Stanisław Michalkiewicz: KOD = KOMITET OBRONY DZIKÓW

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 10 sty 2019
 • Stanisław Michalkiewicz o skazanym prawomocnym wyrokiem Rafale Gawle, założycielu Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, odstrzale dzików i celebrytach, którzy walczą w ich obronie, a jednocześnie popierają prawo do aborcji. Odnosi się także do słów Pawła Rabieja, który w jednym z wywiadów powiedział, że brakuje mu potomka, kolejnych nacisków ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Georgette Mosbacher, a także napiętej sytuacji w Stanach Zjednoczonych.
  Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Michalkiewicza, prosimy o wpłaty za pośrednictwem serwisu PayPal (adres e-mail: st.michalkiewicz@gmail.com)
  #StanisławMichalkiewicz #Michalkiewicz #Michalkiewiczkanał
  ►subskrybuj kanał Stanisława Michalkiewicza --- tiny.pl/g3pcg
  ►Książkę Stanisława Michalkiewicza "Niemcy, Żydzi i folksdojcze" z autografem autora kupisz tutaj --- tiny.pl/gzjvd
  ►Książkę Stanisława Michalkiewicza "Niemcy, Żydzi i folksdojcze" kupisz tutaj --- tiny.pl/gzjv1
  ►Pakiet książek Stanisława Michalkiewicza kupisz tutaj ---tiny.pl/gzjvk
  ►Księgarnia internetowa wydawnictwa Capital --- capitalbook.com.pl
  ►Facebook wydawnictwa i księgarni Capital --- facebook.com/capitalbook/
  ► Strona Stanisława Michalkiewicza --- www.michalkiewicz.pl

Komentarze • 439

 • Stanisław Michalkiewicz

  Jeśli chcą Państwo wesprzeć wolne słowo i pomóc w rozwoju kanału Stanisława Michalkiewicza, prosimy o wpłaty za pośrednictwem serwisu PayPal (adres e-mail: st.michalkiewicz@gmail.com)

  • PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
   PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA 7 minut temu

   Piękny skrót:).

  • Bogdan Mazur
   Bogdan Mazur 4 dni temu

   Stanisław Michalkiewicz g

  • tomasz admin
   tomasz admin 6 dni temu

   +kamil B ..Samokrytyka ?.

  • tomasz admin
   tomasz admin 6 dni temu

   +Krzysiek Trąba ..Czytając komentarze do filmu pana Michalkiewicza jestem skłonny uwierzyć rozpowszechnianym plotkom, że w niektórych miejscach w Polsce coś dosypują do wody dostarczanej do domów.

  • Malcolm X
   Malcolm X 6 dni temu

   Ania Goszczynski czy moze pani podac przyklady, linki, itd. Cos mi pani tutaj zdeczka zdeczka podpierdala ogromna glupota🤣

 • PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

  Ta org. cały czas mutuje.

 • MKU1973
  MKU1973 5 godzin temu

  Panie Stanisławie, jak zwykle w samo sedno. Pozdrawiam i życzę zdrowia :)

 • Joe W
  Joe W 12 godzin temu

  Przyłączam sie do życzeń - dużo zdrowia ! Mój św pamięci ojciec był pana oddanym czytelnikiem to on zaszczepił wemnie miłość do pana felietonów i pańskiej twórczości! Pozdrawiam serdecznie.

 • Taxman Taxman
  Taxman Taxman Dzień temu +1

  pani żorżeta - ambasadorzyca !!!!!

 • Joanna Karwowska
  Joanna Karwowska 2 dni temu

  Cenię Pana Michalkiewicza za komentowanie wydarzeń politycznych w Polsce i na świecie, ale sprawy ochrony przyrody nie są mu widać bliskie. Sam zresztą mówi,że nie zna się na tym, a więc po co wypowiadać się na tematy z gruntu obce. A niewiele potrzeba, aby dowiedzieć się jakie są rzeczywiste cele odstrzału dzików, że nie jest to polowanie rutynowe. Jak wielu naukowców, w tym Polskiej Akademii Nauk negatywnie wypowiada się o tej akcji, która nie powstrzyma ASF, ale nawet je rozprzestrzeni. Żenująco zabrzmiało twierdzenie Pana Redaktora , nie poparte zresztą żadnymi źródłami, że dziki tak się rozmnożyły w polskich lasach, iż zaczynają im szkodzić przez buchtowanie (sic!). Panie Redaktorze to odwieczne zachowania dzików w lasach, a ich obecność zwiększa bioróżnorodność ekosystemów leśnych i w żaden sposób im nie szkodzi. Dziki nie są w Polsce pod ochroną i nie mają naturalnych wrogów, bo człowiek je wytępił! Szkoda, że łączy Pan masowe cierpienie zwierząt z działaniami KOD-u i zwolennikami aborcji. Ma się to jak przysłowiowa pięść do oka. Lubię Pańską ironię, ale tutaj jest ona całkowicie nie na miejscu.

 • wwnek1
  wwnek1 2 dni temu

  Lubię jak pan Michalkiewicz namiętnie i z ekscytacją wali w USA i ich sojuszników. Jednak człowiek sowiecki nie zmienia wrogów

