Województwo łódzkie

10 najlepszych atrakcji województwa łódzkiego [TOPOWA DYCHA]
wyświetleń 72K10 miesięcy temu
W tym odcinku znów odwiedzimy województwo łódzkie, tym razem by przedstawić wam 10 wyjątkowych atrakcji, które warto zobaczyć. ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - topowadycha.cupsell.pl ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek l..
"Nie ma jak Polska" odc. 42 woj. Łódzkie
wyświetleń 4,7K4 lat temu
Anna Karna i Maciej Orłoś wspólnie ruszają w podróż po Polsce. W tym odcinku odwiedzają: Grabów, Besiekiery, Tum, Łęczyca, Kwiatkówek, Uniejów, Kłodawa, Świnice Warckie, Kwiatkówek
🏰🏰🏰 Zamki Województwa Łódzkiego
wyświetleń 7K10 miesięcy temu
Zabieramy Was w podróż po zamkach województwa łódzkiego. Tych bardziej znanych i zupełnie zapomnianych. Zapraszamy Was w długą podróż z duchami i diabłami w tle :) Więcej o zamkach w województwie łódzkim możecie poczytać na naszym blogu ➡ w..
Łódzkie Turystycznie! - film promocyjny
wyświetleń 1,3K3 lat temu
Spot promocyjny zrealizowany przez GoodEye Grupa Medialna na zlecenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego - materiał przeznaczony na targi. Jeśli są Państwo zainteresowani podobnym filmem lub produkcją spotu dla własnej instyt..
Atrakcje turystyczne województwa łódzkiego
wyświetleń 4,3K6 lat temu
Spot promocyjny zrealizowany przez GoodEye Grupa Medialna na zlecenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego - materiał przeznaczony na targi. Jeśli są Państwo zainteresowani podobnym filmem lub produkcją spotu dla własnej instyt..
IX Sesja Sejmiku Województwa Łódzkiego (25.06.2019) cz1
wyświetleń 92227 dni temu
#łódzkie #promujełódzkie Obserwuj nas ↓↓ FACEBOOK: facebook.com/wojewodztwo.lodzkie/ TWITTER: twitter.com/lodzkiePL INSTAGRAM: instagram.com/promujelodzkie/ Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na nasze str..
Niezliczone Trzyszczą Źródła - poznaj łódzkie rzeki
wyświetleń 35K5 lat temu
Film powstał na zlecenie Muzeum Miasta Łodzi w ramach projektu "Łódź utkana dźwiękiem", całość projektu została sfinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Więcej na temat łódzkich rzek oraz efektów projektu możesz dowiedzieć si..
Polskie wykopki 2016 XP Deus cz.1 Województwo Łódzkie
wyświetleń 3,6K2 lat temu
Wykopki 2016 w Polsce wojewodztwo lodzkie za pomoca wykrywacza metali xp deusa program ktorego uzywam to Gary's hot program. Goraco polecam ten odcinek oraz zapraszam do subskrybowania kanalu Mariusz Ciepluch plclip.com/channel/UCt9c.....
Województwo łódzkie ma najwyższy w kraju wskaźnik pracujących więźniów
wyświetleń 102Rok temu
Województwo łódzkie ma najwyższy w kraju wskaźnik pracujących więźniów. Pracę odpłatną lub wolontariat na rzecz m.in. schronisk dla zwierząt, wykonuje ponad 50 proc. osadzonych.
Silne, rozpoznawalne województwo łódzkie
wyświetleń 1225 lat temu
W dniach 26-27 listopada 2013 w Hotelu Ossa, odbyło się VII Forum Promocji Województwa Łódzkiego. O spotkaniu organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego rozmawiamy z Maciejem Łaskim, dyrektorem departamentu promocji i współpracy za..
Chróścin-Wieś -- województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Bolesławiec
wyświetleń 2,7K6 lat temu
Chróścin województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Bolesławiec pl.wikipedia.org/wiki/Chróścin
Zelów (woj. łódzkie) | Małomiasteczkowy o miastach #7
wyświetleń 3,7K5 dni temu
EDIT: otrzymałem informacje, iż wspomniana w filmie Anna Bejenke w rzeczywistości pomagała mieszkającej w Pożdżenicach Eugenii Stawiak, która udzieliła schronienie potrzebującym Żydom. To również ona została wytypowana do tytułu "Sprawiedliwej". Za n..
