DLACZEGO POLSKA NIE WYGRAŁA EUROWIZJI? - HEJTUJĘ: NETTA - TOY

Udostępnij
Umieść na stronie

Komentarze • 2 499

 • Nowy Hejter
  Nowy Hejter  5 dni temu +171

  📌 Widzieliście już moje nowe foto na IG? INSTAGRAM: JESTEMPATRYKPL 📸
  📌 KONIECZNIE ZOBACZCIE BONUS PO EKRANIE KOŃCOWYM FILMIKU!! 🚀
  📌 Pozdro dla Ekipy Dzwoneczka! ❤️

  • wixxu yt
   wixxu yt 22 godzin temu

   Nie przeklinaj tyle a w ogóle t9 spoko

  • Mateusz Litwin
   Mateusz Litwin 23 godzin temu

   Stwierdzasz, że Eurowizja staje się coraz mniej szanowanym konkursie tylko na podstawie tego, że uważają tak niektórzy Polacy sfrustrowani po braku awansu do finału...?
   Bo ja jednak myślę, że fakt, iż konkurs oglądają nawet Australijczycy w innej strefie czasowej oraz że do oglądających Eurowizję dołączyli także Chińczycy świadczy tylko o rozwoju konkursu.
   Radziłbym także jednak troszkę więcej doczytać o krajach tzw Big5 😊

  • Sasha Korotaev
   Sasha Korotaev 2 dni temu

   🔴🔴🔴 *НОТ TƠКЕNS* ► [ gotzu.bonusfree.ru ] ◄ *HƠТ ТOКЕNS* 🔴🔴🔴
   🔴🔴🔴 *НОT ТОКЕNS* ► [ gotzu.bonusfree.ru ] ◄ *НОT ТƠКENS* 🔴🔴🔴
   🔴🔴🔴 *НОТ ТOКЕNS* ► [ gotzu.bonusfree.ru ] ◄ *НƠТ TОКENS* 🔴🔴🔴


   *СrурtȯAds* is а transp̣arėnt ȧnd seсurе sȯlutiȯn build оn tȯᵽ of blоc̣kc̣hȧin tо shȯrtеn thе vаluе-сhain and Ads-сhȧin bėtwеėn brаnd and с̣оnsumеrs. *Моrė infȯ* : gotzu.bonusfree.ru

  • Petr Banshchikov
   Petr Banshchikov 2 dni temu

   🔴🔴🔴 *30* % *ТƠКEN РRЕ-SALЕ DISСОUNT WILL ЕND IN 5 DАY*
   🔴🔴🔴 [ cejbi.bonusfree.ru ] ◄◄◄
   🔴🔴🔴 *ТОТАL RAISЕD* : $3,230,373
   🔴🔴🔴 *C̣RYP̣ТƠАDS* is ȧ trȧnsр̣ȧrеnt ȧnd sесurė solutiоn build оn toᵽ ȯf blосkсhаin tȯ shȯrtеn thė vаluė-chain and Ads-с̣hаin bеtwėen brȧnd аnd с̣оnsumėrs. *Моrė infо* : cejbi.bonusfree.ru

 • Ola Filipek
  Ola Filipek 5 godzin temu

  Nie wydaje mi się aby przykład reprezentanta Niemiec jako "choreografi jak na stypie" był trafiony, biorąc pod uwagę tekst i przesłanie piosenki. Śpiewając o swoim nie żyjącym ojcu trudno by było o wygibasy na scenie.

 • katowicedzis.pl
  katowicedzis.pl 6 godzin temu

  😞

 • Ktoś kto lubi układać kamienie

  Jedno słowo: POLITYKA

 • Igor Ślusarczyk
  Igor Ślusarczyk 9 godzin temu

  Słowenia zaszla Dalej bo miała glos

 • Rozalia Bik
  Rozalia Bik 9 godzin temu

  Jak dla mnie tekst nie jest tak istotny jak melodia... Mi osobiście Polska w tym roku kompletnie nie przypadła do gustu i moim zdaniem w tym roku nie powinniśmy wygrać, Izrael też nie koniecznie, ale chociażby Austria

 • nadia
  nadia 15 godzin temu

  wedlug mnie, piosenka prezentujaca polske byla po prostu denna. zwyczajna niczym sie nie wyrozniajaca, nadajaca sie tylko i wylacznie na dyskoteke. byc moze kilka lat temu wielu sie podobal taki styl muzyki, ale gusta sie zmieniaja i powinnismy to uszanowac.

