Cejrowski: jestem WROGIEM Unii, nie “eurosceptykiem” 2019/06/10 Studio Dziki Zachód Odc. 20

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 11 cze 2019
 • O antysemickim meczu, wywiadzie dla "Do Rzeczy" i ograniczeniach Andrzeja Dudy rozmawiają Wojciech Cejrowski i Krzysztof Skowroński w Radiu WNET.
  #StudioDzikiZachód w poniedziałki o godz. 17 w Radiu WNET - Warszawa 87,8 FM, Kraków 95,2 FM - a we wtorki na kanale PLclip Wojciecha Cejrowskiego.
  Subskrypcja kanału: plclip.com/user/WojciechCejrowski
  ***
  Mapa nadchodzących komediowych występów podróżniczych Wojciecha Cejrowskiego: CEJROWSKI.COM/WYSTEPY
  Bilety: BILETOS.COM
  ***
  CEJROWSKI.COM
  Sklep Kolonialny Wojciecha Cejrowskiego: SklepKolonialny.com
  Facebook.com/WojciechCejrowski
  Twitter.com/TheCejrowski
  Twitter.com/TheWCejrowski
  Minds.com/WojciechCejrowski

Komentarze • 272

 • Piotr Kościński
  Piotr Kościński 8 dni temu +17

  Wódziesty odcinek a w nim dwie piosenki o piciu. Przypadek?

  • Wojciech Cejrowski
   Wojciech Cejrowski  8 dni temu +10

   o 9 rano??
   błagam Pana...
   i obie te piosenki były o PIWIE, które do opijania jubileuszy się nie nadaje wcale
   piwo i o 9 rano to raczej na kaca, i na gorąc
   a poza tym w obu piosenkach chlały babeczki, a nie my ze Skowrońskim
   wc

 • Pap Ryk
  Pap Ryk 4 dni temu

  Ciemny ten lud Polski, jeżeli słucha gadania takiego idioty

 • mariusz chodkowski
  mariusz chodkowski 4 dni temu

  Jak zawsze w punkt W.Cejrowski

 • hubert12125
  hubert12125 4 dni temu

  Wychodzi na to ze Niemcy wygrywajac z Polakami w pilke kontynuowali 2 WS.Cejrowski to idol ludzi ktorzy nie potrafia samodzielnie myslec

 • hubert12125
  hubert12125 4 dni temu

  W.Cejrowski czyli idol sprawnych intelektualnie inaczej.CHcialbym aby ci wszyscy przeciwnicy UE nagle znalezli sie poza Unia I wtedy nagle bysmy zobaczyli jak fajnie jest bez pieniazkow

 • Jan Radzimierski
  Jan Radzimierski 5 dni temu

  panie Wojtku jestem kibicem piłki i nie ogarniam czemu Izrael jest w eliminacjach do mistrzostw europy

 • Bunio87
  Bunio87 5 dni temu

  Z tego co pamiętam to królowa nawet nie podała Trumpowi ręki. Tak go "po królewsku" potraktowała

 • wojciech kopec
  wojciech kopec 5 dni temu

  Ja będąc emigrantem głosowałem na Brexit party Lol

 • Bart K
  Bart K 5 dni temu

  Trump jest praworęczny

 • waldi gol
  waldi gol 5 dni temu

  Człowieku jak ty super gadasz i prawdę da to nareszcie się słuchać.Pozdarwiam.

 • Eryk Dzimidowicz
  Eryk Dzimidowicz 6 dni temu

  Sport= igrzysk i chleba.

 • Jakub Borewicz
  Jakub Borewicz 6 dni temu

  prawda jest taka że leworęczny nie powinien się witać prawą ręką bo się nią podciera i to się stąd wzięło że w obyczaju się wita prawą bo praworęczni czyli większość podciera się lewą

 • Fishing Silesian
  Fishing Silesian 7 dni temu

  👍👍👍

 • Patryk Mnich
  Patryk Mnich 7 dni temu

  Akt anty semicki dobre

 • Patryk Mnich
  Patryk Mnich 7 dni temu

  Dzień dobry💪

 • BabciaKurka
  BabciaKurka 7 dni temu +1

  Ja sie tylko pytam - dlaczego wszyscy przeciwnicy UE po prostu sie nie wyprowadza. Tak krytykuja a po dotacje unijne to pierwsi w kolejce

  • BabciaKurka
   BabciaKurka 6 dni temu

   @marcinek235100 to jest hipokryzja patoprawicy

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   BabciaKurka jsk to tak, zrezygnować z normalnego życia

 • axiom1
  axiom1 7 dni temu

  Skowronski, wzieles ze Skokow. Ile ?. Czy oddales ? Z procentami ?

 • axiom1
  axiom1 7 dni temu

  Coz en Cejrowski opowiada. Tu jest problem. www.usdebtclock.org/
  Zajac sie tym. Dobrowolnie opodatkowac,..

 • serce - sercu
  serce - sercu 7 dni temu

  pan Cejrowski troszeczke przesadza z PAD, widać , że go nie lubi aponadto trochę szacunku bo to jednak jest prezydent Polski !

 • Radosław Rumian
  Radosław Rumian 7 dni temu

  Cejrowski, co Ty za głupoty gadasz. Mamy oddać Żydom dwa mecze w grupie walkowerem tylko dlatego że to źle piarowo wygląda? Ja bym się zapytał dlaczego Żydzi grają w Mistrzostwach Europy. No i co? wygrali 4:0

