Tragedia! Oto co się stało z ciałem Kory - Nie będziesz w stanie powstrzymać łez

Udostępnij
Umieść na stronie

Komentarze • 67

 • Rula Rulez
  Rula Rulez Miesiąc temu

  jeba.niu..tki autorze tego pseudo newsu, mam nadzieję, że trafisz w drewnianej trumience prosto w czeluście swojego wyimagowaqnego piekiełka. A za życia będziesz nosił swój ciężki, drewniany krzyż, który nie pozwoli ci zdobyć widzów na YT, ponieważ właśnie to masz w głowie i z tym idziesz przez życie, jako prawdziwy rzymski katolik.

 • mateusz zamróz
  mateusz zamróz 6 miesięcy temu

  Co za dureń zrobił ten materiał

 • Sonia
  Sonia 6 miesięcy temu

  Nieprawdą jest, że kościół potępia kremację. Coraz więcej katolików organizuje pogrzeby z Mszą Św przy urnie. Pochodzę z południa Polski, gdzie jest jeszcze dużo katolików praktykujących i wierzcie mi, że jest coraz więcej kremacji. Odprawiane są Msze Św. pogrzebowe i nie ma z tym problemu.

 • Anna Jutkiewicz
  Anna Jutkiewicz 6 miesięcy temu

  Skąd takie zdziwienie że ukochane ciałko Kory zostało poddane kreacji? Dzisiaj co drugą osobę tak się chowa I po pierwsze ciało nie gnije, robaki nie zjadają i nie ma zagrożenia że po czasie grób się zapadnie jak rozpadnie się trumna. I CO? CZYŻ NIE LEPIEJ UCHRONIĆ UKOCHANE CIAŁO PRZED NASTĘPSTWAMI POCHÓWKU? Dokonując kreacji nasze prochy już robale nie będą podjadac.

 • Hustla20
  Hustla20 6 miesięcy temu

  To intro XD

 • Zbieram Milion Subów
  Zbieram Milion Subów 6 miesięcy temu +1

  proponuję żeby wszyscy zgłaszali ten żałosny film to następnym razem ten kretyn pomyśli zanim coś wstawi

 • Zbieram Milion Subów
  Zbieram Milion Subów 6 miesięcy temu

  wiedziałem że to będzie żałosny film, ale że aż tak? Chieno cmentarna... brawo przebiłaś poziom polskich polityków

 • Grzesiek S
  Grzesiek S 6 miesięcy temu

  Łapa w dół nie polecam tego kanału

 • OTP Y4SU0
  OTP Y4SU0 6 miesięcy temu

  pżykro mi z tego powodó. Nie moge pżestaci plakać. Ps ludzie zapierdolcie sie jesteście jebanymi uselessami i nic w życiu nie osiągniecie

  • Elżbieta Holec
   Elżbieta Holec 6 miesięcy temu

   Przykro mi również, że nie zna się ortografii języka polskiego i, że w jednym zdaniu jest tyle wulgaryzmów.

 • Katarzyna Winter
  Katarzyna Winter 6 miesięcy temu +1

  Ale bzdury. Byle napaść na kościół i zrobić sensację z kłamstw. Straszne.

 • LENA
  LENA 6 miesięcy temu +1

  Szukanie sensacji przez krzykliwy tytuł!!! BEZNADZIEJA!!!!

 • Emma Wolińska
  Emma Wolińska 6 miesięcy temu

  mogła przejść na dietę Gersona..

 • Karaoke Kanał 3K
  Karaoke Kanał 3K 6 miesięcy temu

  Ten kanał to to samo co oszołom Jackowski zięcia i kupę materiału pisanego ,większość znana już z TV, dodają jakiś byle jaki smaczek który nie wnosi nic do sprawy, zrobić film liczy się oglądalność. dziadostwo

 • Zuzia Zuzia
  Zuzia Zuzia 6 miesięcy temu +1

  Co za beznadziejne bzdury, kościół katolicki nie zabrania kremacji, poza tym nawet gdyby tak było miała by do tego prawo,bo nie była katoliczką,podobnie ma się sprawa z ostatnim namaszczeniem, to tylko i wyłączne sprawa Kory i jej rodziny,a katolikom i innym religiom nic do tego.Umiała bronić swoich poglądów i hołd jej za to.