 • na gaz lpg
  na gaz lpg 15 godzin temu

  Dobrze gada, polać mu !!!

 • Vackil
  Vackil 16 godzin temu

  co do tego to się zgadza,

 • Naarutoo :D
  Naarutoo :D 16 godzin temu

  Nasza piosenka to był Piece of Shit więc wcale się nie dziwie, że się nie dostaliśmy.

 • pawelkop sercz
  pawelkop sercz 16 godzin temu

  Model jesteś mega

 • Gosia Dzietko
  Gosia Dzietko 16 godzin temu

  W muzyce chodzi o to czy przyciągnie słuchaczy. I jak Polska moim zdaniem zagrała za spokojnie(troche nużąco) to wiedomo że lepiej brzmią piosenki w których widać ruch piosenkarza(ponieważ wczuł się w swoja piosenke),wpada w ucho. Z Eurovision 2018 raczej bardziej zapamietała te które najwięcej ze sobą pokazały. Izrael powiem że nie potrafie zapomnieć(w dobrych intencjach ) i tak samo skomętowaną przez ciebie Słowenie. Uważam więc twoją ocene dziwną i złą.
  To że tobie się nie podoba nie znaczy że dla całej resty też,a i nie chuj zazdrosci przecisz to nie ty tam śpiewałeś.

 • Julia
  Julia 16 godzin temu +1

  Jaki głos! Chłopie , kocham cię! ❤️

 • Agnieszkaì Kotek
  Agnieszkaì Kotek 17 godzin temu

  Nie przetłumaczyłeś tego prawidłowo... na yt z napisami jest lepiej xD

 • Infante †
  Infante † 17 godzin temu +1

  No bo wiecie, Polska jest taka intolerance co do gejów i islamistów i mordowała żydów podczas drugiej wojny światowej, dlatego lepiej dać wygrać Izraelczykom, bo Polacy im naród kiedyś wymordowali.

  • Infante †
   Infante † 16 godzin temu

   harcereczka XD myślałam, że to oczywisty sarkazm

  • Infante †
   Infante † 16 godzin temu

   harcereczka XD nie, ja tak na serio. Serio były polskie obozy koncentracyjne, rodzice Cię tego nie uczyli? Przecież jest to w telewizji to musi to być prawda, nie?

  • harcereczka XD
   harcereczka XD 16 godzin temu

   Ty tak w sarkaźmie czy na poważnie bo jeśli na poradnie to jesteś naprawdę zacowany jeśli chodzi o historię bo przecież Niemcy holokaust halo ludzie 😧 chyba że w sarkaźmie to ok

 • Kubini mapper
  Kubini mapper 17 godzin temu

  Skoro teraz jest sam nie wiem, który, a film został wrzucony 14 to mam szansę na serce?

 • KExKS
  KExKS 17 godzin temu

  Ten Izrael ro gówno straszne

 • To ja
  To ja 18 godzin temu

  Może za nim zaczniesz ją hejtować poznałbyś przesłanie piosenki ?!

 • The way is a K-pop
  The way is a K-pop 18 godzin temu

  Dokładnie

 • HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE
  HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE 18 godzin temu +1

  Kurwa niby eurowizja, czyli europa a tu izrael wygrywa...

 • Agata Kurzeja
  Agata Kurzeja 19 godzin temu

  Sama tematyka spoko, ale Gościu, idź do logopedy.

 • Yuki MSP
  Yuki MSP 19 godzin temu

  Wreszcie ktoś tak powiedział! Większość kraji śpiewała głupie piosenki czy też były dziwne klipy. Netta w ogóle robiła dziwne miny, dziwnie się ruszała, i te dziwne dzwięki, oprócz tego to te 3 dziewczyny dziwnie się ruszały. Gdyby nie to, to piosenka by była w miarę okej. Polska była w miarę spokojna, ale też pokazała trochę szaleństwa. Moim zdaniem owa piosenka Polski wpada w ucho. A nawet Polska nie przeszła! Ogólnie to Francja moim zdaniem była sztywna. Ja tego nie rozumiem! Polska przynajmniej powinna dostać sie do finału!!

