Gastro vlog

NAJGORSZE JEDZENIE w 2019, PLANY na 2020, gwiazdki Michelin - Q&A | GASTRO VLOG #289
wyświetleń 81K7 dni temu
Rok 2019 w pigułce. Jakie było najgorsze jedzenie w 2019 roku? Zapraszam na podsumowanie 2019, tym razem z serii pytania i odpowiedzi. W dzisiejszym Q&A przedstawię Wam swoje plany na 2020 i opowiem, czy gwiazdki Michelin są dla każdego. Ile wyd..
NOWY JORK: AMERYKAŃSKIE JEDZENIE w Święta Bożego Narodzenia (NOWE GASTROSTANY) | GASTRO VLOG #286
wyświetleń 131KMiesiąc temu
Znów w Nowym Jorku! Nowy Jork to nasze ulubione miasto, więc marzyliśmy, by przyjechać tu na Święta Bożego Narodzenia! Jak wyglądają święta w Nowym Jorku? Czy na tę okazję je się jakieś specjalne amerykańskie jedzenie? W USA wszystko ..
NAJLEPSZA RESTAURACJA W WARSZAWIE - lepsza niż Atelier Amaro?! (Warszawa 2019) | GASTRO VLOG #267
wyświetleń 324K3 miesięcy temu
Jaka jest najlepsza restauracja w Warszawie? Czy jest lepsza niż Atelier Amaro? Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka z serii GASTRO VLOG, w którym przedstawiam Bez Gwiazdek. Restauracja Amaro ma poważnego konkurenta! Kto wie, może to nawet ..
Najsłynniejsza restauracja Magdy Gessler - sprawdzamy U FUKIERA! [MAGDA GESSLER] | GASTRO VLOG #283
wyświetleń 279KMiesiąc temu
Najsłynniejsza restauracja Magdy Gessler to restauracja U Fukiera. W dzisiejszym odcinku z serii GASTRO VLOG odwiedzamy U Fukiera. Magda Gessler stworzyła tam wyjątkowe miejsce. Co tam można zjeść? Jak tam smakuje jedzenie? Jak wygląda cennik ..
JEDZENIE z FOOD TRUCKÓW - HIT czy KIT? | GASTRO VLOG #221
wyświetleń 108K9 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG zastanawiam się, czy jedzenie z food trucków to hit, czy kit. Książkę możecie kupić tutaj: pasjanakolkach.pl/pl/strona-glowna/18-ksiazka-food-trucki-pasja-na-kolkach.html 👉 WSPÓŁPRACA: maciej..
KATOWICE: JEDZENIE w KATOWICACH - kluski śląskie, rolada śląska i... pizza! | GASTRO VLOG #260
wyświetleń 228K4 miesięcy temu
W końcu odwiedzamy ŚLĄSK i KATOWICE! Jedzenie w Katowicach to dzisiejszy temat odcinka z serii GASTRO VLOG. Co zjeść w Katowicach? Mus to oczywiście kuchnia śląska, czyli kluski śląskie, rolada śląska i żurek, tutaj pod nazwą żur. Gdzi..
Sprawdzam KUCHENNE REWOLUCJE Magdy Gessler! Bistro Granat (Wilanów, Warszawa) | GASTRO VLOG #278
wyświetleń 181KMiesiąc temu
Warszawa! Kolejny raz sprawdzam Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler - tym razem odwiedzam gruzińskie Bistro Granat zlokalizowane w urokliwym Wilanowie w Warszawie. Czy to kolejna udana rewolucja? Magda Gessler znów to zrobiła? O tym w dzisiejszym odc..
Gorzów Wielkopolski: JEDZENIE w GORZOWIE! Sprawdzam największe gorzowskie legendy | GASTRO VLOG #277
wyświetleń 168K2 miesięcy temu
Gorzów - stąd jestem! W dzisiejszym odcinku z serii GASTRO VLOG sprawdzam jedzenie w Gorzowie, czyli największe gorzowskie legendy gastronomiczne! We vlogu pojawi się m.in. -bułka z pieczarkami - Gorzów Wielkopolski z niej słynie. Jaka jest je..
