Michalkiewicz: Wybory potwierdziły zabetonowanie sceny politycznej

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 6 lis 2018
 • W najnowszym odcinku Rafał Otoka-Frąckiewicz rozmawiał ze Stanisławem Michalkiewiczem, który skomentował ostateczne wyniki wyborów samorządowych. Publicysta wyjaśnił, dlaczego Prawo i Sprawiedliwość przegrało w dużych miastach. Uczestnicy programu rozmawiali również na temat poniedziałkowego przesłuchania Donalda Tuska przez komisję śledczą ds. Amber Gold.
  👉👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: plclip.com/channel/UCKc2...
  👉👉 POLUB NAS NA FB: facebook.com/wsensiepl/
  👉👉 ŚLEDŹ NAS NA TT: twitter.com/wSensie
  👉👉 ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW: wsensie.pl/

Komentarze • 79

 • Piotr Pawłowski
  Piotr Pawłowski 4 miesięcy temu

  zabetonowanie polskiej polityki wewnętrznej może być tragiczne w skutkach . W moim najgłębszym przekonaniu przez to Polska nie rozwija się tak szybko , jak mogłaby .

 • w w
  w w 4 miesięcy temu

  Oni wszyscy śmieją się wam w twarz.
  A wy nadal nic nie kumacie.
  Dlaczego scena polityczna to SCENA?
  bo ta cała polityka to teatr.
  Politycy to aktorzy.
  To wsYstko na niby.
  Ale dla was jest prawdziwe.
  I są efekty.
  Nienawidzicie się nawzajem.
  Pewnie dojdzie do morderstw.
  Zabójstw. Wojen.
  Oni będą czyści i bezpieczni.
  Ten synek z szelmowskim usmieszkiem tez jest aktorem sceny politycznej.
  Zawsze na planie ziemi tak było.
  Aktorzy robią was w huja.

 • jan48571
  jan48571 5 miesięcy temu

  Jeden tylko wniosek się nasuwa: Polak to urodzeniowy idiota! Podstawią gówno i też odda na to głos.

 • Stanisław Michalkiewicz
  Stanisław Michalkiewicz 5 miesięcy temu

  Zapraszamy serdecznie do subskrybowania oficjalnego kanału Pana Stanisława Michalkiewicza

 • prawy85
  prawy85 5 miesięcy temu +2

  "...pochodził z porządnej esbeckiej rodziny..." :D

 • Janusz Piwo
  Janusz Piwo 5 miesięcy temu

  Nieważne, czy PIS, czy PO WYGRYWA. Zawsze i tak wygrywają żydzi z sierżantem DANIELSEM.

 • oporopowrotnik
  oporopowrotnik 5 miesięcy temu

  Bydło sędziowskie wzięło odprawy i nie chcą oddać chociaż wracają do wykonywania zawodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Mela
  Mela 5 miesięcy temu

  Scena nie zabetonowana ale połowa Polaków nie chadza na wybory i porządni nie startują i ludzie patrzą na sondaże czyli manipulatory.
  Poza tym wyborca wybiera na OBRAZ I PODOBIENSTWO SWOJE,naród musi się nawrócic.

 • Polish issues
  Polish issues 5 miesięcy temu +2

  UKRAINA: W KOŁOMYI ZNISZCZONO KRZYŻE NA POLSKIM CMENTARZU
  7 listopada 2018 18:19/w Informacje, Świat
  Radio Maryja
  Nieznani sprawcy zniszczyli krzyże na cmentarzu w Kołomyi na zachodniej Ukrainie, gdzie pochowani są polscy jeńcy z wojny polsko-ukraińskiej w 1918 roku - poinformowała w środę PAP prezes Towarzystwa Kultury Polskiej „Pokucie” w Kołomyi Stanisława Kołusenko.
  „27 października na cmentarzu zostało ustawionych 200 nowych krzyży, które zostały także wówczas poświęcone. W nocy z niedzieli na poniedziałek 95 z nich zostało zniszczonych: ktoś poprzewracał je i porozbijał. Zawiadomiliśmy o tym policję i Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy” - powiedziała w rozmowie telefonicznej.

 • Jacek Lewandowski2
  Jacek Lewandowski2 5 miesięcy temu

  plclip.com/video/4R886RGEoIY/wideo.html

 • Piotr Maślanka
  Piotr Maślanka 5 miesięcy temu

  trudno sie zgodzic z teza o wypieraniu przez pis psl z malych miasteczek , pan michalkiewicz skad takie dane posiadl?

