DZIECKO ALKOHOLIKA - 7 metrów pod ziemią - zwiastun #56

Udostępnij
Umieść na stronie

Komentarze • 742

 • Anna Gąsiorowska
  Anna Gąsiorowska Dzień temu

  Cudowna dziewczyna. Podoba mi się jej autentyczność i szczerość. Prowadzi niezwykle trudną walkę duchową. Zranione serce i przeżyte traumy z pewnością stanowią dużą blokadę w relacji z ojcem. Bolesne uczucia nie ustępują ot tak. Najważniejsze jednak, że po tak trudnych przeżyciach potrafi kochać i ma wolę przebaczania. Wielki szacunek za postawę.

 • franco clivio
  franco clivio 5 dni temu

  Likeee

 • Milena Osowska
  Milena Osowska 6 dni temu

  Bardzo dobry jest prowadzący i wgl

 • LoviChan
  LoviChan 6 dni temu

  Moja mama również miała ojca alkoholika, z jej opowiadań mogę stwierdzić że to straszne przeżycie.

 • ja nan
  ja nan 6 dni temu +1

  smutna historia powiedziana strasznie nudnymi zdaniami

 • Kasia Manska
  Kasia Manska 6 dni temu

  Znam to jestem DDA ja w choroże zylam z ojcem 19 lat

 • Karo Lina
  Karo Lina 7 dni temu

  Ciężki temat. Odkąd się urodziłam mój ojciec pił, nawet więcej lat niż ja żyję. Odkąd skończyłam 8 lat bałam się go po alkoholu. Za każdym razem kiedy wracał z pracy bądź zakupów bałam się, że znowu będzie pijany. Zawsze specjalnie sprawdzałam siatki z zakupami czy nie ma w nich alkoholu. Kiedy okazywało się, że jest lub mój tata był pijany, to chciało mi się płakać, bo wiedziałam co będzie jak mama wróci do domu. Nie będę opowiadać co potrafiło się dziać w domu, bo dużo by było do wymieniania.. Kiedy się kłócili w nocy, to potrafili mnie obudzić. Jako dziecko musiałam tego słuchać. Serce mi waliło strasznie, bałam się, że zaraz się pozabijają - naprawdę. Najadłam się dużo stresu gdzie w młodym wieku nie powinnam tak mieć. Takie życie ciągnęło się za mną do 14 roku życia. Teraz mam 16 lat, mój tata przestał pić rok temu, mam dobry kontakt z tatą, mimo tego iż moi rodzice się rozwiedli.
  Alkoholizm to choroba i nie można tego ignorować tylko pomóc tej osobie. Ja do teraz żałuję, że nie zareagowałam już wcześniej, ale bałam się mu o tym powiedzieć. Taka osoba musi się z tego wyleczyć, mój tata teraz totalnie zmienił widok na swoje życie i sam jest przerażony, że w ogóle tak żył.
  Sama czuję, iż po tych przeżyciach moja psychika oberwała. Ale ilekroć o tym zaczynam mówić, to jestem zalana łzami. Nie życzę tego nikomu.

 • Jakub Mączka
  Jakub Mączka 7 dni temu

  Czekam na odcinek z prywatnym dedektywem

 • Quckie Monster
  Quckie Monster 7 dni temu

  Mój ojciec, kiedy byłam w przedszkolu, także był alkoholikiem. Jedyne co pamiętam z tego okresu, to przebywanie cały czas w mieszkaniach koleżanek mojej mamy, ponieważ mama zapierdalała w pracy jak szalona, a ojciec leżał z piwskiem na kanapie. Jedyne wspomnienie, jakie mam z rodzicami, to to, kiedy ukrywałam się zapłakana pod stołem, a mój pijany ojciec gryzł moją mamę po rękach, bo nie chciała mu dać kluczyków do auta. Później pamiętam jedynie walenie do drzwi, kiedy mama nie chciała wpuścić go do mieszkania i to jak mój wujek rozmawiał ze mną o kucykach pony, żeby zagłuszyć wrzaski. W końcu poszedł na leczenie i od jakiś 10 lat jest trzeźwy. Moja mama mu w tym pomogła, chodź było trudno. Niestety w tym momencie to samo dzieje się z moim wujkiem (bratem mojej mamy). Także popadł w alkoholizm i stracił przez to pracę doszło nawet do tego, że każe dzwonić swojej dziewczynie do psychiatryka, bo ma zamiar się zajebać. Co chwilę idzie na leczenie, po czym po tygodniu znów pije. Nie chce się zmienić. Mama planuje zaprosić go na święta, ale ja nie mam ochoty patrzeć na jego parszywą twarz. Nie chcę mieć do czynienia z takimi ludźmi już nigdy więcej.
  Wiem, że ten komentarz jest strasznie długi, ale nigdy wcześniej nikomu o tym nie mówiłam. Chciałam podzielić się kawałkiem swojej historii, żeby pokazać, że każdy mógł przez to przejść. Na ten moment mój tata jest kochany, dbający, wszyscy moi znajomi go uwielbiają. Jest bardzo luźny i trochę młodzieżowy. Zajmuje bardzo wysokie stanowisko zarabiając ponad 15 tysięcy. Nikt by nie pomyślał, że to były alkoholik.

