Powinniśmy przejść dwie kwarantanny

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Zapraszam wszystkich słuchaczy, na kolejne spotkanie
  Krzysztof Jackowski

Komentarze • 80

 • szymon kaczanowski
  szymon kaczanowski 38 minut temu

  gross universal cash heist

 • Po La
  Po La Godzinę temu +1

  Miał Pan rację z wielką awanturą, która się właśnie toczy ...

 • Nisia Balicka
  Nisia Balicka Godzinę temu +2

  Panie Krzysztofie, zaczyna się to co Pan wygrywał i mówił o awanturze przed wyborami 🤔

 • Pawel Dzialowski
  Pawel Dzialowski Godzinę temu +1

  Miał Pan rację w moim mniemaniu zaczęła się właśnie wojna informacyjna, gospodarczą i szczepionkowa... Gratulacje!!

 • what what
  what what 3 godzin temu

  Jest Pan jasnowidzem , rob Pan WIZJE , na calym swiecie buduja szpitale i kostnice , ludzie powinni sie przygotowac i stopniowo razem to zwalczac, a nie mydlenie oczu, pozniej wlasnie bedzie PANIKA.

 • Dorota Kotowska
  Dorota Kotowska 3 godzin temu

  Mądre słowa.

 • Ala
  Ala 3 godzin temu +2

  Pan Krzysztof na intuicję i widzi dużo więce ale nie chce się nią podzielić. Może nie może?

 • Radek Gmyrek
  Radek Gmyrek 3 godzin temu +1

  Pozdrawiam panie krzysztofie jackowski

 • 271tomasz
  271tomasz 4 godzin temu

  Bardzo proszę o wyjaśnienie co takiego złego jest w transakcjach bezgotówkowych.

 • Eleonora Chmielowiec
  Eleonora Chmielowiec 9 godzin temu +1

  Panie Jackowski niech pan sie nie poddaje negatywnym ludziom o to im chodzi . Ma pan talent I niech pan dalej robi dla ludzi wizje , nie musi pan udowadniac prosze nie zniechecac sie .Ci ludzie co maja otwarte mozgi tego potrzebuja, pomaga pan im przetrwac w tych czasach . Ludzie ktorzy nie potrafia tego zrozumiec to nie jest ich czas na to,jak chca w tym bagnie siedziec to ich wolna wola, za ich myslenie nikt nie jest odpowiedzialni tylko oni sami. Tak ze prosze o dalsze videa,to jest tez pana wolna wola I nikt nie moze panu przeszkodzic. Pozdrowienia

 • Ponuryzniwiarzful
  Ponuryzniwiarzful 10 godzin temu

  Bardzo chciałbym zapytać , usłyszeć co pan mówi , myśli o Babie Wandze pana zdanie na jej przepowiednie aż do roku 5079 ......oraz to co Pan tak wiele razy obiecał o innych światach jak starożytnym Egipcie :) Obiecal Pan nam to ^^ czekamy . Subskrybenci / Pozdrawiam Serdecznie wszystkiego dobrego dla Pana i najbliższych

 • Pawel Gotter
  Pawel Gotter 11 godzin temu

  Bezgotówkowe państwo ? To nie jest możliwe

 • Gonzo Adi
  Gonzo Adi 12 godzin temu

  Racja w 100 procentach 👋👍👍

 • Eliza Cieślicka
  Eliza Cieślicka 13 godzin temu

  Dobrze posłuchać jak Pan to widzi, wspiera mnie Pan w myśli byśmy nie dali się zwariować. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie 😊

 • dorota okkk
  dorota okkk 13 godzin temu

  I co Pan o Wałbrzychu będzie widzial

 • dorota okkk
  dorota okkk 13 godzin temu

  Czy może dodać wjzje o Wałbrzychu i swiebodzicach i Świdnicy do kiedy wezna już będą strefy otwierać i sklepy i czy Wałbrzychu będzie lepiej czy bardziej gozej

 • cream . pl
  cream . pl 13 godzin temu

  Ty to koleś takie bzdury opowiadasz nie wiem kto cię słucha

 • Twoj Krusz
  Twoj Krusz 13 godzin temu

  Ogarnij się

 • Szybki Lopez
  Szybki Lopez 14 godzin temu

  Koronovirus??? Panie Krzysztofie, "Platon był idiotą". ;) Pozdrawiam i życzę wiecej wiary w swój umysł. Proszę nie popełniać tego błędu, który sie Panu zdarzył pod naciskiem przy sprawie E.Serafin.