 • katarzyna kelly
  katarzyna kelly 6 miesięcy temu

  20.10.2012, 23:20 OREDZIE P.JEZUSA
  - MILIARDY DUSZ
  które są już w piekle to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie w trakcie swojego życia
  Moja szczerze umiłowana córko, zeszłej nocy pozwoliłem, abyś doświadczyła tej wizji po to, by wzmocnić twoją duchowość i aby pokazać ci Prawdę o życiu po śmierci.
  W ciągu pierwszych godzin po śmierci szatan wysyła swoje demony, aby kusiły dusze - nawet na tym etapie.
  On kusi je, aby odrzuciły stan Czyśćca. On robi to samo tym, którzy umarli w stanie łaski, a którzy są przeznaczeni do Nieba.
  Pokazałem ci szybkość z jaką dusze zanurzają się w piekle i przerażające prześladowania przed jakimi stają, aby ostrzec tych, którzy nie wierzą, że ono istnieje.
  Są tam już miliardy dusz i tak wielu tam wchodzi w każdej sekundzie, że postrzegasz to jak deszcz spadających gwiazd, jak burza gradowa spadająca do jeziora ognia.
  Pokazałem ci także szok i radość na twarzach tych dusz, kiedy zostają one wyrwane w ostatniej chwili i uratowane. To za sprawą przyjęcia cierpienia przez ofiarne dusze, dla ocalenia takich dusz od piekła.
  Najpierw widziałaś przerażenie, a potem strach na ich twarzach, gdy zaświtała im Prawda o ich ostatecznym miejscu spoczynku. Potem pokazano ci radość na ich twarzach, gdy uświadomiły sobie, że zostały oszczędzone.
  Miliardy dusz, które są już w piekle to ci, którzy zuchwale odrzucili Mnie w trakcie swojego życia. Wielu z nich było mądrymi, inteligentnymi ludźmi na wpływowych stanowiskach na świecie, którzy zadali sobie wiele trudu, aby zapewnić, aby Słowo Boże nie zostało usłyszane.
  Wielu było odpowiedzialnych za zlecanie zabójstw tysięcy niewinnych ludzi. Wykonywali egzekucje na dzieciach Bożych bez odrobiny skruchy w swoich sercach. Dopuszczali się ohydnych aktów, obejmujących seksualne perwersje, które obrażają Boga i którymi On się brzydzi.
  Wielu spowodowało prześladowania Kościołów Boga przez świeckie działania, a w niektórych przypadkach przyłączyli się do wroga odprawiając czarne msze, gdzie oddawali pokłon bestii.
  Są to dusze, które ocalasz, Moja córko.
  Osoby z poczerniałymi duszami i kamiennymi sercami.
  W Piekle jest dziesięć razy więcej dusz niż w Czyśćcu. Miliardy dusz w Piekle, wszystkie na różnych poziomach, przewyższają liczebnie te, które w są Niebie, trzydzieści trzy przypadają na każdą jedną duszę w Niebie.
  +++
  Nie jest łatwo pójść do Nieba, musicie się mocno poświęcić, aby przygotować wasze dusze do wejścia przez jego bramy.
  +++
  Jest to czas Prawdy.
  Prawda nie zawsze jest przyjemna, ale konieczne jest, aby wszystkie dzieci Boże ją zrozumiały.
  Moje Miłosierdzie jest jednak wielkie. Kiedy będziecie prosić o nie dla siebie, wasze modlitwy zostaną wysłuchane. Kiedy będziecie prosić za inne dusze, aby zostały zbawione, zwłaszcza w chwili śmierci, wasze wołanie zostanie wysłuchane. Jeśli nie będziecie prosić o Moje Miłosierdzie, nie będzie mogło być udzielone.
  W czasie Ostrzeżenia, Moje Miłosierdzie zostanie wylane na całą ziemię. Wtedy musicie prosić Mnie o Moje Wielkie Miłosierdzie, aby was chronić.
  Ci, którzy odrzucą Moje Miłosierdzie, uczynią to ze swojej własnej woli.
  Moje Miłosierdzie jest obfite, a jednak tak niewielu o nie prosi.
  Wasz Jezus

 • Ka N
  Ka N 6 miesięcy temu +1

  Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz - nie wiem o co chodzi....i do czego ma to nawiązywać. Teraz co 3 osoba życzy sobie jako ostatnią wole zostać skremowanym.

 • Maria Magdalena
  Maria Magdalena 6 miesięcy temu +1

  Straszna to rzecz napuszczać swoich na swoich! Katolikom nie jest obojętne zbawienie bliźnich, ale każdy jest wolny i postępuje wg. własnej woli. Bzdur większych nie słyszałam, że katolicy oburzeni... nic na siłę! Tolerancja w jedna stronę, resztę zniszczyć, wyśmiać, poniżyć... Życzę więcej rozumy, podobno orzechy włoskie pomagają!

