Jak znalazłem DRUGI DOM i zakochałem się w POLSCE - 7 metrów pod ziemią #52

Udostępnij
Umieść na stronie

Komentarze • 3 818

 • PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA

  Kurcze, płynnie po polsku nawija, to b. ciekawe.

 • Mirek Klemens
  Mirek Klemens 3 dni temu

  🤔👍👍

 • kociołek
  kociołek 3 dni temu

  co on gada. No coż

 • movemelody1
  movemelody1 3 dni temu

  Tak, widać jak koran uczy szacunku dla życia, dla innych...koń by się uśmiał...przez lata wybijają się między sobą...a jaki szacunek dla kobiet, dla cudzoziemców...
  Religie dzielą ludzi a nie łączą.

 • indygo child
  indygo child 4 dni temu

  Poważnie? Wszędzie trzeba widzieć manipulatorów? Jaką miarą my się nawzajem mierzymy? Chłopak opowiada tak trudną historię, poradził sobie, wypowiada się tak świadomie, ale trzeba się doczepić, że islamista. Jakby był z Ukrainy to w porządku czy też nie bardzo, bo przecież Wołyń? Co to kogo w ogóle obchodzi, w co on sobie wierzy i przede wszystkim, co z tą wiarą robi? Dlaczego możemy być katolikami, ale niepraktykującymi i jest okej? Albo lecieć na mszę, po drodze do domu obalić flaszkę i terroryzować potem rodzinę, fizycznie albo i psychicznie, oba sposoby tak samo podłe. Biblię też tak literalnie czytamy jak Koran, że oko za oko ząb za ząb (ST)? I tak ładnie uosabiamy swoją postawą przykazania Jezusa (NT)? Śmiem wątpić, choćby po tych komentarzach. Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. I trochę tych kamieni poleciało. Jedni widzą w pacyfce znak pokoju, a drudzy złamany krzyż. Chłopak mówi, że dla niego islam jest religią miłości, ale nie można dać temu wiary, trzeba cytować sury i pluć jadem, bo przecież na pewno jest mordercą, tylko się do tego nie przyznał. Przecież to jest jakiś absurd. Opamiętajmy się. Jest dopiero połowa stycznia, a już się tyle syfu zdarzyło, przestańmy się oceniać w ten sposób, bo inaczej będzie go więcej.

 • SzeeWczenko
  SzeeWczenko 6 dni temu

  JAK TO NIE JEST CZECZEN

 • Jarosław Gawryluk
  Jarosław Gawryluk 7 dni temu

  Znakomity odcinek!

 • Batman
  Batman 9 dni temu

  Gość gada jakby bajkę opowiadał. Wyczuwam nieszczerość. Dla mnie jest mało wiarygodny i koloryzuje. Typowy islamista tylko z pedalskim głosem. W głowie to samo co każdy z nich.

 • klarrooooo
  klarrooooo 9 dni temu

  Płakałam jak bóbr na tym wywiadzie. Jeden z najpiękniejszych na tym kanale. Tak mądry człowiek, chciałabym i życzyłabym żeby wszyscy mieli taką wrażliwość, szacunek i zrozumienie dla świata i innych, jak on. Chciałabym go poznać, by nauczyć się od niego tego wszystkiego jeszcze bardziej. W o w.

 • co krwa?
  co krwa? 10 dni temu +1

  Bosz jak on łga!!!!!

 • Świat Latającej Bezy

  Powiem tak: w naszym kraju Czeczeni czy Tatarzy są jednymi z większych mniejszości narodowych od dawna, w pełni zasymilowanymi ze społeczeństwem. Nie, nie są tu od dzisiaj, nie są owocem dzisiejszego kryzysu imigracyjnego. Czeczeni, bo o nich mówimy w tym momencie, mają własną kulturę, w której problem fanatyzmu religijnego nigdy nie istniał. Ich wersja islamu to mieszanka sunnizmu w łagodniejszej wersji, szyizmu i naleciałości chrześcijańskich. Sposób, w jaki postrzega islam, jest całkowicie naturalny biorąc pod uwagę kulturę czeczeńską i ich tradycję religijną, wpływy kultury i religii chrześcijańskiej w tym rejonie.
  Islam jako taki jest mocno ukształtowany w każdym regionie świata przez tamtejsze wpływy kultury, wiele praktyk czy obyczajów jest wynikiem tradycji, która kształtuje się w różny sposób. Kultura uchodźców np z Pakistanu, Syrii czy Iraku raczej znacząco się różni od kultury tureckiej, tatarskiej czy czeczeńskiej, które uległy europeizacji i/lub wpływom chrześcijaństwa. Podobnie z zachodnimi konwertytami, którzy, niezależnie od wyznania, są nasiąknięci zachodnią kulturą. To nie samej religii powinniśmy się obawiać, raczej ekspansji pewnych wzorców kulturowych.
  A takim muzułmanom jak powyższy zdecydowanie należy się szacunek.
  PS. Jeśli chcecie mieć własne zdanie na temat nauk islamu, polecam po prostu przeczytać Koran, zapoznać się z interpretacjami różnych uczonych (wiem, cholernie się różnią między sobą), ale też kontekstem historycznym, kulturowym, historią rozwoju tej religii i różnych jej odłamów. Wnioski mogą być bardzo różne, ale porządny research nikomu nie zaszkodzi, ale research oparty na różnych źródłach.

