Komentarz Tygodnia: Tajemnica Benedykta XVI

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 6 lis 2019
 • Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
  Strona Autorska ► www.gadowskiwitold.pl
  Książka "Szlag trafił!" ► gadowskiksiegarnia.pl
  O arabskiej wiośnie i o Janie Pawle II, o wiośnie katolickiej i klubach kardynałów, o zniesieniu wiz dla Polaków, o Donaldzie Tusku, który nie zostanie kandydatem na prezydenta, o opłakanym stanie kamienic w Łodzi, o kulisach afery w Ministerstwie Finansów, a w post scriptum, o tym jak niemieccy kardynałowie witali papieża.
  _
  "Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:
  ► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
  __
  gadowskiwitold.pl/
  wyspa prawdziwej wolności

Komentarze • 1 515

 • Chron swoj Kraj
  Chron swoj Kraj 11 godzin temu

  Nieustraszony Witold Gadowski 💪🏻🇵🇱

 • Tadeusz Tadek
  Tadeusz Tadek Dzień temu

  Ta inwazja na Irak to nie była wymierzona przeciw Husajnowi ale głównie przeciw chrześcijanom.

 • Duath
  Duath 2 dni temu

  Bzdura na bzdurze bzdurę pogania.
  Widzę też ludzie nic a nic nie czytacie, skoro to wszystko łykacie jak nie przymierzając pelikany. Kadaffiego zainstalowało CIA (NATO Gladio, ale to zaawansowany temat), tak samo jak Saddama, i tak samo jak Saddam Kadaffi myślał, że to była pomoc a nie "smycz" i tak samo jak Saddam się przemyślał.
  Tak samo pożyteczne owce, które dały się nabrać na anglo-jankeską propagandę:
  plclip.com/video/z9wC6W7EJpg/wideo.html
  Co do Syrii, no cóż nic a nic nie czytacie, a kto nie zna historii jest skazany na popełnianie jej błędów
  en.wikipedia.org/wiki/CIA_activities_in_Syria
  Jak widzicie, skur.. z jankesowa od 70 lat próbują, tylko Syryjczycy nie w ciemię bici.
  plclip.com/video/ZTX4-wNPIps/wideo.html
  Czemu Assad zły, bo Assad pamięta jak jankesi obalali Jego ojca by w prawie 3 miesiące doprowadzić cały kraj na skraj przepaści, więc Assad podziękował wujowi Samowi za "demokrację".
  Ostatnim prawdziwym papieżem był Jan Paweł, ten pierwszy, po którego 30 dniowym pontyfikacie sekcji zwłok nie potrzeba było robić, ale nie ma tutaj nic niepokojącego, w końcu śiwnty duch czuwa, nie owieczki? JPII zainstalował Brzeziński, tak ten od Al'Qaedy i doradztwa w jankesowie.. odpowiedzcie sobie jednak owieczki na jedno pytanie, skąd Wojtyła wiedział że Emanuela Orlandi została porwana, bo Świat się o tym dowiedział właśnie z tego okna. Imperatora zdjęli, bo albo podskakiwał, albo taki skandal szedł w Jego kierunku, że żadna medialna propaganda nie mogłaby tego przykryć, bo banda oszustów i pedofili, biskupów, wybierze sobie na swojego herszta uczciwego człowieka, który zrobi z nimi porządek, czyż nie owieczki? Ehh..

 • Wlodzimierz Stanek
  Wlodzimierz Stanek 3 dni temu

  Szanowny Witku nie wiem kto cie sponsoruje ale chyle czolo przed twa odwaga,mowisz wszystko wprost jakgdyby nigdy nic czyli niczego sie nie boisz.Wielki to za malo ,niemniej szacunek.

 • Andrzej
  Andrzej 3 dni temu

  Dlaczego Benedykt nie odprawił od ręki egzorcyzmów nad tymi pseudo kapłanami??? No ale było nie było, to w końcu niemcy. Szfaby. Rozumiecie??? Nie? To włączcie sobie filmy co ten naród zrobił innym ludziom. Już dawno nosząc krzyż na plecach krzyżacy byli niezłymi gogusiami. Rzeczywiście materiał z papieżem szokujący. Wierzyć się nie chce jaka kloaka zrobiła się na świecie. Swoją drogą na sądach ostatecznych, to musi być niezły kabaret. Żyjesz jak cwel plując na innych, a tu nagle.................ktoś Ci mówi I CO TERAZ???? Lucek wtedy bije brawo. Panu Gadowskiemu dziękuję za materiał. Pan Gadowski jest rycerzem prowadzonym przez ducha świętego. Odnośnie księdza Glassa, to wyjątkowy kapłan. Normalny. Niestety w tych czasach normalność i oczywiste oczywistości stały się czymś wyjątkowym. Ksiądz Glass, to prawdziwy wojownik Maryi. Boże zlituj się nad nami wszystkimi.

