Mocne słowa Jerzego Grunwalda: Szwecja pali się! Minister spraw wewnętrznych to skończony kretyn

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 12 wrz 2018
 • - Szwecja pali się, niestety. Ostatnie wybory pokazały, że szanse na jakiekolwiek zmiany są bardzo nikłe - powiedział Jerzy Grunwald. - Żadnych pobytów, żadnych socjali, żadnych obywatelstw. Błagam polski rząd o to. Naprawdę wiem, co mówię, bo jestem praktykiem
  - zaapelował Jerzy Grunwald, który proces islamizacji obserwował w Szwecji.

Komentarze • 506

 • hubert12125
  hubert12125 14 dni temu

  Szwecja pali się, niestety ha ha.Panie Grunwald dlaczego wiec pan tam dalej siedzisz skoro w Polsce sami Katolicy I biali?Mowi ze wraca do Polski ale nadal tam mieszka.Typowy pisowski mega polak I hipokryta wystepujacy pod bardzo polskim pseudonimem George & G opowiadajacy bajki o Szwecji.

 • Leszek Duewicx
  Leszek Duewicx 22 dni temu +1

  ilslamista kopuluje jak krulik😈😈😈 a w berlinie geje rodza zero dzieci lezbijki biora z nich przyklad 😂😂😂😂😃😃😃😃

 • Marek Ukleja
  Marek Ukleja 23 dni temu

  Ostro jedzie....Ale mówi prawdę.

 • Janusz L.
  Janusz L. 24 dni temu

  Szwedom to się widocznie podoba. Grunwaldowi nic do tego.

 • Kai Webert
  Kai Webert 2 miesięcy temu

  PALI CI SIE W GLOWIE GRUNDWALD !!! NIE ROB PANIKI ! MAM 30 LAT RODZINE W SZWECJI ; TO WIEM CO SIE DZIEJE ! LEKARZE NIEMIECCY MARZA ZEBY TAM DOSTAC PRACE ! WCZESNIEJ POKAZALES PLECY POLSCE - A TERAZ WROCIL SYNEK MARNOTRAWNY !!! ZAWSZE BYLES PRZECIETNYM MUZYKIEM TAMTYCH LAT; A TERAZ ZROBIL SIE NAWET Z CIEBIE EKSPERT OD POLITYKI . WRAZLIWIEC - MUZYK ? :POKAZUJESZ SIE JAKO ZALOSNY DZIADEK I BEZDUSZNY CZLOWIEK !!! LIZESZ TERAZ W POLSCE KLAMKI; ZEBY JAKOS PRZEZYC - BO W SZWECJI NIKT CIE NIE CHCIAL SLUCHAC !!! OT I TO WSZYSTKO !

 • GRZEGORZ LUBIENIECKI
  GRZEGORZ LUBIENIECKI 2 miesięcy temu

  Kraj bogaty,A na czym się dorobił? Na 2 wojnie światowej i handlu z Hitlerem.

 • Bogusław Adamczyk
  Bogusław Adamczyk 3 miesięcy temu

  Pani Jezy też wrocilm do Polski po 15 lalach. To moje miejsce. Kocham.

 • Artur Kępa
  Artur Kępa 5 miesięcy temu +1

  Brawo Grunwald!

 • paw ph
  paw ph 5 miesięcy temu

  Kogo obchodzi jakiś żałosny Grunwald? :D

 • Wacław Błachut
  Wacław Błachut 5 miesięcy temu

  Brawo panie Jurku olej pan ta Szwecje i do Polski tacy ludzie jak pan powinni być w zadzie

 • Góra Libek
  Góra Libek 8 miesięcy temu +2

  Byłem w Szwecji kiedyś była cudownym krajem, teraz to tylko państwo na mapie, patologia, gwałty, strzelaniny na ulicach, cyganie przy każdym sklepie, w niektórych miastach sami obcokrajowcy.

 • Artur Malachowski
  Artur Malachowski 8 miesięcy temu

  Panie Grunwald, obywatelstwa po dziesieciu miesiacach nikt nie dostaje... chyba za duzo trawy pan pali. Zad kupuje glosy przez danie pobytu? Taka osoba nie ma prawa do glosowania w wyborach do riksdagu.
  Tysiace morderstw? Trzymajmy sie faktow.
  Nie wychodzil pan na ulice w Szwecji po osiemnastej? Nie rob pan wiochy.
  94% polakow mieszkajacych w Szwecji to ludzie madrzy... skad ta cyfra i o czym pan mowi?
  Mieszkal pan w Szwecji i prez ten fakt jest pan jakims ekspertem. Smiechu warte.
  Spiewaj pan te swoje piosenki w Azji bo to raczej pana ekspertyza jest.

