Againamerica

Ciało po ciąży - od miseczki B do DD
wyświetleń 23K20 godzin temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Bliskość i seks po porodzie - plclip.com/video/o6tAK6P1-fA/wideo.html Jak przygotować się do porodu - plclip.com/video/xKMpetFfmdw/wideo.html&list=PL6Tjn4c7qqAkPQywztuuOOpOrtdD6mJhp&index=24&t=0s Jak rósł mi brzuch ..
Mój pierwszy raz
wyświetleń 92K13 dni temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Jak to jest z tym pierwszym razem? Czy wiek jest tu ważny? Czy boli? Czy trzeba, jeśli partner/ka nalega? Jak powiedzieć nie? Jak czuć się komfortowo? Dziś opowiem wam co nieco na ten temat. Zapraszam! 🔔 Zasubskrybuj i klik..
Gdy nazwano mnie winną śmierci Marceliny
wyświetleń 153KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Chciałabym wam dziś opowiedzieć o tym całym ostatnim zamieszaniu z nieistniejącą Marceliną. Jak to się wszystko zaczęło, co działo się po drodze, jak to wpłynęło na mnie i moją rodzinę, dlaczego tak długo nie zabierałam głosu..
Związek z dzieciatym rozwodnikiem
wyświetleń 52K10 dni temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ 🌿 ZOBACZCIE NASZE KOSZULKI! - theanarchistavocado.com ↪ Uzyj kodu YT15 , by otrzymac 15% znizki! Zapraszam tez na nasz Instagram - instagram.com/theanarchistavocado 🔔 Zasubskrybuj i kliknij na dzwoneczek, by..
Jak przejść na frutarianizm 🍉
wyświetleń 23K18 dni temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Dziś porozmawiamy o tym, co zrobić, by zmienić dietę w jak najbezpieczniejszy sposób. Zapraszam! Jak przejść na weganizm - plclip.com/video/VcLGx_jjwig/wideo.html&t=406s Co i w jakich ilościach jeść - www.youtub..
Wasze założenia na mój temat - więcej dzieci i moja agresja
wyświetleń 60K22 dni temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Kanał vlogowy - plclip.com/channel/UCkheCZR-NxYOuhcZXIaVNzA Dlaczego nie piję kawy - plclip.com/video/Dy6FwPzLFwA/wideo.html&t=447s Spotkajmy się w Warszawie - plclip.com/video/NfYD3WVj55s/wideo.html&t=..
W związku z ostatnimi wydarzeniami
wyświetleń 186KMiesiąc temu
✨ Spotkajmy sie na wydarzeniu SUROWE ŻYCIE 2019!! Kliknij w ten link bit.ly/Againamerica-SuroweZycie , by zakupic bilet i wpisz kod rabatowy Againamerica5, by dostac 5% znizki. Nie zapomnij tez, by zaznaczyc Aga in America w pytaniu skad dowie..
Tak wyglądam po 22 dniach niejedzenia
wyświetleń 593K4 miesięcy temu
ZAJRZYJ DO OPISU Często dostaję pytania: "Aga, jak to zrobić, by być pewniejszą siebie? Żeby nie przejmować się tym, co mówią o nas inni? By robić i wyglądać to, co mi pasuje bez patrzenia na to, co myślą o tym inni ludzie?" Nie wiem czy mam ..
Mój występ w Rozmowach w toku
wyświetleń 160KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Rozmowy w toku - Wzrost to mój największy kompleks - serialnet.pl/ogladaj-online/3-10190/rozmowy-w-toku-sezon-1-odcinek-2185 ✨ Spotkajmy sie na wydarzeniu SUROWE ŻYCIE 2019!! Kliknij w ten link bit.ly/Againam..
🔴WIELKIE OSZUSTWO z MARCELINĄ: Bartosz Filapek wyKLAPAŁ? Aga in America nie pozwie Brygidy?
wyświetleń 44KMiesiąc temu
DRUGA CZĘŚĆ: plclip.com/video/CvkNgvT4Y0Y/wideo.html DONEJTY/WIADOMOŚCI: 👉 tipanddonation.com/zyciepodpalmami/live 👉 paypal.me/ZyciePodPalmami PATREON: kontakt, filmy bez reklam: 👉 www.patreon.com/zyciepodpalmami BLOG (artykuły, konta..
