Fakty, które współczesna nauka woli ignorować

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 13 kwi 2019
 • Te fakty współczesna nauka woli ignorować. Starożytne cywilizacje pozostawiły po sobie mnóstwo zagadek i tajemnic. Niektóre zagadki historii i tajemnice świata naukowcy wolą ignorować, ponieważ póki co nie da się ich naukowo wyjaśnić. Współczesne znaleziska archeologów rzucają wyznanie najnowocześniejszej technice i opowiadają nam nieznaną dotychczas historię świata. Oto kilka faktów, które współczesna nauka woli ignorować.
  #Nauka #Tajemnice #Naukowcy #Historia #Znaleziska #Odkrycia #Archeologia #Fakty #Niesamowite Fakty
  SUBSKRYBUJ kanał Niesamowite fakty.

  Aby wesprzeć kanał Niesamowite fakty, zaznacz "lubię to" i podziel się interesującymi filmikami z przyjaciółmi.

Komentarze • 1 216

 • Jachu Słowianin
  Jachu Słowianin Godzinę temu

  Przed jakim "wielkim potopem" - tym biblijnym?? Co to ma wspólnego z nauką ! Bzdury klepiesz i ogłupiasz ludzi.

 • kropka studio
  kropka studio Godzinę temu +1

  Jest możliwość ze przed nami były jeszcze stworzenia rozumne ale nie miały kości albo szybko sie rozkładajy i ten gwożdz był przez nich stworzony

 • Łukasz S.kyWalker
  Łukasz S.kyWalker 4 godzin temu

  Dzięki!!

 • NorthenWindBlast
  NorthenWindBlast 5 godzin temu

  Co do tych kamieni i sugerowanie pomocy obcych cywilizacji to mi się wydaje że wyjątkowo słabe by było gdyby cywilizacja zdolna podróżować chociażby między gwiezdnie przyleciała tu i zaczęła pomagać przesuwać i ciąć kamienie, mam na myśli że musiała by być zdolna robić dużo spektakularniejsze rzeczy....

 • Karolina Konczerewicz
  Karolina Konczerewicz 8 godzin temu

  jakby naukowcy nam cos wiecej powiedzieli, to swiat ległby w gruzach. wszystko co do tej pory myslelismy, ze wiemy nagle by sie rozmylo, jak bysmy zyli?

 • rjaceka
  rjaceka 12 godzin temu

  Fakty znane od dziesięcioleci i również od dziesięcioleci ta sama narracja w stylu teorii spiskowej: źli naukowcy coś przed nami ukrywają - pewnie Żydzi, masoni, lewacy, Wizygoci i wyznawcy Koziołka Matołka im zakazują albo są z nimi w zmowie.

 • Toyrum
  Toyrum 13 godzin temu

  Z góry nie oglądam przez nieznośną muzykę. Film całkowicie nie do obejrzenia.

 • The Saival
  The Saival 14 godzin temu

  Kurwa, ale pierdolenie, nauka to wszystko jest w stanie wytłumaczyć, tylko nikt nie chce słuchać. Przede wszystkim - praca setek niewolników jest w stanie osiągnąć znacznie więcej, niż etyczne metody zatrudnienia ;)

 • Bartek Szymański
  Bartek Szymański 14 godzin temu +2

  „...a do ich powstania nie przyczyniły się ani tokarki, ...”
  tokarka nigdy nie przyczyni się do powstania tego typu konstrukcji, dlaczego? Polecam zapoznać się z budowa i zasada działania tokarki.

 • swiezy blendziorno
  swiezy blendziorno 16 godzin temu +2

  Jak słyszę o tym wielkim potopie to mnie huj strzela i odrazu wyłączam. Dowidzenia

 • Antek Czekała
  Antek Czekała 18 godzin temu

  Xdddddd czy on powiedział
  ,,Przed wielkim potopem"
  Czy na pewno w tym filmie jest mowa o prawdziwym świecie?

 • Mirek Klemens
  Mirek Klemens 20 godzin temu

  🤔👍👍

 • I SAID
  I SAID 20 godzin temu

  Temat ciekawy, ale mam tylko jedną prośbę. Zmień muzykę. Łupanka techaniawka nie pasuje dla takich klimatów.

 • Secundos
  Secundos 22 godzin temu

  Polecam Dr Franc, Franc Zalewski świetnie opowiada i prowadzi badania na tematy których inni się nie podejmują.

 • irena fijallo
  irena fijallo 23 godzin temu

  jasne. e bogowie tylko jak ich zwac?

 • prorok s
  prorok s 23 godzin temu

  W Starym Testamencie w ksiedze Mojrzesza pisze ,ze na ziemi rodzili sie olbrzymi zwani mocarzami i byli slawni .Moze to ich dziela ?

