Miłosz Brzeziński, 20m2 talk-show, odc. 311, cz.1

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 5 sie 2018
 • ✔ SUBUJ: bit.ly/1hEby5w (włącz „dzwonek”, proszę)
  ✔ FACEBOOK: facebook.com/20m2Lukasza
  ✔ INSTAGRAM: instagram.com/20m2
  ✔ SNAPCHAT: lukaszjakobiak
  Odcinek powstał dzięki wsparciu sieci Play.
  Zapraszam firmy i osoby prywatne na moje wykłady motywacyjne. Więcej informacji na www.20wykladow.pl.
  Kawalerka, kamerka/telefon komórkowy, Gość. Internetowy talk-show realizowany w kawalerce czyli nie ma rzeczy niemożliwych. Gościem trzysta jedenastego odcinka jest Miłosz Brzeziński.
  Talk-show w nowej konwencji jest odpowiedzią na blichtr wywiadów i sesji, gdzie problemy znikają a rzeczywistość staje się gładka i piękna. Główną ideą jest pokazanie prawdziwych rozmów z prawdziwymi ludźmi. Właśnie dlatego goście zapraszani są do prywatnej, 20-metrowej kawalerki a nie dużego studia i nagrywani kamerką z telefonu komórkowego - bez retuszu, make-upu i stylisty.
  Łukasz Jakóbiak, twórca 20 m² Łukasza jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Stworzył ten program, bo wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chciał pokazać, że można zaprosić do siebie, do kawalerki znane osoby i szczerze porozmawiać z nimi na tematy, które niechętnie poruszają.

Komentarze • 242

 • Atramaj Z
  Atramaj Z 8 dni temu +97

  Jak dla mnie to jest Hit i nie mogę się doczekać części drugiej trzeciej czwartej...chyba kupię książkę 😉

  • incommunicado 93
   incommunicado 93 7 dni temu

   Mam tak samo 😜

  • Atramaj Z
   Atramaj Z 7 dni temu +1

   Anarion da Numenor O tak, na pewno sięgnę. Problem mam jedynie z wyborem.
   Z jednej strony uwielbiam panią Katarzynę Miller więc książka z nią popełniona niezwykle nęci.
   Z drugiej jednak tematyka Wy wszyscy moi ja pociąga (dodatkowo, jakkolwiek nie jest to istotne kryterium, to okładka świetna)...

  • Anarion da Numenor
   Anarion da Numenor 7 dni temu +1

   Wszystkie w zasadzie są unikalne i niesamowite, polecam z całego serca

 • Anna Lewandowska
  Anna Lewandowska 5 godzin temu

  Nie znałam Pana Miłosza wcześniej, swoją drogą piękne imię! 🌸 Cudowny mężczyzna, o bardzo ciekawym charakterze, inteligentny i zabawny! Świetne przykłady naszych zachowań, klarownie wszystko wyjaśnione. Od 2 dni googluje wywiady z Panem Miłoszem. ❤️🌸 Polecam!

 • Aldona marmulowska
  Aldona marmulowska 18 godzin temu

  Boska madrosc

 • Agnieszka B
  Agnieszka B 20 godzin temu

  Kolejny ciekawy wywiad, kolejny inspirujący człowiek. Dzięki Łukasz, czekam na ciąg dalszy z panem Miłoszem :)

 • Konrad Perzyna
  Konrad Perzyna Dzień temu

  Niesamowity człowiek. Mega fajnie się słuchało :)

 • Kasia Kowal
  Kasia Kowal Dzień temu

  KOLEJNY REWELACYJNY WYWIAD!

 • Marious
  Marious Dzień temu

  kto wie jaki zegarek ma pan Miłosz? :)

 • Aleksandra Żurawicka
  Aleksandra Żurawicka Dzień temu

  świetny wywiad... długo się zabierałam do tego ,żeby go włączyć bo nie znałam tego pana.... ale jest genialny ( wywiad i gość)! no dawno tak trafnej diagnozy miłości nie słyszałam... i do tego z taką dużą dozą humoru :)

 • aniutkowo
  aniutkowo Dzień temu

  Uwielbiam tego Pana!

 • jolanta
  jolanta Dzień temu

  Czuję jakby jakieś olśnienie na mnie spłynęło. Super wywiad 👍
  Świetny przekaz. Dziękuję.

