Województwo łódzkie atrakcje turystyczne

10 najlepszych atrakcji województwa łódzkiego [TOPOWA DYCHA]
wyświetleń 73KRok temu
W tym odcinku znów odwiedzimy województwo łódzkie, tym razem by przedstawić wam 10 wyjątkowych atrakcji, które warto zobaczyć. ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - topowadycha.cupsell.pl ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka fa..
Atrakcje turystyczne województwa łódzkiego
wyświetleń 4,5K6 lat temu
W tym odcinku znów odwiedzimy województwo łódzkie, tym razem by przedstawić wam 10 wyjątkowych atrakcji, które warto zobaczyć. ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY - topowadycha.cupsell.pl ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka fa..
🏰🏰🏰 Zamki Województwa Łódzkiego
wyświetleń 7KRok temu
Zabieramy Was w podróż po zamkach województwa łódzkiego. Tych bardziej znanych i zupełnie zapomnianych. Zapraszamy Was w długą podróż z duchami i diabłami w tle :) Więcej o zamkach w województwie łódzkim możecie poczytać na naszym ..
Atrakcje ziemi Łódźkiej
wyświetleń 2,3K5 lat temu
Atrakcje Ziemi Łódzkiej, czyli wybrane miejsca z regionu który powinno się odwiedzić plus trochę miasta Łodzi. Szybki przegląd bo ciekawych miejscach z województwa Łódzkiego.
Łódzkie Turystycznie! - film promocyjny
wyświetleń 1,4K3 lat temu
Spot promocyjny zrealizowany przez GoodEye Grupa Medialna na zlecenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego - materiał przeznaczony na targi. Jeśli są Państwo zainteresowani podobnym filmem lub produkcją spotu dla własn..
Odkrywaj atrakcje turystyczne województwa łódzkiego (3D)
wyświetleń 7804 lat temu
Zapraszamy do odwiedzenia województwa łódzkiego pełnego niesamowitych atrakcji turystycznych. Wyjątkowe zabytki, interesujące muzea, różnorodna rozrywka i niesamowita przyroda to wszystko czeka na Ciebie w centrum Polski. Film nakręcony jest..
Bogactwo Łodzi
wyświetleń 132K5 lat temu
Film zrealizowany w ramach projektu "3Detale Łodzi" prowadzonego przez Muzeum Miasta Łodzi, dzięki wsparciu Fundacji Orange oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zdjęcia, montaż i realizacja: Adam Brajter
Łódź fascynuje - Co warto zobaczyć w Łodzi. Poznaj lepiej miasta Polski.
wyświetleń 3,6KRok temu
Polskie miasta są piękne, niepowtarzalne i każde z nich ma niezwykły urok. W serii Miasta Polski poznaj Łódź, jedno z większych miast Polski z ciekawą historią i wieloma niezwykłymi miejscami do obejrzenia. Polska Fascynuje! Może Ty jest..
Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich - film edukacyjny
wyświetleń 12K7 lat temu
Film przyrodniczo-edukacyjny
Atrakcje dla dzieci w pobliżu Łodzi cz.1 - Dolina Skrzatów
wyświetleń 6914 miesięcy temu
Dolina Skrzatów to idealne miejsce na rodzinny wypad i wspólne spędzanie czasu. Każdy poczuje się tu dobrze, bez względu na wiek. Otaczający świat bajki, a równocześnie legend i opowieści historycznych sprawi, że pierwsza wizyta nie będz..
NIE UWIERZYSZ ŻE TO W POLSCE! TOP 10 ATRAKCJI DOLNEGO ŚLĄSKA | A TO CIEKAWE!
wyświetleń 10KRok temu
Nowe odcinki w poniedziałki, środy i piątki! Cześć witajcie w nowym filmie A to ciekawe!, przygotowałam dla was nową dawkę ciekawostek prosto z internetu i nie przedłużając zacznamy. W dzisiejszym materiale z serii A To Ciekawe! poznacie..
