SALONIK POLITYCZNY (ODC. 251/2) - WIOSNA BIEDRONIA TO BEZPŁCIOWY RUCH POLITYCZNY

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 10 lut 2019
 • Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
  codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Komentarze • 46

 • Tomasz Czajka
  Tomasz Czajka 6 miesięcy temu

  jeszcze jedna odbytnice na markecie

 • Kamil Breda
  Kamil Breda 6 miesięcy temu

  Nie zapraszajcie tej głupiej blondynki Spodziewała się od Biedronia realizacji postulatów społecznych w stylu PiS. I jest zawiedziona. Kompletna kretynka.

 • amabeline
  amabeline 6 miesięcy temu

  Po jasną cholerę zajmować się Biedroniem. Przecież to idiota, który jest jeszcze głupszy od Palikota. Precz z idiotami w polskiej polityce.

 • mark pinert
  mark pinert 6 miesięcy temu

  Panie Ziemkiewicz i ska przestańcie lansować kretynów. Robicie bardzo złe rzeczy.

 • alina fr
  alina fr 6 miesięcy temu

  co z wyborami w Gdansku ,może tym panowie byście sie zainteresowali,i nas informowali co nam Biedron, krzykacz opłacany przez .....

 • Olivia Landis
  Olivia Landis 6 miesięcy temu

  Bezpłciowy ??? A może jednopłciowy ?

 • Osamu Watanabe
  Osamu Watanabe 6 miesięcy temu +1

  Wyjasniam PT polemistom. Prawo do krytykowania nie wynika z tego ze ja jestem kims nadzwyczajnym ale stad ze pewne osoby swiadomie demonstruja swoje poglady w mass mediach I dlatego wystawiajac sie na oglad publiczny wystawiaja sie takze na krytyke.Nie cenilem od bardzo dawna P. Ziemkiewicza, za jego chamskie, ordynarne wypowiedzi, za widoczne chyba dla kazdego zmiany pogladow, za raczej ubogi jezyk, za konsekwentne prostactwo intelektualne wyrazajace sie na tlumaczeniau wszystkiego przy pomocy jednego tylko wihajstra, za ewidentny brak obiektywizmu, za.... - wystarczy?P. Warzecha to takze specjalista od jednego wihajstra. Moim zdaniem bardzo nieudolnie stara sie utrzymac wizerunek publicysty obiektywnego I rzeczowego. Jest czesto slabo poinformowany, wnioski wyciaga ignorujac druga strone, nie przypominam sobie aby w swoich wypowiedziach sugerowal cos oryginalnego. Zamiast argumentow slychac czesto jego rechot majacy zapewne zalatwic sprawe negatywnie . Trzech moich polemistow zapewnilo mnie ze jestem cieleciem mowiacym ludzkim glosem. Oczekiwalbym nieco bardziej zabawnej krytyki. W nawiazaniu chcialbym dodac ze te pogadanki z udzialem P. Ziemkiewicza I Warzechy przypominaja nieco jakies tam rykowisko. Sporo tam ironicznych chichotow, popiskiwan, rechotow. Czy maja one zastepowac argumentacje? Moze panowie "dyskutanci"puscili by baka od czasu do czasu, moze wysmarkali by sie na swoich przeciwnikow politycznych. Zachecam do dalszego wzbogacenia srodkow wyrazu. Z pewnoscia wielu widzow zaaprobuje.Moje wizerunkowe ostre krytyki wynikaly takze z innego powodu. Otoz dwoch podstarzalych, brzydkich zgryzliwych facetow nie moze zniesc ze ktos znacznie od nich mlodszy, przystojniejszy, z wieksza erudycja, o gore bardziej inteligentniejszy od nich robi kariere polityczna I to w tak krotkim czasie. Ktos kto takze goruja nad nimi wszystkimi kultura osobista. Nie smiem sie nawet domyslac czemu ta zmoknieta blond diva takze pala niechecia do lidera owej partii.Szkoda ze prawa strona polityki w Polsce jest tak czesto reprezentowana przez takich "redaktorow"jak wspomniane wyzej osoby. Takie szlamowe popluczyny po Stefanie Kisielewskim, Cat-Mackiewiczu I wielu innych. Schade!!!