 • Andrzej
  Andrzej 3 dni temu

  Sióber powinien dostać .......................no wiecie co. W ogóle takie prowokacje powinny być traktowane radykalnie. Najradykalniej. Muszą się kurwy bać bo inaczej wejdą nam na głowę.

 • crimson
  crimson 5 dni temu

  nie jestem katolikiem dzięki Bogu.

 • Jacek Jakubowski
  Jacek Jakubowski 5 dni temu

  Witku z Bogiem

 • Jaroslaw Szarabajko
  Jaroslaw Szarabajko 5 dni temu

  USA....won z POLSKI...!!!

 • Danuta Rutkowska Marciniszyn

  Benedykt XVI papieź hist.urodzin w Waszynktonie podczas pielgrzymki do USA...stany...hrabstwa a chrzescijanstwo Bog Prawdy.

 • Danuta Rutkowska Marciniszyn

  hist.orderu orła czerwonego...symbol Brandenburgi...Krolestwa Prus...herby miast z czerwonym orłem i hist.reform min.podzial administracyjny...gospodarczy...ref.rolnictwa....szkolnictwa...słuźby zdrowia....

 • Ryszard Baran
  Ryszard Baran 7 dni temu

  Pogodzić masonerje z komunistami to znaleźć naczynie w którym woda mogła by współpracować z ogniem
  Jedyne takie naczynie to prymat w przewództwie a tu żaden z diabłów nie odpuści, jedyne na co Polacy mogą liczyć, na to że się wezmą za łby, to katazis do którego Bóg dopuszcza
  Co do Papieża Franciszka, On wie że zaczęła się paruzja i że to ostatnie kilka lat przed ukazaniem się Boga właśnie w Polsce, więc zarzucać Mu jakby był na usługach masoneri , tylko dlatego że soroz maczał palce w pielgrzymce do stanów.....
  To,To Jezuita, ufam że przebiegły jak lis i niedzielny jak święty Piotr, tylko naszych czasów, który niema łatwego zadania, o czym świadczy chociaż by rezygnacja Papieża Benedykta szesnastego, który notabene, wcale nie przestał być papieżem, po mimo że odpoczywa ,we dwoje zawsze raźniej, co nawiązuje do dwuch świadków z apokalipsy św Jana, a którzy są już u progu, piszę to Panu ponieważ mam wielki szacunek do ludzi z prawdy ,którą był również Chrystus . A że wywód ten pochodzi z pierwszej ręki, zachęcam do wiary
  Pozdrawiam.

 • Geralt Ryvia
  Geralt Ryvia 10 dni temu

  40:33 Panie Witoldzie, mowi pan, ze nie znajduje odpowiedzi a odpowiedz jest prosta: Papiez nie wita ale przedstawia swoich kardynalow. Zreszta w wideo mowia, ze "Ojciec Swiety przedstawia czlonkow orszaku papieskiego". Oni z nim przyjechali, po co sie maja witac? Nieporozumienie i tyle.

 • Free Proposal
  Free Proposal 10 dni temu +1

  Bardzo jestesmy wdzieczni Panu Gadowskiemu za przyblizenie calej Prawdy narodowi Polskiemu. Szczesc Boze.

 • Krystyna Swiatek
  Krystyna Swiatek 11 dni temu

  Program, jak zwykle, bardzo wartościowy! Szczególne dzięki za relację z powitania Papieża Benedykta XVI -tego! Szokujące, porażające sceny!

 • janusz gąsiorowski
  janusz gąsiorowski 14 dni temu

  PANU BRAK PATRIOTYZMU POLSKIEGO.GADANE TO PAN MA .

 • Ewa Nieznana
  Ewa Nieznana 15 dni temu

  W ZakopanYm?

 • Krzysztof Gaik
  Krzysztof Gaik 15 dni temu

  Super, wreszcie ktoś się zajmie Łodzią

 • Grzegorz Dmytrzak
  Grzegorz Dmytrzak 16 dni temu

  Panie Witoldzie, od kiedy to nasze Państwo remontuje prywatne kamienice? Prawo nie dopuszcza takiej możliwości, za stan techniczny odpowiada wyłącznie właściciel....