 • John Parker
  John Parker 7 dni temu

  najgorsze są święta np. wigilia leci jakiś film a w nim szczęśliwa rodzina wszystko robią z uśmiechem z miłością a gdy pomyślisz sobie co jest u ciebie to aż żal ściska chciałbym wam życzyć abyście przetrwali to co macie w domu wiem że będzie to bardzo trudne myślicie sobie że to puste słowa tak są to tylko słowa bo nic innego nie mogę zrobić szkoda mi was bo wiem co przeżywacie trzymajcie się

 • John Parker
  John Parker 7 dni temu

  a

 • MAJSTER STACHU ツ
  MAJSTER STACHU ツ 7 dni temu

  Aż dreszcze przechodzą :O

 • Cleopatrapl
  Cleopatrapl 7 dni temu

  Ja sama zgłosiłam w opiece społecznej, że w bloku naprzeciwko ciągle płacze malutkie dziecko, a w domu są tylko imprezy i krzyki. Opieka odebrała tym ludziom dziecko. Po jakimś czasie maluszek wrócił do rodziców i zaczęło się wszystko od nowa. Nadmieniam, że tam oboje rodziców miało problem z alkoholem, a mężczyzna jest byłym więźniem za pobicia i kradzieże. Nie ma się co dziwić, że ludzie nie reagują, a ofiary nie proszą o pomoc. System jest nieudolny

 • Haryy
  Haryy 7 dni temu +1

  Panie Rafale bardzo w tym programie chciałbym pana Tomasza Komendę, pozdrawiam :)

 • Irréversible
  Irréversible 7 dni temu

  Przecież już był wywiad z dzieckiem alkoholików.

 • Jan Bielecki
  Jan Bielecki 7 dni temu

  No i zła by była trawka zamiast tego ścierwa? Byłoby 0 takich przypadkow 🤔

 • Coddy Kordiusz
  Coddy Kordiusz 7 dni temu

  Dziecko alkoholika? Co za niecodzienny przypadek!

 • Pikaczu15
  Pikaczu15 8 dni temu +1

  Może następny odcinek z jakimś kibolem?

 • ReQu 1337
  ReQu 1337 8 dni temu +1

  A kogo kto ma wiecej niż 20 lat rodzice nie bili kablem :D

 • Daria Uss
  Daria Uss 8 dni temu

  Też miałam ojca alkoholika, też dostawałam kablem. Rozumiem doskonale to uczucie. Też jestem DDA. Chodzę na terapię. Więc, już powoli mi idzie z tego wyjść. Matko. Przerażające jest jak dużo osób w Polsce przeżyło coś podobnego do mnie.

 • Kot Garfield
  Kot Garfield 8 dni temu

  Aha no to ciekawe rzeczy się dzieją w Polszy Ludowej

 • Ofal
  Ofal 8 dni temu

  To jest zabawne że taka marihuana jsst surowo zakazana ale alkochol już nie
  Pomyślcie co by było gdyby było na odwrót
  Tacy ludzie wspominaliby najwyżej jak ojciec bezczynnie siedział zjarany w 3 dupy i nic nie robił,
  Zamiast tego że był pijany i okropny.

 • Gang Rowerowy
  Gang Rowerowy 8 dni temu

  Kim trzeba być żeby doprowadzić się do bycia skończnym menelem i diabłem na ziemii

 • Luźny TV
  Luźny TV 8 dni temu

  dalej czekam na wywiad z gimbazą - ponoc to tez ludzie

 • Damian B
  Damian B 8 dni temu

  może coś pozytywnego ???

