Czy przetrwasz dzień za 10 ZŁOTYCH?

Udostępnij
Umieść na stronie

Komentarze • 2 574

  • Aleksandra Krówka
    Aleksandra Krówka 4 godzin temu

    W telewizjii ... 😘😂

  • Aleksandra Krówka
    Aleksandra Krówka 4 godzin temu +1

    Ja pana widziałam w podręczniku do angielskiego !! 😂😂😂

  • Adam Karnowski
    Adam Karnowski 2 dni temu

    Andrzej poszedł na wudke

  • Legendarny Pieseł
    Legendarny Pieseł 3 dni temu

    Ja bym za 5 zł dzień przeżył ._.

  • KAROLINA SIEK
    KAROLINA SIEK 4 dni temu

    Ąaaä

  • Kamil Zdechlik
    Kamil Zdechlik 6 dni temu

    Łoł

  • O kurwa
    O kurwa 7 dni temu

    tak

  • Polski Kanał
    Polski Kanał 7 dni temu

    Co to taka bida w kraju że dzień za 10 zł !!!!!!!!???!!?!! Czemu nie za 10000000000000 zł ????????!?!!!!?

  • Natalia Kamimska
    Natalia Kamimska 7 dni temu

    Andrzej oszukuje bo ma specjalnie apke

  • Kacperowskii Dudzik
    Kacperowskii Dudzik 8 dni temu

    Dzięki za apkę

  • Slufi
    Slufi 8 dni temu

    Rudy całe życie za 5 zł a wy 10 ZŁ na 1 dzień

  • Małgorzata okPiwowarczyk

    A Ja Kacper zł1 xD

  • kuba kaliszka
    kuba kaliszka 8 dni temu +1

    #########

  • Darek Bogaczyk
    Darek Bogaczyk 9 dni temu

    tak

  • Lech
    Lech 9 dni temu

    Co za cymbały stary dziadziuś i młoda laska

  • mega DKS
    mega DKS 9 dni temu

    Jezu nawet dzień za 5zł przeżyjesz!!!

  • Bartek Sowinski
    Bartek Sowinski 9 dni temu

    Andrzej to chiter😬

  • RewolveR
    RewolveR 9 dni temu

    nie bo jestem bogatym bahorem i rodzice mi kupuja drogie rzeczy haha biedaki htfu na was cebule polskie

  • Pawka 014
    Pawka 014 9 dni temu

    Ja bym kupił 5 bułek na śniadanie jakąś wodę tanią a na obiad makaron

  • Piotrek Szczepan
    Piotrek Szczepan 9 dni temu +1

    Ten dziadek to. Chory jakiś

  • Małgorzata Rogowska

    Ekstra

  • Hrabia Greedo
    Hrabia Greedo 9 dni temu

    Ten Andrzej „Dziesięć !!!”

  • Daniel Klamka
    Daniel Klamka 10 dni temu

    Ja przetrwalem dzien za 5 zl

  • Marta Kruk
    Marta Kruk 10 dni temu

    Co za problem jest isić do ikey i kupić hot dogi za 1 zł i kupić 10

  • Kamil Kucharz
    Kamil Kucharz 10 dni temu

    Weź 800zľ

  • Rafał Kołcon
    Rafał Kołcon 10 dni temu

    I czym kurwa te kluski beda jesc z pomidorem? Czyz zoltym serem xdd

  • Sezeemon Kurowski
    Sezeemon Kurowski 10 dni temu

    Andrzej Łowca okazji i promocji

  • Danio1736
    Danio1736 11 dni temu

    ja bym kupił kasze jeczmienna i sos i wode xd

  • Wiktor Twardziszewski
    Wiktor Twardziszewski 11 dni temu

    rudy człowiek pokazał jak przeżyć życie za 5zł a wy dzień za 10zł nooby jesteście

  • Agnieszka Kolodziej
    Agnieszka Kolodziej 11 dni temu

    kurszwi by nie wytrzymał nawet 1 minuty

  • Oliwia Zawistowska
    Oliwia Zawistowska 11 dni temu

    Tak

  • Paweł Piechowski
    Paweł Piechowski 11 dni temu +1

    Ta apka to guwno

  • Przemysław Gromelski
    Przemysław Gromelski 11 dni temu

    Lord Kruszwil by nie wytrzymał dnia za 5k a Kamerzysta za 2zł

  • Polska Kicia Yt
    Polska Kicia Yt 11 dni temu

    Kruszwil nawet by nie tyknoł tej marchewki

  • Polska Kicia Yt
    Polska Kicia Yt 11 dni temu

    Popieram

  • Crazy Girls Games
    Crazy Girls Games 11 dni temu +1

    Ja bym kupiła:woda niegazowana,szynka,masło,chleb,melko,płatki,czekolade,4 bułki
    Dlaczego tak dużo?bo mam apke i mam zniżke ale nie tą co miał andrzej

