Rafał Ziemkiewicz: nie szanuję Owsiaka, ale nie widzę powodu żeby zwalczać WOŚP

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 13 sty 2020
 • Dlaczego Polska okazała się niedostosowana do europejskich wartości i nie spełnia standardów europejskich? Czym skompromitowali się sędziowie na Marszu Tysiąca Tóg? Dlaczego Hiszpania wypisała się z Unii Europejskiej? W jaki sposób Grodzki złamał konstytucję? Czemu Jurek Owsiak zawdzięcza swój sukces i dlaczego potrzebne jest nam piękno? O tym i innych kwestiach porozmawiają w "Polsce na serio" Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka- Frąckiewicz.
  Dwaj publicyści - Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz wspólnie prowadzą poniedziałkowy program "Polska na serio". Najważniejsze wydarzenia sceny politycznej okraszone trafnym, kąśliwym komentarzem.

Komentarze • 462

 • Anabuki S.
  Anabuki S. 4 minut temu

  dwa pajace pajacujom.

 • Jarosław Kaczysta
  Jarosław Kaczysta 20 minut temu

  Jaskrawo widodzne zjawisko. Ewolucja wsteczna. Wracamy ewolucyjnie do poziomu małpy.

 • Groth x
  Groth x Godzinę temu

  skoro to tylko skromna opinia pana Ziemkiewicza na temat pana Owsiaka to i tak nie ma się czym nią przejmować

 • Jurek 1989
  Jurek 1989 2 godzin temu

  Przede wszystkim to dzięki Panowie za trochę śmiechu i prawdy.
  owsiak to złodziej,oszust,malwersant,cwaniak.
  Wg."gejzety wybiórczej" z 2013 roku to owsiak zagarnął do 30% z tego co zebrałs WOŚP.

 • Thorian Kel
  Thorian Kel 4 godzin temu

  min 18:59 ... co do pytania: to nie czy jest i gdzie, tylko kiedy panie Rafale. WOSP to pospolity plagiat tzw. "WINTERHILFSWERK" lat trzydziestych. (o)wsika ubolokumple zerżnęli od postępowych Niemców wszystko, nawet czerwony kolor puszek.
  Winterhilfswerk, pomoc zimowa. Wolontariusze z czerwonymi puszkami rozdawali małe odznaki… ----> "serduszka"
  niezwykle.com/pomoc-zimowa-winterhilfswerk/
  (...) Historycy Karol Grünberg i Bolesław Otręba tak ją opisywali w swojej pracy:
  organizowano różnorodne akcje, mające na względzie integrację obywateli Rzeszy wokół zadań, jakie wyznaczyła NSDAP. Tak na przykład Goebbels ogłosił jesienią 1933 roku akcję tzw. pomocy zimowej („Winterhilfswerk”), pomyślaną jako świadczenie na rzecz bezrobotnych i ich rodzin. Akcja została tak rozpowszechniona, iż stała się składnikiem życia codziennego. Co miesiąc sprzedawano nalepki, które nabywcy natychmiast umieszczali na drzwiach wejściowych do mieszkań, aby uchronić się przed natarczywością kwestarzy. Zbiórki prowadzono także na ulicach, a uczestniczyli w nich ludzie znani z ekranów kin, sportowcy i przywódcy partyjni. „Deutsche Allgemeine Zeitung” z 4 grudnia 1938 roku donosiła, że jeden z punktów zbiórki darów obsługiwany był przez ministra spraw zagranicznych von Ribbentropa. Minister, jak relacjonuje gazeta, wyraził zadowolenie z ofiarności berlińczyków.
  p. s. rok 2013,... "Herr tusku, jak relacjonuje GW, wyraził zadowolenie z ofiarności warszawiaków i reszty mniej piśmiennych pelikanów. 😉
  Pozdrawiam

 • Ireneusz Gawrylow
  Ireneusz Gawrylow 15 godzin temu

  Syn Palkownika MO z PRL Owsiak wychowany w domu kierowanym przez ojca milicjanta nieszeregowego przeciez musiał wynieść z domu „wartości „szczególne !Tego nie szło obejść !To ojciec Owsiaka i jego układy z SB wymyślił numer z Orkiestra !Syn stał się wykonawca „przedsięwzięcia „przynoszącego milionowe dochody ,żerując na naiwności (dobroduszności) Polaków !Wykorzystanie zwykłych przeciętnych Polaków to mało ,rodzinka Owsiakow wspierana przez służby wykorzystała świadomie Polskie Media !Przebiegle świadome działania specsłużb !Jestem ciekawy kiedy się dowiemy o ukrytych kontach w obcych bankach rodzinki i blisko zaangażowanych w „przedsięwzięcie „!