 • Play GamesPl
  Play GamesPl 8 dni temu

  Ja nie mam rodziców alkochoilków ale mam 2 wujków alkoholu alholików którzy ciągle się wykłócają z ojcem itp.

 • Soju xLicho
  Soju xLicho 8 dni temu

  Jebać alkohol, tylko jaranko!

 • Nie wiem kim jestem
  Nie wiem kim jestem 8 dni temu +1

  Moja matka pije, mój ojciec też zazwyczaj pije ... A ja z moim siostrami musimy na to patrzeć ... Ja nie mogę spać po nocach... w domu codiznnie rycze i błagam żeby to piekło się skończyło. Nigdy nie wiem co wydarzy się jutro. Gdy siedzę w szkole i jedzie karetka to modlę się żeby nie jechała do mojego domu. Nie umiem sobie radzić ze stresem, całą się trzęsę i mało jem i tak codziennie. Matka już wiele razy mówiła mi że pójdzie z domu i nigdy nie wróci a ja ja nadal kocham. Nigdy nie pytała mnie jak tam w szkole, gdzie idziesz, o której wrócisz miała mnie w dupie ... Prawie codziennie zastanawiam się czy nie skończyć z moim zyciem. Nikomu nie życzę tego wszystkiego... Przepraszam za chaotyczne pisanie ale pisze to zestresowana i płacząc - nadal każdy dzień wyglada tak samo.

 • Apoloniusz Popielczyk

  W Polsce niestety panuje kult pijaństwa

 • Call Me Bby
  Call Me Bby 8 dni temu

  Może następne to będzie osoba świadek zbrodni na Wołyniu myśle że mało się o tym mówi a jest to bardzo ważne

 • gridis05
  gridis05 8 dni temu

  A ja go na pizde fast attack bomba w oko

 • Kacper Piotrowski
  Kacper Piotrowski 8 dni temu

  To jest zwiastun?? Bo na pełny odcinek mi nie wygląda a bardzo mnie zaciekawił wie ktoś kiedy pełny odcinek??

 • ali aligator
  ali aligator 8 dni temu +1

  JAK pije codziennie 7 żubrów w pracy na budowie to nie znaczy ze jestem alkoholikiem

 • BILLYF1PL
  BILLYF1PL 8 dni temu

  Brakuje słów.Oboje pili.W wieku 7 lat bylem zabierany do rzaźni,bo przecież syn rzeźnika musi być rzeźnikiem.Musiałem patrzeć na zabijane zwierzeta wbijac noze żeby tetnice w szyji przeciąć.W domu awantury,wył prąd ,matka w fotelu nieprzytomna robiła pid siebie.I bicie tresowanie,zamykanie w do szafy.Nie było dnia żebym nie dostal.Najpierw otwarta dlonia ,potem przewodem od maszyny do pieczenia ciasta a na końcu pięści .Ucieczki z domu,mieszkanie po ciotkach gdzie kazda wyzywala mnie od bękartów.Głowa cała w bliznach,koszmar niemal co noc.41 lat a ja krzyczę przez sen i mam zaburzenia w pracy mózgu.Nie było świąt nie było urodzin.Tylko szafa i krew na ścianach.Kiedyś niedopity roztrzaskał krzesło i jedną częścią tłukł mnie w kuchni,mialem zlamany palec i rozcieta głowe.Matka nieprzytomna w fotelu,sasiad zadzwonił i była Milicja.Dostali mięso i odjechali.Ani razu nie wołali mnie po imieniu.E czubie gdy cos chcieli.Nie pamietam ile mialem lat ale zabrał mnie na grzyby.Przy
  lesie kazał mi wejść na łąke i pozbierać pieczarki.Nie chciałem bo było bydło i drut z prądem.To powiedział,że przytrzyma.Kiedy przechodziłem na czworaka zabrał kij i puścił drut na mój kark.Próbowałem wtedy sie zabic chciałem skoczyc pod ciężarówkę ale zauważył to aptekarz.Wtedy wysłali mnie do "cichy kącik" na 3 tygodnie,i spowrotem oddali.Wrucilem i sasiad mi powiedział
  -ten skurwysyn zabił twojego psa.Gdybym miał opisać swoje dzieciństwo zabrakłoby 1000 stron.Dzis mam straszne trudności w kontaktach z ludzmi,nie potrafie przestac mysleć,że kazdy chce tylko mnie skrzywdzic.Gdyby wtedy ktoś zglosil to gdzies do prokuratury może by pomogli.Chodzilem od poradni do poradni.Pewna psycholog doradziła mi :
  - zamknij oczy i wyobraż sobie,że tego w ogóle nie było,że to tylko zły sen....a ty mialeś normalnego ojca
  Chyba jej ktos przez pomyłkę dał dyplom.
  Kiedy ja zamykam oczy to widzę rozdziawioną paszcze samego diabła i nie jestem w stanie nic zrobić.Jestem spaprany już chyba do końca swoich dni.Nie mam na to siły żeby jakoś zapomnieć.Nie da się.