 • Piotr Siemiński
  Piotr Siemiński 6 miesięcy temu

  Profesor Miodek mówił, że język narodowy pochodzi z dialektów południowych, ze Ślunska i Małopolski, a nie z dialektów wielkopolskiego i mazowieckiego.

 • Komentarz Publicystyczny
  Komentarz Publicystyczny 6 miesięcy temu +1

  Można przypuszczać, że pan Biedroń chce pozyskać część lewicowo-palikociarskiego elektoratu, przekroczyć 3%, uzyskać dotację, a następnie partię rozpuścić i niczym Palikot żyć sobie z dotacji na partię której niema, dzieląc się jedynie z pomocnikami od PR-u i oczywiście tymi, którzy w tą aferę zainwestowali.

 • Piotr W
  Piotr W 6 miesięcy temu

  Na cholere zajmujecie się ciągle tym Biedroniem? Niedobrze się od tego robi. Pozdrawiam.

 • Anna Möllerström
  Anna Möllerström 6 miesięcy temu

  Biedron poszedl na wywolanie emocji, bo wie ze wiekszosc Polaków nie bedzie analizowalo czy jego obietnice sa realne, ale beda sie bardzo podobaly - 500+ dla samotnych rodziców (nie tylko matek), podwyzszenie - kolosalne najnizszych emerytur itd. Nikt nie bedzie tego analizowal czy jest mozliwe, tym bardziej, ze jak PiS obiecywal swoje postulaty to tez nie bylo na to pieniedzy, a potem sie znalazly. Polacy moga teraz myslec ze jak Biedron wygra, to bedzie tak samo! Natomiast rejestracja partii moze byc problemem ze wzgledu na NAZWE, która juz istnieje w przestrzeni publicznej.

 • Monika S
  Monika S 6 miesięcy temu

  Panowie co sadzicie o komuchu wynoszacym karty wyborcow Grzegorza Brauna
  plclip.com/video/ZnNt6T9LKG8/wideo.html