 • Pudding Sam
  Pudding Sam Dzień temu

  Kiedyś Tworzono, a dzisiaj człowiek wszystko niszczy... Smutna przyszłość dla ludzkości

 • Pag0sin0o
  Pag0sin0o Dzień temu +1

  na zajebce ten kanał jest kozak :D

 • Adam J
  Adam J Dzień temu

  Ja... Osobiście myślę, że jak Bóg stworzył zimę i całą resztę to się trochę nudził i pokombinował trochę..... XD

 • ELIAN 2006 Marcin Sylwester K

  Troszkę nie w temacie ale jednak w temacie
  "Przypominający do złudzenia komorę grzebalną przedsionek, który był „niewątpliwie pomieszczeniem inicjacyjnym i recepcyjnym”,5 znaleziono wyżej na płaskowyżu, bliżej Wielkiej Piramidy i górnej części skośnego korytarza wyciętego głęboko w skale z północno-zachodniej strony Kaplicy Ofiarowania (między Kaplicą Ofiarowania a Wielką Pramidą). W środku komory znajduje się sarkofag o długości 3,6 metra wykonany z białego wapienia Turah oraz zbiór pięknych naczyń alabastrowych. Ściany przyozdobione są pięknymi scenami, inskrypcjami i emblematami wyobrażającymi głównie kwiaty lotosu. Inskrypcje na alabastrowych naczyniach i emblematy wyobrażające kwiaty lotosu zdradzają duże podobieństwo do przedmiotów znalezionych w roku 1904 przez Sir Williama Petrie w warsztatach świątynnych na Górze Synaj (Horeb).
  Ponadto odkryto dodatkowe podziemne komnaty, komory, świątynie i hole, niektóre z pionowymi, okrągłymi kamiennymi kolumnami wspierającymi stropy a inne przyozdobione rzeźbami zwiewnych postaci bogiń ubranych w piękną odzież. Doniesienia dra Selima Hassana opisywały inne wspaniale wyrzeźbione postacie i wiele kolorowych fryzów. Wykonano ich fotografie, a jeden z autorów i badaczy, który je widział, różokrzyżowiec H. Spencer Lewis, odnotował, że te wizerunki wywarły na nim „głębokie wrażenie”. Nie wiadomo, gdzie obecnie znajdują się te rzadkie okazy i zabytki sztuki. Wtajemniczeni mówią, że niektóre z nich zostały przeszmuglowane z Egiptu przez bogatych prywatnych kolekcjonerów.
  Przytoczone szczegóły stanowią zaledwie część tych, które podano w obszernej dziesięciotomowej pracy dra Selima Hassana opublikowanej w roku 1944 przez kairskie wydawnictwo Government Press pod tytułem Wykopaliska w Gizie. Jest to jednak zaledwie fragment całej prawdy dotyczącej tego, co znajduje się pod piramidami. W ostatnim roku akcji usuwania piasków robotnicy dokonali zadziwiającego odkrycia, które wprowadziło w osłupienie cały świat i przykuło uwagę mediów.
  Archeolodzy kierujący pracami byli „oszołomieni” tym, co wyłoniło się spod ziemi, i stwierdzili, że to miasto zostało zaplanowane najpiękniej, jak tylko można sobie wyobrazić. Jest pełne świątyń, pastelowych malowideł przedstawiających siedziby rolników, warsztatów, stajen i innych budynków, w tym pałacu. Wyposażone w podziemne wodociągi, posiadało doskonały system odprowadzenia wody oraz nowoczesne urządzenia komunalne. Pytanie, które nie daje spokoju, brzmi: Gdzie jest to miasto obecnie?
  Jego sekretne położenie zostało ostatnio podane wybranej grupie ludzi, którym udzielono pozwolenia na jego eksplorację i nakręcenie filmu. Istnieje w ogromnym kompleksie naturalnych jaskiń rozciągającym się pod płaskowyżem Gizy i biegnącym w kierunku wschodnim pod Kairem. Główne wejście znajduje się we wnętrzu Sfinksa. Wykute w skale schody prowadzą do pieczary położonej pod skalistym dnem Nilu.
  Ekspedycja zabrała ze sobą generatory i nadmuchiwane tratwy i podróżowała podziemną rzeką, która prowadziła do podziemnego jeziora o średnicy jednego kilometra. Miasto usytuowane jest na jego nabrzeżach, a stałe oświetlenie zapewniają mu duże kryształowe kule osadzone w ścianach i suficie jaskini. Zapasowe wejście do niego stanowią schody prowadzące do piwnic Koptyjskiego Kościoła w starym Kairze (Babilonie). Na podstawie opisów „ludzi żyjących w Ziemi” podanych w księgach Rodzaju, Jaszera i Henocha można sądzić, że jego oryginalna nazwa brzmiała Gigal.
  Prace ekspedycji rejestrowano kamerami filmowymi, po czym nakręcono film dokumentalny zatytułowany Chambers of the Deep (Komory głębin), który pokazano wybranemu audytorium. Początkowo zamierzano przedstawić ten film całemu społeczeństwu, ale z jakiegoś powodu zrezygnowano z tego.
  Z miasta wyniesiono wielościenny obiekt krystaliczny rozmiarów piłki futbolowej, którego nadnaturalny charakter zaprezentowano niedawno na konferencji w Australii. Głęboko wewnątrz niego znajdują się hieroglify, które przewracają się powoli, jak kartki książki, kiedy zażąda się tego w myślach, bez względu na to, kto go trzyma. Ten niesamowity przedmiot zawiera w sobie nieznaną technologię i został ostatnio przesłany do NASA w celu poddania go analizie.
  Historyczne dokumenty podają, że w XX wieku dokonano w Gizie i na Półwyspie Synaj oszałamiających odkryć, o których jeszcze się nie mówi, zaś krążące w Egipcie pogłoski informują o kolejnym podziemnym mieście położonym w promieniu 45 kilometrów od Wielkiej Piramidy. W roku 1964 na terenie starego tureckiego królestwa Kapadocji odkryto ponad 30 ogromnych, wielopoziomowych podziemnych miast. Tylko jedno z nich zawierało ogromne jaskinie, pomieszczenia i korytarze, które według archeologów były zdolne pomieścić aż 2000 gospodarstw zapewniających warunki życia dla 8 do 10 tysięcy ludzi. Ich istnienie dowodzi, że na Ziemi jest wiele takich podziemnych światów, które czekają na swoich odkrywców.
  Wykopaliska w Gizie ujawniły istnienie podziemnych przejść, świątyń, sarkofagów oraz co najmniej jednego wewnętrznie połączonego podziemnego miasta, zaś wyjaśnienie, że poziemne korytarze łączyły Sfinksa z piramidami, stanowi kolejny krok w kierunku udowodnienia, że cały kompleks został starannie zaplanowany