 • Karolina O
  Karolina O 2 dni temu

  Nie mogę odnieść się do całej rozmowy, gdyż nie przesłuchałam całej. Nie mniej jednak po takim wstępie jakim tu nas ten Pan zaszczycił, mianowicie: że każdy szuka miłości takiej jaką miał w dzieciństwie... nie chcę tracić czasu na takie bzdury i generalizowanie właśnie. Może jeszcze kiedyś się zmuszę i wysłucham całość. Jednak tu brak jest podstaw jakicholwiek zasad z dziedziny psychologii. Czuję się jakbym słuchała moich koleżanek z pracy, które to po przeczytaniu jednego, dwóch artykułów nagle stają się ekspertkami w dziedzinie psychologii, związków oraz zależności między dzieciństwem a relacjami z ludźmi. Na boga! Po pierwsze nie mówi się takich rzeczy do ogółu bo osoby, które nie mają wiedzy akademickiej a są słabej psychiki wezmą to do siebie i potraktują jako wyznacznik. Będą czuły się skazane na takie a nie inne relacje bo ich dzieciństwo wyglądało w ten sposób. To jest wciąganie ludzi w konkretny sposób myślenia i pewną klatkę. Przed tym właśnie przestrzegała mnie znakomita Pani psycholog z którą miałam zaszczyt rozmawiać gdy miałam naście lat. Opowiedziałam jej jak bardzo chcę aby rodzice się rozwiedli, bo ojciec jest toksyczny, jest katem i pijakiem a chcę by mama była szczęśliwa. Ja w tym czasie szybko dojrzałam. I bałam się, że to wpłynie negatywnie na moje życie. Albo sama się stanę taka jak on. W końcu mam to w genach, mówili . To były długie rozmowy, ten proces trwał. Uświadomiła mnie wtedy, że nie można ślepo poddawać się temu co nas pretenduje do takich a nie innych zachowań. Mówiła, że jesteśmy osobnym organizmem, to fakt- obarczonym pewnym kodem genetycznym jak i podświadomym schematem działania który wynika bezposrednio z wychowania, jednak! Jesteśmy sami odpowiedzialni za siebie i możemy to zmieniać, nie poddać się temu, pracować nad tym. To jest do przepracowania indywidualnie z profesjonalnym psychologiem nie zaś do słuchania bzdur motywacyjnych w Internecie gdzie bierze się ogół A nie konkretny przypadek. Do tego trzeba podchodzić indywidualnie a nie wrzucać wszystkich do jednego worka - to ogromna krzywda dla tych ludzi. Ja na ten przykład jak ognia unikam takich osób jak mój ojciec i zawsze odcinam się od osób toksycznych lub o skłonnościach psychopatycznych czy socjopatycznych, bądź też z innymi problemami z samym sobą . Mimo, że miałam zły wzorzec rodziny zawsze wiedziałam jaki jest właściwy i nigdy nie miałam ciągotek do "tych złych tzw bad guys ", jakobym szukała tego samego co miałam w dzieciństwie, albo kolejny standard: że szukałam sobie tatusia. Nic z tych rzeczy. Miałam trzech partnerów i każdy z nich był dobrym facetem. Teraz jestem szczęśliwa żoną wspaniałego mężczyzny. Jeżeli ktoś ma naprawdę problem z relacjami powinien udać się do dobrego psychologa, na którego i ja kiedyś trafiłam który właśnie pokazał mi jak bardzo jestem sama za siebie odpowiedzialna a nie, że determinuje mnie to co w życiu, tj w dzieciństwie przeszłam. Takie generalizowanie jest szkodliwe społecznie i będę zawsze z tym walczyć.

 • Katarzyna Misztela
  Katarzyna Misztela 2 dni temu

  "wieem, to ta praca... niepotrzebnie" - to takie prawdziwe...

 • Sklep Biegacza Gliwice

  Rewelacyjny odcinek! Obejrzałam go już 3 razy i za każdym razem wyciągam z niego coraz więcej :) czekam na kolejny ze zniecierpliwieniem!

 • Anna Tyrała
  Anna Tyrała 2 dni temu

  prześwietny wywiad!!!

 • Karolina O
  Karolina O 2 dni temu

  3:35 po tym zdaniu wylączyłam

 • Alicja Lejk
  Alicja Lejk 3 dni temu

  ŚWIETNY FACET, CZEKAM NA KOLEJNĄ CZĘŚĆ :)

 • Alicja Witkowska
  Alicja Witkowska 3 dni temu

  Pan Miłosz. Deklaruje że jest nie wierzący ale głosi jak kaznodzieja. Wszystkie prawdy życiowe jak strzał w 10tke.

