Okiem Chemika
Okiem Chemika
 • 63
 • 4 034 960

Wideo

Mit morderczych MIKROFALÓWEK
wyświetleń 22K8 dni temu
8 mitów o piciu ALKOHOLU
wyświetleń 108K2 miesięcy temu
Co ludzi WKURZA w APTEKACH? 😡💊
wyświetleń 73K8 miesięcy temu
Po czym NIE WOLNO MYĆ ZĘBÓW?
wyświetleń 170K11 miesięcy temu
🥚🐣Tego nie wiesz o jajkach!
wyświetleń 123KRok temu

Komentarze

 • mieczyslaw grudzien
  mieczyslaw grudzien Godzinę temu

  Ich weiß nur ein wenn bist du Eltern sak und eia sind immer lenga

 • Czarek Gospodarski
  Czarek Gospodarski 2 godzin temu

  Okiem Chemika proszę odnosić się do choć tych którzy zadają Pani pytanie związane z filmem pozdrawiam źycząc mądrości Boźej która nienawidzi złego :)

 • Tomasz Ołdakowski
  Tomasz Ołdakowski 2 godzin temu

  (Jak to jest, hmmm...) Trafiać do większości ludzi, metodą, niepełną wiedzy na temat przeziębiena. Okiem Chemika, naprawdę utrzymuję Pani poziom, lecz jeżeli chodzi o dokładną, aktualną wiedzę [...] niestety, nie mogę się zgodzić z wieloma "przekonaniami". Chciałbym zaznaczyć, że nie chodzi tylko o ten materiał filmowy, lecz o wiele "opartych na badaniach" metod, które nie są odpowiednio "zagęszczone dla widza", aby mógł spojrzeć na to dwustronnie.

 • Bodiczek 69
  Bodiczek 69 5 godzin temu

  Opowiedz coś o cukrach: waniliowym i wanilinowym. Spotkałem się z mnóstwem ludzi, którzy nie są świadomi tego, co kupują. Myślę, że czas to sprostować.

 • marek zadyma
  marek zadyma 8 godzin temu

  Nienawidze pasty do zebow - nie wiem czy to mdly smak i czy rosniecie piany w ustach? Probowalem nawet zrobic sobie sam paste - ale tu mamy miod!! A moze cos z miodem na zeby skoro taki zdrowy? Wierze w miod podobnie jak moja mama i jem go stale.

 • marek zadyma
  marek zadyma 8 godzin temu

  A skad sie bierze zgaga ktora jest powszechna szczegolnie w starszym wieku?? Czy to zwieracz przelyku czy kwasnosc w zoladku? Dzieki - swietny kanal!!

 • TheMelkor89
  TheMelkor89 9 godzin temu

  Najbardziej mnie rozpierdalają jak pacjenci łapią grypę i żebrzą o antybiotyki

 • Asia Joanna
  Asia Joanna 12 godzin temu

  Uwaga!!! Paracetamol NIE!!!! jest bezpieczny dla psów, u nich również powoduje zatrucia.

 • Arek K
  Arek K 14 godzin temu

  Święty sadysta😁

 • Patrycja Zienkiewicz
  Patrycja Zienkiewicz 14 godzin temu

  A co jeśli w ogóle nie miewam gorączki? Mam 21 lat, a od jakiś 11 lat nie mam gorączki, mój ostatni stan podgorączkowy wynosił 37.1 przy jelitówce 6 lat temu. Kiedy czuję się fatalnie przy przeziębieniu moja temperatura ciała waha się od 35.4 do 36.7. Czemu tak się dzieje? Można coś z tym zrobić? Ps temperatura jest taka nawet jeśli nie biorę żadnych leków przeciwgorączkowych. Wszyscy wokół twierdzą, że skoro nie mam gorączki to nic mi nie jest, nie raz tłumaczyłam lekarzom, że nigdy nie miewam gorączki, na co oni wzruszają rękami, albo odpowiadają: taka pani uroda....

 • Lucjan Pawarotti
  Lucjan Pawarotti 15 godzin temu

  Za 3k dla 2 osób? Tyle śmieci? Nie wiecie skąd produkty, kto, jak i gdzie gotował? Gotowanie naprawdę nie jest trudne i czasochłonne. Zakupy zawsze można ogarnąć z dostawą.

