Województwo łódzkie nawiedzone miejsca

#31 Opuszczona łódź, cmentarz, wagony, posterunek policji
wyświetleń 22K2 lat temu
Zlepek kilku miejsc; opuszczona barka na wyschniętym brzegu rzeki, żydowski cmentarz, tabor wagonów na nieczynnej rozdzielni oraz nawiedzona komenda. Muzyka: Ambient Type Beat - Magic [SOLD] Train Dark Underground Hip Hop Instrumental Free Rap Be..
10 nawiedzonych miejsc w Polsce! 100 tys. subskrypcji kanału....
wyświetleń 444KRok temu
Dziś będą miejsce w Polsce, które być może są nawiedzane przez duchy. Związanych jest z nimi wiele tajemniczych wydarzeń
Moje paranormalne przeżycia! [ Vlog - Las Ruda - Popioły ]
wyświetleń 16K3 lat temu
Zapraszam Was na materiał o jednym z najbardziej nawiedzonych polskich lasów. Jest nim las Ruda - Popioły znajdujący się w Łodzi. Jest to pewnego rodzaju audiolog połączony z naszym nagraniem tego miejsca z samochodu. Zapraszam do oglądania..
Opuszczony burdel i willa - Urbex History
wyświetleń 808K2 lat temu
SUBSKRYBUJ nasz kanał! ► bit.ly/2yJTWCv ◄ PATRONITE - wspomóż projekt i wyprawy ►bit.ly/2yidnoJ◄ Zobacz nas na Facebooku: bit.ly/2yuULy2 Kup sobie koszulę: urbexhistory.cupsell.pl Kontakt z nami: urbexhistory@..
Noc w nawiedzonym szpitalu psychiatrycznym - Zofiówka Urbex History
wyświetleń 1,1M2 lat temu
SUBSKRYBUJ nasz kanał! ► bit.ly/2yJTWCv ◄ PATRONITE - wspomóż projekt i wyprawy ►bit.ly/2yidnoJ◄ Zobacz nas na Facebooku: bit.ly/2yuULy2 Kup sobie koszulę: urbexhistory.cupsell.pl Kontakt z nami: urbexhistory@..
5 Nawiedzonych zamków!
wyświetleń 5152 lat temu
Subskrybuj
Popioły-Łódź
wyświetleń 303Rok temu
Miejsce, które trzeba koniecznie zobaczyć. Najlepiej wybrać się tam w słoneczny dzień. Idealne miejsce do zwiedzania w trakcie wycieczki rowerowej. Najbardziej znany fragment to ul. Popioły i jej nietypowa dla Łodzi zabudowa. Piękne drewnian..
Na zamku w Oporowie straszy.avi
wyświetleń 36K9 lat temu
Przestraszeni nie na żarty są pracownicy Muzeum Zamku w Oporowie pod Kutnem. Ryszard Rau, starszy kustosz muzeum w Oporowie: Dusze zmarłych domagają się mszy w kaplicy zamkowej, która jest nieczynna od 70 lat
Perły gminy Oporów (Oporów Pearls) # Łódzkie zabytki # zamki w Polsce # zamek, klasztor w Oporowie
wyświetleń 3,4K11 miesięcy temu
Legenda o Białej Damie i historia zamku oraz zakonu Paulinów w Oporowie k/Kutna. Film polecany turystom, miłośnikom tradycji oraz tajemniczych historii. (Zalecane dobre głośniki, lub słuchawki). Wszelkie prawa zastrzeżone.
OPUSZCZONY DWÓR - (URBEX*1)
wyświetleń 2287 miesięcy temu
Dwór odnaleziony przypadkiem, postanowiliśmy nagrać naszą pierwszą eksplorację opuszczonego obiektu. Przepraszamy za ewentualne błędy w montażu, wszelkie rady mile widziane :) ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Music:..