  • Iron Bart
   Iron Bart 7 dni temu

   Poruszające. Nawet nie wiem, jak skomentować. Trzym się Brachu!

 • ALEJAZDA
  ALEJAZDA 8 dni temu +1

  Chodziłem z nią do gimnazjum XD

  • Joflo
   Joflo 7 dni temu

   ALEJAZDA no i?

 • emikE
  emikE 8 dni temu

  Egzorcysta i haker

 • Wiktor
  Wiktor 8 dni temu

  O co chodzi z egzorcystą? Chcecie słuchać kłamstw w które nikt nie uwierzy czy gościa który powie, że oszukuje ludzi i rozmowa szybko zrobi się nudna? Lepiej posłuchać ludzi którzy mają coś do powiedzenia - tak jak w tym przypadku

 • ananaswpuszcee
  ananaswpuszcee 8 dni temu

  Jestem DDA, mam 27 lat, dzisiaj leczę depresję, bulimię i fobię społeczną... Wszystko to ma swoje źródło w piekle, które przeszłyśmy z mamą i siostrą... Mimo, że ojciec nie żyję już od paru lat to problem nadal istnieje... U nas różnica była taka, że bałyśmy się wracać do domu. Wolałam zostawać w świetlicy po lekcjach żeby przeciągnąć maksymalnie czas powrotu do domu, w wakacje jadłyśmy z siostrą owoce żeby tylko zostać cały dzień na dworze etc Twierdzenie, że ojciec znęcał się nad nami psychicznie i fizycznie to delikatnie powiedziane. Czekam na cały materiał. Pozdrawiam.

  • obojetne
   obojetne 8 dni temu

   ananaswpuszcee też czekam, choć nie wiem czy dam radę to obejrzeć, mam to na co dzień

 • Marta Galicka
  Marta Galicka 8 dni temu

  Sama jestem takim dzieckiem

 • dominik 5819
  dominik 5819 8 dni temu

  Nie każdy alkoholik to taki tyran jak tutaj, pomyślicie sami trochę

 • D Dawid93
  D Dawid93 8 dni temu

  Do tego odcinka można było zaprosic Rycha Peję,też jest DDA.

 • Święty Mikołaj
  Święty Mikołaj 8 dni temu

  nie lepiej zamiast alkoholu zdelegalizować z Polsce marihuanę , ona nikogo nie zabiła , a alkohol nie dość że zabija, to jeszcze uzależnia

 • ZLOthy 44
  ZLOthy 44 8 dni temu +5

  Co drugi z nas mógłby wystapic zamiast niej

 • galgulator
  galgulator 8 dni temu

  Bliska mi osoba dorosła jest DDA, nie pije wcale, nawet piwa. Ma wstręt do alkoholu. Tyle dobrze, że nie poszedł (bo to facet) w ślady ojca.

 • Wsk 350 PL
  Wsk 350 PL 8 dni temu

  Oj to będzie dla mnie osobisty wywiad...... bo sam niestety to przeżyłem i przeżywam do dziś...... :( Brawa za odwagę dla tej pani. Nie powiem czasem sobie wypiję i też czasem zdarzyło mi się przyjść pijanemu do domu ale nigdy nie wszczynałem awantur czy też robił bym to nałogowo ponoć nazywa się to też alkoholizmem ale kontrolowanym a ten kto pije nałogowo to jest to alkoholizm niekontrolowany.