 • Maksi Kaaz
  Maksi Kaaz 5 miesięcy temu

  Nie powstanie Naröd teraz i pogoni zdrajcöw,to juz nigdy sie z kolan nie podniesie.Obecny pasoZYDowski nieRzad tylko dobija resztki dumy,patriotyzmu i narodowo$ci w Polakach.

 • TOMASUS MAGNUS
  TOMASUS MAGNUS 5 miesięcy temu

  Też mi odkrycie niejakiego Stanisława "oplatacza oczywistych oczywistości" Michalkiewicza "Wybory potwierdziły zabetonowanie sceny politycznej" DOPRAWDY panie Michalkiewicz?! Przy obecnej ordynacji i Komuszej "konstytucji" Kwacha nie może być inaczej .Jedni oszuści PiS-dusie zastępują innych oszustów POpaprańców i na odwrót +/- Kukizy,PSL-e,SLD,pali czy nie pali tych kotów i inne dziadostwo i tałatajstwo.OPCJA ZEROWA I WSZYSCY WON.Pogonić batem te wieprze od koryta.

 • Lech Wielki
  Lech Wielki 5 miesięcy temu +1

  Tylko przywrócenie kary śmierci w Polsce i jej wykonywanie na zdrajcach przez patriotycznych sędziów może nam przywrócić niepodległość i dostęp do broni palnej dla zdrowych na umyśle i nie skazanych WOLNYCH POLAKACH !!!