"Nie ma jak Polska" odc. 42 woj. Łódzkie
wyświetleń 4,9K4 lat temu
Anna Karna i Maciej Orłoś wspólnie ruszają w podróż po Polsce. W tym odcinku odwiedzają: Grabów, Besiekiery, Tum, Łęczyca, Kwiatkówek, Uniejów, Kłodawa, Świnice Warckie, Kwiatkówek
Majówka w Łódzkiem!
wyświetleń 594 miesięcy temu
#łódzkie #promujełódzkie #majówka Specjalne pociągi ŁKA, pikniki, rajdy, koncerty i wiele innych atrakcji czeka na nas w maju. - Cudze chwalicie, Łódzkiego nie znacie - zachęcał Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego,..
Atrakcje turystyczne dzięki Funduszom Europejskim
wyświetleń 1,1KMiesiąc temu
#łódzkie #promujełódzkie #majówka Specjalne pociągi ŁKA, pikniki, rajdy, koncerty i wiele innych atrakcji czeka na nas w maju. - Cudze chwalicie, Łódzkiego nie znacie - zachęcał Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego,..
Gdzie na weekend -- Turystyka w Województwie Łódzkim
wyświetleń 2655 lat temu
Mamy już wiosnę i nadszedł czas na rozpoczęcie sezonu turystycznego w Łódzkiem. W tym roku przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Mamy do dyspozycji zupełną nowość, to znaczy 35 ścieżek questingowych na terenie województwa łódzki..
Mazowieckie atrakcje turystyczne.
wyświetleń 41111 miesięcy temu
Rzut oka na Sochaczewską Wąskotorówkę z lotu ptaka. Urbex opuszczonej stacyjki kolejowej, Gaudi na Mazowszu, Pendolino nad Narwią i loty widokowe ponad Modlińskim Spichlerzem.
Atrakcje linaparku
wyświetleń 434 lat temu
01.08.2019, ul. Sienkiewicza 39, Łódź.
Zwiedzaj Łódź, atrakcje i ciekawe miejsca Łodzi
wyświetleń 1,6K3 lat temu
Zdjęcia ciekawych miejsc w Łodzi Zobacz ponad 80 zdjęć panoramicznych na mojelodzkie.pl
FVR Województwo Łódzkie
wyświetleń 632 lat temu
Ostatni etap zwiedzania to strefa REGIONY. Pokazujemy tu odwiedzającym piękno i różnorodność Polski - goście mogą zobaczyć krótkie spoty promujące każde z polskich województw
Atrakcje turystyczne województwa mazowieckiego
wyświetleń 6065 lat temu
Warszawa jest największym miastem na Mazowszu i najbardziej atrakcyjnym turystycznie. Jeżeli przyjrzeć się innym miejscowościom okazuje się, że można znaleźć tu wiele ciekawych rzeczy.
Łódź- ciekawe miejsca
wyświetleń 1415 miesięcy temu
Witam widzów w pierwszym odcinku na kanale. Polecam odwiedzić ul. Piotrkowską I Off Piotrkowską, szkołę filmową, księży młyn oraz wybrać się na spacer wokół starych łódzkich fabryk Schaiblera. Łódź to piękne i historyczne miasto c..
Poznaj(ę) Ziemię Łódzką (cz. 3) - Besiekiery.
wyświetleń 5K4 lat temu
Województwo Łódzkie to wiele ciekawych miejsc i cennych zabytków. Nie siedź w domu. Poznaj Ziemię Łódzką! Zapraszamy na stronę Zamki i Pałace Województwa Łódzkiego - www.zamkilodzkie.pl
Łódzkie Aktywnie! - film promocyjny
wyświetleń 2863 lat temu
Spot promocyjny zrealizowany na zlecenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego - materiał przeznaczony na targi. Jeśli są Państwo zainteresowani podobnym filmem lub produkcją spotu dla własnej instytucji prosimy o konta..
Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
wyświetleń 2133 lat temu
Działalność Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego w latach 2012 - 2015. Scenariusz: Zbigniew Frączyk Marek Lawin Reżyseria: Marek Jabłoński Marek Lawin Tekst: Tomasz Durecki Zbigniew Frączyk Marek Lawin Agnieszka Ko..
Gmina Bolesławiec (woj. łódzkie)
wyświetleń 4,4K3 lat temu
Copyright by Gmina Bolesławiec
Dłuuugi weekend w Łodzi - dłuuuga lista atrakcji
wyświetleń 122Rok temu
Copyright by Gmina Bolesławiec
Łódzkie nabiera prędkości - rozwój Województwa Łódzkiego
wyświetleń 12K7 lat temu
ŁÓDZKIE - NABIERA PRĘDKOŚCI - nowoczesny port lotniczy, zmodernizowany węzeł komunikacyjny, atrakcyjna oferta turystyczna, bogate życie kulturalne, szerokie zaplecze naukowe. Odwiedź Województwo Łódzkie
ŁWD 22.05.2013 - Pojedziemy darmową kolejką zwiedzać województwo łódzkie
wyświetleń 2276 lat temu
Wycieczki do parków krajobrazowych, atrakcyjnych miejscowości i lasów... darmo! W czasie letniego sezonu bezpłatne przejazdy koleją, zwiedzanie z przewodnikiem i inne atrakcje oferują władze województwa i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowis..
ŁÓDŹ BAJKOWA - ŁDZ miastem snów
wyświetleń 3K2 lat temu
Dzięki studiu "Se-ma-for" w Łodzi powstało wiele bajek animowanych, będących atrakcją dla młodych w Polsce, jak i za granicą. Dziś przedstawiamy szlak poświęcony bajkom "Se-ma-fora" czyli Łódź Bajkową (Lodz Fairyland). Wędrując od K..
Zaanimuj Łódzkie - Nos
wyświetleń 936 lat temu
Jeden z filmów na konkurs Zaanimuj Łódzkie zorganizowanym przez Fundacje Filmową Se-ma-for wraz z Województwem Łódzkim. Autor : Piotr Getler Od autora: Film o moim ulubionym kawałku (dosłownie) Łodzi.
TOP 5 WIELKO MIEJSC [NAJLEPSZE ATRAKCJE WIELKOPOLSKI]
wyświetleń 7KRok temu
Zaobserwuj mnie na Instagramie i dowiedz się o konkursie jako pierwszy! 📷 Instagram ► jestspx SUBSKRYBUJ i kliknij DZWONEK 🔔 📮 Facebook ► PAITFacts 👻 Snapchat ► PIOOOTREQ 📷 Instagram ►..
EC1 Łódź - Miejsce spotkań
wyświetleń 49Miesiąc temu
Daj się zaskoczyć EC1 - zabytkowej elektrowni, w której sercu bije nowoczesne centrum nauki, techniki i sztuki, laureatce wyróżnień MP Power Awards Event Venue za rok 2015 i Doskonałość Roku za rok 2018. ec1lodz.pl/
CITY BREAK! 🆒 Spend a great weekend in Lodz, Poland!
wyświetleń 3478 miesięcy temu
#citybreak #łódzkie #promujełódzkie 🔔 Ruszyła kampania promująca tanie połączenia lotnicze między Londynem a województwem łódzkim. Kampania skierowana jest do wyspiarzy i ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku regionu oraz promowa..
Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek: województwo łódzkie
wyświetleń 2033 lat temu
Zapraszamy do oglądania efektów programu Biblioteka . Infrastruktura bibliotek w województwie łódzkim. W ramach tego programu, w latach 2011-2015 wybudowano i zmodernizowano 245 bibliotek w całej Polsce. Rząd na jego realizację przeznaczył ..
Dawna Stolica Polskiego Prawa - Turystyczna encyklopedia regionu
wyświetleń 12K9 lat temu
Odcinek "Dawna Stolica Polskiego Prawa" opowiada o Piotrkowie Trybunalskim i historii, związanej zwłaszcza z Trybunałem Koronnym mającym miejsce w tym mieście. Pozyskać można także informacje o okolicach miasta. Turystyczna encyklopedia r..