 • Katarzyna Grad
  Katarzyna Grad 17 dni temu

  Nie będę się wypowiadała na temat całego materiału ale odniosę się do fragmentu który poruszył mnie najbardziej Wy dorośli i wykształceni ludzie wieszacie psy na trzynastoletnim „ gówniarzu” który „ chciał sprofanować hostię” Jakim trzeba być draniem aby to robić i do tego obwiniać go za wszystko Czy nie przyszło wam do głowy że może dzieciak jest niedouczony z powodu niekompetencji katechety? A może szczeniacka ciekawość była przyczyną tego co zrobił? Nie żyjemy w państwie wyznaniowym i wzywanie policji było najdelikatniej mówiąc głupie Policja też się nie popisała mądrością I ksiądz i policjanci powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności A powoływanie się na przykłady z islamu jest jeszcze głupsze i beznadziejne pod każdym względem Ale czego się spodziewać po ludziach którzy bronią pedofili a ofiary nazywają prostytutkami? Czy aby na pewno ci wszyscy poszkodowani byli podstawieni?
  Wy katolicy nie macie żadnych zasad żadnej moralności ani najzwyklejszej w świecie ludzkiej przyzwoitości i dopóki wasza religia nie upadnie to na świecie nie będzie spokoju Mam nadzieję że idziemy wielkimi krokami w tym kierunku Teraz możecie dorabiać kolejne teorie spiskowe do własnego dziadostwa Bardzo proszę

 • Badacz Wrzechświata
  Badacz Wrzechświata 17 dni temu

  Panie Gadowski wielki szacunek 🙇 dla pana. Przez tyle lat żył człowiek w kłamstwie. Teraz to połowa prawdy ciekawe kiedy będzie reszta całości. Nie ma się co dziwić że tak postępują z kościołem za tą pedofilię i chamstwo księży.

 • Helena Czekanska
  Helena Czekanska 17 dni temu

  Tusk dba a wlasna kieszen , to karierowicz nie polityk ! Popagrzcie pansywo na opinie o nim w UE - LENIUCH :))) popic ! Zagryzc ! I skasowac na koniec miesiaca

 • Isabelle
  Isabelle 17 dni temu

  Wydaje mi sie ,że troche nadinterpretuje Pan Panie Witoldzie to „przywitanie” Papieża Benedykta XVI, bo wlaściwie to nie jest przywitanie,a jak okireślił to komentator to Papież prezentuje prezudentowi kardynałów, po uprzednim przedstawieniu przed prezydenta pracownikow Papieżowi. Pododnie jak prezydent nie podawal reki wlasnym ludziom a na nich wskazywał, tak samo zrobił do Papież. Podejrzewam więc,że głownym czynnikiem sprawczym mogło tu być zamieszanie i cześć z kardynałów odebrało gest ręką jako wskazanie na niego i wyciagnego rekę jedynie do osoby, ktorej byli przedstawiali (prezydenta), część odebrała gest ręki Papieża jako zaproszenie do uścisku i do uścisku doszło, ponieważ Papież zachował sie taktownie. A że tylko część w niemieckim episkopacie była „chętniejsza” do uścisku to wyszło jak wyszło.

 • Isabelle
  Isabelle 17 dni temu

  A ja zapytam, w imie czego samorząd czy państwo ma remontować kamienicę mających prywatnych właścicieli, którzy czerpali, czerpią lub będę czerpać w przyszłości z tych kamienić zupełnie prywatne zyski. Ja gdy z racji dłuższej nieobecności miałam nieporządek (chwasty) ma mojej działce budowlanej, ktore to przeszkadzały (a przecież nie stanowiły zagrożenia) sąsiadom, zostałam wezwana przez gminę do uporządkowania swojej wlasnosci. Jakoś samorzadowi nie przyszlo do glowy skosić mojej działki. To moja dzialka i ja za nia odpowiadam. Natomiast kamienice wlasnosci zydowskiego naleza do nich, jesli beda one koedys generowaly dochody trafia one do tychze wlascicielkich koeszeni, ale za utrzymanie tychze kamienic odpowiadamy my Polacy?!

 • stanpiasta
  stanpiasta 17 dni temu

  Atak na Iraq? Czyż nie dlatego że porwane samoloty ponoć zniszczyły drapacze chmur w 60 minut? Nic nie ocalało, kamień na kamieniu nie ocalał? żadden żelbetowy słup wieżowca nie ocalał? dlaczego Polacy wierzą w taką bajkę? czy w Polsce nie ma inżynierów aby wyjawić prawdę 9/11 2001?

