Amerykański SPOŻYWCZAK - Zakupy w USA

Udostępnij
Umieść na stronie
  • Opublikowany 22 lis 2018
  • Materiał zrealizowany w celach humorystycznych i należy go traktować z dystansem!
    █V█Zobacz więcej! Rozwiń opis!█V█
    Thanksgiving i Black Friday to świetna okazja na zakupy - jakie produkty znajdiesz w amerykańskim sklepie spożywczym?
    ►Jeżeli zależy Ci na rozwoju niezależnych twórców to zobacz co możemy razem zdziałać! patronite.pl/Vonsky
    ►Twitter Vonskiego: twitter.com/VonskyKanal
    ►ZNIŻKA 100 PLN na nocleg AIRBNB www.airbnb.pl/c/mikolajt41
    ►Możesz wesprzeć moje filmy także na PayPal: z dopiskiem "Darowizna" - www.paypal.me/VonskyChannel
    ►Grupa FB: facebook.com/groups/777105902432039/?ref=bookmarks
    ►Instagram: vondrek - instagram.com/vondrek/
    ►Snapchat: vondrek
    ►Facebook: facebook.com/vonskychannel
    ►SUBSCRIBE: plclip.com/user/Arcaniarox
    ►Kontakt biznesowy, dla widzów i dla mediów: vonskychannel@gmail.com
    Dziękuję moim Patronom:
    Piotr Wosiek
    Marcel Szymański
    Zbigniew Głowacki
    Tomasz Mazewski
    Joanna Zubińska
    Adam Mpseudonim
    Julia Janiak
    Psycho Kołcz
    DarkBoyzBo

Komentarze • 2 539

  • Pito Zaur
    Pito Zaur 7 miesięcy temu +553

    Ludzie ogarnijcie sie. Czlowiek sie przejezyczyl. Kopa 60 a tuzin 12 nie wierzysz zrob pause i policz ile jest jajek. W kolejnym filmie przeprosil. Czy wam sie to nie zdarza? Politycy gadaja bzdury to wam nie przeszkadza? Uff przeciez to nie test wiedzy ani Discovery channel.

    • Janko Walski
      Janko Walski 24 dni temu

      Nie używa się słów, których znaczenia się nie rozumie. Podobnie jak nadużywane w filmie "milion" na określenie kilku lub kilkunastu gatunków.

    • Przemysław Makosz
      Przemysław Makosz Miesiąc temu

      tuzin ma 12 sztuk a nie kopa

    • Maciej Witanowski
      Maciej Witanowski Miesiąc temu

      Zamknij ryj smieciu

    • Danuta Maciejczyk
      Danuta Maciejczyk Miesiąc temu +1

      A w Polsce w Biedronce w każdym prawie zarciu i ostatnio w cukierkach Michaszkach robaki. Kapuentos ❓

    • Andrzej S
      Andrzej S 2 miesięcy temu

      @artur wiech "Polak polakowi polakiem"

  • bejbulinek
    bejbulinek 9 godzin temu

    kolega ma kurtke z flaga Chicago ,jest w USA I opowiada jak tu jest chujowo:-)

  • bejbulinek
    bejbulinek 9 godzin temu

    obejrzalem z ciekawosci poniewaz od lat mieszkam w Illinois blisko Chicago I dokladnie znam tea okolice:-).Autor totalna amatorka.Mam nadzieje ,ze zna inne sklepy poza siecia Jewel.Zdziwilby sie jak duzo Amerykanie wiedza o jedzeniu."dla kazdego cos dobrego".Jesli kogos nie stac na zdrowe zywienie robi zakupy wlasnie w tej sieci.Czy to zle?

  • Rafaello
    Rafaello Dzień temu

    Ja jak słyszę jak taki chlystek opowiada o produktach i czynnościach które trzeba zrobić aby je przygotować to wiem że taki człowiek nie potrafi kanapki sobie masłem posmarowac

  • lukasgld
    lukasgld Dzień temu +1

    Ja pierdzielę. Dla mnie to wygląda jak jakiś sklep z chemią. Mnóstwo szkodliwej chemii. To nie jedzenie.