 • ForestAzuRa
  ForestAzuRa 16 godzin temu

  Ogólnie to mleko to jest syf. Polecam zagłębić się w temat. Bo pani koleżanka, wymija negatywne strony mleka.

 • Mateusz Gawlak
  Mateusz Gawlak 17 godzin temu

  Prośba od wiernego subskrybenta: Zrób proszę naukowe porównanie KAWA VS YERBA MATE. Zestawienie pod kątem działania, wpływu na gospodarkę wapniowo-magnezową, stopnień odwodnienia, przeciwwskazania itp. Dzięki i pozdrawiam! :)

 • Zbigniew Szczepański
  Zbigniew Szczepański 17 godzin temu

  Św Walenty to patron zakochanych i chorych psychicznie !!! PRZYPADEK !!!??? ;)

 • Zbigniew Szczepański
  Zbigniew Szczepański 18 godzin temu

  Raz w miesiącu to się umyć można !!! :P

 • HaniaK
  HaniaK 18 godzin temu

  Pranobeks inozyny u mnie zawsze działa. Przeziębienie skraca się do 3 dni, a jak zadziałam odpowiednio wcześnie, to nawet się nie rozwija. Może to efekt placebo, a może jestem po prostu osobnikiem wrażliwym na jego działanie 🙂

 • D Bo
  D Bo 19 godzin temu

  Zawsze myje ręce ! Dla mnie to podstawa i krew mnie zalewa gdy ludzie tego nie robią 😒

 • Agata Kamińska
  Agata Kamińska Dzień temu

  Jak to działa że zawsze jak jestem chora to mam problemy z zatokami i gardłem opuchniętym wyglądający niemal jak angina 😭😭😭😭

 • Ewelina Olko
  Ewelina Olko Dzień temu

  Oczywiście, że chciałabym się dowiedzieć więcej na temat lamp LED :) Czy są jakieś sposoby aby lepiej zabezpieczyć się przed promieniowaniem UV? Słyszałam o rękawicach ochronnych do lamp UV - ale czy rzeczywiście działają... Czy to promieniowanie, na które wystawiamy nasze dłonie jest aż tak niebezpieczne? Z chęcią posłucham eksperta w tej dziedzinie.

 • Buba 336
  Buba 336 Dzień temu

  Takie filmy jak ten są potrzebne😀

 • Kasia Grzęda-Kempińska

  Byłam w aptece z kolegą, stałam. Obok . Mówi On do farmaceutki. "Ma Pani witamine C, ale chcę taka w maści, która się wchłania przez skórę" a na to Pani "Proszę Pana, NIC SIĘ NIE WCHŁANIA PRZEZ SKÓRĘ" 😃 boję się już tam wchodzić i coś kupić 😃

 • Paweł Szaduro
  Paweł Szaduro Dzień temu

  Kolejka w aptece to tak jakby lekarz przyjmował i badał pacjentów w poczekalni. Zero intymności. Stojac w aptecznej kolejce widać i słychać kto jakie leki Rx kupuje.. 🙊🙈😵A tyle truje się w mediach o jakimś RODO, o tajemnicy lekarskiej itp, itd.. skoro po przyjmowanych lekach można przypadkiem dowiedzieć się na co ktoś choruje .. Druga sprawa to finanse. Apteka nie ma żadnego wsparcia ze strony panstwa tak jak ma to miejsce np. w UK czy USA. Żadnego. Ba nawet dokłada do NFZ.. Po trzecie w Polsce lekarze i farmaceuci w ogóle nie współpracują. Lekarz zapisuje jakiś lek, który w domyśle musi mieć apteka. A którego to nawet może nie być w hurtowni... I pacjent szuka leku chodząc z apteki do apteki..Takich nonsensów jest więcej.

 • Pan Henio
  Pan Henio Dzień temu

  doustnie bez sensu jest trawiony w układzie pokarmowym czyli cięty na 4 aminokwasy, z których sie składa , organizm wcale z nich kolagenu nie musi utworzyć w 1 rzędzie a cena sprzedazy samego kolagenu jest o wiele wyższa niż odzywki białkowej ( na gram) z pelnym amino , z której tym samym o wiele wiecej dostarczymy do organizmu budulca nie tylko dla skóry.

