Stanisław Michalkiewicz: KOD = KOMITET OBRONY DZIKÓW

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 10 sty 2019
 • Stanisław Michalkiewicz o skazanym prawomocnym wyrokiem Rafale Gawle, założycielu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, odstrzale dzików i celebrytach, którzy walczą w ich obronie, a jednocześnie popierają prawo do aborcji. Odnosi się także do słów Pawła Rabieja, który w jednym z wywiadów powiedział, że brakuje mu potomka, kolejnych nacisków ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Georgette Mosbacher, a także napiętej sytuacji w Stanach Zjednoczonych.
  Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Michalkiewicza, prosimy o wpłaty za pośrednictwem serwisu PayPal (adres e-mail: st.michalkiewicz@gmail.com)
  #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczkanał
  ►subskrybuj kanał Stanisława Michalkiewicza --- tiny.pl/g3pcg
  ►Książkę Stanisława Michalkiewicza "Niemcy, Żydzi i folksdojcze" z autografem autora kupisz tutaj --- tiny.pl/gzjvd
  ►Książkę Stanisława Michalkiewicza "Niemcy, Żydzi i folksdojcze" kupisz tutaj --- tiny.pl/gzjv1
  ►Pakiet książek Stanisława Michalkiewicza kupisz tutaj ---tiny.pl/gzjvk
  ►Księgarnia internetowa wydawnictwa Capital --- capitalbook.com.pl
  ►Facebook wydawnictwa i księgarni Capital --- facebook.com/capitalbook/
  ► Strona Stanisława Michalkiewicza --- www.michalkiewicz.pl

Komentarze • 385

 • Stanisław Michalkiewicz
  Stanisław Michalkiewicz  5 miesięcy temu +65

  Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Michalkiewicza, prosimy o wpłaty za pośrednictwem serwisu PayPal (adres e-mail: st.michalkiewicz@gmail.com)

  • Maria Klucha
   Maria Klucha 5 miesięcy temu

   Stanisław Michalkiewi

  • PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
   PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA 5 miesięcy temu

   Piękny skrót:).

  • Bogdan Mazur
   Bogdan Mazur 5 miesięcy temu

   Stanisław Michalkiewicz g

  • tomasz admin
   tomasz admin 5 miesięcy temu

   @kamil B ..Samokrytyka ?.

  • tomasz admin
   tomasz admin 5 miesięcy temu +1

   @Krzysiek Trąba ..Czytając komentarze do filmu pana Michalkiewicza jestem skłonny uwierzyć rozpowszechnianym plotkom, że w niektórych miejscach w Polsce coś dosypują do wody dostarczanej do domów.

 • mirodziki
  mirodziki 3 miesięcy temu

  plclip.com/video/-0kcet4aPpQ/wideo.html

 • Grzegorz2109
  Grzegorz2109 3 miesięcy temu

  " ... holokaust jest zarezerwowany..." ja pie...lę Mistrz Świata !

 • AT M
  AT M 4 miesięcy temu

  Komitet Obrabiania D..y

 • Arnold Matuszewski
  Arnold Matuszewski 4 miesięcy temu

  "... Holocaust jest zarezerwowany" hahahahahahahahahahahahahahahahahaha dawno się tak nie uśmiałem. Świetne to było, zapamietam na pewno. Zrobił mi Pan dzień. Pozdrawiam

 • PROMillenium
  PROMillenium 4 miesięcy temu

  Ta profesor z koziej dupy z UW to żydokomunistka - Marksistka i tępa dzida, dostała profesora za picie wódy i ciągnięcie... . Żorżeta żydówka z mordą po 200 operacjach i tynkiem na mordzie 4 cm...,robiąca się na pseudo bóstwo z Hollywood.. .

 • And Pe
  And Pe 4 miesięcy temu +1

  wysłałem na Pay Pal:
  st.michalkiewicz@gmail.com
  - mało, na razie tyle, wiem że to grosze ale jakby każdy zdrowy Polak tyle wysłał to byłby Pan bardzo zabezpieczony :)

 • And Pe
  And Pe 4 miesięcy temu

  Brawo

 • zenek smetana
  zenek smetana 5 miesięcy temu

  dobre, rewolucyjna praktyka

 • Pawel Ski
  Pawel Ski 5 miesięcy temu

  A to dopiero! Zawsze sobie puszczam yotube do snu. Dzisiaj sie budze, a tu ten KLAMCA TEREZINSKI nawija!

 • Anastazja Lyczko
  Anastazja Lyczko 5 miesięcy temu

  "Swój broni swojego "- jak się dzikie świnie dowiedzą kto je broni to niepotrzebny będzie odstrzał bo same popełnią harakiri własnymi kłami. Nie wiem czy śmiać się z tych "elit" czy zapłakać że istnieją.???

 • Anastazja Lyczko
  Anastazja Lyczko 5 miesięcy temu

  bolek to miał z górki : w tamtym czasie były 3 odziały kapusiów 1- cywilny czyli ormo 2- esbecki / mundurowy niebieski/ 3- zielony, czyli ludowe wojsko ( prawie) polskie = a teraz to się nazywa fundacja? i tyle tego jest? no to pewnie bolków też jest sporo ? Czy też dostają " na lodówkę"? czy już na BMW?