 • Sam Sam
  Sam Sam 9 miesięcy temu

  W Polsce po wyborach wynika tragedia dla Polski i Polaków wygrał POPIS a przegrała Polska i Polacy

 • Robespierre
  Robespierre 10 miesięcy temu

  Karnowski, twój guru Naczelnik, ze swoją polityką wsadza nas na te same sanki co Szwecja. U nas Pisory też kłamią po gebelsowsku, że nie wpuszczają nachodźców, a wystarczy spojrzeć na ulicę.

 • niewinnny
  niewinnny 10 miesięcy temu

  Jak szwedzki rząd politycy maja taką samą mentalność jak Norwegowie(biorą głosy a pózniej nie słuchają obywateli tylko robią swoje w Norwegi już ludzie palą bramki wjazdowe) to niech Arabowie nie myślą,że coś ugrają. Zostaną wykorzystani ale na pewno nie wejdą do władz nie pozwolą im a wtedy Arabowie im rozniosą ten grajdołek

 • Niebo
  Niebo 10 miesięcy temu

  Politycy nie są od regulacji pracowników emigracyjnych PIS stał się partią antynarodową i dla tego ludzie uciekają do Rucha Narodowego. żadnych emigrantów islamskich zero pobytu i robienia z Polski islamskiego skansenu.

 • Niebo
  Niebo 10 miesięcy temu

  PIS tez robi z Polski skansen socjalny rozdają la lewo i prawo nawet zagwarantowali zagranicznym studentom dopłaty do kurwa mieszkania skurwysyny pisowskie antynarodowe.

 • Niebo
  Niebo 10 miesięcy temu +1

  Redaktor to propagandysta Pisu i lachociąg danielsa. Troszkę ich ściągamy za takie coś powinno się dawać kule w głowę takie anty narodowe pisowskie gówno. Chcą nam zrobić kurwa Sanacje.

 • Niebo
  Niebo 10 miesięcy temu +1

  Emigrant i uchodźca zmienił znaczenie teraz to jebany islamski świnia morderca gwałciciel i jebany syf z trzeciego świata. Poprawność polityczna to niewola umysłowa.

 • Janusz Hryniewicz
  Janusz Hryniewicz 10 miesięcy temu +2

  Do Lestko Pestko Nic nie grzeje mojego serca bardziej niż wulgarne wpisy lewaka który został przyparty do muru twardymi argumentami i nie potrafiąc obronić swojej racji potrafi tylko wulgaryzować,
  Jego wściekłość to miód na moje serce

 • j. g
  j. g 10 miesięcy temu

  Jerzy uciekłeś z deszczu pod rynne.To samo będzie w POLSCE. NA 100% Już slöje(szmaty)biegają po Warszawie..Zabieraj się do pracy na tereniePOLSKI

 • Lestko Pestko
  Lestko Pestko 11 miesięcy temu

  Jejku co za żenada - Karnowski nazywa Grunwalda liderem NoToCo gdy liderem był Janczerski a Grunwald gitarzystą, potem za kryptoreklamę najnowszej płyty zobowiązany Grunwald pociska szowinistyczne, rasistowskie teksty z poziomu brukowca :-(" Prostytucja " nie zna granic... opowiada dyrdymały jakoby policji kazano ukrywać prawdy ... on był świadkiem tych nakazów ? co za oszołom. "Tysiące gwałtów w Szwecji" co ten facet bredzi ? Polski "Brevik" ? Ponoć ma pochodzenie chazarskie... to wszystko wyjaśnia, no i polityka z poziomu spojrzenia mechanika samochodowego....Tam nie sprzedał nic więc w PiSowskiej propagandzie próbuje zaistnieć staruszek na rynku rodzimym... 68 lat, SKS

 • Jarosław Karpiński
  Jarosław Karpiński 11 miesięcy temu

  A PiS Was w konia robi. Słusznie Pan Grunwald zauważył że jest coraz więcej w Warszawie obcokrajowców. PiS oszukał wyborców i przyjmuje bandytów tylko z innych kierunków
  facebook.com/photo.php?fbid=1266244260182642&set=gm.755116418170304&type=3&theater
  plclip.com/video/t1Be7qOSpXo/wideo.html
  plclip.com/video/SMuQN9p6Qo4/wideo.html