 • Sylwia Lewińska
  Sylwia Lewińska 3 dni temu

  Super. Bardzo ciekawe, dobre poczucie humoru, bardzo mądre powiedziane w bardzo mądry sposób :)

 • Agnesswonderland
  Agnesswonderland 3 dni temu

  Super wywiad, nie moge sie doczekac drugiej czesci :)

 • 0Isar0
  0Isar0 3 dni temu

  bardzo dobry wywiad :)

 • Justi Team
  Justi Team 3 dni temu +1

  Rewelacja! Dla mnie, obok odcinka z Katarzyną Miller i Robertem Rutkowskim, to największy hit ever!!!
  Nie mogę doczekać się następnej części. Co za mądry człowiek!!!

 • lena .x
  lena .x 4 dni temu

  Najlepszy wywiad jaki kolwiek i kiedy kolwiek oglądałam na Twoim kanale w tej tematyce.

 • Monika Przybylska
  Monika Przybylska 4 dni temu +4

  Ten wywiad bije wszystkie na glowe, chociaz z kazdego cos wyciagam, ten wzbogacił mnie wewnetrznie najbardziej! ⭐️Dziekuje i pozdrawiam goraco!😘

 • Grazyna Gromadzka
  Grazyna Gromadzka 4 dni temu

  Dziękuje, bardzo dobry wywiad Panie Miłoszu jestem pod wrażeniem Pana wiedzy... z przyjemnością wysłucham 2 części 👍 jeśli goście będą na takim poziomie chętnie wrócę do regularnego oglądania tego kanału - pozdrawiam 😉

 • Atina Han
  Atina Han 4 dni temu +1

  Boże! Nie da się słuchać tego!...Generalizowanie, niech ten pan mówi za siebie.

  • Karolina O
   Karolina O 2 dni temu

   Nie mogę odnieść się do całej rozmowy, gdyż nie przesłuchałam całej. Nie mniej jednak po takim wstępie jakim tu nas ten Pan zaszczycił, mianowicie: że każdy szuka miłości takiej jaką miał w dzieciństwie... nie chcę tracić czasu na takie bzdury i generalizowanie właśnie. Może jeszcze kiedyś się zmuszę i wysłucham całość. Jednak tu brak jest podstaw jakicholwiek zasad z dziedziny psychologii. Czuję się jakbym słuchała moich koleżanek z pracy, które to po przeczytaniu jednego, dwóch artykułów nagle stają się ekspertkami w dziedzinie psychologii, związków oraz zależności między dzieciństwem a relacjami z ludźmi. Na boga! Po pierwsze nie mówi się takich rzeczy do ogółu bo osoby, które nie mają wiedzy akademickiej a są słabej psychiki wezmą to do siebie i potraktują jako wyznacznik. Będą czuły się skazane na takie a nie inne relacje bo ich dzieciństwo wyglądało w ten sposób. To jest wciąganie ludzi w konkretny sposób myślenia i pewną klatkę. Przed tym właśnie przestrzegała mnie znakomita Pani psycholog z którą miałam zaszczyt rozmawiać gdy miałam naście lat. Opowiedziałam jej jak bardzo chcę aby rodzice się rozwiedli, bo ojciec jest toksyczny, jest katem i pijakiem a chcę by mama była szczęśliwa. Ja w tym czasie szybko dojrzałam. I bałam się, że to wpłynie negatywnie na moje życie. Albo sama się stanę taka jak on. W końcu mam to w genach, mówili . To były długie rozmowy, ten proces trwał. Uświadomiła mnie wtedy, że nie można ślepo poddawać się temu co nas pretenduje do takich a nie innych zachowań. Mówiła, że jesteśmy osobnym organizmem, to fakt, obarczonym pewnym kodem genetycznym jak i podświadomym schematem działania który wynika bezposrednio z wychowania, jednak! Jesteśmy sami odpowiedzialni za siebie i możemy to zmieniać, nie poddać się temu, pracować nad tym. To jest do przepracowania indywidualnie z profesjonalnym psychologiem nie zaś do słuchania bzdur motywacyjnych w Internecie gdzie bierze się ogół A nie konkretny przypadek. Do tego trzeba podchodzić indywidualnie a nie wrzucać wszystkich do jednego worka - to ogromna krzywda dla tych ludzi. Ja na ten przykład jak ognia unikam takich osób jak mój ojciec i zawsze odcinam się od osób toksycznych lub o skłonnościach psychopatycznych czy socjopatycznych, bądź też z innymi problemami z samym sobą . Mimo, że miałam zły wzorzec rodziny zawsze wiedziałam jaki jest właściwy i nigdy nie miałam ciągotek do "tych złych tzw bad guys ", jakobym szukała tego samego co miałam w dzieciństwie, albo kolejny standard: że szukałam sobie tatusia. Nic z tych rzeczy. Miałam trzech partnerów i każdy z nich był dobrym facetem. Teraz jestem szczęśliwa żoną wspaniałego mężczyzny. Jeżeli ktoś ma naprawdę problem z relacjami powinien udać się do dobrego psychologa, na którego i ja kiedyś trafiłam który właśnie pokazał mi jak bardzo jestem sama za siebie odpowiedzialna a nie, że determinuje mnie to co w życiu, tj w dzieciństwie przeszłam. Takie generalizowanie jest szkodliwe społecznie i będę zawsze z tym walczyć.