 • Radek Efix
  Radek Efix 5 miesięcy temu

  Może małe rozjaśnienie sprawy KOD, zacznę od tego Panie Stanisławie że jest Pan w błędzie, o ile dla rolników dzik to zmora to dla leśnika to akurat przyjaciel, dzik buchtując miesza glebę czyli robi leśną orkę i dodatkowo wyjada dużo robali i innych leśnych szkodników, jeleniowate natomiast to szkodniki bo pędy drzew obgryzają, ale wracając do samej afery, rozbiegło się o to że cała ta banda podłapała coś co się samym myśliwym nie spodobało, mianowicie odstrzał prośnych loch, myśliwska etyka na to nie pozwala i jest to coś co się myśliwemu w pale nie mieści, locha jest po to żeby rodziła i karmiła młode, które jak urosną będzie można zastrzelić i zjeść, no najprościej mówiąc tak to działa... Więc ciągnąc temat, KODiarstwo nadal lamentowało a myśliwi i tak zrobili swoje czyli zachowali się jak na tradycyjnym polowaniu zbiorowym, strzelali selektywnie do młodych dzików a jak biegła locha to pudłowali, ogólnie to bardzo dużo pudłowali …. Po akcji całe mnóstwo ubitych dzików było w internecie ale nie widziałem tam żadnej lochy, tylko same odyńce lub przelatki - młode dziki inaczej, no ale medialne bicie piany było, najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że nie zauważyli w tej całej nagonce tego że dzięki myśliwym ta wielka rządowa akcja tak naprawdę się nie udała.

 • Oldwit
  Oldwit 5 miesięcy temu

  Jak zwykle bez słuchania łapka w górę...i jak zwykle łzy ze śmiechu i złości.
  Pozdrawiam.

 • PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

  Ta org. cały czas mutuje.

 • MKU1973
  MKU1973 5 miesięcy temu

  Panie Stanisławie, jak zwykle w samo sedno. Pozdrawiam i życzę zdrowia :)

 • Joe W
  Joe W 5 miesięcy temu

  Przyłączam sie do życzeń - dużo zdrowia ! Mój św pamięci ojciec był pana oddanym czytelnikiem to on zaszczepił wemnie miłość do pana felietonów i pańskiej twórczości! Pozdrawiam serdecznie.

 • Taxman Taxman
  Taxman Taxman 5 miesięcy temu +1

  pani żorżeta - ambasadorzyca !!!!!

 • Joanna Karwowska
  Joanna Karwowska 5 miesięcy temu

  Cenię Pana Michalkiewicza za komentowanie wydarzeń politycznych w Polsce i na świecie, ale sprawy ochrony przyrody nie są mu widać bliskie. Sam zresztą mówi,że nie zna się na tym, a więc po co wypowiadać się na tematy z gruntu obce. A niewiele potrzeba, aby dowiedzieć się jakie są rzeczywiste cele odstrzału dzików, że nie jest to polowanie rutynowe. Jak wielu naukowców, w tym Polskiej Akademii Nauk negatywnie wypowiada się o tej akcji, która nie powstrzyma ASF, ale nawet je rozprzestrzeni. Żenująco zabrzmiało twierdzenie Pana Redaktora , nie poparte zresztą żadnymi źródłami, że dziki tak się rozmnożyły w polskich lasach, iż zaczynają im szkodzić przez buchtowanie (sic!). Panie Redaktorze to odwieczne zachowania dzików w lasach, a ich obecność zwiększa bioróżnorodność ekosystemów leśnych i w żaden sposób im nie szkodzi. Dziki nie są w Polsce pod ochroną i nie mają naturalnych wrogów, bo człowiek je wytępił! Szkoda, że łączy Pan masowe cierpienie zwierząt z działaniami KOD-u i zwolennikami aborcji. Ma się to jak przysłowiowa pięść do oka. Lubię Pańską ironię, ale tutaj jest ona całkowicie nie na miejscu.

 • wwnek1
  wwnek1 5 miesięcy temu

  Lubię jak pan Michalkiewicz namiętnie i z ekscytacją wali w USA i ich sojuszników. Jednak człowiek sowiecki nie zmienia wrogów

 • piotrekskala
  piotrekskala 5 miesięcy temu

  Panie redaktorze, nie jesteśmy ciemnymi ludami w ciemnych wiekch, bez ognia, uniwesytetów, badań naukowych, elektryczności czy np. internetu. Bez względu na to czy na Naszą diętę składają się wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego, czy Jesteśmy wszystkożerni jak np. świnia.
  Nie trudno dotrzeć do badań iż te intligentne zwierze (inteligencja na poziomie 4-5 letniego dziecka to całkiem duży iloraz jak na ich królestwo), zreszta jak wszystkie inne, posiadaja tak samo jak My cztery konczyny, oczy, uszy, serce, wątrobe, nerki itd. ale też układ nerwowy, a co za tym idzie odczuwają ból, emocje, nastroje. Mimo ze kształt poszczególnych części ciała, narządów, forma, umysł różnią się. Intensywność odczuwania bodźców jest taka sama jak u ludzi.
  Choćby z tego powodu, powinniśmy wykazywać się empatią i uważam że tym różnimy się od barbarzyńskich cywilizacji.
  Niemieckim nazistom nie można było odmówić inteligencji, czego nie powiedziałbym o rezunach ze wschodu.
  Nie mniej inteligencja nie musi iść w parze ze zrozumieniem.
  Możemy dostrzegać różnice antropologiczne między rasami ludzkimi lub odmienność formy u zwierząt. Nie mniej biologicznie, Nasza genetyka różni się 3-5%. Tak naprawdę odróżnia Nas umysł, kultura oraz inne wytwory intelektulne.
  Jednak czy mimo tych różnic nie możemy dostrzec także tego co dla Nas wspólne lub przynajmniej jako istoty na bardziej zaawanowanym szczeblu rozwoju nie rozłożyć nad nimi protekcji ?
  W Naszym ekosystemie, naturalnym wrogiem dzika jest wilk, po jeleniu, ptakach i mniejszych kręgowcach dzik stanowi jego główne źródło pokarmu, razem z sarną czy łosiem.
  Co ciekawe w okresie zimowym w ostatnich latach, często przewija się problem braku pożywienia dla wilków, które wygłodniałe wychodzą z lasów aby uzupełnić niedobory pożywienia blisko lub bezpośrednio w osadach ludzkich, atakując zwierzęta domowe.
  Apeluje do wszystkich aby mimo określonego stylu życia, przynależności religijnej, tradycji, diety i przekonań. Spojrzeli na zwierzęta troche bardziej Ludzkim wzrokiem.

