Pracownicy kina

SEKRETY, o których PRACOWNICY KINA nie mówią swoim klientom
wyświetleń 283K4 miesięcy temu
DIABLO CHAIRS: bit.ly/2GGpa2c X-RAY: bit.ly/2Q3BuO3 Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam "SEKRETY, o których PRACOWNICY KINA nie mówią swoim klientom". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępni..
BOTOKS z perspektywy pracownika kina
wyświetleń 291KRok temu
Jako pracownik kina miałem zaszczyt obserwować zachowanie widzów filmu Botoks i oto moje spostrzeżenia! Gdyby kogoś pokusiło i chciał kupić BOTOKS na płycie: www.ceneo.pl/60138033#crid=180861&pid=17005 WIĘCEJ NA: patrykfdrz..
10 SEKRETÓW, o których GWIAZDY nie mówią swoim fanom
wyświetleń 782K7 miesięcy temu
Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam "10 SEKRETÓW, o których GWIAZDY nie mówią swoim fanom". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępnij dalej dla zasięgu 👊 Kontakt i współpraca: spinkafun@gmail.com ..
Moja Moskwa - cały film
wyświetleń 4,3K2 lat temu
Sława tego kina, jednego z najpopularniejszych w Warszawie i najbardziej reprezentacyjnych w Polsce, przekroczyła granice naszego kraju. Zdjęcie opancerzonego transportera na tle frontu budynku z wielkim afiszem "Czasu Apokalipsy" Coppoli obiegło..
Premierowe Kino Pegaz w Wodzisławiu Śląskim
wyświetleń 4Dzień temu
W Wodzisławskim Centrum Kultury rozpoczęła się instalacja cyfrowego projektora kinowego, który placówka zakupiła dzięki dofinansowaniu z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Nowy projektor zapewni najwyższą możliwą jakość dźwięku i ..
PRACOWNIK NAUKOWY O WYMIARACH 98/60/98
wyświetleń 8K5 lat temu
NAJLEPSZE SCENY POLSKIEGO KINA Niezbędne kwalifikacje zawodowe: wymiary 98/60/98. Doskonała polska komedia, trzeba zobaczyć! Cały film DZIĘCIOŁ: plclip.com/video/l2XO3tQk8lI/wideo.html zobacz NAJLEPSZE SCENY POLSKIEGO KINA: plclip.com/user/playli..
Dzień Kandydata - Wieczór kina
wyświetleń 2564 lat temu
Drzwi otwarte na UEP - Podczas Dnia Kandydata będzie można sprawdzić jak funkcjonuje prestiżowa uczelnia ekonomiczna w Poznaniu. Przygotowane zostaną specjalne strefy - Kandydata, Studenta oraz Absolwenta - gdzie przyszli studenci zapoznają..
Koncert Wiosenny 2015
wyświetleń 2,3K4 lat temu
Kolejny raz uczniowie LO im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie we współpracy z dyrekcją szkoły , nauczycielami , pracownikami kina Remus oraz rodzicami zorganizowali koncert talentów. A cel był bardzo szczytny , szkole w morzu potrzeb brakuje..
Ludzie o NIEZWYKŁYM wyglądzie cz. 3
wyświetleń 405KMiesiąc temu
Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam "Ludzi o NIEZWYKŁYM wyglądzie". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępnij dalej dla zasięgu 👊 For copyright matters please contact us at: spinkafun@gmail.com Kontakt i..
Typowi klienci w Kinie
wyświetleń 5143 lat temu
Kilka wybranych przeze mnie przykładów charakterystycznych klientów odwiedzających multipleksy.
SZOKUJĄCE zachowania BOGATYCH nastolatków
wyświetleń 354K2 miesięcy temu
Kanał "o Luksusie" ► tiny.pl/tdms8 ◄ Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam "SZOKUJĄCE zachowania BOGATYCH nastolatków". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępnij dalej dla zasięgu 👊 Kontakt i wsp..
Ludzie o NIEZWYKŁYM wyglądzie cz. 2
wyświetleń 1,5M3 miesięcy temu
Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam "Ludzi o NIEZWYKŁYM wyglądzie". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępnij dalej dla zasięgu 👊 For copyright matters please contact us at: spinkafun@gmail.com Kontakt i..
Angustia (1987) | Trailer
wyświetleń 1,3K5 lat temu
bądź na bieżąco: kinetoskop | kinetoskop www.kinetoskop.pl ▶ SUBSKRYBUJ - tinyurl.com/o26lqde Niesamowity horror oparty na zasadzie filmu w filmie i konsekwencji tej sytuacji. W pewny..