 • Rudolf Holletzek
  Rudolf Holletzek 7 dni temu

  Pracownica oddziału Deutsche Banku w Jacksonville zajmująca się badaniem źródeł przelewów pieniężnych wykryła, że na konta należące do Jareda Kushnera i Donalda Trumpa wpłynęły pieniądze od mafii żydowskiej działającej w Rosji. Był rok 2016, kampania wyborcza w toku, a wiele interesów Kushnera z niejasnymi postaciami jak Soros, Rothschild swoimi związkami prowadziły do Rosji, tyle, że nie do Putina, a tamtejszych oligarchów.
  Gdyby odpowiedź Trumpa na zarzut pożyczenia pieniędzy na kampanię wyborczą od Deutsche Banku była prawdziwa, czemu zaprzeczył twierdząc, że nie musiał brać kredytu mając dość środków własnych, to w jakim celu trójka najstarszych dzieci Prezydenta z pomocą kancelarii prawniczej blokuje starania Kongresu wzywającego do udzielenia wyjaśnień w tej sprawie. Jeśli nie było pożyczki, to nie ma podstaw do obaw o ujawnienie dokumentacji. Prasa także milczy w tej sprawie, jakby związana lojalnością.
  Dlaczego Deutsche Bank znalazł się ostatnio w opałach, skoro przez długie lata był podporą gospodarki niemieckiej uznawanej za silną i stabilną. Pogrążyły go mechanizmy znane w Polsce jako wysokie pożyczki i kredyty udzielane korporacjom i klientom indywidualnym nie mającym zdolności kredytowej. Jego ewentualny upadek byłby ciosem dla gospodarki Niemiec. Nikt bardziej nie mógłby sobie tego życzyć od Trumpa, który nie znosi konkurencji.
  Grono przyjaciół Trumpa w Europie wyraźnie topnieje, o co on sam wydatnie stara się. Na wiadomość, że na zlecenie amerykańskich demokratów wynajęty za kwotę 165800 dolarów emerytowany agent MI6- służby wywiadu Jej Królewskiej Mości, Christopher Steele zgromadził teczkę dokumentów kompromitujących Prezydenta. Poinformowany o tym Trump zareagował natychmiast z daleką od dyplomatycznej powściągliwości decyzją o konieczności nałożenia sankcji na Wielką Brytanię, jako nielojalną i nie zasługującą na żadne szczególne względy.

  Prawda zawsze jest bolesna, a upadek z politycznego piedestału to huk na cały świat, który zobaczyłby szefa supermocarstwa nie jako miliardera, ale zadłużonego, niewypłacalnego pożyczkobiorcę, o mafijnych powiązaniach i przyziemnych skłonnościach w negliżu, proszącego zamówioną panienkę, by na jego oczach demonstrowała potrzebę fizjologiczną.
  RELIGIJNOŚĆ PO AMERYKAŃSKU
  Gdyby ocenić religijność Amerykanów na przykładzie osoby Prezydenta USA, można to zjawisko postrzegać jako koniunkturalizm, czy rynkową chwiejność. Jak zdradza na stronie „Israel News Today” z 24.02.2019 r. niejaki David Elias Goldberg, powołujący się na źródło w Białym Domu, Donald Trump przeszedł na judaizm 2 lata temu za namową córki Iwanki oraz jej męża Jareda Kushnera. Początkowo w obawie o utratę części elektoratu spośród ewangelików odrzucił propozycję. Jednakże na początku 2017 roku, poddał się aktowi przejścia na nową wiarę podczas prywatnej uroczystości. Biały Dom powstrzymuje się od skomentowania tej informacji. Trump - konwertyta ma tę nowinę ogłosić osobiście latem na konferencji prasowej.

  Jakkolwiek niewiarygodne może się wydać owo doniesienie, D. Trump jest najbardziej pro-izraelskim prezydentem Ameryki, który spełnił wszystkie polityczne oczekiwania Izraela: przeniesienie stolicy do Jerozolimy, nadanie Izraelowi protektoratu nad Wzgórzami Golan, militaryzacja polityki blisko-wschodniej, podpisanie ustawy 447. To wszystko zaś w imię pokoju i partnerskich relacji.
  John Hagee, założyciel i pastor kościoła o nazwie Narożny Kamień (Cornerstone Church) w San Antonio, stan Teksas, przewodniczący Krajowego Stowarzyszenia Chrześcijan na rzecz Izraela mającego cechy syjonistyczne, oficjalnie nie deklaruje swego wyznania. Kilkutysięczna rzesza wyznawców tego kościoła dostrzega fałsz w jego wypowiedziach gdy twierdzi, że Jezus Chrystus nie był Zbawicielem, gdyż nigdy nie mówił o takim charakterze swego posłannictwa, ani też jego czyny nie świadczą o tym. W książce pastora Hagee „In Defense of Israel” („W obronie Izraela”) uważa, że zbawiciel to polityk. Wierni pastora mający kłopot z jego duchową orientacją uznali, że ukaże ją dopiero w całej pełni obrządek pogrzebowy w jakim tenże duszpasterz rozstanie się ze światem.

  Pastor Delgado prowadzący kościół pod nazwą Alfa i Omega w Miami wiedziony ostrożnością postanowił odroczyć uroczystości, które miały być uświetnione obecnością izraelskich dyplomatów. Decyzja została podjęta po tym jak ci sami dyplomaci, w tym ambasador Izraela zaszczycili swoją obecnością paradę gejów. Pastor Delgado argumentował, że przesunięcie uroczystości religijnych wynikało z niepokoju o możliwość zmniejszenia poparcia dla Izraela. Homoseksualizm wartością izraelskiej dyplomacji.
  Kiedy stan Alabama decydował o przyjęciu prawa aborcyjnego, dziennik „Haaretz” zamieścił życzliwe przesłanie: „Nie mów ewangelicznym zwolennikom Izraela, że u nas aborcja jest legalna i darmowa”. Talmudyzacja prawa w USA ukazała, że tylko 8% populacji Żydów opowiada się za ochroną życia od poczęcia. Kolejna wartość - unicestwianie życia w imię stworzenia Sodomy i Gomory. Jaki był tego koniec taki też niech będzie zgodnie z „Księgą Rodzaju”.
  Autorstwo: Jola

 • Rudolf Holletzek
  Rudolf Holletzek 7 dni temu

  Nowy minister finansów przepada za Panem Bogiem i nie przepada za uczciwością.