Odwiedzamy restaurację Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej | GASTRO VLOG #212
wyświetleń 379K10 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG odwiedzamy restaurację Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej - Schronisko Smaków. Po więcej filmów z polskich gór odsyłam do playlisty GASTROTATRY: plclip.com/p/PLElLOD7U4XsiYq-Dz..
KEBAB NA PRAWDZIWYM WYPASIE | GASTRO VLOG #181
wyświetleń 50KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "GDZIE ZJEŚĆ W POZNANIU?" NA FACEBOOKU: bit.ly/GdzieZjescWPoznaniu 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Za..
Znalazłem STEK jak MARZENIE 🥩 | GASTRO VLOG #223
wyświetleń 85K9 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG znalazłem STEK jak MARZENIE. Za zaproszenie na stek dziękuję Whiskey in the Jar we Wrocławiu. W filmie gościnnie występuje Dawid Tymiński z kanału Dandycore. Nie zapomnijcie zostawić mu suba: w..
TANIE i SMACZNE jedzenie w Zakopanem! | GASTR VLOG #211
wyświetleń 224K10 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG znaleźliśmy tanie i smaczne jedzenie w Zakopanem! To trzeci vlog z mini-serii ze stolicy polskich Tatr. Kolejne materiały w ciągu najbliższych dni! Śledźcie playlistę GASTROTATRY: www.youtube.com/..
Odwiedzamy restaurację Magdy Gessler | GASTRO VLOG #201
wyświetleń 1,5MRok temu
Wraz z Sonią sprawdzamy dla Was Polkę - jedną z warszawskich restauracji Magdy Gessler. 👉 WSPÓŁPRACA: maciejje.kontakt@gmail.com 👉 PATRONITE: patronite.pl/maciejje 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bek..
Dostałem RAMEN po 3 MINUTACH | GASTRO VLOG #190
wyświetleń 33KRok temu
👉 WSPÓŁPRACA: maciejje.kontakt@gmail.com 👉 WESPRZYJ KANAŁ: bit.ly/WesprzyjMacieja 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchni...
Co jem w URODZINY? | GASTRO VLOG #204
wyświetleń 39K11 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG opowiadam o tym, co jem w swoje urodziny? Dlaczego dzisiaj? No bo właśnie dzisiaj świętuję swoje 27. urodziny! :) Film powstał we współpracy ze Starym Browarem. 👉 WSPÓŁPRACA: maciejje.kontakt@gmail..
AMERYKAŃSKIE JEDZENIE: KURCZAK jak z KFC (ale lepszy niż w KFC) - Kura (Warszawa) | GASTRO VLOG #290
wyświetleń 69K3 dni temu
Amerykańskie jedzenie to dla mnie kurczak jak z KFC, ale lepszy niż w KFC. W dzisiejszym filmie zabieram Was do nowego lokalu Kura w Warszawie, który pokazuje, że kurczak jak w KFC faktycznie może stać na wyższym poziomie. Czy Warszawa jest na..
Magda Gessler: Kuchenne Rewolucje w Szczecinie - sprawdzam! Aramia (Szczecin) | GASTRO VLOG #245
wyświetleń 277K6 miesięcy temu
Dziś sprawdzam Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler w Szczecinie! Szczecin, Aramia - restauracja syryjska, w której Magda Gessler przeprowadziła rewolucję w 2014 roku. Czy Magda Gessler Kuchenne Rewolucje Szczecin = udana rewolucje? Odpowiadam n..
TAJLANDIA, BANGKOK: JEDZENIE w BANGKOKU - jedzenie uliczne i ceny jedzenia | GASTRO VLOG #282
wyświetleń 97KMiesiąc temu
W dzisiejszym odcinku z serii GASTRO VLOG pokażę Wam jedzenie w Bangkoku - będzie jedzenie uliczne, jedzenie w centrach handlowych, a także posiłki w restauracjach. Poznacie także ceny jedzenia w Tajlandii. Czy Bangkok jedzenie, to wielka spr..
Ujawniam NAJWIĘKSZE SEKRETY Pasibusa | GASTRO VLOG #148
wyświetleń 145KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchnia=&cena=&ocena=&pos..
TA PIZZA to było MISTRZOSTWO ŚWIATA | GASTRO VLOG #150
wyświetleń 49KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchnia=&cena=&ocena=&pos..
