Zakazany lek

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 13 wrz 2018
 • Wiecej informacji i zamowienia pod numerem : 790670260

Komentarze • 635

 • Daria Śliwińska
  Daria Śliwińska Dzień temu

  Panie Adolfie zawsze dla Pana łapka do góry.

 • Marian Biskupik
  Marian Biskupik 7 dni temu

  Panie Kudliński.
  Proszę nie łgać i nie wykorzystywać naiwności Polaków.
  Nie było i nie ma ani rasy "słowian" ani "narodu słowiańskiego".
  Słowianin znaczy człowiek niewolny, zniewolony, niewolnik, rab, pies. To stan społeczny a nie rasa czy narodowość!
  Jeszcze raz:
  Słowianin znaczy niewolnik.
  Słowianie to znaczy niewolnicy.
  Niewolnik słowianina tłumaczone jako słowiański niewolnik to "slave slave"!
  Nigdy nie było nacji o nazwie "Słowianie" ani rasy o nazwie "Słowianie". Słowianie to stan socjalny/społeczny określający na całym świecie ludzi niewolnych, czyli niewolników.
  Zbyt często na PLclip jaki to tępy sęk, fircykowaty i zindoktrynowany, antypolski trefniś, czy jaki to szebesgojów, pogardliwie, a często i "na wesoło" (jak przystało na dobrego, "zakamuflowanego", yankeeskiego, a w każdym razie antypolskiego, kapturowego agenta wpływu) rasę ARYJSKĄ nazywa słowianami... niewolnikami...
  Przecież my jesteśmy Arya czyli dumni, szlachetni, potomkowie homosapiens sapiens.
  Homosapiens sapiens, którzy zostali zepchnięci przez neandertalczyków w niesprzyjające życiu tereny w głąb lądu, gdzie puszcza i ostry klimat ograniczały dostęp do słońca i zwierzyny. Dlatego homosapiens sapiens zmutowali: nabawili się bielactwa , wskutek niedosłonecznienia i braku w diecie odpowiedniej ilości vitamin A, D, E, K, zawartych w mięsie i krwi. Homosapiens sapiens i biali Arya sami stanowili pokarm dla kanibalistycznych neandertalczyków. Borykający się z bielactwem homosapiens sapiens zmuszeni byli żywić się runem leśnym i pokarmem przede wszystkim roślinnym... (w ten sposób właśnie żyjąc w cienistych puszczach nabawili się bielactwa). Z bielactwa "wyleczyła" ich dieta bogata w selen, karoten, vitaminę C, A i słońce bo pracowali w polu. Arya to rolnicze czyli germańskie plemiona.
  GE to po staropolsku matka ziemia:
  GE o logia
  GE o grafia
  GE o dezja
  GE o da....
  GE znaczy Ziemia (matka ziemia w znaczeniu aryjskim, czyli chłopskim: Borynowym, Czereśniakowym - z "Czterej pancerni i pies".
  German to po staropolska nazwa gospodarza-farmera (po sasku, staroangielsku, po łacińsku ) lub po prostu chacjendziarza czy chutora czy HUTORA, gospodarza, hospodyna, hospodara, gospodyna!
  Ziemia Germans ka, to ziemię na której i z której żyją ludzie wolni, szlachetnie, dumni, sami zdolni sobie wypracować dobrobyt.
  Dlatego czcili tą Matkę Ziemię, a że gdy któremu okruch chleba spadnie na ziemię to go podniesie i nabożnie ucałuje, przepraszając Matkę Ziemię, za to, że nie uważał należycie w obchodzeniu się z owocem Jej łona...
  Niemce - (znaczy nie mający ziemi - ludzie bez ziemi): to była i jest obecnie mieszanina różnokolorowych ludzi: i rudych semitów (pół Arya i pół neandertalczyków, pół białych i pół azjatów = żółtych), postneandertalczyków, niedobitków Syryjczyków i Rzymian oraz Franków czy innych renegatów z legionów rzymskich ale i renegatów aryjskich: bandytów, wygnańców, złodziei, zbójów, obiboków gardzących pracą w gnoju i znoju czyli pracą na roli.
  ARYA, Arija - znaczy szlachetny, dumny!!! - a słowianin znaczy niewolnik.
  Arya to rasa biała z Y-DNA R1a, my mamy białą cerę śniadą od słońca i pracy w polu, jasne włosy i mamy jasne: niebieskie, zielone, stalowe, itp. oczy jako pozostałość po bielactwie: wyleczonym selenem z grzybów i owoców leśnych oraz vitaminami z warzyw, orzechów, siadłego mleka, kiszonek i miodu a także promieniowaniem elektrostatycznym między jonosferą a ziemią/glebą bogatą w miedź, uran, i inne metale miedzi towarzyszące, z terenów Gór Sowich i najstarszych gór w Euro Azji, czyli Gór Świętokrzyskich.
  Dlaczego ludzi z Y-DNA R1a z Tadżykistanu, ARMENII, Pakistanu, Afganistanu, Indii, Iranu, Syrii nazywają Arya/Arija/Aryja/Arua/Aua a niczym nie różniących SIĘ z wygladu od nich ludzi z Y-DNA R1a z Polski i terenów tzw. Europy Wschodniej łajdacy nazywają slaves czyli słowianami czyli niewolnikami?
  Dlaczego polskie antykulturowe (i nie tylko) ELYTY szczególnie Tszeciej Żeczpospolytej Pomrocznej nie odkłamują historii?
  Sasi to Ariowie z dzisiejszej "Ziemi Łowickiej". Sas po "staropolsku" znaczy ORZEŁ. GNIEZNO to SASKIE miasto! To wiedziała moja babcia! Skąd tyle nienawiści dla rolniczych "Gerów", "Bosych Antków", Ger-manów i dumnych gospodarzy/gospodarów/hosodarów/hospodynów/Gospodynów/Panów na swoim/Lachów/Panów? ("twego syna gospodyna matko zbawienia Maryja" .... Pan Tadeusz, Pan Jan, Pani Matka...)???
  Dlaczego (obecni - od 500 lat) anglosasi odebrali nam splendor i nazwę Germanie czyli gospodarze/rolnicy/farmerzy i podarowali nasz splendor i naszą nazwę Niemcom czyli nomadycznym zbójom zamieszkującym postneandertalskie jaskinie, a od czasów rzymskich budowle i zamki budowane aryjskimi a ściślej VENEDYJSKIMI/WANDALICKIMI/WIŚLAŃSKIMI niewolnikami i rzemieślnikami??? (vide: parafialne i kupieckie księgi oraz kroniki z Moguncji)? Czyżby to kara za utopienie przez Wiślan Rzymu w rzymskim gnoju? Przecież to był sprawiedliwy odwet Arya de facto na rzymskich semitach -, wszak Rzymianie to nie etruskowie lecz semici: euroazjaci, odpowiadający za "Wielką zdradę rzymską Gotów": polegającą na karmieniu rzymskich psów bojowych ciałkami wykorzystywanych i bezczeszczonych w rzymskich orgiach dzieci Gockich! Goci to nasi obecni górale "ze Zakopanego, a i ze Nowego Sąca"...
  Niemce sami siebie nazywali Deutsche. Ducze. Niby przewodnicy, kierownicy, ci, którzy rządzą i rozporządzają! Podobnie wmowili sobie wybraństwo jak Żydzi.... tylko...
  Dlaczego łajdacy ukrywają, że Scytowie to dzisiejsi Kielczanie i Rzeszowianie? Czemu ma to wszystko służyć? Dlaczego nikt Polaków nie uczy, że Hunza z Chin mają wygląd i geny Polaków z CENTRALNEJ POLSKI?
  DLACZEGO nie uczą, że Kitajskie plemię z Mandżurii to Scytowie?
  Że walczyli jak Husaria ze skrzydłami u siodeł i ich bronią były proste kosy na dłuuuugich drzewcach? Dlaczego nas się gnoi, poniża, morduje, okrada, prześladuje, oszukuje i wyzyskuje jak niewolników? Za co? Za to, że walczymy "za naszą wolność i waszą"?

 • Vilgevorc Black
  Vilgevorc Black 11 dni temu

  Ciemnogród ;/ stop making stupid people famous

 • Marzanna S.
  Marzanna S. 16 dni temu

  Wpisałam w Google i jest w sprzedaży.