 • Beata P-W
  Beata P-W Dzień temu

  Rewelacyjny jest ten kanał!!!! Polecam go znajomym

 • Lady of the books
  Lady of the books Dzień temu

  Zapadła mi w pamięć pewna sytuacja: apteka, jedna z najbardziej obleganych w moim mieście ze względu na niskie ceny. Kolejka potrafi być dłuższa poza apteką niż w niej pomimo że jest tam 5 okienek, z których na ogół wszystkie są czynne. Tamtym razem było niewiele klientów, bo cała kolejka zmieściła się w aptece. Czynne 4 okienka (kolejka jest jedna). Do apteki wchodzi starsza pani. Na oko? 80-90 lat. Jakieś metr pięćdziesiąt wzrostu , głównie przez skrzywienie kręgosłupa. Pani miała bardzo widoczny garb, była dosyć mocno zgięta, wspierała się na lasce. W ręce miała siatkę z zakupami. Stanęła obok osoby która jako kolejna miała podejść do okienka, które się zwolni. Kiedy tak się stało, farmaceutka powiedziała "proszę panią" na co staruszka poczłapała do okienka. Nawet gdyby jej nie zaprosiła, dla mnie było oczywiste, że podejdzie poza kolejnością. Wystarczył jedne rzut oka, żeby mieć pewność, że stanie w kilkuosobowej kolejce będzie dla niej ciężkie. Niestety nie dla wszystkich było to takie oczywiste, bo zaczęło się komentarze i wyrazy niezadowolenia, że jak to tak?! Tak się w kolejkę wpychać?! Komentowały tak 3 kobiety 40-60 lat. Ludzie, proszę! Trochę wyrozumiałości! My też kiedyś będziemy starzy! I miejmy nadzieję, że będąc w wieku tej pani, przynajmniej będziemy mogli stać prosto. Rozumiem, że takie osoby mogą być problematyczne. Bo czegoś nie wiedzą, bo niedosłyszą itp. Ale ta pani była wyjątkowo sprawna umysłowo pomimo wyglądu, który mógł sugerować coś innego. Wszystko słyszała, farmaceutka nie musiała się powtarzać, dobrze wiedziała po co przyszła, jedyne co, to zapytała się i tańszy zamiennik jakiegoś leku. Jej wizyta była znacznie krótsza od najbardziej niezadowolonej z "wepchnięcia się w kolejkę" kobiety, która właśnie pytała o "leki z reklamy" i była wielce oburzona, że czegoś-tam-co-kupowała-na-drugim-końcu-miasta tutaj nie było.

 • MeDu
  MeDu Dzień temu

  Kupilam sobie(niby atestowaną) maskę antysmogową. Śmierdzi jakąś chemią tak że po 2 minutach w niej idzie puścić pawia 😔 I kasa poszła psu w pupe...

 • Adrianna Sękowska
  Adrianna Sękowska Dzień temu

  Owulacji towarzyszy niskie stężenie progesteronu. Jego poziom wzrasta PO owulacji I jest produktem ciałka żółtego. Progesteron jest hormonem utrzymującym ciąże. Skoro octan uliprystalu wiąże się z receptorem dla progesteronu i jest jego częściowym antagonistą oraz działa bezpośrednio na sluzówkę macicy powodując jej obumieranie. Zatem uniemozliwia zagniezdzenie ewentualnego zarodka. Czy jest to działanie wczesnoporonne??? Jeśli doszło do zapłodnienia to ellaone uniemożliwi dalszy rozwój tegoż zarodka poprzez uniemozliwienie jego zagniezdzenia w macicy. Zostanie on wydalony.

 • Barbara Szostek
  Barbara Szostek Dzień temu

  Super materiał! Mój chłopak nie trawi laktozy stąd moje zainteresowanie tematem 😊 czasami bierze tabletki z laktazą jednak informacje na ulotce są co najmniej nie użyteczne. Nie mogę znaleźć informacji ile laktozy po niej może spożyć, ani jak długo po zażyciu tabletki może spożyć coś zawierającego laktoze. Na opakowaniu jest tylko informacja ile laktazy zawiera tabletka w jakiejś dziwnej jednostce, a w Internecie są tabelki z średnią ilością laktozy w różnych produktach i jest to podane w gramach. Nie mam pojęcia jak to przeliczyć, Internet zawiódł, może Ty mi pomożesz?

 • Magdalena Wytrwal
  Magdalena Wytrwal Dzień temu

  A co z kortykosterydami??