  • tolek banan
   tolek banan 5 miesięcy temu

   @piotrekskala Jak widać redaktor Michalkiewicz ma rację .Skoro zwierzęta są jak ludzie to ludzie muszą być jak zwierzęta.Niektórzy jak widać są dosyć infantylni, coś na poziomie 4-5 letniego dziecka, o czym świadczy wpis powyżej, więc powinni się świetnie odnaleźć w stadzie :)

  • piotrekskala
   piotrekskala 5 miesięcy temu

   @tolek banan Na dzika nie znam. Ale znam na buraka, Powinienes sie zapakować do sokowirówki, ktoś pomocny wciska shake i Jestes gotowy :)

  • tolek banan
   tolek banan 5 miesięcy temu

   Podaj lepiej jakiś przepis na mięso z dzika.

 • janosik Duvan
  janosik Duvan 5 miesięcy temu

  Pan Stanisław jak zwykle w formie.
  Pozdrawiam.

 • Grzegorz Kozłowski
  Grzegorz Kozłowski 5 miesięcy temu

  Panie rolnicy czekają na ten odstrzał dzików jak na zbawienie. Im więcej odstrzelą, tym lepiej dla nich.

 • cesarok63
  cesarok63 5 miesięcy temu

  Pan Stanisław w super formie. Wiek wiekiem, ale prezydent Trump ponad rok starszy, a jakie problemy do rozwiązania (piękna żona Melania ponad 30 lat młodsza). Wszystkiego dobrego Panie Stanisławie, niech Pan do nas szczęśliwie wraca z Antypodów.

 • Robert Chrupek
  Robert Chrupek 5 miesięcy temu

  Pan Stanisław jest jedyny i niepowtarzalny jak zawsze celnie.

 • Oskar Janczak
  Oskar Janczak 5 miesięcy temu

  Paweł i Gaweł w jednym stali KODZIE

  Paweł gej, a Gaweł mu strzelał gole;
  Paweł, spokojny, nie wsadził nikomu,
  Gaweł najdziksze wymyślał swawole.
  Ciągle polował po swoim "Facebuniu":
  To faszysta, to nazista - między strony, stronki
  Gonił, uciekał, wywracał koziołki,
  Strzelał i trąbił, krzyczał na kuniu.
  Znosił to Paweł, nareszcie nie może;
  Schodzi do Gawła i prosi w pokorze:
  - Zmiłuj się waćpan, poluj ciszej nieco,
  - Bo mi na górze szyby z okien lecą.
  A na to Gaweł:
  - Wolnoć, Tomku
  W swoim domku. -
  Cóż było mówić? Paweł ani pisnął,
  Wrócił do siebie i czapkę nacisnął.
  Nazajutrz Gaweł jeszcze smacznie chrapie,
  A tu z powały coś mu na nos kapie.
  Zerwał się z łóżka i pędzi na górę.
  Stuk! Puk! - Zamknięto. Spogląda przez dziurę
  I widzi... Cóż tam? Cały pokój w błocie,
  A Paweł z widłami siedzi na komodzie.
  - Co waćpan robisz - Dziki sobie ratuję.
  - Ależ, mośpanie, ja zaraz zwariuję!
  A Paweł na to:
  - Wolnoć, Tomku
  W swoim domku.
  Z tej powiastki morał w tym sposobie:
  Jak ty komu, tak on tobie.
  Są też wersje śląska i żydowska.
  www.eioba.pl/a/30dy/pawel-i-gawel