 • Marek Zadrożniak
  Marek Zadrożniak 6 miesięcy temu +2

  autor: Marek_Piotrowski » 2018-01-04, 18:00
  Oprócz motywacji religijnych, jest i motywacja całkowicie naturalna.
  Parę faktów (wybaczcie pewien chaos - liczby szczegółowe mogą sie różnic w zależności od daty i miejsca badania):
  Polski Instytut Epidemiologii (?) podaje że w 2012 67% zachorowań na AIDS przypadało na mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami (średnia światowa 60% zachorować - instytut Kocha dla Niemiec)
  homoseksualistów jest 1%
  homoseksualiści kilkukrotnie częściej stają się narkomanami
  homoseksualista ma statystycznie 12 partnerów rocznie, a żyjący żyje w "stałym, stabilnym związku" ... 8 partnerów rocznie
  25% gejów w USA twierdzi że miało ponad 1000 partnerów, 50% między 500 a 1000, 25% poniżej 100
  Do 40% pedofili jest homoseksualistami
  Mimo że pary lesbijskie stanowią niewielki odsetek wszystkich, co 3 przemoc domowa w Szwecji jest w związku lesbijskim
  12 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24 proc. tych, którymi opiekował się ojciec "gej" przyznawało, że myślało ostatnio o popełnieniu samobójstwa. Dla porównania w przypadku kompletnych rodzin i samotnego rodzica biologicznego odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5 proc.
  28 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę podawało, że nie ma obecnie pracy. Brak zatrudnienia sygnalizowało 20 proc. dzieci wychowanych przez ojca geja, a tylko 8 proc. z kompletnych rodzin biologicznych i 13 proc. wychowanych przez jednego rodzica.
  Aż 23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było ?dotykane seksualnie? przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja ? 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica ? 10 proc.
  31 proc. tych wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja i 8 proc. z pełnych rodzin biologicznych było zmuszanych do seksu wbrew ich woli
  40 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem.Dla rodzin tradycyjnych odsetek ten wynosi 13 %
  19 proc. wychowanych przez matkę lub ojca homoseksualistów przechodzi lub ostatnio przechodziło psychoterapię. Tymczasem o potrzebie konsultacji z psychoterapeutą mówiło 8 proc. wychowanych w rodzinie biologicznej.
  20 proc. wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową. Odsetek takich przypadków w odniesieniu do dzieci z rodzin tradycyjnych wyniósł 8 proc.
  61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako ?całkowicie heteroseksualnych?. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. tych wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie.
  W populacji jest tylko 1-3 % homoseksualistów
  Mimo tak niewielkiej reprezentacji w społeczeństwie, 9-40% (najwięcej źródeł mówi o ok. 35%) wszystkich aktów pedofilskich to akt pomiędzy dorosłym mężczyzną a dzieckiem płci męskiej
  Mimo to propagandyści homolobby twierdzą, jakoby homoseksualizm nie był w żaden sposób związany z pedofilią. W jaki sposób to argumentują? Poprzez prosty zabieg ? wystarczy wydzielić mężczyzn współżyjących z chłopcami jako osobną kategorię, nie wchodzącą w skład grupy ?homoseksualiści? i? gotowe. Homoseksualiści nie mają nic wspólnego z pedofilami, bo ?mają swoje preferencje co do płci i wieku dziecka, a zwykle nie wykazują zainteresowania dorosłymi mężczyznami?.
  Pomyślmy: załóżmy że mamy statystyki (nie ma takich, to tylko przykład!) mówiące że 70% lekarzy będących narkomanami wypisuje sobie fałszywe recepty na morfinę. Należałoby więc zwrócić na nich specjalną uwagę. Aż tu nagle pojawia się ktoś i mówi ?wcale nie chodzi o lekarzy-narkomanów tylko lekarzy-morfinistów, nie biorących innych narkotyków? i dlatego ?twierdzenie że narkomania lekarzy ma coś wspólnego z wypisywaniem fałszywych recept jest nieuzasadnione?.
  Jak byście zareagowali na takie twierdzenie?
  Badania amerykańskie mówią, że (męscy) homoseksualiści (mimo, jak już wspominałem, że jest ich w populacji męskiej zaledwie ok.1%) odpowiadają za 50% zakażeń HIV (67% wśród mężczyzn) .
  70% nosicieli AIDS w USA to homo ? biseksualiści.
  Homoseksualiści mają statystycznie wielokrotnie więcej (co najmniej 5 razy) partnerów w ciągu roku niż heteroseksualiści
  25% gejów w USA twierdzi że miało ponad 1000 partnerów, 50% między 500 a 1000, 25% poniżej 100
