Fakty, które współczesna nauka woli ignorować

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 13 kwi 2019
 • Te fakty współczesna nauka woli ignorować. Starożytne cywilizacje pozostawiły po sobie mnóstwo zagadek i tajemnic. Niektóre zagadki historii i tajemnice świata naukowcy wolą ignorować, ponieważ póki co nie da się ich naukowo wyjaśnić. Współczesne znaleziska archeologów rzucają wyznanie najnowocześniejszej technice i opowiadają nam nieznaną dotychczas historię świata. Oto kilka faktów, które współczesna nauka woli ignorować.
  #Nauka #Tajemnice #Naukowcy #Historia #Znaleziska #Odkrycia #Archeologia #Fakty #Niesamowite Fakty
  SUBSKRYBUJ kanał Niesamowite fakty.

  Aby wesprzeć kanał Niesamowite fakty, zaznacz "lubię to" i podziel się interesującymi filmikami z przyjaciółmi.

Komentarze • 2 130

 • Damian Dziuba
  Damian Dziuba 2 godzin temu

  My żyjemy w matrixie

 • Ahmed Szejk
  Ahmed Szejk 4 godzin temu

  Znalezni sprężynki pochądzące ze statku ufobolków które można dostrzec tylko pod mikroszkopem, ale rozjebanego statku ufobolków to już kurna nie znaleźli...

 • Ed
  Ed Dzień temu

  Dobre z tym gwoździem 400 milionów, ci naukowcy to unią liczyć, nie po darmo chodzili do szkoły, co za dokładność, uznanie i gratulacje

 • Ed
  Ed Dzień temu

  Fajne, naukowiec trzyma nas w niewiedzy, odpowiedź jest prosta , naukowiec nic nie wie, lub jest druga opcja powiesz a dostajesz wilczy bilet

 • Roksana Warkocka
  Roksana Warkocka 4 dni temu

  Może po prostu naukowcy trzymają nas w niewiedzy aby ludzie nie pogrążyli się w strachu przed nieznanym?

 • Olaf Czarnecki
  Olaf Czarnecki 6 dni temu +1

  Co naukowcy mają gadać jeśli nie umieją czegoś udowodnić. Od tego są omnibusy z Y. T.

 • skiTeLzgr
  skiTeLzgr 6 dni temu

  7.. Praw kosmicznych

 • Tomasz Kwasny
  Tomasz Kwasny 7 dni temu

  Nie bez powodu nie możemy wykorzystać naszeqo mózgu w stu procentach pozostają nam jedynie przypuszczenia a kiedyś się dowiemy wszystkiego oby nie zaszybko

 • Arkena Verum
  Arkena Verum 8 dni temu

  Moja siostra uwielbia żyć w niewiedzy.

 • AdamWojtek Maksimowicz

  możliwe,możliwe,możliwe,uff.Skoro nie sposób rozumieć 1500 gr. mózg 2.000.000 let temu to może i początek tyleż samo warty.

 • Agata Michalak
  Agata Michalak 11 dni temu

  Wszystko chcieli byscie wiedzieć co , nie jestecie Bogiem !!!😃

 • andrzej tutak
  andrzej tutak 11 dni temu

  Współczesna technika w dociekaniach budzi sensacje we wszystkim czego się dotknie . Nasza , ludzka , świadomość wraz z wyobraznią jest jednak ograniczona zdolnością przyjmowania informacji ! ( ledwie kilka procent do doskonałości przy życiu nie ustającym ) . Pozostaje więc Nam , krótko żyjącym , zdać się na to co wcześniej zostało w przekazach obwieszczone . Spisana historia ludzkości - biblia , daje możliwość do budowania wniosków o zaistniałych odkryciach z pominięciem dat określonych do zaistnienia ale , nie możliwości . Przykład sugestii anioła ,dany Ewie i Adamowi , " lecz Bóg wie , że gdy tylko zjecie z zakazanego drzewa owoc , otworzą wam się oczy i będziecie jak Bóg , znający dobro i zło " ! Sugestia ta to podstawa tak że , współczesnych reklam ! Idąc dalszym tropem odkryć , ' ujrzeli synowie boży ze córki ludzkie były piękne , wzięli je sobie za żony " ( materializując się i usilnie starając się o własne potomstwo do genetyki własnych pragnień ale w tym możliwości , materialnego zagospodarowania wszechświata ) . Płodzili olbrzymów przez których " wlewali swoją wiedzę i zamierzenia dla własnych rodowodów ziemskich " ( I Mojżeszowa 6 , 1-5 ) . Dalsza realizacja zamierzenia Stwórcy człowieka , po zniszczeniu wynaturzenia aniołów , zaistniała na przymierzu jakie zawarł Bóg z Noe bo , " był nieskazitelnym wśród swojego pokolenia " . ( I Mojżeszowa 6, 9-12 ) . Pomimo potopu , pewne jednak wysiłki tych ' bogów " przetrwały i obecnie przypisuje się je " kosmitom " co stanowi odniesienie do zdematerializowanych aniołów , pełnych nienawiści ale i możliwości materialnych , po przez inspirowanie sugestii ludziom do postępowania . I tu wchodzimy na temat telepatii ! Może otem , potem !?

 • Mathew Burza
  Mathew Burza 14 dni temu

  fajne filmy. tylko ta muzyka w tle denerwuje , dajcie coś bardziej dramatycznego i ciszej troche to będzie ideolo

 • Hipolit Hipolitowski
  Hipolit Hipolitowski 15 dni temu

  Znaleziska u ruskich😂, może być tak zwana dezinformacja.

