Tap to unmute

Ile wydałam przez cały dzień 💸

Udostępnij
Umieść na stronie

Komentarze • 586

  • Koprolity
    Koprolity Miesiąc temu +1074

    W tak eleganckim stroju to można iść nawet do kościoła.

  • Fifol
    Fifol Miesiąc temu +287

    A ja się zastanawiam czy w Biedronce wydać dyszkę na śniadanie....

    • gucio
      gucio 18 dni temu +4

      ​@slightlychaoticgirl on nie wie co to życie jak mama daje kasę to nie wie

    • slightlychaoticgirl
      slightlychaoticgirl 24 dni temu +11

      ​@Havok to nie jest bycie biedakiem, tylko przeciętnym obywatelem z mieszkaniem, za które trzeba płacić, z rachunkami, i z obliczem "naprawić samochód czy iść do dentysty"

    • RAwraw
      RAwraw Miesiąc temu +8

      Ktoś normalny nawet jak zarabia 20k miesięcznie to nie będzie w tak głupi sposób wydawał.

    • Havok
      Havok Miesiąc temu

      Nie każdy jest biedakiem 😢

    • Truskaffka
      Truskaffka Miesiąc temu +5

      Jak wydasz te dyszke: a moze oddam to mnie za duzo kosztowalo

  • monikamondeo321
    monikamondeo321 Miesiąc temu +208

    pięknie dziś wyglądasz . jak zawsze 💜

  • DAMIĄ FM
    DAMIĄ FM Miesiąc temu +87

    Trzeba było jeszcze zatankować do pełna i zapłacić rachunki. Dopiero byłoby czym szpanować

    • WinterCatGames
      WinterCatGames Miesiąc temu +2

      Bo wynagrodzenie influensera to co najmniej 10k/mies

  • motyl452
    motyl452 Miesiąc temu +6

    Ta dieta pudełkowa to jednak jest strasznie droga

  • Gabri
    Gabri Miesiąc temu +25

    Wybrałaś najdroższy dzień? 😄

  • bednvrczyk
    bednvrczyk Miesiąc temu +15

    kurwa filizanka kawy warta wiecej niz cale opakowanie

  • Dominika
    Dominika Miesiąc temu +17

    uwielbiam te pianki pięknie pachną i są bardzo delikatne dla skóry

  • 💗-Mills Sanusiowa-💗
    💗-Mills Sanusiowa-💗 Miesiąc temu +98

    Uwielbiam twoje filmy dusiu zawsze poprawiaja mi humor
    Edit 1 dzięki za tele like (83) to mój rekord

    • Kasia
      Kasia Miesiąc temu +8

      ​@game szymona Nie słyszałeś tego co mówiła na począku? xd

    • game szymona
      game szymona Miesiąc temu +2

      9600zł miesięcznie

  • Kate B.
    Kate B. Miesiąc temu +25

    Ale piękne paznokcie😍

  • U🖤l🤍a
    U🖤l🤍a Miesiąc temu +5

    Polecam tą piankę pod prysznic jest super ja ostatnio kupiłam już 10 opakowanie

  • piotrek_ożóg_
    piotrek_ożóg_ Miesiąc temu +4

    ja mający 40pln na tydzień:

  • Świat Według Przemka
    Świat Według Przemka Miesiąc temu +5

    W takim stroju Harrego Pottera możesz spokojnie iść w nim do Biedry na zakupy lub do galerii XDDDDD

  • Karina Anna Karina Anna
    Karina Anna Karina Anna Miesiąc temu +26

    Ta pianka w żelu z isany jest super! Pachnie jak nivea, zabrałam go na obóz i guess what koleżanki mi złużyły bo taki super, zemściłam się używając ich żele do mycia😉

  • kurdulka
    kurdulka 23 dni temu +3

    Zamiast posłuchać nowego podcastu oglądam czyjś całodzienny wydatek - cofam się w rozwoju.