 • Xader
  Xader 19 godzin temu

  Nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz xD. Dodatkowe 6 krajów w finale to założyciele eurowizji, czyli Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania i Hiszpania + Kraj który wygrał w zeszłym roku. (w tym przypadku Portugalia) To niezmienna zasada eurowizji od czasu wprowadzenia półfinałów więc "dawanie w łapę" nie ma tu nic do rzeczy. Polska nie przeszła do finału, a Izrael wygrał? Łeee kurwa głosowanie polityczne - typowa polska zawiść xD To, że Tobie nie podoba się piosenka Izraela nie znaczy, że automatycznie ma nie wejść do finału. Poza Tobą ten konkurs oglądało jeszcze 200mln ludzi z całego świata i jak widać większości z nich piosenka Izraela się podobała i należy to uszanować. (Z resztą jak zajęliśmy 8 miejsce w 2016 to nikt nie narzekał na głosowanie polityczne, ciekawe dlaczego ;))) )

 • Kapou Master
  Kapou Master 19 godzin temu

  Ogólnie to nie wiem czy powinieneś wypowiadać się na temat eurowizji, ogólnie lubię twoje filmy mimo, że są w nich czasami żenujące suchary, ale i tak twój format jest zajebisty tak samo jak głos. Pamiętaj, że w eurovizji chodzi o piosenkę, a nie jakieś ognie tak powiedział zeszłoroczny zwycięzca z Portugalii, pamiętaj tutaj chodzi o czystość wokalu, trzymanie się linii melodycznej i o ogólnie melodie. Netta wygrała zasłużenie przełamując schematy cycatych kobiet które wygrywają piersiami. Jej piosenka wpada w ucho, tak samo jak Słowenia czy Cypr. Polska nie dostała się z przyczyny tego, że mogły głosować na nią tylko graje w naszym pół finale, a z nimi nie mamy jakiś świetnych relacji przy okazji było trochę fałszu w wokalu Lukasa. Ogólnie wyjmujesz z kontekstu kawałek piosenki i przy okazji każdy tekst jest głupi patrz na cypr jea jea ogień to ma wpadać w ucho połowa ludzi tego nie rozumie nie znasz się na eurowizji nie wmawiaj ludziom takich rzeczy, robisz z nas jeszcze większych cebulaków.

 • jarek kedzia
  jarek kedzia 20 godzin temu

  Polska nie wygra nawet za 100lat poniewaz nie ma kasy na efekty specjalne i promocje w europie i zrobienie show podczas piosenki niech sie ucza od Szwecji oni kochaja eurowzje i wiedza jak wejsc do finalu i zajac czolowe miejsce. Izrael wygral poniewaz Neta zrobila charakterystyczna piosenke ktora sie zapamieta a poza tym zalosne jest to jak pan Orzech prosi polska polonie w Europie zeby glosowala na Polske piosenka ktora wygra festiwal ma przynies radosc i dobra energie i ma ja pokochac EUROPa

 • Malyzka
  Malyzka 20 godzin temu

  Polaczki alert

 • ESC Remisas
  ESC Remisas 20 godzin temu

  Toy miało jeden z najlepszych tekstów w tym roku, na 100% lepszy od Light Me Up.
  Dotyczył przedmiotowego traktowania kobiet - wszystko miało sens (z gdakaniem włącznie!)
  Zwyciężyła 100% zasłużenie.

 • Laura Lis
  Laura Lis 20 godzin temu

  Spoko film

 • stefciu888
  stefciu888 20 godzin temu +1

  Takie czasy, że głaszcze i promuje się Żydów, "mocno opalonych", homoseksualistów albo transwestytów. Ktoś z tych grup miał wygrać i wygrał.

 • Agata Reszelewska
  Agata Reszelewska 20 godzin temu +1

  Może fakt że Polska nie przeszła do kolejnego etapu nie jest spowodowany przez jakiś rodzaj niesprawiedliwości ale nie ukrywajmy że w pewnych momentach słychać było po prostu fałsz. Co do Słowenii to wielokrotnie wspominane było na konkursie piosenki eurowizjii że konkurs ma na celu być fajną formą rozrywki a zarazem ma pokazać różnicę między państwami takie jak różne kultury czy język, ale chcą pokazać że wszyscy żyjemy w jednej Europie która powinna być domem dla wszystkich, dlatego śpiewanie w ojczystym języku jest jak najbardziej w porządku. Zastanawia mnie czy w roku gdy Polskę reprezetowała Edyta Górniak ktoś mówił ,,Ona zajęła 2 miejsce?! to jest bez sensu no bo kto kurwa mówi po polsku?!" Reprezentantka Słowenii zaśpiewała po prostu czysto a jej piosenka nie była monotonna, myślę że to wiele osób (m.in mnie) zmusiło na zagłosowanie na ten kraj. Jakoś nikt nie narzeka że reprezetanci Hiszpanii śpiewali w ojczystym języku, no bo przecież to tylko mały liczący 2mln osób kraj który nie ma prawa pokzać własnej kultury i języka no bo przecież, ,,kto kurwa mówi po słoweńsku" :)

  • Agata Reszelewska
   Agata Reszelewska 20 godzin temu

   Zamiast zmusiło to miało być skusiło do zagłosowania :)

 • zuzi q
  zuzi q 21 godzinę temu

  Light Me Up jest beznadziejnie.