  „Jest człowiekiem niezwykłej uczciwości i charakteru. Niezwykle skromny i doskonale wyczuwający istotę polskiej racji stanu. Znam go osobiście, niezwykle go cenię i lubię. Dzięki niemu polski budżet zyskał 100 mld zł, które wcześniej znikały. Na nowo ułożył działalność służb skarbowych. Za rządów ministra Rostowskiego czy Szczurka służby skarbowe potrafiły stracić rocznie na podatkach 40-50 mld zł. Doskonała ściągalność podatków i zakręcenie złodziejskich kurków, za pomocą których niektórzy wyciągali dziesiątki miliardów przez 8 lat rządów PO-PSL, pozwoliła na realizacją programów społecznych, które cieszą się tak dużą popularnością” - zachwalał Mariana Banasia główny księgowy SKOK i poseł PiS Janusz Szewczak.
  Oto, jak wygląda dorobek nowego ministra, który z wykształcenia jest prawnikiem i religioznawcą bez pojęcia o ekonomii i finansach.
  I
  Za pierwszych rządów PiS Banaś był wiceministrem finansów i szefem Służby Celnej. Najważniejszym jego zadaniem było strzeżenie granic Najjaśniejszej przed przemytnikami. W tym czasie z Ukrainy do Polski zaczęto masowo sprowadzać płyn do spryskiwaczy samochodowych. W rzeczywistości był to spirytus skażony substancją, którą można było łatwo usunąć, a spirytus przerobić na wódkę. Służba celna na podstawie wytycznych Ministerstwa Finansów uznawała jednak, że taki płyn nie jest objęty podatkiem akcyzowym. Tysiące cystern wypełnionych spirytusem wjeżdżały do Polski i ślad po nich ginął. Zorganizowane grupy przestępcze czerpały z tego procederu gigantyczne zyski, na czym oczywiście tracił budżet państwa.
  Pisowska władza doskonale wiedziała o nadużyciach, ale przymykała na nie oko.
  Latem 2006 r. Ludwik Dorn, który był wicepremierem i szefem MSWiA, otrzymał alarmujące pismo od Waldemara Rudnika, prezesa Polskiego Przemysłu Spirytusowego: „Polski Przemysł Spirytusowy (PPS) informuje o niebezpieczeństwie nielegalnego wprowadzania do Polski dużej ilości alkoholu etylowego z Ukrainy oraz wnosi o podjęcie niezwłocznych działań kontrolnych w tej sprawie”. W dalszej części listu prezes Rudnik opisywał, na czym polegał przekręt i jak mu zapobiec.
  Dorn przekazał list Banasiowi. Ten schował go do szuflady. O nieprawidłowościach informowali też celnicy. Choć Banaś wiedział o nadużyciach, nie zrobił nic, by ukrócić przestępczy proceder.
  II
  Sprawą zainteresowała się Najwyższa Izba Kontroli. Jej ustalenia były porażające. Potwierdziły się alarmujące sygnały. NIK policzyła, że tylko w latach 2004-2007 przez jedno przejście kolejowe graniczne w Medyce wjechało nielegalnie do Polski kilkaset cystern ze spirytusem, od którego nie odprowadzono ponad 2,75 mld zł należnych podatków! W skali całego kraju (proceder odbywał się także przez inne przejścia graniczne) budżet państwa stracił ok. 65 mld zł.
  NIK uznała, że za nadużycia odpowiadają kolejni ministrowie i wiceministrowie finansów - w tym Banaś. Stworzyli oni sprzyjające przestępcom prawo, a potem nie reagowali na zgłaszane nieprawidłowości.
  Zapytałem ministra o jego postawę sprzed lat. Odpisał: „W okresie od 28 listopada 2005 r. do 3 stycznia 2008 r. jako Podsekretarz Stanu, Szef Służby Celnej nie byłem odpowiedzialny za obszar legislacyjny, czyli tworzenie przepisów prawa w zakresie stawek podatku akcyzowego. Działania nadzorowanej przeze mnie Służby Celnej skupione były na weryfikacji poprawności klasyfikacji towarów przez pobieranie próbek i ich badania laboratoryjne oraz weryfikacji wykorzystania spryskiwaczy. Badania laboratoryjne potwierdzały prawidłowość przyjętej klasyfikacji, tzn. towar przywożony do Polski był płynem do spryskiwaczy”.
  Wyjaśnienia są absurdalne, szczególnie w zestawieniu z działalnością sejmowej komisji śledczej ds. wyłudzeń podatku VAT i oskarżeniami pisowskiej sitwy pod adresem polityków Platformy, którzy mieli okraść Polaków z 250 mld zł. Gdyby stosować tę samą retorykę, to Banaś też jest złodziejem, któremu na dodatek „układ” zapewnił bezkarność.
  W sprawie kontrabandy spirytusu Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i prokuratura wszczęły śledztwo. Jednak zbyt wiele grubych ryb było zamieszanych w proceder. Prokurator, zamiast postawić zarzuty dygnitarzom, umorzył sprawę, twierdząc, że doszło do przestępstwa, ale tak naprawdę to trudno określić, ile czasu ministrowie potrzebowali na zmianę przepisów utrudniających życie przemytnikom (sic!).
  III
  W drugim rządzie PiS Banaś ponownie został wiceministrem finansów, a jego głównym „sukcesem” jest tzw. reforma administracji skarbowej. Służbę celną połączył z urzędami skarbowymi i izbami kontroli skarbowej, tworząc Krajową Administrację Skarbową (KAS). Celnicy oraz pracownicy fiskusa podejrzewali, że reforma jest pretekstem do przeprowadzenia czystki kadrowej. Banaś wielokrotnie zapewniał, że tak się nie stanie. Mówił m.in., że „każdy otrzyma propozycję pracy”, a „uczciwi i kompetentni nie mają powodów do obaw”.
  Zapewnienia okazały się funta kłaków warte. Z pracy zwolniono około 2,6 tysiąca osób. W poszczególnych izbach skarbowych tworzono tzw. czarne listy, na które wpisywano osoby do odstrzału. Tylko dlatego, że nie podobały się pisowskiej władzy albo znajomym królika. Z dnia na dzień zatrudnienie tracili pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, specjalistycznym wykształceniem i po kursach oficerskich, w których wyszkolenie państwo zainwestowało od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych.
  Wśród zwolnionych znaczną grupę stanowiły osoby, które nabyły prawa emerytalne. Banaś ma obsesję na punkcie tropienia agentów, a pozbywając się „starych” pracowników, był przekonany, że przetnie komunistyczne układy. Jednak orzecznictwo Sądu Najwyższego zabrania pozbawiania pracy z powodu wieku. Banaś znalazł i na to sposób. Zaproponowano „emerytom” pracę w nowo utworzonej KAS, a następnie poprzez zastraszanie wymuszano na nich, aby podpisywali oświadczenia, że po kilku miesiącach zrezygnują z pracy. W tym samym czasie prezydent Andrzej Duda i minister Elżbieta Rafalska prowadzili kampanię „Godny wybór” zachęcając emerytów do dłuższej pracy, a premier Mateusz Morawiecki obiecał, że każdemu, kto zdecyduje się pracować 2 lata powyżej wieku emerytalnego, da 10 tys. zł premii.
  IV
  Banaś potrafi zatroszczyć się o własną emeryturę. Ten człowiek o „niezwykłej uczciwości” jest pracownikiem Najwyższej Izby Kontroli. Jak to możliwe? W rządzie premiera Jana Olszewskiego Banaś był doradcą ministra spraw wewnętrznych Antoniego Macierewicza. W 1992 r. trafił do NIK. Ściągnął go tam ówczesny prezes Lech Kaczyński. W NIK Banaś pracował do 2005 r., gdy został wiceministrem w pierwszym rządzie PiS. Na czas ministrowania wziął bezpłatny urlop. W 2008 r. wrócił do NIK. Pracował tam do listopada 2015 r., czyli do czasu, gdy ponownie powrócił na ministerialny stołek, a w NIK znów wziął bezpłatny urlop, aby kiedyś wrócić na ciepłą posadkę, która na niego czeka.
  Minister nie tylko dba o siebie, ale także o podwładnych, zapewniając im strawę duchową. KAS zatrudnia na tzw. stanowiskach eksperckich dziewięciu kapelanów, którzy nie wiadomo czym się zajmują, nie przychodzą do pracy, ale pobierają sowite wynagrodzenie.
  Po utworzeniu KAS w 2017 r. Banaś zorganizował huczną imprezę religijną we wrocławskiej siedzibie Izby Administracji Skarbowej z udziałem arcybiskupa metropolity wrocławskiego Józefa Kupnego i kilkuset pracowników fiskusa. W kościele kapelan KAS ks. Piotr Jakubuś zachwalał „duże zmiany, jakie przyszły wraz z nowym rządem”, ale - jak dodał - „żadna zmiana nie przyniesie efektów, jeśli nie będą jej dokonywali ludzie o wewnętrznej szlachetności, prawego sumienia i umiłowania prawdy”.