Poznaj(ę) Ziemię Łódzką (cz. 1) - pałac Kindlerów w Ksawerowie-Widzewie.
wyświetleń 4,2K4 lat temu
Województwo Łódzkie to wiele ciekawych miejsc i cennych zabytków. Nie siedź w domu. Poznaj Ziemię Łódzką! Zapraszamy na stronę Zamki i Pałace Województwa Łódzkiego - www.zamkilodzkie.pl
Historia łódzkiego Ala Capone
wyświetleń 852 lat temu
Przeszło 50 lat temu skończyła się historia, a zaczęła legenda łódzkiego Al Capone...
BMW - idiotyczny manewr wyprzedzania - Opojowice woj. łódzkie.
wyświetleń 729 miesięcy temu
Bezmyślny manewr wyprzedzania kierowcy BMW - 2 x wysepka, 2 x skrzyżowanie , przejście dla pieszych i wierzchołek wzniesienia. Na filmie widać ile wcześniej dało się go zauważyć oraz na jakim odcinku drogi wyprzedzał. Miejscowość Opojowi..
Towarowe Łodzkie#7, E6ACTd, 181, linia kolejowa D29: 25, Borowa
wyświetleń 46Rok temu
... Podczas przejażdzki rowerowe,j w miejscowosci Borowa natrafilem na dwa składy ... 1. E6ACTd-XXX (Freightliner), 2. 181 133 (LOTOS Kolej). Nagranie "z ręki" więc trzęsie ... sorki ...
Łódzkie HiStory dla Niepodległości - Piotrków Legionowy
wyświetleń 30Rok temu
Czy wiecie gdzie tworzono Legiony Polskie? Że w Krakowie? Nie tylko!! Kilka miesięcy po starcie drużyn Piłsudskiego z Oleandrów to w pewnym mieście z dzisiejszego Łódzkiego tworzono Legiony, bo ... no właśnie dlaczego? Sprawdźcie sami!!
Województwo Łódzkie / Łowicz / Świeryż = Okolice
wyświetleń 1686 lat temu
Czy wiecie gdzie tworzono Legiony Polskie? Że w Krakowie? Nie tylko!! Kilka miesięcy po starcie drużyn Piłsudskiego z Oleandrów to w pewnym mieście z dzisiejszego Łódzkiego tworzono Legiony, bo ... no właśnie dlaczego? Sprawdźcie sami!!
10 lat w Unii Europejskiej -- Województwo Łódzkie
wyświetleń 3225 lat temu
Film przygotowany na VI Piknik Funduszy Europejskich - 1 maja 2014 na rynku Manufaktury w Łodzi. Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień serdecznie zaprasza mieszkańców regionu łódzkiego, a także wszystkich odwiedzających nasze wo..
Kozaczki z Łódzkiego - Łódzkie HiStory #2
wyświetleń 622 lat temu
Która łódzka sportsmenka wywołała II wojnę światową? Która z dam polskiego sportu nosiła przydomek "podwójnie złota", chociaż zdobyła tylko jeden medal? Obejrzyj opowieść o prawdziwych kozaczkach z łódzkiego. Polub nasz profil - www..
Łódzki Szlak Konny - ( Lodzkie - Łódź )
wyświetleń 6917 lat temu
Łódzki Szlak Konny / Horse Trail - Województwo Łódzkie Turystyka w siodle - infrastruktura innowacyjnego i unikatowego produktu turystycznego. Projekt jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej kwotą 14.000.000 PLN ..
Łódzkie promuje – polską szkołę designu
wyświetleń 814 lat temu
„Design September” w Brukseli to jedno z największych europejskich wydarzeń poświęconych projektowaniu użytkowemu. To ponad 100 wydarzeń kulturalnych i handlowych, które zmieniają przestrzeń miejską stolicy Belgii w centrum ekspozycji i..