 • wojciech gierszak
  wojciech gierszak 17 dni temu

  żydom zalerzyna eksterminacji POLAKÓW

 • Piotr Knapczyk
  Piotr Knapczyk 20 dni temu +1

  Dla mnie Ruski (lubią i sami o sobie tak mówią) to przyjaciel. Ba! Nawet lepszy niż Polak. Choć wcale się nie zdziwię jak nam dadzą kopa w żyć za postawę wobec nich. Rosyjscy nacjonaliści, na marszu w Moskwie nieśli również naszą polską flagę. I nie po to by ją spalić jak Ukraińcy. Nieśli ją obok swojej na znak jedności. Łza się w oku kręciła. A my ich po piętach gryziemy.

 • A N K H
  A N K H 20 dni temu +1

  !! teraz szczypta pisowskich "dokonan"
  Pis
  1. CETA I GMO przegłosowane
  2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
  3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
  4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
  5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza
  6. Włażenie Żydom w dupę, 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
  7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy
  8. Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa
  9. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł
  10. Brak repolonizacji mediów
  11. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
  12. Brak opodatkowania obcych kapitałów
  13. Podwyżki podatków
  14. Ustawa prawo wodne to farsa i skandal
  15. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
  16. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3lata = jak za okupacji
  17. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku
  18. Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków.
  19. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
  20. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
  21. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
  22. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy gazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo
  23. roszczenia zydowkie
  24. przyjmowanie imigrantow z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin i to bardzo duzo
  25. brak reakcji na podpisanie aktu 447
  26. zaklamywanie rzeczywistosci i bajdurzenie o samych sukcesach
  27. caly czas odwlekanie ustawy w obronie najmlodszych
  28. robienie wszystko z podkulonym ogonem co powie Usrael
  29. zakup obligacji USA w sumie na kwotę 100 miliardów zł !! Co ciekawe , te obligacje są oprocentowane na 1.5% !! A Polska sprzedaje swoje obligacje na 5-6% !!! To naprawdę trzeba być idiota, żeby z całą premedytacją prowadzić politykę obligacji mając na starcie 3.5-4% straty !
  30. sprawa aneksu do raportu o likwidacji WSI !
  31. ponad 2 mln ukraincow w Polsce
  32. za sprawa kolejnych podatkow wyjazd polakow z Polski za chlebem
  33. dziwne konszachty z ludzmi typu Jonny Daniels , Leib Fogelman, Stambler oraz sekta Chabad-Lubawicz
  34. i co myślisz że to tylko pisiory są temu winne ? pis po psl nowoczesna cale antypolskie barachło - to jedno i to samo zło.

 • Piotr Knapczyk
  Piotr Knapczyk 20 dni temu

  do ANKH. Ja już te pytania czytałem dawno a że Rosjan lubię to pragnę Cię zapytać. Czy mogę te Twoje pytania skopiować i rozpowszechniać w anty rosyjskich środowiskach?? Bo też chcę ludzi przekonywać że są zmanipulowani.

 • wiking ian
  wiking ian 24 dni temu +1

  Bo w Polsce masz się leczyć , a nie wyleczyć !!

 • Marta Nowak-Podziewska

  Jak można zakupić ?

 • Sabina Kobylarz
  Sabina Kobylarz 27 dni temu

  Jak dostać Marine proszę o odpowiedź

 • Rafał Koźbiał
  Rafał Koźbiał 29 dni temu

  Witam Panie Adolfie proszę o telefon 516 042 325 musimy pogadać. Chcę pomagać lidzią itp proszę o telefon

 • Adrian Keys
  Adrian Keys 29 dni temu

  nie troluj tematu. Jest i leczeniu A nie i politykach i polityce.

 • lastic amura
  lastic amura Miesiąc temu

  u Ruskich to jest..w każdej aptece.:D

 • Michal Aniol
  Michal Aniol Miesiąc temu

  Niby już "wprowadzone na rynek" => narine.pl

 • riko kowal
  riko kowal Miesiąc temu

  chce nqrine od FUNDACJI KUDLINSKIEGO...ALE telefon kontaktowy do tego leku nie odpowiada?????? ktos cos wie ???

 • Pablo z
  Pablo z Miesiąc temu

  Panowie bez przesady www.narine.pl/ można zakupić. Czy jest to jakiś cudo ja osobiście nie zaobserwowałem. Lepsze chyba będą kiszone ogórki i kapusta.

 • Mixa Mixa
  Mixa Mixa Miesiąc temu +1

  Dr Jaśkowski mówił, że wystarczy codziennie wypić pół szklaneczki mleka zsiadłego, zrobionego z mleka prawdziwego, prosto od krowy. Tym zsiadłym mleku jest 400 tysięcy rodzajów probiotyki. Przy przyjmowaniu antybiotyku, probiotyki trzeba brać po skończeniu kuracji antybiotykiem a nie w trakcie.

 • Mona Liza
  Mona Liza Miesiąc temu

  Produktcja polska?

 • Samgo
  Samgo Miesiąc temu

  choroby w głównej mierze są od tego co pakujemy w siebie

 • Patryk K
  Patryk K Miesiąc temu

  I ten temat...😣..Dobry👍Ale.zero wiadomosci.Same bzdury😩.Wybacz..nie Wazne.jaka.narodowosc.😕😦😉Poprostu ...wiedza.sie skonczyla😯.

 • Patryk K
  Patryk K Miesiąc temu

  Mysle ..Ze ..akurat.jestes facetem.,,osobol,,Ktora ....wie ...ale...nie wszystko😑😕

 • Patryk K
  Patryk K Miesiąc temu

  To ciekawe?😉😯Ze komentarze
  negatywne niknol😕😑

 • yavein44
  yavein44 Miesiąc temu

  Ok a teraz pytanie gdzie to kupic i za ile ?

 • helena bogdziewicz
  helena bogdziewicz Miesiąc temu

  Panie Adolfie jak długo jest ważne te lekarstwo zamknięte w kapsułkach ?
  Chciałbym kupić nie wiem czy zrobić zapas tego ,czy tylko tyle ile mam zamiar użyć jednorazowo?

 • Alecia Maly
  Alecia Maly Miesiąc temu

  Jack to dosta

 • apil OZE
  apil OZE Miesiąc temu

  Jak jest potrzeba na podlasiu to kontakt

 • elzunia70
  elzunia70 Miesiąc temu

  A czy wiecie że jest jeszcze jeden SUPER probiotyk i nie tylko
  i śmiem twierdzić że równie dobry jak nie lepszy i wyprodukowany -wynaleziony przez Polaka
  nazywa sie PBMinerał ma ogrom zastosowania ja używam od roku i jest super
  a co równie wazne miesieczna kuracja je o wiele tańsza

 • LAPA06
  LAPA06 Miesiąc temu

  Narine w Polsce jest dostępny już od dawna w aptekach,w internecie itd.... koszt pudełka 30kps ok 40-50zł Zalecana kuracja 2-6tyg 3razy dziennie po 2kps dla dorosłego ,łącznie 6kps dziennie ... koszt "leczenia" tygodniowego wynosi ok 450zł za Narine.

 • Jerzy Jarosiński
  Jerzy Jarosiński Miesiąc temu

  Panie Adolfie od razu po publikacji tego filmiku zakupiłem 3 paczki tego produktu i do dnia dzisiejszego nie go otrzymałem - niech Pan pogoni tych swoich dystrybutorów bo takim postępowaniem Panu szargają opinię

 • jachromole
  jachromole Miesiąc temu

  Wszystko fajnie tyle ze pod ten podany numer w opisie nie mozna sie dodzwonić...

 • Zbigniew Kukuryka
  Zbigniew Kukuryka Miesiąc temu

  Panie Adolfie,zawiodlem sie na panu!! ile panu dali...

 • Marcin Szczęsny
  Marcin Szczęsny Miesiąc temu +2

  U W A G A Kolejni SZARLATANI !! !ale pierdzieli ten dziadek jak potłuczony,a ten młody mu wtóruje. To samo robisz co zachodnie koncerny farmaceutyczne - lobbujesz , reklamujesz robisz wodę z mózgu biednym schorowanym ludziom, którzy wszystkiego będą się łapać. Ech Ty...
  Trzeba przede wszystkim wyeliminować cukier, konserwanty i utwardzone tłuszcze trans, wprowadzić do diety warzywa zielone, ryby, kefiry, czosnek, imbir, kurkumę skuteczna tylko w obecności czarnego pieprzu. - Generalnie dieta antyrakowa, przeciwzapalna. I dużo ruchu, psychicznego odpoczynku, spokoju, pogody ducha.