 • Jan Broński
  Jan Broński 14 godzin temu

  To już koniec ludzi na tej planecie ?
  Ile nam czasu zostało ?
  Nic już nie ma sensu !
  Ciekawe jakie życie powstanie po nas i za ile tysięcy lat ?
  Ciekawe jak będzie wyglądała ta planeta bez ludzi ? Kto będzie rządził za nas , może małpy :)

 • pawelsokolowski
  pawelsokolowski 14 godzin temu

  Wpasowuje się Pan w strategię rządzących, żeby umniejszyć epidemię, ograniczając liczbę testów, zgony klasyfikować jako "niewydolność krążeniowo-oddechową", a na początku kwietnia ogłoszą, że epidemia się skończyła i nie ma przeszkód, żeby zrobić wybory. Jako jasnowidz, jakoś nie dostrzega Pan oczywistych rzeczy. Szpitale mają zakaz informowania o zgonach, a teraz konsultanci krajowi mają zakaz wypowiadania się w mediach. Trzeba oglądać na okrągło TVP Info, żeby nie widzieć co się święci. Do tego wierzy Pan w komunikaty chińskiej partii komunistycznej o ilości zarażonych i ilości zgonów. Porównanie COVID-19 do grypy to spore nadużycie, a ponieważ ma Pan sporą publikę, to działanie wręcz szkodliwe.

  • pipi piątek
   pipi piątek 12 godzin temu

   To fakt. Kroi się spora katastrofa. Przy epidemii grypy nie umiera tylu lekarzy z powodu kontaktu z pacjentem więc porównywanie w wielu mediach koronawirusa do wirusa grypy to jakieś szaleństwo. Druga szkodliwa informacja jaka poszła w eter to wskazanie ludzi wiekowych jako najbardziej zagrożonych, bez uzupełniających wyjaśnień. Proste umysły zrozumiały z tego tyle że młodzi są bezpieczni więc mogą nie zmieniać swego lekceważącego stylu życia. Skutek taki że obniżyła się średnia wieku zgonów. Bardzo często w informacjach mówi się o chorobach towarzyszących i wymienia przede wszystkim onkologiczne. Stara maksyma mówi że nie ma ludzi zupełnie zdrowych, są po prostu niedokładnie zbadani. Kolejna wisienka to zasłanianie się niewydolnością oddechowo krążeniową jako przyczyną zgonu. Przecież każda śmierć to jakaś niewydolność, która pociąga za sobą inne aż wysiada wszystko. To jakby powiedzieć że pacjent umarł z powodu zgonu. Koronawirus to podstępny i groźny zabójca. Na oddziałach zakaźnych szpitali w ciężkim stanie leżą też młodzi, wysportowani, niepalący, którym wydawało się że są niezniszczalni. Nie należy go stawiać w jednym szeregu z chwilowym katarkiem. Jeżeli jest decyzja że należy zamknąć się w domu, to siedzieć na d--ie i nie szukać pretekstu do spacerku a psu założyć pampersa. Jak nigdy, teraz aktualne staje się powiedzenie że od smrodu się nie umiera a świeże powietrze może zaszkodzić.