 • Lusia
  Lusia 8 dni temu

  osobiście także posiadam ojca, który miał problemy z alkoholem - był on jednak poza tym człowiekiem dobrym, za każdym razem, gdy przesadził i jego zdrowie odmawiało mu posłuszeństwa, nagle wszystko wracało do normy. na dwa miesiące, trzy, może cztery, ale wracało, a ja znowu miałam normalne życie, nie odstające od tych moich rówieśników.
  nie okazywał mi i mamie uczuć na codzień, nie było przytulasów, wspólnego oglądania filmów w niedzielę czy wypadów do restauracji, ale miałam i nadal mam świadomość, że zrobić jest dla nas w stanie nadzwyczaj wiele. gdy tylko pojawiał się jakiś problem, zawsze starał się go jakoś rozwiązać, nie ważne, czy chodziło o pieniądze, czy coś, co musi zrobić.
  niezwykle żałuję, że większość moich wspomnień dotyczących go jest negatywnych. choć dni, w których nie był trzeźwy to jedynie malutki procent, bardziej je pamiętam. prośby, aby przestał, nadzieje, że nikt z naszych znajomych go nie spotka pijanego na ulicy, że *my* go nie spotkamy. uh.
  chętnie posłucham pełnego wywiadu. sama nie wiem czy po to, aby przekonać się, jak wielkie szczęście miałam, iż nie doszło do tego, czy może z czystej ciekawości, jak zadziałało to na psychikę dziewczyny.

 • łuki uki
  łuki uki 8 dni temu +4

  Może nagrasz z kims wywiad "życie po śpiączce"? Zapytasz sie jakie były jego pierwsze mysli po wybudzeniu, czy cokolwiek pamięta przed tym zanim wpadl w spiaczke, czy czuje się po prostu tak jakby poszedł spać i sobie wstał? Bardzo mnie to ciekawi i fajnie jakbyś takie coś nagrał z kimś co to przeżył

 • Marcella0009 00
  Marcella0009 00 8 dni temu

  Odcinek który dotyczy tak wielu ludzi....sama to przeżyłam. .. trauma na całe życie ...

 • Karolina B.
  Karolina B. 8 dni temu +2

  Wiem, jak to jest mieć ojca alkoholika.
  Wprawdzie mój, zamiast oddziaływać na mnie fizycznie, oddziaływał bardzo psychicznie. Potrafił się upić do tego stopnia, że trzaskał drzwiami, puszczał muzykę na full, wrzeszczał w domu tak, że sąsiedzi słyszeli, wykłócał się. Zadawał pytania, na które sam sobie odpowiadał, dopowiadając sobie różne rzeczy tak, że raz insynuował, że chcę, aby on mnie uderzył, oraz rozwiódł się z moją matką. Nawet pies się go bał.
  Może nie brzmi to strasznie, ale nie chcę się nad tym rozdrabniać. To nie są miłe wspomnienia. Do tej pory boję się ludzi, którzy wrzeszczą coś na całe gardło, ludzi, którzy coś tłuką, ludzi agresywnych, nawet w małym stopniu. Jedak przede wszystkim - ludzi pijanych, bo przemawia przez nich alkohol. Są niepoczytalni i mnie przerażają.

  • LadyRevania
   LadyRevania 8 dni temu

   Mnie też nikt nie bił, ale boję się pijanych mężczyzn. Kobiet już nie, chyba że zachowują się agresywnie. Też nie lubię jak ktoś krzyczy, kłóci się.

 • Milena Golinska
  Milena Golinska 8 dni temu

  Wspolczuc tylko dziewczynie, ale to co ta dziewczyna przeszła w porównaniu z moja mama i jej rodzeństwem to nic. Dziadek wylądował w więzieniu za znęcanie się nad rodzina. Babci wybił zeby i bił podczas gdy była w ciąży. Mama nie raz musiała stać pod drzwiami na bose nogi na mrozie bo dziadkowi tak się zachciało. Odnieść to w ogóle nie wspomnę. Do tej pory czujnie spi i przy pstryknięciu palcem od razu się budzi. Zostało jej to z dzieciństwa. Nigdy nie spała w nocy bo czuwała by nic nie przydarzyło się babci i rodzeństwu. Straszne jest mieszkac z ojcem alkoholikiem. Ja tego nie doświadczyłam ale moja mama tak i widać po jej zachowaniu ze coś jej utkwiło w psychice.

  • Iron Bart
   Iron Bart 7 dni temu

   +narysowana 123 Zajebisty szacunek. Domyślam się ile pracy musiałaś włożyć, w to by stanąć na nogi. Dzięki temu wywiadowi, dasz zapewne impuls innym do przetrwania. To bardzo, bardzo, bardzo wiele. Wszystkiego co najlepsze!