 • Aga Ma
  Aga Ma 23 godzin temu

  Te awantury są po to aby Polska została znienawidzona przez świat i Europę, a sami Polacy byli dalej ogłupiani i skołowani.
  Polacy NIE dajcie się wciągnąć w tą nagonke nienawiści. To już było, przed II wojną, rząd wyjechał (uciekł) a naród został wymordowany, zniszczony. Wyślą młodych Polaków na wojnę jako mięso armatnie a sami będą ewakuowani przez wojsko USA obecne na naszym terenie. A później wrócą na ZGLISZCZA jako rzekomo prawowity rząd by odbudować POLIN i wprowadzić nową judaistyczną nacje.

 • Mastarz _VC
  Mastarz _VC Dzień temu

  W paru miejscach R. Ziemkiewicz nie skończył swojej myśli, do której dążył, bo R. Otoka wchodzi w słowo z historyjkami poza kwestią omawianą przez R. Ziemkiewicza nie pozwalając mu skończyć, a R. Ziemkiewicz nie wraca już do celu wypowiedzi zasypany innymi informacjami. Dla mnie to przeszkadza w odbiorze ich rozmowy. Taki ma już styl, jego prawo :)

 • krzyfur
  krzyfur Dzień temu

  "jak wszyscy stojá to Korwin usiádzie, jak by oni wszyscy nagle usiedli to wtedy by Korwin wstal"
  - Korwin jest podwójnym opozycjonistá...

 • 2222 222
  2222 222 Dzień temu

  Grodzki lapowkarz

 • 2222 222
  2222 222 Dzień temu

  W Polsce sądy to mafia

 • 2222 222
  2222 222 Dzień temu

  Owsiak nie rozlicza się z pieniedzy i coraz mniej jest darczyncow

 • Krzysztof Kudlinski
  Krzysztof Kudlinski Dzień temu

  Union Syndicale des Magistrats twierdzi, że zdjęcia zostały poddane manipulacji, aby widzowie uwierzyli, że chodzi o represje skierowane przeciwko manifestującym sędziom francuskim. Według sędziów z Francji w rzeczywistości, jeden z dwóch filmów przedstawia adwokatów podejmujących akcję blokowania wejścia głównego do Pałacu Sprawiedliwości w mieście Rouen w dniu 7 grudnia 2018 roku. Drugie wideo przedstawia zaś manifestację adwokatów próbujących dostać się do wnętrza budynku Sądu Kasacyjnego, gdzie miała miejsce, w dniu 10 stycznia bieżącego roku, publiczna prezentacja, w obecności Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Prezesa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.
  "Wasz rząd próbuje posłużyć się przykładem Francji dla zmiany waszej ustawy ustrojowej twierdząc jakoby-wedle niego-»sytuacja sędziów jest mniej korzystna we Francji, niż w Polsce«. Dla wsparcia powyższego twierdzenia, aktualnie w Polsce upubliczniono dwa nagrania wideo, przedstawiające francuskie siły porządkowe występujące naprzeciw manifestantów ubranych w togi," piszą przedstawiciele największego związku sędziów we francuskim systemie sądownictwa.
  Chodzi o nagranie, które obiegło media społecznościowe (pokazane także przez propagandową TVPis), na którym widać interwencję francuskiej żandarmerii podczas protestu prawników.

 • Zbigniew Sosnowski
  Zbigniew Sosnowski Dzień temu +1

  Czy Ziemkiewicz, apologeta "prezydenta" Dudy, nie zauważa dziwnego zachowania swojego idola, wyraźnie naśladującego w czasie publicznych występów, niejakiego Mussoliniego. I to chodzi zarówno o mimikę jak i faszystowską zawartość "wywodów". Ja osobiście mam też podejrzenia, że Duda (jestem tym szczerze zmartwiony) jest chory psychicznie i choroba jest dosyć zaawansowana. Myślę, że najbliższe otoczenie Dudy (a zapewne i Jarosław K.) zdają sobie z tego sprawę.

