Sierżant Bagieta
Sierżant Bagieta
 • 27
 • 3 815 668
 • 11

Wideo

Komentarze • 11

 • Dariusz Strzelczyk
  Dariusz Strzelczyk 3 miesięcy temu

  Bagiet, robisz dobrą robotę! Pozdro, i żeby było jak najmniej jeńców w dybach, i spokojnej :D

 • tomcio8383
  tomcio8383 3 miesięcy temu

  Witam Pana Panie Bagieta. Zwracam się z pytankiem motocyklowym. Na youtube są dwa filmiki (oczywiście i więcej) do których chciałbym się odnieść 1. plclip.com/video/L2bwqTiPMBk/wideo.html&t=571s 2.plclip.com/video/aUx6TrR_u2A/wideo.html&t=133s. Kto ma w końcu rację "nauczyciel" czy policjant. Jeśli chodzi o omijanie to mniej więcej są zgodni ,a jakie Pan Bagieta ma zdanie?? Pozdrawiam.

 • Dzióbel
  Dzióbel 3 miesięcy temu

  Witaj! Oglądałem już wcześniej ale od dziś subuję :) Mam pytanie: Czy policja z ruchu drogowego ma prawo podczas kontroli drogowej WZIĄĆ (zażądać do oddania im do ręki) (słowo klucz) mój telefon komórkowy w celu sprawdzenia czy nie jest kradziony??? Otóż podczas kontroli drogowej moja żona dała telefon do ręki policjantowi ze Słupskiej drogówki. Żona przyznała, że miała z nim problem, ponieważ ten policjant ją "stalkował"/podrywał. Numer zablokowałem avastem. Wziął sobie jej numer telefonu (pewnie dzwoniąc do siebie). Sytuacja miała miejsce już kilka lat temu, ale myślę, że warto zasięgnąć opinii na przyszłość. Zakładamy, że brak jest jakichkolwiek podejrzeń co do pochodzenia telefonu. Będę wdzięczny za odpowiedź np. w materiale wideo.

  • Titorsky
   Titorsky 3 miesięcy temu

   z tego co sie orientuje to jest podobnie jak z samochodem ;) pozdro

 • Łukasz No
  Łukasz No 3 miesięcy temu

  Witam czy mógłbyś odnieśc sie do tego filmu? plclip.com/video/h5AVz9WL1ZM/wideo.html

 • sahipp kowalski
  sahipp kowalski 3 miesięcy temu

  Witam serdecznie. Mam pytanie, dosyć trudne. Jak to jest że jak kierowca popełni wykroczenie zarejestrowane przez odpowiedni sprzęt to nie ma opcji aby nie został odnaleziony i nie poniósł konsekwencji swojego czynu poprzez mandat karny, lub z innej beczki planując napad na bank złodziej odjeżdża autem z łupem i w dobie obecnego monitoringu nie ma opcji aby uciec przed wymiarem sprawiedliwości... Do czego zmierzam. Wobec powyższej treści nie potrafię sobie wyobrazić w jaki sposób można ukraść komuś samochód w dużym mieście gdzie kamer jest więcej niż w Big Brother i zniknąć bez śladu ? Jak to w praktyce wygląda ? Nie chciałbym siać pomówień ale w moim mieście zdarzyła się sytuacja hmm znajomemu i dzięki znajomościom dowiedział się o nowej grupie przestępczej ( szukał dojścia aby zapłacić za odzyskanie auta, dogadać się jakoś ze złodziejami) która to z nikim nie rozmawia. Poinformował o tym fakcie policjantów prowadzących dochodzenie i niestety zero reakcji. Przepraszam ale wygląda to tak jakby Ci stróże prawa współpracowali... Czy jest może jakiś inny powód tego że policjanci niezbyt aktywnie podchodzą do swoich obowiązków ?

 • Waster ek
  Waster ek 3 miesięcy temu

  Mógłbyś napisać czy trudno dostać się do kryminalnej?

 • Arek Kaa
  Arek Kaa 3 miesięcy temu

  Witam Panie Bagieta. Dopiero wczoraj odkryłem Twój kanał i powiem Ci że fajne tematy poruszasz. Świetna jest też cenzura od drugiego odcinka wzwyż. Poznaję okolice Twojej jazdy autem, ktoś poniżej napisał, że jesteś z Sosnowca. Pragnę tutaj nakreślić pewną patologię, która panuje w WOMP Sosnowiec, Ty chyba tam też musiałeś odbywać te parabadania... Mam na myśli nadużywanie władzy orzeczniczej tych że paralekarzy, którzy tam "pracują". Wspomnę też o tym, że te parabadania są płatne, a o ich wynik trzeba się prosić oraz UISZCZAĆ dodatkowe opłaty za ich otrzymanie. To jest chore - idziesz do lekarzy, którzy orzekają na niekorzyść i jeszcze musisz im zapłacić a to, żeby dowiedzieć się JAKA to jest niekorzyść. Oczywiście gówno się dowiesz, bo jedynie co to to, że INTNIEJEprzeciwwskazanie do prowadzenia pojazdów. Jakie? Dlaczego? - do dziś nie wiem. Ponadto są fabrykowane dowody naprzeciw obywatelowi - są tworzone choroby, których nie ma. Nie podano mi kodu choroby ani sposobu leczenia (bo nie ma czego leczyć ale zarzut choroby przedstawiono). Muszę też zaznaczyć, że WOMP pracuje na zlecenie urzędu miasta lub starostwa powiatowego. Jest się skierowanym właśnie tam i tylko tam. Inni lekarze się 'nagle' nie liczą (chyba są niekompetentni). Normalnie jak Żyd za wojny...

 • R4V
  R4V 3 miesięcy temu

  plclip.com/video/uDnBAAHHlTU/wideo.html Panie oficerze, wypowie się pan na temat sytuacji z 1:11 w zamieszczonym na początku linku? I zrobi pan filmik na temat udzielania informacji obywatelom podczas pełnienia jakiejkolwiek służby, najlepiej zabezpieczania imprez masowych. Pozdrawiam Rafał. :)

 • Pawel Aguila
  Pawel Aguila 3 miesięcy temu

  Dopiero zaczełeś kanał czy sie myle , bo widze tylko 9 filmików? Właśnie co Cie przypadkiem znalazłem na youtubie i po pierwszym odcinku odrazu suba dałem (mało w ogóle kogo subuje z polski) Swietnie sie Ciebie ogląda , strasznie pozytywną postacią jestes i mam nadzieje że odcinków bedzie duzo wiecej niz tylko (jak to powiedziałeś) raz w tygodniu w srode :) Pozdrawiam ;)

 • Jam Łasica
  Jam Łasica 3 miesięcy temu

  Witam Pana Bagietę z Sosnowca i życzę powodzenia w prowadzeniu kanału :D

 • PDK Czester
  PDK Czester 3 miesięcy temu

  Widam człowieka z tej pięknej miejscowości jaką jest Sosnowiec :)