 • Justyna Nowak
  Justyna Nowak Miesiąc temu +1

  Mordycja, W Siedlcach jest jeden fizyk który sprowadził ustrójstwo z Moskwy i jako jedyny w Polsce leczy dość skutecznie Nazywa się Krzysztof .T nie pamiętam nazwiska ale w internecie znajdziesz go .sama jeździłam do niego i wyleczyl mnie

  • Marcysia Czarnocka
   Marcysia Czarnocka 24 dni temu

   +Justyna Nowak
   pani Justyno i dziękuję ślcznie i odezwę się pozdrawiam

  • Justyna Nowak
   Justyna Nowak 26 dni temu

   +Marcysia Czarnocka Pani Marii nie jestem pewna czy to ten nr.bo mam nr osobisty tego pana a nie mogę podać bo napisałam pani dlaczego 25 6440221 ale też znam też inne metody gdyby pani w jakiś sposób skontaktował się ze mno to może mogła bym pomoc

  • Justyna Nowak
   Justyna Nowak 26 dni temu

   +Marcysia Czarnocka ten pan nazywa się Krzysztof T.nie mogę podać bez upoważnienia .proszę mi podać tel lub coś żebym mogła się z panią skontaktować bo teraz wprowadzili RODO i nie chce mieć z tego tył nieprzyjemności może meil czy coś jakiś tel

  • Marcysia Czarnocka
   Marcysia Czarnocka 26 dni temu

   Mam prożbe , czy może pani mi podać wiecej informacji odnosnie adresu do tego pana . jestem z Siedlec i nie mogę znalezć w internecie . z góry dziękuję . pozdrawiam

  • Anna Wiśniewska
   Anna Wiśniewska Miesiąc temu

   Justyna Nowak napisz,proszę więcej jak znaleźć tego fizyka?

 • Azymut PL
  Azymut PL Miesiąc temu

  Ten w tym kapeluszu to przechodzi już szczyty głupoty pytając o łysienie. Otóż, drogi Durniu łysienie jest oznaką męskości i meskich genow. Nan cztery kobiety jedna może statystycznie łysieć i odwrotnie jest i chłopów . Tylko eunuch ( udowodnione w badaniach ) , nie łysieje a więc poddaj sięj durniu kastracji i przestaniesz łysieć . To naprawdę nie ciężki zabieg bałwanie w kapeluszu ,,

 • SSSaski
  SSSaski Miesiąc temu

  EEEEE, a co jeśli mam piwne oczy to już nie nasz ? Nie słowianin ? buuuuu, chlip, chlip............................

 • Koło Nydahl
  Koło Nydahl Miesiąc temu +2

  Kupujcie NARINE! probiotyk na wszystkie choroby

 • Leszek Rozen
  Leszek Rozen Miesiąc temu

  Wiedza warta rozdawania. Autorom podziękowania ślę serdeczne . Budzimy ŚWIATŁO WIEDZY w sobie by je rozdawać... podaj dalej. Sprawdzaj, doświadczaj. Polecam .

 • magdalena kolasa
  magdalena kolasa Miesiąc temu

  oj Panowie no nie bądźcie rasistami:) a ma niebieskie oczy? hehehe

 • Zosia Stankiewicz
  Zosia Stankiewicz Miesiąc temu

  Sprobuje zamówić.
  Zobaczymy

 • Sam Sam
  Sam Sam Miesiąc temu

  różnica między Rosją a Polską jest taka że w Rosji już nie rządzą żydzi

 • Marek Lotnik
  Marek Lotnik Miesiąc temu

  P. Adolfie chyba kolejny przekręt bo po obejrzeniu filmu natychmiast zamówiłem 6 opakowań kilka razy prbowałem się przypomnieć zamówiłem 15go września i do chwili obecnej nie ma więc na przyszłość proszę celniej dobierać rozmówcę

 • Wiewiora
  Wiewiora Miesiąc temu

  👍👍👍

 • Gabi Pochopien
  Gabi Pochopien Miesiąc temu

  Czy jest juz do kupienie?

 • Bigwama 199
  Bigwama 199 Miesiąc temu +1

  Tak?! A CHEMITRAILS?!!! A ANTENTY 5-G?!!!! I PROMIENIOWANIE 1500. WOLTA?!!! Nie da sie zyc ciezko spac boli wszystko

 • A N K H
  A N K H Miesiąc temu +14

  Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:
  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
  51. Czy to Rosjanie wykupili Polskie wodociągi ?
  52. Czy to Rosjanie wprowadzili ustawy 1066 447 1226 CETA TTIP ?
  53. Czy to Rosja napadła na Syrię ?
  54. Czy to Rosjanie wymusili od narodu Polskiego 300 miliardów $ bezpodstawnych odszkodowań dla jebanych złodziejów żydoskich za zniszczenia Polskiego majątku przez niemcy ?
  55. Amerykańska Ustawa 447 poparta - a jest to żydowski nowotwór nieuleczalny dla całej Polski ! Ustawa majątkowo-roszczeniowa 447 jest niczym innym, jak pro-żydowską zmową w celu odebrania Polsce i Polakom minimum 25% znajdujących się na terytorium Polski nieruchomości.
  56. Czy to Rosjanie wywarli zniesienie i wycofanie się z ustawy IPN - czy to Rosjanie szydzą i naśmiewają się z Polaków w tej kwestii ?
  57. Czy to Rosjanom wydaje się obywatelstwo i paszporty Polskie jak z automatu ? Gdzie prawdziwi Polacy muszą płacić i czekać o wiele dłużej...

  • Marian Biskupik
   Marian Biskupik 7 dni temu

   +A N K H
   A w PiS-du z tym qrestwem to nie łaska!?
   Widzieliście jak się ci bandyci boją NARODU?
   Tylko wy - NARÓD jesteście z duszy SLAVES!!!
   N I E W O L N I K I !!!
   Nie niewolnicy bo ci sami w niewolę się nie pchali.
   Wy jesteście HOMOSOVIETIKSOWATE RABY!
   Psy, szmatławe łachy kochający pęta i obroże w zamian za święty spokój i pełny etat! - Tak czy nie!?

  • Marian Biskupik
   Marian Biskupik 7 dni temu +1

   Chodzi o zjednoczenie POLAKÓW, bo to jedyni biali bez moralnej skazy, do których nikt nie ma prawa mieć pretensji o nic.
   Żydowska cywilizacja wkrótce zostanie unicestwi ona i wyrzucona na śmietnik historii jako antyhumanitarną, rasistowska i wsteczniacka.
   To samo będzie z cywilizacjami arabską i bizantyjską.

  • Piotr Knapczyk
   Piotr Knapczyk 20 dni temu

   +A N K H Właśnie. Żydzi dobrze wiedzą jak bardzo są znienawidzeni na całym świecie. I dobrze wiedzą również że aby kogoś zdyskredytować, wystarczy mu nadać żydowską metryczkę, pochodzenie itp. I robią to nie tylko w Rosji a wszędzie. Jedynie w chnach i państwach podobnych, gdzie się ze zdrajcami i szpiegami nie patyczkują tylko ucinają łeb, tam mają problem. Nie lubię jednak o tym wszystkim gadać bo łapię doła psychicznego.

  • A N K H
   A N K H 20 dni temu +1

   !! teraz szczypta pisowskich "dokonan"
   Pis
   1. CETA I GMO przegłosowane
   2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary
   3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela
   4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy
   5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza
   6. Włażenie Żydom w dupę, 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.
   7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy
   8. Ustawa o wydawaniu polskiej broni i amunicji obcym wojskom to skandal i jawna antypolska ustawa
   9. Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł
   10. Brak repolonizacji mediów
   11. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców
   12. Brak opodatkowania obcych kapitałów
   13. Podwyżki podatków
   14. Ustawa prawo wodne to farsa i skandal
   15. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę
   16. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3lata = jak za okupacji
   17. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku
   18. Nadmierne zadłużenie państwa między innymi przez 500+, zamiast tego należy obniżyć podatki zlikwidować pit i cit oraz wiele innych chorych antyludzkich podatków.
   19. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja
   20. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są
   21. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń
   22. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla, brak innowacji w tym dziale, węgiel polski należy gazować a wtedy staniemy się samowystarczalni w gaz i staniemy na nogi gospodarczo
   23. roszczenia zydowkie
   24. przyjmowanie imigrantow z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin i to bardzo duzo
   25. brak reakcji na podpisanie aktu 447
   26. zaklamywanie rzeczywistosci i bajdurzenie o samych sukcesach
   27. caly czas odwlekanie ustawy w obronie najmlodszych
   28. robienie wszystko z podkulonym ogonem co powie Usrael
   29. zakup obligacji USA w sumie na kwotę 100 miliardów zł !! Co ciekawe , te obligacje są oprocentowane na 1.5% !! A Polska sprzedaje swoje obligacje na 5-6% !!! To naprawdę trzeba być idiota, żeby z całą premedytacją prowadzić politykę obligacji mając na starcie 3.5-4% straty !
   30. sprawa aneksu do raportu o likwidacji WSI !
   31. ponad 2 mln ukraincow w Polsce
   32. za sprawa kolejnych podatkow wyjazd polakow z Polski za chlebem
   33. dziwne konszachty z ludzmi typu Jonny Daniels , Leib Fogelman, Stambler oraz sekta Chabad-Lubawicz
   34. i co myślisz że to tylko pisiory są temu winne ? pis po psl nowoczesna cale antypolskie barachło - to jedno i to samo zło.