Województwo łódzkie odnotowało wzrost obcokrajowców
wyświetleń 14Rok temu
TELEWIZJA KUTNO Nasza strona internetowa: telewizjakutno.com/ Nasz Facebook: facebook.com/tvkutno Nasz Twitter: twitter.com/TelewizjaKutno Nasz profil Google : plus.google.com/u/0/107083059622466882574/posts
Gmina Bolesławiec (woj. łódzkie)
wyświetleń 4,3K3 lat temu
Copyright by Gmina Bolesławiec
Województwo Łódzkie przyjazne dla rozwoju nowych technologii
wyświetleń 814 lat temu
Zapraszamy do województwa łódzkiego, które sprzyja rozwojowi nowoczesnych technologii w zakresie B R. Pobyt w regionie najlepiej zaplanować na www.visitlodzkie.pl.
FVR Województwo Łódzkie
wyświetleń 622 lat temu
Ostatni etap zwiedzania to strefa REGIONY. Pokazujemy tu odwiedzającym piękno i różnorodność Polski - goście mogą zobaczyć krótkie spoty promujące każde z polskich województw
Polskie wykopki 2016 XP Deus cz.3 Województwo Łódzkie
wyświetleń 3,6K2 lat temu
Wykopki 2016 w Polsce wojewodztwo lodzkie za pomoca wykrywacza metali xp deusa program ktorego uzywam to Gary's hot program. Goraco polecam ten odcinek oraz zapraszam do subskrybowania kanalu Mariusz Ciepluch plclip.com/channel/UCt9c.....
Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek: województwo łódzkie
wyświetleń 2032 lat temu
Zapraszamy do oglądania efektów programu Biblioteka . Infrastruktura bibliotek w województwie łódzkim. W ramach tego programu, w latach 2011-2015 wybudowano i zmodernizowano 245 bibliotek w całej Polsce. Rząd na jego realizację przeznaczył 150 mln z..
Termy w Uniejowie - wielkie otwarcie. Województwo Łódzkie
wyświetleń 1,9K7 lat temu
Termy Uniejów - kompleks basenów otwarty:) Wielkie otwarcie. Termy Uniejów to jedna z największych unijnych inwestycji w Województwie Łódzkim.
Polskie wykopki 2016 XP Deus cz.2 Województwo Łódzkie
wyświetleń 1,1K2 lat temu
Wykopki 2016 w Polsce wojewodztwo lodzkie za pomoca wykrywacza metali xp deusa program ktorego uzywam to Gary's hot program. Goraco polecam ten odcinek oraz zapraszam do subskrybowania kanalu Mariusz Ciepluch plclip.com/channel/UCt9c.....
10 lat w Unii Europejskiej -- Województwo Łódzkie
wyświetleń 3215 lat temu
Film przygotowany na VI Piknik Funduszy Europejskich - 1 maja 2014 na rynku Manufaktury w Łodzi. Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza mieszkańców regionu łódzkiego, a także wszystkich odwiedzających nasze województwo na ..
Województwo Łódzkie pomaga Ukrainie
wyświetleń 1855 lat temu
6. marca na Ukrainę wyruszył transport z materiałami opatrunkowymi i higienicznymi. Transport trafi do regionów partnerskich województwa łódzkiego obwodów wołyńskiego oraz winnickiego. Placówki z tych obwodów potrzebujące wsparcia zostały wskazan..
Barokowe organy w Filharmonii Łódzkiej - Województwo Łódzkie
wyświetleń 3,6K5 lat temu
W uroczystym podpisaniu protokółu odbioru instrumentu wziął udział Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego. - Cieszę się ogromnie, że udało się nam zrealizować tę inwestycję. Teraz nasza Filharmonia jest naprawdę wyjątkowa i dostarczać będz..
ŁWD 22.05.2013 - Pojedziemy darmową kolejką zwiedzać województwo łódzkie
wyświetleń 2216 lat temu
Wycieczki do parków krajobrazowych, atrakcyjnych miejscowości i lasów... darmo! W czasie letniego sezonu bezpłatne przejazdy koleją, zwiedzanie z przewodnikiem i inne atrakcje oferują władze województwa i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Na każd..
