Czy podobasz się facetom? (Test osobowości)

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 12 kwi 2019
 • Czy kiedykolwiek chciałaś umieć czytać w myślach, żeby dowiedzieć się, co w rzeczywistości faceci myślą na twój widok? Nasz test ujawni prawdziwe opinie mężczyzn na temat twojego stylu. Pewnie i tak wyglądasz przepięknie! Ale czas przekonać się, czy faceci uważają cię za seksowną, czy po prostu uroczą dziewczynę.

  Czas:
  Pytanie 1. 0:33
  Pytanie 2. 0:47
  Pytanie 3. 1:01
  Pytanie 4. 1:15
  Pytanie 5. 1:30
  Pytanie 6. 1:44
  Pytanie 7. 1:58
  Pytanie 8. 2:13
  Pytanie 9. 2:27
  Pytanie 10. 2:41
  Co mężczyznom podoba się w stylu kobiet 👄 2:57
  Twoje wyniki! 🔥 5:52

  Muzyka: Epidemic Sound www.epidemicsound.com/

  Streszczenie:
  - Mężczyźni uwielbiają dziewczyny w okularach! Twierdzą, że taka kobieta wygląda, jakby skrywała jakiś sekret.
  - Większość mężczyzn nie może odwrócić wzroku od czerwonej szminki. Różowy kolor działa na nich podobnie.
  - Wielu mężczyzn uważa, że smoky eyes u dziewczyny są bardzo seksowne. Jednak naturalny makijaż, który wygląda jakbyś prawie w ogóle się nie pomalowała, również jest bardzo urzekający.- Mężczyźni twierdzą, że damskie koszulki na ramiączkach to jeden z najlepszych wynalazków w historii ludzkości. Po pierwsze odsłaniają barki i ramiona.
  - Pewnie się nie zdziwisz, jak powiem, że faceci szaleją za obcasami i eleganckim obuwiem! Niektórzy mężczyźni twierdzą jednak, że trampki u kobiet są atrakcyjniejsze niż szpilki!
  - Facetom podoba się, kiedy kobieta ma małą, stylową torebkę. Jednocześnie nie mają nic przeciwko sportowym plecakom - pod warunkiem, że dziewczyna ubrana jest w odpowiednim stylu.
  - To pewnie żadne odkrycie, że mężczyźni uwielbiają kobiety w pończochach. Ale naprawdę zaskakujące jest to, że bardziej mogą podobać im się podkolanówki!
  - Faceci wolą u kobiet starą sprawdzoną czapkę bejsbolową niż stylowy kapelusz.
  - Jeśli twój wynik wynosi od 0 do 30 punktów mężczyźni uważają, że jesteś urocza. Cieszą się, kiedy mogą spędzać czas w twoim towarzystwie. Ale jeśli chcesz wzbudzać większe zainteresowanie, spróbuj czegoś nowego!
  - Jeśli twój wynik to od 35 do 65 punktów, mężczyźni uważają że jesteś piękna. Mają bardzo dobrą opinię o twoim stylu i uwielbiają twój sposób bycia. Doskonale wiesz, kiedy należy się wystroić, ale zawsze dobierasz odpowiedni wygląd do sytuacji.
  - Jeśli uzyskałaś od 70 do 100 punktów faceci uważają, że jesteś piekielnie seksowna! Przyciągasz męskie spojrzenia i nie narzekasz na brak uwagi ze strony płci przeciwnej. Jednak od czasu do czasu warto nieco stonować swój styl.

  ******
  Zasubskrybuj nasze kanały:
  5-minutowe Sztuczki
  bit.ly/2J4IN8l
  5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIEWCZYN
  bit.ly/2txVU7w
  5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI
  bit.ly/2F40z7V
  PRAWDZIWE HISTORIE
  bit.ly/2J3Cdis

Komentarze • 3 523