 • Zofia Kowalska
  Zofia Kowalska Dzień temu +1

  Manipulacja ludźmi na tym właśnie polega, że sprawy formalnie dobrej ("ratujmy narodzonych") używa się w celach ideologicznie złych (nie wspominam o prywatnych korzyściach). Kto jest w stanie, niech zrozumie.

 • M Bl
  M Bl Dzień temu +1

  P Rafale dzien bez pana dyskusji to dla mnie stracony dzien

 • artur hans milanowski
  artur hans milanowski Dzień temu

  Byliśmy, czego się ciągle wstydzić ,zaborów nie ma pipy

 • Rejestr Rejes
  Rejestr Rejes 2 dni temu

  Idąc Waszym tropem, nie rzucajmy na tracę bo to wspiera pedofilię i patologię w kościele katolickim. Brawo ludzie za rozsądne myślenie. Wam chyba już całkowicie rozum wyprała.

 • Jacek Borowik
  Jacek Borowik 2 dni temu

  Odnośnie dzików: to nie wszystkożerność dzików powoduje ich zapasożycenie, Panowie. Zwierzęta roślinożerne i mięsożerne też mają pasożyty. I my podobnie. I nawet księża! A Trichinella spiralis to po polsku włosień (pluralis: włośnie) - to info dla naszego ukochanego Polonisty! A co do głębokiej wiedzy P.T. Rolników o przyrodzie, to pamiętam artykuł o rolniku, który zwalił z dachu swej chałupy bocianie gniazdo. Zapytany dlaczego tak postąpił, odparł, że nie chce mieć już więcej dzieci... Rzeczywiście, godna podziwu wiedza z zakresu biologii rozrodu... Włączcie koniecznie do programu.

 • Krys Kast
  Krys Kast 2 dni temu

  Rafal ma zly wplyw na Rafala :)

 • axiom1
  axiom1 2 dni temu

  Towarzysze,..Po wyborach w 2015, Duda zrezygnowal z czlonkostwa sekty PIS aby sie stac "prezydentem wszystkich polakow". Oczywiscie to klamstwo, jego rezygnacja z czlonkstwa sekty PIS byla tylko sybolicznym aktem obludy do polkniecia przez oglupionych polakow. Ale ta formalnosc stala sie.

  Teraz fakty sa takie. Duda nie jest czlonkiem PIS i PIS nie ma prawa nominowac go na kandydata w wyborach prezydenckich. PIS moze nominowac na kandydata tylko z czlonkow swojej partii. I co najwazniejsze, Duda NIE MA PRAWA do kasy na kampanie wyborcza od PIS-u czyli od podatnika. Duda kandydat na prezydenta na nastepne 5 lat musi finansowac sie sam tak jak inni kandydaci spoza glownych partii sejmowych ktorzy nie dostaja dotacji z budzetu.
  Tej formalnosci nalezy dopilmowac. Juz teraz wszyscy kandydaci w nadchodzcych wyborach prezydenckich winni pozyskac nakaz sadowy by nie dopuscic to falszerstwa. jezli tego nie zrobia to sa gowno warci.

 • nealanilove life
  nealanilove life 2 dni temu

  Owsik' to zlodziej komuch czerwony .

 • Grażyna Urbanowicz
  Grażyna Urbanowicz 2 dni temu

  Im wyższy podatek na biznes-zdrowie,tym wyższe dochody lekarzy. Nic na naprawę związaną z szpitalami itd. Naprawcie system, uszczelnijcie, a to, co dajemy wystarczy bez Owsiaka. jako pacjentka nie mam z tego nic, lekarze nie chcą dawać na badania, nawet podstawowe, wyniki ukrywa się w komputerze, choć mój wynik należy do mnie itd Grosza nie dam na jakiegoś Owsiaka. Owsiak do roboty, łopata w łapę i na pole lub do kopalni.

 • Grażyna Urbanowicz
  Grażyna Urbanowicz 2 dni temu

  Popieram wypowiedź pana Markowskiego, tak- wszyscy wolontariusze zbierają datki pod kościołami, choć pan Owsiak z Kościołem nie " pod rękę". Biedne, zmanipulowane dzieciaki,myślą że robią coś dobrego a może nauczyciele im kazali, jakieś "punkty"...O kiedy się przyjrzałam bliżej sprawie, już nie daję "podatku"....