 • somalia Mubabihuyabi
  somalia Mubabihuyabi 14 godzin temu +1

  Wróżysz wróżysz a wywrozyles że koronawirus się skończy tydzień temu... Idota

 • Karol Mielczarek
  Karol Mielczarek 15 godzin temu

  Szanuję Pana i słucham na bieżąco ale korona miała się ulatniac 17 marca a póki co rośnie więc niema co się dziwic że ludzie zdziwieni rozumiem ze to wirus że tak nie zniknie ale szczerze Korona spier.dalaj

  • ewa pawlak
   ewa pawlak 43 minut temu

   17 marca to może być data ważna dla rządzących światem ,coś mogą ukrywać przed nami

 • piotr strzelecki
  piotr strzelecki 15 godzin temu

  pojawily sie przenikajace atmosfere ziemi nowe czestotliwosci drgan.owe wibracje uposledzaja czynnosci psychiczne,lacza je przy okazji,z tak zwanymi nowymi atrybutami w umysle.znajduja sie tam kody inwazyjne,ktorymi wypelnia sie nas od dziecka,a ktore dotad nie byly aktywne.nawet za koscielnymi sakramentami,ezoterycznymi inicjacjami i systemowymi przysiegami stoja juz konkretne energetyczne ustawienia behawioralne do ktorych czlowiek nie przylozyl reki.o niszczeniu ludzkiej fizjologii poprzez zmodifikowana genetycznie zywnosc czy o zatruciu srodowiska nie ma tu juz co wspominac,bo nie do konca ludzie rozumieja ,jaki to wszystko ma cel.nie chodzi tu o chwilowe pogarszanie stanu zdrowia,czy skrocenie dlugosci zycia,ale o stale zmodyfikowanie DNA pod katem uczulenia go na odbierane z zewnatrz sygnaly elektromagnetyczne.jeden sekwencyjnie podawany impuls wystarczy, by organizm czlowieka zaczal reagowac w przewidziany sposob.tak mozna latwo wprowadzi czlowieka w stan samodestrukcji fizycznej ,psychicznej i spolecznej.w ten sposob pada nietylko biologiczna odpornosc ludzkiego gatunku na poziomie fizycznym i energetycznym,ale i inteligencja odpowiadajaca za wlasciwe postrzeganie rzeczywistosci.jestesmy swiadkami i uczestnikami powstawania robotyzacji na masowa skale.sila kosciolow , ezoteryki i systemu rosnie z godziny na godzine...i co gorsze,malo kto to widzi,ale i nawet ten ,kto zdaje sobie sprawe z toczacej sie gry o czlowieka,nie przypuszcza ,ze juz wkrotce bedzie musial zyc w religijnosystemowym wiezieniu i ze zostanie zmuszony do wyrazania narzuconych mu ideii...inaczej nie przetrwa lub nie osiagnie egzystencjalnego spokoju.oto cala prawda.

 • Artur Salacinski
  Artur Salacinski 15 godzin temu

  U nas jest go mało bo polska to ekonomicznie cały czas wioska. I dlatego mamy względnie mało tego wirusa . Świat nie jest głupi. Oprócz wszystkiego jest czynnik realny

 • Artur Salacinski
  Artur Salacinski 15 godzin temu

  Nie docenia pan wyczucia ludzi. Pan się myli nie doceniając potencjału tego wirusa . Działa on jak broń biologiczna. W realu a nie w emocjach . Trzeba czasu żeby to do Pana doszło .

 • Artur Salacinski
  Artur Salacinski 15 godzin temu

  Jakby rządzą nie zareagowały dodrukiem pieniądza i interwencjami to by był kollaps zupełny. Zamrożenie aktywności gospodarczej na miesiąc to bez interwencji byłby chaos.

 • Artur Salacinski
  Artur Salacinski 15 godzin temu

  Panie Jasnowidzu. Lekarze się boja tego wirusa . To nie zwykła grypa. Można umrzeć jak się jest długo narażonym - czas ekspozycji- i zwykła grypa nie prowadziła u tak dużej ilości ludzi do niewydolności oddechowej i potrzeby użycia respiratora . To jest życie.... a nie medialne doniesienia. Nie da się normalnie funkcjonować . Bez kwarantan i tak dojdzie do zaburzeń . Za dużo chorych się zrobi. Będą leżeć zwłoki po domach.

