Komentarz Tygodnia: Smoleńsk i tajemnicze interesy

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 10 kwi 2019
 • Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► bit.ly/2hpaHeW
  Książka "Szlag trafił!" ► gadowskiksiegarnia.pl
  O nieprawdziwych informacjach na temat Marka Falenty, o prawdzie, na którą wciąż czekamy w 9. rocznicę katastrofy smoleńskiej, o strajku nauczycieli, o potrzebie młodych patriotów u władzy, o Centralnym Porcie Komunikacyjnym, który nie powstanie, o kuriozalnym artykule w Chicago Tribune, o nadchodzącej premierze filmu na motywach Malowanego Ptaka, o aresztowaniu generała Lecha M., o wyborach w Izraelu, o tzw. dyrektywie tytoniowej.
  Najbliższe spotkania:
  Rzeszów - 11 kwietnia
  Tarnów, Dębica - 12 kwietnia
  _
  "Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:
  ► www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
  __
  gadowskiwitold.pl/
  wyspa prawdziwej wolności

Komentarze • 883

 • Zimny Drań
  Zimny Drań 11 godzin temu

  I co my możemy. Krzyczeć, że żydzi są tacy i owacy? Jednak właśnie o to im chodzi. Chcą nas przedstawić światu jako antysemitów i nas prowokują. A my pokrzykujemy niczym Andrzej Hadacz wrzeszczący: Gdzie jest krzyż??!! Krzyczał najgłośniej i prowokował. A później się okazało, że ci którzy krzyczeli wraz z nim powinni się wstydzić.

  A ja czytam komentarze i co widzę. Same obelgi pod adresem żydów. Wszystkich żydów. A ci którzy żyją i mieszkają w PL to czytają i nawet jeśli nie mają nic wspólnego z nowojorskimi złodziejami, to będą musieli przyznać, że Polacy antysemitami są.

  Inna sprawa, że pewnie i oni nie będą mieli skrupułów w grabieniu majątku Polaków. Tylko czy pokrzykiwania w internecie i obelgi coś zmienią? Pan Stanisław Michalkiewicz mowił aby bez zacietrzewienia. Żydzi są sprytni, cwani, wpływowi i bezlitośni. Pozostaje mieć nadzieję że świat to zauważy. Zwłaszcza mam na myśli Chiny. W nich chyba cała nadzieja. Tylko dlaczego oni mieli by nie skorzystać.
  Jesteśmy jak tłuściutki zając, na którego czai się wilk. Przygląda się niedźwiedź i tygrys. Jeśli uciekniemy przed wilkiem, to tamci nawet jeśli od wilka mocniejsi, nie mają powodów żeby po przepędzeniu wilka nie zagryźć zajączkiem.

  Należy sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego jesteśmy w tej rozgrywce zającem, a nie chociażby lisem?
  Obawiam się że zawdzięczamy to tym PZPRowskim bydlakom.

 • Krzysztof Nowak
  Krzysztof Nowak 21 godzinę temu

  "Promyk praworządnosci " czyli niedługo wakacje a potem wybory

 • Krzysztof Nowak
  Krzysztof Nowak 21 godzinę temu

  Bardzo Pana lubie słuchac ,ale nie mogę Panu zaufac ze względu na to ,że połowa Internetu wie ,że jest Pan (prawdopodobnie płatnym) stręczycielem partii CHDIKK w wydaniu drugiego członu partii po*pis*...
  O politykach poważnych i suwerennych w Pańskim wieku i starszych możemy pomażyć .Panskie pokolenie jest w wiekszości zaopiekowane ustrojem i systemem postkomuny.Wasi bohaterowie solidarnści sa do wyrzucenia ,legendy , do wyrzucenia ..także prosiłbym o przeproszenie sie z młodszymi politykami , typu Winnicki, Bosak ..młodzi (pokolenie Z) będą prawicowi ....dzieki temu za 20 lat kiedy Europa spłonie Polska sie ostanie....a potem Wy państwo starsi bedziecie opowiedac ,jak to przez płot "skakaliscie" i tp

 • Krzysztof Nowak
  Krzysztof Nowak Dzień temu

  "Żądamy prawdy o Smoleńsku " ...i co ?...
  ....Ch , Dupa i Kamieni Kupa( nazwa partii w skrócie to CHDIKK )

 • paweł kiszczyszyn
  paweł kiszczyszyn Dzień temu

  wiara a religia to dwie różne sprawy

 • Janek Sawczyszyn
  Janek Sawczyszyn Dzień temu

  Pnie Witoldzie zapraszam do SANOKA

 • Janusz Mazgajski
  Janusz Mazgajski 5 dni temu

  zdziwiłby się Pan , jak żyją Chińczycy. Są o wiele bogatsi od nas.