 • piotrekskala
  piotrekskala 3 dni temu

  Panie redaktorze, nie jesteśmy ciemnymi ludami w ciemnych wiekch, bez ognia, uniwesytetów, badań naukowych, elektryczności czy np. internetu. Bez względu na to czy na Naszą diętę składają się wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego, czy Jesteśmy wszystkożerni jak np. świnia.
  Nie trudno dotrzeć do badań iż te intligentne zwierze (inteligencja na poziomie 4-5 letniego dziecka to całkiem duży iloraz jak na ich królestwo), zreszta jak wszystkie inne, posiadaja tak samo jak My cztery konczyny, oczy, uszy, serce, wątrobe, nerki itd. ale też układ nerwowy, a co za tym idzie odczuwają ból, emocje, nastroje. Mimo ze kształt poszczególnych części ciała, narządów, forma, umysł różnią się. Intensywność odczuwania bodźców jest taka sama jak u ludzi.
  Choćby z tego powodu, powinniśmy wykazywać się empatią i uważam że tym różnimy się od barbarzyńskich cywilizacji.
  Niemieckim nazistom nie można było odmówić inteligencji, czego nie powiedziałbym o rezunach ze wschodu.
  Nie mniej inteligencja nie musi iść w parze ze zrozumieniem.
  Możemy dostrzegać różnice antropologiczne między rasami ludzkimi lub odmienność formy u zwierząt. Nie mniej biologicznie, Nasza genetyka różni się 3-5%. Tak naprawdę odróżnia Nas umysł, kultura oraz inne wytwory intelektulne.
  Jednak czy mimo tych różnic nie możemy dostrzec także tego co dla Nas wspólne lub przynajmniej jako istoty na bardziej zaawanowanym szczeblu rozwoju nie rozłożyć nad nimi protekcji ?
  W Naszym ekosystemie, naturalnym wrogiem dzika jest wilk, po jeleniu, ptakach i mniejszych kręgowcach dzik stanowi jego główne źródło pokarmu, razem z sarną czy łosiem.
  Co ciekawe w okresie zimowym w ostatnich latach, często przewija się problem braku pożywienia dla wilków, które wygłodniałe wychodzą z lasów aby uzupełnić niedobory pożywienia blisko lub bezpośrednio w osadach ludzkich, atakując zwierzęta domowe.
  Apeluje do wszystkich aby mimo określonego stylu życia, przynależności religijnej, tradycji, diety i przekonań. Spojrzeli na zwierzęta troche bardziej Ludzkim wzrokiem.

  • tolek banan
   tolek banan 2 dni temu

   +piotrekskala Jak widać redaktor Michalkiewicz ma rację .Skoro zwierzęta są jak ludzie to ludzie muszą być jak zwierzęta.Niektórzy jak widać są dosyć infantylni, coś na poziomie 4-5 letniego dziecka, o czym świadczy wpis powyżej, więc powinni się świetnie odnaleźć w stadzie :)

  • piotrekskala
   piotrekskala 2 dni temu

   +tolek banan Na dzika nie znam. Ale znam na buraka, Powinienes sie zapakować do sokowirówki, ktoś pomocny wciska shake i Jestes gotowy :)

  • tolek banan
   tolek banan 3 dni temu

   Podaj lepiej jakiś przepis na mięso z dzika.

 • janosik Duvan
  janosik Duvan 4 dni temu

  Pan Stanisław jak zwykle w formie.
  Pozdrawiam.

 • Grzegorz Kozłowski
  Grzegorz Kozłowski 4 dni temu

  Panie rolnicy czekają na ten odstrzał dzików jak na zbawienie. Im więcej odstrzelą, tym lepiej dla nich.

 • cesarok63
  cesarok63 4 dni temu

  Pan Stanisław w super formie. Wiek wiekiem, ale prezydent Trump ponad rok starszy, a jakie problemy do rozwiązania (piękna żona Melania ponad 30 lat młodsza). Wszystkiego dobrego Panie Stanisławie, niech Pan do nas szczęśliwie wraca z Antypodów.

 • Robert Chrupek
  Robert Chrupek 4 dni temu

  Pan Stanisław jest jedyny i niepowtarzalny jak zawsze celnie.

 • Oskar Jańczak
  Oskar Jańczak 4 dni temu

  Paweł i Gaweł w jednym stali KODZIE

  Paweł gej, a Gaweł mu strzelał gole;
  Paweł, spokojny, nie wsadził nikomu,
  Gaweł najdziksze wymyślał swawole.
  Ciągle polował po swoim "Facebuniu":
  To faszysta, to nazista - między strony, stronki
  Gonił, uciekał, wywracał koziołki,
  Strzelał i trąbił, krzyczał na kuniu.
  Znosił to Paweł, nareszcie nie może;
  Schodzi do Gawła i prosi w pokorze:
  - Zmiłuj się waćpan, poluj ciszej nieco,
  - Bo mi na górze szyby z okien lecą.
  A na to Gaweł:
  - Wolnoć, Tomku
  W swoim domku. -
  Cóż było mówić? Paweł ani pisnął,
  Wrócił do siebie i czapkę nacisnął.
  Nazajutrz Gaweł jeszcze smacznie chrapie,
  A tu z powały coś mu na nos kapie.
  Zerwał się z łóżka i pędzi na górę.
  Stuk! Puk! - Zamknięto. Spogląda przez dziurę
  I widzi... Cóż tam? Cały pokój w błocie,
  A Paweł z widłami siedzi na komodzie.
  - Co waćpan robisz - Dziki sobie ratuję.
  - Ależ, mośpanie, ja zaraz zwariuję!
  A Paweł na to:
  - Wolnoć, Tomku
  W swoim domku.
  Z tej powiastki morał w tym sposobie:
  Jak ty komu, tak on tobie.
  Są też wersje śląska i żydowska.
  www.eioba.pl/a/30dy/pawel-i-gawel

