Sukces Międzynarodowego BIZNES MIXERA ŁÓDZKIE 2018

Udostępnij
Umieść na stronie
  • Opublikowany 15 lis 2018
  • Prawie sto firm z Łódzkiego i zagranicznych regionów partnerskich prowadziło rozmowy handlowe podczas największego międzynarodowego wydarzenia biznesowego, które zorganizował samorząd województwa.
    Partnerzy z zagranicy przyjechali do Łodzi aby spotkać się z firmami z naszego regionu, które chcą sprzedawać swoje produkty i usługi na innych rynkach europejskich. Podczas dedykowanych rozmów biznesowych ofertę MŚP z województwa łódzkiego poznali zainteresowani klienci z Austrii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Ukrainy i Białorusi. W łódzkim biznes mikserze wzięły udział firmy z branż włókienniczej, spożywczej i informatycznej.
    W przyszłym roku Urząd Marszałkowski WŁ zabierze przedsiębiorców, którym udało się pozyskać zagranicznych kontrahentów w misje gospodarcze do wybranych krajów. Rozmowy B2B odbyły się 15 października w ramach projektu „Partnerstwo gospodarcze drogą do internacjonalizacji MŚP województwa łódzkiego”. Jego celem jest wzrost eksportu w branżach kluczowych dla naszego regionu. Projekt zdobył dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Komentarze • 0