 • Janusz Mazgajski
  Janusz Mazgajski 5 dni temu

  Smoleńsk dla jednych i drugich zagwarantował kolejne 10 lat władzy dla tych samych ludzi z lewej i prawej strony. Im wszystkim to na rękę. Kolej na partię , która będzie wykonywać wolę narodu - partię w której głosy n/t spraw członkowie oddają poprzez internet a posłowie mają obowiązek głosować tak jak członkowie partii chcą, a nie jej PREZES. Choroba polska to ordynacja wyborcza w której prezes partii nie musi być nawet w sejmie, żeby dyktować wszystkim posłom jak mają głosować.

 • blada dupa
  blada dupa 6 dni temu

  Pan jest jednak psychologiem, dziennikarzem mniej :-(

 • Krystyna Jarosz
  Krystyna Jarosz 6 dni temu

  Panie Witoldzie, na razie głosujemy na PIS.

 • JAREK SARNA
  JAREK SARNA 7 dni temu

  Dla kogo te felietony. Strasznie to slabe....

 • JAREK SARNA
  JAREK SARNA 7 dni temu

  Najlepiej doszukiwac sie teorii spiskowych w tym jesteście najlepsi

 • JAREK SARNA
  JAREK SARNA 7 dni temu

  Może znamy już tę prawdę, tylko nie możecie jej zaakceptować i tyle.

 • hejkum kejkum
  hejkum kejkum 7 dni temu

  Panie Witoldzie nic to nie zmieni, że będzie Pan podważał słowa ludzi konfederacji. Oni i tak są o sto procent lepsi i wiarygodniejsi od Pisowców, Peeselowców i Platformersów.
  Albo się Pan z tym pogodzi albo stanie się Pan śmieszny...

 • Światłoczuły
  Światłoczuły 7 dni temu

  Z okazji 9 rocznicy katastrofy Smolenskiej nagrałem krótki film dotyczący rekacji mediów na katastrofe... Nietypowej reakcji mediów.

 • Radio Paranormalium
  Radio Paranormalium 7 dni temu

  PiS nie ma na celu wyjaśnienie tej katastrofy. PiS ma na celu jedynie "wyjaśnianie" jej w nieskończoność, do przysłowiowej usranej śmierci. Po co? Dla celów politycznych.

 • Hhh Jjj
  Hhh Jjj 7 dni temu

  Ludzie komunizm nigdy nie upadł a został zamieniony na nowoczesne niewolnictwo tj na demokrację a ludziom udostępniono nowoczesny system finansowy aby ich w pełni zniewolić i uzależnić. Światem rządzi ten sam "Pan" od setek lat. Dzisiejsze tematy, problemy są tworzone po to, aby znowu ludzi wkręcić w nowe pseudo afery i nigdy nie dostrzegli tego kto tak naprawdę stoi za stworzeniem systemu, który ma swoje "tradycje" od setek lat. To nie Żydzi rządzą światem, to jest tylko Legenda wykreowana na dzisiejsze czasy, aby system ukrył się pod tą zasłoną dymną. Światowa Antyludzka Lichwa już w 1694 roku przejęła gospodarkę Anglii, wprowadziła tam Bank Centralny i Dług Publiczny, zaczęła decydować o wartości pieniądza. Tak przejęli cały świat, USA to FED, a Polska to NBP. Na całym świecie są rządy marionetkowe od lat, zrozumcie to! Polityk to człowiek na etacie i nie ma nic do gadania. Każdy pseudo polityk o tym wie, tyle że większość wyborców tego nie wie. Stworzono pseudo historię która jest w 100% zakłamana, stworzono pseudo wrogów i pseudo afery którymi żyje dzisiejszy świat. Ludzie Wy wierzycie w mistyfikacje. Prawda jest baaardzo banalna i dostępna na wyciągniecie ręki! Oni celowo w TV codziennie nakręcają te same tematy jak jakieś odszkodowania, ustawa 447 itp itd. , celowo ludziom zaciskają pasa fiskalne aby nie mieli szansy na niezależność, a co gorsza na myślenie. Robią to po to, aby nikt się nie zastanowił jaka jest prawda i kto za tym stoi. Tu nie chodzi o Ustawy 447 i Legendę że Żydzi rządzą światem. Tu chodzi o zamieszanie i zamęczenie ludzi corasz większym uciskiem fiskalnym. Przecież jakby nie było tych ustaw 447 i tej całej legendy to czy byśmy byli wolni od systemu niewolnictwa ? Nie ! To jest tylko zasłona dymna i odwracanie uwagi, oni to już dawno zaplanowali. Na radzie ONZ (za tym jak i za całą resztą także stoi światowa lichwa, ta sama co 300 lat temu!!!) Ustalono nowe założenia pt "Agenda 2030" i co tam przyklepano ? Coraz większy ucisk fiskalny aby pracować na 2.50 etatu na kredyt na mieszkanie... Ludzie obudźcie się !!!! System finansowy którym nas wszystkich zniewalają to oszustwo czystej wody i ich przepis na sukces, a na nasze niewolnictwo! Nie gadajcie o wyborach, polityce itp bo im o to chodzi, aby nas zająć. Ci ludzie od polityki nie mają nic do gadania, to są już od dawna zwykle marionetki wystawione na zasłonę w pierwszy rząd. Te tematy trzeba ignorować a w ten sposób będzie dopiero szansa na realne zmiany. Należy rozmawiać jedynie o istocie problemu, o pulapkach które kryją się w drugim rzędzie i dalej. Tam są prawdziwi mocodawcy i przyczyna obecnej sytuacji w Polsce i na świecie.