 • Beata Dykas
  Beata Dykas 4 dni temu

  Dziękuję!!!

 • Karolina Stencel
  Karolina Stencel 4 dni temu

  Baardzo dobry i wartościowy wywiad! :) Czekam na część II :)

 • Maja Pe
  Maja Pe 4 dni temu

  Czekałam prawie tydzień żeby znaleźć odpowiednii moment na taką przyjemność:-) Obejrzałam dwa razy i na pewno będę wracać. Bardzo wartościowy wywiad!!!! Cudo :-) Dziękuję:-)

 • Malgorzata FitnessDream

  Niesamowity wywiad ! 👌🏻💥

 • Veronika Biedrzycka
  Veronika Biedrzycka 4 dni temu

  rewelacyjny wywiad

 • Ewa Waruszewska
  Ewa Waruszewska 4 dni temu +1

  Wywiad petarda! Łukasz, dzięki, za to i wiele innych spotkań. Otrzymałam od Twoich Gości odpowiedzi na wiele swoich pytan, watpliwości. Twoi Goście niejednokrotnie rzucili światło tam, gdzie był mrok, czyli niezdolnośc do stawiana pytań (granicznych?) sobie, gdzie była pustka bez odpowiedzi na wazne pytania lub zakręt, na którym wykonywałam wolte i omijałam trudne dla mnie pytanie. Tu Twoi Goście dotkneli tematów tak bezpośrednio i delikatnie, iz niejednokrotnie przysiadałam z wrażenia. dziekuje Ci za Twoja pracę, szacunek dla Gości, którym dajesz sie wypowiedzieć w pełni, za Twoje drobiazgowe przygotowywanie sie do wywiadów - dzieki Tobie nauczyłam sie bardzo wiele o sobie, dzieki Twoim rozmowom z Goścmi jestem lepszym pełniejszym człowiekiem. Czekam na kolejne odcinki z Miłoszem. Dziękuje za cała dotychczasowa pracę. Pozdrawiam serdecznie.

  • 20m2
   20m2  3 dni temu

   Ewa Waruszewska dziękuję.

 • ola la
  ola la 4 dni temu

  Adam Szustak

 • magdalezag
  magdalezag 4 dni temu

  Kochani! Czemu odwrócone grzbietami do tyłu książki na półkach? :)

 • Diana
  Diana 4 dni temu

  można słuchać bez końca

 • slodkisen pl
  slodkisen pl 4 dni temu

  Cholernie inteligetny gosc, swietnie mowi o tym jak jest w dzisiejszych czasach i zyciu. Wlasnie takich ludzi nalezy "kolekcjonowac". Czekam na nastepne czesci oby bylo ich wiele.

 • M
  M 4 dni temu +2

  'W normalnym zwiazku czlowiek sie chce raz na tydzien wyprowadzic' - wspolczuje Panu zwiazkow w takim razie i chyba powatpiewam w Pana 'zyciologie'. Pan niestety troche widze jest przesiakniety mitem cierpienia. Z wypowiedzi brzmi, jakby wszystko mialo byc orka na ugorze. Szkoda, bo nie musi tak byc.