Głodówka zdrowotna półtorarocznego dziecka
wyświetleń 236KRok temu
Głodówka jest dobrym sposobem poprawić zdrowie. Tym razem opowiadam, jak przeprowadziłam głodówkę zdrowotną dla mojego dziecka. Wiele z was często pyta o to czy bierzemy leki i co robimy, gdy jesteśmy chorzy. Dziś odpowiadam wam więc na wszelkie pyta..
Co 3-letnia frutarianka je w ciągu dnia #40
wyświetleń 69KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Dziś kolejny foodbook! Mam nadzieję, że wam się spodoba :) 🌿 Spotkajmy sie na wydarzeniu SUROWE ŻYCIE 2019!! Kliknij w ten link bit.ly/Againamerica-SuroweZycie , by zakupic bilet i wpisz kod rabatowy Againamerica5, b..
Co mama i córka jedzą w ciągu dnia | owocowy weganizm :)
wyświetleń 105KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Dziś nieco inna forma, bo nagrałam mnie i April razem. Coś nowego na rozruszanie :) Mam nadzieję, że was zaciekawiłam! 🌿 Spotkajmy sie na wydarzeniu SUROWE ŻYCIE 2019!! Kliknij w ten link bit.ly/Againamerica-SuroweZy..
Aga in America - WIDZ, KTÓRY ZMARŁ PRZEZ YOUTUBERKĘ ZOSTAŁ WYMYŚLONY
wyświetleń 80KMiesiąc temu
patronite.pl/zyjtakjakchcesz - Patronite instagram.com/mateusz_spysinski - Zaobserwuj! facebook.com/zyjtakjakchcesz - Lajkuj Fanpage! bit.ly/25XUzDO - Grupa na facebook spysinski.teetres.com/wszystkie - Koszuleczk..
Wyniki rezonansu głowy
wyświetleń 130K2 miesięcy temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ 🌱 3 miesiące po głodówce - aktualizacja - plclip.com/video/Z-eFvJ91-T0/wideo.html 🌱 Negatywne efekty głodówki - plclip.com/video/Zcui3LLvu3U/wideo.html 🌱 Life update - guz mózgu -www.youtube.com/watch?v=CgWdkY..
AGA in AMERICA- Jak zahamować rozwój MÓZGU dziecka?
wyświetleń 33KMiesiąc temu
✉️Kontakt ze mną: naturalnystan92@gmail.com #againamerica #frutarianizm #niedożywienie 👉Link do kursu online PRECZ Z DEPRECHĄ: www.wellfedbrain.net/coaching-1/kurs-online-precz-z-deprech 💙SOCIAL MEDIA 👉Strona: www..
POKONAŁAM WIELOLETNI STRACH
wyświetleń 75K3 miesięcy temu
✨ Jeżeli macie ochotę skomentować powyższy film to zapraszam do wysłania mi maila lub zajrzenia na mój Instagram - instagram.com/againamerica_com Dzień Dobry TVN - dziendobry.tvn.pl/a/frutarianizm-dieta-oparta-tylko-na-owocach-czy-na..
Unassisted home birth of Owen | Aga in America
wyświetleń 291K7 miesięcy temu
My unassisted home birth was a planned birth, not an accident. There was me, my husband Nathan and our friend Meghan. My son was born at 40 weeks 5 days pregnant, weighed 8.9 lbs and was totally healthy. Labor started with light contractions on Frida..
Co myślę o: MIĘSOŻERCACH
wyświetleń 46K20 dni temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Kanał vlogowy - plclip.com/channel/UCkheCZR-NxYOuhcZXIaVNzA 🌿 ZOBACZCIE NASZE KOSZULKI! - theanarchistavocado.com Część zysków ze sprzedaży naszych produktów każdego miesiąca lecieć będzie do sanktuari..
Gdy dziecko rzuca się z płaczem na podłogę
wyświetleń 70KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Co, jeśli dziecko płacze, krzyczy, nie słucha, nie rozmawia i w ogóle nie wiadomo o co chodzi?! Niedawno byłam w takiej sytuacji i postanowiłam wam o niej opowiedzieć. Zapraszam! 💙 Zostań moim Patronem - patronite.p..