 • Adam Wilenford
  Adam Wilenford 5 dni temu

  Szczęść Boże! panie Redaktorze. Cenię Pana poczucie humoru które jest afirmacja intelektu. I wiedzę i erudycję. Znajomość prawa, dyplomacji, polityki, historii i stosunków miedzynarodowych. Wiem że Pan co od zasady nie ustąpi ze swego ni krok. Nie może być tak że każdy kto się nie zgadza z S.Michalkiewiczem - to lewak. A z prezesem J,.Kaczyńskim - to ruski agent. Ale tak jest ;) To Pana sprawa nie moja. Moją jest powiedzieć - Nie jest dobrze, li tylko, pod doraźne zamówienie gawiedzi - ślizgać się po temacie bez jego przestudiowania - i wpisywać niczym arbiter w wartości lewackie - protesty naszej młodzieży wobec nakazanej w istocie w interesie niemieckim - przez Berlin a nadzorowanej oraz finansowaną (kilkuset złotowym ryczałtem) od trupa (słownik j.p PWN) - przez lewactwo z KE depopulacji a raczej eksterminacji 90 % gatunku wolno żyjących zwierząt w polskich lasach. Akcja ta służy w istocie podreperowaniu upadającego od 2014 eksportu i reputacji niemieckiej wieprzowiny. Dlatego berlińskim dogmatem na świat i dla rodaków jest że to wina ASF u polskich dzików. Bo niemieckie świnie są czyste i zdrowe. Mówi Pan "Dziki wychodzą z lasów" ? Mieszkam przy lesie. Runo lasów jest chemicznie skażone, a strefa betonu i dzikiej zabudowy szybko eliminuje zdrowy las..O traktowaniu lasu przez barbarzyńców jako składowisko cuchnących odpadów nie chcę się rozwodzić. Niechże Niemcy - robią u siebie - co chcą. Niech rżną jak na froncie Wschodnim. I niech od.... się od Polski raz i na zawsze. Rzecz w tym, że nadymający się przed nami swoją wielkością, dygnitarze - z gębą w kuble, wejdą pod stół a nawet pod podłogę - jeżeli i Berlin pardon, jeśli KE tak im rozkaże. Z kasy na depopulacje dzików i z wykonania rozkazów muszą się rozliczyć w strachu i " co do feniga".Porządek musi być ! www.dailymail.co.uk/wires/ap/article-6582269/EU-OKs-Polands-wild-boar-slaughter-fight-swine-disease.html Strach pomysleć, gdyby niemiecki komisarz nakazał dygnitarzom rzeź niewiniątek. Propaganda na usługach Berlina woła o ogniskach ASF w RP - ale milczy o lIczbie udowodnionych w roku 2018 wynikiem badań vet skonkretyzowanymi datą i miejscem przypadkach chorych na ASF dzików. Co znaczą krytyczne dla "zamówienia" UE naukowe opinie. Na temat straszenia gawiedzi już to "ptasią grypą" czy epidemią AIDS lub chorobą "wściekłych komisarzy", pardon krów a teraz ASF - naszych i obcych naukowców - co znaczą wobec pagonów komisarza UE ? U nas 100 tys armia snajperów, za unijny ochłap kilkuset zł od trupa wymordowała w 2018 168 tys z 230 tys dzików. 30 tys wymordują do marca 2019 "na wszelki wypadek" . To ok 90% populacji. Dygnitarze skrupulatnie wykonają "wytyczne KE tak jak kiedyś "prośby" Stalina. W tym jest odsetek co najmniej 99.7 % zdrowych. Jeśli już to bardziej buty i pojazdy snajperów mogą przenieść ASF z nad Buga nad Szprewę. Bo dziki nie fruwają., Nikt nie bada "podejrzanych" przed ich zamordowaniem. Ani loch ani warchlaków. To nie są polowania..To oszwabiona panika o golonkę i kotleta na które popyt w Europie maleje. Rzeź i huk dym i krew kładzionych pokotem tysięcy zwierząt spływających krwią. "To widać słychać i czuć". Taką "nawalankę" trzeba kochać. Jak niektórzy katoliccy księża. Dziki są chore ? A ich trupy już nie ? Podaż dziczyzny w sklepach zawrotnie rośnie. Ceny najniższe w historii. W każdym razie jako katolik i myślę że nie gorszy od Pana i bez związków z KODem, przejdę na koniec - do etyk chrześcijańskiej. Za śmieszne uważam wrzucanie do KODu i lewactwa systemu wartości św Franciszka z Asyżu, Konrada Lorenza, Alberta Szwajcera - etyki czci dla życia, czy wreszcie V przykazania dekalogu w którym brak wskazówki "Nie zabijaj ssaków naczelnych z gatunku Homo." Chyba że jak Pan raczył zauważyć człowiek staje się jak zwierzę. Bynajmniej i nie wyłącznie jak kapo w Auschwitz lub czynownik na Łubiance. Nie ma - tylko świętych Katolików (bywają też podli) I nie ma - tylko demonicznych lewaków. Radzę sięgnąć do katechizmu na który czasem Pan się powołuje. O treści ewangelii i nauczaniu papieża Franciszka, na temat wartości natury nie wspomnę, "Cuchnie lewactwem". Jezusa też nie będę cytował, bo może się okazać że lewak. Zacytuję jedynie fragment z orędzia noworocznego 2019 Prymasa Także brzmi groźnie (!) prawie jak manifest lewactwa ;) Jednak to prymas kościoła ks Bozowskiego którego poznałem osobiście. Także mojego kościoła " Jezusa mamy rozpoznać w człowieku chorym i cierpiącym, porzuconym przez innych, w przybyszu, w siostrze i bracie uciekającym przed wojną, głodem, śmiercią. Mamy Go rozpoznać - w stworzeniu niszczonym bezrefleksyjnie - przez ludzki egoizm i wyzysk.

 • Mirka R
  Mirka R 5 dni temu

  Swietne podsumiwanie dzikow i debili celebrytow gdzie ani dziki ani wilki nie wystepuja!!pseudo "ekolodzy" chorocelebryckie z naczelna "ekolizka"tvn jakos zamku w scisle chronionej i zdezelowanej puszczy poprzez budowe zamku jakos zadnej pary nie puscili jak dotad!!!obludnicy!!!

 • Ja aka Sztukmistrzzwarszawy

  Ja pierdolę. Jakim kretynem jest Michalkiewicz XD W dodatku obrońca pedofilów

 • Koniec Eurokołchozu

  11:11 oj tak drogi Panie Stanisławie, dzięki pani #Mosbacher miłość do legendarnej zielonej, potem w końcu do uzyskanej wizy a wreszcie teraz planowanego objazdu po całych a nie tylko po Florydzie minęła. Niebezpieczeństwo dostania mdłości na jej widok oraz upodlenia umysłowego dzięki tej pani rośnie.