  • sofix_
    sofix_ Miesiąc temu +3

    Dusiu, kupiłam ten sam strój Harry’go Pottera i był strasznie złej jakości miał materiał cienki, prześwitujący. (Zero hejtu) Poza tym ślicznie wyglądasz. ❤

  • Liliana Kucypera
    Liliana Kucypera Miesiąc temu +3

    tą pianka z lamą jest genialna moja ulubiona

  • StachuToZiomal
    StachuToZiomal Miesiąc temu +4

    kurwa 96 zł za jedzenie? mi tyle wyjdzie w 2 tygodnie a nie w jeden dzień XD

  • Fanka Sanah💜
    Fanka Sanah💜 13 dni temu

    Bardzo poświęcasz się na kanale bo kupiłaś drogi strój Harego Pottera który jest drogi bo chciałaś nagrać filmiki (które są świetne) 💖

  • kpecak
    kpecak Miesiąc temu +138

    Jakie to kurwa słodkie. Rozpierdalanie pieniędzy na pociechę małolatom, których starych nie stać na takie wydatki.

    • Czaria Dapla
      Czaria Dapla 22 dni temu

      ​@kpecak Ada nagrywa też dla osób starzych, w swoich filmikach często uświadamia młodzieży, że życie nigdy nie jest idealne i nie wygląda tak jak na kameze.

    • hanna
      hanna 25 dni temu

      ​@Marcel Pe w tym wieku zajmuj sie rodzina nie internetem

    • hanna
      hanna 25 dni temu

      ​@kpecak nie wypowiadaj sie na temat dzieciakow kiedy sam nim nie jestes

    • Marcel Pe
      Marcel Pe Miesiąc temu +1

      W tym wieku to już pewnie ma stałych sponsorów ;)

    • Pingwinekspidsrmana
      Pingwinekspidsrmana Miesiąc temu +5

      Boomerskie pierdolenie

  • Czarownica z ciemnego boru..

    Nie ma za co Dusia😋cała przyjemność po naszej stronie😁😘

  • # I.S.M.
    # I.S.M. Miesiąc temu +8

    Nie mogę się doczekać o co chodzi z strojem Harry'ego Pottera!
    Ps. Wyglądasz cudownie 💚

  • Aga Adamczyk
    Aga Adamczyk Miesiąc temu +1

    Bardzo ładnie wyglądasz❤️❤️❤️

  • meroina
    meroina Miesiąc temu +57

    Dieta pudełkowa. Największy szmelc :) najlepiej samemu coś przygotować :)

    • Zagubiona w świecie
      Zagubiona w świecie 23 dni temu +1

      @xyz wystarczy mieć czteroosobową rodzine :)

    • bossy szef
      bossy szef Miesiąc temu +1

      No ale koleżanka z filmu to królowa i sama przecież sobie nie zrobi

    • Bershie
      Bershie Miesiąc temu

      @xyz "w zaokrągleniu mówię" ;)))

    • Bershie
      Bershie Miesiąc temu

      @Marcin Stojek spoko jutro prześlę

    • Bershie
      Bershie Miesiąc temu

      @xyz miesięcznie mam 1000zl, tygodniowo jakieś 350zl bo 7 dni po 50zl (+-)

  • Ziemniak🤌
    Ziemniak🤌 Miesiąc temu +5

    Dlaczego nie mogłaś zrobić normalny dzień tylko taki jakby specjalny a nie taki standardowy bo tak naprawdę nie pokazałaś ile mniej więcej wydałaś bo w sumie byłam ciekawa

    • jvcob
      jvcob Miesiąc temu +1

      no siedząc w domu to by wydała tylko 96 za tą swoją dietę pudełkową xd

    • Ktoś
      Ktoś Miesiąc temu +3

      to sobie odejmij niektorr rzeczy

  • Ahmed El-jadd
    Ahmed El-jadd Miesiąc temu +2

    A ja 100 to muszę mieć na 2.5 tygodnia (wliczając bilety) .... 🙄 Tak to jest jak się szuka pracy i żyje z oszczędności 😖

  • Nadzieja_ART
    Nadzieja_ART 24 dni temu +1

    Gdybyś kupowała dietę pudełkową cały rok wydałabyś 37632 zł a przez 5 lat wydałabyś 188160

  • ★MATYLDOWO★
    ★MATYLDOWO★ 9 dni temu

    "JA TO HARWARDU NIE KONCZYLAM" tylko ikony pamiętają XDD

  • Magdalena Średniawa
    Magdalena Średniawa Miesiąc temu +4

    Jakbym miała to mnożyć to wyszło że nawet tyłu pieniędzy nie mam 😂

  • Damian Czupryn
    Damian Czupryn Miesiąc temu +4

    Catering za 100 i fajna promka na waciki 40 groszy w kieszeni

  • Marcel Kliszewski
    Marcel Kliszewski Miesiąc temu +4

    Trochę poszło Pani kasy. Ja czasami tak mam, że ok. 100 zł. dziennie wydaję, a czasami w ogóle nic nie wydam w danym dniu. Staram się jednak obecnie oszczędzać.