    • Eryk Dymecki
      Eryk Dymecki 19 godzin temu

      lukasgld nie polecam amerykańskiego chleba. Chleb jest zdecydowanie najgorszy

  • Wojtano 666
    Wojtano 666 2 dni temu

    Bardzo wonski

  • Wampirzgór 123
    Wampirzgór 123 2 dni temu

    Ta czekolada Hershey's jak dla mnie ma posmak wymiocin !

  • M Stoppa
    M Stoppa 2 dni temu

    analfabeto, durniu naucz sie jezyka angielskiego przede wszystkim, won do fizolki z powrotem

  • fire melon
    fire melon 6 dni temu

    ale cienizna

  • dzioba czek
    dzioba czek 7 dni temu

    Lubię takie filmy ma można przez chwilę zobaczyć jak żyją sobie inni i jakie ciekawostki mają w sklepach pozdrawiam i więcej takich filmików😆

  • michael.420
    michael.420 10 dni temu

    19:56 - market osiedlowy dla zwykłego zjadacza chleba :D Dla polaka taki sklep to marzenie, tam jest tyle rzeczy które u nas będą dopiero za kilka kilkanaście lat albo wogóle. Owszem pojawiły się niedawno u nas doritosy i lody ben&jerry ale i tak tu widać jak oni są daleko od nas w rozwoju :D Fakt że żywią się gównem, te wszystkie pakowane gotowe śniadania, obiady itp. sam bym tego nie kupił, bo lepiej i zdrowiej sobie samemu zrobić, no ale jak sam wspomniał amerykanie są leniwi. Ale taką meksykańską colkę bym spróbował na przykład.

  • Roman Mueller
    Roman Mueller 10 dni temu

    Polska to niezłe zacofanie 3😁😁😁😁

  • Roman Mueller
    Roman Mueller 10 dni temu

    Ale ćiota

  • Patryk Stawiński
    Patryk Stawiński 11 dni temu +1

    organiczne jajka są tylko wtedy jak sam zrobisz. Nie wierzę w nic tym ludziom.

  • Szymon Wiśniewski
    Szymon Wiśniewski 11 dni temu

    Gdzie jest browar?? 🙄

  • asdasd asdasd
    asdasd asdasd 11 dni temu

    @Vonsky Channel, a jakie są ceny warzyw i owoców? Banany 0,59$ = 2,24 PLN to tanio jak na ceny polskie.

  • japen kali
    japen kali 12 dni temu

    legia to chuje a leaczyński nie dość że specjalnie przyleciałem z Polski to jeszcze chciał pieniędzy i się mnie wypytywal jaki sposób na urodzinach u Ciebie wypierdole najpierw gołębie później marihuana albo heroine a na końcu będziesz spierdolony ze stanowiska i to prędko

  • Filip dyMło
    Filip dyMło 12 dni temu

    KOPA=60=5 TUZINÓW, a nie 24! OMG / poza tym GIT :) pzdr

  • Potężny zdun
    Potężny zdun 12 dni temu

    A gdzie alkohol, jakąś hipsteriade tu odwalasz

  • Max Malone
    Max Malone 13 dni temu

    Rzygać mi się chcę już tymi naszymi psełdo sklepami z produktami kilku producentów albo marką własną zmuszającą producentów do produkcji pod marką sklepu. Tam nie widzę takiego problemu. Sklep średni, a rodzajów produktów jednego asortymentu kilka jak nie kilkanaście rodzai. W naszych marketach jest nacisk na ich zysk. Sprzedają tylko to na czym mają największe przebitki nie dopuszczając mniejszych firm. To jest chore i to jest patologia w Polsce. Truskawki z Chin to już kwintesencja debilizmu nie obrażając chorych.

  • Slawek D.
    Slawek D. 13 dni temu +1

    W stanach nie podjezdzasz swoim kombi tylko ciężarówka z windą paleciakiem zapakujesz cotygodniowe zakupy i kontener koniecznie NA TEN plastik opakowanie chyba że palą w piecu

  • Slawek D.
    Slawek D. 13 dni temu

    Plastic fantastic szrot jedzenie pięknie opakowane

  • Magic Novos
    Magic Novos 14 dni temu

    ten facet mowi poprawnie po polsku to plus nie jak ta idiotkamz chicago
    ale kogo to rusza ten sklep chtybaze sie facet chce pokazac na wizji...ziemniaczki z bekonem o goscio jest z pensylvani gviazda z effort czy allentown

  • urszula augustyn
    urszula augustyn 15 dni temu

    Pozdrawiam serdecznie posłuchaj przekaz dalej

  • Tomasz Ignielnicki
    Tomasz Ignielnicki 15 dni temu

    ,,Maszed potaitos,,- Vonsky, czy ciebie się na głowę sufit nie spadł?