 • Grzegorz Macioszek
  Grzegorz Macioszek Dzień temu

  Witam, jak tu niektórzy napisali, odpowiedź na to jest, ale nie wszyscy dorośli do tej odpowiedzi, będę trochę zarozumiały i powiem , ja wiem o co w tym wszystkim chodzi, a co do lat potopu, to nie był on 15 000 czy 16 000 tys lat temu a około 4600 lat temu.

 • Daniel Rogalski
  Daniel Rogalski Dzień temu

  Subuje cię ale i tak i się pokazuje że niemasz subuw xd

 • UserosPro
  UserosPro Dzień temu

  Tak tak, naukowcy wszystko przed nami ukrywają xd

 • Viz12345
  Viz12345 Dzień temu

  1:15 aaa... suka!

 • Gracjan Swatek
  Gracjan Swatek Dzień temu

  7 twarzy
  7 głównych grzechów

 • ELIAN 2006 Marcin Sylwester K

  Wystarczy posiadać odpowiednią wiedzę.
  I można budować takie cuda.
  Technologia wibracji.
  Odpowiednią częstotliwością można rozdzielac struktury atomowe, można wprawiać w stan lewitacji wielkie bloki kamienne .
  N. Tesla.
  Viedza potrzebna do takiej technologi jest już w naszych rękach, tylko gdy ktoś ją publicznie pokaże i wytłumaczy to wtedy rypsnie się słowo Grawitacja.
  Potrzebna viedza o
  - Budowa minerałów "siatka krystaliczna"
  - Wiedza o piezoeleketryzmie.
  - Viedza o dyfrakcji fal "Piotr Ufimcef"
  Współcześnie dwóch ludzi coś wie na ten temat Edward Leedskalnin budowniczy "Zamek Koralowy" na Florydzie
  Oraz Czech Wiktor Grebennikow.

 • Greeno H.D. Mapping
  Greeno H.D. Mapping Dzień temu +7

  Nie powiedzą nam albo dlatego, że po prostu nie wiedzą, albo ze względu na polityków. Przecież politycy nas praktycznie nieustannie okłamują...

 • Marcin Niewalda
  Marcin Niewalda Dzień temu

  hahahaha - ale ubaw hahahaha

 • Leszek Turek
  Leszek Turek Dzień temu

  Czytając komentarze poniżej dochodzę do wniosku że większość też boi się tych faktów.

 • Leszek Turek
  Leszek Turek 2 dni temu +1

  Cuż , trzeba by napisać historie na nowo , lecz jajogłowi boją się o swoje stołki i większość z nich napewno poleciała by z nich z wielkim hukiem .

 • kruczek0
  kruczek0 2 dni temu

  ...muzyka i głos działają mi na nerwy, bolą uszy...nie oglądam...