 • Bolesław Ek
  Bolesław Ek 15 dni temu

  Niektórzy się domyślają lecz nie jest to ich interesie aby to ujawnić wolą wróżyć z fusów przez lata na ciepłych intratnych posadach.Paru zyskało by sławę a reszta na zieloną trawkę.

 • maciejdr1986
  maciejdr1986 16 dni temu

  Przed wielkim potopem ? :D

 • Coffe 89Theme
  Coffe 89Theme 16 dni temu +1

  🤔 Hmmm. Ja myślę że ludzie tworzą swoistą pętle rozwoju & demencj. Albo inaczej pętla darwinizmu ^^ w sumie jakaś hipoteza jest 😏. Albo no cóż 😁 diobeł prawdy Ci nie powie 😊

 • macian75
  macian75 17 dni temu

  z czym to jest związane ze takie stare? setki tysięcy lat , miliony wrećz . Ano z tym ze nie jesteśmy pierwszą cywilizacją . Tylko którąś z kolei . mam na myśli to w skali globalnej . A nie znaczeniu np upadek cywilizacji Rzymu , tylko globalnie , ludzkość nie pierwszy raz zresztą dochodziła do pewnego momentu i następwała zagłada, globalny kataklizm jakaś . Ostatni był potop , a skoro byl bo wiemy , to czemu jeszcze wczesniej nie moglo byc takl samo i tak samo . Wszechswiat od rzeczy banalnych dzien noc dzien noc , po wielkie przedziały czasowe cechuje sie cyklicznoscią , taka ma naturę , I pewnie dlatego takie artefakty stare , niektore budowle to pamiatki po tamtych wczesniejszych . ostatnio byl potop , ponoc , ale sa tez maista jak gobekli tepe na terenie Turcji wykopane w Ziemii podziemy kompleks na kilka tyscicy osób kilkupoziomowy , wentylacja a dostac tam sie mozna bylo przez ogromne super jakies grube drzwi , ze sprtnym mechanizmem ze od zenatrz nie do sforsowania a zmknac od srodka bardzo latwo i lekko . jest program o tym gobekli tepe . odkryl to na terensie Turcji jakis "wieśniak" w senscie meiszkaniec wioski
  pilnujacy owiec , czy tam kóz, ito zobaczyl wystajace z ziemi jakby kominy , pionowe rury
  z dzirami puste w srodku z daszkami , Zczęto kopac , odkopwyc je i okazalo sie ze to wierzchołki "kominów wentylacyjnych . Noi tak kopali i odkryli maisto w Ziemi cale , Były tam dzbany na wino i inne artefakty , narzędzia owa brama . Zadziwjace ile poziomów . naukowacy twierdzą ze dziś byłoby to chyba niemożliwe. teraz tam terany stepwowp pustynne, piasek i jakby wydmy . sposród tego piachu ow czlowiek zauwauł te Kominy wentylacyjne , ich wierzch już . byc moze keidys , kiedys byl tam zielono , inny klimat .
  Swiadczy to o tym ze kidys ludzie? bo kto ? musilei ukryc sie w w powierzchni ziemi
  i prztrwac jakis kataklizm . naukowcy znaleźli i udowodnili ze chodowano tam rośliny
  wręcz , niepotrzbana do tego ziemia , raczej woda i zwiazki odżywcze . i ze mogli tam przebywac wrecz bardzo długi okres czasu nawet cale pokolenia .

 • mmgg1818
  mmgg1818 17 dni temu

  Mamy odpowiedzi na wiele rzeczy tylko niektórym się nie opłaca je ujawniać tylko kasa rządzi światem farmacja by padła i

 • mmgg1818
  mmgg1818 17 dni temu

  Ziemia się odradza. Niewiadomo który raz...

 • Oskar Buzz
  Oskar Buzz 18 dni temu

  Nasza planeta Ziemia ma ponad 6 miliardów lat. Miliard to 1000 milionów, wyobraź sobie ile w tak długim czasie może się wydarzyć.

 • Zbigniew Tkocz
  Zbigniew Tkocz 18 dni temu

  Po prostu teoria ewolucji jest głupia. Jak prościej można to ująć?

 • Barbara Prawda
  Barbara Prawda 18 dni temu

  Naukowcy trzymają nas w niewiedzy bo gdyby prawdę podali do ogólnej wiadomości spowodowalo by to ogolny przewrót. Myślę że będziemy dostawać prawdę w małych dozach.

  • mmgg1818
   mmgg1818 17 dni temu

   Wcale bo to się nie opłaci korporacja
   Na wszystko mają odpowiedz tylko jej nie ujawniają bo stracą kasę

 • Grzesiu M
  Grzesiu M 18 dni temu

  Współczuję autorowi kanału, takich widzów. Trudno ludziom uwierzyć i wyjść poza ramy historii ze szkoły, oraz otworzyć umysł. Dlatego już nie mamy oficjalnej pomocy z zewnątrz.

 • человек вкусный

  Śmieszny film można się pośmiać. Polecam zrobić jeszcze film o tym że ziemia jest płaska.

 • Jacek Cybowicz
  Jacek Cybowicz 19 dni temu

  Fajny filmik ale tak serio ktoś w to wierzy i nie traktuje tego jako serial komediowy?