  • Nathan Tancula
    Nathan Tancula 16 dni temu

    8 dolarrów za funt, a nie za caly indyk HAHAH!

    • Pito Zaur
      Pito Zaur 14 dni temu

      $.39 za funt indyk 20lb wychodzi za $8 plus tax chyba że twój jakiś free range wypasiony to zapłacisz $30

  • Eryk Pinokio
    Eryk Pinokio 16 dni temu +1

    po co to pokazywać sam syf i tyle

  • Ludia Person
    Ludia Person 16 dni temu

    Jeśli chodzi o chleby to do każdego dodają cukier. Żeby kupić chleb bez cukru musisz pójść do sklepu z produktami organicznymi Whole Foods ale ceny są kosmiczne .

  • siwy siwy
    siwy siwy 16 dni temu

    "Ćipsy"

  • janusz wyszkowski
    janusz wyszkowski 16 dni temu

    kto w 21 wieku gotuje na swieta? ty przyjebany jestes. wracaj do domu dziecka

  • Jan Kowalski
    Jan Kowalski 17 dni temu

    Zombiland tytuł tego filmi

  • Jan Kowalski
    Jan Kowalski 17 dni temu +1

    dniówki najgorszej mam 60 dolarów za 8 godzin. idąc do tego sklepu kupuje jedzenie na 1,5 tygodnia. Idąc do polskiego sklepu mając 86 zł dniówki kupje jedzzenie na 3 dni.

    • Jan Kowalski
      Jan Kowalski 16 dni temu

      @Ludia Person Przekazuje normalnie. Gdybyś oglądała uważnie to indyk kosztował 8 dolarów. nie jest może to jedzenie jakieś wylewne ale z dużą dozą wyobrażni można spokojnie za 60 dolarów się najeść przez tydzień. Tylko jak chcesz spędzać w kuchni 10 min dziennie to kupujesz za 60 dolarów oreo

    • Ludia Person
      Ludia Person 16 dni temu

      @Jan Kowalski jak już coś przekazujesz to przekazuj właściwe informacje . A ja awansowałam na babcię klozetową .

    • Jan Kowalski
      Jan Kowalski 16 dni temu

      @Ludia Person Dałem przykład siły nabywczej pieniądza i spoko rozumiem że awansowałaś z konserwatora powierzchni płaskich na menadżera piętra i musisz komuś zaszpanować. Gratuluje awansu ale nie o to chodziło. Gdybyś miała trochę wyobraźni wiedziałabayś że te 86 zł dotyczy 60% Polaków w kraju.

    • Ludia Person
      Ludia Person 16 dni temu

      Jan Kowalski . Chyba same ciastka Oreo kupujesz albo samo badziewie że za $60 jesz cały tydzień. Propnuje przerzucić się na Aldi. Tam za $60 wyżyjesz cały miesiąc.

  • Mira Yovovic
    Mira Yovovic 17 dni temu

    Wnioski: 1) Producenci robią opakowania coraz większe bo chcą więcej sprzedać. 2) Jak kupujesz coraz większe opakowanie to zjesz to (coraz więcej) 3) Zjadasz coraz więcej - żołądek twój się powiększa i potrzebujesz jeszcze więcej... 4) producenci w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku chętnie zrobią opakowania jeszcze większe... Taka ewolucja ::::)))))

  • Patryk Kujawa
    Patryk Kujawa 17 dni temu

    Fajny przyjemny filmik i faktycznie aż oczy bolą od tego wszystkiego. Pozdrawiam.

  • pablito pablito
    pablito pablito 17 dni temu

    Kolego 12 to tuzin,15 to mendel,a kopa to 60...skoro już chcesz operować ta nomenklaturą😆...a po za tym fajny film o tym co wpierdalają amerykańskie grubasy...tępaki karmi się chemią jak kurczaki..