Termy w Uniejowie, baseny, solanki - Województwo Łódzkie
wyświetleń 13K7 lat temu
Termy Uniejów. Kompleks Termano-Basenowy położony jest u podnóża XIV- wiecznego Zamku otoczonego XIX wiecznym parkiem, oferuje gorące kąpiele w leczniczych solankach termalnych.
Rajd Dragonów: amerykańskie transportery przejechały przez województwo łódzkie
wyświetleń 3984 lat temu
Amerykański konwój przejechał 27 marca przez województwo łódzkie: goo.gl/GVwJTE
Kurowice (województwo łódzkie) - Dji Phantom 2
wyświetleń 1,5K3 lat temu
Kurowice – wieś położona w województwie łódzkim, w powiecie łódzkim wschodnim, w gminie Brójce. Wschodnia granica wisi biegnie wzdłuż rzeki Miazgi. Z Kurowicami sąsiadują następujące miejscowości: Karpin, Kotliny, Wardzyn, Bukowiec, Dalków, Brójce. W..
Kompania Powodziowa Województwo Łódzkie | Wyjazd do Słubic koło Płocka | Łowicz 21/05/2014
wyświetleń 2,8K5 lat temu
Wyjazd Kompani Powodziowej Województwa Łódzkiego, do miejscowości Słubice koło Płocka. Odpowiednio: 521[E]90 - SLOp - Skoda Octavia - JRG Rawa Mazowiecka 451[E]90 - SLRR Nissan Navara - JRG Łowicz 521[E]44 - SLRt - Renault Mascott / ISS Waw..
Województwo Łódzkie vs Małopolskie | OMT Play-offs
wyświetleń 16222 dni temu
#DURecorder #CriticalOps #live na mikrofonie: iFueGo- Transmituj na żywo niezwykłe chwile przez DU Recorder . Udostępniaj gry, filmy, programy telewizyjne i mecze większej liczbie osób. Android: goo.gl/s9D6Mf iOS: goo.gl/nXnxyN
Poznaj(ę) Ziemię Łódzką (cz. 3) - Besiekiery.
wyświetleń 5K4 lat temu
Województwo Łódzkie to wiele ciekawych miejsc i cennych zabytków. Nie siedź w domu. Poznaj Ziemię Łódzką! Zapraszamy na stronę Zamki i Pałace Województwa Łódzkiego - www.zamkilodzkie.pl
Łódzkie Tramwaje Podmiejskie / Lodz Suburban Trams
wyświetleń 42K2 lat temu
Poznaj przeszłość, teraźniejszość i niepewną przyszłość podmiejskich tramwajów. Learn about past, present times and uncertain future of suburban trams (English subtitles!). ..
Gala Gospodarcza EuroPartner - województwo łódzkie
wyświetleń 2Rok temu
Poznaj przeszłość, teraźniejszość i niepewną przyszłość podmiejskich tramwajów. Learn about past, present times and uncertain future of suburban trams (English subtitles!). ..
Prawdziwy Mikołaj odwiedził Województwo Łódzkie 🎅
wyświetleń 5K3 lat temu
Niespotykana na co dzień liczba uśmiechniętych dzieci w szpitalu im. Korczaka w Łodzi towarzyszyła wizycie Mikołaja z fińskiego miasteczka Rovaniemi. Wyjątkowy gość przybył na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego oraz Konsulatu Honorowego Republiki Fi..
Zbigniew Bródka - Mistrz powrócił do Domaniewic - Województwo Łódzkie
wyświetleń 1685 lat temu
Przy dźwięku strażackich syren i rozświetlających drogę strażackich „kogutów", Mistrz powrócił do rodzinnych Domaniewic, gdzie został hucznie przyjęty w specjalnie, „po olimpijsku" udekorowanej, wypełnionej po brzegi sali miejscowego gimnazjum. Tłum ..
PatioTV - Piotrowski&Karykowski 3 - województwo łódzkie z przymrużeniem oka:)
wyświetleń 38810 lat temu
Jazda konna niczym w lesie Sherwood i fruwający, dmuchany krabik, czyli krótki filmik o województwie łódzkim. Scenariusz: Kuba Karykowski i Maciej Piotrowski Reżyseria: Kuba Karykowski Występuje: Maciej Piotrowski Montaż: Natalia Wlaźlak Zdjęcia..