  • stanpiasta
   stanpiasta 17 dni temu

   acha, polecam jedyny film jaki wstawiłem na YT, wyjaśnia w jakim świecie żyjemy

  • stanpiasta
   stanpiasta 17 dni temu

   A może porozmawiajmy o Smoleńsku... dwa razy spotkałem się z p Antonim M w Ottawie... zanim został Ministrem Obrony... tfu! Doradzałem zbadać 9/11 bo znając 9/11 zrozumie się Smoleńsk... P Antoni wolał ogłosic w sumie tuzin fałszywych teorii o Smoleńsku a wszystkie po to aby wywołać niesprawiedliwą wojne z Rosją. Dzięki Bogu brat bliźniak odstawił Macierewicza na bocznicę odbierając mu kierownicę! Pytanie o bracie bliźniaku Jarosławie, czy brat Jarosław zgaduje co się stało prawdziwie 10 kwietnia?

  • stanpiasta
   stanpiasta 17 dni temu

   Mieszkam całe swoje dorosłe życie w Kanadzie. Tutaj już prawie nikt nie wierzy w lądowania na Księżyc, ale Polacy w Polsce wierzą! Mamy tutaj wspaniałych pastorów, którzy śmiało nauczają o Ziemi geocentrycznej- Biblijny obraz świata. a co nam serwują bibliści Watykanu? ano serwują nam fałszywe teorie M Kopernika, przeklętego gnostyka i okultystę! Ten zdrajca miał być księdzem ale się zaparł i nie dał wyświęcić na księdza!

 • My Way24
  My Way24 18 dni temu

  ostatnio lubię Pana posłuchać, nie wiem kim Pan był i skąd przyszedł i chyba tak wolę, ale do mnie trafiają Pana słowa a sam interesuje się geopolityką a raczej zarządzaniem zasobami ludzkimi na poziomie globalnym i lubie posłuchać innych na ten temat. Od razu widać kto ma coś w głowie czy dziecinna naiwna percepcja postrzegania. Pozdrawiam

 • Anna Janis-Chorosińska

  Dzień dobry, chciałam się odnieść do powitania Papieża Benedykta przez Biskupów. Pamiętam że ten film krążył już wiele lat temu na youtubie i ktoś wyjaśnił, że jest on niewłaściwie zinterpretowany. Papież Benedykt nie wita się z Biskupami, tylko ich przedstawia idącemu przed nim dyplomacie. Z tego co było napisane w tym komentarzy, nietakt uczynili Biskupi którzy złapali go za rękę (jeżeli go witali powinni byli Go w nią ucałować). On ich przedstawia, a nie podaje dłoni. Prosiłabym o zweryfikowanie, czy to wytłumaczenie nie jest przypadkiem właściwie. Kiedy oglądałam z tym kluczem jeszcze raz ten filmik, wydała mi się to wersja prawdziwa. A dlaczego akurat z San Gallen nie podali ręki? Hm, nie wiem może, że znają dobrze Watykańską "etykietę". Bo co by im zresztą dało to żeby tak ostentacyjnie się ujawniać? Prosiłabym o zweryfikowanie tej wersji. Pozdrowienia dla Pana WItolda Gadowskiego

 • Rafal Szczerba
  Rafal Szczerba 19 dni temu

  Wlasnie to nie jest czas aby byc pacyfista, ale aby na przemoc odpowiedziec przemoca.

 • Dowborczyk
  Dowborczyk 19 dni temu

  Niemcy i tak za chwilę staną się islamskim kalifatem. W taki oto sposób skończy się tam chrześcijaństwo. Boże Chroń Polskę !!!

 • Juliet Mike
  Juliet Mike 19 dni temu

  Czy znawcy kawy piją ją z mlekiem ?

 • Oskar Buzz
  Oskar Buzz 20 dni temu

  Sprawozdawca polski nie skomentowal tego skandalu z niepodawaniem ręki Papieżowi. TP (Telewizyjna Poprawność).

 • ERNEST DINOS
  ERNEST DINOS 20 dni temu

  Prymas tez ma za uszami. To chyba nie chrzescianin? juz nie bede spodni spuszczal.Ale odnosnie tuska to typowy bolek.