 • hermanIFA
  hermanIFA 20 dni temu

  Panie kolego. Najpierw zainteresuj się datowaniem. Pierwsza nieścisłość - dlaczego wiek samochodu określa się wiekiem kierowcy ? Dajmy na to C14 które miało 49999 lat zostało wchłonięte przez badany przedmiot. Po zbadaniu okazuje się, że przedmiot z przed roku ma 50 000 lat ... Druga sprawa to krzywa kalibracji ... To dopiero żelipapą. Warstwy ??? Kolego zadaj sobie pytanie dlaczego, skoro warstwy powstawały tysiące lat nie ma na nich śladów erozji. Odpowiedzią jest woda. Wielki potop za Noego posegregował warstwy zgodnie z prawami fizyki. Tyko idiota wierzy w teorię ewolucji. Włącz myślenie i zacznij zadawać pytania. Odpowiedzi mogą nieco wstrząsnąć światopoglądem.

 • dr Paj-Chi-Wo
  dr Paj-Chi-Wo 21 dzień temu

  Ale pierdalamento!

 • Jakub Jakub
  Jakub Jakub 22 dni temu

  Kamienie są a gdzie piąty element??

 • Daw Dziun
  Daw Dziun 23 dni temu

  Moja Osobista Teoria biorąc pod uwagę Badania że Człowiek obecny "wyewoluował" wolę "pojawił się" około 200 tyś lat temu to od czasu wymarcia dinozaurów 66 mln lat temu to Człowiek mógł ponad 300 razy dojść do tego samego Poziomu intelektualnego co Teraz lub nawet o kilka tysięcy lat wyprzedzić nasz poziom zaawansowania. Po czym ulec samozagładzie lub katastrofie z kosmosu.

 • Misza Stwosza
  Misza Stwosza 24 dni temu

  Datowanie wiekiem skał. To nie nauka tylko sekta. Nauka o genetyce nie łączy się z teoriami o ewolucji. Nie ma na świecie wiarygodnej metody datowania. Procesy chemiczne czy fizyczne mogą być zmienne zgodnie ze zmiennymi ich środowiska których przecież nie wiemy jak odczytać.

 • John Common
  John Common 24 dni temu

  Czy muzyka czy wiadomosci sa wazniejsze? Prosze wiec wybrac przed zrobieniem programu. Nie znam odpowiedzi na pytania. Nie wierze ze naukowcy cos ukrywaja w tej dziedzinie. Ale opowiem moj dylemat gdy bylem w podstawowce a wogole a moja wiedza byla szalenie niska. Ale gdy w szkole mowiono to bylo swiete, i gdy wieczorem wyszedlem na dwor i zobaczylem niebo, miliony gwiazd i ani jeden planety. Wierzylem ze sa ale nie mialem pojecia jak je odroznic od gwiazd. Uznalem wiara ze istnieja planety i prawdopodobnie na nie patrze ale jak je odroznic. Wiedzialem ze istnieje cos co sie nazywa teleskop czyli lepsza lornetka. Wiec nie mialem watpliwosci ze planety to nie religia ale fakty. Naturalnie zaczalem podziwiac dawnych ludzi ktorzy nie mieli rakiet ani teleskopow a nie tylko odroznili planety to tez je okreslili, nazwali. My mamy teleskopy i naukowcow a oni co? A jednak nie my ale oni odkryli planety. Jak to bylo mozliwe. Bo nie mieli tv i caly czas spedzali uzytecznie. Zart, albo nie. Nie moge powiedziec ze nie bylo kosmitow, bo nie potrafie udowodnic ze ich nie bylo, ale nie bardzo w ta teorie wierze. Natomiast bardziej mi pasuje ze jakos ludziom sie chcialo wykorzystywac proste prawa natury do osiagniecia swych celow. Odbiegne nieco od spraw mechaniki i przejde na medycyne czy biologie. Wierze i dla mnie to jest prawie pewne ze kiedys ludzie nie sprawdzali na internecie czy te grzyby, rosliny i cokolwiek jest jadalne czy nie a wiedzieli. To ze obserwowali czy ktos umrze po zjedzeniu tego czy tamtego to tez prawda ale mysle ze uzywali zmyslow jak powonienie, wyglad i pewnie tez jakos rysowal im sie w ich umyslach obraz tego ze to jest do zjedzenia lub nie. Na dowod podam zwierzeta. Tez nie zagladaja do encyklopedii a wiedza co jesc a czego nie. Czy kosmici im w nocy dzwonia na mobile i mowia? Nie. Wracajac do technologii, to uwazam ze to jest sprawa potegi mozgu dawnych ludzi.

 • Wiktor 102
  Wiktor 102 25 dni temu

  Wylacz czlowieku te kretynska melodyjke

 • Robert Robak
  Robert Robak 26 dni temu

  Skoro mowa o niesamowitych faktach to przydałyby się źródła tych informacji. :)

 • Janusz Górski
  Janusz Górski 26 dni temu

  Naukowcy chcą dopracować, do emerytury. 😀😁😂

 • Janusz Górski
  Janusz Górski 26 dni temu

  Ja jakbym nie zdradził tajemnicy kręgów. , to nikt nigdy by się o ich powstaniu, nikt nigdy by się nie dowiedział.

 • Majkel Dżekson
  Majkel Dżekson 26 dni temu

  Upadli aniołowie "pomagali" ludziom, o czym jest w Biblii.