 • Adam Wilenford
  Adam Wilenford 5 miesięcy temu

  Szczęść Boże! panie Redaktorze. Cenię Pana poczucie humoru które jest afirmacja intelektu. I wiedzę i erudycję. Znajomość prawa, dyplomacji, polityki, historii i stosunków miedzynarodowych. Wiem że Pan co od zasady nie ustąpi ze swego ni krok. Nie może być tak że każdy kto się nie zgadza z S.Michalkiewiczem - to lewak. A z prezesem J,.Kaczyńskim - to ruski agent. Ale tak jest ;) To Pana sprawa nie moja. Moją jest powiedzieć - Nie jest dobrze, li tylko, pod doraźne zamówienie gawiedzi - ślizgać się po temacie bez jego przestudiowania - i wpisywać niczym arbiter w wartości lewackie - protesty naszej młodzieży wobec nakazanej w istocie w interesie niemieckim - przez Berlin a nadzorowanej oraz finansowaną (kilkuset złotowym ryczałtem) od trupa (słownik j.p PWN) - przez lewactwo z KE depopulacji a raczej eksterminacji 90 % gatunku wolno żyjących zwierząt w polskich lasach. Akcja ta służy w istocie podreperowaniu upadającego od 2014 eksportu i reputacji niemieckiej wieprzowiny. Dlatego berlińskim dogmatem na świat i dla rodaków jest że to wina ASF u polskich dzików. Bo niemieckie świnie są czyste i zdrowe. Mówi Pan "Dziki wychodzą z lasów" ? Mieszkam przy lesie. Runo lasów jest chemicznie skażone, a strefa betonu i dzikiej zabudowy szybko eliminuje zdrowy las..O traktowaniu lasu przez barbarzyńców jako składowisko cuchnących odpadów nie chcę się rozwodzić. Niechże Niemcy - robią u siebie - co chcą. Niech rżną jak na froncie Wschodnim. I niech od.... się od Polski raz i na zawsze. Rzecz w tym, że nadymający się przed nami swoją wielkością, dygnitarze - z gębą w kuble, wejdą pod stół a nawet pod podłogę - jeżeli i Berlin pardon, jeśli KE tak im rozkaże. Z kasy na depopulacje dzików i z wykonania rozkazów muszą się rozliczyć w strachu i " co do feniga".Porządek musi być ! www.dailymail.co.uk/wires/ap/article-6582269/EU-OKs-Polands-wild-boar-slaughter-fight-swine-disease.html Strach pomysleć, gdyby niemiecki komisarz nakazał dygnitarzom rzeź niewiniątek. Propaganda na usługach Berlina woła o ogniskach ASF w RP - ale milczy o lIczbie udowodnionych w roku 2018 wynikiem badań vet skonkretyzowanymi datą i miejscem przypadkach chorych na ASF dzików. Co znaczą krytyczne dla "zamówienia" UE naukowe opinie. Na temat straszenia gawiedzi już to "ptasią grypą" czy epidemią AIDS lub chorobą "wściekłych komisarzy", pardon krów a teraz ASF - naszych i obcych naukowców - co znaczą wobec pagonów komisarza UE ? U nas 100 tys armia snajperów, za unijny ochłap kilkuset zł od trupa wymordowała w 2018 168 tys z 230 tys dzików. 30 tys wymordują do marca 2019 "na wszelki wypadek" . To ok 90% populacji. Dygnitarze skrupulatnie wykonają "wytyczne KE tak jak kiedyś "prośby" Stalina. W tym jest odsetek co najmniej 99.7 % zdrowych. Jeśli już to bardziej buty i pojazdy snajperów mogą przenieść ASF z nad Buga nad Szprewę. Bo dziki nie fruwają., Nikt nie bada "podejrzanych" przed ich zamordowaniem. Ani loch ani warchlaków. To nie są polowania..To oszwabiona panika o golonkę i kotleta na które popyt w Europie maleje. Rzeź i huk dym i krew kładzionych pokotem tysięcy zwierząt spływających krwią. "To widać słychać i czuć". Taką "nawalankę" trzeba kochać. Jak niektórzy katoliccy księża. Dziki są chore ? A ich trupy już nie ? Podaż dziczyzny w sklepach zawrotnie rośnie. Ceny najniższe w historii. W każdym razie jako katolik i myślę że nie gorszy od Pana i bez związków z KODem, przejdę na koniec - do etyk chrześcijańskiej. Za śmieszne uważam wrzucanie do KODu i lewactwa systemu wartości św Franciszka z Asyżu, Konrada Lorenza, Alberta Szwajcera - etyki czci dla życia, czy wreszcie V przykazania dekalogu w którym brak wskazówki "Nie zabijaj ssaków naczelnych z gatunku Homo." Chyba że jak Pan raczył zauważyć człowiek staje się jak zwierzę. Bynajmniej i nie wyłącznie jak kapo w Auschwitz lub czynownik na Łubiance. Nie ma - tylko świętych Katolików (bywają też podli) I nie ma - tylko demonicznych lewaków. Radzę sięgnąć do katechizmu na który czasem Pan się powołuje. O treści ewangelii i nauczaniu papieża Franciszka, na temat wartości natury nie wspomnę, "Cuchnie lewactwem". Jezusa też nie będę cytował, bo może się okazać że lewak. Zacytuję jedynie fragment z orędzia noworocznego 2019 Prymasa Także brzmi groźnie (!) prawie jak manifest lewactwa ;) Jednak to prymas kościoła ks Bozowskiego którego poznałem osobiście. Także mojego kościoła " Jezusa mamy rozpoznać w człowieku chorym i cierpiącym, porzuconym przez innych, w przybyszu, w siostrze i bracie uciekającym przed wojną, głodem, śmiercią. Mamy Go rozpoznać - w stworzeniu niszczonym bezrefleksyjnie - przez ludzki egoizm i wyzysk.

 • Mirka R
  Mirka R 5 miesięcy temu

  Swietne podsumiwanie dzikow i debili celebrytow gdzie ani dziki ani wilki nie wystepuja!!pseudo "ekolodzy" chorocelebryckie z naczelna "ekolizka"tvn jakos zamku w scisle chronionej i zdezelowanej puszczy poprzez budowe zamku jakos zadnej pary nie puscili jak dotad!!!obludnicy!!!

 • Ja aka Sztukmistrzzwarszawy
  Ja aka Sztukmistrzzwarszawy 5 miesięcy temu

  Ja pierdolę. Jakim kretynem jest Michalkiewicz XD W dodatku obrońca pedofilów

 • Zatrzymać Eurokołchoz
  Zatrzymać Eurokołchoz 5 miesięcy temu

  11:11 oj tak drogi Panie Stanisławie, dzięki pani #Mosbacher miłość do legendarnej zielonej, potem w końcu do uzyskanej wizy a wreszcie teraz planowanego objazdu po całych a nie tylko po Florydzie minęła. Niebezpieczeństwo dostania mdłości na jej widok oraz upodlenia umysłowego dzięki tej pani rośnie.

 • czekpan
  czekpan 5 miesięcy temu

  Panie Michalkiewicz w Polsce są wilki, które dzikiem nie pogardzą, jak Pan nie ma o czymś pojęcia niech Pan siedzi cicho. Proszę przemyśleć to, że nie można być ekspertem we wszystkich dziedzinach. Rozumiem, że Panu płacą za walkę z kodziarstwem, ale mów Pan o tym, na czym się Pan znasz np. służby, sądy, polityka, inaczej straci Pan wiarygodność....

 • Arszczur61ap
  Arszczur61ap 5 miesięcy temu

  Polacy mają swojego Incitatusa, jest nim ulubieniec całej WSI i miast obywatel RYSZARD PETRU.

 • Arszczur61ap
  Arszczur61ap 5 miesięcy temu

  Czy poprawnie tłumaczę (Kinga Rusin)? Królowa Rusi?

 • Arszczur61ap
  Arszczur61ap 5 miesięcy temu

  *Animal animalis humanum est.* _Zwierzę zwierzęciu człowiekiem._

 • Plutarch arteon
  Plutarch arteon 5 miesięcy temu

  Kds

 • Polin Polin
  Polin Polin 5 miesięcy temu

  Pan Stasiu, no! On, to płyywa po bezkresnuch przyplywach idiiotu... - Jak, on sam lubi mówić: pozwól kretynowi mowić.. No. Cały Stasiu. A mówi dużo i wszędzie... Czym udowadnia swoją tezę.. Kretyn, jakich mało. Btw. Pewnie dostanę shado ana, ale co mi tam. Skoro doszło do sedna.. Pozdrawiam Twoją paranoję.