 • Rudolf Holletzek
  Rudolf Holletzek 7 dni temu +1

  W przypadku realizacji zbrodniczego Act 447 nalezy:
  1.zerwać wszelkie stosunki z USA.
  2.Zerwać wszelkie stosunki z Izraelem.
  3.Zaprosic ponownie wojska rosyjskie na terytorium Polski

 • Rudolf Holletzek
  Rudolf Holletzek 7 dni temu

  No proszę! Wszyscy światowi i liczący się prezydenci państw spotykają się z Putinem, a ich kraje robią interesy z Rosją i to dobre interesy tylko nie Polska po sąsiedzku. Dla nas jest „opłacalne” kupowanie gazu rosyjskiego poprzez amerykańskiego pośrednika!? Ciekawe kto tłukom tak natłukł głupot, że tylko u nas szaleją rusofoby ze swoimi wizjami od 30 lat, jak to Rosja już lada moment, już za chwileczkę nas napadnie i przez 30 lat nie zdążyli, czy im się nie chciało? A kto najbardziej na tym zamieszaniu z sąsiednim mocarstwem najbardziej traci? No kto!? Myśleć gamonie! Myśleć!

 • Rudolf Holletzek
  Rudolf Holletzek 7 dni temu

  Maliniak normalnie szczytował jak stał przy trampku i prężył hamerykanskie muskuły. Trampek wygadał się , że plebs Polin będzie bulić za gaz i najemników 8 mld dolarów bez haraczu dla Bibiego
  PRESIDENT TRUMP: And as you know, we have 52,000 troops in Germany, and Germany is not living up to what they’re supposed to be doing with respect to NATO, and Poland is. I have to congratulate you. Thank you very much.
  But Poland is paying the max. The max will be raised.

 • Pio Tat
  Pio Tat 7 dni temu

  O sporcie nie powinien się pan wypowiadać jak nie ma Pan pojęcia
  Ale rozumiem to wywiad w stylu
  Mów pan panie Wojtku o wszystkim. ..

 • arec79
  arec79 7 dni temu +5

  Dla wszystkich euroentuzjastów, proponuję zajrzeć na kanał Sośnierza.

 • Radosław Kaźmierski

  Imponuje panu Cejrowskiemu człowiek zamieszany w sex aferę... BRWAO!!!

 • maciej dudała
  maciej dudała 7 dni temu

  Tak jak Czeladź to Chelsea, a Będzin to Benjin. Sosnowiec to Sosnowiec

 • Art Zet
  Art Zet 7 dni temu +1

  Panie Wojtku, Fibak zrobił w konia malarza, swojego kolegę Tadeusza Makowskiego, który mieszkając w Paryżu wygrał wernisaż w Nowym Jorku. Fibak natychmiast przyleciał do Paryża i zanim Makowski dowiedział się o nagrodzie kupił od niego wszystkie obrazy za grosze. Następnego dnia były warte sto razy więcej.
  Ot taki z Fibaka miły, moralny biznesmen...

 • Krzysztof Łupiński

  Mądrego to aż miło posłuchać.

 • Maciej Wójcik
  Maciej Wójcik 8 dni temu

  Jestem z rumii

 • Dionizy Szajbel
  Dionizy Szajbel 8 dni temu +2

  Schetyny slowa ; " najwazniejsze pokonac PIS". Czyli nie chodzi Schetynowskim aby jak to wyrazil W. Cejrowski " aby Polska lepiej jechala" tylko dobrac sie do wladzy i dalej ogolacac Polske i sprzedawac ja w obce recenabijajac swoje dziurawe kieszenie.

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   Dionizy Szajbel jak zwykle, kupe biadolenia i zero konkretów

  • Dionizy Szajbel
   Dionizy Szajbel 6 dni temu

   Zapomnij , zadnych przykladow. Popieraj dalej swojego idola Schetynowskiego moze tez cos tobie kapnie.@marcinek235100

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   Dionizy Szajbel a po co mam szukać, skoro ty to wiesz i przykladami bedziesz sypal z rękawa

  • Dionizy Szajbel
   Dionizy Szajbel 6 dni temu

   @marcinek235100 Jezeli ktos nie chce czegos widziec , slyszec to nie uslyszy i nie zobaczy.

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   Dionizy Szajbel a vo oni konkretnie w obce ręce sprzedali

 • 17 Ton - Podróż, Podróż

  Kręci Pan BOSO w lipcu!!!!! Łop siup hurra \(^_^)/ Szkoda, że nie ze mną (^_-) ale i tak fajnie!

 • Rafal Konkel
  Rafal Konkel 8 dni temu

  Nie zgadzam się co do skal człowieka itd, bo kim byłeś przed objęciem prezydentury państwa tak silnego jak Polska to nie ważne, ważne jak reprezentujesz , a on jest odpowiedni....

