PRZEGLĄD SPOTÓW WYBORCZYCH EUROPARLAMENT - Strzał z Dvpska #15

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 23 maj 2019
 • WSPIERAJ KANAŁ - plclip.com/channel/UCNhtAn1MT600xiNiX8ErnyQjoin
  Nie podoba Ci się w Polsce, albo w Europie? To Wy...Ty już wiesz co;)
  Spójrz na ten przegląd spotów z przymrużeniem oka i zluzuj pachwinę, a potem idź zagłosować 26 maja na kogo chcesz!
  Pamiętaj, że ja za Ciebie nie wybiorę;)
  Obserwuj na INSTAGRAMIE:
  instagram.com/programzdupy
  WSPÓŁPRACA:
  Wojtek Dziewit
  kontakt:
  wdziewit@gmail.com
  Montaż - Lolo
  Zdjęcia - BezLipyBarto
 • ŚmieszneŚmieszne

Komentarze • 3 469

 • Katarzyna Bartnik
  Katarzyna Bartnik 5 godzin temu

  czemu większosc lewaków jest taka brzydka?

 • Kumi Ko
  Kumi Ko 22 godzin temu

  3:11 #folwarkzwierzęcy

 • A B
  A B Dzień temu

  Ten liberalny skórwysyn zjechał prawicę jak na liberalnego skórwysyna przystało.

 • Sylwe ster
  Sylwe ster Dzień temu

  20:49 tymi słowami zapewniłeś nikłą frekwencję na wyborach :P dobrze, że obejrzałem to później

 • Cehazet Beats
  Cehazet Beats 2 dni temu

  o kur hahahaha!

 • Aleksandra Pogoda
  Aleksandra Pogoda 2 dni temu

  Ty mie "Rancza" nie obrażaj 😂😂😂

 • Polisix Kropka PL
  Polisix Kropka PL 2 dni temu

  Nikt nie lubi disco polo, ale na weselach i na spotach wszyscy przy tym się najlepiej bawią.

 • Piotr Czochra
  Piotr Czochra 3 dni temu

  rzeczywiście z dupy

 • Mr Smooth
  Mr Smooth 3 dni temu

  Ja pierdole odczuwam takie zażenowanie jak ktoś sra o polityce tyle czasu, a kompletnie nic o niej nie wie...

 • PaganHammer7
  PaganHammer7 3 dni temu

  Lewacki przygłup

 • Krystyna Monika Maslowsinka

  Walasek cioteczny brat głównodowodzącego pedała

 • juri2001
  juri2001 4 dni temu

  prowadzącemu brakuje zlotego zęba do stroju

 • Jakub Walkowiak
  Jakub Walkowiak 4 dni temu

  JA PIERDOLE Z DUPY OGLĄDAM CIEBIE RAZ NA PÓŁ ROKU, A TYDZIEŃ TEMU ZACZĄŁEM OGLĄDAĆ GRĘ O TRON..Ty chuju.

 • Ręka człowieka Charakternego

  Co te świnie odpierdolą, żeby dojść do koryta? Discopolo, rycerze? Proponuje obietnice społeczną, zebrać bańkę podpisów, pod tym, że zobowiązujemy się zagłosować na tego kto opierdoli pałe warchlakowi, i wrzuci na huba.

 • pawel kruger
  pawel kruger 4 dni temu

  japierdo&e toc to jakis zart jest XD nie mieszkam w polsce od 7 lat, czuje sie 100 procentowym polakiem, i kocham polske, ale jak widze te spoty wyborcze to niedowierzam xD przeciez to wszystko to jest jakis zart, kabaret i kopalnia memow, czasami rozumiem dlaczego zachodni politycy sie nasmiewaja z "naszych" polskich politykow, gdybym byl jednym z nich sam bym sie smial, to jest jakies nieporozumienie, dlaczego rzad w polsce nie reprezentuje tak na prawde nikogo bo sa to idioci z wszystkich czesci kraju wsadzeni do jednego sejmu czy tam chuj wie gdzie, wszyscy debile w jednym worku, kazda partia kazdy spot i prawie kazdy polityk to jakis zjeb, albo tylko udaje XD mam nadzieje ze udaja bo jak nie to ide sie kurwa powiesic bo stracilem wiare ze polska wyjdzie z gowna XD ps przeklenstwa tylko podkreslaja jak bardzo zenujace to wszystko jest. Warga nie mogl zrobic tego lepiej, ba i tak zrobil lepsza robote niz wszystkie te spoty razem wziete

 • ludzik lego
  ludzik lego 5 dni temu +1

  Zjebany jak chuj 😀 i do tego ta stylufka, kto z YT mi tego glupka tu podrzucił?