 • heniaso
  heniaso 5 miesięcy temu

  Panie Stasiu niech Pana kaczuszki podepczą 😂

 • Pan Krzysztof
  Pan Krzysztof 5 miesięcy temu

  Mistrz 🤣

 • ewamroz18
  ewamroz18 5 miesięcy temu

  byt niebyt odbyt oto jest pytanie albowiem będąc w odbycie myśli o niebycie filozof gej

 • Michał
  Michał 5 miesięcy temu

  Panie Stanisławie... serdecznie dziękuję za tą intelektualną ucztę :) miód dla mych uszu i bezgraniczny uśmiech na buzi :)

 • Henryk Busz
  Henryk Busz 5 miesięcy temu

  Może pan coś powiedzieć o ,,niemieckim cudzie gospodsrczym po II wojnie,, Dr Brzeski ma ciekawe informacje

 • JEN GRZEGORZEWSKI
  JEN GRZEGORZEWSKI 5 miesięcy temu +1

  Za parę grozy kupię parę sztuk kiełbasa znakomita skóra do kolekcji

 • Iry-Hor
  Iry-Hor 5 miesięcy temu

  To jest atak na chochoła, nieuczciwy erystyczny wybieg. Skąd się Tobie, człowieku KOD wziął w tej bajce? Tak się składa, że po stronie organizacji chroniących te dziki stoją ludzie w kolosalnej mierze krytyczni wobec harców Gawła. Ba, są to nawet myśliwi. Z logicznego punktu widzenia ta krwawa łaźnia może przynieść więcej szkody niż pożytku - co pokazują liczby wskazujące na szybki wzrost ASF po rozszerzeniu polowań na skalę całoroczną. Tą decyzją PiS odgrzewa kotleta, którego swego czasu przygotowało PO. Bezsensowne marnowanie pieniędzy i robienie syfu w lesie.

 • tomasz admin
  tomasz admin 5 miesięcy temu

  Ten gostek w czerwonych portkach z reklamy, pasuje do wykładu pana Stanisława Michalkiewicza jak przysłowiowy kwiatek do kożucha. Oczywiście czerwonego gostka nie zaliczam do barwnej części tego duetu, raczej tej szarej...........strefy.

 • Wladyslaw Hardek
  Wladyslaw Hardek 5 miesięcy temu

  PANIE Stanislawie...MaszPan doskonaly dostep do zrodel informacji i mow Pan ludzkim glosem i na temat oczekiwan ludzi struggling with normal life...KTO i jak komplikuje zycie
  Polakow everyday...
  To nie jest temat jak Walesa zawalil bedac tylko Walesa...
  Nie ZAWRACAjcie glowy Polakow i nie budujcie sztucznych "zagadnien" ale miejcie gotowe i zgodne odpowiedzi na obecne czasy dotyczace Obecnego Pokolenia Polakow

 • Thorian Kel
  Thorian Kel 5 miesięcy temu

  No, niech pan powie swoim owieczkom, kim to tak naprawdę są ci krystaliczni demokraci - podpowiem tylko, że oni wszyscy razem ze złocistą panią i czekistą grają do jednej bramki.

 • Krzysztof
  Krzysztof 5 miesięcy temu

  Troszké cicho. Pozdrawiam.

 • DARIUSZ DEREWENDA
  DARIUSZ DEREWENDA 5 miesięcy temu

  Stłamsić i zostawić z dzieckiem 😁👍

 • Julius Koenig
  Julius Koenig 5 miesięcy temu

  Nawet twoj syn nie moze sie patrzec na ten twoj hitlerowski ryj

 • sbb 19
  sbb 19 5 miesięcy temu

  to jest ale debil

 • Mariusz Lechowicz
  Mariusz Lechowicz 5 miesięcy temu

  Panie Stanisławie dziękuję za pana obecność i punktację idiotów śmieję się przez łzy ale bardzo dziękuję i zdrowia życzę by był pan z nami jak najdłużej

 • Adam Cygański
  Adam Cygański 5 miesięcy temu

  Gawła skazali na więzienie, a tu Michalkiewicz opowiada o umorzeniu...
  Chyba go coś niedoinformowani.

 • Amahl Saddam
  Amahl Saddam 5 miesięcy temu

  Panie STanisławie, nie jest drogi, takie naboje nie są drogie.koło 5 złotych nabój

 • Aleks Pe
  Aleks Pe 5 miesięcy temu +2

  Rafał Gaweł dostał dwa lata odsiadki - wyrok jest prawomocny. Pójdzie siedzieć to może się nauczy jak należy normalnym być. Pan Stanisław bardzo pięknie wręcz poetycko nazwał KOD tj Komitet Obrony Dzików. Nic dodać nic ująć. To po prostu mistrzostwo. Pozdrawiam pana Stanisława serdecznie. Łapka w górę.

 • eradycator
  eradycator 5 miesięcy temu

  szędzie w cywilizowanym świecie populacje dzika reguluje sie przy zastosowaniu pułapek żywołownych

 • Monika Blaszkowska
  Monika Blaszkowska 5 miesięcy temu +1

  I jak tu Pana nie kochac!!!! 😁

 • Jacek Szaniawski
  Jacek Szaniawski 5 miesięcy temu

  Zyj Czlowieku jeszcze dlugo, jak my sobie bez Ciebie damy rade? z tymi wszystkimi klamczuchami? jestem wstrzasniety iloscia informacji ktore Pan ma, nawet nie wiedzy, ale wlasnie biezacych informacji. na szczescie nie wygladasz Pan na kogos kto stoi nad grobem.,

 • Tadeusz Kowalczyk
  Tadeusz Kowalczyk 5 miesięcy temu +2

  100 lat, p. Michalkiewicz. 100 lat!
  I niech się Pan nie wykręca okropną przyszłością, jaką przewiduje w najbliższych latach. ;)

 • Regina Wieladek
  Regina Wieladek 5 miesięcy temu

  Jak nie korniki to dziki...zbuchtowane lasy...Tematy zastępcze, tymczasem więcej szkody ponosimy przez wdrożenia idiotycznych ustaw i politykę uprawianą na klęczkach.