Co 3-letnia FRUTARIANKA je w ciągu dnia #38 + wyniki rozdania
wyświetleń 129K2 miesięcy temu
ZAJRZYJ DO OPISU Hej hej! Kolejny foodbook przed wami! Wiecie, że sezon na truskawki u nas zaczyna się już około końcówki lutego i trwa wiele miesięcy?! Korzystamy, kiedy możemy :). Zapraszam do oglądania! Jeśli chcesz się odwdzięczyć za wiedzę..
O moich zaręczynach
wyświetleń 53KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Dziś sobie nieco powspominamy :). Dlaczego kocham swojego meza - plclip.com/video/a97tgXX91yM/wideo.html 💙 Zostań moim Patronem - patronite.pl/againamerica 🌿 Spotkajmy sie na wydarzeniu SUROWE ŻYCIE 2019!! Kliknij w ten lin..
Czy Alicia jest weganką i czy chce się uczyć polskiego? | Q&A cz. 1
wyświetleń 286KRok temu
Jak Alicia zareagowała na wieść o moim związku z jej tatą, czy lubi być starszą siostrą, co lubi robić w wolnym czasie i czy chce odwiedzić Polskę - na te i inne pytania odpowiadamy w dzisiejszym filmie :). Zapraszam! I do opisu też zapraszam ;). T..
Co 3-letnia FRUTARIANKA je w ciągu dnia #37
wyświetleń 119K4 miesięcy temu
ZAJRZYJ DO OPISU Wiele z was czekało niecierpliwie na kolejny foodbook April, więc oto jest! Mam nadzieję, że wam się spodoba :). * Dlaczego lepiej jeść dojrzałe owoce - plclip.com/video/yulKfZLj_5M/wideo.html * Bartosz Filapek - https:..
(CHYBA) OSTATNI VLOG
wyświetleń 3,1KGodzinę temu
W dzisiejszym vlogu muszę wam trochę ponarzekać. Wybaczcie. Czasem i tak trzeba. NASZE KOSZULKI!!! - theanarchistavocado.com Użyj kod YT15, by otrzymać 15%! A jeśli już kupisz jakąś koszulkę to nie zapomnij zrobić sobie zdjęcia, wrzucić na I..
Całe moje życie w godzinę - skąd się tu w ogóle wzięłam
wyświetleń 139K2 miesięcy temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Czas na godzinę szczerości czyli jak to się stało, że jestem tu gdzie jestem taka, jaka jestem. A jeśli chcecie skomentować powyższy film, podzielić się swoimi spostrzeżeniami lub może swoimi historiami, doświadczeniami to za..
My Au Pair Application Video | againamerica.com
wyświetleń 104K5 lat temu
Znajdź mnie / Find me: Blog: againamerica.com/pl (English version of the blog available!) Instagram: instagram.com/againamerica_com Snapchat: @gusiek.w Facebook: facebook.com/againamerica.blog E-mail: againamerica.info..
3 miesiące po głodówce - aktualizacja
wyświetleń 100K3 miesięcy temu
💡 Jesli chcesz pomóc w tłumaczeniu moich filmów, tytułów oraz opisów na inne języki lub w dodawaniu polskich napisów dla tych, którzy są niesłyszący to klikaj na ten link - plclip.com/user/timedtext_video?v=Z-eFvJ91-T0&ref=share - i wiedz, że ..
🔴PATOLOGICZNA LITOŚĆ, czyli czemu krytykuję to co robi Aga in America?
wyświetleń 26K8 miesięcy temu
WSZYSTKIE MATERIAŁY Z MOŻLIWOŚCIĄ KOMENTOWANIA DOSTĘPNE NA PATREON: 👉www.patreon.com/zyciepodpalmami BLOG I ARTYKUŁY: 👉 www.ZyciePodPalmami.com LISTA KSIĄŻEK: 👉zyciepodpalmami.com/ksiazki-i-zrodla/ 📚Jeśli tak jak ja uwielb..
Q&A: być Au Pair w USA (English subtitles) | againamerica.com
wyświetleń 56K3 lat temu
ROZWIŃ PO WIĘCEJ INFORMACJI! * Au Pair i język angielski - plclip.com/video/gfatbjPEHzA/wideo.html * Ja jako au pair - szczegóły (czyli co robiłam krok po kroku, ile to kosztowało, itp.) - www.againamerica.com/pl/program-au-pair/ ..