 • Elżbieta Dudzińska
  Elżbieta Dudzińska 6 miesięcy temu

  Opowieść o dr.Gojdziu nieadekwatna do tytułu!

 • Lucyna Mat
  Lucyna Mat 6 miesięcy temu

  Proszę pisac w swoim imieniu.Jestem katoliczka i nie jestem oburzona."Z prochu powstaleś i w proch się obrócisz".Gdyby autor kanału bywał na pogrzebach wiedzialby ,ze coraz czesciej stosowana jest praktyka kremacji wsrod katolików równiez.Kościól nie ma nic przeciwko temu.Pogrzeb z urną nie tylko musi być pogrzebem świeckim, może również odbywać się w z ceremonialem religijnym.Nasze życie i nasz wybór co do pochówku, proszę o więcej tolerancji i mniej manipulowania

  • Janusz Szczesny
   Janusz Szczesny 6 miesięcy temu

   Lucyna Mat ...no przecież napisałem że tobie WSIO RAWNO! i obojętnie KTO? - KAWO? - moja piękna GENDER TRENDY LGBT komunistyczna katoliczko podszywająca sie pod Pana Boga...

  • Lucyna Mat
   Lucyna Mat 6 miesięcy temu

   Ha, mnie nawet nie przeszkadza ze ktoś jest buddystą lub ateistą.Przeszkadzają mi za to fanatycy Pozdrawiam i kończe tę bezsensowna wymianę zdań.Janusz Szczesny

  • Janusz Szczesny
   Janusz Szczesny 6 miesięcy temu

   Lucyna Mat tobie nawet NIE PRZESZKADZA że księdza TU NIE MA! ! ! ...TAK się wam pokickalo w głowach z tą WOLNA WOLA i posznowaniem wolności, BYLE ktoś był na ŚWIECZNIKU to od razu "bóg"
   To dotyczy też "KSIĘŻY" oni nawet "WIERZĄCEGO" zbrodniarza Jaruzelskiego odprowadzali ....a tu KORY rodzina nawet dutków POżałowała...
   Taką widać twoja "wiara" gdzie -"wsio rawno i nie ważne KTO KAWO"!

  • Lucyna Mat
   Lucyna Mat 6 miesięcy temu

   Ty oczywiscie Janusz Szczesny posiadłes taka wiedzę co Panu Bogu jest miłe.Polecam zapoznać się z lekturami dotyczacymi stanowiska Koscioła i Watykanu w sprawie pochówku i kremacji .

  • Elżbieta Holec
   Elżbieta Holec 6 miesięcy temu

   Ależ autor ma w głebikim poważaniu religię katolicką i katolików i chodzi tylko o to, aby oczernić Kościół Katolicki i Katolików nie mając zielonego pojęcia co ta religia głosi. Bardzo niewiarygodny jest ten filmik i jego autor.

 • ewa kowalska
  ewa kowalska 6 miesięcy temu

  te schorzenia sie leczy..i co?

 • klaus Maus
  klaus Maus 6 miesięcy temu +2

  Nie nam oceniać i mówić o zbawieniu, poza tym to my podejmujemy decyzję czy chcemy być skremowani i taka była też wola Kory jak sądzę, nie ona pierwsza i nie ostatnia. Ludzie dajcie odetchnąć rodzinie oni przechodzą teraz ciężkie chwile.

 • Agnes Es
  Agnes Es 6 miesięcy temu +4

  Co za bzdury!

 • Zbigniew Rutkowski
  Zbigniew Rutkowski 6 miesięcy temu

  Oi pejsaci!! Pierdolicie aż sperma cieknie z niby mózgu! KTO ZAPŁACZE PO PUSZCZALSKIEJ?- DZIECKO Z KOCHANKIEM

 • Piotr Kowalski
  Piotr Kowalski 6 miesięcy temu +2

  GWIAZDA....TY czasami wylaczasz kompa by odpoczal? :-)

  • Dyonizy Kalinowski
   Dyonizy Kalinowski 6 miesięcy temu

   Piotr Kowalski )

  • Anna Stempien
   Anna Stempien 6 miesięcy temu

   Ty ciemny Narodzie z Prochów Powstałes i w Proch się Obrucisz tak jest napisane w PIŚMIE ŚWIĘTYM dla ciemnych to chodzi o palenie zwłok to jest bardziej chumanitarne nizli ciało do ziemi i tak robaki zjedzą

 • Lucja B
  Lucja B 6 miesięcy temu +10

  Tez chce być skremowana i pogrzeb świecki jak mówią ..tak jak piknik ma być fajnie i milo.