 • VOYTASNY
  VOYTASNY 11 miesięcy temu +1

  Panie Jerzy Grunwald moj wujek mieszkal w Szwecji bylem u niego 2 razy Dzis zrobil to samo co pan wrucil do Polski na kazdym rogu Arab mowi moj wujek Szwecja to ladny kraj ale bez mogu te Politycy tam nie dlugo Krolowa Szwecji bedzie hijbabie burce chodzic nie dlugo tak sie stanie My Polacy nie ptrzebuje burdelu i narzucenia . Niech szwedy odadza nasze rzeczy skradzione Przy wlaszczyli sobie czas zminic to papapa

 • Kuba
  Kuba 11 miesięcy temu +1

  Jakby Adolf zmartwychwstał to byłby możliwy odwrót islamizacji Europy,szybciej niż nam się wydaje.

 • Kuba
  Kuba 11 miesięcy temu

  Jakiś czas temu gdy powiedziałem,ze Polska,Węgry i kilka innych państw europejskich które nigdy nie przyjmą tych islamistów pozostaną jedyna,prawdziwa,rdzenna ,biała,silna Europą zostałem zmieszany z błotem . Jak widać,to się już powoli staje faktem . Niegdyś pływałem promem do Szwecji,bo uważałem za super frajdę,kraj mi się naprawdę podobał ,byłem wręcz zakochany w Szwecji . Jak widać wszystko się zmienia ,do Szwecji nie jeżdżę już od kilku lat. Jak widać był to dobry wybór . Jeśli naprawdę zaczną do nas napływać rdzenni Szwedzi,Niemcy,Francuzi ,to być może uda nam się stworzyć potęgę .

 • Fox Letbyheart
  Fox Letbyheart 11 miesięcy temu

  Plastikowy propagandowy Pajac😹😹😹

 • An a
  An a 11 miesięcy temu

  To ja przypomnę, że PiS daje stałe pobyty dla obcokrajowców także muzułmanów. PiS podpisuje po cichu umowy z np. Marokiem, umowy z Bangladeszem. Także okłamali was, że nie przyjmą muzułmańskich ludzi tutaj.

 • Mikolaj Mikun
  Mikolaj Mikun 11 miesięcy temu

  Słowo krentyn, to nie obraza - to diagnoza. Wszystko jest zaplanowane, ci ludzie nie są głupi i że nie wiedzą co robią... dobrze wiedzą, robią to celowo. To tak jak widzieć złodzieja, który włamuje się do sklepu a mówić - chyba go przycisnęło i włamuje się, żeby skorzystać z ubikacji :)

 • Jacek
  Jacek 11 miesięcy temu

  Zaorać Szwecję skoro głupi naród ...

 • Centaurus V
  Centaurus V 11 miesięcy temu

  Mądre słowa. Oby rząd Polski wysnuł jakieś wnioski z tego co dzieje się w Szwecji i reszcie Europy.

 • Douche Bagowicz
  Douche Bagowicz 11 miesięcy temu

  Działanie szwedzkiej lewicy jest jak najbardziej logiczne: są bezbożni zatem istnieje tylko "dziś" i "ja". Logiczną konsekwencją mentalną takiej filozofii życiowej jest podejście "po nas choćby ogień", czyli ważne są tylko głosy muzułmańskie dziś, władza dziś, zguba przyszłego pokolenia szwedzkiego nas nie obchodzi (i tak nie mamy własnych dzieci lub ich wychowanie oddajemy państwu, więc cóż tam)

 • Antyoksydant
  Antyoksydant 11 miesięcy temu

  Nie przeceniać roli demokracji. Macie bałagan, a nie demokracje: aranżowane debaty, przekrzykiwania, pyskówki i wylewanie pomyj. Wychodzi z tego obrażanie inteligencji i kpina z telewidzów. Widoczna niechęć pozytywnych zmian i rozwiązywania problemów. Media nawracają do znudzenia do tematów oczywistych , które dawno powinny być rozstrzygnięte i widoczny postęp. Wychodzi odwrotnie i pewne sprawy ukrywane, nie podlegające dyskusji. Prawie nie oglądam telewizji naziemnej i komercyjnej, bo się zraziłem. Bardziej obiektywna jest niezależna telewizja internetowa!.