 • Zygmunt Hetman
  Zygmunt Hetman 20 dni temu +1

  Ta propaganda antyroosyjska jest tak skuteczna że niebawem sam w nią uwierzę. Niebawem z pomocą Ameryki naszego największego sojusznika staniemy się Polin. I cóż trzeba się będzie obżeać drogi redaktorze.

 • FRODO PRODUCTION
  FRODO PRODUCTION 21 dzień temu

  Pozdrawiam Serdecznie udostępniam

 • Jan Jan
  Jan Jan 21 dzień temu

  Prawdziwe chrześcijaństwo niego ma żadnych symboli. One jest posłuszne Słowu Bożemu. Prawdziwi chrześcijanie nie mają żadnych świątyń budowanych ręką ludzką.

 • Jan Jan
  Jan Jan 21 dzień temu

  Bibija mówi że Bóg robi z ludźmi tego świata co chce, Diabłowi bogowi tego świata się to nie podoba, dlatego przez swe sługi to okazuje i mówi. Oczywiście pod płaszczykiem niby sług Bożych Wszystkie religie kościoły i wyznania pochodzą od niego. Sług Jezusa Chrystusa świat niezna. Mówi o tym 1 list Jana 3 rozdz wers 1. Przeczytaj Pan Objawienie A tam dowiesz się że w Rzymian na tronie zasiadł wszetecznica.

 • Maciej Janawa
  Maciej Janawa 22 dni temu

  Leszek Żebrowski cały czas opowiada o Brygadzie Świętokrzyskie NSZ, wywiadzie NSZ, Żołnierzach Wyklętych.

 • Max Mus
  Max Mus 22 dni temu

  Przykro sie na to patrzy...Nawet TRWAM widze nie jest obiektywna ..Koniec ŚWIATA

 • johnny syjonsky
  johnny syjonsky 23 dni temu

  Ten filmik na końcu jest tylko potwierdzeniem, że nie ucieknie się od polityki/podziałów w kościele...I ciężko uznać abdykację w kontekście zdrowotnym, tym bardziej że ostatnie zdjęcia pokazywały dobrą formę jak na swój wiek...Bardzo przykre :/

 • eedd zxcz
  eedd zxcz 23 dni temu

  dziś duży like!

 • Rzeszutek Józef
  Rzeszutek Józef 23 dni temu

  WITOLD,Jesteś WIELKI 💪👍😇

 • Daniel Nawrocki
  Daniel Nawrocki 24 dni temu

  Najwiekszy komentarz !!!

 • jo gogo
  jo gogo 24 dni temu

  glupie spory. Czy do tego się zalicza obrona lgbt przez gowina? Albo naświetlanie przekrętu 447. Ah te głupie spory.

 • beata adamczyk
  beata adamczyk 24 dni temu

  "Konieczność dorastania" była już po okrągłym stole, akcesją (czyli zaborem) do UE, ale my byliśmy przyjaźni (naiwni?), bo przyjdą inwestorzy i dadzą nam pieniądze ;/ NIEWARTE ŚMIECHU! Tak jak teraz - politycy zrobią, bo tylko politycy i urzędnicy mają prawo decydować i narzucać swoje interesy społeczeństwu, a właściwie bezwolnemu motłochowi. Bo tak nas traktują. A na YT - możemy pogadać. Nie ma polskiej gospodarki. I nie będzie, bo Polacy szczególnie lubią ze SOBĄ realizować.

 • kazaskoczen
  kazaskoczen 25 dni temu

  Coś strasznego! To są biskupi kościoła katolickiego? Spójrzcie tylko na to! Wielu z nich wyraźnie się od Papieża odsuwa! To wprost niepojęte! Zapowiedz kolejnego na przestrzeni wieków rozłamu w kościele? Nic dziwnego ze Benedykt XVI abdykował… albo raczej usunięto go na bok, bo był zbyt konserwatywny dla niektórych, co to agitują w kierunku „nowoczesnych” przemian w kościele… Cóż za brak szacunku! O zgrozo! Nigdy wcześniej tego nie widziałem. To skandal!

 • gall
  gall 25 dni temu

  Ależ pan pojechał z tym sfinansowaniem podróży Franciszka do USA po to by nie potępiał wojny. To nieprawdopodobne.

 • Virtualmuzyk
  Virtualmuzyk 25 dni temu

  Ten kraj jest cyrkiem i ogromną iluzje która pokochało społeczeństwo .Niestety płacz nastąpi ...

 • Tadeusz Kęsicki
  Tadeusz Kęsicki 25 dni temu

  Gadowski poczytaj Ksiege Prawdy a oczy ci sie otworzą widziszjak masoneria zrobila cie w bambuko powielasz klamstwo bo franek to masonski sluga ale wy jestescie madrzejszy.