Cmentarzysko Starych Pojazdów
wyświetleń 1735 miesięcy temu
Nasza ekipa w wolnym dniu wybrała się na zwiedzanie opuszczonego placu, gdzie mogliśmy zobaczyć kawałek motoryzacyjnej historii. Zobaczcie sami jak klimatycznie wygląda ta zatrzymana w czasie lokacja! Music: www.bensound.com
Dwór w Gubławkach
wyświetleń 2,7KRok temu
Nasza ekipa w wolnym dniu wybrała się na zwiedzanie opuszczonego placu, gdzie mogliśmy zobaczyć kawałek motoryzacyjnej historii. Zobaczcie sami jak klimatycznie wygląda ta zatrzymana w czasie lokacja! Music: www.bensound.com
Opuszczona agencja towarzyska Club Cindy - Poznań Urbex |Urban Exploration|
wyświetleń 19K2 lat temu
Jeszcze kilka lat temu była jedną z najbardziej ekskluzywnych agencji towarzyskich w Polsce. Przebywało w niej kilkanaście kobiet, a klientami byli mężczyźni z całego świata. Jesienią 2010 roku do budynku wroczyli policjanci. Przeprowadzili..
ŁÓDŹ - OPUSZCZONE Tajemnicze zabudowania pełne spekulacji...
wyświetleń 1,1K2 lat temu
Szybka i spontaniczna relacja z napotkanego w okolicy opuszczonej fabryki obiektu (video z fabryki na kanale). Miejsce jest o tyle tajemnicze , że narosło wokół niego wiele spekulacji stwierdzających że było to na przykład krematorium / pozo..
Bracia Warszawiacy i Piotr Jaworski - Nawiedzone miejsca w Warszawie
wyświetleń 247Rok temu
Razem z Piotrem Jaworskim z Radia Złote Przeboje 2.11.2017 gdy jeszcze było ciemno wyruszyliśmy na poszukiwanie miejsc w stolicy, w których ponoć najłatwiej spotkać duchy. Zapraszają Radio Złote Przeboje: zloteprzeboje.tuba.pl Przew..
Opuszczone miejsca ŁÓDŹ #1
wyświetleń 2,3K3 lat temu
Razem z Piotrem Jaworskim z Radia Złote Przeboje 2.11.2017 gdy jeszcze było ciemno wyruszyliśmy na poszukiwanie miejsc w stolicy, w których ponoć najłatwiej spotkać duchy. Zapraszają Radio Złote Przeboje: zloteprzeboje.tuba.pl Przew..
Zofiówka - opuszczony szpital psychiatryczny - Faktograf
wyświetleń 184K3 lat temu
www.fakt.pl/hobby/historia/otwocki-szpital-skrywa-mroczna-tajemnice/pr640q9 Stare budynki często kryją mroczne tajemnice. Nie inaczej jest w przypadku ponad 100-letniego, opuszczonego zakładu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Żydów „Zo..
Nawiedzony dom przy ulicy Witkacego
wyświetleń 618 miesięcy temu
W taki niebywały sposób odbywają się imprezy dla dzieci w KREDOWNIA Centrum Rozwoju w Zgierzu
Nawiedzony dom - Myszków Urbex |Urban Exploration|
wyświetleń 88K3 lat temu
Myszków. Przy drodze prowadzącej do Zawiercia znajduje się opuszczony dom. Mieszkało tam dwóch samotnych braci interesujących się fantastyką i ufologią. W swoim domu przeprowadzali eksperymenty mające na celu kontakt z obcymi cywilizacjami...
URBEX (NAWIEDZONEJ) KAPLICY!!!!!!!
wyświetleń 1872 lat temu
35 SUBÓW I 35 ŁAPEK W GÓRE I ROBIĘ NOWY FILMIK.
Opuszczony dom Łódź/Nowosolna
wyświetleń 2K5 lat temu
Zwiedzam opuszczony domek przy ul. Kasprowicza w Łodzi. Jest to mój pierwszy filmik więc proszę o wyrozumiałość.
Lublewo #1 Odkrywca
wyświetleń 3,1K5 lat temu
Udaje się w tajemnicze i opuszczone miejsca. Dziś opuszczony dworek. Co uda mi się znaleźć przekonaj się oglądając filmik.
Chróścin-Wieś -- województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Bolesławiec
wyświetleń 2,7K6 lat temu
Chróścin województwo łódzkie, powiat wieruszowski, gmina Bolesławiec pl.wikipedia.org/wiki/Chróścin
Urbex: Dwór Cygany
wyświetleń 5938 miesięcy temu
Zaczynamy naszą przygode z urbexem i paranormalnymi zjawiskami. W tym odcinku odwiedzilismy dwór cygany w woj. Łódzkim.
Ciekawe miejsca w Częstochowie :DD ;) ;---P
wyświetleń 2653 lat temu
Kloaka (łac. cloaca), stek - końcowa część jelita występująca u prawie wszystkich kręgowców poza zrosłogłowymi i ssakami łożyskowymi. Powstaje w rozwoju embrionalnym w formie workowatego rozszerzenia w końcowym odcinku jelita pierwotn..