Przegląd komentarzy #3
wyświetleń 62K3 miesięcy temu
ZOBACZ TEŻ: Weź udział w moim projekcie - plclip.com/video/NpKBeH4EsCU/wideo.html&t=1s Film o empatii - plclip.com/video/GCg9RZkBi3s/wideo.html&t=6s Program au pair – początki, doświadczenia - plclip.com/video/B4awxoTsbQQ/wideo.html Fully..
Dlaczego nie piję kawy
wyświetleń 59KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Dziś opowiem wam o powodach, przez które przestałam pić kawę i już nigdy do niej nie wrócilam. Zapraszam! Zapomniałam wam dodać w filmie jeszcze jedną rzecz... Ja w pierwszej ciąży piłam jedną kawę dziennie. Teraz nie wypił..
SPROSTOWANIE, czyli dlaczego usunęłam film
wyświetleń 113K3 miesięcy temu
Przesyłam uściski! / / K O N T A K T / W S P Ó Ł P R A C A againamerica.info@gmail.com / / Z N A J D Ź M N I E Blog: againamerica.com/pl Patronite: patronite.pl/againamerica Instagram: instagram.com/again..
Co 3-letnia FRUTARIANKA je w ciągu dnia #39
wyświetleń 110KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Przepis na miętowe batony - plclip.com/video/F-IXCuq7MAc/wideo.html ✨ Z O B A C Z Z A N I M Z A P Y T A S Z ✨ Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (białko, B12, moja przybrana córka, nauka angielskieg..
Aga In America's Vegan Transformation-- (Why I'm No Longer Vegan)
wyświetleń 10KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Przepis na miętowe batony - plclip.com/video/F-IXCuq7MAc/wideo.html ✨ Z O B A C Z Z A N I M Z A P Y T A S Z ✨ Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (białko, B12, moja przybrana córka, nauka angielskieg..
Negatywne efekty głodówki
wyświetleń 76K2 miesięcy temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ 🌱 3 miesiące po głodówce - aktualizacja - plclip.com/video/Z-eFvJ91-T0/wideo.html 🌱 Life update - guz mózgu -plclip.com/video/CgWdkYnHDsE/wideo.html&t=9s 🌱 Co zrobię, by pozbyć się guza - www.youtube.com/watch..
Parę słów od Alicii
wyświetleń 83K2 miesięcy temu
⚠️ ZAJRZYJ DO OPISU ⚠️ Ostatnio dużo się dzieje i obrywa się już nie tylko mnie, ale i całej mojej rodzinie, łącznie z moimi dziećmi. Przekroczyło to moje granice. Możecie myśleć, że "skoro nagrywam na PLclip to muszę się z tym liczyć", ale nie, z c..
APRIL NIE JEST TAKA WYJĄTKOWA
wyświetleń 53KMiesiąc temu
Spotkajmy się w Warszawie! - plclip.com/video/NfYD3WVj55s/wideo.html W związku z ostatnimi wydarzeniami - plclip.com/video/nP5O7goXaUQ/wideo.html Naszyjnik - amandamarie.shop/collections/most-popular 💙 Z A J R Z Y J D O M N ..
Komu NIE polecam frutarianizmu
wyświetleń 57KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Dziś parę słów o tym, że dieta oparta na owocach nie jest odpowiednia dla wszystkich w tym samym momencie życia. Jak przejść na weganizm - plclip.com/video/VcLGx_jjwig/wideo.html&t=406s Rusz Limfę - ruszlimfe.pl..
Nowotwory, śmierć za śmiercią w rodzinie ... Aga in America LIVE
wyświetleń 53K5 miesięcy temu
Nowotwory, śmierć za śmiercią w rodzinie ... Aga in America LIVE Czyli historia poprzez nowotwory, operacje i zabiegi mastektomii do diety roślinnej bez gotowania Agnieszki Kirchner. Agnieszka odpowiedziała na nasze pytania na żywo na FB 15.02.2019..
Moja siostra nie żyje
wyświetleń 706KRok temu
Historia o mojej siostrze i o tym jak ona umarła. * „Wtedy przychodzi myśl: po co mi to wszystko, skoro i tak umrę…” - www.againamerica.com/pl/2016/08/03/wtedy-przychodzi-mysl-po-co-mi-to-wszystko-skoro-i-tak-umre/ * Życie jest niesamowi..