  • narysowana 123
   narysowana 123 7 dni temu

   Współczuję, jednak nie znasz mojej historii, obejrzałaś krótki zwiastun. Zresztą nawet w całym wywiadzie nie da się opowiedzieć o wszystkich sytuacjach jakie mnie spotkały. Mówienie, że w porównaniu do kogoś nie przeżyłam nic, jest według mnie słabe. Rozumiem całkowicie, że to wszystko to dla Was wielka tragedia. Nie dziwie się. Zostawiło to pewnie ślad na waszej rodzinie ogromny. Życzę wszystkiego dobrego z całego serducha i dużo siły i odwagi by walczyć o lepsze jutro.

 • Patrycja '96
  Patrycja '96 8 dni temu

  U mnie w rodzinie też były problemy alkoholowe. Rodzice pili na zmianę. Matka się usprawiedliwia tym, że obiady nam robiła, więc to nic złego, że często leżała pijana i rzygała do kibla bo "każdy pije". Tak, ale nie każdy lata za dziećmi z nożem kuchennym krzycząc, że je "zapierdoli".

 • Wypad Gościu
  Wypad Gościu 8 dni temu +1

  Kto jest dzieckiem chlejusa łączmy się... [*]

 • Kacper Bartosz
  Kacper Bartosz 8 dni temu

  Czekałem na Egzorcystę lub Satanistkę lub Satanistę ale nadal nie ma :/

 • WolfGamerPL
  WolfGamerPL 8 dni temu

  Czasem się zastanawiam po co alkoholicy zakładają rodziny aby tylko katować własną rodzinę bez której najpewniej poszedł by pod most albo popełnił akt samobójczy a najgorsze jest to że czasem nic nie chce przyjąć do wiadomości i jest jakby w ciągłym amoku mimo że bliscy chcą aby wrócił do normalności i żył z nimi a zamiast tego wybiera walkę z najbliższymi...

 • Anatoly
  Anatoly 8 dni temu

  wiecej 500+ bedziecie miec wiecej patologii

 • hoope9
  hoope9 8 dni temu

  Jestem DDA
  Piszcie, niech wszyscy zobaczą ile Nas jest

  • obojetne
   obojetne 8 dni temu +1

   hoope9 patrząc po komentarzach jest nas dużo. Za dużo

 • Łukasz Stanisławowski

  Miałem ojczyma alkoholika, rozumiem jej ból.

 • Hania Stremlau
  Hania Stremlau 8 dni temu

  takie sytuacje są na porządku dziennym , najgorze jest to że wiele postronnych osób np sąsiedzi o tym dramacie dziecka wiedzą A nikt nie reaguje . Takiemu dziecku zostaje to w pamięci do końca życia , ważne żeby samo w swoim dorosłym życiu nie przejęło tej roli . pozdrawiam i życzę dużo siły , miłości i wsparcia od najbliższych .

 • jezyk angielski
  jezyk angielski 8 dni temu

  Ale wyszła na ludzi i to się Liczy

 • Mus Kel
  Mus Kel 8 dni temu +1

  Alkohol nadal jest cudowny ale marihuana to zło wcielone pozdrawiam kurwy z PiSu

 • au au
  au au 8 dni temu

  Ojapierdole.

 • Wojtka Stara
  Wojtka Stara 8 dni temu +1

  Mikasa Akerman

 • Vienna La
  Vienna La 8 dni temu +5

  Podziwiam dziewczynę za odwagę. Ja nawet wstydzę się powiedzieć komuś z rodziny o znęcaniu psychicznym. Raz próbowałam i nie dostałam żadnej pomocy. To bardzo trudne, kiedy gnoi Cię najbliższa rodzina i nikt nie widzi w tym problemu, albo sprawa zostaje zamieciona pod dywan. Jeśli macie kogoś takiego w swoim otoczeniu- naprawdę pomóżcie, bo bardzo cieżko radzić sobie z tym samemu

 • Paweł Mike
  Paweł Mike 8 dni temu

  To niezły stary pijany

 • MrDziubson
  MrDziubson 8 dni temu

  E. G. Z. O. R. C. Y. S. T. A 📣

 • Trollex x
  Trollex x 8 dni temu

  Znajomy ból

 • Sᴜɪᴄɪᴅᴇ.
  Sᴜɪᴄɪᴅᴇ. 8 dni temu +3

  Tez miałam ojca alkoholika, tylko ze ja w przeciwieństwie do większości osób z tym problemem nie uzalam sie nad sobą i nie zwalam winy ze jestem tym tzw. legendarnym "DDA". Serio wkurza mnie to jak wszyscy swoich porażek w życiu dopatruja sie w tym syndromie. Było, minęło, trzeba spiąć dupe i żyć dalej a nie rozpamiętywać wszystko.