Kinooperator
wyświetleń 232 miesięcy temu
Film instruktażowy przedstawiający podstawowe narzędzia pracy kinooperatora kina studyjnego. Kulisy obsługi projektora analogowego, wykorzystywanego do projekcji filmów z taśmy 35 mm. Ten aparat optyczny wyświetlający obraz z prędkością 24..
Inauguracja Cyfrowego Kina Pokój
wyświetleń 1345 lat temu
8 listopada 2013 roku przejdzie do historii lubawskiego Kina Pokój. Tego dnia nasze kino oficjalnie wstąpiło w erę cyfryzacji. Na uroczyste otwarcie zostali zaproszeni dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych, przedstawiciele lokalnego b..
8 ciekawostek z filmu "Rejs" | Poznać kino
wyświetleń 108K2 lat temu
8 ciekawostek z filmu... - ciekawostki z polskich kultowych filmów odcinek #11 - "Rejs" (1980) reż. Marek Piwowski O aktorach naturszczykach, którzy wystąpili w filmie i dlaczego film jest nazywany parodią PRL-u 🔔 Subskrybuj: www.you..
Kizo feat. Paris Platynov / Kaz Bałagane - MR.GINO (prod.APmg)
wyświetleń 7M6 miesięcy temu
💰 Zamów limitowany preorder na: www.mytosukces.pl/ 🎧 soundline.biz/KizofeatParisPlatynovKazBalaganeMrGino Kizo na fb: KizoOficjalnie Kizo na ig: kizo_wnik_058 Paris Platynov na i..
Protest pracowników ELBEST #1
wyświetleń 726Rok temu
💰 Zamów limitowany preorder na: www.mytosukces.pl/ 🎧 soundline.biz/KizofeatParisPlatynovKazBalaganeMrGino Kizo na fb: KizoOficjalnie Kizo na ig: kizo_wnik_058 Paris Platynov na i..
NAJGORSI LUDZIE NA ŚWIECIE
wyświetleń 4,2M2 lat temu
Subskrybuj Beksy: plclip.com/channel/UC8hqZRg26L4LGjCftQJzQXg Facebook: BEZBEKSY Instagram: bezbeksy Współpraca komercyjna: wspolpraca@beksy.tv
TYPOWY SZEF
wyświetleń 1,4MRok temu
Typowy szef... chyba każdy kiedyś na takiego trafił w pracy. Podobał się odcinek? Dajcie łapkę w górę i skomentujcie! Odwiedź nasz sklep: ponki.mediakraft.tv/ Instagram: ponkersi Facebook: www.faceboo..
Dzieci o NIEZWYKŁYM wyglądzie cz. 1
wyświetleń 1,9M2 miesięcy temu
Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam "Dzieci o NIEZWYKŁYM wyglądzie". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępnij dalej dla zasięgu 👊 For copyright matters please contact us at: spinkafun@gmail.com Kontakt ..
Rampowicze pokonują bariery - seans w Multikino
wyświetleń 135Rok temu
W dzisiejszym filmiku z cyklu “Rampowicze pokonują bariery” wraz z Krystianem, Dorotką i Asią wybraliśmy się na seans do Multikina. Jest to kolejne miejsce bez barier, gdzie każdy kto potrzebuje pomocy, otrzyma ją od uczynnych i sympatycz..
BEST MOVIE THEMES (guitar cover)
wyświetleń 6K3 lat temu
.............................................PL............................................. Tym razem zabrałem się za odegranie jednych z lepszych motywów filmowych. Wyniki mojej pracy oceniajcie w komentarzach pod filmikiem. Stworzenie tego wide..
NAJBARDZIEJ OCZEKIWANE PREMIERY - SIERPIEŃ 2019
wyświetleń 15K2 miesięcy temu
ŹRÓDŁO & OPIS: 1. "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw" - m.plclip.com/video/UmV9WXLA7t0/wideo.html Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek..
Gdy nie ma nas w pracy, jesteśmy w kinie Ignacy
wyświetleń 206 miesięcy temu
Spot firmy SZKŁO sp. z o.o. w ramach współpracy z Lidzbarskim Domem Kultury, zakładający promocję firmy na terenie powiatu, promocję Kina Ignacy działającego przy LDK. W okresie 6 miesięcy rozdaliśmy prawie tysiąc darmowych biletów prac..