Aga in America - YOUTUBERKA WINNA ŚMlERCl SWOJEGO WIDZA?
wyświetleń 111KMiesiąc temu
plclip.com/channel/UCbg1glcrz5QPvUPtwSpGpwwjoin - Wspieraj Kanał! patronite.pl/zyjtakjakchcesz - Patronite instagram.com/mateusz_spysinski - Zaobserwuj! facebook.com/zyjtakjakchcesz - Lajkuj Fanpage! bit...
Dlaczego sami sobie to robicie?! - samoakceptacja
wyświetleń 71KMiesiąc temu
⬇⬇⬇ ZAJRZYJ DO OPISU ⬇⬇⬇ Wiedzieliście, że to, jak widzimy samych siebie ma ogromny wpływ na to, jak widzą nas inni? ✨ Spotkajmy sie na wydarzeniu SUROWE ŻYCIE 2019!! Kliknij w ten link bit.ly/Againamerica-SuroweZycie , by zakupic bilet i wp..
Przepyszny wegański tort urodzinowy
wyświetleń 70K3 miesięcy temu
WSKAZÓWKI 1. Tak, możecie zastąpić czymś daktyle. Spróbujcie użyć rodzynki, suszone figi lub jakieś inne suszone owoce. 2. Tort może być zamrożony. 3. Zamiast nektaru kokosowego możecie użyć np. surowego syropu z agawy lub czegoś innego, co c..
DRAMY - MÓWIĘ WSZYSTKO - co sądzę o ?!? / AGA IN AMERICA, JEFFREE STAR, JAMES CHARLES
wyświetleń 42KMiesiąc temu
WSPÓŁPRACA / COLLAB brudnahera@gmail.com Gdzie mnie znajdziesz? instagram.com/msheraofficial wig www.evahair.com/synthetic-lace-front-wigs/486-evahair-mint-green-slight-wavy-synthetic-lace-front-wig.html
Wyjaśnijmy sprawę sekty i terapii wodnej
wyświetleń 114K5 miesięcy temu
ZAJRZYJ DO OPISU W związku z tym, że wciąż pytacie mnie o to, bym się odniosła do pewnych plotek i wypowiedzi innych, postanowiłam nagrać takie szybkie sprostowanie, w którym wam wiele z tych rzeczy wyjaśnię. Zapraszam! KANAŁ VLOGOWY - htt..
AUTOPORTRET 2019 | Aga in America
wyświetleń 114K4 miesięcy temu
ZAJRZYJ DO OPISU A dziś parę słów o mnie :). Autoportret Doriski - plclip.com/video/hFWYKFsn780/wideo.html Jeśli chciałabyś odwdzięczyć się za wiedzę, jaką dostajesz na moim kanale i pomóc mi w wprowadzaniu zmian to zajrzyj tu - http:..
HAPPY BIRTHDAY, APRIL! - memories from 3rd year of her life
wyświetleń 51K3 miesięcy temu
The time flies, huh? Today April's turning 3 years old! * April's first birthday - plclip.com/video/6VFymbKTIDg/wideo.html * Second birthday - plclip.com/video/Kd91cEBL1H8/wideo.html * A birthday surprise vlog - plclip.com/user/watc..
Co, jeśli guz się nie zmniejszył? | Q&A cz. 1
wyświetleń 195K5 miesięcy temu
ZAJRZYJ DO OPISU Czemu wróciłam wcześniej, czy byłam głodna, ile piłam wody, jaki mam plan B, jak się czuję i wiele więcej - zapraszam na pierwszą część mojego Q&A, w którym odpowiem na wasze pytania dotyczące głodówki zdrowotnej, z której wr..
Co się dzieje ze sprawą Marceliny? Aga in America - co się zmieniło?
wyświetleń 12KMiesiąc temu
#AGAINAMERICA #FRUTARIANIZM #WITARIANIZM #DIETA #DETOKS #OCZYSZCZANIE #ZABURZENIAODZYWIANIA #STOPIDEOLOGII #ANOREKSJA #BULIMIA #WEGANIZM #DIETA #ZDROWIE #WITARIANIZM #FRUTARIANIZM #OCZYSZCZANIE #DETOKS #ZABURZENIAODZYWIANIA #AGAINAMERICA #TRADZIK #OD..