 • Homut Parkour Białystok

  Zmien tytul filmu na "chce zarobic wiec dam chwytliwy tytul filmu i zero potwierdzenia o czym mowie. A i dobije na sile do 10min zeby hajs z reklam jeszcze wszedl"

 • Jin Kazama
  Jin Kazama 2 dni temu

  pewnie rzad chce ukryc cos na co jak twierdzi ludzkosc nie jest gotowa

 • Karol Bień
  Karol Bień 2 dni temu

  Tak chujowej muzyki i do filmu się nie używa....

 • Damian Gruszewski
  Damian Gruszewski 2 dni temu

  Powstały przed wielkim potopem? Do jakiego historycznego wydarzenia się odnosisz? Bo chyba nie do pełnej absurdów Biblii.

  • Damian Gruszewski
   Damian Gruszewski Dzień temu

   +racho shock skoro jest to bardziej prawdopodobne to powiedz na czym popierasz tą tezę bo do teorii Ci jeszcze daleko. Przeczytaj cokolwiek poza tą jedną książką bo nikt nigdy nie powiedział że świat został stworzony z niczego.

  • racho shock
   racho shock Dzień temu

   +Damian Gruszewski głupio Ci pewnie teraz.. wyszło, że wierzysz w to, że nic wybuchło i powstało coś. Ja nie napisałem, że wierzę w stworzenie w 7dni, tylko że jest, to bardziej prawdopodobne.. Zresztą poczytaj choć trochę Biblię, bo z tego co wypisujesz, to napewno nawet nie masz pojęcia z jakiej strony sie otwiera książę :)

  • Damian Gruszewski
   Damian Gruszewski Dzień temu

   Bardziej prawdopodobne? Tzn że poparte jakimiś dowodami. Tekst z książki nie jest dowodem. Skoro to wszyscy pseudo naukowcy to ty musisz być tym prawdziwym

  • racho shock
   racho shock Dzień temu

   +Damian Gruszewski Hmm bardziej , to możliwe niż wybuchło nic i powstało coś. ^^

  • Damian Gruszewski
   Damian Gruszewski Dzień temu

   +racho shock A ziemia została stworzona w 7 dni. Taa jasne. Sama prawda.

 • Yan Nusz
  Yan Nusz 2 dni temu

  Gwóźdź sprzed 400 milionów lat wykuły dinozaury a my potem zaczęliśmy obrzucać je kamieniami i wtedy wyginęły. To jest proste jak... gwóźdź.

 • Wojtek Bo
  Wojtek Bo 2 dni temu

  Czas, władza i bat ot i cała tajemnica megalitycznych budowli ;)

 • Pawel Siniewicz
  Pawel Siniewicz 2 dni temu

  Kto to wszystko zrobił nie wiem, w jaki sposób też nie, ale wiem po co!
  W celu wykazania jakimi debilami są naukowcy w XXI wieku.
  Jego duch ma ubaw po pachy.

 • Zbyszek Kopeć
  Zbyszek Kopeć 2 dni temu +3

  Toż robili odlewy betonowe kamieni już w miejscu na piramidzie itp., zbadali to też nawet rosyjscy naukowcy.

 • PrzepisTV
  PrzepisTV 2 dni temu

  Cywilizacja która to wszystko stworzyła wyginęła. Pierwotni ludzie pojawili sie dopiero tysiące lat później w efekcie ewolucji....i "weszli na gotowe" raczej te resztki które pozostały...

  • racho shock
   racho shock Dzień temu

   No i dodaj jeszcze, że z małpy ^^

 • Sylwester Urbaniak
  Sylwester Urbaniak 2 dni temu

  Prawda jest skrywana

 • Rafal Ch
  Rafal Ch 2 dni temu

  Hmm... Internet jest bardzo ciekawym miejscem. 1300 lat temu powstały pewne budowle, znani są ludzie za to odpowiedzialni, w sumie to historia jest spisana, i lokalnie dobrze znana. Nagle na internetach pojawia się filmik o tym że powstały one w niewyjaśniony sposób 12000 lat temu i maczali w tym palce kosmici... Nikt nawet nie uruchomi Wikipedii a tym bardziej nie otworzy jakiegoś atlasu żeby znaleźć dane zdjęcie. Gdyby komuś się chciało to by się dowiedział że X nie leży obok Tokio ale w Rosji, w Y otwory nie są zrobione przez UFO ale wycięte współcześnie żeby mogli przechodzić turyści, a Z nie waży 300 ton ale 30 i ciężko go przenieść ale mając 10000 niewolników dałoby się go zanieść na Mount Everest... Czytajcie, oglądajcie ale bądźcie krytyczni. Pozdrawiam.

 • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

  Że homo sapiens istnieje 3mln lat, to wiadomo od dawna, więc nie wiem skąd to zdziwienie, że czaszki podobne do współczesnych mają 2mln lat?