  • Iwsounds
   Iwsounds 23 dni temu

   Odpowiedzi są dostępne od dawna, tylko niektórym jest nie po drodze, bo musieliby też uznać istnienie Boga i historię stworzenia świata i człowieka opisaną w Biblii, a wolą wierzyć w te zwane "naukowymi", w kosmitów, pozaziemskie cywilizacje, teorie Darwina i jego podobnym "naukowcom" albo przyjmować jeszcze jakieś tam inne coraz to nowsze wersje i wymysły kolejnych "oświeconych uczonych" ;)

 • Rampage kuna
  Rampage kuna 27 dni temu

  Jest wiele teorii wyjaśniających obecny stan rzeczy :)
  A może obce cywilizacje już u nas są i w garniturach przypominających ludzi sterują nami i nie pozwalają się rozwinąć ciągle blokując wielkie umysły .
  A może ktoś ma w tym biznes ? Każdy myśli że od dyskietki 3.5a do dzisiejszych SSD musiało upłynąć 20 lat :D nie prawda. Przyszły dyskietki zarobili wprowadzili CD zarobili wprowadzili dvd itd.
  Komuś się opłaca aby tak właśnie było jak jest dlatego myślę że my powinniśmy wymyślać przyszłość a nie pozwalać żeby ktoś robił to za nas ;)
  Zawsze mnie "zastanawiali" dlaczego wynalazek łągiewki nie został wprowadzony koncerny napychają nas bzdurami jak to dbają o nasze bezpieczeństwo tworzą ckliwe i wzniosłe reklamy jak tego słucham to wzbiera wemnie złość a po wszystkim mam odruch wymiotny. dbają o swoje kieszenie nie o nas, myślę że spokojnie jesteśmy w stanie zbudować auto które będzie na tyle wytrzymałe że nikt w nim nie zginie ale niestety to się nie opłaci. Pi...e zeszycie ludzkie jest najważniejsze to stek bzdur pokazują nam to każdego dnia że każdy z nas nie ma dla pewnych ludzi żadnego znaczenia. Mógłbym o tym cały dzień gadać. Myślę że szkoda gadać .

 • Rafał Kowalski
  Rafał Kowalski 27 dni temu

  Gdzie tu fakty!? Typowy tytuł żeby tylko oszukać i chwycić widza. Sam film dobrze zrobiony (trochę głośna muzyka nie zbyt klimatyczna) pozdrawiam.

 • Alicja Bylinska
  Alicja Bylinska 28 dni temu

  SUPER WIADOMOŚCI😀❤

 • Kamil Stachurski
  Kamil Stachurski Miesiąc temu

  Ja Tylko co do gwoździa , uważam ze został wykonany z meteorytu, ; przecież wiadomo ze datowania niektórych meteorytów sięgają kilku set milionów lat ,
  walną meteor znalazł jakiś Franek rzemieślnik i wytopił itd. i włala tatata otto tajemnica

 • Przemek Reszka
  Przemek Reszka Miesiąc temu +1

  Uważam że 2 miliony lat temu istniała prymitywna cywilizacja ludzi było ich nie wiele a po przez jeden katakizm wygineli
  Następnie po 1.7 mln lat natura odtworzyła ten gatunek w sposób ewolucji

 • Arkadiusz Kwiatkowski
  Arkadiusz Kwiatkowski Miesiąc temu

  Dzisiejsza nauka zataja wiele istotnych faktów archeologicznych i nie tylko, gdyż jednym jest to na rękę. Niektórzy nigdy by nie mogli otrzymać wyższych stopni naukowych. Należy się zastanowić co by było, gdyby:- ludzie dowiedzieli się, że na ziemi byli, są i będą kosmici, że utrzymują z niektórymi kontakt,- Ludzie są wynikiem badań genetycznych prowadzonych przez wyższą rasę (kosmitów),Tych i wiele innych pytań znalazło by odpowiedzi. Te pytania rodziły by następne i następne.UWAŻAM, ŻE PRZYJDZIE CZAS NA ODPOWIEDZI. PODOBNIE JEST Z WYNAZKAMI. ILU BY STRACIŁO PRACĘ PIENIĄDZE, JEŻELI LEKARSTWO NA RAKA ZOSTAŁO WYNALEZIONE W LATACH CZTERDZIESTYCH UBIEGŁEGO STULECIA. CI , KTÓRZY SĄ PRZECIWNI PIERDOLNĄ W KALENDARZ I WTEDY NASTANIE PRAWDZIWY ŚWIAT BEZ PIENIĘDZY I BOGATYCH BURAKÓW.

 • dodek gniewny
  dodek gniewny Miesiąc temu

  Teoria Darwina dla tego jest tylko teorią

 • Cameraman Q
  Cameraman Q Miesiąc temu

  debile

 • Marta Michałek
  Marta Michałek Miesiąc temu

  A może przed małpami była inna potężna cywilizacja która upadła i po kilkudziesięciu latach małpy przekształcily się w ludzi??

 • Us3r
  Us3r Miesiąc temu

  Odpowiedz na pytanie z brakiem śladów dłuta itp.
  - Jak wspomniałeś było to 14tys lat temu więc biorąc pod uwagę erozję to takie ślady powinny zostać zatarte.

 • Ignacy Mikołajzki
  Ignacy Mikołajzki Miesiąc temu +1

  Ten moment kiedy gwusić ma kilka milionów lat A najstarsza lucka czaszka tylko dwa miliony

  • KrzysieKLCPL
   KrzysieKLCPL Miesiąc temu

   A skąd wiesz jakie cywilizacje miały swój czas, Homosapiens nie musiało odpoczątku władać Ziemia.