  • juri2001
   juri2001 4 dni temu

   większy debil, wieksza promocja

 • allwheeljack
  allwheeljack 5 dni temu

  Pomyliłeś jedną sprawę :D Policjanci mieli grać coś w stylu U Pana Boga za piecem, a nie Ranczo :P

 • Peter Doonack
  Peter Doonack 5 dni temu

  stary jestes zjeb... jak malo

 • Rumcajs Leśny
  Rumcajs Leśny 5 dni temu

  Obejrzałem kilka filmów z tego kanału i niestety trzeba stwierdzić, że Pan w wybielonych włosach jest deczko niedorozwinięty intelektualnie. Ale cóż lewica tak już ma.

 • casmon71
  casmon71 5 dni temu

  "rozmawiają w 3 osoby", rly? to się nazywa połączenie konferencyjne i funkcjonuje odkąd pamiętam

 • polakpolak
  polakpolak 5 dni temu

  kurwa no nie, przy drugim spoilerze z gry o tron nie zdążyłem zatrzymać i przewinąć

 • Lukasz Dobosz
  Lukasz Dobosz 6 dni temu

  W spocie walasek buja sie audicą po Lubelskim deptaku normalny kowalski dostaje za to mandat

 • Piotr Ppp
  Piotr Ppp 6 dni temu

  Brakowało K'15.