 • Daria Kaczmarczyk
  Daria Kaczmarczyk 18 dni temu

  Myślę że My chrześcijanie wybieramy sobie swoje własne wyznania i zasady z Pisma. 🙂 Myślę, że ten młody chłopak na swój sposób interpretuje Koran. I wielu zasad nie wyznaje, chwała za to rodzinie. 🙂👏🙌

 • Piotr Piotr
  Piotr Piotr 18 dni temu

  Wracaj do swojego domu kozojebco.

 • Jan Kowalski
  Jan Kowalski 22 dni temu

  Myślałem ze to będzie wywiad z żołnierzem a nie jakimś strachliwym cywilem co to by chciał tylko wygodnego życia bez obowiązków. Oczywiście wojna to zło tak samo jak każda katastrofa, ale gdy się zdarzy to trzeba stanąć na wysokości zadania i pomagać innym a nie uciekać bo tak wygodniej. Aż dziwne że ten człowiek wstydu nie czuje i ma czelność się tym chwalić, ale to pewnie wynika z innego kręgu kulturowego. Przykre że teraz przyznają obywatelstwo polskie komu popadnie. Szkoda czasu na oglądanie.

 • adam k.
  adam k. 23 dni temu +2

  Niesamowity chlopak,ciesze sie ze czuje sie u nas jak w domu. Pozdrawiam serdecznie

 • Lisek :D
  Lisek :D 28 dni temu +1

  Ta rakieta w samochód i przeżyli we Wrocławiu

 • Peter Gameplay
  Peter Gameplay 28 dni temu

  Ten pan był i u mnie w szkole 😀😀

 • Akida Loo
  Akida Loo Miesiąc temu

  Bardzo szanuję ten wywiad, gościa i treści, które w nim padły. Wszystkiego najlepszego i powodzenia w życiu!

 • TurboGołomp5000
  TurboGołomp5000 Miesiąc temu

  Jeżeli chodzi o to, co gość mówi o Islamie, to nawet jestem skłonny mu uwierzyć. Jednak moim zdaniem jest to bardziej jego prywatna interpretacja Islamu niż jego obiektywny obraz. Islam postsowiecki mocno różni się od Islamu bliskowschodniego. Muzułmanie z takich krajów jak Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan czy Czeczenia, a tym bardziej ci z Albanii czy Bośni i Hercegowiny (już nawet nie wspominając o Tatarach), to zupełnie inni muzułmanie niż ci z krajów arabskich, Iranu czy Pakistanu. Oni faktycznie mają dużo większy szacunek do życia, a ich mentalność jest zdecydowanie bliższa naszej, europejskiej. Stąd też szczerze wierzę w słowa tego chłopaka, jednak uważam, że przedstawił on bardziej swoją własną wizję Islamu niż to, jakim ten Islam faktycznie jest w skali globalnej.
  Oczywiście stanowczo sprzeciwiam się traktowaniu każdego Araba czy Persa jak śmiecia i terrorystę, bo wśród nich znaczna większość to też zupełnie normalni ludzie, którzy mają rodziny, zwykłe codzienne problemy i tak samo jak my wkurzają się na rosnące ceny masła czy pękniętą uszczelkę w kranie. Mimo wszystko jest to jednak grupa podwyższonego ryzyka i ludzie, którzy mogą stanowić dla nas jakieś tam potencjalne zagrożenie. Tak samo jak Niemcy w latach 90. traktowali Polaków jak potencjalnych złodziei samochodów, tak i my mamy prawo obawiać się ludzi z bliskiego wschodu. Niemcy nie obawialiby się Polaków, gdyby ktoś raz czy drugi faktycznie nie podpieprzył im Mercedesa, który potem magicznie znalazł się w komisie pod Warszawą z polskimi papierami. Tak samo Polacy nie obawialiby się muzułmanów gdyby ci raz czy drugi nie zdetonowali bomby w metrze w Londynie czy nie wjechali w tłum na jarmarku w Berlinie. I to nie oznacza - i nigdy nie oznaczało - że każdy Polak to złodziej, a każdy muzułmanin to morderca, ale na świecie mamy siedem miliardów ludzi i po prostu niemożliwym jest analizowanie każdego przypadku z osobna. Dlatego dokonujemy pewnych uproszczeń i odwołujemy się do stereotypów.
  Dlatego uważam, że nie ma sensu podchodzić do ludzi z automatyczną nienawiścią, ale zupełnie racjonalnym jest zachowanie pewnego dystansu dopóki lepiej nie poznamy człowieka. Ale żeby być sprawiedliwym, to trzeba pamiętać, że nie każdy muzułmanin jest w grupie podwyższonego ryzyka i goście z Czeczenii, Kazachstanu czy Bośni to zupełnie inna bajka niż ludzie z państw północnej Afryki i wrzucanie ich do jednego wora jest jak wrzucanie do jednego wora Europejczyków i Amerykanów. :)
  Tak czy siak Elsi, jego rodzinie i wszystkim spoko Czeczeńcom życzę powodzenia w Polsce i cieszę się, że im się tu dobrze żyje. :)