Zjadłem LEPSZĄ PIZZĘ niż we Włoszech | GASTRO VLOG #139
wyświetleń 52KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchnia=&cena=&ocena=&pos..
JEDZENIE w TORUNIU - sprawdzam polecenia | GASTRO VLOG #215
wyświetleń 84K10 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG sprawdzamy JEDZENIE w TORUNIU i najbardziej polecane klasyki z tego miasta. Partnerem odcinka jest Nokia 8.1. 👉 WSPÓŁPRACA: maciejje.kontakt@gmail.com 👉 PATRONITE: patronite.pl/maciejje 👉 GRU..
JEDEN CZŁOWIEK vs. JEDZENIE (styczeń-marzec 2019) | GASTRO VLOG #218
wyświetleń 63K9 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG opowiadam o wszystkim tym, o czym jeszcze nie zdążyłem opowiedzieć w pierwszym kwartale 2019 roku, a co udało mi się zjeść. 👉 WSPÓŁPRACA: maciejje.kontakt@gmail.com 👉 PATRONITE: patronit..
Gdzie ZJEŚĆ W WARSZAWIE? - 2019 - Nowe gastro odkrycia! | GASTRO VLOG #231
wyświetleń 110K8 miesięcy temu
Dzisiaj mam dla Was nowe gastro odkrycia, czyli przegląd tego, gdzie zjeść w Warszawie? (2019). Na naszej drodze staje m.in. śniadanie mistrzów w Rico przy Jana Pawła II, a także tajskie ostre jedzenie w Bangkok Soi. Poza tym wciąż szukamy, ..
WROCŁAW JEST PEŁEN PYSZNOŚCI | GASTRO VLOG #149
wyświetleń 113KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchnia=&cena=&ocena=&pos..
Mój PIERWSZY RAZ w Nowym Jorku - odjęło mi mowę! | GASTRO VLOG #167
wyświetleń 101KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchnia=&cena=&ocena=&pos..
NAJLEPSZY KEBAB w WARSZAWIE - TEST KEBABÓW - najsmaczniejsze kebaby (Warszawa) | GASTRO VLOG #257
wyświetleń 303K4 miesięcy temu
Gdzie zjecie najlepszy kebab w Warszawie? Zapraszam na test kebabów, w którym pokazuje najsmaczniejsze kebaby (Warszawa). Kebab, jaki biorę na ruszt, to kebab doner, głównie kebaby z baraniną. Wśród testowanych miejsc znajdują się: Kura War..
KUCHENNE REWOLUCJE Magda Gessler: "Najlepsza restauracja z kuchnią włoską!" | GASTRO VLOG #270
wyświetleń 232K2 miesięcy temu
Kolejna restauracja po Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler - co sprawdzam tym razem? Villa Toscania, czyli jak powiedziała Magda Gessler: Najlepsza restauracja z kuchnią włoską w Polsce! Jak wypadły te Kuchenne Rewolucje? Magda Gessler dała ra..
To był SPEKTAKULARNY BURGER | GASTRO VLOG #226
wyświetleń 177K8 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG odwiedzamy Gdańsk i trafiamy do Słonego Spichlerza, gdzie czeka na nas naprawdę SPEKTAKULARNY BURGER. Dziękujemy Ramen & Sushi by Mitsuro oraz Sexy Bull za zaproszenie. 👉 WSPÓŁPRACA: maciejje.kontakt@g..
JEDZENIE w LUBLINIE - dlaczego WARTO przyjechać? | GASTRO VLOG #228
wyświetleń 220K8 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG sprawdzamy JEDZENIE w LUBLINIE. Do stolicy Lubelszczyzny trafiliśmy na zaproszenie Miasta Lublin. 👉 WSPÓŁPRACA: maciejje.kontakt@gmail.com 👉 PATRONITE: patronite.pl/maciejje 👉 GRUPA "BEKONOLO..
ATELIER AMARO - RECENZJA! Wojciech Modest Amaro: restauracja i jego słynne momenty |GASTRO VLOG #255
wyświetleń 1,3M5 miesięcy temu
Wizyta w Atelier Amaro jest tematem dzisiejszego odcinka z serii GASTRO VLOG. Szefem lokalu jest Wojciech Modest Amaro. Restauracja jako pierwsza w Polsce została uhonorowana gwiazdką Michelin. Jak wygląda jej menu? Czym są momenty Atelier Amaro?..