 • czekpan
  czekpan 5 dni temu

  Panie Michalkiewicz w Polsce są wilki, które dzikiem nie pogardzą, jak Pan nie ma o czymś pojęcia niech Pan siedzi cicho. Proszę przemyśleć to, że nie można być ekspertem we wszystkich dziedzinach. Rozumiem, że Panu płacą za walkę z kodziarstwem, ale mów Pan o tym, na czym się Pan znasz np. służby, sądy, polityka, inaczej straci Pan wiarygodność....

 • Arszczur61ap
  Arszczur61ap 5 dni temu

  Polacy mają swojego Incitatusa, jest nim ulubieniec całej WSI i miast obywatel RYSZARD PETRU.

 • Arszczur61ap
  Arszczur61ap 5 dni temu

  Czy poprawnie tłumaczę (Kinga Rusin)? Królowa Rusi?

 • Arszczur61ap
  Arszczur61ap 5 dni temu

  *Animal animalis humanum est.* _Zwierzę zwierzęciu człowiekiem._

 • plutarc h
  plutarc h 5 dni temu

  Kds

 • Polin Polin
  Polin Polin 5 dni temu

  Pan Stasiu, no! On, to płyywa po bezkresnuch przyplywach idiiotu... - Jak, on sam lubi mówić: pozwól kretynowi mowić.. No. Cały Stasiu. A mówi dużo i wszędzie... Czym udowadnia swoją tezę.. Kretyn, jakich mało. Btw. Pewnie dostanę shado ana, ale co mi tam. Skoro doszło do sedna.. Pozdrawiam Twoją paranoję.

 • heniaso
  heniaso 6 dni temu

  Panie Stasiu niech Pana kaczuszki podepczą 😂

 • Pan Krzysztof
  Pan Krzysztof 6 dni temu

  Mistrz 🤣

 • ewamroz18
  ewamroz18 6 dni temu

  byt niebyt odbyt oto jest pytanie albowiem będąc w odbycie myśli o niebycie filozof gej

 • Michał
  Michał 6 dni temu

  Panie Stanisławie... serdecznie dziękuję za tą intelektualną ucztę :) miód dla mych uszu i bezgraniczny uśmiech na buzi :)

 • Łachu Chrobry
  Łachu Chrobry 6 dni temu

  holocaust dzikow to mis na miare mozliwosci POsmiewiska.....

 • Henryk Busz
  Henryk Busz 6 dni temu

  Może pan coś powiedzieć o ,,niemieckim cudzie gospodsrczym po II wojnie,, Dr Brzeski ma ciekawe informacje

 • JEN GRZEGORZEWSKI
  JEN GRZEGORZEWSKI 6 dni temu +1

  Za parę grozy kupię parę sztuk kiełbasa znakomita skóra do kolekcji

 • Iry-Hor
  Iry-Hor 6 dni temu

  To jest atak na chochoła, nieuczciwy erystyczny wybieg. Skąd się Tobie, człowieku KOD wziął w tej bajce? Tak się składa, że po stronie organizacji chroniących te dziki stoją ludzie w kolosalnej mierze krytyczni wobec harców Gawła. Ba, są to nawet myśliwi. Z logicznego punktu widzenia ta krwawa łaźnia może przynieść więcej szkody niż pożytku - co pokazują liczby wskazujące na szybki wzrost ASF po rozszerzeniu polowań na skalę całoroczną. Tą decyzją PiS odgrzewa kotleta, którego swego czasu przygotowało PO. Bezsensowne marnowanie pieniędzy i robienie syfu w lesie.

 • tomasz admin
  tomasz admin 6 dni temu

  Ten gostek w czerwonych portkach z reklamy, pasuje do wykładu pana Stanisława Michalkiewicza jak przysłowiowy kwiatek do kożucha. Oczywiście czerwonego gostka nie zaliczam do barwnej części tego duetu, raczej tej szarej...........strefy.

 • bartman
  bartman 6 dni temu

  Już widzę pierwszego dzika do odstrzału ,to ten tłusty odyniec ,który dostał 2 lata do odsiadki.

 • Wladyslaw Hardek
  Wladyslaw Hardek 6 dni temu

  PANIE Stanislawie...MaszPan doskonaly dostep do zrodel informacji i mow Pan ludzkim glosem i na temat oczekiwan ludzi struggling with normal life...KTO i jak komplikuje zycie
  Polakow everyday...
  To nie jest temat jak Walesa zawalil bedac tylko Walesa...
  Nie ZAWRACAjcie glowy Polakow i nie budujcie sztucznych "zagadnien" ale miejcie gotowe i zgodne odpowiedzi na obecne czasy dotyczace Obecnego Pokolenia Polakow

 • Thorian Kel
  Thorian Kel 6 dni temu

  No, niech pan powie swoim owieczkom, kim to tak naprawdę są ci krystaliczni demokraci - podpowiem tylko, że oni wszyscy razem ze złocistą panią i czekistą grają do jednej bramki.

 • Krzysztof
  Krzysztof 6 dni temu

  Troszké cicho. Pozdrawiam.

 • DARIUSZ DEREWENDA
  DARIUSZ DEREWENDA 6 dni temu

  Stłamsić i zostawić z dzieckiem 😁👍

 • Julius Koenig
  Julius Koenig 6 dni temu

  Nawet twoj syn nie moze sie patrzec na ten twoj hitlerowski ryj

 • sbb 19
  sbb 19 6 dni temu

  to jest ale debil

 • Mariusz Lechowicz
  Mariusz Lechowicz 6 dni temu

  Panie Stanisławie dziękuję za pana obecność i punktację idiotów śmieję się przez łzy ale bardzo dziękuję i zdrowia życzę by był pan z nami jak najdłużej

 • Adam Cygański
  Adam Cygański 6 dni temu

  Gawła skazali na więzienie, a tu Michalkiewicz opowiada o umorzeniu...
  Chyba go coś niedoinformowani.