 • 7huzar7
  7huzar7 5 miesięcy temu

  Jak Pana szanuję i podziwiam, to na temat łowiectwa Szanowny Pan bredzi.

 • Piotr Więckowski
  Piotr Więckowski 5 miesięcy temu

  Ten Gaweł to jakiś zasrany pederasta i debil

 • kristina loqvist
  kristina loqvist 5 miesięcy temu

  ❤️💃

 • conte marian
  conte marian 5 miesięcy temu

  Panie Redaktorze, ja chciałem dodać cokolwiek odnośnie dzików, bo może nie każdy zauważył. Otóż dzik to przecież świnia, tylko dzika. A świnia jak wiadomo nie jest koszerna. A las, w którym żyje świnia też nie jest koszerny. A któżby chciał otrzymać niekoszerny las? I jeszcze trochę o statystykach: niegdyś statystyki dotyczące polowań prowadziły koła łowieckie, a od kilku lat prowadzi je Ministerstwo (dawniej: Ochrony) Środowiska. Jak się dzisiaj okazuje, liczba corocznie odstrzelonych dzików okazywana w statystykach ministerialnych jest dziesięciokrotnie większa od statystyk łowieckich z ostatnich lat jej prowadzenia. Czyż nie interesujące?

 • top agrar Polska
  top agrar Polska 5 miesięcy temu

  JAk to jest z tym odstrzałem dzików? Polecamy ten komentarz www.topagrar.pl/filmy/poranna-trojpolowka-22-awantura-o-odstrzal-dzikow-fakty/

 • Waldemar Wieligda
  Waldemar Wieligda 5 miesięcy temu

  Troszkę za dużo jadu.

 • Jolanta Kamsvåg
  Jolanta Kamsvåg 5 miesięcy temu +1

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏PANIE MICHAŁKIEWICZU JEST PAN WSPANIAŁY

 • Aleksander Lawresz
  Aleksander Lawresz 5 miesięcy temu

  Pozdrawiam i zdrowka zycze

 • Jolanta Kamsvåg
  Jolanta Kamsvåg 5 miesięcy temu +2

  ODSTRZELĄ TYLKO DZIKI Z LEWICY A Z PRAWICY PUSZCZĄ WOLNO

 • adal
  adal 5 miesięcy temu

  [P] Gdzie kończy się władza rodzicielska wg koncepcji wolnościowych? Na jak wiele można sobie pozwolić wychowując dziecko? Czy siniak, złamanie, czerwony tyłek będą naruszały zasady specjalnego kodeksu jeśli w ogóle trzeba by go stworzyć?

 • anna galas
  anna galas 5 miesięcy temu

  Pani Mosbacher została po prostu postawiona na straży amerykańskich biznesów w Polsce tzn Bantustanie i tyle.Jest głupia

 • asus
  asus 5 miesięcy temu

  dziki zarazone jakims wirusem i mnoza sie na potege,chociaz zdychac powinne-dziwny wirus niczym globalne ocipienie,ktore nawet poludnie Europy siegnelo i sprowadzilo mrozy i snieg.Najgorsze sa te celebrytki,ktorym komorki zupelnie powysychaly od nadmiaru myslenia ws humanizmu zwierzat.Mysle,ze ten wirus AFP atakuje glownie istoty humaidalne,ktorym rozmiekcza kore mozgowa,i przenosi sie bardzo szybko na cala Europe za pomoca zapisow na kontach bankowych,ktore mozna uruchamiac jednym kliknieciem,i tacy zarazeni od razu sie uaktywniaja i roznosza zaraze.Ale co sie dziwic,jak dwie celebrytki o urodzie niespotykanej wrecz w kosmosie,tj pani Zorzety i pani Azarii rzadza republika bananowa,i wszystkie malpy skacza z drzewa na drzewo na kazy gwizdek pieknych pan ambasadoressow.

 • Rodia Baczyński
  Rodia Baczyński 5 miesięcy temu

  9:31 nie mogę się opanować ... ze śmiechu. Zapewnił mi Pan wieczór w doskonałym usposobieniu ;)

 • Mariusz Godlewski
  Mariusz Godlewski 5 miesięcy temu +2

  Podobno lewacy przygotowują ustawę antyaborcyjną dla zwierząt.

 • prawy85
  prawy85 5 miesięcy temu

  Erudycja, wiedza, oczytanie, błyskotliwość, humor... Panie Stanisławie dużo zdrowia, bo tacy jak Pan są niezastąpieni. Taka prymitywna hołotka o której zapewne wspominał Pan z obrzydzeniem nie dorasta do sznurówek.

 • Assa Saas
  Assa Saas 5 miesięcy temu

  Chcę sprostować jedną rzecz, polowanie na dziki generuje takie same koszty jak na pozostałą zwierzynę, a buchtowanie w lesie jest dla lasu korzystne, natomiast na polach i łąkach już nie. Jestem myśliwym i nie popieram tego rządowego pomysłu.

 • wonky
  wonky 5 miesięcy temu

  chcę przypomnieć że król Jagiełło zarządził wielkie łowy przed wyprawą wojsk na krzyżaków....

 • Lukkaa L
  Lukkaa L 5 miesięcy temu +2

  W przypadku Pana Rabieja, nie weterynarz, a proktolog potrzebny.