 • Oliwia Dzikowska
  Oliwia Dzikowska 21 godzinę temu

  Czemu co drugie zdanie mówisz kurwa

 • Jan Szopa
  Jan Szopa 21 godzinę temu +2

  Strasznie gówniany film. W finale te kilka państw co ,,płaci najwięcej" to po prostu państwa założycielskie i to oni ustalają zasady, wprowadzają więc siebie do finału, co w ogóle nie wpływa na ich wynik, rok temu np. Hiszpania była prawie ostatnia w tablicy wyników. Niech sobie są, nikomu to nie szkodzi. ,,Jak można zagłosować na piosenkę artysty, nie wiedząc o czym śpiewa?" Kolego. Muzyki słucha się po to, żeby dobrze brzmiała. Jak ma dobry tekst to super, ale to chyba nie tym powinniśmy się kierować w wyborze piosenki, która po prostu wpada w ucho. Nasza piosenka była super, mi też się podobała, ale nie oszukujmy się, fałsze Meijera nie były ,,małe". Głos mu się przez dużą część piosenki trząsł, a parę razy nie wyrobił na wysokich nutach. Nie pamiętam piosenki z tegorocznej Eurowizji, w której ktoś by fałszował bardziej od niego. A ludzie w Europie nie lubią, gdy ktoś fałszuje - dowód - zeszłoroczna Eurowizja i już wcześniej przytoczona Hiszpania. Manel Navarro strasznie zjebał piosenkę na końcu, no i hiszpania skończyła z wynikiem kilku punktów. Flaga Malty? Rzeczywiście, fail ze strony organizatorów, ale czy miał wpływ na wynik głosowania? Raczej nie... Piosenka Słowenii mi na przykład się podobała a wokalistka nie fałszowała. Polski komentator Eurowizji Artur Orzech podczas drugiego finału też wspomniał, że jej piosenka nie wychodzi mu z głowy. Pewnie większa część europejczyków pomyślała tak samo i dlatego Słowenia się dostała do finału a Polska nie. Jeśli chodzi o Nettę, tekst mi osobiście też się nie podoba jakoś bardzo, ale z tego co wiem przesłanie ma. Abstrachując od tekstu, piosenka bardzo wpada w ucho. W jednym wywiadzie Margaret (wokalistka) powiedziała że ta piosenka jest jedną z jej ulubionych z tegorocznego konkursu. Ta piosenka nie wygrała dlatego, bo gruba babka, bo feministyczny tekst, bo Izrael i żydzi, tylko dlatego, bo wpada w ucho. A o to chodzi w słuchaniu muzyki i nie zapominajmy o tym.

 • Scar lett
  Scar lett 22 godzin temu

  Dla mnie piosenki na eurowizji powinny być śpiewane w ojczystym języku. Byłoby ciekawiej niż jak każdy śpiewa po angielsku. Nawet jeśli tekst nie byłby zrozumiały

 • cloe jewlers
  cloe jewlers 22 godzin temu

  Mi tam się podoba piosenka Netty i chuj

 • Stefan Żołkiewski
  Stefan Żołkiewski 22 godzin temu +1

  Wojna na ukrainie - ukraina wygrywa eurowizję
  izrael ma konflikt z Iranem i Polską - wygrywa eurowizę
  Przypadek ?

 • Typowy Polak
  Typowy Polak 22 godzin temu +1

  Kurła wył jak suka to za co miał wygrać

 • Aoi Anoyko
  Aoi Anoyko 22 godzin temu +1

  Tak, kurwa, fala. Fala. FALA PRZEZ CAŁY PIERDOLONY UTWÓR!

 • Agnieszka Barejko
  Agnieszka Barejko 23 godzin temu +1

  Kurczaki mogą śpiewać?