 • sandrusiekvn
  sandrusiekvn 4 dni temu

  CzyMiłosz nadal uwielbia gry komputerowe :D ? Ciekawe czy było jakieś pytanie o gry w kolejnych częściach :D

 • Isoa. Kucahtewixz
  Isoa. Kucahtewixz 4 dni temu

  Świetny odcinek ! 👌🏻

 • sandrusiekvn
  sandrusiekvn 4 dni temu

  świetny rozmówca ! kto oglądał Tadeusz i Miłosz łapka w górę :)))

 • daupekend
  daupekend 4 dni temu

  mega ciekawy wywiad! :)

 • MoimZdaniem.be
  MoimZdaniem.be 4 dni temu

  rewelacja, dziękuję za ten wywiad

 • Natalia Banach
  Natalia Banach 4 dni temu

  Super! Podsumowanie tego co ostatnio sama badam ale przedstawiony w taki logiczny sposób 😊 dziękuje 😊

 • Marta F
  Marta F 4 dni temu

  wow☺☺

 • Marta
  Marta 4 dni temu

  wartościowy wywiad i ciekawa osoba i treść, aczkolwiek mam wrażenie że gość sam ma problem z tym o czym "naucza" tzn ja rozumiem, że to wywiad, a nie normalna rozmowa, ale przecież to jest 100 proc monolog, gość nie czeka na pytanie, reakcję, nie ma żadnej wymiany interpersonalnej, Łukaszowi chyba dwa razy udaje się dosłownie wciąć z pytaniem, w dodatku w moim odczuciu gość skacze między wątkami szybciej niż facebook przekierowuje nas w swoje czeluście, cieszę się że miałam możliwość wysłuchać tego wywiadu, ale godzinne śledzenie chaotycznego toru myśli tego pana jest co najmniej męczące

 • O podróżach w nieznane

  Szczerze... Niczego nowego się nie dowiedziałam ;). Były o wiele lepsze wywiady, np. z B. Pawlikowską czy z R. Rutkowskim.

 • Olik
  Olik 4 dni temu

  Bardzo dobrze słucha się pana Miłosza, dziękuje za tę rozmowę i czekam na następny odcinek. A kanał już od baaaardzo dawna zasubskrybowany 😀💚👍🏻

 • Karolina
  Karolina 4 dni temu

  Jakie to było dobreńkie! :D

 • Marta Maria Tabor
  Marta Maria Tabor 5 dni temu

  " (...) ale znowu musze cos powiedziec " cytat z Szanownego Goscia :) :) :) ;) ;P

 • majami
  majami 5 dni temu

  Strasznie logiczny i mądry facet. Najbardziej imponuje mi w jego wypowiedziach (zwłaszcza dla TVN), że nie daje się sprowokować i zmanipulować. Czasami trąci mi chrześcijaństwam - takim mądrym, dojrzałym i zdrowym pt. wiara + rozum. Szacunek.

 • Aga
  Aga 5 dni temu

  Gdzie jest ta granica zwyczajnego trudu życia a zła i cierpienia jakie wnosi w nasze życie partner?

 • Ewa K.
  Ewa K. 5 dni temu

  GENIALNE!!! Dziekuje!!!

 • Lucyna Mazur-Markatzi

  Ale wspaniały gość! Zabawny, interesujący, z wieloma mądrymi i życiowymi obserwacjami. Aż potrzebuje powtórki: słucham drugi raz 😀

 • Ewa Siedlecka
  Ewa Siedlecka 5 dni temu

  to jest potega zwyczajności :)

 • kaaskaj
  kaaskaj 5 dni temu

  Panie Miłoszu czy jest Pan żonaty ?! ;) Świetny wywiad.

 • frie frie
  frie frie 5 dni temu +2

  Bóg chce mi powiedziec, że muszę obejrzeć część drugą ;-)

 • Ewelina Wiesiołek
  Ewelina Wiesiołek 5 dni temu +3

  Sztos ❤ pięknie o życiu i relacjach

 • szwagierowa
  szwagierowa 5 dni temu +1

  Swietny wywiad! Dal duzo do myslenia. Jeszcze nie spotkalam sie z sposobem patrzenia na zycie z takiej perspektywy. Dziekuje i pozdrawiam!