 • Delbarwood
  Delbarwood 7 dni temu

  ja pierdole co za jelopy

 • Pra vv nick cy
  Pra vv nick cy 7 dni temu

  Super duzo ludzi dziwnie ginie w parkach narodowch USA. ZAJMUJE SIE tym policjant Puladis Lost 444. Ps City of London coperation... :) . ZAPOMINACIE o tym ze tzw"Czarnoglowi Sasandzini i Angelosi z pochodzenia z Bliskiego Wschodu CALY CZAS powoli przejmowali trony Europy i #Car" Romanow byl "z takich"... Ps Odp: PROJEKT VENUS, PROJECT UJAWNIENIE, PL na you tube. Plan hrabiego KALGERI jest wprowadzany, Convex EARTH Documntary, Lechian Empire on you tube, Lagiewka bumper and Igor Witkowski, Tesla on the topic on you tube. Linda Multon Howe Are we living in computer simulation, World bank lawyer Karen Hudes Coneheads on you tube.
  Wprowadzono obowiązek szkolny..
  Po kilku latach szkoły pracowały państwowym programem.
  By mieć pewność, że w głowach obywateli nie kiełkują niepożądane pomysły, wprowadzono zestaw lektur obowiązkowych, tak by przypadkiem młodzi sami nie próbowali szukać treści, które byłyby dla nich nieodpowiednie. Rytm nauki wyznaczały dzwonki dzielące lekcje na 45-minutowe odcinki czasu, które to wprowadzono po to, by uczniowie na sygnał, jak na rozkaz, porzucali swoje aktualne zajęcie. Już brzmi znajomo? Położono nacisk na pracę indywidualną. Wszak zrzeszanie się czy współdziałanie mogły zagrozić władzy absolutnej.
  A państwo ma działać jak dobrze naoliwiony mechanizm! Napędzane przez urzędników i rzemieślników - posłusznych, uległych, wykształconych na tyle, by umieli przeczytać instrukcję, mających podstawy wiedzy, ale nie za szerokie horyzonty. Chronione natomiast, miało być przez karnych żołnierzy znających swoje miejsce w szeregu.
  W roku 1817 na czele nowo utworzonego Ministerstwa do spraw Wyznań i Oświaty staje Karl Freiherr vom Stein zum Altenstein, który tworzy spójny i całościowy system edukacyjny z podziałem na szkoły ludowe, średnie i uniwersytety.
  Swoistą cezurą staje się uzyskanie matury, która otwiera drogę nie tylko do służby państwowej, wojskowej, kariery urzędniczej, ale również na uniwersytety- państwo z całą stanowczością egzekwowało obowiązek nauki. Kolejna reforma wprowadzała po ukończeniu szkoły średniej zasadę, iż warunkiem immatrykulacji na wyższe uczelnie jest egzamin maturalny. Zaostrzała też kryteria dla nauczycieli uczących w gimnazjach. Jak na tamte czasy reforma Altensteina była bardzo atrakcyjną i postępową ofertą wzmacniającą rolę państwa i dającą mu nowe narzędzia kształtowania i wychowywania nowych pokoleń.
  Aby zrozumieć obowiązujący wówczas kontekst kulturowy należy sięgnąć do gloryfikujących ideę państwa poglądów filozoficznych Hegla i wywodzącej się od Kanta etyki obowiązku. Pruski model edukacyjny wyrasta z ducha tych dwóch pojęć: matura rozumiana była jako droga do służby państwu, a celem tak pomyślanej edukacji był bezspornie interes Prus.
  Symptomatyczne dla epoki jest hasło ówczesnych reformatorów: „Wolność przez administrowanie!” [S. Salmonowicz, Prusy. Dzieje państwa i społeczeństwa].
  To właśnie reformom Altensteina zawdzięczamy tak w pełni skuteczne związanie szkół z państwem i podporządkowanie edukacji jego urzędnikom J
  Tymczasem pomagający od początku Fryderykowi Wilhelmowi w owym „dziele wieku Oświecenia”, wybitny filozof epoki, Wilhelm Humboldt, nie był jednak zbyt zadowolony z efektu poczynań króla.
  Być może dlatego właśnie, że kładziono nacisk na indywidualną pracę każdego z uczniów, nie skupiano się na zajęciach grupowych (co jest lepsze- indywidualizm- JA mam rację, bo WIEM, czy może burza mózgów, praca zespołowa ?). Dobrze zdany egzamin końcowy, pierwsza w dziejach matura, dawał wstęp na uniwersytety i gwarantował szybką karierę zawodową (pewny etat ?), niewymagającą kreatywnego myślenia- tak więc może to królowi Fryderykowi Wilhelmowi należy przypisać stworzenie pierwszych robotów! :D).
  [PRZERWA- Pełen tekst: patrz „Komentarz”]
  XIX w. Prusy były monarchią absolutną i pruski dryl miał niemałe przełożenie na szkołę. Nauczyciele mieli za zadanie kształcić posłusznych państwu obywateli. Umiejących czytać i pisać urzędników oraz żołnierzy (to w XIX w. zaroiło się od pamiętników pisanych na europejskich frontach). Obywateli wykształconych na tyle, ile trzeba, ale nie wolnomyślnych.: „Sprawnych rzemieślników w swoim fachu, ale nie artystów. Posiadających podstawy wiedzy, ale nie zbyt szerokie horyzonty”. Było to zrozumiałe w czasach, gdy nad kontynentem unosi się wciąż widmo rozprzestrzeniającej się rewolucji napoleońskiej. Szkoła pruska miała utrzymywać społeczne status quo oraz być moderatorem społeczeństwa na życzenie władz, a w konsekwencji być zapleczem do rozwoju potęgi Prus. Ken Robinson (uznany w skali światowej doradca w dziedzinie rozwoju kreatywności, innowacyjności i zasobów ludzkich) przyrównał ten system do programowania wielkiego żywego komputera. Władzy było potrzebne, aby przyszli pracownicy machiny biurokratycznej mieli podstawowe umiejętności kopiowania i przetwarzania dostarczonych danych.
  Tak przynajmniej opisuje to Murray Rothbard w „Education: Free and Compulsory” ;).
  W XIX wiecznych Prusach traktowano państwo jako najwyższy autorytet, było to zupełnie świadome i akceptowalne, podporządkowanie edukacji jego przedstawicielom, ówczesnym jawiło się jako przejaw postępu!
  O ile brak indywidualizmu, możliwości pracy w grupach czy rozwijania autonomii i kreatywności, w państwie o silnych tradycjach militarnych był czymś zupełnie naturalnym, o tyle dziś jest czynnikiem silnie ograniczającym rozwój nie tylko jednostek, ale i całej gospodarki. www.fijor.com/2014/12/11/jak-szkola-oglupia-i-deprawuje-od-ponad-200-lat/ , Dlaczego tego nie ucza o 966? Ekspansja chrześcijaństwa na Słowiańszczyznę w IX-XI wieku musiała prowadzić nieuchronnie do zniszczenia wszelkich rodzimych wierzeń, jakie dotąd wytworzyła i jakimi żyła. Chrześcijaństwo triumfujące nie toleruje współistnienia religii, wierzeń i bogów. Zrazu spotkało się to ze zdziwieniem tolerancyjnego politeizmu. Kiedy jednak zrozumiano, że jedyny rodzaj stosunków na jaki skazuje chrześcijaństwo jest śmiertelną walką, przywiązani do „religii ojców", czyli po prostu do tradycji i swoistego kręgosłupa ideowo-kulturowego, podjęli walkę.
  W tym czasie w diecezjach mniej spokojnych rodzimowiercy dysponowali zdecydowanie mniejszą skłonnością do żartów. Thietmar opisuje nieco dalej wielkie powstanie słowiańskie ludów niedawno nawróconych na chrześcijaństwo, które miało wybuchnąć w 983 r. na północy Połabia. - Latopis ruski
  Zamieszki ominęły jedynie Mazowsze, na którym były cześnik Mieszka II - Miecław (Masław) - ogłosił się księciem[3]. Zniszczeń dopełnił najazd w roku 1038 Brzetysława I na Wielkopolskę. Brzetysław przyłączył także do swojego państwa Śląsk[3]. W latach 40 XI wieku książę Kazimierz powrócił do Polski, dzięki pomocy cesarza Niemiec Henryka III Salickiego i księcia Rusi Kijowskiej Jarosława I Mądrego, którzy wsparli Kazimierza jako przeciwwagę dla rosnącego w siłę Brzetysława I. Z pomocą rycerstwa niemieckiego i ruskiego, książę przywrócił spokój w ogarniętym anarchią kraju. www.racjonalista.pl/kk.php/s,4916