 • Konrad Dykty
  Konrad Dykty 23 godzin temu

  tom swoon by wygrał😃

 • Kitten __
  Kitten __ 23 godzin temu

  Tekst Netty:
  Spójrz na mnie
  Jestem pięknym stworzeniem
  Nie dbam o twojego współczesnego kaznodzieję
  witajcie chłopców na moim koncercie
  Nauczę cię
  bęben bębna, ah oh / 2x
  Hay, myślę, że zapomniałeś grać
  mój pluszowy miś ucieka
  Barbie ma coś do powiedzenia
  Hej, mój Simon mówi: zostaw mnie w spokoju
  Zabieram mojego Pikachu do domu
  Jesteś głupi jak twój smartfon
  wonder Woman don; nigdy zapomniałeś
  jesteś boski, a on pożałuje
  jest chłopakiem z bucki
  Jestem twoją bucką mhm
  Nie jestem twoją zabawką
  ty głupi chłopcze
  Zawiozę cię teraz
  kazać oglądać
  tańczymy z moimi lalkami
  na rytmie motha-bucki
  Nie jestem twoją zabawką
  nie chodź i nie baw się ze mną chłopcze
  nie chodź i graj. potrząsnąć
  dzwoni dzwonek
  ludzie zarabiają pieniądze
  Nie dbam o twoją stefę, kochanie
  bęben bębna, ah oh / 2x
  wonder Woman don; nigdy zapomniałeś
  jesteś boski, a on pożałuje
  jest chłopakiem z bucki
  Jestem twoją bucką mhm
  Nie jestem twoją zabawką
  ty głupi chłopcze
  Zawiozę cię teraz
  kazać oglądać
  tańczymy z moimi lalkami
  na rytmie motha-bucki
  Nie jestem twoją zabawką

 • Jathyen Rosemary
  Jathyen Rosemary 23 godzin temu +2

  Ja to mam wrazenie ze oni wszyscy mają Polske po prostu w dupie XDDDD nie lubia nas

 • Wiktoria Sikora
  Wiktoria Sikora 23 godzin temu

  Widzę, że koszulka z Bieberem :,D

 • Jathyen Rosemary
  Jathyen Rosemary 23 godzin temu +1

  Eurowizja to w ogole jedno wielkie gówno. Wszystko i tak jest od początku ustawione i tyle

 • KristaVeR
  KristaVeR 23 godzin temu +15

  Odnośnie tekstu i przesłania piosenki to "Light Me Up" też jakiegoś wybitnego przekazu nie ma, ale jako sama piosenka moim zdaniem wpada w ucho

 • Princesska !
  Princesska ! Dzień temu

  Czemubmasz justina bibera na bluzce? XD

 • Tomasz Konarski
  Tomasz Konarski Dzień temu

  Rozłupał bym Ci łeb za ten głos ale gowna się w sumie ni tyka

  • stefciu888
   stefciu888 20 godzin temu

   Ciekawe więc jak się myjesz?

 • Jan Śnieg
  Jan Śnieg Dzień temu

  Primo, ogarnij ten akcent, bo z modulowaniem głosy nie zabrzmisz poważniej
  Po drugie primo, to nie jest tak że kraje takie jak Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy czy Włochy dają w łapę, tylko jako ,,Kraje założycielskie" mają zagwarantowane miejsce w finale. I tak nie wygrywają praktycznie nigdy więc
  A piosenka Light Me Up jest naprawdę kiepska jak na możliwości obu panów. Jak na nasze możliwości
  A po trzecie - tak można, głosować na piosenki których się nie rozumie, gdyż na Eurowizji teksty piosenek są ostatnią rzeczą na którą widzowie zwracają uwagę, w przeciwieństwie do wyglądu, choreografii, zaprezentowania się.

 • RaniaHaza
  RaniaHaza Dzień temu

  Ból dupy, bo Polska nie wygrała.

 • nie chce subów, madafaka jak u Serafina

  Bo to Polska 😂

 • ain't scared no more
  ain't scared no more Dzień temu

  Ile kurwa Eurowizji obejrzełaś? Gówno wiesz, a się mądrujesz? Jakiś ty popierdolony.
  Mówisz, że piosenka Słowenii była słabo wykonana, a Lukas wydukał całą piosenkę jak koza. To żałosne. Light me up to chujowa, typowa radiówka, którą każdy słyszał 100000000000 razy i w dodatku była chujowo zaśpiewana. Pierdolnij się w głowę.