  • patryk budmik budnik
    patryk budmik budnik 11 dni temu

    xD

  • Krociasta
    Krociasta 11 dni temu

    Byłam w tedy gdy nagrywaliscie chyba xD

  • Mateusz Korus
    Mateusz Korus 11 dni temu

    Super

  • s o m e o n e
    s o m e o n e 11 dni temu

    ale ten dziadzius mnie wkurwia

  • Julia Cyboroń
    Julia Cyboroń 11 dni temu

    sey what's

  • jaspaulina
    jaspaulina 11 dni temu

    Lord krurzwil by się załamał

  • OraczTV PLUS
    OraczTV PLUS 12 dni temu

    Ten film to jedna wielka reklama

  • North Foxes Family
    North Foxes Family 12 dni temu

    Nastia wsm to masz normalny obiad, śniadanie i kolacje np:
    -Zblenduj pomidora i marchewkę
    -Ugotuj makaron
    I masz obiad ;)
    Śniadanie:
    -szynka z jogurtem i już :)
    Kolacja:
    Jak to się mówi:
    Kolacje oddaj wrogowi
    No jedynie 1 marcheweweczka :D

  • Jarek Kozińczak
    Jarek Kozińczak 12 dni temu

    Ja za 2000zl

  • Monika Gałucha
    Monika Gałucha 12 dni temu

    jak nas to miała10zł jak musiała zapłacić za bilet w autobusie

  • Superancki Ziomek
    Superancki Ziomek 12 dni temu

    Lord kruszwil to biedak

  • ArchY and Game
    ArchY and Game 12 dni temu

    ale ten starszy pan jest przykry widać ze wszystko na pokaz

  • Soy luna soy luna
    Soy luna soy luna 12 dni temu +1

    0:53 ta baba

  • Dwight Rusnaczenko
    Dwight Rusnaczenko 12 dni temu

    jeśli chcecie przerzyć dzień za 10pln to nie kupujce produków pod obiad tylko żeby sie napchać bo całego dnia nie najecie sie produktami na obiad

  • Jagoda Kulczycka
    Jagoda Kulczycka 12 dni temu

    Tak

  • Sheedy Unturned
    Sheedy Unturned 12 dni temu

    Sam prąd i gaz i woda z kranu kosztuje. Więc to jest bezsensowne

  • vojtuś kupa
    vojtuś kupa 12 dni temu

    Gdzie wy jesteście w Toruniu xDDDD

  • Bloody
    Bloody 12 dni temu +1

    #asztagi

  • Czarny Rycerz000
    Czarny Rycerz000 12 dni temu

    Ja umiem przetwać bez kasy bierzesz maske pistolet i gites zarobisz zamiast stracić 😜

  • Kacbor
    Kacbor 12 dni temu

    Rudy człowiek przeżył życie za 5 zł.
    Łyso?

  • KrzysiekPlay Games
    KrzysiekPlay Games 13 dni temu

    Ja bym sobie kupił tak
    Z 10 bulek szynke albo pasztet I bym sobie swietnie poradził nawet 1 tydzien albo 2

  • xPysio !
    xPysio ! 13 dni temu

    *Ja bym pizzę kupił :D*

  • ciepanduś oski
    ciepanduś oski 13 dni temu

    Bułeczki c:

  • Kacper 1 23
    Kacper 1 23 13 dni temu

    Jakie reklamy tej

  • Igor Witczak
    Igor Witczak 13 dni temu

    Nasia ma tak mało bo szła do biedry a nie do koufa

  • Dariusz Zdanowski
    Dariusz Zdanowski 14 dni temu +2

    Zżynacie z rudego

  • Bombiczka27
    Bombiczka27 14 dni temu

    Uwielbiam ten chellande ❤️💗

  • masna biba
    masna biba 14 dni temu +1

    Ustawione zeby on kupil wiecej a ona mniej zeby potem apke zareklamowac

  • TIGER 0008
    TIGER 0008 15 dni temu

    Jakie starce elo nue subuje

  • green FISH
    green FISH 15 dni temu

    Elo mordo ja z óstereichu

  • green FISH
    green FISH 15 dni temu

    Jak sobota to tylko do lidla do lidla bo promocje tam parking ram pam pam pam
    Jak sobota to na zapas kup więcej kup więcej jak sobota to w lidlu i tylko tam

  • green FISH
    green FISH 15 dni temu

    Lidl

  • green FISH
    green FISH 15 dni temu

    Ja robie zakupy za 5 zł i nie jestem siwy

  • delixos :D
    delixos :D 15 dni temu

    fajny film
    P.S pomożecie wbić 100 subów dużo brakuje ale pls pomóżcie

  • Maciek Skrok
    Maciek Skrok 15 dni temu

    Janusze

  • The Mandus
    The Mandus 15 dni temu

    Pyszne bułeczki

  • Momo killer
    Momo killer 16 dni temu

    Fajne kocham wasz kanał a pierwszy raz oglondam odc

  • Zbigniew Gawkowski
    Zbigniew Gawkowski 19 dni temu

    To jest bieda a więc nie wierz mi nie wierzcie mi proszę pana że jesteś bogaty oni mieszkają razem w hotelu