 • Amahl Saddam
  Amahl Saddam 6 dni temu

  Panie STanisławie, nie jest drogi, takie naboje nie są drogie.koło 5 złotych nabój

 • Aleks Pe
  Aleks Pe 7 dni temu +2

  Rafał Gaweł dostał dwa lata odsiadki - wyrok jest prawomocny. Pójdzie siedzieć to może się nauczy jak należy normalnym być. Pan Stanisław bardzo pięknie wręcz poetycko nazwał KOD tj Komitet Obrony Dzików. Nic dodać nic ująć. To po prostu mistrzostwo. Pozdrawiam pana Stanisława serdecznie. Łapka w górę.

 • eradycator
  eradycator 7 dni temu

  szędzie w cywilizowanym świecie populacje dzika reguluje sie przy zastosowaniu pułapek żywołownych

 • Monika Blaszkowska
  Monika Blaszkowska 7 dni temu +1

  I jak tu Pana nie kochac!!!! 😁

 • Jacek Szaniawski
  Jacek Szaniawski 7 dni temu

  Zyj Czlowieku jeszcze dlugo, jak my sobie bez Ciebie damy rade? z tymi wszystkimi klamczuchami? jestem wstrzasniety iloscia informacji ktore Pan ma, nawet nie wiedzy, ale wlasnie biezacych informacji. na szczescie nie wygladasz Pan na kogos kto stoi nad grobem.,

 • Tadeusz Kowalczyk
  Tadeusz Kowalczyk 7 dni temu +2

  100 lat, p. Michalkiewicz. 100 lat!
  I niech się Pan nie wykręca okropną przyszłością, jaką przewiduje w najbliższych latach. ;)

 • Regina Wieladek
  Regina Wieladek 7 dni temu

  Jak nie korniki to dziki...zbuchtowane lasy...Tematy zastępcze, tymczasem więcej szkody ponosimy przez wdrożenia idiotycznych ustaw i politykę uprawianą na klęczkach.

 • 7huzar7
  7huzar7 7 dni temu

  Jak Pana szanuję i podziwiam, to na temat łowiectwa Szanowny Pan bredzi.

 • Piotr Więckowski
  Piotr Więckowski 7 dni temu

  Ten Gaweł to jakiś zasrany pederasta i debil

 • kristina loqvist
  kristina loqvist 7 dni temu

  ❤️💃

 • conte marian
  conte marian 7 dni temu

  Panie Redaktorze, ja chciałem dodać cokolwiek odnośnie dzików, bo może nie każdy zauważył. Otóż dzik to przecież świnia, tylko dzika. A świnia jak wiadomo nie jest koszerna. A las, w którym żyje świnia też nie jest koszerny. A któżby chciał otrzymać niekoszerny las? I jeszcze trochę o statystykach: niegdyś statystyki dotyczące polowań prowadziły koła łowieckie, a od kilku lat prowadzi je Ministerstwo (dawniej: Ochrony) Środowiska. Jak się dzisiaj okazuje, liczba corocznie odstrzelonych dzików okazywana w statystykach ministerialnych jest dziesięciokrotnie większa od statystyk łowieckich z ostatnich lat jej prowadzenia. Czyż nie interesujące?

 • top agrar Polska
  top agrar Polska 7 dni temu

  JAk to jest z tym odstrzałem dzików? Polecamy ten komentarz www.topagrar.pl/filmy/poranna-trojpolowka-22-awantura-o-odstrzal-dzikow-fakty/

 • Waldemar Wieligda
  Waldemar Wieligda 7 dni temu

  Troszkę za dużo jadu.

 • Jolanta Kamsvåg
  Jolanta Kamsvåg 7 dni temu +1

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏PANIE MICHAŁKIEWICZU JEST PAN WSPANIAŁY

 • Aleksander Lawresz
  Aleksander Lawresz 7 dni temu

  Pozdrawiam i zdrowka zycze

 • Jolanta Kamsvåg
  Jolanta Kamsvåg 7 dni temu +1

  ODSTRZELĄ TYLKO DZIKI Z LEWICY A Z PRAWICY PUSZCZĄ WOLNO

 • adal
  adal 7 dni temu

  [P] Gdzie kończy się władza rodzicielska wg koncepcji wolnościowych? Na jak wiele można sobie pozwolić wychowując dziecko? Czy siniak, złamanie, czerwony tyłek będą naruszały zasady specjalnego kodeksu jeśli w ogóle trzeba by go stworzyć?

 • anna galas
  anna galas 7 dni temu

  Pani Mosbacher została po prostu postawiona na straży amerykańskich biznesów w Polsce tzn Bantustanie i tyle.Jest głupia

 • Jagna Zusak
  Jagna Zusak 7 dni temu

  Panie Stanisławie jest pan skarbnicą wiedzy i niedościgłego poczucia humoru.Dziękuję.

 • asus
  asus 7 dni temu

  dziki zarazone jakims wirusem i mnoza sie na potege,chociaz zdychac powinne-dziwny wirus niczym globalne ocipienie,ktore nawet poludnie Europy siegnelo i sprowadzilo mrozy i snieg.Najgorsze sa te celebrytki,ktorym komorki zupelnie powysychaly od nadmiaru myslenia ws humanizmu zwierzat.Mysle,ze ten wirus AFP atakuje glownie istoty humaidalne,ktorym rozmiekcza kore mozgowa,i przenosi sie bardzo szybko na cala Europe za pomoca zapisow na kontach bankowych,ktore mozna uruchamiac jednym kliknieciem,i tacy zarazeni od razu sie uaktywniaja i roznosza zaraze.Ale co sie dziwic,jak dwie celebrytki o urodzie niespotykanej wrecz w kosmosie,tj pani Zorzety i pani Azarii rzadza republika bananowa,i wszystkie malpy skacza z drzewa na drzewo na kazy gwizdek pieknych pan ambasadoressow.