 • 79starchild97
  79starchild97 8 dni temu +1

  [ Z góry przepraszam szanownych czytelnikow, wartosciowych słowian-rodaków, za język którym się posłużyłem w tym komentarzu. Musiał on być dostosowany do poziomu języka używanego w komentarzach tego Pana Z Dupy.....]

  Witaj kolego z dupy wzięty, a raczej od samego Lucyfera z gardła wyjęty. Czuć Ciebie z samego Marsa. Dużo manipulujesz, bezstronny nie jesteś…. to żenada i farsa...

  Mieszasz prawdę z kłamstwami, wrzucasz do jednego kotła wirami…… to co wartościowe i to co z dupy wyjęte.. iście szatańska robota, na którą nabierze się tylko idiota...

  I tak się zastanawiam czy ty w ogóle rozumiesz co tworzysz..... czy raczej jesteś nieświadomą kukiełką Pana Kotła.... ?

  A od zacnego Zięby Jerzego to się odwal....

  • 79starchild97
   79starchild97 7 dni temu

   @Hieronimus Anonimus ahaha dobre (y)
   Wiesz co, rozumiem żart ale tak na serio to im nie można wybaczać, bo siądą na glowę, a nawet dalej...

  • Hieronimus Anonimus
   Hieronimus Anonimus 7 dni temu +1

   wybacz mu to tylko dziecko
   to prawda shlomo zawsze byl faja
   dlatego nazwalismy go
   maciek
   pozostawilem mu wewnetrzna
   pustke
   gdyz go za krotko ukochalem
   w konsekwencji wymiotuje i tryska żółcią na swych braci
   wiem ze tez chcesz ja wypelnic roszczeniami 447
   i zeby wujo moshe wreszcie zamieszkal w ziemi obiecanej
   ale nie tedy droga
   shlomo opamietaj sie mozesz jeszcze isc do nieba
   ps pamietaj nikt nie chce byc z fejkiem
   nawet ja
   niebawem sad ostateczny
   wracaj szybko
   stoi mi

 • Ad Fontes
  Ad Fontes 8 dni temu +14

  Obejrzałem do końca, żeby się upewnić że jedynym żartem będzie ten o twojej apolityczności, miałem rację.