 • wchu jutomam
  wchu jutomam 5 miesięcy temu

  jak wyzej

 • Wiedzon
  Wiedzon 5 miesięcy temu +2

  Projekt ustawy ANTYABORCYJNEJ
  w skrócie ABORCYJNEJ
  Aborcja
  1. Osoba która zaszła w ciążę jednak nie chce urodzić dziecka , nosi się z zamiarem dokonania aborcji.
  2. Każda kobieta która stwierdziła że jest w ciąży, w szczególności dotyczy to nastolatek do 18 roku życia , a nie chce urodzić dziecka i nosi się z zamiarem aborcji otrzyma od Państwa Polskiego za pośrednictwem odpowiednich organów ofertę finansowej rekompensaty, dostosowana do aktualnych realiów gospodarczych i ekonomicznych.
  3. Kobieta zobowiązuje się do przestrzegania w okresie ciąży właściwej diety i trybu życia nienarażającego na utratę czy uszkodzenie życia płodowego dziecka. W szczególności do nienadużywania lub całkowitej abstynencji alkoholu. Całkowita abstynencja i nieużywanie środków narkotykowych - określonych prawnie , oraz innych środków odurzających nie ujętych prawnie , nieużywanie środków farmakologicznych. Wyjątkiem stosowania jakichkolwiek medykamentów jest decyzja lekarza prowadzącego ciążę .
  4. Jeżeli wyrazi zgodę, w formie pisemnej i z akceptacją Sądu Polskiego, kobieta nie musi ujawniać ojca dziecka, jednak może dane ojca zabezpieczyć a aktach Sądowych z klauzulą tajności i prawem ujawnienia danych ,dziecku w chwili osiągnięcia 18 roku życia lub wydłużonym okresem do maksymalnie 21 roku życia.
  4.a. W przypadku wątpliwości co do ojcostwa, może umieścić dane kilku mężczyzn w aktach sądowych j/w.
  5. Po wyrażeniu zgody od tej chwili, za prawidłowy przebieg i monitorowanie ciąży odpowiada skarb państwa .
  6. Gratyfikacja finansowa, zwana dalej rekompensatą lub inna formą - terminologii, nie może być mniejsza niż 4 krotność średniej krajowej w danym roku kalendarzowym urodzenia dziecka . Wysokość może być zwiększona stosownie do aktualnej sytuacji gospodarczej państwa.
  7. Kobieta tarci prawa macierzyńskie w stosunku do urodzonego dziecka, po upływie 60 dni od chwili - dnia , porodu bez jej osobistej zgody i fizycznym udziale.
  7.a. Po terminie 60 dni od chwili porodu, kobieta traci prawa odwołania się od decyzji Sądu utraty praw j/w.
  8. Kobieta - matka ma prawo odmówić utraty praw rodzicielskich do 60 dnia życia dziecka, może je zabrać .
  9. Kobieta matka nie musi w żadnej instytucji Państwowej czy społecznej, uzasadniać swojej decyzji.
  10. Gratyfikacja pieniężna wypłacana jest po upływie 1 - jednego roku i jednego dnia od chwili urodzenia dziecka.
  11. Wypłacane środki podjąć może jedynie matka dziecka lub z upoważnienia matki Sąd RP.
  12. Kobieta nie może wyznaczyć żadnych osób trzecich czy osób bliskich do podjęcia środków z tytułu zawartej umowy z RP.
  13. Kobieta może upoważnić Sąd RP do zabezpieczenia środków, w okolicznościach braku możliwości fizycznego stawienia się po odbiór środków.
  14. Wypłacone środki nie mogą być przelane na żadne konto nawet wskazane przez kobietę. Przelew środków może nastąpić tylko w obecności uprawnionej matki dziecka bez udziału osób trzecich.
  14.a. Kobieta otrzyma pełną sumę ratyfikacji nawet w przypadku urodzenia martwego dziecka tylko w przypadku przekroczenia 7 miesiąca ciąży, w okresie j/w.
  14.b. Kobieta otrzyma ułamkową część gratyfikacji w przypadku poronienia nie spowodowanego czynnikami zewnętrznymi, nie dotyczy zdarzeń losowych - np. wypadek. Kwotę ustali Sad RP
  14.c. Nieletniej a w kreślonych sytuacjach osobie pełnoletniej Sąd może zabezpieczyć miejsce pobytu po upływie 5 miesiąca ciąży lub wcześniej we współpracy z wskazanymi stowarzyszeniami. Koszty pobytu matki ciężarnej pokrywa Skarb państwa, ustalając stawkę dzienną. Nie wyklucza to dofinansowania z innych źródeł za zgodą zainteresowane kobiety.
  Prawa osób najbliższych kobiety w ciąży
  15. Sąd osobie nieletniej do 18 roku życia może, zalecić przekazanie praw macierzyńskich i pełnych praw rodzicielskich osobom najbliższym .
  16. Takie same prawa jak w pkt. 15., posiada matka pełnoletnia.
  17. Osoby wskazane jak w pkt.15., z chwilą narodzin dziecka stają się pełnoprawnymi prawnymi opiekunami dziecka i mają prawo do terminologii MATKA - OJCIEC. Z wyjątkiem pkt. nr 8, .
  18.W pierwszej kolejności w/w prawa mogą otrzymać matka i ojciec nieletniej.
  19.Następnie dziadkowie nieletniej o ile stan zdrowia ich nie koliduje z prawidłową opieką nad niemowlęciem .
  20. Dorosłe rodzeństwo nieletniej, ze wskazaniem pełnych rodzin tj. aktualnego związku małżeńskiego danych osób, ewentualny spór wynikły np. z tytułu kilku deklaracji przyjęcia dziecka rozstrzyga Sąd RP.
  21. Rodzina dalsza tj. tzw. wujostwo i stryjostwo nieletniej.
  22. W przypadku braku w/w możliwości nieletnia- pełnoletnia może sama wskazać daną rodzinę - obcą pokrewieństwem, której chce powierzyć opiekę i wychowanie dziecka . W tym przypadku decyduje Sąd RP.
  23. Kobiecie po podjęciu środków finansowych, zgodnie z umową, proponuje się podstawowe badania medyczne za jej zgodą, koszty pokrywa skarb państwa RP.
  24. Kobieta która zadeklarowała się przekazać dziecko na rzecz Skarbu Państwa , traci prawo do uzyskania aktualnych danych dziecka, tj. imienia , nazwiska, miejsca pobytu, miejsca zameldowania , danych osób posiadających prawa rodzicielskie j/w, aktualnego czy też nieaktualnego wizerunku dziecka .
  25. Nie dotyczy pkt. 15. , jednak nie może stosować mobingu, lub w inny sposób zakłócać czy ingerować w wychowanie dziecka. Jeżeli nie ma podstaw i podejrzeń dokonywania przestępstwa na dziecku .
  26. W przypadku zastosowania pkt.15 , prawni aktualni opiekunowie dziecka mogą zabronić jakich kol wiek kontaktów z dzieckiem matki rodzonej dziecka. Stosownie przez Sąd RP.
  27. Kobieta może zastrzec przed Sądem zakaz uzyskania i przekazania dorosłemu dziecku informacji i szczegółowych danych osobowych, poza imieniem i nazwiskiem. Nie dotyczy to danych ojca - ojców , jednak te dane mogą być przekazane po ukończeniu 21 roku życia dziecka o ile wcześniej określony ojciec również nie zastrzegł sobie prawa do aminowości z wyjątkiem imienia i nazwiska.
  28.Śródki karne wobec osób podważających lub znieważających decyzję kobiety -matki
  29. W przypadku, używania wulgaryzmów, rozpowszechniania informacji niejawnych o osobie która podpisała umowę ze skarbem państwa RP, zachowanie takie zagrożone może być karą pieniężną od 1000 do 5 tyś zł. Oraz wyrokiem kary ograniczenia wolności do lat 2.
  30. Okoliczności wyłączające wypłatę środków kobiecie-matce która podpisała umowę z państwem RP.
  31. W przypadku urodzenia dziecka obciążonego wadą -wadami rozwojowymi, tak fizycznymi jak i psychicznymi, Sąd zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia wywiadu środowiskowego pod nadzorem prokuratury, odnośnie zachowania matki w okresie ciąży.
  32. Sprawdzeniu podlegać może najbliższa rodzina, sąsiedztwo, szkoła, praca inne społeczności- organizacje mogące mieć związek z osobą sprawdzaną.
  33. Jeżeli w wyniku w/w sprawdzeń okaże się niezbicie, iż matka nie przyłożyła należytej staranności do prawidłowego przebiegu ciąży a w szczególności zostanie to udowodnione, że używała nadużywała środków ujętych w pkt. 2. Wypłata środków zostanie zablokowana.
  34. Wypłaty środków nie otrzyma nikt z osób trzecich w przypadku zgonu matki przed upływem terminu karencji.
  35. Wypłaty środków nie otrzyma nikt z osób trzecich w przypadku niezgłoszenia się matki po upływie terminu karencji.
  36.Matka może odebrać w/w środki, w terminie do 36 miesiąca od daty ustawowej tj. pierwszego dnia prawa do otrzymania rekompensaty.
  37. W przypadku niewypłacenia, nie podjęcia środków rekompensaty przez matkę lub pełnomocnika Sądu, środku te przechodzą na fundusz kapitałowy dziecka i zostaną przekazane wraz z określonymi odsetkami dziecku z chwilą uzyskania przez niego pełnoletniości lub osobie - instytucji prawnej reprezentujących prawa danego uposażonego .
  Opracował , sporządził ujawnił twórca
  Adam Jakubiak