 • Rodia Baczyński
  Rodia Baczyński 7 dni temu

  9:31 nie mogę się opanować ... ze śmiechu. Zapewnił mi Pan wieczór w doskonałym usposobieniu ;)

 • Mariusz Godlewski
  Mariusz Godlewski 7 dni temu +2

  Podobno lewacy przygotowują ustawę antyaborcyjną dla zwierząt.

 • prawy85
  prawy85 7 dni temu

  Erudycja, wiedza, oczytanie, błyskotliwość, humor... Panie Stanisławie dużo zdrowia, bo tacy jak Pan są niezastąpieni. Taka prymitywna hołotka o której zapewne wspominał Pan z obrzydzeniem nie dorasta do sznurówek.

 • Assa Saas
  Assa Saas 7 dni temu

  Chcę sprostować jedną rzecz, polowanie na dziki generuje takie same koszty jak na pozostałą zwierzynę, a buchtowanie w lesie jest dla lasu korzystne, natomiast na polach i łąkach już nie. Jestem myśliwym i nie popieram tego rządowego pomysłu.

 • wonky
  wonky 7 dni temu

  chcę przypomnieć że król Jagiełło zarządził wielkie łowy przed wyprawą wojsk na krzyżaków....

 • Lukkaa L
  Lukkaa L 7 dni temu +1

  W przypadku Pana Rabieja, nie weterynarz, a proktolog potrzebny.

 • Krzysztof Nowak
  Krzysztof Nowak 7 dni temu

  Wiadomo ,że to nie jest nagonka na dziki ,tylko polityków na polityków, głównie na pis (of shit).Zgadzam sie z Panem Stanisławem niemal we wszystkim , prócz emerytur dla uboli (wpier...kijem i 1000 zł a nie emerytury zdrajcom i szmatom ).Akurat CAŁE środowisko naukowe jest przeciw ,tylko że PROBLEM POLEGA NA TYM ,ŻE CWELEBRYCI I KODOMICI czyli neoesbecja...ale problem nie rozwiąże odstrzał ,natomiast zdestabilizuje środowisko. Wg wielu naukowców dziki nie przenoszą tego wirusa w dużym stopniu , pozatym mamy już zdrową populacje wilków m in dlatego ,że mamy ich pokarm w lasach ...JA NIE CHCE ,ŻEBY W POLSKICH LASACH BYŁY TYLKO KU.....WY I KRASNALE ...Polska jest na tyle dużym krajem ,że możemy mieć populację dzikich zwierząt i nie wiewiórek tylko m.innymi dzików i wilków...poszukajce info na kanałach o dzikach na YT, tam mówią to co naukowcy.Wiem ,że mamy ekoterroryzm i debili ekologów (czyli paru kolesi cwaniaczków i ich stadka głupich nastolatek) , ale nauka udowadnia ,że natura nie znosi prózni , jeżeli wybijemy dziki , zastąpią je te również chore z Białorusi i upadliny. Zauważyłem ,że nasi prawicowi komentatorzy też czasem atakują tematy na wyrost ....raz na 100 lat lemingi(!) też mają racje ,w przypadku dzików nie opłaci sie je wystrzelać ,spowolnimy tym rozwój lasów (a tym samym drewna przemysłowego)
  Uwielbiam Pana Stanisława słuchać ,ale na wszystkim sie nie zna ...tu chodzi tylko oto ,żeby lobby 50-60 cio letnich nachlanych dziadów z flintami mogło poudawać prawdziwych mężczyzn (z ambony) albo z nagonką .Tacy kolesie SĄ PAŁAMI I FARMAZONAMI , bo w USA poluje sie sam na sam z dzikiem a nawet Z ŁUKIEM.
  Jakby ktoś chciał sapac to nie jestem wrogiem polowań ,kiełbska, szyneczka i smalec z dzikiego świniaka jest njlepszy ALE Q VA Z GŁOWĄ !!! ....i bez tego polsko- ruskiego debilizmu z PRLu

 • Rob Al
  Rob Al 7 dni temu

  13:50 Za Stalina komuniści wszędzie nadawali nazwy placom czy alejom Roosevelta i Waszyngtona. Nie było niechęci

 • Paweł Assassin
  Paweł Assassin 7 dni temu +2

  Świetny humor!

 • WieR
  WieR 7 dni temu +2

  Od Pana Stanisława nawet najgorsze wiadomości podane błyskotliwie i z humorem odbieram z mniejszym stresem za co serdecznie dziękuję. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

 • GRZESIEK129
  GRZESIEK129 7 dni temu

  Liczebność dzików jest ok, liczebność ludzi powinna być zredukowana. Po co żyje takie coś jak kijowski czy thun ? A takich folksdojczy i kolaborantów w Polsce mamy spoko powyżej miliona...

 • Nelson Muntz
  Nelson Muntz 7 dni temu +1

  dlaczego wizrelu360 i mn są takimikkonfidentami nieprzyjmującymi żadnej krytyki ????

 • Justyna Mariola Nowakowska

  I WYCHODZI SZYDŁO Z WORKA CO JEST GRANE CHODZI O KASĘ DARMOWĄ WYCIĄGNIĘTĄ Z BUDŻETU POLSKI ALBO Z UE . ZŁODZIEJSTWO JAK BĘDZIE OPŁACONE TO BĘDZIE TO SIĘ ROZRASTAĆ JAK TE KULAWE FUNDACJE KTÓRYCH PEŁNO W POLSCE i NIE TYLKO ....

 • monika
  monika 7 dni temu

  Michalkiewicz ,poprosze o troche wiedzy o tym gawle ...to nie jakis tropiciel faszyzmu , lecz zwykla lewaczyna , ktory zasłyną z wystawiania sztuk przeciw naszej wierze i kosciołowi !!!