 • Lach Proklaty
  Lach Proklaty 5 miesięcy temu

  Wiadomo ,że to nie jest nagonka na dziki ,tylko polityków na polityków, głównie na pis (of shit).Zgadzam sie z Panem Stanisławem niemal we wszystkim , prócz emerytur dla uboli (wpier...kijem i 1000 zł a nie emerytury zdrajcom i szmatom ).Akurat CAŁE środowisko naukowe jest przeciw ,tylko że PROBLEM POLEGA NA TYM ,ŻE CWELEBRYCI I KODOMICI czyli neoesbecja...ale problem nie rozwiąże odstrzał ,natomiast zdestabilizuje środowisko. Wg wielu naukowców dziki nie przenoszą tego wirusa w dużym stopniu , pozatym mamy już zdrową populacje wilków m in dlatego ,że mamy ich pokarm w lasach ...JA NIE CHCE ,ŻEBY W POLSKICH LASACH BYŁY TYLKO KU.....WY I KRASNALE ...Polska jest na tyle dużym krajem ,że możemy mieć populację dzikich zwierząt i nie wiewiórek tylko m.innymi dzików i wilków...poszukajce info na kanałach o dzikach na YT, tam mówią to co naukowcy.Wiem ,że mamy ekoterroryzm i debili ekologów (czyli paru kolesi cwaniaczków i ich stadka głupich nastolatek) , ale nauka udowadnia ,że natura nie znosi prózni , jeżeli wybijemy dziki , zastąpią je te również chore z Białorusi i upadliny. Zauważyłem ,że nasi prawicowi komentatorzy też czasem atakują tematy na wyrost ....raz na 100 lat lemingi(!) też mają racje ,w przypadku dzików nie opłaci sie je wystrzelać ,spowolnimy tym rozwój lasów (a tym samym drewna przemysłowego)
  Uwielbiam Pana Stanisława słuchać ,ale na wszystkim sie nie zna ...tu chodzi tylko oto ,żeby lobby 50-60 cio letnich nachlanych dziadów z flintami mogło poudawać prawdziwych mężczyzn (z ambony) albo z nagonką .Tacy kolesie SĄ PAŁAMI I FARMAZONAMI , bo w USA poluje sie sam na sam z dzikiem a nawet Z ŁUKIEM.
  Jakby ktoś chciał sapac to nie jestem wrogiem polowań ,kiełbska, szyneczka i smalec z dzikiego świniaka jest njlepszy ALE Q VA Z GŁOWĄ !!! ....i bez tego polsko- ruskiego debilizmu z PRLu

 • Rob Al
  Rob Al 5 miesięcy temu

  13:50 Za Stalina komuniści wszędzie nadawali nazwy placom czy alejom Roosevelta i Waszyngtona. Nie było niechęci

 • Paweł Assassin
  Paweł Assassin 5 miesięcy temu +2

  Świetny humor!

 • WieR
  WieR 5 miesięcy temu +2

  Od Pana Stanisława nawet najgorsze wiadomości podane błyskotliwie i z humorem odbieram z mniejszym stresem za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

 • GRZESIEK129
  GRZESIEK129 5 miesięcy temu

  Liczebność dzików jest ok, liczebność ludzi powinna być zredukowana. Po co żyje takie coś jak kijowski czy thun ? A takich folksdojczy i kolaborantów w Polsce mamy spoko powyżej miliona...

 • Nelson Muntz
  Nelson Muntz 5 miesięcy temu +1

  dlaczego wizrelu360 i mn są takimikkonfidentami nieprzyjmującymi żadnej krytyki ????

 • Justyna Mariola Nowakowska
  Justyna Mariola Nowakowska 5 miesięcy temu +2

  I WYCHODZI SZYDŁO Z WORKA CO JEST GRANE CHODZI O KASĘ DARMOWĄ WYCIĄGNIĘTĄ Z BUDŻETU POLSKI ALBO Z UE . ZŁODZIEJSTWO JAK BĘDZIE OPŁACONE TO BĘDZIE TO SIĘ ROZRASTAĆ JAK TE KULAWE FUNDACJE KTÓRYCH PEŁNO W POLSCE i NIE TYLKO ....

 • monika
  monika 5 miesięcy temu

  Michalkiewicz ,poprosze o troche wiedzy o tym gawle ...to nie jakis tropiciel faszyzmu , lecz zwykla lewaczyna , ktory zasłyną z wystawiania sztuk przeciw naszej wierze i kosciołowi !!!

 • Lucius
  Lucius 5 miesięcy temu

  Dlaczego red. Michalkiewicz ma tylko 20 tysięcy subskrypcji?

  • Stanisław Michalkiewicz
   Stanisław Michalkiewicz  5 miesięcy temu +1

   Już 20 tysięcy, kanał nie ma jeszcze trzech miesięcy. Cały czas się rozwijamy. Serdeczności, zespół Pana Stanisława

 • misiokinsale
  misiokinsale 5 miesięcy temu

  Gaweł jeden powinien dostać medal Diduszki Leżącego.