 • Lolcia XD
  Lolcia XD Dzień temu

  ale masz wkurwiajacy głos xd

 • Lolcia XD
  Lolcia XD Dzień temu

  ale masz wkurwiajacy głos xd

 • Lolcia XD
  Lolcia XD Dzień temu

  ale masz wkurwiajacy głos xd

 • Piotr Nowacki
  Piotr Nowacki Dzień temu

  Skrzecząca kwoka

 • niezla zabawa
  niezla zabawa Dzień temu

  brak mi słów na twoje bajdurzenie

 • Glitter Quiter
  Glitter Quiter Dzień temu +13

  Wreszcie ktoś to powiedział ! Szanuje

 • OtisDrifWood
  OtisDrifWood Dzień temu

  gościu ale masz skurwiały głos..

 • Young Michi
  Young Michi Dzień temu +1

  IM NOT YOUR TOY YOU STUPID GOY

 • Pan-baton
  Pan-baton Dzień temu

  A właśnie propo tej Słowenii źle mówisz fakt ich piosenka była fatalna ale właśnie według mnie każdy kraj powinien śpiewać w swoim ojczystym języku

 • ruska Małpa
  ruska Małpa Dzień temu +1

  Bo jebani Żydzi się wszędzie wcisną

 • Kłos
  Kłos Dzień temu

  A dlaczego nie hejtowałeś gdy Cleo się dostała? Piosenka polska a tekstu nikt nie zna

 • JulMet Msp
  JulMet Msp Dzień temu +18

  Mi tam się podoba Light me up to świetna piosenka.Trochę fałszował ale no było tam sporo ludzi kto by się nie stresował

 • Julia A
  Julia A Dzień temu

  Eurowizja od dawna jest polityczna... nie lubią Polski (teraz przez to co się dzieje jeszcze bardziej) w Europie, więc nie ma sensu nawet wydawać kasy na wysyłanie tam ludzi.

 • KaMciO
  KaMciO Dzień temu

  Aż mi się przykro zrobiło jak Izrael wygrał :(

 • Gosia Majchrzak
  Gosia Majchrzak Dzień temu +1

  Japierdole. Aż się kurwa nie chce żyć jak Cię słucham. Każdy może mieć swoje zdanie, ale ty ewidentnie wyrażasz je tak żeby jak najmocniej dowalić. Uważam, że dobrze że Polska nie przeszła do finału, ponieważ:
  1. Fałsze w naszym wykonaniu na żywo było bardzo mocno i wyraźnie słychać.
  2. Tak naprawdę Polski nie reprezentowali polacy, więc to trochę bezsensowne. Każdy kraj powinni reprezentować jego mieszkańcy.
  3. Inni byli lepsi i podejrzewam, że nie dlatego bo nas "nie lubią" tylko po prostu zaśpiewali chujowo.
  A w sprawie Netty nie powinieneś mówić tekstów "Trzymałbym się od niej daleko", ponieważ nie znasz jej historii i trochę słabo byś wyszedł, gdyby np. byłaby ona ciężko chora i musiała brać jakieś sterydy lub coś innego. Podejrzewam, że jej też nie jest łatwo z tym jak wygląda, ale stara się to akceptować i wykorzystywać w pozytywny sposób. Zaśpiewała najlepiej jak umiała i widocznie ludziom się to spodobało. Wskazuje na to np. liczba like pod piosenkami na YT Eurowizji, ponieważ Netta ma ich prawie 600 tys (przed wygraną), a Gromee i Lukas mają ich zaledwie 15 tys. Przekaz piosenki był moim zdaniem znakomity, ponieważ gdybyś przeczytał 1 jeden wers dalej zrozumiałbyś, że chodzi w niej o to jak większość (tak właśnie ty) mężczyzn płytko traktuje kobiety. Chodzi w niej o tak zwane "robienie zabawki z kobiety", więc najpierw doczytaj, a później się wypowiadaj. Mam nadzieję, że moje słowa chociaż trochę wpłynęły na Twój tok myślenia.