Sprawdzamy NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ w Zakopanem wg TripAdvisor | GASTRO VLOG #210
wyświetleń 161K10 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG sprawdzamy, czy w najlepszą restaurację w Zakopanem wg rankingu na TripAdvisor. To drugi vlog z mini-serii ze stolicy polskich Tatr. Kolejne materiały w ciągu najbliższych dni! Śledźcie playlistę GASTROTA..
MEDIOLAN: JEDZENIE w MEDIOLANIE - najlepsza pizza włoska 🍕 + JEDZENIE w BERGAMO | GASTRO VLOG #284
wyświetleń 138KMiesiąc temu
W dzisiejszym odcinku z serii GASTRO VLOG odwiedzamy WŁOCHY! Dokładnie MEDIOLAN i BERGAMO. Jak wygląda jedzenie w Mediolanie i jedzenie w Bergamo? Czy najlepsza pizza włoska jest rzeczywiście taka dobra? Włoskie jedzenie we Włoszech potrafi za..
Czy w Zakopanem można DOBRZE ZJEŚĆ? | GASTRO VLOG #209
wyświetleń 96K10 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG sprawdzamy, czy w Zakopanem można DOBRZE ZJEŚĆ. To początek mini-serii vlogów ze stolicy polskich Tatr. Kolejne materiały w ciągu najbliższych dni! Gdzie warto zjeść w Zakopanem? Opinia o odwiedzonych ..
JEDZENIE w KRAKOWIE - na co warto przyjechać? | GASTRO VLOG #208
wyświetleń 140K10 miesięcy temu
W kolejnym filmie z serii GASTRO VLOG próbujemy JEDZENIE w KRAKOWIE i sprawdzamy, na co warto przyjechać do tego miasta. To nasza kolejna wizyta w Krakowie, zobaczcie, co polecaliśmy we wcześniejszych filmach z tego miasta: www.youtube.co..
Takiej TANIEJ i PYSZNEJ PIZZY dawno nie jadłem | GASTRO VLOG #131
wyświetleń 60KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "GDZIE ZJEŚĆ W WARSZAWIE?" NA FACEBOOKU: bit.ly/GdzieZjescWWarszawie 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 ..
KANAPKA ZE STEKIEM i ruszamy na BOSTON - tam... ISTNY MEKSYK | GASTRO VLOG #173
wyświetleń 36KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/Zarlocz... 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchni... Po OBFITYM i SMACZ..
ZJADŁEM TYLE BURGERÓW, że ich SMAŻENIE mam WE KRWI! | GASTRO VLOG #151
wyświetleń 43KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchnia=&cena=&ocena=&pos..
Prawdziwie AMERYKAŃSKIE PANCAKES = WIELKIE ROZCZAROWANIE | GASTRO VLOG #177
wyświetleń 40KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/Zarlocz... 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchni... Zmieniamy Boston n..
KRAKÓW: najlepsze AZJATYCKIE JEDZENIE w KRAKOWIE! Krakowskie restauracje: co zjeść?|GASTRO VLOG #259
wyświetleń 144K4 miesięcy temu
Cześć Kraków! W najnowszym odcinku z serii GASTRO VLOG sprawdzam najlepsze azjatyckie jedzenie w Krakowie. Chińskie, tajskie, ramen, sushi czy wietnamskie - wszystko to tu jest! Jak wygląda Azja w Krakowie? Co zjeść? Gdzie zjeść? Zobaczcie, ..
POZNAŃ - gdzie zjeść w Poznaniu? DOBRE JEDZENIE na lato 2019 | GASTRO VLOG #250
wyświetleń 121K5 miesięcy temu
Poznań - gdzie zjeść w tym mieście? Przedstawiam Wam DOBRE JEDZENIE w Poznaniu, czyli restauracje na lato 2019. Zawędrujemy na Jeżyce i zjemy koreańskie jedzenie, japońskie słodycze, śniadanie a także... sushi! Poznań w najnowszym odcinku..