 • Artur Salacinski
  Artur Salacinski 16 godzin temu

  W Norwegii jest państwo prawie bezgotówkowe i co? I nic. W Chinach płaci się Wechatem czyli smartfonem. Masowo . I w Szanghaju nie używają gotówki i co? Nic się nie zmieniło.

 • what what
  what what 16 godzin temu +1

  PONAD 3000 NOWYCH LUDZI UMIERA NA SWIECIE , PANIE JACKOWSKI TROCHE SZACUNKU DLA ZMARLYCH, HONORU PAN NIE MA , ALE SZACUNK POWINIEN BYC DLATEGO, ZE KAZDEGO TO MOZE SPOTKAC - NA TERAZ POWINNISMY BYC W ODSTEPACH 2m i szanowac sie nawzajem, dopoki nie bedzie leku.

 • Kamionki koło Torunia Super Jezioro

  Ty się tak nie podniecaj. Już po zawale jesteś. Na co ci to?

 • Kuba ADHD
  Kuba ADHD 16 godzin temu

  Panie Jackowiski, nie owijaj Pan w bawełnę, powiedz Pan nam proszę, że to już koniec ludzkości, Pan to już pewnie wiesz, tylko niechesz Pan powiedzieć, żeby paniki nie siać, powiedz Pan nam prawdę, w środowisku lekarzy jest teoria, że 80% populacji na ziemi zostanie skażona.

 • Peter Williams
  Peter Williams 17 godzin temu +1

  Wirus powoduje nieodwracalne zmiany w płucach, zwłóknienie może postępować mimo wyzdrowienia [1]. Co z tego, że się wyzdrowieje, skoro trzeba pójść na rentę...
  [1] www.national-geographic.pl/aktualnosci/koronawirus-powoduje-trwale-uszkodzenia-pluc-nowe-badania-nad-epidemia
  [2] wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-zakazony-mezczyzna-opowiada-o-swoim-stanie/6epgjdt

 • FL Aria
  FL Aria 17 godzin temu

  Ten you tube też nic nie wnosi do codziennego życia. 😨

 • Dariusz Średnicki
  Dariusz Średnicki 17 godzin temu

  Media na calym swiecie wyglądają tak samo. Wyglada to jak wielka zaplanowana akcja medialna.

 • Magda Lena
  Magda Lena 17 godzin temu +1

  Wirus może nie być straszny,bo go nie widać,ani nie słychać,nawet nie powie nam o sobie ,kiedy już będzie.Jednak gołym okiem widać co dzieje się we Włoszech, Hiszpanii.To dzieje się na naszych oczach.Nigdy grypa nie doprowadziła do takich sytuacji.,zwykła grypa nie doprowadziła do tego, że ludzie leżą na korytarzach i umierają., bo miejsc już brak.

 • MaTyS
  MaTyS 17 godzin temu

  Krzysztof nie przeraża cie taka ilość niepełnosprawnych umysłowo oglądających twój kanał...?

 • Ryszard Richad
  Ryszard Richad 17 godzin temu +2

  17 marzec jasnoeidz Kurwa! nie moga ja pierdole poprawa chyba w 2021

  • Pawel Gawel
   Pawel Gawel 15 godzin temu +1

   Ryszard Richad tez już mnie wkurza. Tak cwaniakuje ze ten wirus to wymysł medialny to zaprośmy go do szpitala bez zabezpieczenia gdzie setki ludzi umiera jednego dnia..