 • KomandorKretes
  KomandorKretes Miesiąc temu

  Islam powinien zostać unicestwiony, ponieważ zagraża ludziom.

 • Antek Polska
  Antek Polska Miesiąc temu

  Bazar - to Rynek

 • Sławek Cee
  Sławek Cee Miesiąc temu

  ISLAMOWI w Polsce mówię stanowcze NIE !!!!!. z resztą i na całym Świecie.

 • przemkecovers
  przemkecovers Miesiąc temu

  Czy kłamie czy nie kłamie na temat islamu, mam wrażenie, że to wyjątkowo pogodny i ciepły chłopak, który muchy by nie skrzywdził. Bardzo się jak widać zasymilował, czuje się Polakiem i fajnie ogląda się to, że jest tu szczęśliwy i docenia pomoc ze strony Polaków. Powodzenia Elsi!

 • GRZYBeeeKK
  GRZYBeeeKK Miesiąc temu

  Bełkot bełkot bełkot. Pieprzyć tą religię...

 • bluesluzz
  bluesluzz Miesiąc temu +1

  Fantatystyczny odcinek, bardzo mądry i otwarty gość. Żal tylko, że niektórzy oglądający zachowują się ciągle jak dzieci w podstawówce, o których była mowa.

 • Zdzichu Kowalski
  Zdzichu Kowalski Miesiąc temu

  Ja bym chciał zobaczyć dwa wywiady:
  1. Z chrześcijaninem który był prześladowany za swoją wiarę w Pakistanie (można znaleźć dużo takich osób w Polsce)
  2. Z osobą której uratowała życie organizacja Caritas Polska
  aaa....zapomniałem. Takich treści tutaj nie pokażecie ;)

 • Violet Grape
  Violet Grape Miesiąc temu

  2:191 I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!
  3:4 Jako drogę prostą dla ludzi i On zesłał rozróżnienie. Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w znaki Boga - czeka kara straszna! Bóg jest potężny, włada zemstą!
  40:70 Ci, którzy uznali za kłamstwo Księgę i to, z czym wysłaliśmy Naszych posłańców, niebawem się dowiedzą,
  Kiedy z obrożami na szyi i w łańcuchach będą wleczeni
  Do wrzącej wody; potem do ognia zostaną wrzuceni.
  Religia pokoju

 • Violet Grape
  Violet Grape Miesiąc temu

  „I bądźcie gorliwi w walce za sprawę Allaha gorliwością, na jaką On zasługuje! On was wybrał.” (Koran 22,78)
  „Zaprawdę, niewierni są dla was wrogiem jawnym!”(Koran 4,101)
  „Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Allaha i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi będzie tylko to, iż będą zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym.”(Koran 5,33).

 • Violet Grape
  Violet Grape Miesiąc temu

  TERAZ PROPONUJĘ WYWIAD Z EKSPERTEM OD ISLAMU (absolwent kierunku związanego z islamem) NIE BĘDĄCY MUZUŁMANINEM 😊😊😊

 • Blonde
  Blonde Miesiąc temu

  fajny wywiad tylko te jego brednie na temat Islamu troche psują

 • Chleb Razowy
  Chleb Razowy Miesiąc temu

  o ale ci Rosjanie mordowali plclip.com/video/pYFvc54bInQ/wideo.html

 • Tanie Auta
  Tanie Auta Miesiąc temu

  Gość Rafała sam powiedział, że Jihad ma to obrona religii przed atakami i wcześniej powiedział że jeśli jest zagrożenie drugiego człowieka to trzeba zabić. Więc Ci ludzie z tej organizacji bronią się przed naszą religią i przed nami mordując nas wszystkich i według ich religii jest to w porządku. Ale nasz Bóg Jezus Chrystus kazał wybaczać. Sorry ale dla mnie to zbędne pierdolenie jak i wszystkie te religie, które są o kant dupy potłuc.