  • obojetne
   obojetne 8 dni temu +1

   Sᴜɪᴄɪᴅᴇ. Ja tego nie rozpatruję w kategorii porażek, to porażka mojego ojca, nie moja. Ale fakt faktem, mam jakieś tam cechy/zachowania, których prawdopodobnie bym nie miała gdybym wychowywała się w normalnym, spokojnym domu.

 • Lolitka Natalka
  Lolitka Natalka 8 dni temu +1

  XD

 • ticket
  ticket 8 dni temu +2

  monkaS

 • Robert SLU
  Robert SLU 8 dni temu

  Kto tego nie przeżył nie zrozumie...

  • Słynny
   Słynny 8 dni temu

   Alkocholizm nie jest problemem

 • Katherina1998
  Katherina1998 8 dni temu

  Bardzo się cieszę, że poruszane są takie tematy, więcej takich filmów!

 • Re-l Mayer
  Re-l Mayer 8 dni temu

  To będzie mocne

 • snuffmajster
  snuffmajster 8 dni temu +2

  Gdzie tą dziewczyną znaleźć, chętnie bym się z nią spotkał;)

 • łukasz Ładnie
  łukasz Ładnie 8 dni temu

  Kurde,skąd ty bierzesz pomysły na takie zajebiste odcinki??

 • Elros555
  Elros555 8 dni temu

  Znowu chujowy temat elo

 • Sylili
  Sylili 8 dni temu

  Pod hasłem „alkohol” nie zawsze skryta jest przemoc fizyczna. Alkoholizm to nie zawsze patologia. Alkoholicy to czasami kochający rodzice, pracujący, zarabiający duże pieniądze. Osoba, która zachowuje się w ten sposób jak opowiedziane w zwiastunie, ma też inne zaburzenia psychiczne. Nie umniejszam cierpienia dzieci dotkniętych i niedotkniętych przemocą fizyczną. Jednak społeczeństwo powinno mieć to na uwadze. Nie po każdym widać, że pochodzi z rodziny alkoholika.

 • Pabcio
  Pabcio 8 dni temu +1

  Jeśli miałbym zalegalizować jeden z narkotyków to na pewno nie byłby to alkohol.

 • Pabel
  Pabel 9 dni temu +2

  TEZ CHCE TAM BYC MAM LEPSZE HISTORIE Z STARYM PIJANYM NIZ ONA

 • Elo Melo
  Elo Melo 9 dni temu

  Mam 20 lat i jestem alkoholikiem ludzie nie pijcie tego bo to najszybsza droga na dno

 • GourangaPL
  GourangaPL 9 dni temu

  Nasz system pozwoliłby całkowicie wyeliminować takie zjawiska, a ludzie mimo to nie chcą go przyjąć.

 • Elade .Crew
  Elade .Crew 9 dni temu

  ciesz się, że nie byłaś ruchana

 • Oliwia #13
  Oliwia #13 9 dni temu

  Bardzo trudny i ciężki temat który jest w domach setek tysięcy ludzi. Małe dziecko może... Będzie mieć po tym po prostu zrytą psychikę do końca życia. Nawet jeśli w dzieciństwie się tego nie ma a w dorosłym życiu też się to spotka to to zostawi bolesną bliznę. Alkoholizm to najgorsze zło i plaga od setek lat. Alkohol niestety był z człowiekiem od zawsze... Człowiek aż źle się czuje dając lajka pod filmem :/

 • Grinder
  Grinder 9 dni temu

  Alkohol to najgorszy skurwysyn w wielu rodzinach

 • Aga Ta
  Aga Ta 9 dni temu +1

  O Booooże, dopiero wtorek... :c

 • #LUKASZOW INSTAGRAM
  #LUKASZOW INSTAGRAM 9 dni temu +2

  Dostawałem wpierdol kablem z prodiża a na drugi dzień miałem WF. Miałem 13 LAT!!! Teraz mam 39Lat. Myślałem że jestem sam😑 Dostawałem wpierdol za wszystko😡

 • Dawid Bil
  Dawid Bil 9 dni temu

  Bardziej tyran bym powiedział niż alkoholik , oceniając tylko po zwiastunie. Jestem bardzo ciekawy odcinka dobrze się zapowiada , chcę poznać jej historię. i jak się u niej to skończyło :)

 • Joanna Górska
  Joanna Górska 9 dni temu

  Znam to doskonale, strach, łzy, brak bezpieczeństwa. Niby jako dorosła osoba się od tego uwalniasz, ale jak słyszę nadjezdzajacy samochód pod dom (wtedy wracał do domu), to zaciska się żołądek. A mija 10 lat odkąd nie widziałam ojca.