 • krtys prag
  krtys prag 5 miesięcy temu +2

  Bo nieważne kogo wybierzesz z PiS to na koniec i tak wyjdzie JarKacz który i tak za nic nie odpowiada!!!

 • Adam Wojtyrowski
  Adam Wojtyrowski 5 miesięcy temu

  Ja tu przyszlem bo jestem prostym wiesniakiem ze stolicy i jedno mnie tylko zastanawia.
  Od kiedy zaby nosza spodnie, koszule oraz marynarki? W dodatku gola zarost i mowia prawie jak ludzie?
  Znam osobiscie kilka bocianow I zaden z nich nigdy czegos takiego nie polykal. Oczywiscie nie znam pierwszego bociana kraju czyli Kociniaka-z Kamyszewa a ten to chyba potrafi wszystko polknac. Ale to juz inny temat.
  Przepraszam ale chyba bredze z przepracowania.

  • Asd Kjh
   Asd Kjh 5 miesięcy temu

   no pierdolisz farszafiaczku

 • Leszek Błaszczak
  Leszek Błaszczak 5 miesięcy temu

  Prawdziwa wiedza, to znajomość przyczyn a nie skutków. Przyczyną jest, całkowicie pominięty w rozważaniach, stan rzeczy - a skutkiem - POPiS, poddany koncypowaniu. W takim przypadku: Im mądrzej, tym głupiej.

 • Adam
  Adam 5 miesięcy temu +1

  Z tfuskiem zaglosuja PO,SLD N i PSL natomiast za juda nie zaglosuje NIKT!! Lewica go olewa a prawica uwaza za zdrajce! I nie bedzie wyboru na mniejsze czy wieksze zlo bo juda nie jest lepszy og tfuska!!