 • Just Me
  Just Me Miesiąc temu

  Świetny, mądry człowiek 😊

 • Ziomek_Gnomek
  Ziomek_Gnomek Miesiąc temu

  PFK trafia do wszystkich

 • yoovish pl
  yoovish pl Miesiąc temu

  Widzieć człowieka w człowieku...

 • yoovish pl
  yoovish pl Miesiąc temu

  Jeden z lepszych odcinków 💛

 • superiorqualityproduct by POLSKA

  POLSKA MA PODPISAC ZGODE NA WYMIANE POLAKOW NA MIGRANTOW 10-11.12 2018
  MIGANCI MAJA MIEC WIECEJ PRAW NIZ POLACY
  GWARANTOWANY DARMOWY DOSEMP DO POMOCY PRAWNEJ I DO SOCJALU NAWET BEZ PAPIEROW
  OGRANICZENIE KAR DLA MIGRANTOW
  ORGANIZOWANA MEDIALNA REKLAMA MIGRACJI
  NAGRODY I POPARCIE DONOSICIELI O KSENOFOBI INTOLERANCJI
  ZACHENCANIE MIGRANTOW DO GLOSZENIA RASSIZMU INTOLERANCJI POLAKOW
  UZADZENIE WYGODNYCH SZLAKOW MIGRACYJNYCH
  WSZYSTKO MA BYC FINANSOWANE Z PODATKOW
  NIe ma tlumaczenie na POLSKI
  dlugo nie bylo tlumaczenia na niemiecki, terz jast, wrzoccie na tlumacza:
  @t
  Porozumienie zostanie formalnie przyjęte przez państwa członkowskie na konferencji międzyrządowej dotyczącej przyjęcia globalnego porozumienia w sprawie bezpiecznej, uporządkowanej i regularnej migracji, która odbędzie się w Marrakeszu w Maroku w dniach 10-11 grudnia 2018
  państwa, które podpiszą umowę zobowiązują się do ścisłej współpracy w zakresie wdrażania ułatwień dla migracji i wszystkich celów zrównoważonego rozwoju oraz porozumienia klimatycznego z Paryża. Zobowiązują się do inwestycji w programy przyspieszające wdrożenie Agendy 2030.
  Umowa przewiduje tworzenie społeczeństwa multikulturowego i walkę z wszelkimi przejawami „ksenofobi” oraz „dyskryminacji”. Dotacje, z których korzystały media krytyczne wobec migrantów, mają zostać przekierowane do organizacji zachęcających do migracji i przedstawiających jedynie pozytywny wizerunek migracji. Przewiduje się szereg ułatwień administracyjnych dla migrantów,Z DARMOWYM DOSTEMPEM do pomocy socjalnej, prawnej, pracy, edukacji I ROZWIJANIA WLASNEJ KULTURYy w kraju goszczącym.

 • Xero
  Xero Miesiąc temu

  A ludzie niedoinformowani wierzą we wszystko co powie nasz kochany wyznawca pokojowej religii na I

 • Ernest Skszypczak
  Ernest Skszypczak Miesiąc temu

  islamiści to terroryści i tak samo te wszystkie religie śejom terror pierdolone religie i jebane bustwa w hmurah jebane tyranistwo w hmurah i jebany hipis na kszyrzu i jebany jakiś drugi wymyślony alah kebab huj w dupe jebanym bustwom w hmurah a mosze to szatan jest ten dobry ? amorze te jebane bustwa w hmurah som złe te jebane hitlery w hmurah morze te religie to som złom opciom religie w bustwa w hmurah potempiajom a szatan nie potempiajom pszemyślcie se to pierdolone shizole religi w bustwa w hmurah pomyślcie otym pojeby ,a huj islamistom i katolom w dupe jebaci was pojeby wierzoncym w jakiegoś boga cy huj wie w co w jakiegoś alaha kebaba huj im wszystkim w dupe .👅💩👉⛪.alah i buk to dwa huje .

 • Doge
  Doge Miesiąc temu

  tfu

 • Mr Szafix
  Mr Szafix Miesiąc temu

  Pięć razy nakazuje Allah w Koranie zabijać wszystkich nie-muzułmanów (dwa razy w 2,191; w 4,89; 4,91; 4,95). Ci muzułmanie, którzy poddają się woli Allaha i prowadzą nakazaną przez niego krwawą wojnę są prawdziwymi muzułmanami.

 • Tom Paxton
  Tom Paxton Miesiąc temu

  Mnie żaden muzułmanin nie zabije bo mogę go w chuja zrobić. Wiecie dlaczego? Pokażę muzułmaninowi mojego obrzezanego penisa i mu wmówię że jestem jego religii a w rzeczywistości nie wierzę w nic. Bo Takijja na to pozwala kłamstwa nawet swoich. Ciekawe czy jakbym w restauracji z kebabem gdzie muzułmanin prowadzi dałby mi rabat za mojego obrzezanego fiuta, w sumie miło by mi się patrzyło jeść kebsika po niższej cenie :) Spróbuję i zobaczę czy to zadziała :D

 • Kasper M
  Kasper M Miesiąc temu

  dżihad mieczem mówi ci to coś ?