  • Afek Af
    Afek Af Miesiąc temu +1

    Ja bardzo polecam te pianki z Rossmanna. Są miłe dla ciała fajnie się nimi myje a ta pianka z lamami wolno się kończy więc...

  • Zuza Fruzia
    Zuza Fruzia Miesiąc temu

    Nowy film ! W stroju z Harrego Pottera mówisz jestem bardzo ciekawa ❤

  • wierna fanka rembolka🥰

    Wiecej takich filmow nagrywaj,proszé çíē bârdzö💚

  • Kacper Nowak
    Kacper Nowak Miesiąc temu +1

    Ładnie wyglądasz 😊☺

  • Army girl
    Army girl Miesiąc temu +1

    Polecam jedzenie pudełkowe "Kukuła" mega dobre 💗

  • Alicja Dziesińska
    Alicja Dziesińska Miesiąc temu +1

    Piękny strój

  • Krysia Rodak
    Krysia Rodak Miesiąc temu

    Mogłabyś pokazać jak wyglądasz w stroju Harrego Pottera? ❤️

  • Karolina Stenka
    Karolina Stenka Miesiąc temu

    Polecam tom piankę jest super

  • Pan Bianco
    Pan Bianco Miesiąc temu

    Kit z tymi filmikami, ale Ty za każdym razem wyglądasz coraz lepiej. Ogiñ

  • Matt
    Matt Miesiąc temu +10

    Jezu tyle mnie nie było w Polsce ze jak zobaczyłem kinderki za 6 zł to się za głowę złapałem 😨😨

    • anonymous
      anonymous Miesiąc temu +2

      W rossmannie drożej, w biedronce chyba 5 zł kosztują bez promocji

    • furious_unicorn 0
      furious_unicorn 0 Miesiąc temu +2

      wróciłam po pół roku do polski z NL, siedzę tu miesiąc a mnie głowa boli od tych cen za kazdym razem jak jestem w sklepie. Kinderki wcale nie takie drogie

  • Mili _222🇺🇦
    Mili _222🇺🇦 Miesiąc temu +2

    No hej! Potterhad, fcale się nie śmieje to ma swag!!! 💕

  • Filip Kruczek
    Filip Kruczek Miesiąc temu +60

    Sam start 96 złotych jest przerażający XD

    • 🕊𝕃𝕖𝕠𝕟𝕎𝕖𝕖𝕕'𝕤🕊
      🕊𝕃𝕖𝕠𝕟𝕎𝕖𝕖𝕕'𝕤🕊 Miesiąc temu

      @Agata Laksa to co to jest? Obiady u fukiera?

    • dosia1410
      dosia1410 Miesiąc temu

      ​@wiolla U mnie dziecko w szkole ma jedno danie za 9 zł, w tamtym roku było to 7 zł... Tragedia 🙈

    • Lia
      Lia Miesiąc temu

      Jak na catering to mega drogo. Ja place 50 zł plus 7zl dostawa 🤨🤨😟

  • Pogoqentyh
    Pogoqentyh Miesiąc temu

    ale jesteś odważna

  • Grzegorz Sikorski
    Grzegorz Sikorski Miesiąc temu

    Lol pięknie wyglądasz ale jeszcze piękniej w filmach bez tych dziwnych przeróbek pozdrowienia dla was