  • A N K H
   A N K H 20 dni temu +1

   ZBROJNE INTERWENCJE USA: OD WOUNDED KNEE PO SYRIĘ:
   1890 - Południowa Dakota - wojska amerykańskie zmasakrowały Indian - słynna masakra w Wounded Knee
   1890 - Wojska USA napadły na Argentynę
   1891 - Napaść na Chile i walka z obrońcami Chile, których jankesi nazwali ‚nacjonalistami’
   1891 - Napad na Haiti i stłumienie buntu Murzynów
   1892 - Idaho - masakra górników w kopalniach srebra
   1893 - Hawaje - napad zbrojny, który zakończył się całkowitym zniszczeniem królestwa.
   1894 - Nikaragua - okupacja Bluefields
   1894-95 - Napaść na Chiny - flota i wojsko ‚interweniują’ w wojnie japońskiej
   1894-96 - Korea - piechota USA okupuje Seul
   1895 - Panama - USA zaatakowały prowincje Kolumbii
   1896 - Nikaragua - wojska USA lądują w Corinto
   1898-1900 - Chiny - wojska amerykańskie tłumią rewolucję bokserów
   1989-1910 - Filipiny - Amerykanie pokonały hiszpańskie oddziały; wymordowały 600 tysięcy tubylców (ludobójstwo?)
   1898-1902 - Kuba - Amerykanie podbili hiszpańska Kubę
   1898 - Guam - flota amerykańska i wojsko wymordowały tubylców; Guam do tej pory służy jako baza
   1898 - Nikaragua - zdobycie portu San Juan der Sur
   1899 - Samoa (na Pacyfiku) - bitwa o następstwo tronu
   1901 - Oklahoma - armia rozgromiła bunt Indian Creek
   1901-1914 - Panama - walki o Kanał Panamski
   1903 - Honduras - stłumienie rewolucji przeciwko USA
   1903-04 - Dominikana - stłumienie rewolucji przeciwko USA
   1904-05 - Korea - udział w wojnie rosyjsko-japońskiej
   1906 - Kuba - interwencja w wyborach na Kubie
   1907 - Nikaragua - podbój kraju, tzw. dyplomacja dolarowa; ustanowienie ‚protektoratu’
   1907 - Honduras - okupacja kraju w czasie wojny z Nikaraguą
   1908 - Panama - zbrojna interwencja w czasie elekcji
   1910 - Nikaragua - atak na Bluefields i Corinto
   1911 - Honduras - zbrojna interwencja w wojnie domowej
   1911-41 - Chiny - zbrojna okupacja Chin
   1912 - Kuba - zbrojna interwencja w wojnie domowej wywołanej przez USA
   1912 - Panama - zbrojna interwencja w czasie wyborów
   1912 - Honduras - zbrojna interwencja w ‚obronie interesów USA’
   1912-33 - Nikaragua - zbrojny napad i okupacja kraju
   1913 - Meksyk - zbrojna interwencja w czasie rewolucji
   1914 - Dominikana - walki z rebeliantami o Santo Domingo
   1914-18 Meksyk - mordowanie ‚nacjonalistów’ broniących kraju
   1915 - Teksas - stłumienie rebelii „Plan of San Domingo”
   1916-24 - Dominikana - zbrojna okupacja
   1917-33 - Kuba - militarna okupacja
   1917-18 - Niemcy (I wojna światowa) - wojna z Niemcami
   1918-22 - Rosja - zbrojna interwencja w walkach bolszewickich
   1918-20 - Panama - zbrojna interwencja w czasie i po wyborach
   1919 - Honduras - zbrojna interwencja w czasie kampanii wyborczej
   1919 - Jugosławia - zbrojna pomoc Włochom przeciwko Serbom w Dalmacji
   1920 - Gwatemala; rozbicie związkowców
   1922 - Turcja - mordowanie nacjonalistów w Smyrnie
   1922-27 - Chiny - wojska amerykańskie zaangażowane w rewolucję
   1923 - Meksyk - bombardowanie Calles
   1924-25 - Honduras - wojska USA interweniują w elekcji
   1925 - Panama - wojska USA rozpędzają strajk generalny
   1927-34 - Chiny - militarna okupacja kraju przez wojska USA
   1932 - El Salvador - okręty USA wysłane w czasie powstania Martiego
   1941-45 - udział w II wojnie światowej; bombardowanie Hawajów, Włoch, Niemiec, Japonii
   1945 - Japonia - bombardowanie Hiroszimy i Nagasaki bronią atomową
   1946 - Iran - zagrożenie Iranu bronią atomową
   1946 - Jugosławia - flota USA; zagrożenie bronią atomową
   1947 - Urugwaj - zagrożenie bronią nuklearną: manewry bombowców
   1947-49 - Grecja - zbrojna interwencja w wojnie domowej
   1948 - Niemcy - popisy bronią atomową celem zastraszenia
   1948-49 - Chiny - zagrożenie nuklearne ze strony USA
   1948-54 - Filipiny - wojna przeciwko powstaniu Huka
   1950 - Puerto Rico - krwawe stłumienie powstania o niepodległość w Ponce
   1951-53 - Korea - bombardowanie, artyleria i zagrożenie nuklearną; bazy woskowe są do tej pory
   1953 - Iran - Amerykanie przeprowadzili krwawy zamach stanu na demokrację i wprowadzili na tron szacha
   1954 - Wietnam - oblężenie i bombardowanie; zagrożenie nuklearne
   1954 - Gwatemala - bombardowanie Gwatemali z baz w Nikaragui za karę, że rząd w Gwatemali znacjonalizował firmy USA
   1956 - Inwazja na Egipt; straszenie bronią nuklearną
   1958 - Liban - armia i piechota USA okupują kraj; stłumienie rebelii
   1958 - Irak - straszenie bombą nuklearna; ostrzeżenie przed inwazją w Kuwejcie
   1958 - Wojskowa interwencja w Panamie
   1960-75 - Wietnam - ponad milion ofiar najdłuższej wojny i krwawej okupacji kraju
   1961 - Kuba - nie całkiem udana inwazja USA
   1961 - Niemcy - kryzys z powodu Muru Berlińskiego; stan pogotowia
   1962 - Laos - militarna interwencja w wojnie partyzanckiej
   1962 - Kuba - blokada; kryzys z ZSRR
   1963 - Irak - zamach stanu, zamordowanie prezydenta i sprowadzenie Husajna z wygnania
   1964 - Panama - wojna o Kanał Panamski; mordowanie mieszkańców
   1965 - Indonezja; miliony pomordowanych w zamachu zorganizowanym przez CIA
   1965-66 - Dominikana - wojskowa interwencja w w czasie wyborów
   1966-67 - Gwatemala - interwencja ‚zielonych beretów’ przeciwko powstańcom
   1969-75 - Kambodża - ponad dwa miliony zabitych w czasie bombardowań; głód, nędza i chaos polityczny
   1970 - Oman - inwazja
   1971-73 - Laos - bombardowanie dywanowe kraju
   1973 - Chile - zamach stanu na demokratycznie wybrany rząd Allende
   1975 - Kambodża - bombardowanie kraju
   1976-92 - Angola - mordowanie powstańców
   1980 - Iran - odbicie zakładników w ambasadzie i rebelia
   1981 - Libia - zbombardowanie samolotów libijskich
   1981-92 - El Salvador - wojna z powstańcami
   1981-90 - Nikaragua - wojna z powstańcami (Contras)
   1982-84 - Wojna USA w Libanie
   1983-84 - Wojskowa inwazja w Grenadzie
   1983-89 - Honduras - budowa baz amerykańskich na granicy
   1984 - Iran - zestrzelenie irańskich samolotów nad Zatoką Perską
   1986 - Libia - bombardowanie kraju; zamach na Kadafiego
   1986 - Boliwia - bombardowanie plantacji kokainy
   1987-88 - Iran - USA pomaga Irakowi bombardować Iran
   1989 - Libia - zestrzelenie libijskich samolotów
   1989 - Virgin Islands (Wyspy Dziewicze) - wojskowa interwencja
   1989 - Filipiny - militarna ochrona w czasie puczu
   1989 - Panama - krwawy zamach stanu zorganizowany przez USA
   1990 - Liberia - wojna domowa
   1990-91 - Arabia Saudyjska - interwencja wojskowa (540 000 wojska stacjonującego w Omanie, Katarze, Bahrajn, Izraelu i Emiratach)
   199-91 - Irak - blokada portów i bombardowanie; ponad 200 000 zabitych w czasie inwazji na Irak, poważne zniszczenie armii irackiej
   1991 - Kuwejt - militarna interwencja i powrót królewskiej rodziny na tron
   1991-2003 - Irak; bombardowanie kraju; sankcje ekonomiczne
   1992-94 - Somalia; zbrojna okupacja w czasie wojny domowej
   1992-94 - Jugosławia; NATO blokuje Serbię i Czarnogórę
   1993 - Bośnia - bombardowanie Serbów
   1994 - Haiti - krwawy zamach stanu przeciwko rządom wojskowym (polskie wojsko też brało udział)
   1996-97 - Zair (Kongo) - rewolucja w Kongo
   1997 - Liberia - wojskowa interwencja
   1997 - Albania - wojskowa interwencja
   1998 - Sudan - zbombardowanie fabryki lekarstw
   1998 - Afganistan - ataki na ośrodki treningowe CIA
   1998 - Irak - bombardowanie kraju
   1999 - Jugosławia - NATO bombarduje Serbię i okupuje Kosowo
   2000 - Jemen - bombardowanie Adenu
   2001 - Macedonia - NATO interweniuje w sprawie albańskich rebeliantów
   2001 - Zburzone wieże WTC w NY przez wewnętrzne służby USrAela CIA itp. by wywrzeć w ludziach poparcie na wojnę w Afganistanie, i wprowadzić system do inwigilacji-przeszukiwania każdego człowieka pod pretekstem terroryzmu. 1 Akcja lądowa: Mazar-i Szarif 2 Zdobycie Kabulu, 3 Atak na Kunduz, 4 Zdobycie Kandaharu, 5 Bitwa o twierdzę Tora Bora, 6 Powołanie wojsk ISAF i ustanowienie nowego rządu.
   2001 - Inwazja na Afganistan, która trwa do tej pory. 1 Akcja lądowa: Mazar-i Szarif 2 Zdobycie Kabulu, 3 Atak na Kunduz, 4 Zdobycie Kandaharu, 5 Bitwa o twierdzę Tora Bora, 6 Powołanie wojsk ISAF i ustanowienie nowego rządu.
   2002 - Jemen - ataki dronami na ludność cywilną
   2002 - Filipiny - wojna z powstańcami
   2003 - Kolumbia - wojna z powstańcami
   2003-11 - Irak - najazd na Irak, zamordowanie Husajna, zniszczenie kraju, okupacja militarna (160 000 żołnierzy USA)
   2003 - Liberia - walki z powstańcami
   2004-05 - Haiti - zamach stanu na Arystydesa; okupacja wojskowa USA
   2005 - Pakistan - bombardowanie kraju przez USA; ataki dronów
   2006 - Somalia - zamach na islamski rząd
   2008 - Syria - ostrzeliwanie kraju z terenu Iraku
   2008 - Gruzja /Osetia Płd. - kolorowa rewolucja w Gruzji i krwawa prowokacja w Osetii
   2009 - Jemen - regularne bombardowanie kraju przy pomocy Arabii Saudyjskiej
   2011 - Libia - napaść zbrojna na kraj, zbombardowanie wsi i miast; zamordowanie Kadafiego
   2011 - Syria; wojna w Syrii o gazociąg
   2013 - Ukraina - zamach stanu i przygotowanie rewolucji
   2014 - Irak - interwencja zbrojna, rewolucja w kraju i walki powstańcze
   2014 - Syria - bombardowanie kraju przy pomocy ISIS
   2016 - WOJSKA NATO PRZYGOTOWUJĄ INWAZJĘ NA SYRIĘ
   2018 - czas na burdel w Polsce ! usraelskie wojsko i sprzęt militarny już jest, po instrukcje też latają do Izraela....