 • Lucius
  Lucius 7 dni temu

  Dlaczego red. Michalkiewicz ma tylko 20 tysięcy subskrypcji?

  • Stanisław Michalkiewicz
   Stanisław Michalkiewicz  7 dni temu +1

   Już 20 tysięcy, kanał nie ma jeszcze trzech miesięcy. Cały czas się rozwijamy. Serdeczności, zespół Pana Stanisława

 • misiokinsale
  misiokinsale 7 dni temu

  Gaweł jeden powinien dostać medal Diduszki Leżącego.

 • M
  M 7 dni temu +2

  👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Marcus Maximus
  Marcus Maximus 7 dni temu +1

  Jakoś nie ufam tym co robią jakieś akcje typu szyszkowego. Cały ten "pomór amerykański " to orkiestra dla niszczenia Naszych Polskich Stad Zarodowo -Hodowlanych. No bo świnka dla Semitów jest nie halam ... a tu Polin nadchodzi. Rolnicy hodować mają owce, woły no bo to jest "czyste" . Czy dziki dzik jest zagrożeniem dla żydów ?? czy zapasem jedzenia na wypadek głodu ?? dla ...

 • mikulaszkocur
  mikulaszkocur 7 dni temu +1

  Mam kilka pytań do pana Stanisława.
  1. Chciałbym zapytać o geopolitykę. Wypowiadał się pan o niej z pewnym lekceważeniem (nazywając "suchym brandzlem" i przytaczając anegdotkę z przeszłości), a jednak pana analizy sytuacji w Europie i na świecie bardzo często pokrywają się z przewidywaniami specjalistów w dziedzinie geopolityki. To zbieg okoliczności, czy może jednak zna pan geopolityczne analizy i prawidła, a tylko w pewnych aspektach traktuje je z rezerwą?
  2. Jeszcze kilka lat temu PLclip'owych publicystów - takich jak pan, choć oczywiście pisywał pan również przez wiele lat książki czy też artykuły w rozmaitych periodykach - traktowało się jako ostoję wolnego, prawicowego słowa. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że prawa część PLclip'a zamienia się niestety w rynsztok. Pojawia się coraz więcej mędrców wyciągniętych z kapelusza i plotących zupełnie zdumiewające brednie. No właśnie, ale czy na pewno z kapelusza? Nie sądzi pan, że na przestrzeni kilku ostatnich lat prawicowa część polskiego Internetu została po prostu zinfiltrowana przez agenturę? Żeby odciągać uwagę od naprawdę wartościowych treści, a zatruwać umysły wulgarnymi, agresywnymi, chamskimi wypowiedziami szemranych typów.
  Nie chodzi mi tu oczywiście o szafowanie "ruskim agentem" pod adresem każdego, kto ma odmienne zdanie. Takie zachowania to domena doktora Targalskiego. Ale dostrzegam mnóstwo naprawdę niepokojących trendów, na przykład jakieś kompletne banialuki o Wielkiej Lechii, potędze zapomnianego, słowiańskiego mocarstwa.
  3. Jaka powinna być polityka Polski względem Ukrainy? Z jednej strony wszyscy ciągle przypominają sławetne zdanie Lecha Kaczyńskiego ("najpierw Gruzja, potem Ukraina..." - PiSowcy traktują to jako proroctwo, niebawem chyba spróbują Kaczyńskiemu wywalczyć status błogosławionego) i powołują się na Giedroyca, ale... No właśnie. Przecież Jerzy Giedroyć wyraźnie podkreślał, że Polska powinna poszukać porozumienia się z Rosją, jeżeli na Ukrainie odrodzi się na szeroką skalę antypolski nacjonalizm. Nie zakładał popierania Ukraińców za wszelką cenę. A z tego co widzę, Polska jak zwykle chce się w coś angażować "za wszelką cenę" i popierać Ukrainę, nie zważając na kolejne, groźne afronty kijowskiego rządu.
  Z jednej strony istnienie niepodległej Ukrainy jest w naszym interesie, z drugiej - istnienie silnej Ukrainy sprzymierzonej z Niemcami i czczącej Banderę w naszym interesie zdecydowanie nie jest. Jak to pogodzić, ma pan jakiś pomysł? A może nawet koncepcję, wzorem samego Kukuńka?: )
  4. Ostatnie pytanie, również w temacie ukraińskim. Trudno powiedzieć, ilu imigrantów zza wschodniej granicy tak naprawdę u nas w tej chwili jest - na pewno grube miliony. Magazynierzy, dostawcy, kierowcy Ubera, pracownicy fizyczni - te proste zawody zostały niemal w całości zdominowane przez Ukraińców. Ci przybysze potrafią po roku spędzonym w Polsce mieć wciąż kłopoty ze skleceniem kilku zdań w naszym języku. Nie sądzi pan, że to zmarnowana szansa i roztrwoniony potencjał? Czy polski rząd nie powinien - zamiast bezczelnie zatajać przed obywatelami realny problem z imigrantami - wystąpić z jakimś potężnym programem polonizującym tych ludzi? Państwo wydaje tyle pieniędzy na rozmaite idiotyzmy, a tutaj przynajmniej byłby z takiego programu istotny pożytek, bo potężna, niezintegrowana diaspora ukraińska w połączeniu z banderyzmem za wschodnią granicą jawi się moim zdaniem jako olbrzymie zagrożenie dla naszego kraju. Moim zdaniem należałoby kanalizować te nastroje, zamiast chować głowę w piasek. Żeby dokonać tego na Ukrainie - nie mamy dość siły, to już chyba jasne. Więc może oddziałujmy chociaż na Ukraińców w Polsce?