 • Rob K
  Rob K 8 dni temu +3

  Brawo Panie Wojtku! Unia Europejska to IV Rzesza Niemiecka i to czego Hitletowi nie udalo sie sila tak teraz Niemcy chca zagarnac Europe podstepem. Precz z Unia!

  • Rob K
   Rob K 6 dni temu

   @marcinek235100 czyli przyznajwsz znowu ze UE to polityczny twor na miare Zwiazku Radzieckiego lub III Rzeszy niemieckiej, ktory za pomoca faszystowskich metod rzadzi nie tylko w krajach jej podleglych ale takze krajach suwetenntch.
   Polska jest wasalwm, bo ma znikome do zadnego prawa do decydowania o polityce UE. To Niemcy rzadza UE!

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   Rob K nie jest. ma wplyw na prawo w eu, easalem jest norwegia. nikt ci nie broni wychodzić, brdziesz biedny, ale nadal rzadzony przez bruksele

  • Rob K
   Rob K 6 dni temu

   @marcinek235100 Polska JEST wasalem UE! Jestem, za tym, zeby Polska wysza z UE i przestala byl jej wasalem, zeby byla niieposleglym panstwem i zeby nie byla rzadzona przez marksistowskich biurokratow niemieckich, na ktorych nikt z Polakow nie glosowal,
   Widze, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   Rob K to kiedy ludzie glosowali nad premierostwem morawieckiego. nie pidoba vi się rola Polski w eu i dla tego chczesz jej degradacji do roli wasala eu

  • Rob K
   Rob K 6 dni temu

   @marcinek235100 Morawieckj jest premierem Polski i zostal wybrany przez czlonkow partii rzadzacej do ktorej nalezy i tak, na Morawieclkiego glosowali ludzie dlatego znalazl sie w Sejmie.
   Unia Europejska nie jest panstwem i ludzie nie glosowali ani na Tuska ani Junckera. Nie nie pasuje mi rola wasala Unii Europejskiej dlatego che, zeby Polska Unie opuscila, bo Polska
   Polska jest wlasnie wasalem UE.
   Udowodnilem ci, ze nie trzeba nalezec do UE zeby nie placic VATu i nie podlegac marksistowskiemu politycznemu komunitetowi UE.

 • Ka La
  Ka La 8 dni temu +1

  Czy tzw Izrael jest w Europie ?? Co to za mecz ? Nie rozumiem ? Jakaś kpina !

 • oko wielu
  oko wielu 8 dni temu

  CZY POPRAWNE JEST BYC IZRAELO SCEPTYKIEM TAK JAK EUROSCEPTYKIEM ?

 • oko wielu
  oko wielu 8 dni temu +1

  ZA KRYTYKE NIEMIEC NIKT CIE
  NIE NAZWIE ANTYSEMITA CZY
  GERMANOFOBEM .POLSCE DZIS ZAGRAZA USTAWA 447 I PIS KTORY JA AKCEPTUJE

 • Tomasz Płoski
  Tomasz Płoski 8 dni temu +1

  Eurokołchoz jest złem takim samym jak był komunizm - oby upadł za naszego życia...

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   Tomasz Płoski nikt ci nie broni wyprowadzić do krajów wolnych od eurokolchozu

 • Dawid S
  Dawid S 8 dni temu +4

  Europa TAK, unia NIE.

 • Mest Debest
  Mest Debest 8 dni temu +5

  Pan C jest patriotą polskim czy amerykańskim do krwy nędzy, trump podpisał 447 przecież. To bandyta.

 • Konan Palestynski
  Konan Palestynski 8 dni temu

  Kto chce Polaków okraść na 300miliardow?, UE czy Israel rękoma dresiarza z bejsbolem w rolę ktorego wciela sie USA????? Bez Unii Europejskiej bylibysmy w czarniej DUPIE! Zbyt wielu Polaków chcę żyć w Europejskim Superpanstwie,chce pracowac i cieszyc sie zyciem, a jak wam, grupce roszczeniowych nygusow nie podoba się takie zycie to WYPIERDALAC DO ARIZONY NA FARMĘ DO Pana WOJTKA KROWY PAŚĆ!

 • Robert Gawlak
  Robert Gawlak 8 dni temu +2

  Jestem za wyjsciem z uni

 • vitek wroblewicz
  vitek wroblewicz 8 dni temu

  2:10 Nie bed, tylko bad ajdija.

 • Lumperator
  Lumperator 8 dni temu +5

  No teraz 447 wzrasta dwukrotnie po tym co Polacy zrobili umęczonym Izraelitom 😅

  • Lumperator
   Lumperator 6 dni temu +1

   Henryk Bonar jak zwał
   Tak zwał, huk z nimi.

  • Henryk Bonar
   Henryk Bonar 6 dni temu

   Izraelczycy to nie Izraelici a hazerowie

 • Gracjan Trzaskacz
  Gracjan Trzaskacz 8 dni temu

  Dzień dobry, Panie Wojciechu….
  Przemyślałem kilka rzeczy, może jestem idealistą ale to nie jest zły pomysł, choć dla niektórych może być to w jakiś sposób bolesne to jest to idealne rozwiązanie problemu - mianowicie
  Drodzy czytelnicy, ostrzegam, jest to długi wpis…
  Czas najwyższy brać przykład z Pana Kolonki, założyć stronę i pobierać opłaty za oglądanie filmów, symbolicznie 1 zł miesięcznie ( zapewnie uśmiechnął się Pan teraz) z możliwością płatności stałej, jedna złotówka miesięcznie za miesięczny dostęp do filmów z Pana udziałem, infrastruktura już jest, wystarczy mała inwestycja.
  Jedna złotówka dla nas nic nie znaczy, tylko trzeba zachęcić nas aby wpłacić ją i zrobić to tak aby to było maksymalnie wygodne i debilo-odporne
  Jest Pan biznesmenem i oprócz uśmiechu to sądzę, że przeliczył już Pan zapewne, 1 zł razy co? Razy każdego "Klubowicza WC", ilu nas jest? Podeprę się subskrybentami ok 219tys podzielić przez współczynnik bezpieczeństwa to ok 155 tys osób co daje 155 tys zł miesięcznie, na Pana i osoby tworzące cały anturaż, idąc dalej w wielkim skrócie dodając mnożąc i dzieląc to około 3 tys zł netto tygodniowo, może nie powinienem tu tego pisać, niektórych to może urazić, nie interesuje mnie to… życzę każdemu aby płacił duże podatki! Tak 50-70 tys miesięcznie… Na złość…
  To jest ciekawe… Człowiek “biedny” ma problemy za 50 zł a bogaty na 5 tyś… Taka mała dygresja….
  To Pana dorobek są przecież ludzie którzy krosują się pomiędzy kanałami, a nawet jeśli będzie nas mniej to co z tego? Kilka źródeł jest zawsze lepszych. Dlaczego Pan i Pan Rudnik macie pracować za darmo? Dlaczego musicie mieć cugle, granicę narzucone przez kogoś kto tylko przez danie wam możliwości przedstawienia swoich myśli czerpie na tym zysk? Nienawidzę czegoś co jest nieproduktywne! Kocham jeździć samochodem, przejeżdżać tysiące kilometrów gdzie celem jest czysta radość z jazdy, ale jak mam jechać godzinę do pracy i siedzieć nieproduktywne w tej chwili to mnie krew zalewa! Staram się przez tą godzinę zrobić co tylko mogę aby przyniosła jakąś korzyść…