TAJLANDIA: JEDZENIE ULICZNE z GWIAZDKĄ MICHELIN - Raan Jay Fai (Bangkok) [CENY] | GASTRO VLOG #279
wyświetleń 197KMiesiąc temu
Restauracja z gwiazdką Michelin podająca jedzenie uliczne? W Bangkoku to możliwe! Raan Jay Fai to pierwszy lokal w Tajlandii serwujący jedzenie na ulicy uhonorowany tym wyróżnieniem. Co można tam zjeść? Jak to smakuje? I jakie są ceny jedze..
NAJLEPSZA RESTAURACJA w Polsce w 2019 roku - moje TOP 25 | Triumf Atelier Amaro?! | GASTRO VLOG #291
wyświetleń 5K2 godzin temu
Rok 2019: to już ostatnie podsumowanie 2019 roku. Niedawno wybierałem najlepsze jedzenie, dziś kolejna kategoria: najlepsza restauracja w Polsce. Przygotowałem ranking 25 moim zdaniem najlepszych knajpek. Czy wygra restauracja Amaro - Atelier Ama..
Najlepsze JEDZENIE w LIZBONIE - Ramiro + oceanarium | Lizbona: przewodnik (2019) | GASTRO VLOG #241
wyświetleń 42K6 miesięcy temu
Lizbona! Przewodnik po Lizbonie to w naszym wykonaniu najlepsze jedzenie. Trafiamy m.in. do kultowych: Ramiro, Manteigaria i Taberna da Rua das Flores. Jeśli zastanawiacie się, gdzie zjeść w Lizbonie, to ten odcinek z serii GASTRO VLOG będzie dl..
GRUZJA: JEDZENIE w GRUZJI - jak smakuje? Jak wygląda gruzińskie wesele? KAZBEK! | GASTRO VLOG #276
wyświetleń 63K2 miesięcy temu
GRUZJA VLOG - odcinek trzeci, ostatni. Jak smakuje gruzińskie jedzenie w Gruzji? Jak wygląda gruzińskie wesele? Jakie są ceny jedzenia? Co warto kupić? Czy trzeba wybrać się w góry Kaukaz i zobaczyć Kazbek i Kazbegi? Czy Gruzja to dobry kraj..
KOSZMAR w Burger Kingu | GASTRO VLOG #182
wyświetleń 34KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: maciej.je/?s=&miejsce=&kuchnia=&cena=&ocena=&pos..
VLOGMAS: JEDZENIE na ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA - szukamy inspiracji w Warszawie | GASTRO VLOG #281
wyświetleń 74KMiesiąc temu
Zapraszamy na nasz pierwszy i prawdopodobnie ostatni VLOGMAS. Poszukamy dziś inspiracji w Warszawie na jedzenie na święta Bożego Narodzenia. Odwiedzimy m.in. lokal... Kura Warzyw. Jakie to będzie Boże Narodzenie? Co zjeść w Warszawie w grudni..
Jak je się NA MIEŚCIE w mniejszych / średnich miastach? | GASTRO VLOG #69
wyświetleń 139K2 lat temu
👉 GRUPA NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy W październiku odwiedziłem kilka mniejszych / średnich polskich miast i sprawdziłem, jak się w nich je na mieście. Podobało Ci się video? Subskrybuj mój kanał: bit.ly/SubnijBekon ..
ZJEDLIŚMY 42 BURGERY w poznańskim PASIBUSIE | GASTRO VLOG #178
wyświetleń 57KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "GDZIE ZJEŚĆ W POZNANIU?" NA FACEBOOKU: bit.ly/GdzieZjescWPoznaniu 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Za..
GOFRY Z BEKONEM na śniadanie? TAK TRZEBA ŻYĆ! | GASTRO VLOG #102
wyświetleń 49KRok temu
👉 ZAPISY NA ŻARŁOCZNĄ LISTĘ: www.subscribepage.com/ZarlocznaLista 👉 GRUPA "BEKONOLODZY STOSOWANI" NA FACEBOOKU: bit.ly/Bekonolodzy 👉 Zaawansowana wyszukiwarka knajp: bit.ly/ZnajdzKnajpe Drugi dzień we Wrocławiu! ..