Tap to unmute

Jak zrobić talizmany dla przyjaciół

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 26 sie 2022
 • Cześć, Kochani! Chcecie zrobić prezenty dla przyjaciół? Sammy i Sue postanowili zrobić specjalne talizmany chroniące ich przyjaźń. Możecie z łatwością zrobić takie same i dać swoim przyjaciołom!
  🎁 00:56 - Zacznijmy od miniaturowego notesiku. Trzeba wyciąć karteczki o wymiarach 4x4,5 cm. Potem wytnijcie z nich papierowe serduszka i dwa takie same z pianki kreatywnej - to będzie okładka notesiku. Zróbcie 2 okrągłe dziurki i zbierzcie wszystkie karteczki razem. Na okładce narysujcie uroczą buzię. Gotowe!
  🎁 03:50 - Kubeczki przyjaźni! Najpierw trzeba wytrzeć kubki odtłuszczaczem. Potem narysujcie urocze obrazeczki niezmywalnym mazakiem. Teraz trzeba jeszcze zdecydować, kto weźmie który kubeczek! W końcu obydwa są fajne!
  🎁 05:08 - Specjalne talerze! Zrobimy je z gliny - to będą dwie części serca. Namalujemy na nich charakterystyczny, uroczy napis.
  🎁 07:32 - Specjalny kakaowy napój dla przyjaciół! Stworzymy go z papierowego szablonu i cynamonu. Zobaczcie w filmie, jakie to łatwe!
  🎁 08:53 - Talizman dla Rogera! Dostanie od nas koszulki z napisami! Żeby to zrobić, potrzebujemy obrazków, folii spożywczej i żelazka.
  🎁 10:33 - Piękne papierki na czekoladę! Najpierw wyjmijmy czekoladę z oryginalnego opakowania. Potem namalujemy nowe - dodamy śmieszne obrazki i zapakujemy w nie czekoladę za pomocą dwustronnej taśmy.
  Dziś wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Pielęgnacja przyjaźni jest ważna. Dajcie łapkę w górę naszym prezentom i zróbcie takie same!
  Więcej ciekawych pomysłów na naszym kanale:
  Dobra czy zła? Dwulicowa ośmiornica
  plclip.com/video/1CUdRfc4kl8/wideo.html
  Metamorfoza zwykłej lalki w prawdziwą księżniczkę z oceanu!
  plclip.com/video/IAof1wKl73I/wideo.html
  Fajny chodzący robot z tektury i drutów!
  plclip.com/video/GFSE8wTZDZQ/wideo.html
  PS Subskrypcje i lajki tylko zmotywują Sama do kręcenia dla was jeszcze więcej filmów. bit.ly/2YRvWNG
  Wszystkie nazwy produktów i firm pojawiające się w filmiku są znakami towarowymi™️ lub zastrzeżonymi®️ znakami towarowymi należącymi do odpowiednich właścicieli. Posługiwanie się nimi nie oznacza powiązania z daną marką ani korzystania z jej wsparcia.
  Materiały stockowe: www.depositphotos.com Muzyka: Epidemic Sound www.epidemicsound.com/
 • Poradniki i stylPoradniki i styl

Komentarze • 0