 • Obuzābā
  Obuzābā 5 miesięcy temu

  Potwierdziły zabetonowanie głów polaków

 • Krzysztof Nowak
  Krzysztof Nowak 5 miesięcy temu +1

  Jeśli von tusk przyjedzie do Pl to bedzie potrzebowal 20 ochroniarzy...conajmniej

 • Bolek Lolek Gomółka
  Bolek Lolek Gomółka 5 miesięcy temu

  przestan KURWA w KONCU PIEPRZYC NASZA zlota pani morze i KORWA ta BELKOTLIWA GEBELSA JEST TWOJA ZLOTA PANIA ale napewno nie POLAKOWdla Polakow jest ona JEDYNIE ZYDOGEBELSA i jak cos to MOW za SIEBIE

 • Bolek Lolek Gomółka
  Bolek Lolek Gomółka 5 miesięcy temu

  a ja myslalem ze ZYD jaki chcial drugi TELAZYD ZBUDOWAC

 • momanx666
  momanx666 5 miesięcy temu

  Pan Stanisław bardziej lubi pedofili niż ich ofiary .

 • danuta persson
  danuta persson 5 miesięcy temu +3

  Mafia nie oddaje nigdy tego co dostała !!!!!!!

 • Marek Manini
  Marek Manini 5 miesięcy temu +9

  Tragedia Polski polega na tym ze Polacy nie potrafia postawic prawidlowych pytan!Pytanie ,czy tusk nie jest grozny dla rzadzacych ??Pytanie powinno byc,czy tusk nie jest niebezbieczny dla POLSKI!!!

  • Michal W.
   Michal W. 5 miesięcy temu +3

   Polacy w ogole nie stawiaja pytan sie po prostu boja a reszta jest skierowana na mentorow ktorzy maja ich prowadzic.. to jest poronione.

 • ferio19831983
  ferio19831983 5 miesięcy temu

  ale on jest głupi

 • Wojciech Palarz
  Wojciech Palarz 5 miesięcy temu +2

  ,,Ona z niego zrobila czlowieka ":D

 • paprica korps
  paprica korps 5 miesięcy temu +2

  Zwykłe bicie piany. Co za różnica, czy ktoś, kto mnie okradnie, włoży pieniądze do prawej czy lewej kieszeni? To jest jedna bolszewicka banda, która w '89 tylko pozmieniała szyldy.

  • paprica korps
   paprica korps 5 miesięcy temu

   Dokładnie!

  • mp3hipnozy
   mp3hipnozy 5 miesięcy temu +1

   katolicko-bolszewicka chciałeś powiedzieć

 • Popieram W Ciemno
  Popieram W Ciemno 5 miesięcy temu +1

  Można powoli stawiać pieniądze na to, że Prezydent Tusk 2020.
  Im bardziej go żałośnie i bez sensu atakują, tym jego zwycięstwo będzie wyższe.

  PiS to tacy mądrzy ludzie właśnie, nic się nigdy nie nauczą, choćby dostali 99%:1% w miastach, wsiach i satelitach orbitalnych.

 • Łachu Chrobry
  Łachu Chrobry 5 miesięcy temu +1

  Polska jest frontem obcych interesów..nie wstanie z kolan ponieważ nie ma żadnych strategicznych argumentów poza ewentualnym trafnym sojuszem.Ewentualnie gazowanie węgla albo technologia....ale to skutecznie blokują Niemcy polityka gospodarczą.

 • brayan zaharwick
  brayan zaharwick 5 miesięcy temu +4

  BOSAK GADASZ GŁUPOTY ! TY MŁODY PAJACYKU! KOPALNIE KRUPIŃSKI NIE BYŁ DEAL Z UNIĄ EUROPEJSKĄ ABY ZAMKNĄĆ ! ABY JĄ ZAMKNĄĆ ! ALE ...JĄ SPRZEDAĆ ! OPIERDOLIĆ ! WYJEBAĆ TYSIĄCE LUDZI NA BRUK ! PO TYM JAK WYSZŁY PAPIERY GEOLOGICZNE O PRAWDZIWYCH ZŁOŻACH A SĄ OLBRZYMIE I TO PIS SPRZEDAJE KOPALNIE ! TAK MAŁY KARAKAN ! PRZEZ POŚREDNICTWO PAJACA ,NAZWISKA NIE PODAM CHYBA ŻE PAŁĘ..... , ANGLIKĄ KTÓRZY JUŻ ! WYSTĄPILI O KONCESJĄ WYDOBYWCZĄ WŁAŚNIE NA KOPALNI KRUPIŃSKI ! WIĘC MAŁY CHŁOPTASIU PRZYGOTUJ SIĘ NA DRUGI RAZ....!