  • Nel Iuqun
   Nel Iuqun Dzień temu +1

   Jak jeszcze można wierzyć w teorię tego imbecyla Darwina

  • Nel Iuqun
   Nel Iuqun Dzień temu

   Ty debilu

 • liqufri
  liqufri 3 dni temu

  "dlaczego naukowcy tak długo nas trzymają...."
  "co naukowcy przed nami ukrywają...".
  Sugerowanie że naukowcy są ciemną stroną naszej cywilizacji jest okropne, minus. Zamiast doceniać ich pracę i poświęcenie to laik wylewa pomyje.

 • Aleksander Jabłoński

  Tak naprawdę ten gwóźdź udowadnia całą tą hućpę która głosi że ziemia ma miliony lat najprawdopodobniej ma tylko tysiące lub dziesiątki tysięcy oczywiście nikomu nie przyszło do głowy że ta skała prawdopodobnie nie ma wieku na który wskazuje ponieważ całe te datowanie to jest po prostu ściema. Najprawdopodobniej pochodzi z czasów sprzed Potopu który był około 6000 lat temu i pogrzebał całą ówczesną cywilizację. Wystarczy sięgnąć do znanych źródeł gdzie sam Jezus mówi że na końcu czasu będzie jak za czasów Noego więc potwierdza że był Potop

 • Bohaazil- Bóg Honor Ojczyzna

  8:44 Czyli jednak kreacjonizm?

 • niewinnny
  niewinnny 3 dni temu

  Wszyscy o tym podkładzie muzycznym faktycznie nadaje się ale do PORADY DLA POCZĄTKUJĄCEGO OGRODNIKA.Łapka i tak w górę

 • Halina
  Halina 3 dni temu

  Oglądaliście filmy z wykopalisk grobowców w Kolumbii ? Ceramiczne naczynia są ozdobione sylwetkami ludzi pośród dinozaurów.

  • Krzysiek P.
   Krzysiek P. 2 dni temu

   Możesz rzucić linkiem do tych wykopalisk ?? Z góry dziękuję

 • Jacek 123
  Jacek 123 3 dni temu

  Deweloper wykombinowal takiego projektanta a ze obaj byli tak bardzo pazerni na kase malo sie nie zesrali to takie dzielo im dupa do glowy podrzucila i tera sie kazdy zastanawia kto to zrobil a to niewolnicy za miske zupy przez cale zycie, jak dzis kazdy fizyczny.

 • bo darek
  bo darek 3 dni temu +33

  Naukowcy trzymaja nas w niewiedzy bo nie znaja odpowiedzi

  • Kuba Dżejkob
   Kuba Dżejkob 15 godzin temu

   To też chciałem powiedzieć! Dokładnie.

  • DaJMaN S
   DaJMaN S Dzień temu +2

   bo darek bo to niszczy całą naukę. Jest więcej takich rzeczy.

 • J. S. Artur
  J. S. Artur 3 dni temu

  Wylaczylem po zdaniu, że naukowcy zgadzają się, że cywilizacje starożytne otrzymywały pomoc z zewnątrz. Którzy kurwa naukowcy? Po takim tekście nie sądzę, aby był sens oglądać dalej. Pseudonaukowe bzdury.

 • Nyguss
  Nyguss 3 dni temu

  Jeśli ktoś myśli że w tak dużym wszechświecie żyją tylko ludzie to jest idiotą..

  • Nyguss
   Nyguss Dzień temu

   +racho shock Tylko mi powiedz jakie to ma znaczenie na moje życie jakoś to działa żadnego wpływu na to nie mam więc lepiej się skupic na własnym życiu.

  • racho shock
   racho shock Dzień temu

   +Nyguss nie, nie wiem. Ale napewno nie jest kulą, która sie jeszcze kręci i utrzymuje miliony ton wody. Wiem napiszesz - to Ty nie wiesz o grawitacji? Wiem tylko, że ta grawitacja potrafi utrzymać tony wody a nie potrafi sobie poradzić z komarem, który bez problemu sobie lata. Żadna siła go nie wbija w ziemię.

  • Nyguss
   Nyguss Dzień temu

   +racho shock No tak, a wiesz że ziemia jest płaska?

  • racho shock
   racho shock Dzień temu

   Z tego co udało mi się zaobserwować, to żyją też różne gatunki zwierząt, nie tylko człowiek. ;)
   Edit
   Wszechświat - masz na myśli te cudowne grafiki od nasa ? ^^

 • chrisrad
  chrisrad 3 dni temu +4

  jestem przekonany na podstawie badan wulkanu Mount Helen ze datowanie isotopow wegla- carbon dating- jest niedokladne i niewiarygodne

 • Grzegorz Niewiadomski

  Straszne brednie, na siłę szukanie teorii spiskowych tam, gdzie ich nie ma.