  Panie Wojciechu to dlaczego Pan ma siedzieć i nagrywać dla nas materiały za darmo? To sprawia Panu przyjemność?
  Jeśli tak to proszę o tym zapomnieć…
  Tak z ciekawości ludzkiej i eksperymentu, kto dotarł na koniec i polubi ten wpis to znaczyć będzie jedno, że popiera mnie w tym co tu napisałem i dołączy do nas, osób chętnie słuchających wszelkich audycji i wystąpień z Pana udziałem.
  Dla bezargumentowców i osób plujących jadem z kciukami w dół bez pozostawienia komentarza… Co mogę powiedzieć, jesteście bezproduktywni :)

  Pozdrawiam serdecznie.
  Gracjan

 • gentleman
  gentleman 8 dni temu

  13:22 - prasówki z różnych wiadomości (TVP, TV Trwam)... pod warunkiem, że to nie TVN.
  To co to za prasówka? Bo na pewno nie rzetelna ani nie obiektywna! Sztuką jest umieć obejrzeć i TVN, i TVP - i jednym i drugim wytknąć błędy oraz jednych i drugich umieć pochwalić.

 • damian lelewski
  damian lelewski 8 dni temu

  zuch ! jedziesz z nimi Panie !

 • FUKUS 65
  FUKUS 65 8 dni temu +8

  K O N F E D E R A C J A

 • R4ZI3L666
  R4ZI3L666 8 dni temu +2

  Panie Wojtku jak pan uważa że Duda sobie nie poradzi to co ? lepiej wysłać Lecha TW Bolka Wałęsacza ,tak poważanego w USA, ten na pewno nie będzie miał kompleksów i wyskoczy w koszulce prostytucja

 • marek szczepkowski
  marek szczepkowski 8 dni temu +2

  stalin też był zajebisty, wystarczylo go przekonać żaby nie mordował ! co wy pierdolicie?

 • marek szczepkowski
  marek szczepkowski 8 dni temu

  ale to mecz przyjazni był

 • Jarosław Mikołajczyk

  Nie lubić żadnej dyscypliny sportowej?To wręcz niewiarygodnie

 • Były fan Radosława Matusiaka

  Dlaczego nazywanie kogoś Rumunem lub jakiegoś miejsca Rumunią jest uważane przez WC za obraźliwe?

 • Patriot SWDK
  Patriot SWDK 8 dni temu +2

  nakopać żydom bravo Polacy nakopali im 4:0

 • konrad mazur
  konrad mazur 8 dni temu

  14.35 - ale dowalił z tymi autobusami - zupełny brak zrozumienia tematu. Szkoda że nie powiedział: niech się przeprowadzą do miasta jak ich nie stać na taksówkę.

 • gentleman
  gentleman 8 dni temu +1

  Polska-Izrael - 4:0... Tośmy dopiero na antysemitów wyszli;-) Przy takim wyniku to wręcz skrajny antysemityzm.

 • Wioleta Wesolowska
  Wioleta Wesolowska 8 dni temu +1

  Panie Cejrowski lubie pana ale dzis pan pieprzy jak potluczony ?
  Czlowieka ocenia pan po tym co ma ?
  Tramp jest leprzy bardziej obyty od Dudy bo ma $$$ ?
  No wie pan niech pan glupot nie opowiada !

  • Lumperator
   Lumperator 8 dni temu

   Wioleta Wesolowska Pan Cejrowski to już dawno odleciał. Kiedyś mówił ciekawie, a teraz taki tani populizm sieje. Niby często w punkt ale i często od rzeczy. Dziwny człowiek.

 • AT M
  AT M 8 dni temu

  Polska - Ojczyzna
  Kraków - Matczyzna
  ............ - Szwagrzyzna

 • Abra Kadabra
  Abra Kadabra 8 dni temu +1

  4:0

 • Bartłomiej Weber
  Bartłomiej Weber 8 dni temu +1

  14:12 Kur... zorientowali się 😃

 • wojciech makowski
  wojciech makowski 8 dni temu +3

  Ja natomiast kocham Europe a jestem wrogiem UE

 • Daniel B
  Daniel B 8 dni temu +1

  miło posłuchać

 • NETOPELEK210
  NETOPELEK210 8 dni temu

  Dobrze że choć nasi kopacze dokopali jude bo i tak jude weźmie "swoje" przy takim nierządzie.

 • adam konieczny
  adam konieczny 8 dni temu

  to jest tylko sport i nie można tego tak oceniać. niech wygra lepszy 4 ; 0 .

 • TT Malaga
  TT Malaga 8 dni temu +1

  To dofinansowywanie PKSów to kolejny popierdolony pomysł Morawieckiego, Kaczyńskiego, Dudy i reszty tej socjalistycznej sekty.

 • Elżbieta Węgierska
  Elżbieta Węgierska 8 dni temu +4

  wygraliśmy pewnie dlatego,że chłopaki musieli przed grą zjeśc koszerny obiad !!

 • DjTotem
  DjTotem 8 dni temu +10

  Też jestem za wyjściem z EU, ale wolałbym to robić pod jakimś normalnym rządem na czele jak konfederacja, a nie PIS co zrobi jeszcze większy burdel po tym.

 • MARKuS S
  MARKuS S 8 dni temu +1

  Panie Wojtku, dziękuję że potwierdził pan moje spostrzeżenia co do pogrywania Niemców z ruskimi. Już się bałem, że tylko ja to zauważam.