 • Jesus Izrael Video
  Jesus Izrael Video Miesiąc temu

  a jak myślicie ? skąd ta POMOC ? heh : )

 • Jesus Izrael Video
  Jesus Izrael Video Miesiąc temu

  a nawet dłużej ,bo 2019 lat jak Głosił jako syn ludzki ,człowieczy czy jak to sobie kto zwie

 • Jesus Izrael Video
  Jesus Izrael Video Miesiąc temu

  może nareszcie odnajdą i uwierzą ,bo to już 2019 rok PO TYM JAK GŁOSI SIĘ NAUKĘ I PRAWDĘ ,KTÓRĄ PRZEKAZAŁ : )

 • Jesus Izrael Video
  Jesus Izrael Video Miesiąc temu

  to nie nauka nie wierzy ,ale niektórzy po prostu (nie nazwę ich po imieniu )

 • Chuj, Dupa I Kamieni Kupa Minister

  Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy naukowiec musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę -- od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

 • Grzegorz Jacek
  Grzegorz Jacek Miesiąc temu

  Archeologia co rusz potwierdza to co jest zapisane w Bibli tyle ze o tym sie juz nie mowi,lepiej wymyslac co raz to glupsze wytlumaczenia dla nas ;prostakow;prawda?

 • Grzegorz Jacek
  Grzegorz Jacek Miesiąc temu

  Nikomu sie niechce,rowniez dzieki tym ktorym na tym zalezalo wlasnie by choc sprobowac zajrzec do Ksiegi Tysiaclecia czyli Holly Bible,wszystko dokladnie jest napisane lub opisane w ktora isc strone by odnalezc calosc o sprawie,i ta wlasnie ja sie ignoruje,i by najmniej niema zadnego zwiazku z KK,a z Kosciolem Apostolskim wieki temu.

 • Łukasz Błaszczyk
  Łukasz Błaszczyk Miesiąc temu +3

  "Naukowcy są zgodni, otrzymali pomoc z zewnątrz" - proszę nie taguj takich rzeczy jako nauka

 • Kamil Miesiąc
  Kamil Miesiąc Miesiąc temu +1

  Materiał spoko ale za dużo reklam...

 • pirys
  pirys Miesiąc temu

  ta a ziemia jest płaska...

 • Getz 1100
  Getz 1100 Miesiąc temu

  Bajania

 • Allchemicus
  Allchemicus Miesiąc temu

  Ten kanał to czysta komercja, żywcem skopiowana z amerykańskiej sensacyjnej papki dla leniwych przygłupów. Liznięcie tematu po łebkach, jak bym przeglądał w poczekalni u fryzjera durne kolorowe szmatlawce dla gospodyń domowych i emerytów.
  Tylko brakuje pod filmem krzyżówki do rozwiązania i wygrania kompletu garnków z chińskiego aluminium.
  Ten zawodowy lektorek ma w dupie komentarze bo czyta dla kasy i jest częścią jakiegoś większego projektu na który ktoś wybecalowal kasę i liczy na zysk.
  Na pohybel "Niesamowitym Faktom" Dobranoc Polsko.

 • Alan Lenartowicz
  Alan Lenartowicz Miesiąc temu

  Co jeśli to my ludzie miliony lat temu przybyliśmy spowrotem na ziemie.
  Załóżmy, że wiemy o nadchodzącym kataklizmie na ziemi który prawdopodobnie zniszczy wiekszość życia, ale mamy możliwości na wysłanie "pojazdów" w kosmos, oczywiście każdy w innym kierunku bo priorytetem jest przetrwanie gatunku ale z zaplanowanym powrotem części wybranych kiedyś za ziemie. Komputery i dzisiejsze nośniki inforamcji na nic się zdadzą.
  W ziemie uderza meteor, następuje wymieranie gatunków, przetrwała garstka ludzi dla których nie ważna jest już nauka, nie ważne wille, pieniadze, ważne żeby przeżyć, prowadzą koczowniczy tryb życia, ciagle się przemieszczając i szukając pożywienia.
  Ci który mieli najwięcej szcześcia i byli najbardziej zaradni przeżyli.
  Mija kilkadziesiąt tysiecy lat, nikt o tym nie pamieta, bo informacja przepadła.
  Człowiek zaadoptował się do "nowych" warunków.
  Pewniego dnia "statek" który musiał uciekać wraca na planete matke,
  - ziemia się odrodziła ale też zmieniła nie do poznania, powstały nowe gatunki zwierząt, kontynetny nie wyglądają już tak samo, jest nawet gatunek przypominający nas samych, naturalnie chcemy się z nimi porozumieć, przekazać im naszą technologie, wiedze,
  lecz bez skutku, ich jezyk totalnie nie przypomina naszego, rozumienie świata totalnie odbiega od rzeczywistośći jaką znamy a oni traktują nas jako coś na wzór bogów i tak też na nasze polecenie wykonują podobizny, spisują wydarzenia w długowiecznym kamieniu jezykiem jaki znają (jako, że wiemy iż dziejsze nośniki inforamcji są bezużyteczne biorąc pod uwage czas) Przybysze z kosmosu umierają, kilka pokoleń pamieta jeszcze o takim wydarzeniu ale w koncu przestaje się o tym mówić i tak dzisiaj zastanawiamy sie nad pochodzeniem tych budowli, podobizm itd.
  Inne statki też dotarły na jakąś planete na której jest życie, może totalnie inne od naszego ale znajdujemy sposób aby się tam zatrzymać, może np. przeniesienie w jakiś "magiczny" sposób świadomośći do jakiegoś organizmu danej planety. Zaczynamy nowe życie, na nic nam technologia, najważniejsze, że mamy w końcu swój nowy dom. Wykorzystujemy swoją wiedze do budowy, jakiś schronień, narzedzi, prymitywnych jak na poziom naszego intelektu ale w zupełości spęlniajacych swoją role...Poniekąd cofamy się w rozwoju.
  Wiem, że moj komentarz jest chaotyczny, jak np. możliwe jest że przetrwaliśmy w kosmosie tak długo a umieramy na ziemi... nie mam doskonałego pomysłu na wytłumaczenie tego ale gdyby iść śladem tego że jeśli osiągnelibyśmy prędkość bliską światłu czas dla nas liczony w sekundach na ziemi płynąłby w tysiącach lat.
  Jak to możliwe, że ludzie zapomnieliby o takim wydarzeniu jak meteor czy przybysze z kosmosu? a no tak, że np. II wojna światowa była kilkadziesiąt lat temu i ludzie urodzeniu w jej trakcie mówili o tym codziennie, dzisiaj pokolenie urodzone np. w latach 2000 wie tylko z książek, że dawno dawo temu coś takiego miało miejsce za 1000 lat jeśli ludzkość przetrwa i będzie nadal się rozwijać bedzie to w najlepszym wypadku tylko wzmianka archeologiczna, i podejście do sprawy jak w dzisiejszych czasach do I w.n.e
  Może być również i tak, że sztuczna inteligencja, maszyny, będą tak dopracowane, że człowiek stwierdzi, iż ciało ludzkie jest tak nie trwałe i tak nie doskonałe, że warto przenieść swoją świadomość do wirualnego umysłu a któregoś dnia "zgaśnie światło" i cały rozwój cywilizacyjny szlag trafi :)