 • Marek Tyc
  Marek Tyc 7 dni temu

  Konfederacja !!!

 • Piotr Zubrzycki
  Piotr Zubrzycki 7 dni temu

  Panie Witoldzie! Nie rozumiem skąd u Pana wiara w wolne, demokratyczne wybory. Przecież lepiej wie Pan ode mnie jak wygląda u nas ordynacja wyborcza. Wynik wyborów jest przesądzony na długo przed pójściem do urn. Co dało naszemu Państwu głosowanie na Kukiza albo na za przeproszeniem Petru?? Nic, a właściwie tyle, żeby demokracja nie była zagrożona. System wielopartyjny mamy, wolność wyboru...

 • Hhh Jjj
  Hhh Jjj 7 dni temu

  Piłsudski sprzedał Polskę 100 lat temu i nikt nie odzyskał dla Polski niepodległości. Ten Twój kanał i Twoja osoba to Wielkie G !!!!
  A wiesz kim jesteś? Zwykłym słupem który chce tylko zarobić parę PLN dzięki propagandzie i nie narazić się systemowi w którym żyjemy. Tak sobie gadasz a ludzie ciągle nie wiedzą o co chodzi. Służby się cieszą z takiego obywatela jak Ty...

 • guzolot
  guzolot 7 dni temu

  Oj panie Gadowski trochę się Pan mija z prawdą. JKM nigdy nie twierdził tego co pan stwierdził, że JKM twierdzi o Hitlerze. JKM zawsze twierdził, że w/g niego oczywiście wiedział, ale nie ma na to żadnych dowodów. Tylko tyle.

 • Jerzy Młynarczyk
  Jerzy Młynarczyk 8 dni temu

  Gadowski ... no jak ... zmieniłeś pogląd na USA i wojska Amerykanskie ...? No i co stałes się "ruskim agentem"...? A tak chętnie oskarżałes Jabłonowskiego i Sandeckiego o agenturalność... a teraz zmieniłeś poglady ...? Co kupili Cię ...? A teraz poważnie ...dla pana jak ktoś krytykuje USA... to od razu był ruskim agentem... Może teraz przychamujesz i otworzysz oczy co WYRABIAJA żołdacy US Army w Polsce... W każdym razie GRATULUJE LEKKIEGO PRZEJRZENIA ... proszę podac adres tego dobrego okulisty...

 • Rambler Wojcik
  Rambler Wojcik 8 dni temu

  Panie Witku ,za komuny słabo płaciła nauczycielom, a nauczanie był bardzo wysokie,-wyższy niż na tzw zachodzie.Wszyscy chcą godnie żyć nie tylko nędznie wyedukowani tzw nauczyciele.Pan wszystko robi ,żeby rozbić prawicę.Oszołomy od Korwina nie mają szans . Bredzi Pan robi Pan robotę rozbijacką .HAŃBA.

 • Sebastian Krahel
  Sebastian Krahel 8 dni temu

  20 lat w zawodzie, a nigdy o takim ubezpieczycielu nie słyszałem :(

 • Loki kononowicz
  Loki kononowicz 8 dni temu

  Pilne !!!!!!!!!!!!!! Poda dalej bo to WAŻNE!!!
  plclip.com/video/D98IP1WWAx8/wideo.html
  plclip.com/video/lwDYBMa2vmQ/wideo.html

 • Wojciech Taras
  Wojciech Taras 9 dni temu +1

  Dobra uwaga o korwinie niestety

 • dublinek1970
  dublinek1970 9 dni temu

  I zapewne już wiedzą ( służby) kim jest pana informator.

 • Andy Jarecki
  Andy Jarecki 9 dni temu

  ty falszywy skurwielu!

 • grazyna mikolajczyk
  grazyna mikolajczyk 9 dni temu

  SILY ZDROWIA OBFITOSCI BLOGOSLAWIENSTWA BOZEGO BEZCENNY PANIE WITOLDZIE

 • grazyna mikolajczyk
  grazyna mikolajczyk 9 dni temu

  TAK PRAWDA O KATASTROFIE SMOLENSKIEJ .

 • Ewa Nieznana
  Ewa Nieznana 9 dni temu

  plclip.com/video/pabXwW2lRL4/wideo.html Proszę Pana, czy Pan może dowiedzieć się czegoś w sprawie istotnej dla naszego zdrowia i życia ?