 • Gustaw Zawisza
  Gustaw Zawisza 9 dni temu +7

  Apolityczność rzecz nie znana

 • Resu
  Resu 9 dni temu

  wracam tu co jakiś czas zostawić łapkę w dół z różnych kont

 • Siekiernascie
  Siekiernascie 9 dni temu

  Najbardziej mnie Krystyna Wróblewska rozsmieszyła

 • ProDiGyMaNiAcK
  ProDiGyMaNiAcK 9 dni temu

  Masakra jakie matoły pchają się do PE. Zero programu i konkretów za to dron i disco polo. Już po tym widać za kogo mają nas wyborców.

 • Undi vided
  Undi vided 9 dni temu

  jebane spoilery ty chamie

 • NieWiemCoJaTuRobie
  NieWiemCoJaTuRobie 10 dni temu

  Ale to jest lewar ja pierdole xd

 • Isman Jawana
  Isman Jawana 10 dni temu

  A lirojowi dupe lizesz.cwel

 • Maciek Klimek
  Maciek Klimek 10 dni temu

  Takie chamskie spojlery

 • Maciek Klimek
  Maciek Klimek 10 dni temu +1

  Ty chuju!

 • Siuwax S
  Siuwax S 10 dni temu +1

  a gdzie jakiś spot obozu zdrady i zawszaństwa? w ten chłam wrzucić 🇵🇱🇵🇱👍👍KONFEDERCJE👍👍🇵🇱🇵🇱 to wielkie chamstwo, ale z drugiej strony zaczyna bardzo powolutku się przebijać w ściekowych mediach 🇵🇱🇵🇱🇵🇱KONFEDERACJA MUSI WYGRAĆ TO WRÓCI NORMALNOŚĆ 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 🇵🇱 ❎KONFEDERACJA 🇵🇱

 • Siuwax S
  Siuwax S 10 dni temu +2

  ❎KONFEDERACJA MUSI WYGRAĆ TO WRÓCI NORMALNOŚĆ 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱 niema szans na dogadanie się z kukipopiswiosna, komunistyczno-socjalistyczno-lewacko-zdradziecko-żydowskie antypolskie zboczeńcy, (obozy zdrady i zawszaństwa)którzy tylko szkalują dobre imię polski!!!! 🇵🇱🇵🇱dla KONFEDERACJI niestety ciężko się przebić w mediach głównego ścieku🇵🇱🇵🇱 ⚠️⛔☢☣🏳️‍🌈✡☣☢⚠️⛔ łapka w dół👎dla twórcy, a spoty KONFEDERACJI ZAJEBISTE👍🇵🇱👍. niech żyje Wielka i Niepodległa Polska .🇵🇱🇵🇱🇵🇱

 • CoffeeHeaven22
  CoffeeHeaven22 10 dni temu +1

  Niedouczony (chrześcijaństwo z Azjii :))) platformiany kretyn z bólem rowa i debilną zaczeską odreagowuje swoje powyborcze frustracje ;)) Zrób sobie większe tunele, będziesz bardziej postępowy, a jak założysz tęczowy żupan, to nawet Biedroneczka ci oczko naoliwi osobiście ;)

 • Jan Jawana
  Jan Jawana 10 dni temu +1

  Nie no ty jestes zajebisty wydziabany pofarbowany i przecpany

 • Jan Jawana
  Jan Jawana 10 dni temu +1

  Od konfederacji 2 chuje w bok dracho

 • Tomasz Dzbanuszek
  Tomasz Dzbanuszek 11 dni temu

  serio doczepić się to typowego przywitania katolickiego "króluj nam Chryste" i jeszcze tak to było wymuszone. Przynajmniej byś się postarał to bym śmiechnoł a tak to tylko zażenowanie czuje.

 • Patryk Kołacz
  Patryk Kołacz 11 dni temu +1

  Ciśnie konfederacje, ludziom się to podoba, to tylko pokazuje poziom polskiego społeczeństwa, tutaj się nic zmieni, bo społeczeństwo jest zbyt oglupione przez media głównego scieku.

 • Karol Dziedzic
  Karol Dziedzic 11 dni temu +5

  Warga jesteś burakiem lewakiem pseudo cwaniakiem niby piętnujesz mowe nienawiści a sam srasz na wszystkim.