Map 1,2 | Województwo Łódzkie 1:0 Mazowieckie | Round 3, OMT Tournament | Critical Ops
wyświetleń 1,4K28 dni temu
Support the stream: streamlabs.com/crez1 Tournament Discord Server: discord.gg/dC7E8ht
Prezydent Bronisław Komorowski w Bazie Lotnictwa w Łasku -- Województwo Łódzkie
wyświetleń 2,5K5 lat temu
W przeddzień 15. rocznicy wstąpienia Polski do NATO, prezydent Bronisław Komorowski gościł w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Zwierzchnik sił zbrojnych oglądał m.in. stacjonujące tam polskie myśliwce General Dynamics F-16 Fighting Falcon. To..
Wypadki na drogach województwa łódzkiego
wyświetleń 1,1KRok temu
Trzy osoby zginęły, a siedem zostało rannych - to tragiczny bilans wypadku do którego doszło w nocy na Trasie Górna w Łodzi. Podczas Świąt do dzisiejszego popołudnia na drogach województwa łódzkiego zginęło 7 osób i doszło do blisko 50 wypadków.
Prezydent Bronisław Komorowski w Bazie Lotnictwa w Łasku cz.2 - Województwo Łódzkie
wyświetleń 3885 lat temu
W przeddzień 15. rocznicy wstąpienia Polski do NATO, prezydent Bronisław Komorowski gościł w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Zwierzchnik sił zbrojnych oglądał m.in. stacjonujące tam polskie myśliwce General Dynamics F-16 Fighting Falcon. To..
15-letnia Patrycja poszukiwana. Policja przeczesuje województwo łódzkie i prosi o pomoc
wyświetleń 3365 miesięcy temu
#Magazyn życia #Magazyn #Zycia 15-letnia Patrycja poszukiwana. Policja przeczesuje województwo łódzkie i prosi o pomoc  Patrycja, która zaginęła w czwartek 31 stycznia, jest obecnie poszukiwana przez policjantów z całego łódzkiego. 15-letnia dziew..
Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego - Złóż wniosek w 3 edycji!
wyświetleń 5853 miesięcy temu
#łódzkie #BOŁódzkie #Łódzkienaplus bo.lodzkie.pl/ Na III edycję Budżetu Obywatelskiego pn. „ŁÓDZKIE NA PLUS” zarząd województwa łódzkiego planuje przeznaczyć nie mniej niż 8 milionów złotych, w tym 50% na pulę wojewódzką, w ramach której ..
Odszkodowania województwo łódzkie
wyświetleń 2Rok temu
Poniosłeś stratę na terenie województwa łódzkiego i uważasz, że należy ci się zadośćuczynienie? Jeżeli mieszkasz w którymkolwiek z miast w łódzkiem, a Tobie bądź komuś z Twoich bliskich zdarzył się wypadek, czy choroba, pomożemy Ci uzyskać odszkodowa..
Województwo Łódzkie NA STYKU KULTUR - MTŁ 2013
wyświetleń 1546 lat temu
Województwo Łódzkie NA STYKU KULTUR - MTŁ 2013
TERMY UNIEJÓW_ Marką Regionalną województwa Łódzkiego
wyświetleń 1,3K2 lat temu
Chcecie wiedzieć więcej o termach w Uniejowie ? Zapraszamy na naszego bloga: www.rpo.lodzkie.pl/wynik-wyszukiwania/item/139-termy-uniejow
IX Sesja Sejmiku Województwa Łódzkiego (25.06.2019) cz.3
wyświetleń 1,4K27 dni temu
#łódzkie #promujełódzkie Obserwuj nas ↓↓ FACEBOOK: facebook.com/wojewodztwo.lodzkie/ TWITTER: twitter.com/lodzkiePL INSTAGRAM: instagram.com/promujelodzkie/ Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na nasze str..
Województwo Łódzkie vs Dolnośląskie | Round 2, OMT Tournament | Critical Ops
wyświetleń 632Miesiąc temu
Tournament Discord Server: discord.gg/dC7E8ht