 • Kanapka
  Kanapka 3 dni temu

  Co Ty się tak czepiasz tych naukowców xD

 • Tadeusz Dordzik
  Tadeusz Dordzik 3 dni temu

  Tzw. współczesny człowiek tylko świruje że jest mądry i inteligentny...a tak naprawdę urodził się durny i durniejszy skona,najdurniejszy z ssaków..

 • M k
  M k 3 dni temu

  Myślę że historia powtarza się . Ludzie istnieli przed znaną nam historią . A naukowcy ? Od początku do końca są to tylko domysły . W końcu trudno udowadniać coś co działo się dziesiątki tysięcy lat temu

 • Tomasz Sieczka
  Tomasz Sieczka 3 dni temu +1

  Mechanizm takiego postępowania naukowców głównego nurtu jest dość prosty. Wszyscy naukowcy uniwersyteccy swoje kariery naukowe oparli o tradycyjne materiały i prace naukowe, które nie uwzględniały najnowszych odkryć i rozwoju nauk takich jak genetyka, węglowe datowanie, geologia czy inżynieria. Układali swój domek z kart nie uwzględniając rozwoju nauki i techniki. Gdyby wyciągnąć jedną kartę z dołu to cały domek się zawali. Czyli wszystkie prace naukowe i kariery idą na śmietnik gdyż opierały się na fałszywych przesłankach. Dlatego wszelkie datowania takich artefaktów ja ten gwóźdź nie będą uwzględnione przez historyków i archeologów głównego nurtu. Duża część z nich ignoruje np. Gobekli Tepe mimo, że jest faktem gdyż przesuwa powstanie cywilizacji o kilka tysięcy lat wstecz.

 • l`abbe JEAN MESLIER
  l`abbe JEAN MESLIER 3 dni temu +3

  Proszę...proszę... "Oficjalna nauka ignoruje".. a szeregowy umysłowy grzmot genialnie ujawnia...Cwaijnsztajn nam się narodzł!

 • Radosław
  Radosław 3 dni temu

  Bzdury jakich mało

 • Waldemar Skowronski
  Waldemar Skowronski 3 dni temu

  Kościół największą Ściema Świata i Cosmosu . Żydzi wymyślili i do dziś ludzie głupcy wierzą ,cho Ten Żydowski Bożek ze swym niby synem i natką 5 -pieciorga dzieci , hahaha jest zawsze dziewica??? .Głupcy a Żyd Cwany i OK Barany się Strzyże.

 • Alex Bed
  Alex Bed 3 dni temu

  Zawsze znajdzie sie paru ciekawskich, ktorzy otrzymujac do dyspozycji mozliwosc przemieszczenia sie w czasie, sprobuja przeniesc sie tak daleko jak tylko beda mogli. Nie biorac pod uwage ilosci potrzebnej do tego energii, oplaty za potrzebny do ich powrotu prad elektryczny i koniecznosc wczesniejszego zaprogramowania dokladnej daty i czasu powrotu jeszcze przed opuszczeniem sfery/strefy aktualnej dla nich czasoprzestrzeni. Pozdrawiam

 • URBEX 4x4 pl
  URBEX 4x4 pl 4 dni temu

  Ciekawy filmik .... Jakby nie patrzeć , mimo dotychczasowych odkryć archeologicznych , nie wiemy dokładnie jak wyglądało życie na ziemi kilkanaście tysięcy lat temu..... Pozdrawiam :)

 • Andrzej Parfien
  Andrzej Parfien 4 dni temu +69

  Za bardzo propagandowe podejście..Wypełnianie luki niewiedzy kosmitami to jeszcze więcej pytań niż odpowiedzi

  • Homut Parkour Białystok
   Homut Parkour Białystok 16 godzin temu +1

   +Alan Golab nie wiem czy kojarzysz ale epok lodowcowych faktycznie było pare nie jedna xD

  • Alan Golab
   Alan Golab 17 godzin temu +1

   +Homut Parkour Białystok a jesli nie jetna epoka lodowcowa była sory sa polski ale normalnie pise po angielsku

  • Homut Parkour Białystok
   Homut Parkour Białystok 2 dni temu +9

   +Grzechu Grek a czym są bogowie/religia? Kosmici to to samo. Ja sie nie zdziwie jak kiedys sie okaze ze czlowiek kiedys byl na tyle ogarniety ze byl w stanie to wszystko zrobic samemu

  • Grzechu Grek
   Grzechu Grek 2 dni temu +3

   Lepiej kosmitami, niż bogami/religią.

 • przezydent
  przezydent 4 dni temu

  ja mam teorie iż przed milionami lat istniały cywilizacje przekraczające naszą cywilizacje o tysiące lat

  • Maupajoke
   Maupajoke 3 dni temu

   Nie ma takiej teorii, to co masz na myśli to hipoteza.