 • Christina
  Christina 8 dni temu

  Pan red. Cejrowski
  prostuje red. Skowrońskiego, i dobrze!

 • Waclaw ADAMSKI
  Waclaw ADAMSKI 8 dni temu +1

  CHCIALBYM PORUSZYC SPRAWE REZERW POLSKIEGO ZLOTA.

  GDZIE ZNAJDUJE SIE OBECNIE POLSKIE ZLOTO I W JAKIEJ ILOSCI ?
  CO DZIEJE SIE ZE ZLOTEM WYDOBYWANYM PRZEZ KGHM (panstwowa polska firma)?
  GDZIE SA BILANSE I RACHUNKI WYNIKOW REZERW POLSKIEGO ZLOTA OD UZYSKANIA NIEPODLEGLOSCI PRZEZ POLSKE DO DNIA DZISIEJSZEGO?
  DLACZEGO POLSKIEGO ZLOTA NIE MA W POLSCE
  CZY POLSKA NIE JEST W STANIE ZABEZPIECZYC SWOICH REZERW ZLOTA W POLSCE ?
  CZY POLSKA NIE POSIADA WLASNYCH BEZPIECZNYCH MAGAZYNOW DO PRZECHOWYWANIA ZLOTA?
  KTO JEST W STANIE odpowiedziec na te pytania?

  KTO Z EKONOMISTOW I POLITYKOW ZAJMIE SIE WYJASNIENIEM TYCH ZASADNICZYCH SPRAW - ZAMIAST
  BIC JARMARCZNA PIANE.

  Zapoznajcie sie tez z opracowaniem Krzysztofa KOPCIA ,

  to pod tym linkiem Krzysztof KOPEC omawia złoto kasę i inne

  aktywa II Rzeczpospolitej (warto tez przeczytac komentarze)

  krzysztofkopec.pl

  plclip.com/video/EZps17HgYAQ/wideo.html

  Ogromne zasoby geologiczne Polski -

  wystąpienie prof. Ryszarda Kozłowskiego -
  17.03.2018 plclip.com/video/H_D_-ZA9tLA/wideo.html

 • Ka Em
  Ka Em 8 dni temu +1

  Trzeba pamiętać że słowo "eurosceptyk" jest celowo stworzone przez lewactwo by zgodnie z ich zasadą podmieniać znacznie pojęć. Ma to jednoznacznie osobę chcącą suwerennej Polski oraz uwolnienia spod jarzma UE stawiać jako kogoś kto chce przeciągać Polskę z Europy do Azji, która jest uznawana za "dziką" lub niecywilizowaną, co oczywiście samo w sobie również nie jest prawdą. Czyli wystarczy że nie zgadzasz się z nadzorem nad Polską przez UE, to nie jesteś uniosceptykiem, a eurosceptykiem. Konotacje negatywne i nieprzychylne postrzeganie takiej osoby przez społeczeństwo ma zniechęcać ją do głoszenia takiego poglądu. Co zabawne wielu ludzi, zwłaszcza młodych myśli że UE będzie trwała wiecznie, podobnie jak miało mieć to miejsce w przypadku związku sowieckiego czy 1000 letniej rzeszy niemieckiej. Wystarczy znać historię żeby wiedzieć że nic nie trwa wiecznie, a w sojuszach czy uniach się bywa, przede wszystkim wtedy gdy się to opłaca.

 • bobikbonbon
  bobikbonbon 9 dni temu

  15:47
  Z całym szacunkiem. Jak mi strasznie się podobały, drzewiej dawane, nauki poprawnego mówienia różnych wyrazów.

 • icek goldman
  icek goldman 9 dni temu

  co to makukis ?

 • Vancouver-Greatest Man
  Vancouver-Greatest Man 9 dni temu +1

  nie pakujmy sie w zadne mecze gdzie zawsze, niezaleznie od wyniku, bedziemy posadzeni przez Eskimosow o jakiestam "PRZESTEPSTWA". takie brudne sztuczki do niczego juz nam nie potrzebne, dosyc jest juz dosyc. Wara!

 • Adam Bogusławski
  Adam Bogusławski 9 dni temu

  Dla zasięgu

 • bursztyn82
  bursztyn82 9 dni temu

  Nie wiem jak przy stole ale ubrać to się Trump na pewno nie potrafi 😊

  • vitek wroblewicz
   vitek wroblewicz 8 dni temu

   @bursztyn82 Tak mówią "specjaliści" którzy zawsze, wszędzie i za wszystko będą krytykować Trumpa bo do dziś nie mogą się pogodzić z jego wygraną na prezydenta USA.

  • bursztyn82
   bursztyn82 8 dni temu

   @vitek wroblewicz nie był ubrany odpowiednio, tak mówią specjaliści, miał za ciasny frak za szerokie i za długie spodnie, za długa kamizelke. Taki white tie po prostu źle się prezentuje. Królowa zaś ubrała tiare wysadzana rubinami, które dostała od azjatòw, ich funkcja jest ochrona przed złem 😏

  • vitek wroblewicz
   vitek wroblewicz 8 dni temu +2

   Co masz na myśli pisząc "Nie wiem jak przy stole" o co Ci chodzi?. Poza tym, Prezydent Trump sam się nie ubiera, ma od tego specjalistów, więc na pewno był ubrany odpowiednio do uroczystości. Zauważyłeś jak się pisze "na pewno"?.

  • Hanna Magosa
   Hanna Magosa 8 dni temu

   bursztyn82 a co takiego nieodpowiedniego założył?

  • bursztyn82
   bursztyn82 8 dni temu

   @Lidia Marszałek dobry ruch że ubrał frak, problem w tym że zarówno frak jak i smoking maja ściśle określone reguły i szczegóły czego jak zobaczymy jego zdjęcia nie można powiedzieć o jego ubraniu.

 • Mietek Kapusta
  Mietek Kapusta 9 dni temu

  4--0

 • Walter Bazylewicz
  Walter Bazylewicz 9 dni temu +5

  Wychodzić z tej bandyckiej organizacji jak najszybciej

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   Walter Bazylewicz nadal będą, jeśli chcemy mieć dostęp do wspolnego rynku

  • Walter Bazylewicz
   Walter Bazylewicz 6 dni temu

   @marcinek235100 wolność, nikt nam nie będzie mówił co mamy robić, mówić albo produkować. ale z kim ja rozmawiam, nawet nie potrafisz się przedstawić z nazwiska chowając się pod jakąś nazwą.... boisz się czegoś albo kogoś (samo to to najlepszy przykład UE intymidacji)

  • marcinek235100
   marcinek235100 6 dni temu

   Walter Bazylewicz i co na tym zyskamy

 • Hitman2753
  Hitman2753 9 dni temu +1

  Jak można nienawidzić Żydów jednocześnie uznawać za swojego króla Jezusa który był Żydem??