  Nie przeszkadza to wcale napisać że ?Nie ma istotnych statystycznie różnic pod względem zaangażowania w związek pomiędzy parami homo- a heteroseksualnym?. Jak tłumaczą sprzeczność ze statystyką? Otóż bardzo prosto: ?wierność? oznacza co innego dla homoseksualistów ? między innymi to że tacy ?wierni? homoseksualiści ?mogą utrzymywać kontakty seksualne z innymi mężczyznami?.
  Zaiste ? ?inne rozumienie? wierności, nieprawdaż?
  Zresztą nie tylko wierność jest rozumiana inaczej ? dokonano również redefinicji pojęcia ?związek monogamiczny? ? w wykonaniu homoseksualistów oznacza ono ?parę, w której obaj partnerzy zgodzili się, że przypadkowy seks jest dopuszczalny, gdy są w niego zaangażowani obaj partnerzy?
  W 2008 roku stwierdzono, że homo- i biseksualistów cechuje (poza zaburzeniami psychicznymi i samobójstwami) wzmożona skłonność do nadużywania środków psychoaktywnych i samookaleczeń).
  liczba homoseksualistów jest zawyżana przez media. Np przeciętni Amerykanie sądzą, że prawie co czarty z nich jest homoseksualistą - podał Instytut Galllupa. Tymczasem według jego badań, przynależność do mniejszości LGBT deklaruje jedynie 3,8 proc. badanych.
  Jeszcze większy rozdźwięk między rzeczywistością a wyobrażeniami Amerykanów wykazywały badania z 2011 r. Wedle nich, obywatele USA wierzyli, że geje i lesbijki to 25 proc. ich społeczeństwa.
  Nawiasem mówiąc, ankieta Gallupa, mówiąca o 3,8 proc. homoseksualistów społeczeństwie, dała wynik istotnie wyższy od innych badań. Te z nich, które za homoseksualistę uznają kogoś, kto odbywał stosunki seksualne wyłącznie z osobami tej samej płci, zwykle wyznaczają odsetek populacji homoseksualnej w granicach 1 proc
  W badaniach tylko 7 ze 156 par homoseksualnych była sobie wierna, a większość związków nie trwała dłużej niż 5 lat. Jeżeli niektóre trwały dłużej, to tylko dlatego, że relacja ta opierała się na tzw. "związku otwartym", dopuszczającym regularne kontakty seksualne z innymi partnerami
  w USA w wiezienach wsrod pedofilow po wyrokach 87% deklaruje sie jako homoseksualisci
  Teraz będzie parę danych o DOROSŁYCH dzieciach wychowywanych przez homoseksualistów.
  MYSLI SAMOBÓJCZE - 12% wychowanków lesbijki, 24% wychowanków homoseksualisty, 5% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  BRAK PRACY - 28% wychowanków lesbijki, 20% wychowanków homoseksualisty, 8% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  "ZŁY DOTYK" w domu - 23% wychowanków lesbijki, 6% wychowanków homoseksualisty, 2% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  ZMUSZANIE DO SEKSU WBREW ICH WOLI - 31% wychowanków lesbijki, 25% wychowanków homoseksualisty, 8% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  MYSLI SAMOBÓJCZE - 12% wychowanków lesbijki, 24% wychowanków homoseksualisty, 5% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  NIEWIERNOŚĆ W ZWIĄZKU WYCHOWANKA - 40% wychowanków lesbijki, 25% wychowanków homoseksualisty, 13% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  KONIECZNOŚĆ PSYCHOTERAPII - 19% wychowanków lesbijki, 19% wychowanków homoseksualisty, 8% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  CHOROBY PRZENOSZONE DROGĄ PŁCIOWĄ - 20% wychowanków lesbijki, 25% wychowanków homoseksualisty, 8% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  SKŁONNOŚCI HOMOSEKSUALNE LUB BISEKSUALNE - 39% wychowanków lesbijki, 29% wychowanków homoseksualisty, 10% dzieci wychowanych w normalnych rodzinach
  Ponieważ od dawna każde uczciwe badanie jest przez homolobby w ten sposób dyskredytowane, więc podaję dane według raportu DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ HOMOSEKSUALISTÓW Karli Jay i Allana Younga (byli zbulwersowani własnymi wynikami).
  Badania wykazały że:
  35% osób udzielających odpowiedzi przyznało, te mieli 100 lub więcej partnerów seksualnych do momentu badania
  77% odpowiedziało że przynajmniej raz uczestniczyło w tzw.trójkącie"
  59% uczestniczyło w orgiach lub grupowym seksie
  38% zaś ? doświadczyło praktyk sadomasochistycznych.
  Nie przypadkowo Gaetan Dugas, "pacjent nr 0" (ten, od którego zaczęła się epidemia AIDS) był homoseksualistą mającym około 200 RÓŻNYCH partnerów rocznie.
  W Europie co 3 osoba (ogólnie) choruje na choroby wenerycznie