COTOLAY- MAŁY DRUH FRANCISZKA (PERŁY KLASYKI KINA RELIGIJNEGO)
wyświetleń 1,2K3 lat temu
Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo PLclip (plclip.com/user/editor)
Samsung Półkolonie dla dzieci Pracowników
wyświetleń 5014 lat temu
W dniach 3. - 14. sierpnia w przedszkolu Bajkowy Świat odbywały się półkolonie letnie dla dzieci Pracowników. W półkoloniach udział wzięło ponad 200 dzieci. Najmłodsi przez dwa tygodnie brali udział w zajęciach plastycznych, kulinarny..
Kabaret na żywo 4: Majówka stulecia - Paranienormalni i Michał Czernecki - Polacy w Ameryce
wyświetleń 1,7MRok temu
www.polsat.pl/program/kabaret-na-zywo/ kabaretnazywo kabaretnazywo
W małym kinie: Janosik - historia prawdziwa
wyświetleń 4916 lat temu
Kino Janosik już obchodziło swój setny jubileusz. Oficjalnie ma 102 lata, a prawdopodobnie 107 lat... O magii Janosika opowiedzieli nam pracownicy tego miejsca. Zapraszamy na naszą stronę www.wmalymkinie.pl oraz na fb wmalymkin..
Walentynki - Kino Sokół
wyświetleń 1402 lat temu
Brzozowskie kino to nie tylko film. To cała atmosfera panująca na miejscu o którą dbają pracownicy i przygotowują wcześniej. To również spektakl o którym będziesz opowiadać dłużej znajomym niż o samym filmie :) 14.02 czyli w walentynki..
Dzieci o NIEZWYKŁYM wyglądzie cz. 2
wyświetleń 456KMiesiąc temu
Zakazany Długopis®: zakazanydlugopis.pl/ Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam "Dzieci o NIEZWYKŁYM wyglądzie". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępnij dalej dla zasięgu 👊 For copyright matters ..
LUDZIE W KINIE/ WMT
wyświetleń 156 miesięcy temu
! SUBSKRYBUJ !
ZACHOWANIA LUDZI W KINIE
wyświetleń 1,1K4 lat temu
SUBSKRYPCJE: plclip.com/channel/UCFTTdDjsvZXn94HH7KtDQOw FACEBOOK: karozela INSTAGRAM: karozelaa POCZTA: karozelavlog@gmail.com POPRZEDNI ODCINEK: plclip.com/video/ZUBCpQpvlTY/wideo.html..
Kino Syrena ma 50 lat
wyświetleń 2507 lat temu
Na 30 marca Wieluński Dom Kultury administrator kina „Syreny" zaplanował pożegnalną imprezę, specjalny benefis, podczas którego będzie można zwiedzać obiekt, dotrzeć tam, gdzie zazwyczaj mieli dostęp tylko pracownicy i obsługa techni..
JAK JA CI SIĘ ODWDZIĘCZĘ? PÓŁ LITRA CI KUPIĘ!
wyświetleń 179K5 lat temu
scena z filmu AMATOR. cały film: plclip.com/video/NXvqFQMxOmk/wideo.html Wybitne polskie kino, polecam zobacz NAJLEPSZE SCENY POLSKIEGO KINA: plclip.com/p/PL2gv9m758aYJIrYLefB0vF5dOnBZP43kW zobacz FILMY PO REKONSTRUKCJI CYFROWEJ: http..
Arabowie napadli na Żydów w Warszawie! IDŹ POD PRĄD NA ŻYWO 2019.09.09
wyświetleń 11K12 dni temu
Kolejne efekty polityki multi-kulti pis: Arabowie pobili Żydów w Warszawie! Czy to byli tylko pracownicy sezonowi Macierewicza ??? Ogłoszenia 06.09.2019 1. Czytasz książkę "Trudne Wersety" pastora Pawła Chojeckiego? Podziel się swoimi w..
Sławni AKTORZY, którzy mają teraz ZWYKŁĄ pracę
wyświetleń 276K6 miesięcy temu
Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam odcinek pt: "SŁAWNI aktorzy, którzy MAJĄ teraz ZWYKŁĄ pracę". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępnij dalej dla zasięgu 👊 Kontakt i współpraca: spinkafun@gmail.co..
Porażka Agory. Nawet kina tracą, a zysk tylko dzięki wyprzedaży majątku
wyświetleń 23Rok temu
Porażka Agory. Nawet kina tracą, a zysk tylko dzięki wyprzedaży majątku: www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/agora-wyniki-2018-kina-helios,63,0,2413119.html. Dzięki za obejrzenie, zasubskrybuj więcej filmów: www.youtub..