  • gina rogow
    gina rogow 17 dni temu

    to co ty p.......sz w tym supermarkiecie to nawet nie chce mi sie sluchac i patrzec .Robisz zakupy czy jakas reklame? Wez do portfela 100 dol.i zacznij kupowac te twoje gotowe produkty. z takim wielkim entuzjazmem to wszystko pokazujesz jakby to wszystko kosztowalo grosze.Wiadomo ze to co jest gotowe ,pociete, zapakowane , przyprawione to jest 2razy drozsze. i co z ta "kopa"u ciebie.,O ile pamietam kopa = 60 sztuk. jajka w stanach sa kartonach po 12 i 18 sztuk.W costco mozna dostac 24. to samo z puszkami i butekami.Nie kupuje sody ani jakis tam farbowanych wod tylko soki w butelkach i kartonach. Dlaczego nie pojdziesz na stoisko z surowym miesem i nie pokazesz ile to wszystko kosztuje. Ile kosztuje funt wolowiny czy karkowki. Funt schabu 1.99 i za tacke schabu zaplacisz 6-8 dolarow i masz na obiad dla calej rodziny. To samo z kurczakiem ,tylko trzeba wszystko przygotowac. tylko prozniacy i leniwi nie gotyja, jednym slowem tacy przepieprza cala wyplate(jezeki ja maja) i nic nie pozostaje.Coraz wiecej takich cwaniaczkow i modelek widujemy w USA. pokazujesz jakiegos zamrozonego indyka za osiem dolarow. jaki to jest caly indyk to musiala byc prawdopodobnie tylko piers. Caly zamrozony indyk kosztyje ponad 20-30 dol.a swiezych zadko spodkac , moze tyklo na swieta. ja osobiscie mieszkam w stanach od 30 ponad lat, robie zakupy dla mojej rodziny w roznych sklepach ,uzywam kart promocyjnych internetowych kuponow i robie to w taki sposob aby bylo zdrowiej i taniej.bo na tym polega oszczedzanie w USA. Sama gotuje,pieke ciasta. Dlaczego nie pokazesz owocow i warzyw z ktorych robi sie salaty, nie te gotowe bo te kosztuje 2 razy drozej. Glowka salaty czesto 1dol. dopupisz papryke,ogorek cos zielonego i salata dla calej rodziny za kilka dol. na 2 dni. za 5 funtow ziemniakow zaplacisz 2-3 dol. i masz na 2 lub 3 obiady, ale trzeba przygowowac. Wszystko jest drogie nawet jasli zaplacimy po2,3,4 dol.to na kasie wychodzi spora suma.ja wydawalam kiedy ponad 60, 70 dol.za zakupy teraz 90. Idz zarob te 100 dol. a pozniej porozmawiamy. Ja jednak zawsze tak wygospodaruje aby moj budzet na tym nie ucierpial. Trzba znac ceny w roznych sklepach i przegladac ich reklamy.W jednym dniu zrobie losos w nastepnym pierogi lub nalesniki . I tak mysle robi tysiace polek ktore troche mysla o rodzinnym budrzecie i o wszystkich innych wydatkach. bo nie tylko jemy ale pierzemy ubrania ,jezdzimy samochodami mamy dzieci , domy itp. przedewszystkim denerwuja mnie te polskie paniusie ktore przychodza do polskich sklepow i kupuja obiady, zupki dla calej rodzinki i wydaja po 60 dol. dziennie tylko na obiadki., poniewaz nie che sie nic kupic i przygotowac.A maz idzie na budowe i zasuwa za 500 - 600 dol.na tydzien na sloncu, mrozie czy deszczu. jednym slowem nalezy tutaj mieszkac, zarabiac i wydawac.

  • Mikołaj Trawiński
    Mikołaj Trawiński 18 dni temu

    Amerykanie do biedaki my mamy b
    Ben&Jerry a on nie mają Grycana

  • Aldi Lipi
    Aldi Lipi 18 dni temu

    cyrk nie z tej ziemipozdrawiam z niemiec :))))

  • Li-Lu
    Li-Lu 18 dni temu

    dzięki podobało mi się pozd :)

  • DanielSon damian
    DanielSon damian 19 dni temu

    Ten film to ZombieLand

  • Peny
    Peny 20 dni temu

    To jest cholerny magazyn wszystkiego, a nie spożywczak.

  • daniel w dublinie
    daniel w dublinie 20 dni temu

    Wszystko w jednym. Fajnie ze nie trzeba czasu tracic i wszystko kupic w jednym miejscu,.