 • Jolanta Lewandowska
  Jolanta Lewandowska 10 dni temu

  a protestanci? oni też wierzą w Jezusa, a prawosławni? a katarzy? amisze? waldensi?

 • 1409Indy
  1409Indy 10 dni temu

  Lepszej opcji niż Konfederacja na razie się nie doczekamy. Nie ma co wybrzydzać

 • MrWiegul
  MrWiegul 10 dni temu

  A może został pan użyty jako fałszywa flaga, by uśpić falente

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Raport niku o viatollu utajniony, kapsch zawiera jeszcze wiecej, niz przedtem, kto przechowuje informacje z e-dowodu.

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Hamulec na wszystko co chińskie w zamian dostajemy najdrozsza bron, roszczenia

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Jest balagan jest sobiepaństwo Polskajest rozrywana miedzy roznymi koteriami,

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Koalicja normalna sensowna

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Ani brat ani swat.

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Patrioci, tak, normalność tak,

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Pis jak uwierające buty. Prezes na emeryturke,

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Dezintegracja pozytywna jak najbardziej, prosiemy, prosiemy

 • Jaroslaw Tochowicz
  Jaroslaw Tochowicz 10 dni temu

  Polskato niepowazne państwo

 • Ania Goszczynski
  Ania Goszczynski 10 dni temu

  Konfederacja nie da rady, nie marnujcie głosu, nie zagłosujecie na PiS, to wygra złodziejska i zakłamana partia PO! Jak narazie idzie dobrze. Ustawa 447 leży w kącie i piszczy! Stara się to odkręcić! założę się że nie zostanie wprowadzona! Prezydentowi tam powi zależy na Polakach i na ich głosach na następną elekcję! Poza tym ma Interes, by trzymać swoje Wojska bliżej Rosji. My też, przy okazji z tego korzystamy! Ciekawa jestem ile młodych dziewczyn wyjdzie za mąż za żołnierzy amerykańskich? Mam kogoś w rodzinie, pojechała do Polski, poszła pod jednostkę wojskowa, kiedy puszczali chłopaków na przepustkę. I wybrała Ryska z Legionowa. Rysiek jest tutaj, na Florydzie, już są dziadkami!

 • INVERTO
  INVERTO 10 dni temu

  Hehe...pierdoli w zależności od tego co akurat wypije
  Glupek jestes i tyle

 • qurnick
  qurnick 10 dni temu +1

  Zawsze wolałem Dmowskiego ale i tak lubię Pana posłuchać...

 • Szymek Szymkowski
  Szymek Szymkowski 10 dni temu

  Moja ocena tego jest taka: #R

 • Sam Nasam
  Sam Nasam 10 dni temu

  Jak może PiS powiedzieć prawdę o Smoleńsku i przyznać się, że przez dziewięć lat Antek z grupą pożytecznych idiotów wodzili ludzi za nos chcąc im wmówić zamach, wybuchy sztuczne mgły itp. To by było samobójstwo dla PiSu tuz wyborami. Polecam: watch?v=4qsFI9l0bJk

 • Galaxy Stern
  Galaxy Stern 10 dni temu

  tak czy inaczej jest Pan wspanialy dla Polski i Nas Polsköw .

 • Lena
  Lena 10 dni temu +1

  Najbolesniejsze rozstania to rozstania ze złudzeniami. Im szybciej tym lepiej.
  PS. Od min roku powinno być wiadome przeciętnemu obywatelowi na czyim pasku chodzi PIS. Ci, którzy trochę interesują się polityką wiedzą to od dawna.
  PS 2. Jeszcze mniej się mówi o 5G.

 • Zbigniew Szymański
  Zbigniew Szymański 10 dni temu +1

  Korwin ze swoimi wypowiedziami o Hitlerze, zresztą prawdziwymi, choć kontrowersyjnymi i niepotrzebnymi - to mały pikuś z tym co wyprawiają nam tu pisowscy zdrajcy w patriotycznych maskach a o gębach pomalowanych w gwiazdy Dawida i klęczący przed Waszyngtonem niczym chłop pańszczyźniany przed plebanem . Jako alternatywę mamy inną pookrągłostołową sitwę zdrajców, którzy chętnie by nas oddali na niemiecką smycz, na której i tak już dawno jesteśmy, ale którą, można przecież jeszcze skrócić, żebyśmy za daleko od własnej budy nie odeszli.
  Jest rzeczą zadziwiającą, że wyciąga Pan jakąś mało znaczącą wypowiedź Korwina a nie wyciąga Pan tych znaczących, merytorycznych i rozwiązujących masę problemów Polski.....Nie, Pan jak i cała dziennikarska reszta skupia się na tym jednym a resztę ignoruje. Pomija Pan przy tym Grzegorza Brauna i dalej głosi swoją tezę o braku alternatywy dla PIS. To jest Panie Redaktorze stręczycielstwo a PIS to nie jest żadna alternatywa, to tylko inna forma niewolnictwa dla Polaków niczym niemal nie różniąca się od PO czy innej jakiejś marksistowskiej watahy zbydlęcenia.
  Co nam za różnica czy za PO będzie nas obuchem walić Bruksela czy za PIS dostaniemy młotem w łeb od Żydów nowojorskich? Za każdym razem i tak w łeb dostaniemy a od kogo to już rzecz wtórna.