 • hipotures
  hipotures 11 dni temu +1

  Proszę zafiksować ostrość w jednym punkcie, bo się rozjeżdża co chwilę.

 • Rafal Swiatkowski
  Rafal Swiatkowski 11 dni temu

  PO I NOWOCZESNA ZNIKNELY?

 • Kosa Kosa
  Kosa Kosa 12 dni temu

  plclip.com/video/zKEwecxQbBU/wideo.html kurwa a to?!??!?!

 • Kosa Kosa
  Kosa Kosa 12 dni temu +3

  Konfederacja miała w chój zajebisty spot :D Szleswig holsztyn nie pokazałeś

 • Miedziu Sokrates
  Miedziu Sokrates 12 dni temu +1

  Autor ma gówno zamiast mózgu

 • Kosa Kosa
  Kosa Kosa 12 dni temu +1

  Grzesiek miał na myśli pederastów :D

 • lukasz Zarychta
  lukasz Zarychta 12 dni temu +1

  ZAMILCZ PAJACU!

 • Rocksett 6
  Rocksett 6 12 dni temu +1

  Czego się spodziewaliście? Warga już od dawna wybrał za jaką stroną stoi. Wspólne śmieszki z biedroniem, robienie filmików jadących po konfederacji zaraz po ich konferencji wyborczej daje już wystarczająco do myślenia. A ten filmik o spotach to już gwóźdź do trumny. Nie jestem jakimś zatwardziałym zwolennikiem konfederacji. Zgadzam się z niektórymi pomysłami i poglądami. Jest mi przykro, że ktoś obraża innych tylko dlatego, że wyznają odmienne poglądy. Jadąc po konfederacji pojechał po nas. Po Polakach, którzy na tą partię oddali swoje poparcie. Panie Wargo powinien Pan się czasem zastanowić co publikuje Pan w internecie. To nie są głupie śmieszki z partii tylko konkretny najazd na prawicowców. Jeśli nie podoba się Panu prawica to proszę po prostu na nich nie głosować, a nie pojeżdżać ich spoty bo powiedzieli i pokazali coś więcej niż fajne fury, disco polo itd. Oczekuje Pan szacunku, chciałby Pan aby Polska była tolerancyjna i bez podziałów, a sam Pan tymi filmikami dzieli Polaków na tych złych z konfederacji i tych postępowych, nowoczesnych z lewicy. Po prostu hipokryzja i zakłamanie w czystej postaci.

 • Beersky
  Beersky 12 dni temu

  Po co ma głosować człowiek, który jedyną lekcję jaką odrobił na temat polityki to obejrzenie kilku spotów wyborczych? Nigdy tego nie rozumiałem. To jak recenzowanie filmu, na podstawie zwiastuna XD Pozdro.

 • Kamil Puchała
  Kamil Puchała 12 dni temu +1

  Żałosny jesteś,smiejesz sie z jedynej partii która miała nieszalblonowy program.

 • Łukasz
  Łukasz 12 dni temu

  Ja pierdole... jakie to wszystko żałosne

 • and
  and 12 dni temu

  lumpy... szmalcowniki... świnie... zboczeńcy... No, pokazali "klasę".
  Nie życzę nikomu z nas by miał do czynienia z kimś, kto zieje taką mową nienawiści, którą w grupie się podsyca. To poniżej godności.

 • Kasandra z Wysoka
  Kasandra z Wysoka 12 dni temu

  Żona wilka jest adwokatką u Anny Marii Wesołowskiej.

 • Pohujwamto Niepodajski

  Dziękuje że przekonałeś mnie że czas najwyższy przestać subskrybować to gówno.

 • Walec PL
  Walec PL 12 dni temu

  Dla mnie ZAJEBISTE tak jak cała Twoja twórczość. Pozdrawiam

 • Franciszek Ciesielski
  Franciszek Ciesielski 12 dni temu

  Żałosne...

 • Jagoda Maria Makowska
  Jagoda Maria Makowska 13 dni temu

  Ludzie krzyczą, że tylko o Konfederacji, ale kto inny robi tak żałosne spoty i ma takie wypaczone poglądy jak jej przedstawiciele? 😂😂😂

 • Krokodyl
  Krokodyl 13 dni temu

  Hahaha wrga co to za świeżob apolityczny jak jakaś mowa zyeboyntelygenta 😅😅😂😂

 • Piotrek Kumięga
  Piotrek Kumięga 13 dni temu

  0:59 Janusz Korwin Mikke?