 • Tom Diabeł
  Tom Diabeł 4 dni temu

  Co za bzdury

 • niewidzialnydlawidzialnych sky

  stek bzdór i nie domówień! lepiej ksiązke poczytac

  • 5salut
   5salut 4 dni temu

   ...dla cb polecałbym słownik ortograficzny👍

 • Kuba Teichert
  Kuba Teichert 4 dni temu

  To po prostu ciemnota Europy i zainfekowanie jej innym kontynentom spowodowała , że nic o tych rzeczach nie wiemy

 • PLGBomba
  PLGBomba 4 dni temu

  więcej reklam trzeba było dać...

 • Leon_ etc
  Leon_ etc 4 dni temu

  Żyjemy w Matrixie...

 • Asextor
  Asextor 4 dni temu

  Zawsze mnie zastanawialo dlaczego w Gwiezdnych Wojnach zawsze jest "dawno dawno temu" moze tak wlasnie bylo dawno temu

  • Asextor
   Asextor 3 dni temu

   Karmazynowy Przyplyw no jestesmy w temacie to i o tym wspomnialem😄 ale polecam sie

  • Karmazynowy Przyplyw
   Karmazynowy Przyplyw 4 dni temu

   ty lepiej sie nie zastanawiaj wiecej bo ci to nie wychodzi :D, chociaz humor mi poprawiles.

 • Adam S
  Adam S 4 dni temu

  Zwięźle, tematycznie i ciekawie, ale muzyka strasznie rozprasza. W pewnym momencie myślałem, że muszę to rozłożyć na dwa podejścia.

 • Mariusz Górski
  Mariusz Górski 4 dni temu

  Cały filmik był tylko po to żeby na samym końcu powiedzieć ewidentne kłamstwo o czaszkach współczesnych ludzi które mają 2 miliony lat! To jest kompletna bzdura i kłamstwo Nie ma takiego artefaktu nie ma takiego odkrycia

 • klik selerkii
  klik selerkii 4 dni temu

  współczesna nauka ma jedynie za zadanie ogłupiać i wywyższać pewne warstwy społeczne dlatego powstają tak durne teorie że kosmici zrobili to czy tamto ponieważ współczesny człowiek bez wzoru nie potrafi nawet się załatwić

  • klik selerkii
   klik selerkii 12 godzin temu

   +Karmazynowy Przyplyw debil to cie zrobił i zapomniał zakopać i teraz chodzi taka spierdolona na mnie swoim wsiowskim językiem wrażenia nie robisz

  • Karmazynowy Przyplyw
   Karmazynowy Przyplyw 4 dni temu

   O kurwa ty dobry jestes, dawno tak mi ktos humoru nie poprawil, debile sa jednak zabawni, dzieki mordko

 • Jerzy Jucha Nowicki
  Jerzy Jucha Nowicki 4 dni temu

  Oczywiście od zawsze ludzie byli takimi debilami, że sami niczego nie potrafili zrobić, bez pomocy obcych. W tworzeniu wizerunku owych obcych prześcigają się wszystkie najważniejsze religie świata. Ostatnio dołączyły do nich programy rozrywkowe w stylu "Starożytni kosmici". Ciekawe komu i dlaczego zależy, aby zrobić z człowieka robaczka-debila, któremu ktoś namieszał w genach wyłącznie po to, aby był mniej debilny.

 • TOMASUS MAGNUS
  TOMASUS MAGNUS 4 dni temu +1

  "NAUKA" NIE PRZYJMUJE DO WIADOMOŚCI FAKTU ŻE STAROŻYTNI NIE BYLI TAK PRYMITYWNI JAK TO OPISUJE OWA "NAUKA" .I TYLE W TEMACIE.TŁUMACZENIE TEGO OBCYMI JEST ŚMIESZNE

 • Zbynek
  Zbynek 4 dni temu

  T tym datowaniem to różnie bywa. Wszem i w obec wiadomo że w jeżeli z nastąpił jaki kolwiek wybuch jądrowy czy też wystarczą mocne wyładowania elektrostatyczne datowanie radio węglowe jest przekłamane zatem nie wiarygodne. Dlatego też nie robi się z tego żadnej afery bo naukowcy dobrze o tym wiedzą

 • Anna Wilk
  Anna Wilk 4 dni temu

  super, dziękuję

 • Jan Hordyniec
  Jan Hordyniec 4 dni temu +1

  Klimat muzyki średnio pasuje do takich ciekawostek

 • ب قلبي هجرني من

  To, że żyjemy w niewiedzy najbardziej opłaca się od około 2000 lat kościołowi katolickiemu.

 • Artur Zagaj
  Artur Zagaj 4 dni temu

  Ewolucjonizm to religia ZŁA. To fakt nie domniemanie!