 • Antyoksydant
  Antyoksydant 11 miesięcy temu

  Socjalizm liberalny, podobnie jak komunistyczny, zbankrutował. Im szybciej sobie to uświadomimy, tym lepiej. Nas też to czeka. Tylko zmiany ustrojowe i konstytucyjne mogą to zmienić z preambułą wiodącej roli cywilizacji łacińskiej!

 • Adam Zimnicki
  Adam Zimnicki 11 miesięcy temu

  W pełni rozumiem i popieram aczkolwiek uspokoję wszystkich którzy to przeczytają. Jeżeli w Polsce by się wydarzył zamach to jeżeli śledztwo wykazałoby że to były brudasy to gwarantuje państwu że każdy o cerze ciemniejszej niż nasza słowiańska wisiałby na latarni w przeciągu 48h. Takie jest moje zdanie ponieważ nie bez powodu arabusy się nas boją.

 • OpcjaSpoleczna - Videoblog
  OpcjaSpoleczna - Videoblog 11 miesięcy temu

  pracy nie ma i jest brak rak do pracy - zawsze propaganda

 • KERIM
  KERIM 11 miesięcy temu

  Krótko.Lewusy spierdalać i mają wpierdol.

 • Dawid Michalski
  Dawid Michalski 11 miesięcy temu

  Przecież Szwecja rządzi OD 200 LAT ŻYDOMASONERIA !!! to MASOŃSKI plan zniszczenia PAŃSTW NARODOWYCH I WIARY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ I ZAPROWADZENIA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA NWO !!!

 • ralph lauren
  ralph lauren 11 miesięcy temu

  Wtf? To stary material bo karnowski mowi o premier szydlo. Wtedy rzeczywiscie nie bylo jeszcze tyle czarnych w polsce. Terez rzadzi premier judaistyczny morawiecki i ten podpisal pakt w maroku na temat sciagania wiekszej liczby inigrantow. Zdrada narodowa. Jarek i morawiecki tak jak pelo nas zdradzili

 • Karola Sobczyk
  Karola Sobczyk 11 miesięcy temu

  Brawo Panie Jerzy ,mówi Pan prawdę .Wielki szacunek dla Pana ,że ma Pan "gdzieś" tzw. poprawność polityczną .A prawda jest taka jaką Pan przekazał. Może Pana słowa dadzą rządzącym i nie tylko wiele do myślenia ...Pozdrawiam serdecznie Panie Jerzy

 • Fany ZDupy
  Fany ZDupy 11 miesięcy temu

  kds

 • philips309 4.4.2kk
  philips309 4.4.2kk 11 miesięcy temu

  Polska powinna WYJŚĆ z UE !

 • MAREK MATYLA
  MAREK MATYLA 11 miesięcy temu

  kogo na litość błagasz ; zdrajców, sprzedawczyków, bandytów ? Wiem co mówię i piszę.
  Poza tym jesteś spoko gość panie Jurku
  pozdrawiam serdecznie

 • Ha Kade
  Ha Kade 11 miesięcy temu

  Stary, wyleniały indor wypowiada się na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia, a polactwo wpada w ekstazę jak kulawy żoliborski stetryczały homoseksualista podczas nasiadówki na hemoroidy. Spytajcie sami, bezpośrednio, jakiegokolwiek Szweda, ale prawdziwego Szweda, a nie farbowanego jak ta kukła, co na te tematy myśli, a nie podniecajcie jak łysi na grzebień.

 • Hifibloke
  Hifibloke 11 miesięcy temu +1

  Szwecji juz nie ma ;)

 • E S
  E S 11 miesięcy temu

  "Wolność Kocham i Rozumiem, Wolności Oddać nie umiem !!!"

 • Peter Gierlowski
  Peter Gierlowski 11 miesięcy temu +1

  szwecja juz dawno stracila orientacje bo maja kosciol slaby i ta liberalizacja doprowadzila do katastrofy ,dlatego jest tak w szwecji i niemczech ...

 • wicent szasin
  wicent szasin 11 miesięcy temu

  DRAMAT SZWECI ZA 20 LAT SZWECJA BEDZIE RZADZONA PRZEZ ARABOW KRAJ ZNIKNIE

 • sahiel5
  sahiel5 11 miesięcy temu

  dobrze gada - polać mu...