 • Lidia Kućmierz
  Lidia Kućmierz 5 dni temu

  Mam nadzieję, że rodzice nie zaczną mówić dzieciom "życie jest krótkie, w dużej mierze samotne i bardzo trudne". To typowe przekazywanie jakiegoś obrazu, interpretacji życia. Nie wiem czy jakikolwiek rodzic chce, aby dziecko karmiło się takimi interpretacjami życia. To jak przekazywanie pewnego rodzaju ciemnych okularów. Życie oczywiście kończy się śmiercią, czasami czujemy się samotni i czasami są w nim trudne chwile. Wolę jednak, aby dzieci wiedziały: "życie nasze zmienia się, ale się nie kończy, w dużej mierze jest fenomenem i jest niezwykle interesujące".

 • Maja Haczyk
  Maja Haczyk 5 dni temu

  Jak na razie obejrzałam połowę i już jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu wywiadu. Niesamowicie wciąga! Gratuluję Łukaszu!!!👍

 • Jolanta Dzialecka
  Jolanta Dzialecka 5 dni temu

  Ksiazka? Jaka?

 • Szaku90
  Szaku90 5 dni temu

  Epicki wywiad. Nie mogę się doczekać!

 • oulanka1
  oulanka1 5 dni temu

  Genialne!

 • Kacper Piwnicki
  Kacper Piwnicki 5 dni temu

  Pan Miłosz ma kozacka kamizelkę! Ktoś wie jakiej jest firmy?

 • Deseni
  Deseni 5 dni temu

  Pokochaj siebie, zacznij robić to co lubisz a zmieni sie twoje życie. I jeszcze posluchajcie/poczytajcie o bliźniaczych płomieniach np. u Jakuba Ławniczaka. Miłość ale first przyjaźń. Social media to iluzja.

 • Magda Kaczmarek
  Magda Kaczmarek 5 dni temu

  Genialny wywiad!!!

 • aksamitela
  aksamitela 5 dni temu +1

  Kurcze zdolowal mnie ten odcinek...mlodzi ludzie majac juz jakis kilkuletni starz w zwiazku moga sobie wziasc zbytnio do serca interpretacje zwiazku co moze zle wplynac na wspolne relacje. Pozdrawiam

 • Jolanta Paśnicka
  Jolanta Paśnicka 6 dni temu +1

  Łukasz naprawdę jestem CI wdzięczna, mój wspaniały syn powiedziałby SZACUN, więc też tak mówię.

 • Kamila Bubak
  Kamila Bubak 6 dni temu

  Naprawdę genialny mądry facet :) dziękuję za tą rozmowę

 • Mag_ Gost
  Mag_ Gost 6 dni temu

  Fantastyczny gosc! Moglabym sluchac p. Milosza godzinami. Wiedza robi wrazenie, ale poczucie humoru-level master!

 • Mar Cerscendo
  Mar Cerscendo 6 dni temu

  najlepszy wywiad na kanale! :)

 • Piegowatissima
  Piegowatissima 6 dni temu

  Swietna rozmowa!

 • Zuzanna Kowalik
  Zuzanna Kowalik 6 dni temu +1

  Cześć Łukasz! Chciałabym poprosić Cię o zaproszenie do kawalerki Radka Polaka ( @radekpolak ). Jest to bardzo utalentowany człowiek. Radek jest fotografem. Znam go osobiście, wiec wiem co mówię😂💙 Jest to dla mnie autorytet i przykład, zrobił wiele cudzych zdjęć, a przy tym jest naprawdę bardzo dobrym fotografem. Byłaby taka szansa?

 • Martyna Wawrzyńczak

  Można go słuchać bez końca!

 • Magister SbQX
  Magister SbQX 6 dni temu

  Są w ogóle bluescreeny wszędzie i tak dalej

 • Magda 123
  Magda 123 6 dni temu

  Genialny !

 • Daria Arkabuz
  Daria Arkabuz 6 dni temu +3

  Sztos! Tyle mądrych, życiowych, przydatnych informacji podanych w lekkiej formie. Zostało poruszonych wiele zdawałoby się odrębnych tematów ale przejście pomiędzy nimi są tak płynne że aż niezauważalne. I prowadzący i gość wykazali się mądrością że w ten sposób poprowadzili rozmowę. Polecam 😀😀

 • Kamila Wrzesińska
  Kamila Wrzesińska 6 dni temu +1

  NAJLEPSZY Wywiad ❤

 • Kasia Dobrowolska
  Kasia Dobrowolska 6 dni temu +2

  MEGA!!