 • Sebastian Czech
  Sebastian Czech Miesiąc temu

  Jaka nazwa??

 • xxx xxx
  xxx xxx Miesiąc temu

  kolejny zbyszek nowak z olszyny grochowskiej

 • xxx xxx
  xxx xxx Miesiąc temu

  a czy nie jest to tak że tylko sobie kasę nabijacie zbyt piękne by było prawdziwe

 • xxx xxx
  xxx xxx Miesiąc temu

  www.narine.pl/pl/p/Narine-Kapsulki-150-mg%2C-30-kapsulek/39 takie coś znalazłem w sklepie

 • xxx xxx
  xxx xxx Miesiąc temu

  gdzie można kupić ten lek

 • Roman Zawadzki
  Roman Zawadzki Miesiąc temu

  Ale w Armenii ludzie umierają.. bzdury i naciąganie na kasę. Gdyby ten lek wszystko leczył to by oni żyli wiecznie. Ale bzdury

 • wolar58
  wolar58 Miesiąc temu

  Podany nr telefonu wyjaśnia wszystko. Daj tym panom zarobić...naiwny idioto.

 • wolar58
  wolar58 Miesiąc temu

  Co do zmowy milczenia i zakazu publikacji. Polecam stronę www.narine.pl Po co tak oszukiwać ? Polecam również zachować dystans do cudownych leków.

 • M M
  M M Miesiąc temu

  👀

 • Piotr Andrzejewski
  Piotr Andrzejewski Miesiąc temu

  I komuś to pomogło bo są opinie ze nie działa.

 • MAPIK
  MAPIK Miesiąc temu

  Witam pana mam pytanie skąd mogę uzyskać te lekarstwo na wszystko i jaki on ma termin ważności proszę o odpowiedz

 • damian damian
  damian damian Miesiąc temu

  A co Pan powie o suplemetnach z DUO LIFE na bazie samycha naturalnych składnikach ? Stworzone przez dr.Kardasza

 • The Doors
  The Doors Miesiąc temu

  Nie kuzwa Brukselskie,tylko Amerykansko-Zydowskie.