 • mateo matik
  mateo matik 13 dni temu

  ja już wyjebałem z Polski 8 lat temu, bo tam nie ma godnego życia

 • eloelo
  eloelo 13 dni temu

  Prawie Ci się udały żarty z konfederacji. Jakbym miał IQ kamienia to nawet bym się uśmiechnął.... ale niestety. Następna partia, rozmowa telefoniczna w 3 osoby niemożliwa? Rozumiem, że o rozmowach konferencyjnych nigdy nie słyszałeś... Potem zajebisty żart, że w polityce lepiej być kurą nić ku*. No łał, po prostu ubaw po pachy. Jest tam trochę faktycznych docinek które mają jakiś sens, ale jednak początek zniszczył ten materiał. Co do Wiosny, to świetnie byś tam pasował. Oni lubią takich indywidualnych ludzi, którzy wszystko sprowadzają do tyłka i penisów. Co do spotu Karskiego, to masz rację ;) Po co namawiasz na głosowanie ludzi którzy może nie chcą głosować, bo wiedzą że nie interesuje ich polityka. Brak głosu, to też głos. Czasami jest to głos rozsądku.

 • Jak. Her.
  Jak. Her. 13 dni temu

  zaśmiał się ktoś choćby raz?

 • Allle Dopsz
  Allle Dopsz 13 dni temu

  Jesteś idiotą.

 • Kajtek Marcin
  Kajtek Marcin 14 dni temu

  Obrzydliwy brak obiektywizmu.

 • Kuba Marciniok
  Kuba Marciniok 14 dni temu

  Prowadzący program to zwykły menel z co trzecim wyrazem na k. Klips w uchu i utlenione włosy mają go zrobić młodzieżowcem. Nie dostrzega problemu homopropagandy. Reasumując : kretyn.

 • Mariusz Dziesz
  Mariusz Dziesz 14 dni temu

  facet z dupy ,co sie spodziewać

 • Maciej Szymański
  Maciej Szymański 14 dni temu

  Smieje sie tylko z tych partii ktore i tak sa pośmiewiskiem wiec nie widze problemu

 • Loke r
  Loke r 14 dni temu

  Ta konfederancja to naprawde banda debili. Fajny film btw

 • Jan Stachura
  Jan Stachura 14 dni temu

  8:53 mam tak samo

 • Iras Games TV
  Iras Games TV 14 dni temu

  Naprawdę dron odjebał zajebiście dobrą robotę :D 21:13 hahahahaha :D

 • Bartek Bożek
  Bartek Bożek 14 dni temu

  Durny żydek za pieniądze Sorosa, pachołek gazety wyborczej i tvnu

 • Dominik Drapała
  Dominik Drapała 14 dni temu

  Spoty Konfederacji są zajebiste, cała reszta do doopy.

 • er4dicate
  er4dicate 14 dni temu

  Dzięki Warga. Jeszcze chwilę temu nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak 'reverse bukkake' : D

 • Nelson Muntz
  Nelson Muntz 14 dni temu

  nie pierdol warga lewactwo miało whhhhoooooj głupsze spoty

 • Mikołaj Solik
  Mikołaj Solik 14 dni temu

  Boże w Polsce jeszcze ani jeden dobry klip wyborczy nie powstał, żadnej partii, w żadnych wyborach. Serio. NIech se darują.

 • zstefaniak
  zstefaniak 15 dni temu +1

  Połowa o konfederacji
  Nieźle
  A na tle tych ludzi dostrzegasz kim naprawdę jesteś co?
  Ale zduś to w sobie
  przecież to Ty jesteś cool

 • Chris Zaremba
  Chris Zaremba 15 dni temu

  cytat z nonsensopedii: ,,Jeśli umieścisz jakiś negatywny komentarz na temat Janusza Korwin-Mikkego na PLclip, to po 5 minutach uzyskasz odpowiedź, że jesteś lewakiem,,. Sprawdza się XD

 • Kirone Lebowski
  Kirone Lebowski 15 dni temu

  Jest beja dobrze

 • Zbyszek G
  Zbyszek G 15 dni temu

  Zajebisty filmik :)

 • Saiko Yume
  Saiko Yume 15 dni temu

  Ta marynarka jest świetna!