OPUSZCZONE MIEJSCA KLUB ROBOTNIKA
wyświetleń 7372 lat temu
Film dokumentalny, specialnie nagrywany z ręki, eksploracja opuszczonych miejsc RD500 FILMS®
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o odnalezieniu kobiety w miejscowości Łask
wyświetleń 8K7 lat temu
O pomoc do wizjonera zwróciła się rodzina 81-letniej Marianny Madej z Łaska w województwie łódzkim. Cierpiąca na chorobę Alzheimera kobieta wyszła z domu 14 lutego po południu. Jej córka wysłała jasnowidzowi list ze zdjęciem zaginionej..
Młodzi Nieustraszeni#1 zakłady rybne Łódź part1
wyświetleń 1174 lat temu
witamy w naszym pierwszym filmiku z eksploracji miejsc opuszczonych film okazuje zakłady rybne w Łodzi przy ulicy Kopernika
Stary opuszczony niemiecki cmentarz.
wyświetleń 2673 lat temu
Jako pierwszy film na tym kanale proszę o rozważne komentowanie filmu. Niestety film nie wyszedł tak jak chcieliśmy, jest bardzo mały. W następnym filmie postaramy się o większą perspektywę.
URBEX OPUSZCZONY SIEROCINIEC
wyświetleń 1,2K8 miesięcy temu
Odwiedziłem opuszczony Sierociniec w woj. Łódzkim, niestety sporo z niego nie zostało :( widać jest że wandale i złomiarze tam działają. SUBSKRYBUJ i KLIKNIJ DZWONEK! INSTAGRAM➜ brzoza.tv FACEBOOK➜ www..
Cmentarzysko pojazdów - Karolew Urbex |Urban Exploration|
wyświetleń 161K3 lat temu
Jadąc z Nakielnicy w stronę Parzęczewa mijamy wioskę Karolew, w której znajduje się opuszczona posesja z kilkunastoma pojazdami. Są wśród nich zarówno osobowe, ciężarowe jak i maszyny rolnicze. Wejście jest bezproblemowe od strony drogi ..
NAWIEDZONE DOMY.
wyświetleń 39K6 lat temu
Miasto duchów. Nawiedzone posesje w Warszawie.
Spalona szkoła - Jedlicze A, opuszczona cegielnia - Zgierz Aniołów
wyświetleń 4,1K7 lat temu
Na temat budynku szkoły nie znalazłem żadnych informacji. Najprawdopodobniej zbudowany na przełomie lat 20stych i 30stych ubiegłego wieku. Podejrzewam że opuszczony został ok 10-15 lat temu. Do pożaru doszło niedawno bo ok. 2-3 lat temu... ..
Gdzie na weekend -- Turystyka w Województwie Łódzkim
wyświetleń 2655 lat temu
Mamy już wiosnę i nadszedł czas na rozpoczęcie sezonu turystycznego w Łódzkiem. W tym roku przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Mamy do dyspozycji zupełną nowość, to znaczy 35 ścieżek questingowych na terenie województwa łódzki..
LOST PLACE LBN #3 Zamknięty dwór, wodociągi i opuszczony dom
wyświetleń 7204 lat temu
Dwór niestety w całości zamknięty, własność gminy i jakiś ośrodek.
Opuszczony szpital, więzienie, dom dziecka w Łodzi
wyświetleń 2,9K2 lat temu
CZYTAJ OPIS Dn.24.08.2017 około godz 19 wybraliśmy się w 2 osoby aby zwiedzić pozostałości po dawnym szpitalu psychiatrycznym(?). Pełny opis miejsca:lo..
Silny wiatr w Łódzkiem - Drzewo runęło na jadące samochody
wyświetleń 1702 lat temu
Silny wiatr w Łódzkiem. Powiewy uszkodziły pofabryczny komin zakładów Wistom w Tomaszowie Mazowieckim, w Łodzi złamana topola spadła na jadące ulicą samochody.
BIAŁY BUS JEŹDZI PO POLSCE I PORYWA DZIECI! *SZOKUJĄCE*
wyświetleń 982KRok temu
Biały bus, który porywa dzieci krąży po południowej części kraju! Czy to prawda? Polecam obejrzeć ten film! ► INSTAGRAM : deejaypallaside ► FANPAGE : DeeJayPallaside ► GRUPA NA FACEBOOKU : ..
