Porozumienie na dofinansowanie leczenia bezpłodności podpisane!

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 20 lut 2019
 • #Łódzkie #GrzegorzSchreiber #ŁukaszSzumowski
  Zgodnie z zapowiedzią marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber podpisał porozumienie z ministrem zdrowia Łukaszem Szumowskim na dofinansowanie leczenia bezpłodności w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. W wydarzeniu uczestniczył dyrektor ICZMP prof. Maciej Banach. - Podpisując to porozumienie dajemy ludziom szansę na szczęście - mówił marszałek Schreiber.

  Do Instytutu popłynie w sumie trzy miliony złotych. Milion to wsparcie pochodzące z budżetu województwa, milion - z ministerstwa zdrowia, blisko milion zabezpiecza ICZMP.
  Dzięki temu w Klinice Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu oraz Diagnostyki Leczenia Niepłodności rozbudowany zostanie działający od roku kompleksowy program leczenia niepłodności dla par. Opiera się on na ścisłej współpracy lekarzy różnych specjalizacji związanych z medycyną rozrodu, m.in.: andrologami, genetykami, endokrynologami, immunologami, którzy dokładnie badają, a w razie potrzeby leczą zarówno mężczyznę, jak i kobietę starających się o dziecko.
  Obserwuj nas ↓↓
  FACEBOOK: wojewodztwo.lodzkie/
  TWITTER: lodzkiePL
  INSTAGRAM: promujelodzkie
  Chcesz dowiedzieć się więcej?
  Zapraszamy na nasze strony! ↓↓
  www.lodzkie.pl promujelodzkie.pl

Komentarze • 0