 • MiracleAge
  MiracleAge 15 dni temu

  Warga, czasem Twoje poczucie humoru jest tak suche, że w ciągu chwili mój kubek z herbatą staje się pusty... Filmik apolityczny, ale jednak przypierdalanie się do konkretnych osób całkowicie polityczne.

 • WampirSmoke
  WampirSmoke 15 dni temu

  taki trochę człowiek dzban

 • Nihilistka
  Nihilistka 15 dni temu

  Nie można się śmiać z konfederacji, pamiętajcie dla nich sukcesem nie było przekroczenie progu wyborczego, a progu zakładu psychiatrycznego

 • Jarek Szymborski
  Jarek Szymborski 15 dni temu

  A ja ci wierzylem ze jestes apolityczny zal

  • Kowalskyyy
   Kowalskyyy 15 dni temu

   Komuś się nie podoba, że Warga śmieje się z konfederacji XDD

 • Haiko_0 x
  Haiko_0 x 15 dni temu

  W tym momencie straciłem do Ciebie szacunek, pseudo raper A teraz to

 • Natalia Wnuczyńska
  Natalia Wnuczyńska 15 dni temu +1

  Czy ktoś tobie kazał zrobić taki gniot z dupska na rozkaz ??
  Powinieneś płacić za oglądanie takiego gowna ?

 • Anna999994
  Anna999994 15 dni temu

  Ta jego żona to troche taka taylor swift :)

 • Cumaa Kox
  Cumaa Kox 15 dni temu

  Jak dla mnie dno... Niestety ale nie wychodzi Ci sianie z polityki... A jak coś jak Braun mówił : Kroluj nam Chryste... Chodziło o to, ponieważ Chrystus był intronizowany na króla Polski i dlatego się do tego zwrócił

  • Kowalskyyy
   Kowalskyyy 15 dni temu

   XDD Widać kto za konfederacją

 • Kuba ADHD
  Kuba ADHD 15 dni temu +8

  Taki ładny spot Koalicji Europejskiej pominąłeś? Hm hmm hmmmmm.

 • sowaxl
  sowaxl 15 dni temu

  Material zawiera lokowanie produktu. Wspiera opozycje ale oczywiacie jest aaaaaapolityczny...

 • pawwel1990
  pawwel1990 15 dni temu

  Ta hipokryzja jest po prostu piękna, około 10 min przypierdzielał się o zdanie wyrwane z kontekstu w spocie, a w 15 min już sam wyrwał, nawet nie zdanie, tylko część zdania z kontekstu "zabije najmocniej" hahahaha. Geniusz xD

 • pawwel1990
  pawwel1990 15 dni temu

  Ja na Twoim miejscu opisałbym dokładnie kto Ci zlecił ten spot i jakie dał wytyczne. Już dziesiątki "celebrytów" zniknęło właśnie przez to, że się sprzedali politykom. Ja bym się ratował na Twoim miejscu bo szkoda 1.4m subów

 • pawwel1990
  pawwel1990 15 dni temu

  Żal po prostu xD Przeglądam ten kanał i jest 0 o polityce poza tym filmikiem, który to próbuje atakować Konfederację w nieudolny sposób (w komentarzach widzowie pokazali hipokryzję). Kto Ci zapłacił? Czy pieniądze które dostałeś zostały przekazane legalnie w ramach kampanii czy jakoś na lewo to poszło?

 • pawwel1990
  pawwel1990 15 dni temu

  Czemu nazywasz JKM "zboczeńcem"? Nigdy nie słyszałem o tym, żeby JKM miał jakieś zboczenia seksualne :O Lubi młode kobiety tak jak normalny facet więc chyba zboczeńcem nie jest...?

 • Adrian Gilowski
  Adrian Gilowski 16 dni temu

  Żałosne te heheszki ;) #konfederacja

 • Marek Wierzbicki
  Marek Wierzbicki 16 dni temu

  W sprawie głosowania na kogo chcecie - to ja bym CHCIAŁ NA KOGOŚ INNEGO niż te debile co się zgłosiły do wyborów. Dziękuję.