 • Iranda
  Iranda 2 dni temu

  Trochę się Panowie mylicie co do nieistnienia akcji podobnych do WOŚP - tzw. "telethony" są bardzo popularne, nie mówiąc już o koncertach typu "Live Aid". Natomiast moim zdaniem wszelkie fundacje powinny podlegać ścisłej kontroli skarbowej i powinien obowiązywać nakaz przeznaczenia określonego minimum przychodów na cele dobroczynne, np. 90% (rozumiem, że personelowi należy płacić pensje, ale główną część roboty powinni wykonywać wolontariusze, w końcu to ma być dobroczynność) żeby tzw. dobroczynne akcje nie były dojną krową dla krewnych i znajomych, z przeznaczeniem paru groszy dla potrzebujących.

 • Kontrfederat Barski
  Kontrfederat Barski 2 dni temu

  Kiedyś był Senat. Teraz Grodzki jest Se Nad.Tzn Uber Alles. A Owsik... jak wiemy w każdej dupie się potrafi urządzić, więc i melon złoty,i mrówka cała...W ogóle dzisiaj mamy taką polskość jednorazowego użytku: katolicyzm,raz w roku spowiadać się i komunię św przyjmować, raz zrzucić się na orkiestrę, raz marsz, raz do roku rozliczyć PIT, i już jesteśmy uczciwym,dobroczynnym wierzącym Polakiem patriotą. A reszta roku wszystko w dupie,i dla tego rozwija się właśnie Gender

 • Tomasz Literacki
  Tomasz Literacki 3 dni temu

  Uważam, że pompowanie Fronckiewicza przy pomocy Ziemkiewicza szkodzi Ziemkiewiczowi a Fronckiewiczowi nie pomaga.

 • Michal Xinski
  Michal Xinski 3 dni temu

  Ja Panu Ziemkiewiczowi wytłumaczę co jest nie tak z WOŚP. Otóż w całej WOŚP nikt nie działa charytatywnie. Na żadnym poziomie. Dlaczego? Otóż. Ludzie, którzy wrzucają pieniądze do puszek robią to dla tych naklejek, które są "must have" w korporacjach, uniwersytetach trzeciego wieku czy szkołach. Dzieci żebrzące na ulicach biorą udział w wyścigu szczurów, które więcej użebrze. Owsiak robi to wyłącznie dla forsy, którą doi ze spółek-córek. A korporacje, które pompują WOŚP robią to dla szmalu, ponieważ się reklamują.

 • Sal197777
  Sal197777 3 dni temu

  Uwielbiam sluchac Pana Rafala Ziemkiewicza

 • Mikasa Ackerman
  Mikasa Ackerman 3 dni temu +1

  WOŚP i impreza dla dzieci z panią tańczącą na rurze - nczas.com/2020/01/16/gigaskandal-do-konca-swiata-i-jeden-dzien-dluzej-taniec-na-rurze-przed-dziecmi-spadla-kusa-spodniczka-video/

 • Artur Czekalski
  Artur Czekalski 3 dni temu

  Brawo! Świetna ocena tego "byznesu" i obłędu Owsiaczego. Lebię pana Ziemkiewicza ale niestety, co do kwestii klimatu, to opowiada straszliwe brednie.
  "Do Rzeczy" o klimacie - komentarz plclip.com/video/KNmXo3-iBVE/wideo.html
  Gorąca kwestia - czyli kto/co zmienia nam klimat? plclip.com/video/U6AGGYD-fN8/wideo.html
  Globalne ocieplenie: czemu jesteśmy bierni i co możesz zrobić, by je ograniczyć? plclip.com/video/il_NQZqfwn0/wideo.html
  ! Czy globalne ocieplenie jest faktem? | Marcin Popkiewicz plclip.com/video/EgSlnI3CRT4/wideo.html
  ! Odpowiadam Stanisławowi Michalkiewiczowi plclip.com/video/CzyZpQxL9_Q/wideo.html
  Takich zmian klimatu to dawno nie było... plclip.com/video/FZbEivPJQvA/wideo.html

 • Ryszard Zaręba
  Ryszard Zaręba 3 dni temu +1

  Spółki Owsika Złoty Melon , niezłe złote mielony mu przynoszą. Druga spółka nazywa się Mrówka Cała. To te dzieciaki jak mrówki zbierają pieniążki żeby Owsik i jego rodzinka zerowala na uczuciach ludzkich

 • Dorota Golebiowska
  Dorota Golebiowska 3 dni temu

  Oda do mlodosci

 • Mariusz Sosik
  Mariusz Sosik 3 dni temu

  Polska na serio hmm......