 • Ryszard wakulinski
  Ryszard wakulinski 7 dni temu +1

  dziki sie szybciej mnoza jak mysliwi strzelaja --a sluzalcow obroncow wszystkiego jest ci unas dostatek

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 7 dni temu +1

  17:51 platnych , platnych urlopach - tylko z 4 tygodniowym opóznieniem plclip.com/video/oF0NZR59J-M/wideo.html

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 7 dni temu +1

  15:50 budowanie muru a plclip.com/video/oF0NZR59J-M/wideo.html socjalistyczne zamykanie panstwa

 • ochudzki124
  ochudzki124 7 dni temu +5

  Jak słucham lub czytam jakieś wiadomości to tak wszystko jest na sucho. .. a u Pana Stanisława tak jest to ciepło i przejrzyście przedstawione pozdrawiam 😉 , a w drugiej części kosmate myśli. ... widać że jak zawsze w formie 😆

 • Krzysztof Chlebowski

  Ja proponuję, żeby pan Stanisław, który nawiasem mówiąc, bardzo ladnie rozne historie opowiada, opowiedzialby troszkę do jakiego kurka podpięta jest pewna organizacja z Torunia, ktora doi państwo znacznie skuteczniej niż jakakolwiek oranizaja pozarzadowa tropiaca faszystow, a z ktorą pan Stanisław jest niejako związany.

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 7 dni temu +2

  5:52 to dzisiaj towarzysze partyjnie nie jezdza na POlowania dzików ? jak za dawnych dobrych czerwonych socjalistycznych czasów ?

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 7 dni temu +5

  POmagdalenkowy bandytyzm polityczny - z Polski zostal I-I ó J duupa i kamieni kupa #GlosZAmeryki

 • oyama atom
  oyama atom 7 dni temu +4

  Polska ma pecha.teraz na forach międzynarodowych stworzą nowa schize(holocast dzików).tv2 w Norwegii puściła program że Polacy mordowali Żydów.i norki nazywali mnie polski bandyta.program był emitowany w październiku 2018r.naszczescie wyjechałem z tego nieżyczliwego kraju!

 • Głos z Ameryki
  Głos z Ameryki 7 dni temu +2

  jak zwykle biega o £€¥$ SZmalec

 • Ziutek Polak
  Ziutek Polak 7 dni temu +2

  👍👌👍

 • Siestrzewit No Longer Slaves

  Polaka jest szykowna na nowe państwo żydowskie Polin (judeopolonia albo trójmorze) i jak wiadomo wszem i wobec że żydzi nie jedzą wieprzowiny więc świń się pozbyto a teraz dzików nadszedł czas smutny .... aby czasami jak żyd pójdzie na spacer do lasu w Polin nie napatoczył się czasem na brudne zwierzę z piekła rodem ... a to że świnia często mądrzejsza od żyda bywa to już inna sprawa 😨🕎😨🕎💩

 • Maciej Bogdan Stepien

  1:24 "Faszystę" nie: "Antyfaszystę". Poza tym - dobrze.

  • Głos z Ameryki
   Głos z Ameryki 7 dni temu

   Maciej Bogdan Stepien , czyli wilk w owczej skórze

 • Daw Wys
  Daw Wys 7 dni temu +1

  Sam nie wiem co gorsze. Przymusowy sojusz z Rosją czy żydoamerykańska ustawa rozbiorowa Polski act 447... Jest jeszcze chiński smok, który ani z nami nie graniczy i ma ogromny interes do Polski, jedwabny szlak! Rosja i Chiny są w sumie w sojuszu. Chiny na pewno będą bronić jedwabnego szlaku, w tym Polski. Rosja jako sojusznik Chin nie odważy się nas zaatakować. Wygląda na to że od wschodu Polska jest bezpieczna. Niemcom nie można ufać, w końcu jesteśmy z nimi w stanie wojny a ich anty Polski program Mittel Europa, realizowany poprzez unię europejską niszczy naszą gospodarkę, rolnictwo, kulturę a nawet przyrodę! Już nawet nie wspominając o multi kulti, pedałach wszędzie, masowej emigracji Polaków z Polski itp. USA za to uchwaliło akt rozbiorowy Polski i okupację na rzecz żydów, act 447! Widać wyraźnie że ze wschodem będzie nam lepiej!

 • ziomus561
  ziomus561 7 dni temu

  Pytanie. Na co Pan obstawia, jaka bedzie kampania do wyborow parlamentarnych (no juz kij z euroPEJSkimi), co moze sie wydarzyc, czy ludzie w koncu zmadrzeli, czy jednak zamiast PiSu beda wybierac tych samych s... pod innym sztandarem, co okresla Pana Przyjaciel jako "banda czworga, pieciorga ..." etc. Moze to tez byc mniej wiecej tak, iz POPiS startowac bedzie osobno, a potem i tak wydymają Polaków jak zwykle?

 • An Kom
  An Kom 7 dni temu +4

  Wszystkie dziki zholokaustować :-) haha, dobre.
  A swoją drogą ile w Polsce jest takich kurew jak Gaweł, -nie sieje, nie orze a dobrze się miewa. Jak by to całe towarzystwo od mierzenia ilości gówna w gównie odciąć od kroplówek z kasą, to okazałoby się że nie potrzeba imigrantów do roboty.

 • Jan Zgórmysyny
  Jan Zgórmysyny 7 dni temu

  Wermacht, SS, Abwera nie dała rady z partyzantką przez 5lat a ci chcą wybić wszystkie dziki w miesiąc!!!:))

 • Ka Zet
  Ka Zet 7 dni temu +5

  Polska pis miała wstać z kolan, zamiast tego nażarła się pigułek gwałtu i wszyscy mają używanie...

 • lucy mroz
  lucy mroz 7 dni temu +5

  W Polsce trzeba zorganizowac kontrolny odstrzal agentury wszelakiej ...tylko kto taki rozkaz wyda?

 • Ja Grzegorz
  Ja Grzegorz 7 dni temu +1

  Panie Stanisławie, to o Rusin było jednak niestety słabe, ona podawała bardzo merytoryczne argumenty. Poza tym jak zwykle świetne nagranie!

 • Tom1977PL
  Tom1977PL 7 dni temu +1

  Interesujący odcinek.