  • siba500
   siba500 5 miesięcy temu

   Szkoda, ze wszyscy maja dostęp do internetu

 • Stanley Panama
  Stanley Panama 5 miesięcy temu +7

  Frąckiewicz ma podzielną uwagę , bo jednocześnie potrafi patrzeć i na rozmówcę i do kamery ..
  Każdym okiem na inny obiekt. 😳😳😳😁😁😁

  • Stanley Panama
   Stanley Panama 5 miesięcy temu

   emanrehtona Nie zaatakowałem tylko spostrzegłem, ponieważ przypomniał mi się magister wykładowca z Politechniki , który do nas siedzących naprzeciw niego, mówił : - a teraz odpowie Pan !
   Wtedy podnosiło sie dwie osoby, bo miał takiego zeza, że patrzył na dwóch a widział jednego.
   Podobnie jest tutaj. Nie wiadomo na kogo bardziej się patrzy ? Czy na Michalkiewicza czy też do kamery.
   Mógłby założyć ciemne okulary i po problemie.
   Ja np. bardzo głupio i nie komfortowo się czuje rozmawiając z taką osobą.

  • emanrehtona
   emanrehtona 5 miesięcy temu

   +Stanley Panama Czyli zaatakowałeś wygląd, bo nie podoba ci się jak prowadzi program?

  • Stanley Panama
   Stanley Panama 5 miesięcy temu

   +JPFX Raczej średnio.

  • JPFX
   JPFX 5 miesięcy temu +2

   Ale w sumie spoko to prowadzi.

 • Ad_aliF
  Ad_aliF 5 miesięcy temu +1

  Szkoda że Pan Stanisław nie czuje się już na siłach aby walczyć politycznie . Jak był politykiem to ja jeszcze raczkowałem

 • oko wielu
  oko wielu 5 miesięcy temu +2

  NA FILMIE WIDZIMY KONWENCJE POWYBORCZA PIS NA NOWOGRODZKIEJ PANA MICHALKIEWICZA TEZ ZAPROSZONO WIDAC GO POD KONIEC FILMU PO LEWEJ STRONIE.
  plclip.com/video/Jqut51nM0Us/wideo.html

 • Aleksander Abramczyk
  Aleksander Abramczyk 5 miesięcy temu +1

  3:17 nie wiedziałem że telegraf jeszcze w Polsce istnieje

 • resturator
  resturator 5 miesięcy temu +2

  Słupy telegraficzne?

 • Zygmunt Cysewski
  Zygmunt Cysewski 5 miesięcy temu +3

  To wszystko wygląda jak w komunie niby partia rządziła a sterowniki były za granicą teraz podobnie NIE IDENTYCZNIE!!!!!Wszystkie afery zero wyników Jakiś Gawłowski wyszedł z kicia i cisza??? sądy ?Gersdorf dalej zasiada za kilkanascie tysięcy sędziowie podobnie Rózne persony ubiegłych lat na intratnych stanowiskach szczególnie w otoczeniu figuranta od żyrandola i nie tylko im się tyko wydaje że rządzą a rzeczywistość wygląda tak że muszą rżadzących w d...ę całować Chciałbym dowiedzieć się o zyciorysach wszystkich lokalnych organizacji Prawa i sprawiedliwości i okaże się że większość w PRLu zajmowała stanowiska z nadania partyjnego Dlaczgo np nie można się dowiedzieć np życiorysów głownie politycznych i miejsc i stanowisk chocoiażby tylko PIS u Dlaczego żaden pisowiec nie ma legitymacji jak w komunie ? Członkami PIS są tylko te persony zasiadający za tysiące zł.a władzę im dają wyborcy tak samo zmanipulowani jak w komunie .Gdyby komuna trzymała się swej ideologii do dzisiaj rządziłaby światem i nadal rządzi w wielu krajach nawet te kraje o ugruntowanej demokracji nadal się dają nabrać przykładem UE O ile władzy nie oprze się na PRAWDZIE i odpowiedzialności za nią to nie wierzę żadnym rządzącm bo zawsze się skundlą dla własnych biznesów (czyt. złodzi
  sjstw) walc już raz rozwiązała marsz i sie udało dlaczego ma nie powtórzyć? Prowokatorów braknie? mam pomysł zeby wszystkich prowokatorów wyłapać wylegitymować i trwale oznaczyć np tatuażem na czole sądzę że parę takich akcji wyeliminuje prowokację na przyszłość. Szwecja nie mogła poradzić sobie z kradzierzamii zaczęli karać ucinaniem ręki za kradzierz i na całe pokolenia mieli parę inwalidów ale złodziei nie mieli W Polsce kara na nieuczciwych urzędników była do kary śmierci włącznie imieliśmy najuczciwszych urzędników w całym swiecie a straconych ? nie słyszałem? Należy przywrócić kary ze średniowiecza bo są bardziej skuteczne i mniej kosztowne jak utrzymanie skazańców w więzieniach

 • Wieslaw Burno
  Wieslaw Burno 5 miesięcy temu

  Wajdelota z Lublina, czyli miszcz bicia piany...