 • Dorota Kamińska
  Dorota Kamińska Miesiąc temu +6

  Mój znajomy napisał w mailu: Po przeczytaniu tego listu wiarus Kudliński ( ponoć żołnierz Legii Cudzoziemskiej ), powinien zastanowić się po raz kolejny i ... dać sobie odpowiedź komu służy!!!
  Mirek
  Byłam wręcz zaskoczona oglądając ten filmik . Za pierwszym razem obejrzałam fragment i wyłączyłam go uznając, że ten młody człowiek wręcz w sposób bezczelny propaguje liofilizat "Narine" . Ale potem stwierdziłam, że napiszę komentarz. Stary wiarus robi z siebie cyrkowego idiotę, zaś ten młodzik będący "nieznawcą" tematu jako "znawca" sieje wrogą demagogię bez zmrużenia oka. Zauważyłam też jedną rzecz, że dość mocnym nośnikiem takiej propagandy jest opluwanie UE pod hasłem "zakazany lek", czyli budowanie oferty na negatywie i kłamliwych informacjach. Ten sposób reklamy działa na wyobraźnie i sprzyja pozyskaniu klejnotów będących wrogami UE, bo UE to totalne zło. Nikt przecież nie zakazywał produkcji i sprzedaży "Narine". Jest go pełno w aptekach internetowych. Cena jednego opakowania to ponad 40 zł, a nawet 50 zł, z kosztami przesyłki. Nawet z tego względu, z uwagi na zakodowane negatywy i niezdrową chęć zysku, a nawet pazerność, ten "lek" może być zdecydowanie niewłaściwy. To tak jak z Kambo w polskim wydaniu..
  "Narine" jest dość niebezpieczny, bo zmienia florę jelitową przy dłuższym stosowaniu, wypierając inne gatunki bytujące normalnie w układzie pokarmowym człowieka, a niezbędne do prawidłowego jego funkcjonowania. Może się to skończyć wieloma schorzeniami układu pokarmowego i brakiem tolerancji na wiele produktów, jakie człowiek spożywa. Jest to preparat jednostronny i samo to stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia ludzkiego. Wystarczy wiedzieć, że smółka (łac. meconium) jest pierwszym stolcem w życiu noworodka o dużej gęstości, lepkości i ciemnym zabarwieniu zanikającym około czwartej doby życia. Smółka zaczyna gromadzić się w jelitach około 4-5 miesiąca życia płodowego. Składają się na nią wody płodowe, maź płodowa, złuszczony nabłonek śluzówki przewodu pokarmowego, enzymy trawienne, bilirubina i biliwerdyna oraz cholesterol. Już te informacje wskazują na to, że szczep Lactobacillus acidophilus (ER-2/402 sht.317 Narine) nie jest wskazany, a wręcz szkodliwy dla starszych dzieci i dorosłych ludzi mający system pokarmowy przystosowany do przyjmowania i trawienia pokarmu innego rodzaju.
  Gdyby było odwrotnie szczep Narine pozostawałby w przewodzie pokarmowym człowieka przez całe jego życie. Matka natura jest najlepszym lekarzem i wie co robi, skoro wyeliminowała smółkę w czwartej dobie życia noworodka. Noworodek przestawia się w tym czasie na inny rodzaj pokarmu niż w czasie życia płodowego i cała jego mikroflora jelitowa musi być nastawiona na przyjmowanie innego pokarmu. Tymczasem "Narine" zalecane jest dzieciom w wieku od 2ch lat w górę i dorosłym, a czas przyjmowania wynosi minimum 2-6 tygodni. A więc trzeba stuknąć się solidnie w głowę słuchając rewelacji i demagogii Starego wiarusa.
  Lactobacillus acidophilus to gatunek pałeczek kwasu mlekowego. Razem ze Streptococcus salivarius jest powszechnie używany przy produkcji wyrobów mlecznych (np. jogurty). Naturalnie występuje w wielu produktach żywnościowych (mleko i jego przetwory, mięso, zboża) a także w przewodzie pokarmowym i jamie ustnej ludzi i zwierząt oraz w końcowej części dróg rodnych. Lactobacillus acidophilus tak jak większość bakterii z rodzaju Lactobacillus posiada zdolność przekształcania laktozy w kwas mlekowy w procesie fermentacji mlekowej. Niektóre spokrewnione z nią gatunki w tym procesie wytwarzają jeszcze etanol, dwutlenek węgla i kwas octowy. Natomiast sama L. acidophilus wytwarza tylko kwas mlekowy. Bakteria ta jest uważana za probiotyczną i wywierającą korzystny wpływ na organizm człowieka. Dzięki jej działalności w przewodzie pokarmowym (razem z innymi bakteriami tworzy tzw. florę jelitową) wytwarzane jest środowisko, które zapobiega rozwojowi niektórych szkodliwych mikroorganizmów, ponadto uczestniczy w produkcji niacyny, kwasu foliowego i witaminy B6. Obecność tej bakterii w pochwie u kobiet poprzez produkcję kwasu pomaga kontrolować niepożądany wzrost grzyba - Candida albicans.
  Zapomniałam wcześniej dodać, że mleko krowie lub kozie przygotowane na własny domowy jogurt należy za pierwszym razem zaszczepić sklepowym jogurtem naturalnym i potem już szczepi się własnym jogurtem następne i kolejne porcje mleka. Ja dodatkowo za każdym razem daję na każdy litr mleka jedną kapsułkę Trilacu, ponieważ te bakterie stosowane są nawet przez pszczoły w procesie powstawania pierzgi, przy udziale pałeczek Lactobacillus acidophilus (obecnych w obnóżach pyłkowych formowanych przez pszczoły) i przyczyniają się do trawienia enzymatycznego ścian ziaren pyłku. Stąd pyłek ten nazywany był pyłkiem enzymatycznym. Pierzga jest pyłkiem kwiatowym, złożonym w komórkach plastra i zalanym przez pszczoły miodem. Pierzga jest pokarmem pszczół i stanowi dla nich ważne źródło białka, witamin, składników mineralnych, aminokwasów, tłuszczów i węglowodanów. Taki pyłek fermentuje, a pszczoły wykorzystają go jako pożywienie w okresie zimowym. Przede wszystkim pierzga jest pokarmem larw (czerwiu otwartego), młodych pszczół i matki.
  Z 5 litrów mleka mam jogurt na cały tydzień. Tym jogurtem zmieszanym z żółtkiem przepiórczym leczyłam zmiany skórne, jako skutek "rewelacyjnej" metody Kambo w polskim wydaniu. Ponieważ na wsiach już nie ma krów, albo jest jedna na całą wieś, własny jogurt można robić nawet z mleka sklepowego.
  Taki własny jogurt jest o niebo lepszy i zdrowszy niż owo cudo "Narine", którego głównym celem jest obciążanie kieszeni Słowianina. Nie ma to jak pomysł na biznes. Przypomina to mi produkcję i sprzedaż kurczaków, kiedy drób pompuje się wodą, aby lepiej wyglądał i miał większą masę. Klientowi wydaje się, że kupił mięso, a faktycznie płaci za wodę w mięsie. Pomysł na "Narine" jest pomysłem z tej samej kategorii.
  A więc "dymać" Polaków ile wlezie, ile się da. A że mózgi mają zlasowane przez wiele lat, to "Narine" też kupią bez zmrużenia oka.
  Pozdrawiam, Dorota

  • Mario Pietrzyk
   Mario Pietrzyk Miesiąc temu

   Czesc Doroto! Mam od kolegi z jego pasieki suchy pylek w postaci granulatu , ktory pijam rano po uprzednim zalaniu go wieczorem woda. Czy w tym granulacie sa naturalne bakterie? Czy gdy takim roztworem zaszczepie pasteryzowane mleko, to bakterie rozmnoza sie?

  • Jadzia Szczepanska
   Jadzia Szczepanska Miesiąc temu

   Dorota Kamińska jestem w szoku i podziwiam twoją obszerną wyszukaną w internecie wiedzę.Przeczytałam bez tchu i przyznaję ci rację.Tyle tylko jeszcze mam pytanie. Jeśli musimy brać antybiotyki to dlaczego lekarze zalecają pomiędzy antybiotykiem brać probiotyki które uzupełniają naszą florę bakteryjną niszczoną orzez te antybiotyki.Wiadomo że ten reklamowany przez tego Słowianina probiotyk powinien kosztować maksymalnie 20

  • jurek kazek
   jurek kazek Miesiąc temu

   PRZESTAN BREDZIC DEBILKO , NARINE JEST SUPER IDIOTKO.

  • Loddfafnisodr
   Loddfafnisodr Miesiąc temu +1

   Pozytywnie jestem zdziwiony, że ktoś wykazał się nie tylko jakimś tak skeptycyzmem, ale intelektem w sposób konkretny i przedstawił wyczerpujący komentarz.
   Po prostu paranoja, że tyle ludzi to łyka bez zastanowienia.

 • meneva
  meneva Miesiąc temu

  nie przegina z tymi slowianami -- bo nasi polscy to 99 % debile wierzacy w demona z czestochowy i lichenia i w w zdadziecki pis francowaty !!