  • Michał Ken
    Michał Ken Miesiąc temu +1

    Jaka droga kawa

  • zuziaxtocaboca
    zuziaxtocaboca Miesiąc temu +1

    Ja też używam tych pianek

  • sokix
    sokix Miesiąc temu +1

    Dziki trener byłby dumny

  • Ever XD
    Ever XD Miesiąc temu +1

    Jak j tyle w dzień nie zarabiam :c

  • Ola
    Ola Miesiąc temu

    Jaki to catering?🙂

  • grzegorz wyszyński
    grzegorz wyszyński Miesiąc temu

    Mega ładna bluzka ♥️👍

  • Hanna Wachalska
    Hanna Wachalska Miesiąc temu +3

    tak sie sklada ze niedawno obejrzalam PIERWSZY RAZ Harrego Pottera i bardzo mi sie podobalo💖💗💖💗

  • regina patelczyk
    regina patelczyk 21 dzień temu

    9928,37 za cały miesiąc 🥰

  • bambi
    bambi Miesiąc temu

    Ja mam tom lame i jest świetna

  • Marcinus Minecraft
    Marcinus Minecraft Miesiąc temu

    320zł ▪︎ 31.około 9600 + 10 k bo czasem wydaje więcej czyli miesięcznie 106k

  • Filip Boczkowski
    Filip Boczkowski Miesiąc temu

    Miesięcznie 9.600

  • w
    w Miesiąc temu

    Miesięcznie 5195.75

  • Caballo de pontevedra
    Caballo de pontevedra Miesiąc temu

    Fascynujące

  • MikiSport
    MikiSport Miesiąc temu +1

    spoko, idę pomnożyć przez 30

  • Ewa Woroniec
    Ewa Woroniec Miesiąc temu +1

    Dusia zrobisz więcej takich filmików? Bardzo mi się podobają😊

  • Alicja Ślizewska
    Alicja Ślizewska Miesiąc temu

    320 zł i 27 gr.

  • Werka_Werkas
    Werka_Werkas Miesiąc temu

    Mam tą piankę z rosmana z lamami( jest super)

  • Agata Wiśniewska
    Agata Wiśniewska Miesiąc temu

    A propos jak sprawic by włosy wygladały sprezyscie

  • xXsistersXx bsp
    xXsistersXx bsp Miesiąc temu

    Kocham herbatę ealy Grey

  • Wichura99
    Wichura99 Miesiąc temu

    9.600zł miesięcznie

  • Kuba93
    Kuba93 Miesiąc temu +2

    Tak poza tematem. Sieciówk pięknie urabiają sobie ludzi. Nie dość że walą w nich grubymi marżami, to nawet kasjerów nie potrzebują zatrudniać

  • Agata Wiśniewska
    Agata Wiśniewska Miesiąc temu +1

    Kawa 15 zł masakra

  • Cenzirek
    Cenzirek Miesiąc temu

    Ojojoj przez mies. Wydajesz prawie 10k?

  • Ma1nka
    Ma1nka Miesiąc temu +15

    12 zł za piankę z isany? W niemczech kupuję je za 85 centów, przerażają mnie te ceny 😂😂

    • yt premium
      yt premium Miesiąc temu

      Co nie polska dla polakow

    • HS
      HS Miesiąc temu

      @Zenon Zenkowski Jasne, że w Niemczech ceny też idą do góry, tak jak wszędzie. Owoce i warzywa również bywają tańsze niż w Polsce.

    • Zenon Zenkowski
      Zenon Zenkowski Miesiąc temu +1

      @HS u szwabo też ceny idą w górę tam zawsze chemia i słodycze były w dobrej cenie i tyle

    • Marcin
      Marcin Miesiąc temu

      Nikt nie pytał

    • HS
      HS Miesiąc temu +2

      W ogóle w Niemczech teraz dużo rzeczy jest już tańszych niż w Polsce.

  • Grzegorz Kaim
    Grzegorz Kaim Miesiąc temu

    Jesteś zajebista...