 • Michał Truskolaski
  Michał Truskolaski 18 godzin temu

  Ma pan rację plclip.com/video/gK13uAvY7wQ/wideo.html&feature=share&fbclid=IwAR0ImoPr-_dXRG75gWryceu_9UY4O5miedPwC84sH_MhHsiveHSWZ85tQWA

 • Zaba Zaba
  Zaba Zaba 19 godzin temu

  Każdy ma prawo mieć obawy , to normalne; więc ludzie przygotowują się do siedzenia w domu; teraz już jest spokój; mam kuzynkę we Włoszech i wiem co ona przeżywa; umieranie ludzi po 700 osób dziennie, może wprawić w histerię; dzięki Bogu u nas jest śmiertelność minimalna ,póki co; zobaczymy co dalej ; przypomnę że na świńska grypę zmarło w Polsce 180 osób; ktoś wiedział o tym ? Nie, Kopacz nie wspomniała wtedy o tym ; wiedzieli zaufani

 • Ewa Darla
  Ewa Darla 19 godzin temu

  Polecam wypowiedź Polki pracującej w sektorze zdrowia w USA
  Obejrzyj film „🔴UWAGA‼️NIEDOWIARKOWIE ŹLE SKOŃCZĄ‼️CORONAVIRUS USA🔴” w PLclip
  plclip.com/video/IxpwEyPEtDI/wideo.html

 • paweł cieplak
  paweł cieplak 19 godzin temu +1

  plclip.com/video/9eQCN-aaEOY/wideo.html

 • mani matix
  mani matix 19 godzin temu

  A ja sobie myślę że to przedbiegi, że faktyczny "koronawirus" przed nami, że obecnie mamy defender i ten korona jest przydatny

 • Maria Anna
  Maria Anna 19 godzin temu

  Śniło mi się ze coś złego wydarzy się 2 kwietnia. Pisze tutaj żebyście wiedzieli

 • paweł cieplak
  paweł cieplak 20 godzin temu +1

  plclip.com/video/9eQCN-aaEOY/wideo.html

 • Beata
  Beata 20 godzin temu

  Zauważyłam pewną zbieżność, Pana przepowiedni liczby 17 podaję linkplclip.com/video/ZBPim0XszaU/wideo.html w 37:33 min Pozdrawiam

 • Adam Landowski
  Adam Landowski 21 godzinę temu

  plclip.com/video/Cec6-IT2T-s/wideo.html

 • bobslej
  bobslej 21 godzinę temu

  dwa znaki ale ile oddają emocji
  XD

 • Urszula Tomicka
  Urszula Tomicka 21 godzinę temu

  plclip.com/video/p7iUJQVmQbs/wideo.html&feature=share&fbclid=IwAR0C1CXAXuRVXTQ0tohvdPdtvPpYXyqhhuErPCED6NM9HR9BukRUPod_KqY

 • Ania B
  Ania B 21 godzinę temu

  Dajmy się ponieść jak liść na rzece:)

 • porannarosa1
  porannarosa1 22 godzin temu +2

  Panie Jackowski,mam takie przeczucie, że pana operacje na serce były dla pana ostrzeżeniem od Pana Boga.
  Tak jakby Pan Bóg chciał powiedzieć panu, że ma postawić na miłość i swoje serce.
  Mnie się zdaje, że dar jasnowidzenia, który pan dostał nie pochodzi od Pana Boga,tylko od tej złej strony.
  Przepraszam, że piszę to tutaj, ale nie miałam możliwości wysłać wiadomości prywatnej.
  Mogło być jakieś zniewolenie demoniczne u pana,albo w rodzinie,u przodków nawet.
  Uśmiechnięty pies,ani znalezienie zwłok nie jest dowodem, że jest inaczej.
  Zło potrafi posłużyć się nawet dobrem,aby ostatecznie wyciągnąć zło i zaszkodzić duszy.
  Może pan usunąć ten komentarz,ale bardzo pana proszę,niech pan to chociaż przemyśli.
  Gdyby dar ten pochodził od Boga wizje dotyczące przyszłości byłyby całkowicie trafne i służyły zbawieniu pana i innych.
  To szatan nie zna przyszłości, może próbować kreować ją na swój sposób,dlatego dostaje pan przekazy wtedy,gdy coś już jest planowane.
  Pozdrawiam.