 • Dawid Fojcik
  Dawid Fojcik 11 miesięcy temu

  Nie wiem co gorsze...? Jeśli jest u nas tak wspaniale to może nie zaleje nas fala Muzułmanów , ale napewno zaleją nas NIEROBY :) chyba wole żeby moje państwo zniszczyli goście z zewnątrz niż swoi! Dajcie więcej socjali!500+ tfuu!

 • Iwona K
  Iwona K 11 miesięcy temu +1

  Panie Jerzy zgadzam się i solidaryzuję z panem i z pańskimi przemyśleniami.

 • Lucy Lipinska
  Lucy Lipinska 11 miesięcy temu

  Pan Grunwald jest dobrze zorientowany w szwedzkiej rzeczywistosci, i dlatego dziwie sie ze on nawet nie wspomknal o tym, ze massmedia w Szwecji sa albo posiadane albo przynajmniej kontrolowane przez Chazarow/Askenazi. Medie w Szwecji sa nie bez powodu nazywane "tredje statsmakten" (third estate), bo to one steruja szwedzkie wladze - a nie "the other way round". Nie mowiac juz o Askenazi dominacji w sektorze prawa, edukacji i kultury. Szwedzi sa tak oglupieni, ze nie maja pojecia o tym ze maja wsrod nich duzo wiecej przedstawicieli "narodu wybranego" niz to by wynikalo z oficjalnych danych. Nie bylo nigdzie zadnych komentarzy o tym, ze (((Katherine Hauptman))) zostala mianowana szefem Muzeum Historycznego. Ona nalezy to tych Chazarskich rodzin ktore nie zmienily tego, w oczach Szwedow, "niemieckiego" nazwiska.
  Nawet Sverigedemokraterna (Sweden Democrats) jest "wzbogacona" przez element chazarski, i nigdy nie przepusci okazji zeby deklarowac swoje pro-zydowskie sympatie. Ta osoba na szczycie partii ktora zajmuje sie sprawami emigracji i integrowania cudzoziemcow ma (((polskie))) pochodzenie i nazywa sie Paula Bieler. Prawdziwi patrioci zostali w ostatnich dwoch latach wyrzuceni z tej partii za "antysemityzm"!

 • Tutaj Teraz
  Tutaj Teraz 11 miesięcy temu

  Szwecja się pali ale płacą tam dużo lepiej niż w Polsce, więc Polacy średnio przejmują się apokaliptycznymi wizjami polskiej prawicy.

 • Bogdan Popielarz
  Bogdan Popielarz 11 miesięcy temu

  Nawet jak zdychają z głodu te islamy zasrane to nie pomagać , niech się wezmą do roboty , ale nie u nas !!!

 • stern
  stern 11 miesięcy temu

  Jerzemu Grunwaldowi podobało się w Szwecji kiedy przyjeżdżał do Polski z koronami szwedzkimi i kupował wszystko za pół darmo. Broń nas Boże od takich polskich żydów.

 • bazakbal100
  bazakbal100 11 miesięcy temu

  Islam to najgorsze gowno!!

 • Paweł R
  Paweł R 11 miesięcy temu

  Byłem ostatnio w Zakopanem i aż czarno miejscami od arabskich burek czy jak się to nazywa na Krupówkach,szok!

 • Pawel Gawel
  Pawel Gawel 11 miesięcy temu +2

  mądry człowiek !!!

 • marcin kmieciak
  marcin kmieciak 11 miesięcy temu

  Nie dla Islamizacji Europy!!!

 • marcin kmieciak
  marcin kmieciak 11 miesięcy temu

  świetna wypowiedź o nachodźcach i zagrożeniu jakie stanowią!!!

 • Piotr, Kabat Vental
  Piotr, Kabat Vental 11 miesięcy temu

  Stalin powiedział: "nie ważne jest kto na kogo głosuje, najważniejsze jest kto liczy głosy"
  Jestem w Szwecji, rozmawiałem z całą masą Szwedów i tylko jeden z nich nie popierał SD czyli partii która chce zrobić w Szwecji porządek. Jakim cudem SD miała tylko 17,6% ???

 • Greta
  Greta 11 miesięcy temu

  Ale mnie wkurwiaja te baby w szmatach na głowach co i u nas np w Krakowie, Białymstoku lub Warszawie się szwendaja Nie mogę na to patrzeć Polsko obudź się!