 • Adam Potocki
  Adam Potocki 10 dni temu

  Skoro politycy mieli by powiedzieć o czym nie mogą mówić, to de facto powiedzieli by to. Błąd logiczny. Politycy właśnie są politykami, bo knują...

 • Hhh Jjj
  Hhh Jjj 10 dni temu +1

  Z systemem nikt nie wygra na warunkach systemu, żadna partia i wybory nic nie zmienią. Ponadto ta konfederacja to sztuczny projekt. To wszystko jest pod kontrolą i planowane wiele lat do przodu. Chcecie walczyć z systemem? Zapomnijcie o tych wszystkich bredniach które tworzą system jak prawo, rząd, sejm , tv, system bankowy itp itd. Nie szukajcie tam zmian i zlekceważcie to, wystarczy nie brać w tym udziału i system przestanie działać (tkzw Matrix). Tylko jak to zrobić, jak aktualnie nie jesteśmy wstanie samodzielnie wyprodukować żywności i żyć bez podatków. Nie rozumiecie że system robi tylko z nas niewolników a wybory, demokracja, kasa ma tylko tworzyć fikcję wolności. Jak można gadać o demokracji, kościele, politykach szukając wolności, sprawiedliwości w zbrodniczym systemie... Ludzie jest 2019 rok a Wy coraz glupsi. Pan Gadowski robi to z premedytacją bo pogodził się z życiem w lichwiarskim systemie... Czy Wy tego nie dostrzegacie...!

 • v wlodek
  v wlodek 10 dni temu +1

  Trudno mnie zadziwić...ale to,co dziś opowiada Pan Gadowski mnie szokuje...wychodzi na to,że polski nie tylko z nazwy rząd traci możliwość suwerennej działalności na rzecz RP i jej obywateli...O strajku ZNP powiedziano już wiele,ale to co musi zadziwiać to utrata wszelkiego poczucia rzeczywistości...ich moralność sięgnęła poziomu rynsztoka...a gdzie się podział *etos* polskiego nauczyciela,który pod zaborami czy w czasie okupacji z narażeniem życia nauczał na tajnych kompletach polską,patriotyczną młodzież...? Polska to kraj w którym olbrzymia część społeczeństwa nie chce wolnej,suwerennej, stanowiącej o sobie Ojczyzny,a targowicka mniejszość pod wodzą WSI-owych aparatczyków z przeszłości dąży z niczym niepohamowaną wolą do całkowitej podległości i upodlenia Polaków.

 • Hhh Jjj
  Hhh Jjj 10 dni temu +1

  Dziś na niebie "podziwiałem" Chemtrails, które występuje na całym świecie. Aktualnie jest toksyczna mgła na niebie. Te zjawisko jest na całym świecie, czy rozumiecie co to znaczy ? Od dawna "jeden Pan" rządzi światem a politycy, wojsko etc to świadome, zmanipulowane, skorumpowane marionetki. Cała rywalizacja USA vs Rosja, cały Swiatowy Terroryzm, Korea Pn itp itd to zwykła wykreowana fikcja na zamówienie! A Pan Gadowski gada o aferach z piaskownicy !!!!

 • Beata Nowacka
  Beata Nowacka 10 dni temu +1

  Panie Witoldzie, proszę zgłębiać nadal temat tego skandalicznego i skrzętnie ukrywanego przed opinią publiczną dokumentu, podpisanego przez Premiera RP w 2017 roku! Toż to zdrada polskiej racji stanu!!!! Pozdrawiam serdecznie:)

 • Echnaton
  Echnaton 10 dni temu

  Niezgoda na myśl wyrażoną w minucie 24:00. To prawda, że prawda o Bogu jest tylko jedna. Nie ma bowiem nigdy dwu, a tym bardziej wielu prawd na jeden i ten sam temat. Jednakże dopóki prawda pozostaje nie wyjaśniona dopuszczalne są wszelkie sensowne przypuszczenia obejmujące dane zagadnienia. Tak więc dopóki nie znamy Boga, a jedynie w Niego wierzymy musimy szanować wszelkie inne sensowne wierzenia i przypuszczenia do Niego się odnoszące. Dopóki nie udowodnimy niezbicie dogmatów naszej katolickiej wiary, to nie możemy rościć sobie praw do monopolu na prawdę o Bogu.
  Red. Gdowski się tu zagalopował, ale jego inne wypowiedzi budzą uznanie. Także ta o potrzebie ograniczania określenia "starsi bracia w wierze" do Żydów biblijnych. Talmud jest bowiem wrogi wobec nie-Żydów, a wobec chrześcijan w szczególności. Nie miejmy tu "ekumenicznych" złudzeń.

