Oświetlenie LED sufitu - lampy LED - sypialnia-taśmy-LED-gwiezdne niebo-montaż-w-suficie

Udostępnij
Umieść na stronie
 • Opublikowany 17 mar 2016
 • Oświetlenie LED w suficie podwieszanym w nowoczesnej sypialni.
  Gwiezdne niebo i lampy światłowodowe firmy E-TECHNOLOGIA są piękną ozdobą każdego wnętrza.
  Zestaw Konstelacje Świetlne gwieździste niebo to oświetlenie światłowodowe do dekoracji wnętrz, składający się z: generatora światła o mocy 3W, wyposażonego w nowoczesny mikroprocesor z automatyczną funkcją zmiany kolorów RGB lub światłem białym B, bądź światłem biało-niebieskim BN opcjonalnie możemy wybrać zestaw ze sterowaniem na pilota lub z białym ciepłym światłem, które może mrugać, przygasać, świecić niezmiennie w zależności od programu wybranego na pilocie, który dołączony jest do zestawu wiązki 100 lub 150 sztuk światłowodów zgrzanych w specjalistycznej złączce.
  Zestaw Konstelacje Świetlne gwieździste niebo jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, zużycie energii wynosi tylko ok. 4W. Zestaw Konstelacje Świetlne można montować w dowolnym materiale: płycie G-K, drewnie, pleksi.
  e-technologia.pl/gwiezdne-niebo1.html
  Zestaw Konstelacje Świetlne gwieździste niebo to rodzaj sufitu z gwiezdnym niebem oparty o oświetlenie światłowodowe. Delikatne światło będzie ozdobą małych pomieszczeń, gdzie nie zależy nam na ilości światła. Możemy tam stworzyć delikatne gwieździste niebo, dzięki 100 punktom świetlnym, gwiazdom na niebie. Zestaw ten jest najmniej kosztownym rozwiązaniem w naszej ofercie.
  Zestaw Konstelacje Świetlne gwieździste niebo efekt B
  Zestaw Świetlne wyposażony jest w generator LED świecący w kolorze białym, wszystkie "gwiazdki" świecą w jednym kolorze.
  Zestaw Konstelacje Świetlne gwieździste niebo efekt BN
  Zestaw Konstelacje Świetlne wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem. Dzięki niemu automatycznie następuje zmiana barw światła pomiędzy kolorami białym ciepłym białym zimnym i niebieskim, podświetlając kolejne punkty świetlne, co tworzy efekt migających gwiazd na suficie.
  Zestaw Konstelacje Świetlne gwieździste niebo efekt RGB
  Zestaw Konstelacje Świetlne wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi mikroprocesor sam ustala kolor świecenia "gwiazd" pomiędzy kolorami RGB (R-czerwony, G-zielony, B-niebieski) oraz kolory pośrednie.
  Funkcja ta pozwala zmieniać intensywność świecenia "gwiazd" i daje efekt zmiany kolorów.
  Zestaw Konstelacje Świetlne gwieździste niebo efekt RGB + PILOT
  Zestaw Konstelacje Świetlne wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem oraz odbiornikiem podczerwieni dodatkowo wyposażony jest w pilot bezprzewodowy IR. Dzięki 16-przyciskowemu pilotowi, możesz sam decydować w jakim pojedynczym kolorze mają świecić twoje gwiazdki .Masz do wyboru 10 pojedynczych kolorów oraz 3 funkcje automatyczne. Możesz dodatkowo ściemniać i rozjaśniać kolory, włączać kolory pośrednie lub włączyć funkcje samoczynnej zmiany kolorów. Do montażu zestawu Konstelacje Świetlne gwieździste niebo wystarczy obniżyć sufit tylko o 3 cm.
  NOWOŚĆ 2015 generator LED ze światłem białym ciepłym i sterowaniem na pilot. Dzięki nowemu generatorowi mogą Państwo wybrać przy pomocy pilota czy nieba ma mrugać, delikatnie przygasać lub świecić stałym światłem.
  Wybierając to rozwiązanie będziesz cieszył się pięknym efektem nieba przez długie lata. To bardzo popularne oświetlenie dekoracyjne.
  Zakup zestawu Konstelacje Świetlne jest idealnym wyborem dla osób, które chcą stworzyć gwieździste niebo na niewielkiej powierzchni. Wybierając to rozwiązanie mogą Państwo uzyskać piękny efekt migających gwiazd, stworzony przez urządzenia najwyższej jakości. Ledy na suficie to modna i nowoczesna aranżacja wnętrza.
  Stwórz piękne gwiezdne niebo i ciesz się jego widokiem oświetlenia dekoracyjnego przez długie lata.
  Odwiedź nasz salon firmowy w Krakowie przy ulicy Franciszka Kniaźnina 2/U4, aby zobaczyć oświetlenie w inspirujących aranżacjach. Pokażemy Ci na żywo jak wygląda gwieździste niebo na suficie.
  Osoby zainteresowane oświetleniem światłowodowym prosimy o kontakt z działem technicznym:
  Zobacz galerie zdjęciową:
  e-technologia.pl/galeria-zdjeciowa.html
  Zobacz inspiracje świetlne:
  e-technologia.pl/inspiracje
  Cenniki do pobrania:
  e-technologia.pl/cenniki
  Katalogi do pobrania
  e-technologia.pl/katalogi
  Ekspozycja
  e-technologia.pl/ekspozycja
  Salon Firmowy E-Technologia
  ul. Franciszka Kniaźnina 2/u4
  31-637, Kraków, Polska
  TEL.668 487 285
  TEL.882 153 554
  biuro@e-technologia.pl
  plclip.com/video/-KuQiqijtRU/wideo.html
  Oświetlenie - w - domu -led - lampy-sypialnia-taśmy-LED-gwiezdne niebo-montaż-w-suficie

Komentarze • 0