 • Mikayla444
  Mikayla444 Miesiąc temu

  Wątpię, by gość lub prowadzący to przeczytał... Ale przykro mi z powodu Karotki i jego nieobiektywnego filmu, gdzie bez większych przemyśleń obraża chłopaka... Nie ważne w kogo wierzysz tak długo, jak nie robisz nikomu krzywdy. Wiara ludziom często pomaga po prostu w trudnych chwilach i daje nadzieję co nie znaczy, że każdy z danej religii wierzy w ten sam odłam.

 • Conan 533
  Conan 533 Miesiąc temu

  To z Helikoptera moga byc zrzucane bomby??

 • Marcin Kępski
  Marcin Kępski Miesiąc temu

  Ja tu słyszę masę kłamstw. Ten gość kłamie . Takija.

 • dawid dawid
  dawid dawid Miesiąc temu

  Patrz kogo bierzesz do programu ta osoba kłamie i nie ma z tym problemu i tylko popierasz to ,że Islam to pokojowa religia.G**no prawda byłem w Niemczech przez 5miesięcy do września i ci wyznawcy tego islamu dopuszczają się najgorszych zbrodni i nie mają z tym problemu. Nie chce tam wracać bałem się wyjść z domu żeby tego śc**rwa nie spotkać i w najgorszym przypadku by im odjebało i np by mnie pobili lub w zabili . Liczę że w Pl tego nie będzie. Jeźdźcie sami np. do Niemiec i zobaczcie to na własnej skórze lub zobaczcie na statystyki jak nie wierzycie . Możecie też zobaczyć jak carioner przedstawiał fakty o ich poczynaniach i jak nie szanują ludzi którzy nie wyznają ich religii. Nwm czemu ten film ma tak mało dislików jak ta osoba kłamie w żywe oczy i osoby oglądające ten film nic nie wiedzą, co się dzieje u naszych sąsiadów i jakie,są skutki przyjmowania islamistów :)

 • Aneta H.
  Aneta H. Miesiąc temu

  Cześć!
  Być może to nie miejsce na tego typu rzeczy, ale pomoc jest bardzo potrzebna! Na oddziale onkologii dziecięcej w UDSK w Białymstoku znajduje się dziewczynka, dla której "pieniądze dawno byłyby już zebrane gdyby nie była pochodzenia czeczeńskiego" (jak powiedziała jedna z lekarek pracujących na oddziale. Jedynym ratunkiem dla niej jest terapia drogimi immunoglobulinami, które nie są refundowane. Pozwolę sobie zacytować post kolegi, który trafnie ujął sytuację w słowa: "(...) Dziewczynka jest po chemii, po radioterapii, przeszczepie komórek, ale realną szansą na życie jest immunoterapia. Obecnie brakuje jeszcze prawie pół miliona złotych. Wstawiam, bo może ktoś poczuje potrzebę pomocy, bo stawiając się na miejscu tych ludzi (nie mówiąc już o samej dziewczynce) historia jest naprawdę straszna, a bezradność którą czują rodzice na pewno ogromna. A gdyby większość z nas wysłała chociaż po smsie zawsze będą te kilka set złotych do przodu. (...) I ja wiem, że historia brzmi jak wiele, można powiedzieć że nieszczęścia się po prostu zdarzają. Może nawet sam bym tak pomyślał, ale naprawdę - będąc tam teraz na oddziale, rozumiejąc czym jest neuroblastoma, jakie jest rokowanie i patrząc na tą dziewczynkę, lekarzy, którzy są naprawdę bardzo zaangażowani, nie da się przejść obojętnie. Także każdemu zostawiam do rozważenia, może ktoś poczuje chęć pomocy, cała historia znajduje się w linku"
  www.siepomaga.pl/zycie-samiry?fbclid=IwAR1-AXeyw76IgcAbYoRsimzuzOAHuAiTlriF_0HLB4voBOWOg1ppbkEeIF8

 • Jestemzaczarna Pawlowska
  Jestemzaczarna Pawlowska Miesiąc temu

  Wszystkie komentarze jakby zostały napisane dla tematu: Islam, a chyba nie na tym polegał ten odcinek, aby się skupić na tym jak Islam jest zły.
  Przekonująco chłopak mówi, zresztą ładnie po Polsku. Przejmujące.

 • Narodowy Socjalista
  Narodowy Socjalista Miesiąc temu +1

  Takija : )

 • Daniel Ż
  Daniel Ż Miesiąc temu

  Farmazony!!!