 • Jacek Chmarzyński
  Jacek Chmarzyński 11 dni temu +1

  Ja też będę głosować na Konfederację.

 • Jacek Chmarzyński
  Jacek Chmarzyński 11 dni temu +2

  Dzień Dobry. Proszę o komentarz do skandalicznego zachowania red. Sakiewicza w sprawie protestującej się Polonii w sprawie ustawy 447. Brakowało tylko, żeby ich nazwał ruskimi agentami.

 • Klara
  Klara 11 dni temu

  Czy to jest moment zeby atakowac Korwina? W czasie kazdej prelekcji w USA Pan Gadowski pytany o Konfederacje nic dobrego nie potrafil powiedziec o tej formacji, wskazujac jasno Polonii na kogo nie glosowac.
  A fe. Po co to podwazanie. I mrzonki ze chcialoby sie zeby...To stworz Pan te nowa partie ale to takie samo gadanie jak pielgrzymka do Compostelli.

 • Mariusz Unknown
  Mariusz Unknown 11 dni temu

  Panie redaktorze co do kwestii czy Hitler wiedział o zagładzie żydów - wypowiedź pana Korwina, o której pan wspomniał ma swoje korzenie, jak sądzę, w biografii Adolfa Hitlera napisanej przez Daivida Irvinga pt. Wojna Hitlera. Napisał w niej, Irving, że gotów jest przekazać poważną kwotę, ponoć zdeponował ją w banku, każdemu kto przedstawi historyczny, niezbity dowód, że Hitler wydał rozkaz zagłady. Dowodzi też w swojej książce, że otoczenie, podwładni Hitlera, min. Himmler nie dopuszczali do wodza tego rodzaju informacji. Wiemy, że wodzowie mają to do siebie, mimo swojej nieograniczonej władzy, że otrzymują informacje takie jakie podwładni mu przekażą . Irving nie kwestionuje przecież samego faktu zagłady. Co do filtrowania informacji, które docierały do Hitlera niech posłuży przykład zdarzenia z późnego lata 1943 roku. Wtedy, po wycofaniu się Włoch z wojny, z włoskiego portu uciekły dwa włoskie pancerniki. Niemcy mieli już wtedy zdalnie sterowane rakiety, które zatopiły oba okręty ale Hitler dostał informację, że po prostu Luftwaffe je zatopiła, bez istotnych szczegółów, generałowie bali się, że Hitler ograniczy produkcje samolotów na rzecz nowej broni. Pozdrawiam

 • Grzegorz Darius
  Grzegorz Darius 11 dni temu +1

  Oczywiście że Jarosław Kaczyński i jeszcze kilka osób z jego otoczenia zna prawdę o Smoleńsku dlatego temat będzie sukcesywnie wygaszany przez PiS

 • Jan Kwas
  Jan Kwas 11 dni temu

  Panie Witoldzie bardzo Pana szanujemy i cenimy, otwiera nam Pan oczy a to jest bezcenne, wielki szacunek i podziękowania

 • Frogo Frogo
  Frogo Frogo 11 dni temu

  Kiedy książka o nielegalnych transplantacjach ?

 • LeRoi715
  LeRoi715 11 dni temu

  i co chcecie konfederacji: a czy oni chociaz pisneli slowko nt. afer nierozwiazanych i powiazanich magdalenkowcow i popisiakow aktywnie blokujacych ich wyjasnienia? toz to jedna sitwa ktora ma za zadanie przejecie paleczki i osadzenia nowego /starego rezimu? no prosze zadajcie im pytania na temat powiazan rodzinnych i korzystania z transformacji,eh?
  Bez lustracji nie ma zadnej szczerej POLSKIEJ KONFEDERACJI bo bedzie jak z ta ZMIANA? OJEJKU RATUJCIE POLSKE BO KONFEDERACI ROZBILI RUCH NARODOWY!?

 • Elżbieta Skalska
  Elżbieta Skalska 11 dni temu

  A gdzie jest ANEX WSI . Też miał być ujawniony.😏

 • Tomek Gołąbek
  Tomek Gołąbek 11 dni temu

  Prosze o pomoc zrzutka.pl/z/WUTJ9c

 • rts Maliniak
  rts Maliniak 11 dni temu

  zrobili to z innych przyczyn, ale wymienili elyty:)

 • rts Maliniak
  rts Maliniak 11 dni temu

  przypomnijcie sobie Islandczyków , jak zrobili porządek u siebie 11 lat temu... szperajcie w necie... powinniśmy zrobić tak samo.

 • rts Maliniak
  rts Maliniak 11 dni temu

  macie nadzieję, że Konfederacja to nie kolejna ściema okrągłostołowa, na która damy sie nabrać, jak na dobrą zmianę?!