  • wojas25
   wojas25 6 miesięcy temu +1

   podobno większość księży którzy dopuścili się molestowania dzieci/pedofilii była homoseksualustami. Nie wiem kto robił te badania, ale tak słyszałem.

 • Marcin Szmukier - prawnik, tel. 501153200

  plclip.com/video/HPXHRX8Q2hs/wideo.html

 • 8navarra
  8navarra 6 miesięcy temu +4

  Redaktorzy nie widzą, że partia Biedronia jest realizacją koncepcji żyda Sorosa i za Sorosa pieniądze.

 • RadioMarycha
  RadioMarycha 6 miesięcy temu +2

  Podaje jeden z przykladow mowy nienawisci, ktorej nigdy nie uzyje w przypadku wiosennego sodomity: - “Jebac Biedronia!”

 • Mieczyslaw Kozlowski
  Mieczyslaw Kozlowski 6 miesięcy temu +2

  Biedron to kon TROJANSKI DOJNEJ ZMIANY!!

 • Jisaburo Ozawa
  Jisaburo Ozawa 6 miesięcy temu +4

  Ruch Biedronia to Towarzystwo Przyjaciół Męskich Pieluchomajtek.

 • 66kropek
  66kropek 6 miesięcy temu +19

  Naprawdę drodzy państwo dziennikarze przestańcie się rozwodzić nad partią wiosennego Roberta. Domagajcie się informacji o finansowanie tej hucpy i podawajcie do publicznej wiadomości któż to tam są ci ludzie" których nigdy nie było na Wiejskiej" jeszcze raz powtórzę: Biedroń chce wywiać do PE i zostać tam koncesjonowanym Prześladowanym Polskim Gejem. Będzie kosił kasę jak za zboże i udzielał informacji w PE jak potworny jest w Polsce faszyzm, ksenofobia i homofobia.

 • tyz tyz
  tyz tyz 6 miesięcy temu +5

  Panie RAZ, kiedy zauważy pan obecność koalicji na prawicy -RN, KORWINA, BRAUNA I LIROYA, a przestanie pan pompować biedronia, petru, rudego? Nawet wspomnieliście o gwiazdowskim? Na szczęście mamy jeszcze internet.

  • Kamil A Swi
   Kamil A Swi 6 miesięcy temu

   Ziemkiewicz już kilkakrotnie wspominał o tej koalicji, i zawsze mówił to samo: poparcie dla partii będzie rosło, i tuż przed wyborami Korwin powie coś o niepełnosprawnych, kobietach, czy że za Hitlera były mniejsze podatki, i pogrąży swoje ugrupowanie.

 • Wesmar
  Wesmar 6 miesięcy temu +3

  "Wiosna Teczowa", to lepsza nazwa dla parti Biedronia.

 • Tadeusz Bartek
  Tadeusz Bartek 6 miesięcy temu +8

  Pozwolę sobie na spekulacje. Partię Biedronia finansuje międzynarodówka homoseksualistów "Homintern". Jako prezydent Słupska podróżował po całym świecie i bez wątpienia odwiedzał "Ciepłych Braci". A tak na poważnie. Partia która nie odpowiada "z automatu" jakie są źródła jej dochodów powinna być zakazana. Z pieniędzmi stoją prawdziwe intencje. Dochody "Wiosny" to już nie jest prywatna sprawa Biedronia i jego partii, on chce decydować o losach Polski i polaków. Pedalskie wykręty o sklepie z koszulkami są obrazą dla zdrowego rozsądku.

 • Boleslavs Avdax
  Boleslavs Avdax 6 miesięcy temu +3

  Zima wasza, wiosna nasza, a lato Muminków! Kosovo je Srbija!🇷🇸🇵🇱

 • Jacek Szczerba
  Jacek Szczerba 6 miesięcy temu

  W sumie tytuł programu jest też dobą puentą. He... Świerzy powiew zachodu... Pytanie tylko którą głową...:)

 • Osamu Watanabe
  Osamu Watanabe 6 miesięcy temu +1

  Pewnie jestem nieobiektywny ale bardzo rozbawila mnie ta rozmowa blond divy, faceta ktory robi wrazenie tlustej podstarzalej ropuchy oraz innego faceta chlopka-roztropka, troche zalosnego lumpenproletariusza wsrod nadambitnych aspirantow do inteligencji. Dno belkotu czy belkot dna??

  • Osamu Watanabe
   Osamu Watanabe 6 miesięcy temu

   Danuta Persson. Proponuje na chwile wlaczyc komorki mozgowe,1. Formula Saloniku jest wlasnie taka ze Geniusze typu Ziemkiewicz I Warzocha przemawiaja nie do mnie osobiscie ale do anonimowego tlumu. I taka dostaja odpowiedz. Inna jest formula seminarium, dialogu etc. Cos sie tu D. P. pomylilo.2. Proponuje tez postudiowanie logiki. DP nie podoba sie komputerowa krytyka ale DP wlasnie sama ja uprawia w odniesieniu do mnie. Czy DP cokolwiek z tego zrozumialo?