 • Adam M
  Adam M 5 miesięcy temu +3

  ZALOSNE OPOWIESCI PANA REDAKTORA. PAN PREZES POCHWALI, A MOZE DA REKE DO POCALOWANIA?

 • Adam M
  Adam M 5 miesięcy temu +7

  PAN REDAKTOR MICHALKIEWICZ STAL SIE PISOWSKIM LIZUSEM... MOWI: TRZEBA GLOSOWAC NA PIS, BO TO ZDRAJCY I NIEUDACZNICY ALE TO MNIEJSZE ZLO, ITD. ZALOSNE I INFANTYLNE ARGUMENTY, JAK NA KOGOS, KTO MA TAKA BIOGRAFIE. WSTYD!

  • Marcin Pawłowicz
   Marcin Pawłowicz 5 miesięcy temu

   Nie wiem czy padły z jego ust takie słowa ale moje zdanie jest identyczne, mniejsze zło, dużo mniejsze.

  • Suryavarman
   Suryavarman 5 miesięcy temu +4

   Co, Michalkiewicz nigdy nic takiego nie gadał xD

  • Ewa Anna
   Ewa Anna 5 miesięcy temu +1

   Nie wiem, czy p. Michalkiewicz coś takiego mówi, ale nie jestem w stanie wysłuchać wszystkiego, co on mówi, a więc może jakiś link... już z okresu, kiedy nastąpiło całkowite rozczarowanie PiS-em.

 • patryk kodzis
  patryk kodzis 5 miesięcy temu +3

  Jak redaktor mógł zadać Panu pytanie w którym powiedział "polegliśmy" jako że poległ PIS i utożsamił Pana z tą partią i dlaczego Pan nie zareagował? :P
  Ten Pan Otoka swoimi niektórymi wypowiedziami zdekonspirował się już dawno :)

  • HeroGenji
   HeroGenji 5 miesięcy temu +1

   Otoka Frąckiewicz to jeden z nielicznych rzetelnych dziennikarzy w tym chu**wym kraju. Facet mówi jak jest i nie boi się problemów. +Ewa Anna

  • Ewa Anna
   Ewa Anna 5 miesięcy temu

   Dla mnie p.Otoka też jest osobą, której nie ufam i uważam, że jest ideologicznie labilny.

 • Tak Wlasnie
  Tak Wlasnie 5 miesięcy temu

  durnowaty zezowaty

 • Jacek Serafin
  Jacek Serafin 5 miesięcy temu +1

  Czy w środe będzie program "w podwójnym nelsonie"?

 • Janōsik
  Janōsik 5 miesięcy temu +2

  Je pierd*le, co za parszywa chazarska morda.

 • Jadziax J
  Jadziax J 5 miesięcy temu +2

  Komentarz dla statystyk XD

 • Polski PATRIOTA
  Polski PATRIOTA 5 miesięcy temu +8

  TUSK TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK NASZ PRZYSZŁY PREZYDENT 🍀🇵🇱🍀