 • Bart Bart
  Bart Bart 11 dni temu +1

  popieranie PiS-u nie pasuje do poziomu inteligencji pana prowadzącego kanał

  • Jan
   Jan 10 dni temu

   Panie inteligencie, zdanie zaczynamy z dużej litery i kończymy kropką!

 • Irena Grzeszczak
  Irena Grzeszczak 11 dni temu

  Dziękuję za Komentarz Tygodnia. Pozdrawiam Pana.

 • Arkadia Natury
  Arkadia Natury 11 dni temu

  plclip.com/video/ZXjmPA8PnEQ/wideo.html&feature=share

 • Samotny Posłaniec
  Samotny Posłaniec 11 dni temu +1

  DziękujeMy Panu :-)

 • Dugie Joness
  Dugie Joness 11 dni temu

  Korwin - JKM zaczyna się nudzić, za chwilę chlaśnie takim tekstem że chłopaki z Konfederacji dokonają po tym jakiegoś samookaleczenia, jakiejś autoeutanazji.

 • Dugie Joness
  Dugie Joness 11 dni temu +1

  Hamulec na Chiny, a w zamian 447 pod parchów przemysłu holokaustu. To wszystko zawdzięczamy tym zdegenerowanym obłudnym sparszywiałym urwom z POPISu, bo tak należy na nich patrzeć. To okrągło-stołowe ścierwo z magdalenki tylko udaje że się rożni, a realizują wspólne cele wskazane przez Unie demokratyczną.
  Ziemkiewicz twierdzi ze jaro to geniusz, a tymczasem to kawał obłudnego fałszywego chooja, który obłożył się odpadem z UW i rżnie polskiego patriotę.
  Przemilczanie protestu polonijni już tym najbardziej zaczadzonym powinno mówić wszystko o tym śmieciu żoliborskim.

 • Chaim Levi
  Chaim Levi 11 dni temu

  Panie Gadowski , mieknie Panu "rura" bo do niedawna tych co Pan teraz krytykuje bronil Pan wlasna piersia .

 • Erika Hilker
  Erika Hilker 11 dni temu

  Pan Gadowski, nie jest wcale przecietny!!! Wybitny dziennikarz sledczy juz dawno powinien otrzymac Nagrode Nobla, a nie ten zdrajca z solidarnosci, co kapowal na swoich kolegow! Pan Gadowski to bardzo inteligetny czlowiek z duza wiedza, a przede wszystkim odwazny!

 • alghul66
  alghul66 11 dni temu

  Buhahahah😭😂

 • Lukasz Franciszek
  Lukasz Franciszek 11 dni temu

  Dzwoniac ze Stanow do Polski uzywajac karty”Poland talk” I numery lwprowadzajace”(Brooklyn, Queens, NYC, Albany,etc) numer docelowy w Polsce pokazuje ze dzwonie z Anglii, Niemiec, Ukrainy. Etc. moze w tej sytuacji doszlo do podobienstwa a osoba informujaca tylko bazujac na wyswietlonym numerze- wprowadzila niechcaco w blad. Jest Pan za DUZY zeby celowo dezinformowac....chyba ze dla celow wyzszych.

 • Krystian Jaźwiński
  Krystian Jaźwiński 11 dni temu

  nczas.com/2019/04/01/ogromne-protesty-polonii-usa-przeciwko-roszczeniom-zydowskim-media-glownego-scieku-i-pap-milcza-video/?fbclid=IwAR2GXSg_7TMf0VdMarh1hvVuXp0Hwtcrl0EmnbK0Gp1pfVOKN5c8ayc9AG4

 • Rexwojownik
  Rexwojownik 11 dni temu +1

  PO i PiS =Komuna w czystej postaci !

 • Rexwojownik
  Rexwojownik 11 dni temu

  Od Chin to radziłbym trzymać się daleko

 • Mariusz Stach
  Mariusz Stach 11 dni temu

  "Tylko Konfederacja"jak niektórzy piszą.Głosujcie na nich,kiedyś wszyscy głosowali na tylko AWS i miał się stać cud XD.Zostaną wszyscy milionerami w UE, a wy głupcy jak zawsze w czarnej dupie-i tak o wszystkim decyduje komisja europejska!Gdzie ten Korwin co miał UE od środka rozwalić a stał się milionerem dzięki znienawidzonej komuny i posranego euro?buhabuhahahhahhaha.Ludzie pomyślcie trochę o co w tym naprawdę chodzi.

 • dora dora
  dora dora 12 dni temu

  Jest pan dziennikarzem sledczym i taki madry pan jest to moze pan przestanie klepac tu propagande a zacznie ,,badac''co sie stalo w Smolensku, bo gadac to sobie kazdy moze

 • KS
  KS 12 dni temu

  OSTATNIA SZANSA DLA POLSKI TO UNIA
  POLSKA-BIALORUŚ-UKRAINA!!!
  Inaczej Niemcy Rosja i Chiny nas zniszczą!