  • pimpek
    pimpek Miesiąc temu

    ten filtr na poczatku💀💀💀💀

  • Oliwia Długokińska
    Oliwia Długokińska 14 dni temu

    Uwielbiam cię 🥰

  • UwU
    UwU Miesiąc temu +2

    Moja mama wydaje mniej więcej tyle na zakupy :(

  • Zako Gaming
    Zako Gaming Miesiąc temu +1

    320x30x12=115 200zl

  • KLM
    KLM 21 dzień temu

    ~9k na miesiąc

  • Ala Cap
    Ala Cap Miesiąc temu +3

    Mam taką prośbę. Jestem Twoją wielką fanką. W piątek mam 11 urodziny, i mam pytanie czy mogłabyś mnie pozdrowić na najbliższym odcinku?
    PS piszę z telefonu mamy. I mam na imię Matylda. Pozdrawiam ciepło Gacusia i Patryka❤

  • Yuna Shin
    Yuna Shin Miesiąc temu

    No wiadomo żeby nie mnożyć bo codziennie ci się te rzeczy z Rossmana nie kończą

  • Maja Bebeć
    Maja Bebeć 23 dni temu

    Caly Miesiac 221,09 Zl

  • Malicebula
    Malicebula Miesiąc temu

    To wychodzi 9608 zł na miesiąc hehe

  • Auri Rzemieniewska
    Auri Rzemieniewska Miesiąc temu

    Ja nie mogę pomnożyłem to tak żeby wyszło ile wydajesz na podstawie tego rocznie i wyszło mi tyle 155 297,3

  • Veritas Aequitas Honoris
    Veritas Aequitas Honoris Miesiąc temu

    Po takim czymś człowiek ma ochotę uściskać swoją obecna dziewczynę, albo zagadać do byłej (jak nie ma)... Bo jakby następna miała być taka... to DAAAAMN...

  • kosmicki79
    kosmicki79 Miesiąc temu

    Ale po prostu jest Rich i goszka

  • Ola Kksku
    Ola Kksku Miesiąc temu +1

    Prawie 10 tys na miesiac

  • Aneta Dąbrowska
    Aneta Dąbrowska Miesiąc temu

    Nie mnożyć potem tego przez 30 ... no cóż .... Ja pomnożyłam:> 9 000

  • Daniel Ciepły
    Daniel Ciepły Miesiąc temu

    Jaka dieta taka dziewczyna, pudełkową :)

  • c_i_e_l_a777
    c_i_e_l_a777 Miesiąc temu

    320 x 30 =9600zł na miesiąc nie ma za co
    Ewentualnie (bez stroju) :
    190 x 30 = 5700 zł

  • Sup Supri
    Sup Supri Miesiąc temu

    Tsa poziom yt zarabiający w pl be like:

  • Ma Gic
    Ma Gic Miesiąc temu

    Piękne kocham 💞💞

  • SloiQ
    SloiQ Miesiąc temu +2

    ba miesiąc wydajesz 9600 zł 👌🏻

  • Artur_przyszykuj_kadzidło

    Ale ona jest piękna chciał bym tak wyglądać❤😮😢

  • terrorKce
    terrorKce Miesiąc temu

    ja na samo paliwo tyle wydaje

  • PE4SON
    PE4SON Miesiąc temu

    Diety pudełkowe są ze zwyczaju na miesiąc i już można śmiało przez 30 dni mnożyć

  • Tomasz Idec
    Tomasz Idec Miesiąc temu

    Super szon. Typowa wymen!

  • UvU 00 💙💛
    UvU 00 💙💛 Miesiąc temu

    Matko jaka ty jesteś piękna

  • Elon Musk
    Elon Musk Miesiąc temu

    Hmmm mnożąc to przez 30 wychodzi 9608,1 zł czyli po roku wychodzi (chyba) 116 898,55 zł (a to już bardzo dużo)dodatkowo dybyś np: dziennie odkładała 20 zł to po roku miała byś 7300,Po 2 latach jest to 14 600 (po 3 jest to 21 900) a te 14 600 to wystarczająco aby kupić sobie (obecnie) najnowszego Iphone (mam nadzieje że obliczenia są dobre)

  • @przemek pro
    @przemek pro Miesiąc temu

    Wydałaś ogólnie 9600 8 zł i 10 gr bo to pomnożyłem na miesiąc

  • Ploik Team
    Ploik Team Miesiąc temu

    9600 na miesiąc

  • Paweł Olszewski
    Paweł Olszewski Miesiąc temu

    rocznie wydaje 117 tysięcy

  • Laurka
    Laurka Miesiąc temu

    Kocham earl grey

  • Nadia Game
    Nadia Game Miesiąc temu

    Około 9tyś miesięcznie wiem że pewnie to nie prawdziwa ile wydajesz ale musiałam namówiłam