 • adam takiś
  adam takiś 4 dni temu

  fakty ta :)

 • Pawel Jankowski
  Pawel Jankowski 4 dni temu

  moim zdaniem jest to pozostałość cywilizacji którą zakonczyło bombardowanie oststnich meteorów a że chcieli zostawić nam wiadomośc to pozostawili a my dalej nie potrafimy wyciągnąć wniosków a mamy dowody przed sobą

 • nic dla każdego coś dla nikogo

  Wporzo głos, miło się słucha, samo video też wykonane wporzo, muzyka niepotrzebna lub inna. Ogólnie to twoje wyniki (wyświetlenia, oceny pozytywne) są bardzo dobre w krótkim czasie także rób to co robisz dalej dobrze Ci to wychodzi.
  Choć takich kanałów podobnych do twojego jest dużo to i tak jesteś ponad kilkoma lub kilkanaściorga kanałów wyżej jeśli chodzi o jakość.

 • seweryn kondraciuk
  seweryn kondraciuk 4 dni temu

  Hahaha gwóźdź z 400 mlionami lat hahahaha rozjebał ja mam w domu 5 takich gwoździ a jak kładziemy wodociągi to setki takich wykopujemy hahaha gościu z walensa nawijając o UFO

 • laskolasko2000
  laskolasko2000 4 dni temu +1

  Czego nie rozumiecie?????
  Czlowiek powstał na wzór Pana Boga i od niego ma całą mądrość

 • Vlako
  Vlako 4 dni temu

  Co do najstarszego sapiensa na świecie. Ta czaszka wcale nie przypomina przedstawiciela naszego gatunku. Łuki brwiowe sugerują, że jest to nasz bezpośredni przodek Homo Ergaster. I to nic nadzwyczajnego, ponieważ znaleziono wiele szczątków tego hominida datowanych na 2 mln lat w Europie. Tak więc ten "fakt" do wyrzucenia.

 • Bodgan Bankowy
  Bodgan Bankowy 4 dni temu +2

  Autor to przyglup do kwadratu, pewnie w plaska ziemie wierzy

 • Evanidus Evan
  Evanidus Evan 5 dni temu +2

  Co za brednie, pseudo naukowe naciąganie faktów. To jest zwykłe oszustwo i manipulacja, żal mi ciebie.

 • grzegorz kunicki
  grzegorz kunicki 5 dni temu

  Natura czyni cuda... Coś co filozofów się nie śniło woda jest w stanie diament wyszlifowac a co dopiero skałę. Ludzie budowle z czasów q000lat do tyłu natura to stworzyla

 • sqit13
  sqit13 5 dni temu +1

  Kolejny kanał tylko do posłuchania bo materiału video odnoszącego się do omawianego zagadnienia to tu tyle co kot nasrał.

 • SilverDragon7707
  SilverDragon7707 5 dni temu

  Ludzkość jest zbyt mocno zacofana umysłowo by zrozumieć niektóre fakty. Nie będę rozwijał się tu w tłumaczenia bo przyjdą komentować to właśnie tacy nie rozumni i bedą hejtować. Własnie to będą dowody na ludzką inteligencję w niewyjaśnione.

 • Majeranek 1731
  Majeranek 1731 5 dni temu +1

  filmik dobry dla miłośników tanich teorii spiskowych.

 • Artur KLu
  Artur KLu 5 dni temu

  prima aprilis czy jak?

 • Uwaznosc
  Uwaznosc 5 dni temu +1

  Muzyka do bani. Reszta super.

 • Suchy Marek
  Suchy Marek 5 dni temu

  Wg mnie ludzie żyją na ziemi od dawna tylko ciągle się niszczą i ciągle odbudowywują :)

  • Maupajoke
   Maupajoke 3 dni temu

   Początek homo sapiens ma ok 120tys. Lat temu, tak ciężko uwierzyć w rozwój człowieka? Jeszcze 60 lat temu komputer zajmował 2 pokoje a dzisiaj każdy ma go w kieszeni.

 • Life isHard it's harder if you're stupid.JohnWayne

  naukowcy nic nie ukrywaja , oni po prostu chuja wiedza a reszta to tylko domysly , a jak brakuje pomyslow no to UFO

 • giovaniDziadzia
  giovaniDziadzia 5 dni temu

  To nie nauka tylko historia, a to jak wróżenie z fusów w metnej wodzie by dowiedzieć sie jak naprawde było...

 • Wojtex
  Wojtex 5 dni temu

  Drewniana rzezba z drewna

 • Adam Zalewski
  Adam Zalewski 5 dni temu

  Niesamowite. Teraz prosimy odcinek o płaskiej ziemi, jak to nam naukowcy wciskają ciemnoty że niby ziemia jest kulą. No i oczyiści coś o tych kłamcach farmacełtycznych co chcą nas powybijać za pomocą szczepionek.