  • danuta persson
   danuta persson 6 miesięcy temu

   Osamu Watanabe -a ty geniuszu kim jestes ??????
   Anonimowy ze wstydu ??????
   Dla mnie to żałosna taka krytyka komputerowa !!!!!!!!

  • adam Zabokrzycki
   adam Zabokrzycki 6 miesięcy temu

   Jakiś przykład komentatorów, przy których ta trójka stanowi dno bełkotu.
   Może ten pan?
   plclip.com/video/niU0jjra8Eg/wideo.html

  • olo bolo
   olo bolo 6 miesięcy temu +3

   Po czym poznac ze ma sie 100% racji??? Po tym ze twoi krytycy odnosza sie w 100%-tach do tego jak wygladasz! :)

 • Cerazy J
  Cerazy J 6 miesięcy temu +6

  Tusk i Ruch "Jesień Sredniowiecza" (kto jarzy?).

 • Kazimierz Wojcik
  Kazimierz Wojcik 6 miesięcy temu +1

  biedron juz nie rucha :)

 • Andrzej Strzelczak
  Andrzej Strzelczak 6 miesięcy temu +3

  Były członek PZPR ubolewa: Żylibyśmy w innym kraju, gdyby PO nie odpuściła Ziobrze i Kaczyńskiemu. Mocna odpowiedź internautów.
  Moja odpowiedź jest tak. gdyby twojego dziadka i ojca odpowiednio potraktowali, tak jak na to zasłużyli,
  to by ciebie nie było w polityce a może na świecie.

 • MortimerKadaver
  MortimerKadaver 6 miesięcy temu +1

  Rączki w górę Kamilko.... ;-)

 • Jadwiga
  Jadwiga 6 miesięcy temu +5

  Jedna konkretna wiadomość: partia Biedronia nie jest zarejestrowana . Takie fakty cieszą a ,nie gadanie o kimś czy o czymś ,który nie spełnia warunków ,przepisów państwowych...

 • Kazimierz Wojcik
  Kazimierz Wojcik 6 miesięcy temu +5

  Bunga Bunga :)

 • monika
  monika 6 miesięcy temu +10

  Giereja nie ma ...jeszcze wykopac tego warzeche ....

  • siwek
   siwek 6 miesięcy temu

   @monika. Jaki Gerej? Ostatnio był Misiło :)

 • DJR
  DJR 6 miesięcy temu +15

  Gadaja o gupotach a o wyborach w Gdansku ani slowa.

  • Sinneth Soul
   Sinneth Soul 6 miesięcy temu

   Jak to nie ma? Przecież Ziemkiewicz mówi o tym i to sporo

  • Pleśń
   Pleśń 6 miesięcy temu +1

   7:50 Obejrzyj zanim wkleisz swój spam.

 • ERYK Polska Zachodnia
  ERYK Polska Zachodnia 6 miesięcy temu +8

  Biedroń świetnie próbuje zagospodarować elektorat po Palikocie - a nie ukrywajmy jest to antykościelny elektorat mający charakter w Polsce ROSNĄCY ...
  wyborów wygrać nie wygra ale te 8-10 może 12 % uskłada : antyklerykalizm + będąca coraz bardziej trendy "ekologia " wystarczą ...

  • ERYK Polska Zachodnia
   ERYK Polska Zachodnia 6 miesięcy temu

   @siwek Nie spłycaj problemu , worki foliowe może nie do końca ale "walka z Kościołem " napędzi MU te kilka % ....ktoś w tym kraju na Kler do kin poszedł ( i to parę ładnych milionów ) i nie jest to jak sądzę elektorat Marka Jurka czy Kaczorka ...
   I nie jestem fanem p.Biedronia żeby jasne było ....a,że projekt Wiosny jest płytki to fakt -ale projekt Palikota też był płytki a wystrczyło na 12 cy 13 % o ile pamiętam ...

  • fraa Astat
   fraa Astat 6 miesięcy temu

   Wczorak to miaо йше