 • naiwna osóbka
  naiwna osóbka Dzień temu +9

  Kurwa dobrze gadasz

 • oliw fox
  oliw fox Dzień temu

  gdyby spiewala bez muzyki to by po prostu wyła XDDDDDDDDDDDDD

 • Maciej Hasik
  Maciej Hasik Dzień temu

  Nie przeklinaj mój tato jest koło mnie pls

 • Michał Raczyński
  Michał Raczyński Dzień temu

  6:30 Jacy k**wa koledzy?
  Poza tym film świetny. #Nettatopasztet

 • Adi LD, PL
  Adi LD, PL Dzień temu +1

  Uwaga, idiota ^^^

 • Kapi Api
  Kapi Api Dzień temu

  Jakim prawem wypowiadasz sie o Esc nie mając O tym jakiegokolwiek pojęcia?!! BARDZO dobrze, że Polska nie przeszła do finału! Nie zasłużyła! Najgorszy występ w historii Esc! To nazywasz małym fałszem?!!! Nawet nie wiesz jak teraz śmieją sie z nas fani z innych Państw! Lukas nie umie śpiewać!!!!! A Netta od początku była faworytką! Zobacz sobie wywiady gwiazd chodzby z Polski kogo uwazaja za faworyta! Netta nie wygrała dzięki jurorom. Wygrała dzięki fanom! Bo ma charyzmę i siłe! Jest bezbłędna w tym co robi! Ma przekaz! Jest cudowną osobą, którą obraża zazdrosny, żałosny, POLAK CEBULAK! Esc to nie sam konkurs, to seria prób, koncertów przed. Na każdej z nich Netta zrobiła furorę! Dlaczego nie pokazałeś fragmentu jak sie widownia bawiła przy 'TOY'?! JESTEŚ ŻAŁOSNY!!!!!! Lecisz na opinii innych i czekasa na pochwałę. Radę przed następnym filmikiem zapoznać się z daną sytuacją/wydarzeniem. Jako FAN EUROWIZJI czuję się obrażony! Przez takie osoby jak ty cierpimy my-FANI i Konkurs!

 • Aleksandra Luna Bujnicka

  Justin Bieber tfu

 • ThePinek1000pl
  ThePinek1000pl Dzień temu +5

  197 394 wyświetlenia

 • Иван Брагинский

  szkoda że nie każdy kuma o co chodzi w piosence netty ; )

 • Marek Zadrożniak
  Marek Zadrożniak Dzień temu

  Jest git i koliduje jak mawia p. Michalkiewicz. To wszystko co się dzieje, to taki teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami. Jak widać Tusk za mało jeszcze dał w dupę tym wszystkim swoim wyborcom i innym matołom.
  Przykład z Łukaszenką jest wprost genialny. Jeden człowiek przed którym żydzi kucają. Wystarczy zdecydowanie. Na tym przykładzie widać, że to nie żydzi, nie Amerykanie są winni waszego nieszczęścia Polacy tylko ci "nasi/wasi" przywódcy i inni wybierani przez Suwerena zasrańcy - NIKT INNY!
  Jakoś Łukaszenki nikt nawet nie śmie zapytać o bez-spadkowe mienie czy inny Polin.
  A tak się z niego naśmiewali. Teraz okazało się, że to on jest Mężem Stanu a oni to popierdułki jakieś.
  Teraz już wiecie wszelkie matoły zwane Suwerenem - głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ - jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
  Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.
  Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

 • Karola
  Karola Dzień temu +1

  A ja się z Tobą nie zamierzam zgadzać. To co dała Polska było mega słabe wokalista nawet nie potrafił wyciągnąć solidnie góry. Facet z Armenii miał naprawdę kawał dobrego głosu . Wstyd mi za Polske, jedyne co zrobili to "show" zasłaniające ich brak talentu wokalnego. Ale powracając do Izraela uważam że należała jej sie wygrana i to z całą pewnością . Pokazała różne techniki wokalne tlumaczenie tekstu znam i nie podoba mi sie że tak z dupy wyciągasz sobie fragmenty i robisz inny przekaz niż artyska sama daje. Może lekko feministyczny tekst ale zwraca uwagę na nadal złe traktowanie kobiet. Kobita ma poprostu jaja i podziwiam ją że tak publicznie wyszła z tak odważnym tekstem.

 • oszkar gimb
  oszkar gimb Dzień temu

  Ty sie człowieku znasz na muzyce?

 • Rainbow Girl
  Rainbow Girl Dzień temu

  A wygrała babka z Izraela która gdakała jak kura

 • Antoni Kaźmierczak
  Antoni Kaźmierczak Dzień temu

  No sory ale z tym że słowieński nie może przejść bo jest słowieńskim i nikt go nie rozumie to przesadziłeś. Podan przykład sam mówiłeś w odcinku z despacito że generalnie lubiłeś i że ogólnie spoko a jestem w stanie się założyć że słów w ogóle nie znałeś

 • Karol B
  Karol B Dzień temu +4

  Łapka w górę dodana

 • Karol B
  Karol B Dzień temu +5

  Szczera prawda hejterze 👏

 • Fit przyjaciółki
  Fit przyjaciółki Dzień temu

  Raz z Edytą Górniak mieliśmy 2 miejsce (poproszę serduszko)

 • Scooby Doo
  Scooby Doo Dzień temu

  Jak on fałszuje przy niektórych dźwiękach

 • Top Songs World
  Top Songs World Dzień temu +7

  Kurde, ale masz głos!
  Naprawdę fajny materiał, zgadzam się z nim w większości :)

 • dream zelek
  dream zelek Dzień temu +3

  zgadzam się.