 • Jurczak Jarek
  Jurczak Jarek Miesiąc temu

  Ochłodzenie chyba ocieplenie*

 • Elżbieta Szczygielska
  Elżbieta Szczygielska Miesiąc temu +1

  Prawdopodobnie... - była przed nami bardziej rozwinięta cywilizacja, cywilizacje..., itd.,...

 • Riana Rana-Ryng
  Riana Rana-Ryng Miesiąc temu

  -Laser- i kto powiedział ze pradawni odlecieli ;)

 • kazzam
  kazzam Miesiąc temu

  Ta muzyka potrzebna jest jak kur..e majtki

 • Wojciech Bartkowski
  Wojciech Bartkowski Miesiąc temu

  Za dużo naoglądałeś się amerykańskich filmów! Żenujące!

 • Kamila M
  Kamila M Miesiąc temu

  Wszystkie te skomplikowane budowle i inne rzeczy tworzyli Plejadanie, którzy pochodzą jak sama nazwa mówi z gwiazdozbioru Plejad. Oni byli i są wirtuozami w obróbce kamienia i jego "magicznemu" przenoszeniu/układaniu.
  Zachęcam do lektury o Braciach PLEJADANACH, którzy wyglądają dokładnie tak, jak My ludzie. :-)
  Jest o Nich mnóstwo książek, jak i w Internecie informacji. Można się dowiedzieć o Ich technologii, możliwościach itp. Bardzo dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i zrozumieć skąd na Naszym świecie te wszystkie skomplikowane budowle. Przecież proste, że ludzkość nie miała i jeszcze baaardzo długo nie będzie miała technologii zbliżonej do Nich, żeby zbudować podobne budowle.

 • Wojciech Bartkowski
  Wojciech Bartkowski Miesiąc temu

  To, że tobie nie mieści się w głowie, że dawniej ludzie mieli więcej siły i więcej czasu na szlifowanie kamieni to już nie nasza sprawa...

 • Gregory Gregory
  Gregory Gregory Miesiąc temu

  Co do drewnianej żeźby to są twarze 7 bogów świata w króre wówczas wieżono czyli 7 planet które wówczas znano. Ci naukowcy zamiast mózgu mają steropian chyba..

 • cinzsur
  cinzsur Miesiąc temu +2

  Teoriospiskowiec vs Naukowiec:
  -Skąd to jest?
  -Nie wiemy
  -Reptilianie!?
  -Nie wiemy
  -Co jeszcze przed nami ukrywacie?!

 • 1globalhead
  1globalhead Miesiąc temu

  TAKIE RZECZY TO EMERYCI PRZENOSZĄ

 • Wiesław Zuber
  Wiesław Zuber Miesiąc temu

  Skoro ludzie są w stanie uwierzyć w niepokalane poczęcie, zmartwychwstanie czy inne podobne, to dlaczego nie mieliby uwierzyć w to wszystko co w filmiku ?

 • Krisss Krisss
  Krisss Krisss Miesiąc temu

  kiedyś nie było żydów i świat szedł w dobrą stronę... Chciwość zmieniła oblicze świata

 • belemnit1
  belemnit1 Miesiąc temu

  No to po co słuchacie naukowców??? Śmiejecie się z Biblii. z religii a tam jest jasno powiedziane, dlaczego Bóg zniszczył wszystko potopem. Może niezbyt dokładnie, ale jak się pogrzebie w apokryfach znajdzie sie odpowiedź. Ludzie otrzymali troche wiedzy od upadłych aniołów i wpadli w pychę. Tak jak obecnie. Myślimy, że możemy być bogami bo podskoczyliśmy na księżyc jak żaba w błocie, albo przesyłamy info na cały świat. To błyskotki zaślepiające pokorę.