 • ProstOwPuga KT
  ProstOwPuga KT Miesiąc temu

  Miał być odcinek o jego przeżyciach, a nie o zasranym islamie

 • Seiroski
  Seiroski Miesiąc temu

  Carrioner pozamiatał

 • Krzysztof Korzeniec
  Krzysztof Korzeniec Miesiąc temu

  Nie doceniamy tego co mamy.

 • Pandzia
  Pandzia Miesiąc temu

  #cario

 • To Ja Kochanie
  To Ja Kochanie Miesiąc temu

  Pierdolenie. Mordercy

 • Smtk Piotrkow Trybunalski

  Pięknie mówi po polsku normalnie Polak nawet bym się nie skapnal :)

 • Ste Fan
  Ste Fan Miesiąc temu

  Wypierdalaj slugo kurwy Mahometa

 • Urwał 2235
  Urwał 2235 Miesiąc temu

  Islam religia pokojowa kappa czy chrześcijanie wbiegają w ludzi krzycząc chwała jezusowi detonują się czy w Biblii jest napisane o nienawiści do innych Religi

 • Half
  Half Miesiąc temu

  Najgorszy wywiad jak dotąd :/ Ten z panią-myśliwym był dziwne, ale przynajmniej nie kłamała

 • kicia xy
  kicia xy Miesiąc temu +1

  Deportacja do kraju w trybie natychmiastowym, Polacy nie uciekali przed wojną tylko walczyli na swoim podwórku a wy wolicie iść na łatwiznę i emigrować do cywilizowanych krajów Europy..
  Do siebie tam gdzie wasze miejsce nikt was tu nie zapraszał.

 • Taxort Retotuck
  Taxort Retotuck Miesiąc temu

  O dziecku zabito matke. To ja spiedrylam gdzieś indzej elo niech sobie radzi

 • PolishGamingPL Return
  PolishGamingPL Return Miesiąc temu

  TFU manipulowanie i zakłamanie wstyd...
  plclip.com/video/C0zNW-F9Jd0/wideo.html

 • Sample32
  Sample32 Miesiąc temu

  Wypierdalaj do siebie :-)

 • みずの白い
  みずの白い Miesiąc temu

  Jak tego słucham to chcę mi się płakać...

 • Sebastian K.
  Sebastian K. Miesiąc temu +1

  Takija

 • Kamil Majewski
  Kamil Majewski Miesiąc temu

  Straszne, bardzo przejmujący wywiad.

 • DamnT 12
  DamnT 12 Miesiąc temu

  Nie wierze hujowi

 • Kinga \
  Kinga \ Miesiąc temu

  smiesza mnie ludzie ktorzy wstawiaja tutaj urywki koranu, radze zajrzec do Biblii bo chyba nie czytaliscie XD a polowa tych ktorzy tutaj atakuja islam to katolicy.. :)

 • Kinga Fedorczyk
  Kinga Fedorczyk Miesiąc temu

  Ha! Dzisiaj ten chłopak wpuścił mnie do gabinetu lekarskiego na swoją wizytę, bym mogła zapytać się o coś Pani doktor :-)
  Co za przeszłość :-( Cieszę się, że tu znaleźli schronienie

 • • maya •
  • maya • 2 miesięcy temu

  "Tych zaś przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi, przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach." Cytat z... biblii. Jezus Chrystus, moi drodzy. Na cudzym psy wieszacie, własnego nie znacie.

  • Nieposkromiony puszek okruszek
   Nieposkromiony puszek okruszek Miesiąc temu

   +Maja Juraszczyk: Tyś chyba tego nie czytała w kontekście? CZy Jezus kogoś zamordował? Czy kazał kogoś zamordować?

  • SprearPriv
   SprearPriv Miesiąc temu

   Co innego jak cała księga jest o mordowaniu a co innego zdanie wyciągnięte z kontekstu.... Kobieto nie pogrążaj się... Założę się że google pomogły bo Biblię to ci ostatni raz na religi w podstawówce czytano. Przeczytaj Historię Daniela, przypowieści, czy księgę Mądrości. Tam możesz sobie wyciągać takie cytaty od ręki. Ale co z tego jak to zdania wyciągnięte z kontekstu. Liczy się wyciągnie wniosków i interpretacja całego fragmentu. Co innego koran. Jakbyś porównała jedno i drugie, przy założeniu że potrafisz wyciągać wnioski to nie plotłabyś takich pierdół.

  • Parobek Tajfun
   Parobek Tajfun Miesiąc temu

   +Paweł Białystok Doinformuj sie troche bo nie wiesz co to patologia

  • Paweł Białystok
   Paweł Białystok Miesiąc temu

   +Parobek Tajfun w Tobie jest jej sporo weteranie i grzeczniej. Cuchniesz patologia w sposobie wypowiedzi.