 • Loten atlas889
  Loten atlas889 Dzień temu

  Zauważyłeś to.....że Netta ma bardzo unikatowy styl głosu?
  Ona nie musi być taka sama jak inni,po zatym,skoro hejtujesz osobe z dalekiego kraju,to znaczy że to rasizm

 • Dreamy person
  Dreamy person Dzień temu

  Już widzę komentarze lewaków

 • Luckas Luck
  Luckas Luck Dzień temu

  Izrael to jakaś porażka , a POLSKA zrobiła coś super :) Podczas polskiego występu wszyscy się zaje* bawili :-/ Powinniśmy wygrać :(

 • Klaudia Zych
  Klaudia Zych Dzień temu

  Dzięki za wszystkie twoje racje dot. braku Polski i w ogóle. Ale mówiąc o stypie miałabym bardziej na uwadze utwór reprezentacji Gruzji

 • Nwsk Ea
  Nwsk Ea Dzień temu

  Twoja twarz i głos... przerażają mnie 😱😌
  A eurowizja? To żart i konkurs polityczny.

 • Agata Radobolska
  Agata Radobolska Dzień temu +5

  Masz super głosik!😅❣️

 • Maks Kucemba
  Maks Kucemba Dzień temu

  Piosenka netty byla wedlug mnie najgorsza w eurowizji

 • Natalia Vlog
  Natalia Vlog Dzień temu

  Cebulak

 • XYZ
  XYZ Dzień temu

  ja już dawno wiedziałem że izrael wygra, czemu ? Polska ustawa o ipn która rzekomo atakuje żydków i te wszystkie akcje związane z tym więc było logiczne że polska odpadnie a izrael wygra

 • Michał Szczupak
  Michał Szczupak Dzień temu

  Lukas Meier NIE UMIE ŚPIEWAĆ. To.nie było kilka fałszow :D on NIE POTRAFI SPIEWAC

 • Mateusz Zając
  Mateusz Zając Dzień temu

  Japierdole ale kwoka z tej netty

 • Voca Lista TV
  Voca Lista TV Dzień temu +9

  Politykowizja tak nazywam ten konkurs od dłuuugiego czasu ,prześledziłem poziom lat 90... i teraz już tylko polityka jest.A czy głosowania nie można oszukać (widzów) ? Co za problem powiedzieć ,najwięcej głosów na Izrael. Cieszę się,że trafiłem na filmik ,gdzie masz podobne do mnie zdanie. Ja kiedy wypowiadałem się o szpaku (dwa materiały) samo EBU mi usunęło ... oto beka... właśnie w sumie ja nie mówię ,że tekst mieliśmy wzniosły ,jednak on miał temat i był o czymś. Jednak my musimy więcej pokazać ,wiesz zwróciłeś uwagę na pokazanie flagi Malty to trafna uwaga ,w swoim filmiku nie poruszyłem tego . Ale też przypomniało mi się ,takie wywiady z wykonawcami były ,a z nami ? Nie było . To ,że Izrael wygra wiedziałem ,bo You Tube spamował cały Boży dzień "Vote 22 Israel Tel Awiw" cały dzień ...
  A ... wieczór też . Też media zdaje się tak mówiły o tej babce. Masz racje z tekstem .... to jest mego dno ,co ta Netty zaproponowała ... ale teraz rozszczenia żydowskie są na topie, więc Izrael pomachał gotówką by gadano i nich i ich męce ,co gorsza w Stanach przepchnęli akt 447 i te mendy chcą z nas kasę wyciągnąć ... tak jakbyśmy to my ich mordowali w II wojnie ... nic bez powodu się nie dzieje... Pozdrawiam :)

 • Marta Ceranka
  Marta Ceranka Dzień temu

  Zawsze oglądałam Eurowizję, bo lubiłam posłuchać piosenek z innych krajów, ale odkąd Polska się nie dostała do finału na słowo Eurowizja rzygać mi się chcę 😅

 • Animosity
  Animosity Dzień temu

  Wolna Palestyna !