  • MaTyS
   MaTyS 18 godzin temu

   Od Boga na pewno nie, bo ciężko coś otrzymać od postaci z bajek...

  • Eliyahu Maciazek
   Eliyahu Maciazek 22 godzin temu

   Zgadzam sie. Bylyby dokladne. Co do dat miejsc , nazwisk. Ato jest po prostu medialne cwaniactwo. Zawsze brak szczegółów. Obecnie wszyscy jasnowidzacy to cwaniaki.

 • adolf f
  adolf f 23 godzin temu +3

  Szkoda ,że pan jasnowidz nie przewidział tak wielkiej epidemii czy jak pan chce to nazwać. kk

  • adolf f
   adolf f 23 godzin temu

   Nie można oglądać. Co chwilę reklama . To jest atak epidemii !!!

 • madteus madteus
  madteus madteus 23 godzin temu

  Narody, państwa, polityka, banki, biznesy miliardy dolarów. Od kiedy dla nich ludzkie życie jest ważniejsze od pieniędzy. Oni stawiają ludzkie życie wyżej nad pieniądzem? trochę to dziwne. Kryzys spowodowany tym że ludzie trochę chorują? Pamiętacie jak Anglia podchodziła do korona wirusa na początku. Bo ekonomia ważniejsza od jakiegoś wirusa.

 • FurinKazan
  FurinKazan 23 godzin temu +2

  Badacze z Imperial College w Londynie nie pozostawiają złudzeń: pandemia koronawirusa mogłaby w tym roku zabić nawet 40 milionów ludzi na całym świecie., gdy nie podjęto żadnych środków zaradczych. Badacze, posługując się modelami matematycznymi, przeanalizowali kilka scenariuszy - łącznie z tym najczarniejszym, że do końca roku siedem miliardów ludzi, prawie cała ludzkość, może zostać zarażonych patogenem Sars-CoV-2 w ciągu tego roku.

 • madteus madteus
  madteus madteus Dzień temu

  A może to co się dzieje teraz to takie próby poligonowe. Może czekamy na coś gorszego? Może rządy mają już jakieś tajne raporty. Bo po co taka panika teraz?

 • Aleksander Mirek
  Aleksander Mirek Dzień temu +2

  👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Stefania Szewczyk
  Stefania Szewczyk Dzień temu

  Nawet już słyszałam że będzie pinadze bezgotówkowe

 • Stefania Szewczyk
  Stefania Szewczyk Dzień temu

  Bardzo dobrze Panie Krzysztofie słuszna decyzją Brawo dla Pana ludzie mają dużo lęku może pomyślny nie lękajcie się słowa Papieża

 • Kamila KKK
  Kamila KKK Dzień temu

  Witam. Proszę zobaczyć gdzie wsadzają dobrych ludzi mówiących prawdę i chcących zmienić ten świat na lepsze.. plclip.com/video/g8FCIFirrpc/wideo.html

 • 2311777
  2311777 Dzień temu

  W Nowym Jorku i w Hiszpanii tworzy się prowizoryczne kostnice. Brakuje miejsca na składowanie ciał. Niestety.

 • Maria W
  Maria W Dzień temu

  Polecam jeszcze do zapoznania sie Proroctwa 10 letniego Sławika Kraszennikowa
  gloria.tv/post/Q4EJY9FJCULr33Rp6ijAXquAj

 • Maria W
  Maria W Dzień temu

  Panie Jackowski bardzo prosze zapoznac sie z kanałem Prawda Istnieje , ma Pan zaproszenie od jego wlasciciela który o Panu bardzo miło mówi. Niech obejrzy ten kanał i te kilka filmów jak najwiecej ludzi !!!!
  Otwierajcie oczy !!
  plclip.com/video/ZXdG2hXaa7w/wideo.html