  • janusz puneil
   janusz puneil 11 miesięcy temu

   To przestań zamawiać rzarcie przez papusiu.pl i przestań kupować w dyskontach.

 • Krzysiek Kokosza
  Krzysiek Kokosza 11 miesięcy temu

  Pis wpuszcz tysiace imigrantow z krajow muzulmanskich do Polski

  • janusz puneil
   janusz puneil 11 miesięcy temu

   Bo nie ma komu robić, a my potrzebujemy dużo jeść, kupować i budować 300.000 mieszkań rocznie.

 • Fiucik Miselfo
  Fiucik Miselfo 11 miesięcy temu

  W Polsce nigdy Nazistow nie bylo. Byli tylko Niemcy i Hitlerowcy.

 • Adrian T
  Adrian T 11 miesięcy temu

  Dobrze że ten Pan nie boi się mówić prawdy.

 • Kristin
  Kristin 11 miesięcy temu

  prawy.pl/71838-ilu-przyjelismy-imigrantow-w-2018-r/ "Ostrożnie można powiedzieć, że w samych tylko 5 pierwszych miesiącach tego roku przybyło do Polski kilkanaście tysięcy muzułmanów i to tylko według oficjalnych danych. Nie wiemy, ile w Polsce przebywa osób nielegalnie. Jest więc ich kilkukrotnie więcej niż słynne 7 tysięcy PO i PiS-u.
  Pokazuje to, że wiadomości, którymi karmi nas rząd i opozycja są nieprawdziwe i mają umacniać mit Polski jako zielonej wyspy, która jest poza obszarem imigracji, zwłaszcza islamskiej. Liczby pokazują coś innego."

 • Kristin
  Kristin 11 miesięcy temu

  Niestety już wiemy,że ten rząd nas zdradził i wszystkie obietnice wyborcze. Masowo sprowadza imigrantów warszawskagazeta.pl/kraj/item/5842-ujawniamy-tajny-szczyt-w-marrakeszu-polski-rzad-w-tajemnicy-podpisal-deklaracje-wspierajaca-imigracje-wegry-odmowily "Czyny inne niż słowa
  Polska bez najmniejszych zastrzeżeń podpisała deklarację końcową konferencji imigracyjnej w Marrakeszu. Cała sprawa została okryta wielką tajemnicą przez nasz rząd. Informacji o tym, że tak właśnie się stało, nie można znaleźć ani na stronach internetowych polskiego MSZ, ani nawet w polskiej prasie. Gdyby nie to, że tekst deklaracji z Marrakeszu został opublikowany w sieci wraz z listą jej sygnatariuszy, nie mielibyśmy szansy, aby się o tym dowiedzieć. "

 • ytgrabber
  ytgrabber 11 miesięcy temu

  Islamo faszyzm i rozmnażanie się bydła lewackiego. To zmora współczesnego świata.

 • ewa wolan
  ewa wolan 11 miesięcy temu

  www.salon24.pl/u/wawel24/876282,wegry-odrzucaja-polska-podpisuje-skrajnie-proimigrancka-deklaracje-z-marrakeszu-i-ukrywa-to-scisle

 • ewa wolan
  ewa wolan 11 miesięcy temu

  plclip.com/video/YidZTZ7MRBc/wideo.html

 • ewa wolan
  ewa wolan 11 miesięcy temu

  A może pokarze wasza telewizja co podpisał obecny rząd w Marakeszu i ile u Filipińczyków nam zakontraktowano .Chyba że się mylę.

 • FortiFor
  FortiFor 11 miesięcy temu

  Wystarczy nie dawać zapomóg nikomu, ani im, ani nam. I już

 • BERTONE0503
  BERTONE0503 11 miesięcy temu

  Kolejny farbowany lis. Niby wielki prawicowiec a jednak

 • Grażyna Rońda
  Grażyna Rońda 11 miesięcy temu

  Przepraszam Maciej, nie Maciek.A propos jest Pan imiennikiem mojego męża.Do tego imienia mam sentyment.

 • Grażyna Rońda
  Grażyna Rońda 11 miesięcy temu

  Maciek Kulczycki.Absolutnie się nie zgadzam.Robiąc bilans to nie ma co porównywać.Są błędy , są lęki ale PO miało UE za sobą a PiS same kłody pod nogi.Ewidentnie nie działają po ich linii.