 • M
  M 5 miesięcy temu +2

  👍👍👍👍👍👍👍👍

 • kardynal kwalitet
  kardynal kwalitet 5 miesięcy temu +1

  Mam kilka pytań do pana Stanisława.
  1. Chciałbym zapytać o geopolitykę. Wypowiadał się pan o niej z pewnym lekceważeniem (nazywając "suchym brandzlem" i przytaczając anegdotkę z przeszłości), a jednak pana analizy sytuacji w Europie i na świecie bardzo często pokrywają się z przewidywaniami specjalistów w dziedzinie geopolityki. To zbieg okoliczności, czy może jednak zna pan geopolityczne analizy i prawidła, a tylko w pewnych aspektach traktuje je z rezerwą?
  2. Jeszcze kilka lat temu PLclip'owych publicystów - takich jak pan, choć oczywiście pisywał pan również przez wiele lat książki czy też artykuły w rozmaitych periodykach - traktowało się jako ostoję wolnego, prawicowego słowa. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że prawa część PLclip'a zamienia się niestety w rynsztok. Pojawia się coraz więcej mędrców wyciągniętych z kapelusza i plotących zupełnie zdumiewające brednie. No właśnie, ale czy na pewno z kapelusza? Nie sądzi pan, że na przestrzeni kilku ostatnich lat prawicowa część polskiego Internetu została po prostu zinfiltrowana przez agenturę? Żeby odciągać uwagę od naprawdę wartościowych treści, a zatruwać umysły wulgarnymi, agresywnymi, chamskimi wypowiedziami szemranych typów.
  Nie chodzi mi tu oczywiście o szafowanie "ruskim agentem" pod adresem każdego, kto ma odmienne zdanie. Takie zachowania to domena doktora Targalskiego. Ale dostrzegam mnóstwo naprawdę niepokojących trendów, na przykład jakieś kompletne banialuki o Wielkiej Lechii, potędze zapomnianego, słowiańskiego mocarstwa.
  3. Jaka powinna być polityka Polski względem Ukrainy? Z jednej strony wszyscy ciągle przypominają sławetne zdanie Lecha Kaczyńskiego ("najpierw Gruzja, potem Ukraina..." - PiSowcy traktują to jako proroctwo, niebawem chyba spróbują Kaczyńskiemu wywalczyć status błogosławionego) i powołują się na Giedroyca, ale... No właśnie. Przecież Jerzy Giedroyć wyraźnie podkreślał, że Polska powinna poszukać porozumienia się z Rosją, jeżeli na Ukrainie odrodzi się na szeroką skalę antypolski nacjonalizm. Nie zakładał popierania Ukraińców za wszelką cenę. A z tego co widzę, Polska jak zwykle chce się w coś angażować "za wszelką cenę" i popierać Ukrainę, nie zważając na kolejne, groźne afronty kijowskiego rządu.
  Z jednej strony istnienie niepodległej Ukrainy jest w naszym interesie, z drugiej - istnienie silnej Ukrainy sprzymierzonej z Niemcami i czczącej Banderę w naszym interesie zdecydowanie nie jest. Jak to pogodzić, ma pan jakiś pomysł? A może nawet koncepcję, wzorem samego Kukuńka?: )
  4. Ostatnie pytanie, również w temacie ukraińskim. Trudno powiedzieć, ilu imigrantów zza wschodniej granicy tak naprawdę u nas w tej chwili jest - na pewno grube miliony. Magazynierzy, dostawcy, kierowcy Ubera, pracownicy fizyczni - te proste zawody zostały niemal w całości zdominowane przez Ukraińców. Ci przybysze potrafią po roku spędzonym w Polsce mieć wciąż kłopoty ze skleceniem kilku zdań w naszym języku. Nie sądzi pan, że to zmarnowana szansa i roztrwoniony potencjał? Czy polski rząd nie powinien - zamiast bezczelnie zatajać przed obywatelami realny problem z imigrantami - wystąpić z jakimś potężnym programem polonizującym tych ludzi? Państwo wydaje tyle pieniędzy na rozmaite idiotyzmy, a tutaj przynajmniej byłby z takiego programu istotny pożytek, bo potężna, niezintegrowana diaspora ukraińska w połączeniu z banderyzmem za wschodnią granicą jawi się moim zdaniem jako olbrzymie zagrożenie dla naszego kraju. Moim zdaniem należałoby kanalizować te nastroje, zamiast chować głowę w piasek. Żeby dokonać tego na Ukrainie - nie mamy dość siły, to już chyba jasne. Więc może oddziałujmy chociaż na Ukraińców w Polsce?

 • Ryszard wakulinski
  Ryszard wakulinski 5 miesięcy temu +1

  dziki sie szybciej mnoza jak mysliwi strzelaja --a sluzalcow obroncow wszystkiego jest ci unas dostatek

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 5 miesięcy temu +1

  17:51 platnych , platnych urlopach - tylko z 4 tygodniowym opóznieniem plclip.com/video/oF0NZR59J-M/wideo.html

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 5 miesięcy temu +1

  15:50 budowanie muru a plclip.com/video/oF0NZR59J-M/wideo.html socjalistyczne zamykanie panstwa

 • ochudzki124
  ochudzki124 5 miesięcy temu +5

  Jak słucham lub czytam jakieś wiadomości to tak wszystko jest na sucho. .. a u Pana Stanisława tak jest to ciepło i przejrzyście przedstawione pozdrawiam 😉 , a w drugiej części kosmate myśli. ... widać że jak zawsze w formie 😆

 • Krzysztof Chlebowski
  Krzysztof Chlebowski 5 miesięcy temu

  Ja proponuję, żeby pan Stanisław, który nawiasem mówiąc, bardzo ladnie rozne historie opowiada, opowiedzialby troszkę do jakiego kurka podpięta jest pewna organizacja z Torunia, ktora doi państwo znacznie skuteczniej niż jakakolwiek oranizaja pozarzadowa tropiaca faszystow, a z ktorą pan Stanisław jest niejako związany.

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 5 miesięcy temu +2

  5:52 to dzisiaj towarzysze partyjnie nie jezdza na POlowania dzików ? jak za dawnych dobrych czerwonych socjalistycznych czasów ?

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 5 miesięcy temu +5

  POmagdalenkowy bandytyzm polityczny - z Polski zostal I-I ó J duupa i kamieni kupa #GlosZAmeryki

 • oyama atom
  oyama atom 5 miesięcy temu +4

  Polska ma pecha.teraz na forach międzynarodowych stworzą nowa schize(holocast dzików).tv2 w Norwegii puściła program że Polacy mordowali Żydów.i norki nazywali mnie polski bandyta.program był emitowany w październiku 2018r.naszczescie wyjechałem z tego nieżyczliwego kraju!

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 5 miesięcy temu +2

  jak zwykle biega o £€¥$ SZmalec

 • Jan Kos
  Jan Kos 5 miesięcy temu +2

  👍👌👍

 • Maciej Bogdan Stepien
  Maciej Bogdan Stepien 5 miesięcy temu

  1:24 "Faszystę" nie: "Antyfaszystę". Poza tym - dobrze.

  • Głos z Ameryki
   Głos z Ameryki 5 miesięcy temu

   Maciej Bogdan Stepien , czyli wilk w owczej skórze