 • Tadeusz Kęsicki
  Tadeusz Kęsicki 25 dni temu

  Niestety mamy falszywego papieża fałszywego proroka Bergoglio masona ktory jest wyslannikiem szatana źródło Księga Prawdy

 • Legion
  Legion 26 dni temu

  Tylko nie zapominajmy, że ci asyryjscy chrześcijanie, to schizmatycy, którzy w czasach istnienia imperium Bizantyjskiego, walczyli przeciwko Kościoła Katolickiego i słowem, i mieczem. A jak dziś już nie mają sił, to wołają pomocy. To niech na dobry początek przyznają swoją winę wobec Kościoła Katolickiego, wobec rozbicia Chrześcijaństwa, niech podpiszą akt zjednoczenia z Kościołem Katolickim, a wtedy można i pomagać. Rosjanie też kiedyś będą musieli przeprosić, jak im Chińczycy walną po dupie.

 • zawana49
  zawana49 26 dni temu +1

  Za mało wiem o wewnętrznej polityce Watykanu, ale to, co widziałem na filmie post scriptum, nie jest nawet oburzające. Jest po prostu wstrętne! Ci panowie w purpurze, nie są nawet dobrymi dyplomatami, w jakże przecież delikatnej kwestii szacunku innego bliźniego... przecież nawet oni nie mają monopolu na wiedzę i prawdę ... . Chciałoby się powiedzieć - więcej pokory...

 • greg stawros
  greg stawros 26 dni temu

  GADOWSKI TO TAKA MAŁA TUBKA KACZKI,KU....A JAK TO SIĘ PRZEZ LATA MASKOWAŁ PADALEC.

 • Wiener Melange
  Wiener Melange 27 dni temu +2

  Oczywiscie, ze tak jest. Dla niektorych to historia ZNANA! Papiez Benedikt 16 zostal usuniety z funkcji poprzez mafie St Gallen. Ta mafia walczyla takze przeciw polskiemu Papiezowi. Mozliwe, ze zamach na Jana Pawla II byl zorganizowany wlasnie przez mafie St. Gallen. Tu, prosze - wazne wideo w jez. angielskim o "mafii St Gallen": plclip.com/video/Shn1zrNiVhw/wideo.html lub
  plclip.com/video/CvYs6fo-HiE/wideo.html /Carlo Martini (biszof), Conrad Hilton, Vatican City, Vatican Bank i jego pedofilna "reformacja"/

 • Marian Biskupik
  Marian Biskupik 27 dni temu

  P. Gadowski ewoluuje intelektualnie.
  Dzięki za film o ryżorzymcach.
  Ładne jasełka z łapkami: kto z ryżorzymców podaję łapę Benkusiowi, co z podkulonym ogonkiem skowyczał, że "Niemcy" byli pierwszymi ofiarami nazistów!
  Czego dowodem były napisy na tramwajach w Warszawie:
  "tylko dla Deutsche!" - co znaczy przecież tylko dla nazistów!!!
  A o "naziści, naziści ponad wszystko"! - nie wspomnę!

 • K L
  K L 27 dni temu

  Idź do Atora haha biedny nie wiedziałby co powiedzieć

 • K L
  K L 27 dni temu

  Ty facet jesteś brzydki i piękny zarazem...

 • Marek K
  Marek K 27 dni temu

  Ponownie kawał dobrej roboty!

 • Animka Anim
  Animka Anim 27 dni temu

  Chwała takim polskim intelektualistom z wielką wrażliwością serca i umysłu.

 • MAJS
  MAJS 27 dni temu

  Każdy Kto nie przywitał się z Papieżem Benedyktem XVI=każdy biskup, który nie podał ręki Papieżowi Benedyktowi to Zwykły Zdrajca, Śmieć !

 • daga jaga
  daga jaga 27 dni temu

  Niepojęte ! Za kogo uważają cię ci biskupi i kardynałowie ? Szatańskie pomioty i nie ma innej opcji . To synowie antychrysta , dzieci szatana !! Papieżu Benedykcie 16 jakaż ja byłam nieświadoma Twojej wiary i oddania ! Jesteś WIELKIM PAPIEŻEM . Niech Bóg Ci to wszystko wynagrodzi w Niebie . Szanuję Cię PAPIEŻU BENEDYKCIE 16 i uważam na równi z PAPIEŻEM Janem Pawłem 2