OPUSZCZONY ZAMEK | URBEX | sznoruwa9
wyświetleń 7323 lat temu
Tym razem zaglądamy do opuszczonego, liczącego sobie blisko 500 lat zamku. Instagram ➤ maciejzewsi Informacje o zamku na podstawie: www.zamki.pl/?idzamku=bialao Plan zamku - źródło: "Leksykon zabytków archit..
PWG czyli Piątkowe wieczory Grozy: Nawiedzone miejsca w Polsce: 4 województwa
wyświetleń 16Rok temu
Tym razem zaglądamy do opuszczonego, liczącego sobie blisko 500 lat zamku. Instagram ➤ maciejzewsi Informacje o zamku na podstawie: www.zamki.pl/?idzamku=bialao Plan zamku - źródło: "Leksykon zabytków archit..
SMOG STRASZY ŁÓDŹ tvToya 9 I 2017
wyświetleń 412 lat temu
W całym kraju przekroczone są normy zanieczyszczenia powietrza. W województwie łódzkim w skali doby przekroczenie poziomu alarmowego nastąpiło w Radomsku, ryzyko takiego przekroczenia odnotowano w Piotrkowie Trybunalskim i Pabianicach. W centr..
Opuszczony Night Club Go Go - Urbex History
wyświetleń 394KRok temu
SUBSKRYBUJ nasz kanał! ► bit.ly/2yJTWCv ◄ PATRONITE - wspomóż projekt i wyprawy ►bit.ly/2yidnoJ◄ DONATE - inne sposoby wsparcia ►bit.ly/2smMGtQ◄ INSTAGRAM - ►bit.ly/2Gg490B◄ Zobacz nas na Facebooku: h..
Cerkiew Św.Jerzego Zwycięzcy w Chróścinie
wyświetleń 1,3K5 lat temu
Montaż i realizacja: 16 lutego 2014
Dachowanie aut w Cekanowie.
wyświetleń 1,1KRok temu
Do zdarzenia doszło po godzinie 21.30 w Cekanowie przy wyjeździe z ul. Wiejskiej. Dwa samochody marki Opel Vectra i Ford Transit zderzyły się i dachowały. Jak ustaliliśmy na miejscu, ranna została kobieta. - Na miejscu trwają czynności zabe..
Spadkobiercy walczą o Zamek w Oporowie
wyświetleń 1,4K4 lat temu
TELEWIZJA KUTNO Nasza strona internetowa: tvc24.pl/ Nasz Facebook: tvkutno Nasz Twitter: TelewizjaKutno Nasz profil Google : plus.google.com/u/0/107083059622466882574/posts
7 Days to Die: Alpha 14 #14 Poszukiwacz Skarbów!
wyświetleń 1,3K3 lat temu
7 Days to Die to gra stworzona przez studio The Fun Pimps Entertainment. Survivalowa gra z craftingiem i elementami tower-defence, zmusza gracza do walki o przetrwanie. Co tydzień nachodzą nowe fale zombie broń się lub giń! Save z aktualnymi gr..
Historia Lasu Łagiewnickiego
wyświetleń 5963 lat temu
7 Days to Die to gra stworzona przez studio The Fun Pimps Entertainment. Survivalowa gra z craftingiem i elementami tower-defence, zmusza gracza do walki o przetrwanie. Co tydzień nachodzą nowe fale zombie broń się lub giń! Save z aktualnymi gr..
Zwiedzanie opuszczonego domu!!!!!!!! by ŚmigłyGaming&Wojtuś
wyświetleń 282Miesiąc temu
Hej witam wszystkich w tym odcinku wraz z wojtusiem mam nadzieję że film wam się spodobał zostawcie łapkę w górę oraz subika zapraszam na kanał wojtusia: plclip.com/channel/UCUc6HKD1VUvULS2Kf-TeF4w
MKS Sparta Oborniki przed startem rundy wiosennej 21.03.2019 (S. Dyzert)
wyświetleń 2355 miesięcy temu
MKS Sparta Oborniki rozpoczyna 23 marca rundę wiosenną wyjazdowym meczem z Zamkiem Gołańcz. O tym jak wyglądały przygotowania do wiosny oraz o planach i problemach mówił na ostatnim treningu przed pierwszym meczem trener Sławomir Dyzert.