 • alexhomealone
  alexhomealone Miesiąc temu

  9:23 Co to za film?

 • NaturalnieRazem
  NaturalnieRazem Miesiąc temu

  Fajny kanał, ciekawe treści :)

 • Traveler
  Traveler Miesiąc temu

  Fascynujace tematy, ale zenujaca wiedza komentatora. Nie wspominajac juz o irytujacej muzyczce. Manora, prosze szanownego pana, to dziewiecio, nie siedmio ramienny swiecznik, Google by to panu w kilka sekund wytlumaczyl. A zachlystujac sie z zachwytu and wyjatkowymi zjawiskami nalezy powiedziec "unikalne", a nie "unikatowe", jak mowia niedouki bez sredniej szkoly. Czy nie mogl pan poprosic kogos madrzejszego, zeby panu zrobil korekte tekstu, zanim pan zaryzykowal utrate wiarygodnosci na PLclip-ie? Ja w tej chwili przestaje ogladac pana filmik. Koncowke obejrze sobie w angielskim oryginale.

 • Ihallahi Ja
  Ihallahi Ja Miesiąc temu

  Moja teoria jest taka że kosmici pomagali rozwinąć się wczesnej cywilizacji a kiedy już na kierowali ludzi na to jak się dobrze rozwijać odlecieli i zostawili nas z naszą planetą w spokoju.

 • Marian Gladki
  Marian Gladki Miesiąc temu +1

  Fajny temat skutecznie psuty przez nadmiernie glosna muze.....

 • Jerzyk 1515
  Jerzyk 1515 Miesiąc temu

  Naukowcy kłamia jak tylko mogą na całym świecie są opisy i rysunki istot które pomagały ludzia a czy to były anioł demony kosmici czy mutant to nie wiem ale napewno ktoś odwiedza ta planetę

 • Henryka Slusarczyk
  Henryka Slusarczyk Miesiąc temu

  Człowiek potrafił i potrafi wszystko - to tylko nam się wydaje, że jesteśmy wyjątkowi. Żadni kosmici nam nie są potrzebni, tylko pokój na Ziemi. Przecież właśnie w czasach pokoju powstawały największe i najwspanialsze budowle świata.

 • Rocan Pol
  Rocan Pol Miesiąc temu

  ewolucja to bzdura

 • Mateusz Mateusz
  Mateusz Mateusz Miesiąc temu

  Da ktoś nazwę muzyki?

 • Robert Wiśniewski
  Robert Wiśniewski Miesiąc temu +1

  Co to za żałosna kompilacja teorii spiskowych? Ukrywający coś naukowcy, kosmici, wielki potop. Tu jest wszystko poza faktami...

 • Hentai Lover
  Hentai Lover Miesiąc temu +2

  5:30 pewnie jakiś mistrz tetrisa

 • Kamasik 98
  Kamasik 98 Miesiąc temu

  Bóg stworzył człowieka.
  Człowiek nie pochodzi od zwierzęcia. Jest zupełnie innym bytem a nie zmodyfikowaną małpą.

  • Kamasik 98
   Kamasik 98 Miesiąc temu

   Szukajcie a znajdziecie.
   Jak szukasz prawdy to ją znajdziesz.
   Niektórzy szukają jej w magii, New Age, w liczbach itp. Wiedzą że prawda leży wyżej niż nasz świat materialny ale to jeszcze nie ten kierunek. Prawda jest w kierunku też świata duchowego - najgłębszej rzeczywistości, ale dobrego świata duchowego. Jezus jest Prawdą. Jak sam powiedział. Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem. W internecie np na Yt masz tysiące jak nie więcej, świadectw ludzi którzy poznali tą Prawdę i dzisiaj są szczęśliwymi, odnaleźli sens życia, żyją w poczuciu miłości że ktoś ich kocha.
   A kocha nas wszystkich Jezus. Tu i teraz. Tylko my mamy wolną wole jako ludzie, możemy czynić zło i rozwalać świat, a niestety Bóg nie może nam tej wolnej woli odebrać, stąd np te nieporozumienia że skoro Bóg jest dobry to czemu były wojny... no cóż, On ich nie wywołał.
   Dzisiaj ludzie chcą być bogami i są...

  • Kamasik 98
   Kamasik 98 Miesiąc temu

   Nie pisze tu o moich argumentach itp bo to zbyt obszerny temat na literki.
   Jak doświadczysz miłości, łez i czegoś niewytłumaczalnego przez naukę to będziesz wiedział kto jest Bogiem :)

  • Dawid Be
   Dawid Be Miesiąc temu

   @Kamasik 98 A ciekawe czy gdybyś nigdy nie usłyszał o jakimkolwiek bogu tylko o mega wężu 9 to nawrócił byś się na jego wiarę. Słabe masz argumenty

  • Kamasik 98
   Kamasik 98 Miesiąc temu

   Św Mikołaj to zabawa.
   Prawda na temat człowieka i świata jest jedna. Człowiek niewierzący nie jest w stanie od tak uwierzyć. Musisz być wychowany w takiej rodzinie i z czasem będziesz łapał że to wszystko jest logicznei sie klei, albo w jakiś sposób przeżyjesz nawrócenie. Ja je przeżyłem, i odkrywam wszystko na nowo.
   Świat może dobrze mówi np jak było ze stworzeniem świata.
   Ale człowiek się nie wziął od małpy. Co, z dzisiejszych małp będą kiedyś inni ludzie ? Nie bądźmy śmieszni. Kiedyś też wierzyłem w ewolucję. Ale dzisiaj wiem gdzie jest Prawda. :)

  • Dawid Be
   Dawid Be Miesiąc temu

   Hahaha. W św. Mikołaja też wierzymy?