 • Kuba Kuba
  Kuba Kuba 9 dni temu

  jak ustosunkujesz się do coraz częstszych oskarżeń o to że nie da to prawdziwe ozdoby tylko aktorzy, podbijający oglądalność? Coraz więcej osób ma wątpliwości, może sam masz jakiś pomysł żeby udowodnić niedowiarkom autentyczność wywiadów 😉

  • Kuba Kuba
   Kuba Kuba 7 dni temu +1

   +narysowana 123 Największy powód tych opinii to odcinek z handlarzem i przytoczone przez niego sposoby na odpicowanie auta oraz niektóre przytoczone przez niego historie, które mówiąc krótko niektórym wydają się bardzo mało wiarygodne (chodzi m.in. o słynny chyba już wszędzie miód w silniku). Co do reszty oczywiście się zgadzam. Może ktoś z niedowiarków to przeczyta i zmieni zdanie 😉

  • narysowana 123
   narysowana 123 7 dni temu

   Myślę, że dla Rafała to mało istotne, zawsze znajdą się idioci, którzy szukają dziury w całym. Wystarczy trochę pośledzić profile osób, które występują, na fanpage Rafał oznacza często. Sposób życia widoczny jest często na mediach społecznościowych. Często można wiele zobaczyć. Wystarczy chcieć. A że im się nie chce wysilić trochę to wolą pisać głupie oskarżenia. Rafał wkłada w to serce i widziałam to na nagraniach. Niektóre rzeczy trzeba zwyczajnie olewać. Większość ludzi widzi autentyczność i szczerość i to najważniejsze. 😊

  • narysowana 123
   narysowana 123 7 dni temu

   Jestem żywym przykładem.. udowodnić na priv mogę, a także moi bliscy. Przykre są te oskarżenia. Może czasem sztucznie brzmi jak ktoś coś mówi, ale nawet nie macie pojęcia jaki to jest stres nagrywać ten odcinek.

 • Rafał Wieruszyński

  Zawsze to bylo tylko kiedys nie bylo o tym glosno

 • DamnT 12
  DamnT 12 9 dni temu +1

  W PL to normalne;p Ja mialem prawie tak samo;p

 • DayZ
  DayZ 9 dni temu

  Boje sie ogladac tego ale obejrzę

 • Poland Brutus
  Poland Brutus 9 dni temu

  Gdzie sąsiedzi że nie pomogli?

 • Mat teo
  Mat teo 9 dni temu

  Nie uważacie ludzie że to jest już przesada mój ojciec jest alkoholikiem ale mnie nie bije to musi być już wyższy stopień nałogu oraz nie tylko alko ale szowinizm

 • Daltoniusz
  Daltoniusz 9 dni temu +3

  Śliczna dziewczyna.

 • Tygrysi Pazur
  Tygrysi Pazur 9 dni temu

  czekam z niecierpliwością na ten wywiad

 • GTA 5 koledzy spiewaja VEVO

  Dajcie nam suba skurwysyny a nie oglodacie 7 metrow pod chujem

 • Sekcja Rytmiczna
  Sekcja Rytmiczna 9 dni temu +1

  Iłowo-Osada stanie się teraz mega popularne

 • Marian Wysocki
  Marian Wysocki 9 dni temu +1

  dlatego ja so lubie w spokoju z umniarem wypic po pracy pare piw i mniec oglondane so filmiki ruzne a nie niektuzy to umniaru nie znajo sie upijom i pajacujom a do roboty to ni ma komu

 • Majster567
  Majster567 9 dni temu +10

  Byłem w swoim życiu kilka razy mocno wypity i nie wyobrażam sobie, jak komuś może to wystarczyć do bicia kablem własnej rodziny. Do tego trzeba chyba być jeszcze jakiegoś rodzaju socjopatą albo mieć już tak zaawansowane zmiany w mózgu w wyniku choroby alkoholowej, że delirka by człowieka zabiła.

 • Trudo
  Trudo 9 dni temu

  Akloholk jrstg dka luudci. Kazfy libi wypoc dobirle odtonine i ti jrsy w oorxadku. Ale ald ald, ti nie o tp CHODXI. No alr cp ja yam woem.
  No i czmei to jedt krutkie ja sir putam????