 • Jureczek Gobo
  Jureczek Gobo 6 miesięcy temu +5

  Podobno katolicy zjadają zmarłych i wzburzyło ich to marnotrawstwo?

 • Zbig Wit
  Zbig Wit 6 miesięcy temu +1

  A ludzie zamordowani lub zgineli w wypatku to oni tez nie beda zbawieni smichu warte smiechu warte opowiesci kto bedzie zbawiony a kto nie nikt nie wie co bedzie taka prawda rodzimy sie aby umrzeć tak jest bylo i bedzie

 • gamer 12
  gamer 12 6 miesięcy temu +4

  Dajcie spokuj osobie zmarłej

 • Basiaa M
  Basiaa M 6 miesięcy temu +4

  Zgadzam sie z wypowiedzią p.Krysi nie juz nie wypisują i nie puszczają głupawych wypowiedzi i filmików dajcie rodzinie w spokoju przeżywac żałobe każdy ma prawo.Ja też byłam na paru pogrzebach gdzie była kremacja i nikogo to nie dziwiło ksiądz odprawił pogrzeb aw przypadku Kory wszystkich wszystko bo!i a dlaczego po co ludzie zajmijcie sie soba wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga on jest wszedzie .

 • Mirosława Gałązka
  Mirosława Gałązka 6 miesięcy temu +14

  Piękna postać. Piękne pożegnanie. Nie sądzę, żeby mądra rodzina przejmowała się opiniami "niektórych katolików".
  Niechże myślą o własnym zbawieniu i nie wyręczają w decyzji Boga.

  • Jola P
   Jola P 6 miesięcy temu +2

   A co znowu problem bo kościół kościelni ci co robią trumny i cmentarz nie zarobi tyle co trzeba więc w czym problem każdy ma prawo do decyzji co po śmierci należy zrobić z jego ciałem ja też chciałabym być skrępowana aby żyć a nie żeby mnie robaki żarły

 • Edyta Hinc
  Edyta Hinc 6 miesięcy temu

  Jeeny.Co mnie to obchodzi.Co to mało tragedii na świecie jest.Nikt nie ma lekko.Religia słońca i wiatru.Zaraz padnę ze śmiechu.Każdy boi się śmierci bo nie wie co z nim będzie potem.Kora krytykowała wszystkich jak żyła.Nie lubiłam jej specjalnie.Nie rozumiem tej glorii wokół jej osoby.Mierna artystka mająca się za kogoś lepszego i mająca dziwaczne poglądy.A jej życie cóż.Może i traumę miała nie mnie to oceniać.Każdy wierzy w co chce.Rak to cierpienie napewno duże ale wielu artystów umiera na raka i nie ma takiego szumu.

 • Grazyna Jazwiec
  Grazyna Jazwiec 6 miesięcy temu +5

  to jeszcze istnieja takie organizacjie jak kosciol ?

  • Janusz Szczesny
   Janusz Szczesny 6 miesięcy temu

   Grazyna Jazwiec NO! ...i widzę -"zatkało cacao"

  • Janusz Szczesny
   Janusz Szczesny 6 miesięcy temu

   Grazyna Jazwiec ...a z CZYM?😃😊😃 😉

  • Grazyna Jazwiec
   Grazyna Jazwiec 6 miesięcy temu

   Janusz Szczesny super mi z tym

  • Janusz Szczesny
   Janusz Szczesny 6 miesięcy temu

   Grazyna Jazwiec O! następna GRAŻYNKA z Księżyca!

 • ba-ra-rira
  ba-ra-rira 6 miesięcy temu +11

  BADANIA ROBILI ,KIEDY I KTO ? ILU KATOLIKÓW ?

 • Babcia Grace
  Babcia Grace 6 miesięcy temu +8

  Dziwne stwierdzenie, ze Katolicy wzburzeni I ze nie bedzie zbawiona! Ja nie jestem Katoliczka, ale Chrzescijanka! W/g Biblii zbawienie mamy jak sie rodzimy! Tylko musimy je utrzymac! Nie kazdemu to sie udaje! Ale nie ma to nic wspolnego z pogrzebem. Z prochu powstales, .........Wyrazy wspolczucia dla Rodziny. Wielka Strata.