  • Parobek Tajfun
   Parobek Tajfun Miesiąc temu

   +Paweł Białystok ale Ty byles na wojnie, Ty byles dowodca to Ty obroniles kolege przed mina ! to Ty rozjebales osame bin chujdena... a teraz ci powiem zamknij morde i nie wypowiadaj sie o wojnie

 • Enduro Pasja
  Enduro Pasja 2 miesięcy temu

  Kup se koran i poczytaj o swojej religij o twojej POKOJOWEJ RELIGJI kłamiesz w tym momencie.

 • bah025
  bah025 2 miesięcy temu

  Ciapaty zostanie ciapatym.Thu ci w tą islamska morde

 • Gibon Gibon
  Gibon Gibon 2 miesięcy temu

  Od małego już wyszkoleni jak oszukać nie wiernego. Pozdrawiam ze Szwecji.

 • Gibon Gibon
  Gibon Gibon 2 miesięcy temu

  Niestety przez te religie i ich fanatyków.. To tylko wojny. Taka jest prawda.

 • ppmaks
  ppmaks 2 miesięcy temu +1

  Z tego co wiem nie ma joz wojny w czeczni więc niech zabiera manele i wypierdala islamista i manipulator
  a dla tych co nadal są debilami i bedo pisac ze islam to religia pokoju
  Sura druga, ajat 191: „I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili. (...) Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciwko wam, zabijajcie ich - taka jest odpłata niewiernym!”.
  Sura czwarta, ajaty 89 i 91: „Oni by chcieli, abyście byli niewiernymi (...), a jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie”. „A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju (...), chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie”.
  Sura dziewiąta, ajat 5: „A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie, chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki!”.

 • Aria
  Aria 2 miesięcy temu

  Super wywiad. Super czlowiek.

 • RODOX war
  RODOX war 2 miesięcy temu

  Ale on kłamie w kwestii Koranu, jest tam od groma przykładów w których koran odwołuję się do mordowania.
  To jest jakiś żart a nie rzetelny materiał.

 • p1kw
  p1kw 2 miesięcy temu

  ja bym ich rozjebał z awp

  • Parobek Tajfun
   Parobek Tajfun Miesiąc temu

   Ta rozjebalbys, nawet bys nie potrafil wprowadzic pocisk do komory dzbanie meeeh bys nawet nie potrafil trzymac prawidlowo broni, to nie gra cepie

 • Luffka
  Luffka 2 miesięcy temu +1

  takija

 • Marcin Cichocki
  Marcin Cichocki 2 miesięcy temu

  Czy dobrze rozumiem ze ten Pan twierdzi iż Rosja bombardowala ludnosc cywilna na placach targowych, po czym utworzyla bezpieczny "tunel" dla cywilow celem ich ewaukacji z terenu wojny a potem bombardowala i strzelala rakietami w samochody uciekajace tą droga z cywilami ? Są na to jakieś dowody ? Przeciez taka rzeź spotkałaby się z ogromną reakcją świata. Ostatnie odcinki 7m są wypełnione informacjami petardami jak ta albo uzupelnianie klimatyzacji gazem propan butan, silników miodem itp itd. Pytanie tylko czy nie obniżają wiarygodnosci kanału bo dla mnie troche tak

 • Hubert Kowalski
  Hubert Kowalski 2 miesięcy temu

  Widzę tutaj samych ekspertów od islamu. Czy wiecie o istnieniu polskich Tatarów, którzy walczyli w obronie Polski m.in. przeciwko bolszewikom? Nie?

 • Kimsilal Jakdkka
  Kimsilal Jakdkka 2 miesięcy temu

  On chyba nigdy nie czytał tego koranu i sam nie wie o czym mówi 😂

 • Piotr Kruczkowski
  Piotr Kruczkowski 2 miesięcy temu

  Niesamowity odcinek. Najciekawszy ze wszystkich.

 • Estera Wiktorowska
  Estera Wiktorowska 2 miesięcy temu

  Ależ nakłamał w kwestii islamu.

 • kamillo B
  kamillo B 2 miesięcy temu

  Ludzie co jest z wami, człowiek ma swoje poglądy które mogą nie zgadzać się z waszymi, ale to nie znaczy że musicie od razu wszyscy pisać jak to on nie ma racji, skoro sami nic nie wiecie w większości, i opieracie swoje zdanie na źródłach o których była mowa w wywiadzie, wywiad trwa 27 minut a komentarze są tylko o poglądach religijnych i wytykaniu temu człowiekowi błędów, których nie macie nawet czym poprzeć, wystarczy zagłębić się w cały ten wywiad, to jest świetny człowiek który żyje tak jak tego chce i nikomu nie szkodzi, bo wie jak to jest być po tej gorszej stronie medalu, sporo przeżył i wyrósł na człowieka szanującego to co udało mu się z trudem zdobyć i żadnego komentarza na ten temat nie widzę, to jest smutne