 • Trendy
  Trendy 12 dni temu

  Jak zwykle gadka z której nic nie wynika.

 • Marian Krzemyk
  Marian Krzemyk 12 dni temu

  Panie Witoldzie! Namawia Pan polityków, by zaczęli mówić kto nimi steruje (np. w sprawie katastrofy smoleńskiej). Czy to trochę nie tak, jakby Pan namawiał krowę, by rzekła co nieco ludzkim głosem? Jeśli Pan nie wyśledzi takich powiązań, poprzez szukanie wyłomu w ich szeregach, najsłabszego ogniwa, które puści "parę z gęby", to obawiam się, że oni sami z siebie nic nie powiedzą..

 • Arkadiusz Trzaska
  Arkadiusz Trzaska 12 dni temu

  PRAWDA SMOLEŃSKA. KTO I DLA CZEGO ZLECIŁ ZAMACH OD 39 MIN. plclip.com/video/nkWHVM5rzNM/wideo.html
  BRONIARZ TO KOLEGA SCHETYNY REALIZUJE ZLECENIE WYWIDU NIEMIECKIEGO PRZECIWKO PIS W WYBORACH DO PE.

 • Edward Kamński
  Edward Kamński 12 dni temu +1

  Witek , ty rusofobie kontynuatorze trendu diaspory pisowsko-żydowskiej zostaeś po prostu OŚMIESZONY !!!! Zapewne Falenta został schwytany dzięki inklinacjom ministra Czaputowicza z wywiadem hiszpańskim ! Może zajmiesz pisiaku zdecydowane stanowisko wobec KONFEDERACJI, bo juz wszyskie partie, a raczej ich działaczy , za wyjątkiem PiS -u żeś obsmarowałł ! Widać takie kreatury jak Kurski, Suski, Kuchciński, Bruździński , Ciaputowicz , Płaszczak no i konus Jaro ci pasują. Zamień informatorów z Mosadu i SBU na FSB lub GRU !!

 • Leopold G
  Leopold G 12 dni temu

  Czas juz nadszedl. Polacy musza uslyszec prawde o nadchodzacej przyszlosci.

 • Barbara Galeria
  Barbara Galeria 12 dni temu

  Pozdrawiam Pana. Pomnik jest wymowny - schody.
  Rządzą nami sitwy.
  W polsce są to zaprogramowani i sterowani wykonawcy woli kogoś innego? Może mają mózgi, ale dla wygody zgodzili się na franczyzę państwa wg ideii Platona. Chwilowo nie muszą myśleć. Muszą tylko udawać, że wprowadzają własne pomysły, bo Naród dostrzegłszy ich nieróbstwo, zarządałby zmniejszenia urzędników "dobrej zmiany" o połowę. Chińczycy? Chyba układają się z Węgrami?

 • Michał Sparki22
  Michał Sparki22 12 dni temu

  Nie da się PO i PIS to tylko pacynki tu rządzi ktoś znacznie poterzniejsi

 • Marek Owczarek
  Marek Owczarek 12 dni temu

  Panie Witoldzie, czy pan naprawde wierzy w zamach smolenski ?. odnosze wrazenie ze tak, chocaz juz nawet posel Kaczynski juz w niego nie wierzy . Odpowiedz pan konkretnie bez krecenia. Tak czy nie?

 • szawli
  szawli 12 dni temu

  Mosad działa.

 • Dodatnia
  Dodatnia 12 dni temu

  integracja pozytywna (Dąbrowskiego) była to droga dla nielicznych odważnych, wkraczających na drogę rozwoju osobistego, nie da się zastosować do społeczeństwa...

 • Wiesław P
  Wiesław P 12 dni temu

  Może by tak zamiast tylko chcieć pojawienia się czegoś , zrobić coś konkretnego oprócz gadania ,że się chciałoby czegoś konkretnego.

 • Grzegorz Dutkiewicz
  Grzegorz Dutkiewicz 12 dni temu

  Może niech pan przeczyta raport komisji Milera i już nie gada bzdur , że czegoś nie wiemy. Ja przeczytałem i jest mi wstyd za moje państwo.

 • MrGog666
  MrGog666 12 dni temu

  "Informacje pozyskane z dupy".

 • JACEK SROKA
  JACEK SROKA 12 dni temu

  Wiara w PANA BOGA TO NIE ZNACZY KOŚCIÓŁ RZYMSKO-KATOLICKI PRAWDZIWI CHRZESCIJANIE ISTNIEJĄ PANIE GADOWSKI I MAJA BEZPOŚREDNI KONTAKT Z BOGIEM ,WIEM TO ,ŻE POŁOWA KATOLIKÓW NIE MA POJĘCIA CO TO ZNACZY WIERZYĆ W BOGA