 • Magda Olas
  Magda Olas 3 dni temu +1

  Panie Rafal O. ,facet ma byc przystojny a nie piekny.U pana blysk w oku wystarczy.

 • Noemi
  Noemi 3 dni temu

  Wszystkie resortowe, śmiecie, dobrali się do mediów,mają wtyki!!!! jak Owsiak Wojewódzki itp, to są szkodniki Polski

 • Radziecki Bolszewik
  Radziecki Bolszewik 3 dni temu

  dzieci tez są prezesiątkami :)

 • xyz
  xyz 3 dni temu

  Jeju w jakiej ja rzeczywistosci żyłem, że nie wiedziałem o istnieniu tego programu rozrywkowego !! Polecam serdecznie można się pośmiać...tylko nie obrażajcie innych program będzie dużo lepszy.

 • zen
  zen 3 dni temu

  ..Europa pokazuje nam ,że jeśli będziemy pałować buntujących się to UE nas pochwali,nic tylko brać dokładnie przykład z Francji,problem jest taki,żeby być tylko w tej właściwej partii !!

 • Anto n363
  Anto n363 3 dni temu +1

  Dziki zaorały mi całe pola jak tak dalej będzie to szkoda coś robić będziemy jeść chemie cała gębą Ale za szkody nie ma kto płacić ,a może zieloni idioci będą płacić

 • Anto n363
  Anto n363 3 dni temu

  Nie zgadzam się z Ziemkiewiczem Owsiak niech się wyczyści z afer rodzinnych fakturowych fundacji które nabijają portfele Panie Rafale tak nie może być bo to Owsiak to mu wolno I jeszcze słyszałem od ludzi pracujących w szpitalu ,że te sprzęty w większości są nie używane To nie Owsiak tylko ludzie dają za pośrednictwem ich pracodawców którzy ludzi łupią i nie wiedząc o tym I firmy sprzedające sprzęt to firmy powiązane z Owsiakiem

 • Marcin 123
  Marcin 123 3 dni temu

  I tak wolę dać na WOŚP niż oszustowi z torunia

 • Tomasz Wójcik
  Tomasz Wójcik 3 dni temu

  Właśnie! Mam wielu rolników w rodzinie i wiem, że to wcale nie są chłopki w gumofilcach i drelichach (gatunek kompletnie nieomal już wytępiony. Tak a propos panie i panowie ekologowie może by tak jakaś mała akcja mająca na celu ratowanie ginącej na naszych oczach populacji?). Nie bynajmniej! To wysokiej klasy specjaliści od zarządzania wielko-areałowymi farmami. Otwarci na innowacje, chłonący wiedzę i nie bojący się ryzyka.

 • Tomasz Wójcik
  Tomasz Wójcik 3 dni temu

  Właśnie! Mam wielu rolników w rodzinie i wiem, że to wcale nie są chłopki w gumofilcach i drelichach (gatunek kompletnie nieomal już wytępiony. Tak a propos panie i panowie ekologowie może by tak jakaś mała akcja mająca na celu ratowanie ginącej na naszych oczach populacji?). Nie bynajmniej! To wysokiej klasy specjaliści od zarządzania wielko-areałowymi farmami. Otwarci na innowacje, chłonący wiedzę i nie bojący się ryzyka.

 • Jolanta s
  Jolanta s 3 dni temu

  Dla mnie WOSP to skandaliczne ponizanie podatnikow gdyz to podatnicy utrzymuja sluzbe zdrowia a Owsiak tylko daje prezenty jak dobra ciocia.Ale dobra ciocia niw bedzie nalepiala naklejek co dala dziecku imowila ze dzieki niej twoje dziecko zyje!Zobaczcie jak pluja na 500 plus ,to chyba swiadczy o stosunkuPolakow do dzieci.