 • Marcel
  Marcel 5 miesięcy temu

  Panie Stanisławie, Pani A. Merkel zrezygnowała z szefowania CDU chyba 29.10

 • Roman Senguszko
  Roman Senguszko 5 miesięcy temu +6

  PiS poległ w wyborach?!😳 Panowie, o czym Wy mówicie, nie twórzcie fauszywej flagi! W dużych miastach takich jak Wawa,Poznan, Gdańsk, Wrocław, Kraków, czy Lódz rządziło PO i nadal będzie rządzić! Jak się patrzy na mapkę gdzie PiS będzie rządził, to po tym jak oklamuja i tak dostali za dużo! Zresztą tu nie ma przegranych, PiS PO, PSL czy SLD są zawsze wygranymi, czy rządzą czy są w opozycji państwowe koryto dla świń jest duze i pojemne, wszystkie się na żrą do syta z naszych podatków! A Polacy jak widać mądrzy, wiedzą, że nic się nie zmieni, jedni i drudzy będą kraść, to robi z ludzmi ten absurdalny system monetarny! Ludzie to zrozumieli, ze przy zmianie ci co wygrają zaraz poobsadzaja stanowiska swoimi rodzinkami i znajomymi i nic się nie zmieni poza szyldem, no i zamieszaniem przez pierwszych kilka miesiecy po wyborach! Poza tym duże miasta rozwijają się systematycznie i nieprzerwanie, tylko slepiec albo zacietrzewiony ignorant tego nie zauważy! PS. Pan Stasio tez nie ma co narzekać, dziś juz go widziałem w MN, teraz wsenietv, trochę ponarzeka, trochę postraszy, polskim włada bardzo poprawnie i praktycznie nie produkując żadnych pożytecznych dla ogółu dóbr kasuje pieniążki😉a jak, dobrze się żyje🎯

  • Antyoksydant
   Antyoksydant 5 miesięcy temu +2

   Pan Michalkiewicz swą rolę spełnia najlepiej jak umie, gdyby każdy był ramach swojej kompetencji odpowiedzialny i twórczy dla dobra Polski, to lepiej by wyglądała. Wizerunek autostrad, ładnych miast, zachłystywania się możliwościami podróżowania i uprzedmotawiania człowieka jeszcze nie świadczy o dążeniu rządzących do dobrobytu, sprawiedliwości i prawdy. Ktoś te koszty musi ponosić, okupić wyrzeczeniami i brakiem solidarności. Kredyty spadają na społeczeństwo - nie na rząd! W tej pseudo-demokracji nie ma nawet wybieralności przez lud czołówki sędziów, a prawo interpretowane w sposób dowolny. Bywa, że najlepsza ustawa może nie przejść, bo któraś z instancji trójpodzielnej władzy może zablokować. Dla większej groteski: ustawa, czy projekt lub referendum może stać w "zamrażalniku",aż zmieni się koniunktura, by pognębić Polaków i na poprawę sytuacji jest za póżno.

  • JPFX
   JPFX 5 miesięcy temu

   Świadomość narodowa, praca u podstaw - zwał jak zwał - to podstawowe dobro a patrząc na wyniki kolejnych wyborów nadal jest sporo do zrobienia. Chociaż. ....ja i tak nie jestem demokratą.

 • JPFX
  JPFX 5 miesięcy temu +25

  To jest inna seria niż w "W podwójnym nelsonie"? Bo szkoda by było tamtej czołówki - ta aria operowa idealnie pasowała do Pana Stanisława.

  • JPFX
   JPFX 5 miesięcy temu +4

   +Arczi Dla merytoryki rzecz jasna. Czołówka jest tylko miłym dodatkiem.

  • Arczi
   Arczi 5 miesięcy temu

   co to za roznica? przyszedles tutaj dla czołówki czy dla merytoryki

  • Urszula Kalata
   Urszula Kalata 5 miesięcy temu

   Poprzednia byla lepsza.

 • Filip
  Filip 5 miesięcy temu +11

  O kurde! Takiej czołówki się nie spodziewałem.

  • Maria Xyz
   Maria Xyz 5 miesięcy temu

   Filip Skad te obawy. ze thusek mpze wrocic do rzadu przeciez istnieje tzw seryjny a piatkow jest. dosc skoro mogl ten aparatczyk wymordowac wszystkich ktorzy mieli wiedze omorderstwie smolenskim. czas. by mordecy zaczeli popelniac Samobojstwa

 • Dawid G
  Dawid G 5 miesięcy temu +7

  Czy nie jest przypadkiem tak, że po zostaniu przez PGNiG monopolistą w handlu gazem LPG, polscy kierowcy łątają dziurę w budżecie po 500+ ?? W ciągu ostanich 5 miesięcy LPG zdrożał 25%.... ile jeszcze ?

  • Dawid G
   Dawid G 5 miesięcy temu +1

   Jedyny żyd którego toleruję to Natalie Portman Gaz jest czystszy o 90% od benzyny.... Poza tym jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

  • JPFX
   JPFX 5 miesięcy temu +2

   Dopóki nie zarżną gospodarki czyli póki nie będzie tu drugiej Wenezueli.

  • Kate Ha
   Kate Ha 5 miesięcy temu +1

   Ile się da ...ile tylko się da ...

  • nogoodname72
   nogoodname72 5 miesięcy temu +3

   nie jest tak