 • Dorota Kamińska
  Dorota Kamińska Miesiąc temu +2

  Drogi Panie Adolfie słucham tej marketingowej demagogii z wielkim zdziwieniem i proszę , aby Pan nie ogłupiał ludzi i bazował na ciemnocie ludzkiej. Pana rozmówca nawet nie wie o czym mówi, przypisując szczepowi Narine wszystkie właściwości rodzaju Lactobacillus. Ten rodzaj bakterii opisany jest we wszystkich książkach akademickich z zakresu mikrobiologii mleczarskiej. Rodzaj Lactobacillus to najliczniejsza grupa spośród bakterii kwasu mlekowego i towarzysz człowiekowi od kiedy człowiek udomowił bydło, czyli od kilku tysięcy lat . Obecnie obejmuje on 145 gatunków oraz 27 podgatunków. Bakterie Lactobacillus są bardzo powszechne w środowisku, często w pożyteczny sposób działają na organizm człowieka i zwierząt. Charakteryzuje je prosty metabolizm, większość jest zdolna do zamiany prostych cukrów w kwas mlekowy. Mają duże wymagania pokarmowe co do czynników wzrostowych. Najczęściej występują one w miejscach bogatych w aminokwasy, węglowodany oraz pochodne nukleotydów. Z drugiej strony mikroorganizmy te są w stanie przystosować się do trudnych warunków, co zwiększa zakres ich występowania w środowisku. Naturalnymi siedliskami bakterii Lactobacillus są zdrowe i gnijące rośliny, mleko i jego produkty, oraz układ moczowo-płciowy i przewód pokarmowy ludzi i zwierząt. Matka Natura nigdy nie była i nie jest rozrzutna. Jeżeli szczep "Narine" występuje jedynie w smółce człowieka, to znaczy, że tylko tam spełnia on swoją rolę. Natomiast jeśli chce Pan propagować produkty Lactobacillus, zamiast drogiego preparatu "Narine" proponuję, aby propagował Pan domowe wykonywanie własnego jogurtu z mleka od krowy. Właśnie do szczepienia można użyć np. Trilac Plus, który zawiera bakterie jogurtowe takie jak: Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus, Bifidobacterium lactis,Lactobacillus acidophilus. W Indiach od czasów starożytnych jogurtem leczy się prawie wszystkie choroby, w tym biegunki. Napój ten pochodzi prawdopodobnie z Indii, a szczególnie rozpowszechnił się w krajach bliskiej Azji i Afryki, a poprzez Turcję na Bałkanach. Ja-urt znaczy po Turecku kwasne mleko, w Indiach nazywa się ono dadhi, w Syrii - lebeny, w Egipcie, Iraku, Libanie - leben, w Armeni - mazun, w Bułgarii jugurt i kiseło mlako. Mogą występować jeszcze inne lokalne nazwy tego napoju. Od setek lat był on wytwarzany przez ludność wiejską z podgęszczonego przez długotrwałe gotowanie mleka bawolego, a następnie z koziego i krowiego. Miał on silnie kwaśny smak i zwartą konsystencję, a przed spożyciem często rozcieńczany był wodą. Ukwaszenie zachodziło pod wpływem naturalnej mikroflory mleka, wśród której w warunkach gorącego klimatu przeważały bakterie ciepłolubne. Z systematycznym spożywaniem jogurtu często wiązana jest długowieczność ludów krajów bałkańskich. Kłania się zatem Panu zacny Pan Stanisław Jachowicz (1796-1857) - polski bajkopisarz i pedagog: Cudze chwalicie,
  Swego nie znacie. Popularna dzisiaj fraza zaczerpnięta została z utworu Stanisława Jachowicza. Żyjący w pierwszej połowie XIX wieku wieku poeta, pedagog, działacz społeczny, a nade wszystko wybitny bajkopisarz wymyślił ją i umieścił w wierszu zatytułowanym "Wieś". Krótki tekst w całości wyglądał następująco:
  "Cudze chwalicie,
  Swego nie znacie,
  Sami nie wiecie,
  Co posiadacie.
  A boć nie śliczne
  Te wioski liczne?
  Ten kraj kochany?....
  Przez całe dziesięciolecia utwory Jachowicza cieszyły się niezmierną popularnością wśród rodziców i dzieci. Zaczerpnięte z nich, łatwe do zapamiętania fragmenty na stałe zagościły w polszczyźnie wzbogacając frazeologię języka. Współcześnie frazy "cudze chwalicie, swego nie znacie" używamy wówczas, gdy chcemy podkreślić, że walory Polski w różnych dziedzinach, dorównują, a niekiedy nawet przewyższają zagraniczne. Warto, aby Pan o tym pamiętał, bo zdecydowanie ujmuje Pan, a nawet ubliża Polakom dzięki swojej ignorancji, zaś szczególnie polskim rolnikom.

 • Bozena Zarach
  Bozena Zarach Miesiąc temu

  Złoty Olej królewski miał być też lejiem na prawie wszystkie choroby, głodówki oraz różne zioła...
  I co zatem??🍀🌸

 • hannibal lecter
  hannibal lecter Miesiąc temu

  Na sepse działa wit C+ przeczytajcie sami, amerykański ordynator znalazł przypadkiem sposób, niestety w Polsce lekarze mają związane ręce i umysły procedurami, żaden nie zleci podania kombinacji leków.
  szczepienia.wybudzeni.com/2017/08/31/leczenie-sepsy-witamina-c-dr-paul-marik/

 • leslie nielsen
  leslie nielsen Miesiąc temu +7

  A kto wam tego zakazuje? Chyba ze to taki chwyt marketingowy bo to co zakazane musi drogo kosztowac...
  Ludzie nie dajcie sie nabrac na 500% przebitke:D
  Pzdr dla myslacych samodzielnie:)

  • Jadzia Szczepanska
   Jadzia Szczepanska Miesiąc temu

   leslie nielsen masz rację człowieku.Jakby to było tańsze to nie jedna osoba by sobie tym probiotykiem pomogła.Nie nawidzę ludzi którzy żerują na cudzym nieszczęściu i wykorzystują tę chorą osobę do nabijania własnej kiesy..To jest po prostu chore.

  • leslie nielsen
   leslie nielsen Miesiąc temu +1

   Oczywiscie ze nie kupie...
   Innym oplaca sie sprzedac za 9zl to po co przeplacac?

  • Andrzej Wasilak
   Andrzej Wasilak Miesiąc temu

   a kto Ci każe kupowac ...

 • hannibal lecter
  hannibal lecter Miesiąc temu +2

  Myślę że jest sposób na namnazanie tego szczepu bakterii w domu, musiałby się ktoś wypowiedzieć kto się na tym zna, tak jak z grzybekiem Tybetańskim czy zakwasem na chleb.

  • Mariusz74692 Mariusz
   Mariusz74692 Mariusz Miesiąc temu +2

   +hannibal lecter Bakterie namnażam w normalnym pełnym mleku pasteryzowanym nie uht. Stoi to u mnie ok. 24 godzin, nie zawsze mam możliwość wcześniejszego zmienienia. Nadaje się do zmiany już po 6-7 godzinach. Pierwszy raz długo się robiło. Jak dłużej stoi jest tylko bardziej ciągliwe. Robię to już ok miesiąca i wcale nie straciło swej mocy namnażania. Dodając troche miodu czy jakiegoś soku ... poezja. Wcale nie trzeba tak kupować saszetek czy kapsułek. Polecam.

  • hannibal lecter
   hannibal lecter Miesiąc temu

   +Mariusz74692 Mariusz jak bazę, co używasz? mleko, kefir, a może jogurt naturalny?

  • Mariusz74692 Mariusz
   Mariusz74692 Mariusz Miesiąc temu

   Dokładnie. Namnażam od miesiąca, trzeba tylko zostawić trochę na dnie.

 • dziadekprill
  dziadekprill Miesiąc temu

  Panie Adolfie...! Już znaleźli lepsze rozwiązanie niż by Pan sądził... to dopiero jest ZAGROŻENIE...! plclip.com/video/L5pPhHXUrzs/wideo.html

 • Ela Majewska
  Ela Majewska Miesiąc temu +1

  Moja rodzina prewencyjnie przyjmuje Narine od ponad miesiaca. POLECAM KAZDEMU !!!!!!
  Katar u dziecka trwal 1 dzien. Osoba 77 letnia przerwala przyjmowanie warfinu rytmonormu i innych chemicznych swinst i czuje sie doskonale ,POLECAM!!!!!!

 • Agnieszka Grzybowska
  Agnieszka Grzybowska Miesiąc temu +1

  jesli ten produkt jest robiony na bazie owocow, to jak sie ma ta cala historia ze smolka? To sa dwa rozne produkty.