  • Ania Wierzgon
    Ania Wierzgon 19 dni temu +1

    jak andrzej robił zakupy to tekst muzyki yayyayyyyyayaya

  • planciara loved this
    planciara loved this 20 dni temu

    Za 10 złotych hmmmmm...picie i bułki maślane ☺

  • Karol Reda
    Karol Reda 22 dni temu

    Dziadek to chyba nakirany

  • ub sz
    ub sz 22 dni temu

    Lord kruszwil już by leżał w grobie

  • Nati Butkiewicz
    Nati Butkiewicz 24 dni temu

    Po co Nastii był filet skoro mogła kupić wiele rzeczy za 4.49

  • Sma1ly
    Sma1ly 25 dni temu

    G

  • Igor Przybylski
    Igor Przybylski 25 dni temu

    Zostało mi jeszcze 2 zł może załatwię jeszcze jeden sklep xD

  • Emerast
    Emerast 25 dni temu

    Ciekawa reklama

  • zyyraf
    zyyraf 27 dni temu

    A gdzie jest tak paskudna woda (w kranie), że przy tak ograniczonym budżecie, obydwoje kupujecie butelkowaną?
    Hmmm, a może to była woda tej samej marki - marki drugiego sponsora odcinka? Ale przewijać mi się nie chce, a nazwy marki nie zapamiętałem (moja podświadamość może mieć inne zdanie).

  • Franek Krukowski
    Franek Krukowski 27 dni temu

    To niejest czy przezyjesz dzien za 10 zł tylko co kupisz za 10 zł

  • czarny Ninja
    czarny Ninja 27 dni temu

    Spoko

  • Miłosz Zieliński
    Miłosz Zieliński 29 dni temu

    Andrzej by sobie chętnie jakąś tanią wódeczek kupił

  • Jc TV
    Jc TV Miesiąc temu

    Chamska reklama

  • Sara Człowiek z RiGCzu
    Sara Człowiek z RiGCzu Miesiąc temu

    Mozna i za mniej przeżyc (licząc tylko koszta kupna rzeczy, nie zuzycie prądu, wody itp.). Mało zarabiam i musze oszczędzac więc dużą uwage przywiązuje do cen. Mozna sobie kupoc np. kg pyzow z mięsem z biedry za 4,99 i ma sie calkiem dobry obiad na 2-3 dni (zalezy ile kto je). Albo ziemniaki i do nich jakaś surówka/okrasa/jakies tanie mięso typu kg kielby za ok. 10 zł albo wątrobka. Jak sie kupuje taką kielbase to i mozna sobie zjeśc na kolacje albo śniadanie z chlebem/bułką. I tez sie ma sniadanie i kolacje na kilka dni. Żeby urozmaicić diete jakieś jogurty owocowe, w duzych opakowaniach bardziej sie opłacają, jakies warzywo, raz pomidora, raz ogórki kiszone, raz papryke, ser żółty jak sie wyczai promke że za 13-15 zł mozna kupić kg. A jak sie skończą ziemniaki to makaron z sosem i troche sera. I tak sobie mozna żyć za 7-10 zł dziennie. Jak sie ma jakis ogrodek to mozna sobie posiac wlasne warzywa i ciągnąc na nich, ja mialam pomidory ktore mi sluzyly do kanapek, sałatek i na sos do spaghetti (czasoschłonne ale robilam bo bylo ich tak dużo że nie nadążało sie jeśc), cukinia smazona na patelni, ogórki do kanapek i sałatek, sałata itp. Duzo sie wtedy oszczędza

  • Filek Fixe
    Filek Fixe Miesiąc temu

    Lord kruszwil w się zatruł. Wodom

  • Kasia Bos
    Kasia Bos Miesiąc temu

    Tani sklep

  • Amelcik_xx
    Amelcik_xx Miesiąc temu

    Niezła reklama tej apki lololol

  • adrian warzecha
    adrian warzecha Miesiąc temu

    Kruszwil jak by zobaczył wgl ten film to by dostał zawału

  • tomasz pieprz
    tomasz pieprz Miesiąc temu

    dziadek dwa plastry kupil szynki i sniadanie z kolacja such a shame

  • Szymoneq 2005
    Szymoneq 2005 Miesiąc temu

    0:24 czyli jechała na gapę?????

  • Natipati Pati
    Natipati Pati Miesiąc temu

    Mogła pójść do kauflanda tam szynka po 0,99 a nie po 4 a niby biedronka taka tania xd

  • Jakub Szymański
    Jakub Szymański Miesiąc temu

    MAREK BY SIĘ UDUSIŁ

  • BlackBleckWhitePL
    BlackBleckWhitePL Miesiąc temu

    O huj ale wstyd xD

  • Bartek Sado
    Bartek Sado Miesiąc temu +1

    fajne ale kamerzysta przezył cały dzień za 2 zł