  • mariuszanna
    mariuszanna 21 dzień temu

    Maszed potejto. I na tym skończyłem.

  • jack pert
    jack pert 21 dzień temu

    Czesiu kopa to 60 sztuk, 12 sztuk to tuzin. Pozdro Czesiu :)

  • Dan Szymczuk
    Dan Szymczuk 22 dni temu +1

    You should learn how to pronounce names before u make any videos. Wieśniak

    • Vonsky Channel
      Vonsky Channel  13 dni temu

      Quicky Frost bikoz OREO iz ORJO a kiwi jest KIŁI

    • Quicky Frost
      Quicky Frost 20 dni temu +2

      Skoro jest polakiem i mówi do nas polaków po polsku to czemu ma wymawiać nazwy po angielsku?

  • drys 2115
    drys 2115 22 dni temu

    zombieland

  • Przemek Ciongiel
    Przemek Ciongiel 23 dni temu

    zombilend.

  • Matthieu Chenowith
    Matthieu Chenowith 24 dni temu

    gramÓW plizzz

  • Janko Walski
    Janko Walski 24 dni temu

    "12 - jedna kopa" 12 sztuk to tuzin

  • Jan Jan
    Jan Jan 25 dni temu

    ja pierdole... ale pajac.................. jeszcze zrób film jak wchodzisz do kibla w USA i jak kupe walisz...

  • Oli vv
    Oli vv 25 dni temu

    Co za ciemnogród nie podoba się to wypier

  • BigwantPrezentacje
    BigwantPrezentacje 25 dni temu

    w ameryce to jest zycie a nie u nas

  • wiktor trochimiak
    wiktor trochimiak 25 dni temu

    Nie widzę nic innego jak u nas, tylko ilości dla grubasów.

  • Joggi Flinston
    Joggi Flinston 26 dni temu

    Wszystko przetworzone tfu tfu......

  • Kazimir Daskevic
    Kazimir Daskevic 27 dni temu

    a piwo gdzie ???

  • Alex
    Alex 27 dni temu

    Dobry materiał

  • Błażej Adamczak
    Błażej Adamczak 28 dni temu

    ,, Vonsky a tobie przypadkiem sufit na łeb się nie spadł'' 😂😁😎

  • Hector Hector
    Hector Hector 29 dni temu

    Wow dzrzwi sie same otwieraja 😂😂😂 co za parowa !!!

  • Ryan Pot
    Ryan Pot Miesiąc temu

    RTĘĆ W POPTARTACH?????OCHUJ CHODZI

  • KIM Dzong Un
    KIM Dzong Un Miesiąc temu

    Sub poleciał

  • Eva Tatargermanshepherds
    Eva Tatargermanshepherds Miesiąc temu

    A inszura to moze opowiesz bo propaganda taka jak za prl u

  • Power and Luxury
    Power and Luxury Miesiąc temu

    Widze duzy bol dupy ludzi z Polski.Wyluzujcie,to tylko jeden z wielu sklepow w Chicago.W Polsce,zabka tesco lidl biedronka,tutaj jest tak samo,sa tez inne sklepy.przestancie sie tak podniecac.

  • marek ochotny
    marek ochotny Miesiąc temu

    12 - tuzin, 15 - mendel, 60 - kopa, 24 to 2 tuziny nie 2 kopy

  • De Lan Sick
    De Lan Sick Miesiąc temu +2

    Czym tutaj tak sie podniecac.
    30 lat w stecz to moze.

  • Krolik_Nii
    Krolik_Nii Miesiąc temu

    Kurwa naucz się mówić Reeses (Risis) a nie Risy xD

  • dawid L
    dawid L Miesiąc temu

    Ale to wszystko pyszne

  • waspazian
    waspazian Miesiąc temu

    a ja myslalem ze w tym filmie zobaczylismy tylko i wylacznie produkty chemiczne lol

  • Ryszard Dajos
    Ryszard Dajos Miesiąc temu +2

    5:40 jak chleb tostowy w opakowaniu może być chrupki...

  • Angelika Lukas
    Angelika Lukas Miesiąc temu

    Woda voss również jest w Polsce

  • Czacha
    Czacha Miesiąc temu

    14:45 zombieland