 • Grzegorz Lasek
  Grzegorz Lasek Miesiąc temu +1

  Narzędzia z miedzi 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Paweł G
  Paweł G Miesiąc temu +1

  Cała historia ziemi zapisana jest w Wedach. Które tak zaciekle przez setki lat tępił kościół. Wtedy są nauką przekazywana z pokolenia na pokolenie. Kościół nauczą ale nie uczy. Taka różnica. Ktoś wymyślił dobry plan by zatrzymać rozwój cywilizacyjny i sterować narodami zabierając im wiedzę przodków.

 • M C
  M C Miesiąc temu

  Skisłem... ludzie nie potrafią do dziś wyprodukować sprężyn... jprdl -_- co za kanał...

 • She Wolf
  She Wolf Miesiąc temu

  A może ludzie w przyszłości odkryją jak podróżować w czasie i to wcale nie starożytne artefakty tylko przedmioty ludzi z przyszłości pozostawione w przeszłości

 • Jarek Mikulski
  Jarek Mikulski Miesiąc temu

  płytkie powierzchowne info o ciekawych rzeczach. W sam raz dla plebsu.

 • J Ks
  J Ks Miesiąc temu

  Hej komentujący. Jeśli nie podoba się wam muzyka i macie tylko i prawie taki problem to sami coś zróbcie. Mieliście trochę pomyśleć tylko jak to zostało stworzone.
  Ale nie.. muzyka nie ta, nie ma klimatu, jakaś techniawka itp,
  To nie koncert życzeń ani wasze disco polo.

 • A. Przemyslav
  A. Przemyslav Miesiąc temu

  Bo teraz jest propagowany nienaruszalny schemat: wielki wybuch, zupa aminokwasów, ala bakterio podobne, ala rybapodbne stworzenia w morzu, które później wychodzą na ląd, plazy, gady, ptaki, ssaki, małpa, człowiek. I jak im coś nie pasuje do schematu, to chowają to do skrzynki i do piwnicy, albo wyśmieją, albo taką teorię z dupy wymyślą że tylko skończony idiota może w nią uwierzyć. Żyjemy w czasach wielkiego oszustwa, gdzie bogami są naukowcy, takie nietykalne święte krowy tych czasów. Wyobraźcie sobie co się stanie jeśli naukowcy przyznaliby że znaleźli szkielet ludzki identyczny z tym jaki mają ludzie teraz i mający 1 milion lat. Całe teorie zostałyby obalone, a podręczniki w szkołach, książki na ten temat, prace naukowe, tytuły naukowe, działy na uniwersytetach, programy naukowe w tv, muzea ....wszytko panie poszłoby w pizdu:D A tak te zamknięte koło kłamstwa i oszustwa kręci się dalej i wciąż napędza ten sam schemat karmiąc głupich, naiwnych, nie myślących samodzielnie ludzi, którzy łykają jak pelikan rybę te bajki, o małpce co zamieniła się jednego dnia w człowieka. Komuś na tym zależy, aby z człowieka zrobić nie inteligentną istotę mającą życie duchowe, a zwykłego bydlaka, którym można rządzić i manipulować. Trąca teorią spiskową, ale innego logicznego wytłumaczenia ja osobiście nie widzę.

 • Waldemar
  Waldemar Miesiąc temu

  Ja wiem ... ale nie powiem :)

 • Mateusz W.
  Mateusz W. Miesiąc temu +1

  Wydaje mi się że Egipcjanie mieli lepsze narzędzia niż tylko z miedzi ale naukowcy myślą szablonowo i nie dopuszczają innej możliwości.

 • Dubelek Junior
  Dubelek Junior Miesiąc temu

  Nie pamiętam kto ale ktoś powiedział że czwarta wojna światowa będzie na maczugi... Może coś w tym jest? A może taka wojna już była?
  Kiedyś miałem rozkminę że ludzkość była na mega zaawansowanym poziomie ale wszyscy się powybijali i wszystko zaczęło się od nowa, a to co znajdujemy to to co pozostało po starej cywilizacji

 • Ela Stela
  Ela Stela Miesiąc temu +1

  Dlaczego to you tubowe skurwysynstwo nie przyjmuje komentarzy

 • Ela Stela
  Ela Stela Miesiąc temu

  ....21 wiek a wszyscy mysla ze byli pepkiem swiata i wczesniej nie bylo technologi,kolejne bzdury warto wiec przeczytac ksiegi Henocha,opisy tego ktory zyl w czasach o ktorych my nic nie wiemy

 • Zdziwiony Pikachu
  Zdziwiony Pikachu Miesiąc temu

  NK Źródło ostatniego, czaszki człowieka takie same 2 miliony lat temu jak i teraz?
  Przecież to nie tylko przeczy teorii Darwina ale i również jakichkolwiek religii i mitologii, wierzeń. To zaprzecza wszystkiemu co wiemy o rozwoju ludzkości.

 • 7vankrzysztof
  7vankrzysztof Miesiąc temu

  Jak można do tego typu filmu dać w podkładzie taką sieczkę muzyczną ?