  • Jola D.
   Jola D. 3 dni temu

   no na czymś te bakterie probiotyczne muszą być przekazane do brzucha ;)

 • Eugenia Kamzol
  Eugenia Kamzol Miesiąc temu

  Jestem pod wrażeniem .
  A gdzie pan Jerzy z. Nie wie o tym?Pozdrawiam

 • Agnieszka Grzybowska
  Agnieszka Grzybowska Miesiąc temu

  jak nazywa sie ten produkt w Rosji? Dziekuje

 • MrAnalyst2010
  MrAnalyst2010 Miesiąc temu

  Panowie - podajcie nazwę tej fundacji i cenę dla rynku w Polsce.
  Zadałem sobie trud aby poszukać ten produkt w Kanadzie gdzie mieszkam.
  Na internecie znalazłem 2 produkty:
  - cena wynosi 178.51 dolarów kanadyjskich za kapsułki 190mg (l. kapsułek w buteleczce nieznana)
  - inna cena to 97.33 dolarów kanadyjskich za 90 kapsułek 190mg
  link global.rakuten.com/en/store/danke-de-kirei/item/1531940-w/
  Znalazłem to wpisując w Google - narine probiotic canada
  W Polsce więcej informacji na: www.narine.pl/
  Ile w tym prawdy - nie wiadomo. Wszędzie brak rzetelnej informacji o cenie i adresie - kupowanie online zbyt ryzykowne.

  • MrAnalyst2010
   MrAnalyst2010 Miesiąc temu +1

   Panie Mariuszu dziękuję bardzo za ten link. Przekażę ten link do znajomych w Polsce, którzy bardzo tego potrzebują. Pozdrawiam serdecznie.

  • Mariusz74692 Mariusz
   Mariusz74692 Mariusz Miesiąc temu

   www.narine.pl/pl/c/Suplementy/13

 • Tommy Boss
  Tommy Boss Miesiąc temu

  Na allegro też jest :)

 • maciekhooyIII
  maciekhooyIII Miesiąc temu

  chłopie pierdolisz

 • Anna Anioł
  Anna Anioł Miesiąc temu

  Panie Adolfie wysłałam zamówienie na Narinex2szt. i wpłatę na konto Fundacji nr 551020....,,które wcześniej podał Pan pod video a teraz widzę,że jest podany nr tel.pod które trzeba zgłaszać zamówienie ale wcale nie mogę się dodzwonić aby otrzymać potwierdzenie wpłaty i kiedy otrzymam produkt..Napisałam e-mail na stronie Fundacji Słowiańskie Powroty i odpisał Pan Paweł Kowalik,który napisał mi tylko tyle,że nie jest Panem Adolfem..Proszę podać mi skrzynkę e-mail abym mogła się skontaktować w/wym. sprawie..Pozdrawiam :)))

 • Bozena Jaworska
  Bozena Jaworska Miesiąc temu

  gdzie mozna kupic .prosze o namiary

 • Misiu Koala
  Misiu Koala Miesiąc temu +2

  Kupiłem zapłaciłem drogie to jest jak diabli i nie działa ,mam alergie i bóle stawów...Kolejna reklama..

  • Anty Vlog
   Anty Vlog Miesiąc temu

   gdzie kupiłeś, ile zapłaciłeś, jak stosowałeś i jak długo, na co, w jakim stadium choroby?

 • kodex
  kodex Miesiąc temu

  W sklepach int.można już zakupić Narine
  www.narine.pl/

 • Agnieszka M
  Agnieszka M Miesiąc temu +1

  Jak zywylke u Pana Adolfa same perełki ❤️🌹

 • misiek671
  misiek671 Miesiąc temu +2

  4 lata trzymał kupe ? hahahaha

 • Stefania Zak-Stefanska
  Stefania Zak-Stefanska Miesiąc temu

  Dziekuje bardzo za informacje!

  • Mariusz74692 Mariusz
   Mariusz74692 Mariusz Miesiąc temu

   Produkt ma termin przydatności dwa lata. Po spożyciu w organizmie żyje dwa tygodnie.

 • Karol WalBar.
  Karol WalBar. Miesiąc temu

  Panie Adilfie czy może Pan odpowiedzieć dlaczego Wasza fundacja nie odbiera poniżej podanego numetu telefonu i nie odpisuje na sms-a? Czyżby coś się zmieniło.?

 • dziczek78
  dziczek78 Miesiąc temu +1

  Wszystko fajnie tylko po co zawiera stearynian magnezu?!każdy wie o jego szkodliwości i o zmniejszaniu wchłaniania substancji które mają nam pomóc przecież to można zastąpić min: celulozą, krzemem czy to tak trudno?

 • Łukasz Dziewicki
  Łukasz Dziewicki Miesiąc temu

  Tu wszystko zakazane powinni jeszcze polityki zakazać.

 • Małgorzata
  Małgorzata Miesiąc temu

  gdzie można to kupić?

 • Małgorzata
  Małgorzata Miesiąc temu

  To może też zabija bakterie boleriozy?

  • leslie nielsen
   leslie nielsen Miesiąc temu

   uwazaj bo moze zabija rowniez szare komorki:D

  • Benek Tomaszewski
   Benek Tomaszewski Miesiąc temu

   Polecam kanal Szaman21wieku tam, tez jest filmik jak naturalnie pozbyc sie boreliozy serio, to nie zaden fake

 • Jarosław Pulkiewicz
  Jarosław Pulkiewicz Miesiąc temu +6

  Bardzo polecam. Natomiast cena kapsułek powala a zakwasków wzięta z sufitu. W rosji (to co wpadło z gogla szukanie na szybkiego) za 20 kapsułek zapłacimy ok 170-200 rubli co po przeliczeniu daje (na dziś) 16,75 za 30 kapsułek niecałe 17złotych co jest 2,25 razy więcej niż u rosjan. APEL do dystrybutora zejdź chłopie z ceną. Dużo zdrowia Pozdrawiam.

 • Paweł Kukuła
  Paweł Kukuła Miesiąc temu

  www.narine.pl/

 • mat delo
  mat delo Miesiąc temu +1

  sciagni ten kapelusz bo ci nie pasuje

 • kasia 77
  kasia 77 Miesiąc temu

  poproszę dwa leki juz przelałam pieniądze

 • Lukasz U.
  Lukasz U. Miesiąc temu

  kiedy te cudowne mydelka będzie można kupic??

 • MIJA MILA
  MIJA MILA Miesiąc temu

  web.facebook.com/groups/1277296285684926/

 • MIRO 7
  MIRO 7 Miesiąc temu

  np ....probiotic.ru/products/narine-f-balans-s-mikroelementami-12-ml/
  kz.all.biz/en/probiotic-of-narine-g123147

 • Grzegorz Sakan
  Grzegorz Sakan Miesiąc temu +1

  Rozumiem, że są substancje, które leczą różne choroby. Z racji tego, że nie można na nich zarobić, to koncerny farmaceutyczne skutecznie je blokują. Wciskając nam drogie wynalazki. Ale panowie! Z tym leczeniem po promiennym to już totalna ściema.

  • leslie nielsen
   leslie nielsen Miesiąc temu

   Koncerny zarabiaja ale jak widac i prywatni moga:D
   Pzdr:)

 • Ela Kostrzewa
  Ela Kostrzewa Miesiąc temu +1

  Od kilku tygodni spozywamy cala rodzina. Polecamy wsxystkim, mowimy chorym i zdrowym. Wszystkim!!!!

 • Albert Piotrowski
  Albert Piotrowski Miesiąc temu +1

  jest kilka sklepów internetowych gdzie mozna kupic dokladnie taki preparat jak pan adolf pokazuje wiec nie jest zakazany a zreszta jak cos bede chcial to od ruskich sprowadze napisze do szanownego putina po rosyjsku i mi wysla wbrew pozora putin jest spoko tylko zydostwo taka nagonke na niego robia pozdrawiam wszystkich komentujacych nie dajmy sie polacy oszukiwac ps pozdrawiam olej z nasion konopi indyjskich tez mozna kupic bez problemow

 • Danuta Hachlica
  Danuta Hachlica Miesiąc temu

  Jak ja mam się skontaktować z tą fundacja.

 • Jolanda Roza
  Jolanda Roza Miesiąc temu

  Chce kupic ten lek. Mieszkam za granica, prosze podac konto z iban do platnosci z zagranicy!😊

 • Halina Zielińska
  Halina Zielińska Miesiąc temu +2

  Moje dzieci mają brązowe oczy to co nie są Słowianami ?! To kim są ? Są mniej wartośćiowe od tych z niebieskimi oczami .Pleciesz człowieku jak byś tym gównem się naćpał !!!!!!

  • Mariusz74692 Mariusz
   Mariusz74692 Mariusz Miesiąc temu +1

   Proszę nie brać do głowy tego co plecie pan Adolf. To wartościowy człowiek. Ale tutaj to plótł trzy po trzy. Audycja ciekawa , tylko z tym kolorem oczu to przesadził.