 • Gosia Krzykowska
  Gosia Krzykowska Dzień temu +1

  Dzien dobry Panie Krzysztofie, mieszkam w polnocnych Wloszech i tak jak Pan patrzylam na statystyki i sredni wiek osob, ktore umieraly majac koronawirusa. Jednak ostatnio coraz czesciej slysze o osobach nawet 20, 40 letnich ktore umieraja, nie majac zadnych wczesniejszych chorob. Poza tym przy normalnej grypie nie ma takiego oblezenia na szpitale, to jest bardziej wirusowe zapalenie pluc bardzo agresywne. Tutaj lekarze robia co moga, mam nadzieje, ze w Polsce nie rozprzestrzeni sie to tak jak tutaj, bo nie wiem czy jest jakis kraj, ktory bylby na taka sytuacje przygotowany. Oby to wszystko juz sie skonczylo .Pozdrawiam i sciskam mocno. Duzo zdrowka zycze i gratuluje w wytrwalosci w niepaleniu :*

  • what what
   what what Dzień temu +1

   To chyba mutuje i nic nie ma wspolnego z grypa, to jest calkiem inna grupa wirusa. Pan Jackowski nie ma pojecia co jest grane, albo klamie bo tak kaza.

 • Rafał
  Rafał Dzień temu

  Witam Panie Krzysztofie. Proszę obejrzeć ten film: plclip.com/video/5tyx-PG3Z94i/wideo.html napisać lub powiedzieć co Pan o tym myśli na obecną chwilę

 • Tomasz Nogaj
  Tomasz Nogaj Dzień temu

  Panie Krzysztof przewidział pan to w stu procentach wojnę plclip.com/video/7Ui1Wtu2sp4/wideo.html

 • Jacek Owczarek
  Jacek Owczarek Dzień temu

  twitter.com/jacek_jace/status/1184204046548246531?s=19
  Taka myśl z października 2019

 • Anna Kruk
  Anna Kruk Dzień temu

  Dziękuję za radę odnośnie kwarantanny od mediów. Zastosowałam się i już nie czuję rozpaczy i lęku. Jestem spokojna. DZIĘKUJĘ PANU 😊😊😊

 • Jola Bryja
  Jola Bryja Dzień temu

  Czekamy na coś konsturuktywnego - bebłot to mamy w telewizji

 • MarN
  MarN Dzień temu

  17.03.2020 - 238 potwierdzonych przypadków ....26.03.2020 - 1221 potwierdzonych przypadków....hmmm....ten przełom to może będzie 17 Marca ale 2021 roku.....Panie Krzysztofie! Kwarantanna przyda nam sie wszystkim - ma Pan rację ....WSZYSTKIM !