 • Jacek Galant
  Jacek Galant 4 dni temu

  Nie chodzi o sam pomysł Panie Ziemkiewicz,ale o to w co świetną idee pomocy ludziom przez innych ludzi "pozostało z tego dziś i do czego nawołuje J.Owsiak,kogo popiera i co mówi.Nieciekawe refleksje wywołała też akcja Matkikurka której zebrane dowody daja do myslenia.Więc niech Pan nie udaje,że nie wie Pan w czym problem.Poza tym prosse sobie sprawdzić,co dzieje się ze sprzętem kupowanym przez WOŚP za przekazane przez wspaniałych,ofiarnych rodaków.Moje dodatkowe zastrzeżenia natomiast budzą te kończące akcję "spędy" młodych ludzi na sodomsko-gomorskie paskudne orgie nazwane "Koncertem"Przecież można by inaczej nie? Ci młodzi wolontariusze prawie dzieci,zasługuja na szacunek i coś więcej niż burdel w błocie zmieszanym ze szczynami....

 • Tomasz Wójcik
  Tomasz Wójcik 4 dni temu

  Właśnie dlatego WOŚP osiągnęła tak ogromny sukces: On sprzedaje poczucie "wspaniałości" niektórym Polakom. Jacy to my jesteśmy wspaniali! Dajemy kasę na biedne dzieci! Tacy jesteśmy współczujący! Tacy otwarci i wielkoduszni! A tak na prawdę "u Owsiaka" Polacy kupują wraz z serduszkiem złudzenie dobroczynności. Bo to wyraz zwyczaju. a nie empatii. Jak ulał pasuje tu definicja, że pruderia (w tym wypadku - gra pozorów) to hołd jaki występek składa cnocie. My, Polacy składamy hołd empatii, ale na zasadzie Hołdu Pruskiego jaki składali naszym królom krzyżaccy mistrzowie: Kornie (choć bez przesady) i na pokaz. Niech łopoczą sztandary, niech wiwatuje tłum. Odbębniamy przedstawienie i basta. Do następnego stycznia....

 • 0alkl
  0alkl 4 dni temu

  Jakim cudem można mieć czyste sumienie prowadząc program z Ziemkiewiczem, ale wypiąć się na Staszka, bo "pierd glupoty"

 • Grzegorz Debkiewicz
  Grzegorz Debkiewicz 4 dni temu

  jesteście SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gosia Skoneczna
  Gosia Skoneczna 4 dni temu

  Masakra program po co tu wchodziłem jedna wielka żenada

 • Tomasz Woliński
  Tomasz Woliński 4 dni temu

  No wypadało by przejąć pozytywne wzorce z poświęconej Europy

 • hypnotize mind
  hypnotize mind 4 dni temu

  Ziemkiewicz to stan umysłu

 • Łukasz Reszka
  Łukasz Reszka 4 dni temu

  Gadanie o wszystkim, a jednocześnie o niczym, z takiego gadania nic nie wynika, poza tym, że macie swoje problemy i chcecie je manifestowac

 • axk721
  axk721 4 dni temu

  panowie Rafałowie trafili do karty na czasie, co prawda na końcu, ale jednak ciekawe są wyroki algorytmów.

 • Tomasz W
  Tomasz W 4 dni temu

  a Ja nie szanuję ziemkiewicza

 • Jacek Ziółkowski
  Jacek Ziółkowski 4 dni temu

  Jak widzę Ziemkiewicz i jego przydupasy potrafią tylko szczekać😂😂😂

 • Van Żart
  Van Żart 4 dni temu

  Pany redaktory se gadają :P Wypadam 6:24

 • Artur
  Artur 4 dni temu

  Żałosne. Szambo wylewa się wam z ust. Pseudointelektualiści.

 • Michał Piekarski
  Michał Piekarski 4 dni temu +1

  Program bajka, palce lizać :) no i dzięki za to, że można komentarz zostawić, a nie jak RMFFM ;)

 • CamelKatowice
  CamelKatowice 4 dni temu

  Nie podobal mi sie odcinek gdyż nie bylo nic o naszych przyjaciołach żydach.... choćby 2 sec słynnego teledysku.... Pozdrawiam