Kabaret Młodych Panów - Żyła (Official Video)
wyświetleń 381K6 miesięcy temu
Skecz KMP "Żyła" promuje długo oczekiwaną płytę DVD Młodych Panów "Ślązisz is easy". Premiera DVD 15.03.2019. Kup nowe DVD #KabaretuMłodychPanów allegro.pl/listing/user.php?us_id=26464015 Specjalny program Kabaretu Młodych Panó..
JAK WYGLĄDA PRACA W MCDONALD'S? | zajoo
wyświetleń 272KRok temu
Kliknij SUBSKRYBUJ, by nie ominąć żadnego odcinka ♥♥♥ Jeśli filmik Ci się podobał, nie zapomnij o KCIUKU W GÓRĘ! Hej hej moje 🐰! ✋ Dziś film, który był długo przez Was wyczekiwany. Przygotowałam dla Was materiał o tym, ja..
ZAMA w kinach od 31 sierpnia - zwiastun
wyświetleń 23KRok temu
Współprodukowany przez Pedra Almodovara, Gaela Garcię Bernala i Danny’ego Glovera film gwiazdy latynoamerykańskiego kina, Lucrecii Martel. Znajdująca się na szczytach zestawień najlepszych filmów 2017 roku „Zama” to błyskotliwa, olśni..
KLER - oficjalny zwiastun nowego filmu Wojtka Smarzowskiego
wyświetleń 6MRok temu
"Kler" w kinach od 28 września Wojtek Smarzowski, twórca wielokrotnie nagradzanych dzieł: „Wołyń”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Drogówka”, „Róża”, „Dom zły” i „Wesele”, wraca z nowym filmem. „Kler” to obraz kościoła..
Firmowa Gwiazdka - Kino Merkury 9-14.12.2016
wyświetleń 2062 lat temu
Gwiazdorska obsada w nieświętej komedii o gwiazdkowej imprezie, na której poczujesz się jak nieboskie stworzenie! Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie „śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. ..
Lato będzie w 3D. Rusza nowoczesne kino w Sanoku
wyświetleń 256 lat temu
Gwiazdorska obsada w nieświętej komedii o gwiazdkowej imprezie, na której poczujesz się jak nieboskie stworzenie! Firmowa impreza gwiazdkowa zwana popularnie „śledzikiem” to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. ..
Najlepsze sceny z polskich filmów 2/2
wyświetleń 9M7 lat temu
Film jest zbiorem najciekawszych i najzabawniejszych scen z niektórych starych, dobrych, polskich komedii takich jak: Wtorek, Chłopaki nie płaczą, Kariera Nikosia Dyzmy, Poranek Kojota, Sztos, E=mc2, Superprodukcja.Życzę miłego oglądania;)
Ludzie o NIEZWYKŁYM wyglądzie cz. 1
wyświetleń 678K4 miesięcy temu
Cześć! W dzisiejszym odcinku pokażemy wam "Ludzi o NIEZWYKŁYM wyglądzie". Jeśli odcinek się podobał zostaw kciuka w górę 👍 i udostępnij dalej dla zasięgu 👊 Kontakt i współpraca: spinkafun@gmail.com ..
Egzorcyzmy w XXI wieku. Prawda czy zabobon? Debata
wyświetleń 3,3K11 miesięcy temu
Po pokazie prasowym filmu "Uwolnij mnie", który 19-tego października wejdzie na ekrany polskich kin, odbyła się gorąca i niezwykle interesująca debata. Prezentujemy całą debatę. W panelu zasiedli: ks. Andrzej Grefkowicz, egzorcysta diecez..
Sonbird - Niepoważny
wyświetleń 1,1M7 miesięcy temu
DEBIUTANCKI ALBUM SONBIRD "GŁODNY" 💿 www.empik.com/glodny-sonbird,p1222440513,muzyka-p 🎧 soundline.biz/SonbirdGlodnyAlbum Singiel "Niepoważny" promujący debiut płytowy Sonbird "Głodny" - www.empik.com/glodny-sonbird..
BARDZO MI PRZYKRO, INŻYNIER MAMOŃ JESTEM
wyświetleń 71K5 lat temu
Koń, krowa, kura, kaczka, kura, kaczka, drób, droga na Ostrołękę.. cały film REJS: plclip.com/video/IkEf42l6vo4/wideo.html zobacz NAJLEPSZE SCENY POLSKIEGO KINA; plclip.com/p/PL2gv9m758aYJIrYLefB0vF5dOnBZP43kW zobacz FILMY PO REKO..