : "prof" Nowak...ziemkiewicz, ..."hrabia" potocki, braun ,cejrowski , kowalski, hujecki..."pan nikt"...michalkiewicz... rydzyk., wipler ,...czy mikke....czy kogo tam WAM podetkną!!!
   Te całe "telewizje internetowe", .....powiśla, polskie sprawy, w realu , idź pod prąd , tvp...tvn, polsat czy co tam WAM jeszcze wymyślą !
   Macie się PODZIELIĆ na frakcje ..odłamy ...zwolenników ....MACIE BYĆ DURNIAMI !!!
   KAŻDY !!!!.... kto mówi cokolwiek,..... zapominający że Stalin umieścił tu żydowską agenturę okupacyjną i okupacyjnej wojska, partię , rząd i sejm ten NIE MA PRAWA nazywać się Polakiem!!!!!
   Jest ZDRAJCĄ !!! ...........UMACNIAJĄCYM OKUPANTÓW!!!!!!
   Każdy głosujący !!!...każdy biorący udział w tym "cyrku" jest co najmniej KRETYNEM !...
   A JUŻ NA PEWNO ZDRAJCĄ !!!
   Wiesz dlaczego był KATYŃ??.....Rotmistrz Pilecki ????.........INKA????......
   BO NIE DALI SIĘ KUPIĆ !!!!.........BO NIE DALI SIĘ ZGWAŁCIĆ !!!!.......ANI KUPIĆ !!!....
   DLATEGO STRZELANO IM W TYŁ GŁOWY ~!!!!!!..............
   BO BYLI POLAKAMI !!!!.............
   nie mieli w klapie MATKI BOSKIEJ ...JAK BOLEK!..ani awatarów biało czerwonych , ani husarii ....NIE MUSIELI !!
   NIE MUSIELI NIKOGO UDAWAĆ !!!!

 • Marek Broz
  Marek Broz 3 dni temu

  Panie Witku miło pana usleszec ponownie pozdrawiam