  • Lidia Marszałek
   Lidia Marszałek 8 dni temu +1

   Hitman2753 , tak juz w zyciu jest, jednego kochasz , a drugiego nienawidzisz, proste jak drut, niezaleznie od wyznania i narodowosci.😐

  • Krzych Adam
   Krzych Adam 9 dni temu +1

   Właśnie nie można. Co czyni to pytanie arcygłupim. I to nawet nie dlatego że Jezus był Żydem, albo że Żydami byli apostołowie. Klucz leży w tym jak się rozumie słowo nienawiść. Nie każdy niepadający przed Żydami na twarz, czyli nie skaczący przed nimi z gałęzi na gałąź, bądź niekucający przynajmniej przed nimi czyni to z nienawiści. Są też zupełnie inne powody niezgadzania się z nimi.

 • Maciek Halski
  Maciek Halski 9 dni temu +32

  Ja jestem jeszcze większym wrogiem Unii Europejskiej czyli 4 rzeszy

 • SWAROZYC
  SWAROZYC 9 dni temu +27

  Od kiedy israel jest w Europie?!

  • Henryk Bonar
   Henryk Bonar 6 dni temu +1

   Wasze ulice nasze kamienice nie słyszałeś tego powiedzenia

 • TakiSzymon
  TakiSzymon 9 dni temu +1

  Polska sama sobie meczu z Izraelem nie wymyśliła, to przez losowanie.

 • Moim Zdaniem
  Moim Zdaniem 9 dni temu +12

  Polska drużyna nie może myśleć o zwycięstwie z Izraelem. XD
  BUM! Polska 4:0 Izrael xD

 • kacper muszalski
  kacper muszalski 9 dni temu +3

  Duda to by nawet żonę Trumpowi oddał bez piśnięcia słowa

 • uszy robala
  uszy robala 9 dni temu +13

  "Cejrowski: jestem WROGIEM Unii, nie “eurosceptykiem” " Ja też! Od początku - nawet przed - aż do jej końca! :)))

 • Tomek Kaminski
  Tomek Kaminski 9 dni temu +16

  Polska nakopała Izraelowi więc teraz będą roszczenia zwrotne buhahaha

 • Jan Górka
  Jan Górka 9 dni temu +3

  Szkoda że tak mało osób was słucha. Nigdy w zupełności się nie zgadzam ale szanuje za mądre rady i ciekawe informacje. Staram się je przekazywać dalej.

 • artur zet
  artur zet 9 dni temu +16

  Panie Wojtku, Fibak zarobił kasę robiąc w konia swojego kolegę malarza. Długa historia.

 • Mat Zim
  Mat Zim 9 dni temu +1

  Panie Cejrowski, czemu Pan się tak zamartwia opinią izraelitów którzy geopolitycznie są w czarnej du*ie. Jedyne co Izrael dzisiaj może robić to krzyczeć i odgrażać się i tu się kończą jego kompetencje - nawet Stany Zjednoczone zarówno w środowisku politycznym jak i w ogólnej populacji mają dość wiecznego robienia z siebie ofiary i odgrażaniu się bankami przez Izrael (nie wspominając o zbrodniach na palestyńczykach). Czas żydowskiego panowania się kończy, ich pieniądze już naprawdę wielu krajom źle pachną.

 • DaVi0PL
  DaVi0PL 9 dni temu +3

  Pozdrawiam Polską Rumunię 😀

 • Luc Scaywalker
  Luc Scaywalker 9 dni temu +10

  K15 i Konfederacja.....takich własnie ugrupowań życzyłbym Mi i Wam w Sejmie.

  • Luc Scaywalker
   Luc Scaywalker 8 dni temu

   @Lumperator
   Szczeze to chciałbym na początek aby mieli wpływ na decyzję jakie zapadają w sejmie.
   Czyli taka liczba posłów aby PIS ( lub PO w zależności kto będzie rzadził) gdzie rządzący będą zmuszeni aby uzyskać 2/3.
   Na chwilę obecną stwierdzenie że się nie nadaje jest subiektywna Twoja oceną....Ja osobiście dałbym mu szansę.
   Glosowanie ciągle na tych samych oczekując zmian się nie sprawdza.
   #R
   #Ruch Narodowy
   #POPISout2019r

  • Lumperator
   Lumperator 8 dni temu

   Luc Scaywalker K15 byłoby spoko gdyby samego Kukiza tam nie było :) To człowiek który niw nadaje się do polityki.

 • erni2081
  erni2081 9 dni temu +13

  Żydzi kupili sobie możliwość eliminacji do ME... ale umiejętności i uczciwej gry kupić już nie mogą.

  • W K
   W K 8 dni temu

   Niestety to też mogą, ale nie chcą się rozdrabniać.

 • Łachu Chrobry
  Łachu Chrobry 9 dni temu +6

  PiS ugadal sie z Zydami przez Amerykanow ws 447 na po wyborach w zamian za spokoj miedzynarodowy na czas przedwyborczy.

 • Nitromajor psznje je
  Nitromajor psznje je 9 dni temu +6

  Polska wygrała z Izraelem, więc roszczenia żydowskie podwoją się.

 • Bruce Wayne
  Bruce Wayne 9 dni temu +5

  "Trump dostał szesnastkę" to brzmi dziwnie w tych czasach :)

 • Sanga2511
  Sanga2511 9 dni temu +35

  A tu cyk 4:0

 • Natalia G.
  Natalia G. 9 dni temu +1

  Bardzo lubię Was słuchać Panowie. Z wieloma zdaniami, które tu padły zgadzam się w stu procentach. Do czego mam zastrzeżenia to porównanie Prezydenta Dudy z Prezydentem USA. Nie można odmówić naszemu prezydentowi wykształcenia i ogłady. Niestety brak manier u D. Trumpa razi na każdym kroku. I nie wiadomo gdzie byłby teraz Trump, gdyby nie jego bogaty tatko Fred....

 • rudzinda69
  rudzinda69 9 dni temu +1

  Pozdrawiam