 • Marek Gołębiewski
  Marek Gołębiewski Dzień temu

  Co do histerii wirusowej - ma pan całkowitą rację. Śmiertelność związana z tą epidemią u nas jest minimalna. Na zwykłą grypę umarło już w Polsce kilkanaście razy więcej osób niż z powodu koronawirusa. Jednak nie ogłasza się epidemii grypy, chociaż jest nią już zarażonych w naszym kraju ok. 250 tys. ludzi. Podobnie na drogach w wypadkach komunikacyjnych odbywa się horror. Giną masowo wielkie liczby ludzi - a nikt nie zabrania jazdy po drogach i nie zabrania wychodzenia z domów - chociaż mogą nas w każdej chwili przejechać na ulicy.
  Koronawirus to jedna wielka ściema. Odbywa się w tej chwili na całym świecie ogromna, masowa akcja gospodarczo-społeczna, która spowoduje nasze wielkie zniewolenie. Trzeba jednak jakoś ją zatuszować. Koronawirus jest świetną kurtyną, za którą te zmiany się odbywają. Umożliwia wprowadzenie wielkich zmian prawnych, które ograniczą nasze swobody obywatelskie. Czy jeszcze kilka miesięcy temu ktoś mógł pomyśleć, że za nieuzasadnione wyjście z domu może dostać mandat o wielkiej wysokości? Nawet za stanu wojennego w czasach pseudokomuny nie było takich restrykcji. Była godzina milicyjna, ale poza tym czasem można było się swobodnie poruszać po ulicach. Teraz jesteśmy za własną zgodą zamknięci w domach, jak w więzieniu. Wtedy ludzie się buntowali - teraz siedzą jak myszy pod miotłą. Ogłupienie i zastraszenie społeczeństwa przyjęło takie rozmiary, jakich jeszcze nigdy nie było - przynajmniej za mojego życia (mam już lat 61 i stan wojenny dobrze pamiętam). Stare pokolenie nie ma już siły i ochoty by dalej walczyć, ale młodzi nie mają w sobie żadnego poczucia wolności. Pójdą na rzeź jak stado baranów.
  Za zasłoną tej akcji z pandemią dzieje się coś, o czym nie mówi nikt. Szykuje się być może nawet jakaś akcja militarna. W Polsce i w Europie znajdują się wielkie ilości wojska oraz sprzętu wojskowego. Pytanie - po co oni się tutaj zgromadzili, na jakie działania tutaj przyjechali? W manewry nie uwierzę. Czy to jest manifestacja siły w stosunku do Rosji? Czy zamierzają rozpętać jakąś wojenkę, która będzie dokonana na niewielką skalę? Przykładem jest tutaj zniszczenie Ukrainy. Na co oni się w tej chwili czają? A może to jest zabezpieczenie przed jakimiś ruchami ze strony Rosji? Nic o tym nie wiemy, ale żebyśmy za wiele o tym nie myśleli - mamy inne zajęcie - strach przed koronawirusem. Dalej nie będę się wypowiadał, ale wnioski nasuwają się same. Ktoś tu robi wielkie przemeblowanie świata - i oby się to nie obróciło na naszą niekorzyść. Boję się, że moje obawy się sprawdzą.

 • Damian Wilczarz
  Damian Wilczarz Dzień temu

  Nie wydaję się Panu że obecny stan w naszym kraju przypomina z lekka stan wojenny który już mieliśmy w ubiegłym wieku?

 • Renata Stoszewska
  Renata Stoszewska Dzień temu

  ma pan racje

 • Isabella
  Isabella Dzień temu

  Dzisiaj /26 Marzec/ tylko w Nowym Yorku stwierdzono 10 tys przypadkow coronvirusa, umorlo ponad tysiac, wiec sprawa jest raczej powazna

 • Grzegorz Brot
  Grzegorz Brot Dzień temu

  😄😄😄😄😄😄

 • Skończony Kretyn
  Skończony Kretyn Dzień temu +1

  W przyszłości rozbije się samolot. Wiem to! Przewidziałem to w nocy! Wiem, że jutro umrze ponad 100 osób! Chyba człowieku p**rdolnięty jesteś.

 • JASNOWIDZ GD
  JASNOWIDZ GD Dzień temu

  Wizja p. Krzysztofa z przed 2ch lat: 'ludzie będą mieli rozdawany płyn w małych buteleczkach'- tym płynem będą szczepionki, oczywiście przymusowe.

 • what what
  what what Dzień temu +1

  17 marca 198 tys zarazonych dzis 26 marca 529 tys - Dlaczego mistrzu kłamiesz z wizjami ?

 • what what
  what what Dzień temu +1

  17 marca 8000 ludzi umarło , 26 marca mamy już 24000 zmarłych i ciagle rośnie , no jest Pan jasnowidz 100% trafności

 • Duszek W
  Duszek W Dzień temu

  Panie Krzysiu polecam i pozdrawiam :) plclip.com/video/QHxb1tYPTn4/wideo.html

 • Mateusz Z
  Mateusz Z Dzień temu

  Krzysiu bardzo Cie lubie i szanuje ,ale powiedz wkoncu czy ty wierzysz w boga czy nie , bo tal sie wypowiadasz jak to na te czasy przystalo euro tolerancyjnie , wiec pytam kim jestes ? Bo ja jestem chrzescijaninem a ty kim jestes ?