 • 69kolin
  69kolin 2 miesięcy temu

 • Young Cobra
  Young Cobra 2 miesięcy temu

  Carrioner powinien z nim ten wywiad przeprowadzić

 • Unknown
  Unknown 2 miesięcy temu

  Chujowe

 • Marcin Grochowski
  Marcin Grochowski 2 miesięcy temu +1

  o cholera, facet wygląda jak Europejczyk, można się nieźle naciąć

 • xxx xxx
  xxx xxx 2 miesięcy temu

  Islam to parszywa bandycka i zbrodnicza doktryna polityczna precz z tym gównem z Europy

 • Ania Farhana
  Ania Farhana 2 miesięcy temu

  Na wszystkie filmy , które oglądałam na tym kanale dawalam łapę w górę.... pierwszy raz daje łapę w dół 👎👎👎

 • TheOnly KS
  TheOnly KS 2 miesięcy temu

  Chetnie bym zobaczył jakiś wywiad z górnikiem co przeżył katastrofę górniczą.

 • Jackas LwG
  Jackas LwG 2 miesięcy temu

  666 subskrypcji przypadek?? 😁

 • Quaquaraqua
  Quaquaraqua 2 miesięcy temu

  zgłosiłem film bo szerzy się tutaj ksenofobiczny, homofobiczny, antysemicki, antychrześcijański i nierespektujący praw kobiet islam, który jest gorszy od nazizmu. Dziękuję za uwagę.

 • Natalia Zawłocka
  Natalia Zawłocka 2 miesięcy temu

  Wzruszyłam się ostatnimi słowami.

 • 卌 DRENOX 卌
  卌 DRENOX 卌 2 miesięcy temu

  Ten cały wywiad to zmanipulowane gówienko, które ma wmówić, że islam nie jest niczemu winien.
  www.yo utube.com/wat ch?v=C0 zNW-F9Jd0
  Poziom zidiocenia i ignorancji momentami mnie przeraża.
  KAŻDY wyznawca Islamu, który wierzy, ma cię za gorszego od siebie i daje przyzwolenie tym, którzy zabijają w imię tej religii
  Wiesz ile % z tych 1,8 mld uważa, że zamachy w imię obrony tej zyebaneej wiary są USPRAWIEDLIWIONE?
  Na przykład Liban to aż 82% i 6% nie dało odpowiedzi (czyli za, ale nie powiem), a Turcja to 20% i 14% za, ale nie powiem.
  Czy ty zdajesz sobie sprawę ile to jest ludzi nawet jeśli 20%???

  prawda jest taka, że PONAD 50% to nie jest "mniejszość - to jest większość.
  Zdecydowana większość zamachów jest w imię Islamu, a ty jeden z drugim jesteś za głupi żeby to dostrzec.
  Pomijam już ilość gwałtów i w jakiej ogromnej dysproporcji to właśnie nachodźcy się ich dopuszczają.
  W TV nie usłyszysz o tym, że 7 takich gwałciło dziewczynę nie tak dawno przez ponad 4 godziny na zmianę.
  500 osób brało udział w proteście, to ludzie pokroju młodych kobiet, antifa, LGBT demonstrowali PRZECIW demonstracji bo "rasizm".
  I nie wyskakuj mi tu z Biblią, bo chyba nie wiesz gdzie trafiłeś. Jestem pierwszy, kóry ci powie, że jest to jedna z gorszych ksiąg jakie powstały. Róznica między Biblią, a Koranem/Hadisami/Sira jest jak między starym wyschniętym białym gvwnem, a świeżą, wielką, cuchnącą kupą na środku chodnika.
  #niewszyscy zabijają, ale ci tak zwani "umiarkowani" są gorsi od tak zwanych "ekstremistów", bo dają przyzwolenie tym drugim.
  Ludzie są poyebani i zasługują na wymarcie. Pokojowa religia na I już się o to postara.
  Polskie społeczeństwo jest niedoedukowane i tępe. Zaślepione pozorem równości i pseudo tolerancją.
  Mam gdzieś jaki masz kolor skóry. Wyznajesz Islam, to yebac cie.
  Żałosne małe polaczki z zerową wiedzą o Islamie. ~Carrioner
  podpisuje sie pod tym

 • Crocodile Club
  Crocodile Club 2 miesięcy temu +1

  ten program to siedmiometrowe dno i warstwa mułu

 • Pan Bimberek
  Pan Bimberek 2 miesięcy temu

  A jak się teraz nazywają ci, co biegają z pałkami po ulicy i uganiają się za kibolami? Kiedyś to byli zomowcy. Z kimś takim zrobić wywiad.
  A jeśli chodzi o tego araba, to jest on nieautentyczny. Widać, że go podstawili i kazali, co ma gadać.
  Ze wszystkich religii polecam judaizm. ✡🕎🔯😀👍

 • AleksandraM89
  AleksandraM89 2 miesięcy temu

  Świetny wywiad!