 • Rafał Augustyniak
  Rafał Augustyniak 7 dni temu

  Ja zaznaczyłem like i subskrubuje od dawna, więc idę dalej i piszę komentarz. ;)
  Gratuluję nowej czołówki i nowych gości! Najlepszego! :)Jedyne czego mi brakuje to brak okładek książek.Why? ;D

 • BEKSA
  BEKSA 7 dni temu

  Miłosz Brzeziński :) :) :)

 • typowaroszpi
  typowaroszpi 7 dni temu

  o rany! takich wywiadów to ja moge słuchać i słuchać, tym bardziej Pana Miłosza!

 • Anna Samusionek
  Anna Samusionek 7 dni temu

  Super !!!!!

 • Ola M
  Ola M 7 dni temu

  0:48minuta Levi's Calvin Klein xd

 • Martyna Baran
  Martyna Baran 7 dni temu

  kocham tego PANA! podoba mi sie jego style, to jak mowi i o czym mowi! wspanialy wywiad!

 • A K
  A K 7 dni temu

  Lukasz, dziekuje za zaproszenie Miłosza. Odcinek do poogladania kilka razy.

 • Marcin Kwita
  Marcin Kwita 7 dni temu +4

  Niesamowity wywiad!!! Teraz kompulsywnie usuwam wszystkie subskrypcje i powiadomienia. Łukaszu po Twoich wywiadach już nie mam: facebooka, instagrama, nie piję alkoholu... jeszcze nie wiem jak usunąć mejla z telefonu ale może się przerzucę na starą nokię :) Oby tak dalej. Czekam na kolejne dwie części.

 • Sylwia Kostrzewska
  Sylwia Kostrzewska 7 dni temu +1

  Genialne!!! Z humorem i mądrze. Polecam

 • Julia Krystek
  Julia Krystek 7 dni temu +5

  Kiedy myślisz, że już żaden wywiad nie przebije poprzednich, i nagle boom! REWWLACJA

 • Grzegorz Ruszała GMW

  Szczęście, czym jest i na czym polega, dlaczego za miłość uważamy to jak wyglądało nasze dzieciństwo i na czym polega, że pewne przekonania ad. miłości mamy „fabrycznie” w głowie?
  Dziękuję Miłosz. Dziękuję Łukasz ☺️
  👌Jeden z najlepszych wywiadów w kawalerce, jakie słyszałem.

 • incommunicado 93
  incommunicado 93 7 dni temu

  Czekam na drugą część! 👂🕛

 • Marianna Zajac
  Marianna Zajac 7 dni temu

  🏆

 • Piotr Sidoruk
  Piotr Sidoruk 7 dni temu

  Mega gośc 😉

 • Maja Guciowska
  Maja Guciowska 7 dni temu

  genialny

 • Tickling the Amygdala
  Tickling the Amygdala 7 dni temu +15

  Co chwilę muszę cofać o kilka zdań, bo zagłuszam wszystko swoim śmiechem. Nie dość, że mówi takie mądre rzeczy, to jeszcze z jakim luzem, wspaniały gość :D

  • Slivka Ness
   Slivka Ness 7 dni temu

   Tickling the Amygdala mam to samo 😃 Pozdrawiam 😊

 • Oliwia Sroka
  Oliwia Sroka 7 dni temu +1

  Super wywiad!! Czekam na 2 część
  😁😊

 • Agnieszka Rutkowska
  Agnieszka Rutkowska 7 dni temu +2

  Cudowny wywiad i wspaniały gość! Podziwiam jak Pan Miłosz ciekawie opowiada i jakim jest cudnym erudytą :)

 • Izabela P Pisarz
  Izabela P Pisarz 7 dni temu

  Jak sie nazywa książka Pana Miłosza?

 • Szymon Broszkiewicz
  Szymon Broszkiewicz 7 dni temu +2

  Genialny wywiad

 • Oliwia S.
  Oliwia S. 7 dni temu

  Świetny, wartościowy wywiad! Czekam na drugą część :)

 • An88
  An88 7 dni temu +4

  UWAGA !
  Wiedza wartościowa, dla ludzi czytających na bierząco, nie aż tak odkrywcza ale jednak dziękuje, podoba mi sie bardziej niż wywiady z 'gwiazdami'.
  ! Mógłbyś usprawnić program aby gość polecił od siebie książke/ dokument/ film. !