 • jar
  jar 6 miesięcy temu +2

  Film się ukazał prę godzin wcześniej, napisałem komentarz, ale on się nie spodobał moderatorom więc go wycofali i puścili ponownie. BRAWO CENZORZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Pani Krysia
  Pani Krysia 6 miesięcy temu +32

  NIE WIEM DLACZEGO PISZE AUTOR KANAŁU, ŻE KATOLICY WZBURZENI ???PO CO TE MANUPULACJE ORZY TAKIEJ OKAZJI ??? POGRZEB TO NIE TEMAT DO DEWAGACJI ! CO NA TYM KANALE TO STANDARD !!! JA JESTEM KATOLICZKA I NIE JESTEM ANI OBURZONA ANI ZDZIWIONA !!! TAKĄ PODJĘLI DECYZJĘ I ICH SPRAWA ! KOŚCIÓŁ KATOLICKI OD DAWNA UCZESTNICZY W TAKICH POTRZEBACH, GDZIE CZŁOWIEK JEST SKREMOWANY I NIE JEST TO RZECZ NIESPOTYKANA A OSTATNIO BARDZO CZĘSTO! BYŁAM NA KILKU TAKICH POGRZEBACH Z UDZIAŁEM KSIĘDZA ZE MSZA ITD! TO JUŻ CODZIENNOŚĆ! KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNYCH DECYZJI !!! OSOBIŚCIE UWAŻAM, ŻE BYŁA TO PIĘKNA CHOĆ SMUTNA UROCZYSTOŚĆ POGRZEBOWA KORY😢NIECH GDZIEKOLWIEK JEST JUŻ ZAZNA SPOKOJU I WIECZNEGO SZCZĘŚCIA ❤

  • Pani Krysia
   Pani Krysia 6 miesięcy temu

   OTP Y4SU0 Po pierwsze nie kurwa huju !!! Po drugie wzajemnie !!!😍

  • OTP Y4SU0
   OTP Y4SU0 6 miesięcy temu

   Pani Krysia po chuj z tym capsem piszesz tempa dzido? Kurwa takim jak ty to tylko dostęp do internetu zabrać.ps zdechnij na raka mózgu

  • Pani Krysia
   Pani Krysia 6 miesięcy temu

   adam adamczyk Bardzo Ci dziękuję za miłe słowa! ❤To fajnie przeczytać komentarz osoby,która ma coś merytorycznego do powiedzenia, a nie zwykłe farmazony ! Dziękuję i wzajemnie! 🙋😀❤🍀🌹💋

  • Pani Krysia
   Pani Krysia 6 miesięcy temu

   Janusz Szczesny Obraziłes mnie mówiąc w sposób szyderczy że taka ze mnie typowa katoliczka amen!!! Masz coś do kościoła katolickiego ??? Możesz być ateista lub innej wiary ,ale nie wytykaj tego innym!!! Jestem katoliczka ze wszystkimi tego aspektami ,ale do głowy by mi nie przyszło nabijać się ze znajomych ,którzy wyznaja inne poglądy! A mam takich przyjaciół! !! A mnie dziwi jak ludzie na szczęście niewiele ich jest mówią pogardliwie o katolikach jak :mochery,katole,dewoty , weź różaniec do łapy i módl się, do kościoła itp itd !!! To mnie obraża! !! Bo jest wolność wyznaniowa !!! Każdy może wierzyć w to co chce ! Nawet w czarnego luda !!! Powiedziałam że każdy może mieć swoje zdanie w tym temacie ! Ty też! Więc nie powtarzaj się, sugerując mi że ci je odbieram ! Czytaj uważnie i ze zrozumieniem.Ponadto nie wiem dlaczego mi wspolczujesz ??? Nic nie napisałam abys to musiał czynić! Odczytalam to jako kolejną obraze lub przytyk osobisty !Ja Bogu dzięki nie potrzebuję tego przynajmniej na razie ! Moje życie jest udane pod każdym względem, właśnie dzięki mojej wierze . Ale żadne z tych epitetów kierowanych w stronę "katoli " mnie nie dotyczą! Po prostu tak mnie wychowano i żyje w każdym w zgodzie !!! To pomaga. Dziękuję za te twoje "dziwne " porady ale nie skorzystam bo nie mam takiej potrzeby !Ale Tobie szczerze życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego !Pozdrawiam i oby twoje życie było lepsze niż dotychczasowe ,jeżeli masz jakieś problemy !🙋❤🍀😀

  • katarzyna kelly
   katarzyna kelly 6 miesięcy temu

   PANI KRYSTYNA....taka z p.katoliczka ,ze p...wszystko jedno...smutne.Walka o dusze i blizniego, zeby nie poszedl na potepienia jest pani i kazdego z nas obowiazkiem...z tego tez P.Bog pania....rozliczy ,katoliczka tylko z nazwy....plclip.com/video/w09aohoumfy/wideo.html