 • Alex for Dream
  Alex for Dream Dzień temu

  Mleko ogólnie jest nie zdrowe. Już nie chodzi o bakterie ale o hormon który zawiera, a mianowicie kazeine. Kazeina potrzebna jest do wzrostu cielaka który w ciągu paru miesięcy niesamowicie szybko wzrasta. Organizm człowieka nie jest do tego przystosowany. Dlatego tak duzo osób ma nietolerancje laktozy. Czemu nie pijemy mleka od innych zwierząt? Bo taką mamy tradycje. Tyle w temacie.

 • Marco-marko 37
  Marco-marko 37 Dzień temu

  Materiały zawierające wodę absorbują energię ... Dlaczego zawsze gorący jest talerz a jedzonko zimniejsze???

 • ZDRAPKI UK SCRATCH CARD

  Kolejny fajny odcinek pozdrawiam powodzenia

 • Jerzy Plicha
  Jerzy Plicha Dzień temu

  Dlaczego kobiety chodzą na szpilkach, malują się i perfumują?

 • Reziner
  Reziner Dzień temu

  Super

 • Agata Kamińska
  Agata Kamińska Dzień temu

  Tak czytam komentarze, słucham moich znajomych o się zastanawiam. Nikt nie krzyczy na jogurt czy ser że są przetworem mlecznym więc co was kurka obchodzi czy ktoś chce pić mleko poddane procesowi UHT? Tak jak tłumacze moim znajomym to nie jest chemiczne obpakowanie mleka, naszprycowanie rozpuszczalnikiem a proces. Więc sorry ale dajcie już spokój temu mleku. 🤣🤣 Ja się nie czepiam że ktoś pije mleko prostu od krówki...

 • patrycja suchan
  patrycja suchan Dzień temu

  Hehe, to z facetem dobre😊. Hmm, ja mam takie pytanie czy szczotkowanie ciała ujedrnia? Jak czesto by to trzeba bylo robic? Czy to kolejny mit? I do tego zwykły balsam?? Bo skoro te ujędrniające nie działają🤔

 • Niecodzienna
  Niecodzienna Dzień temu

  Zabrakło info o wspomaganiu leczenia wrzodów pochodzenia bakteryjnego, choć jak ktoś umie liczyć to wywnioskuje, że wynika to z 1,2,3 i 4 punktu (a i punkt 6 wynika z tych samych właściwości). Podpisuję się pod prośbą kolegi w komentarzach - o propolisie też prosimy. No i o mleczku pszczelim - to jest dopiero ambrozja.

 • ak ak
  ak ak Dzień temu

  kocham cie

 • Bartek Q
  Bartek Q Dzień temu

  Źródła, których ja używam do resarchu 😍

 • Emi Em
  Emi Em Dzień temu

  😊

 • MrLopec
  MrLopec Dzień temu

  Bardzo ciekawy film, PLclip wiedział co robił polecając mi ten film jak i kanał. Przy okazji mikrofal mam pytanie. Jak takie fale wpływałyby na ludzki organizm gdybyśmy byli narażeni na ich działanie poza mikrofalą? Można znaleźć informację że nadajniki do najnowszej i najszybszej generacji internetu (5G) będą emitować falę o mocy minimum 2 Ghz. Jeśli to w ogóle możliwe to jak blisko byśmy musieli być aby te fale były szkodliwe? Jaka jest długość takich fal czy raczej jaka może być największa długość gdy nie napotkają żadnej przeszkody. Pozdrawiam i byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.

 • Andrzej Feiga
  Andrzej Feiga Dzień temu

  "w imie zasad"

 • Hanka Cyganeczka
  Hanka Cyganeczka Dzień temu

  Masz wiele racji. Uważam, że najwięcej nieszczęścia narobiła ogromna niefrasobliwość aptek, które zdecydowały się na sprzedawanie np. homeopatii, a przecież wiadomo, że szczególnie starsze pokolenie nie jest w stanie się szybko douczyć na temat rynku farmaceutycznego i dla nich gwarancją tego, że lek w ogóle jest lekiem i działa jest fakt, iż jest sprzedawany w aptece, wobec czego tak bardzo wzrosła popularność leków homeopatycznych i różnych innych dziadostw, które oczywiście kompletnie nic nie robią. To jest wielki błąd aptek, gdzie przecież pracują ludzie wykształceni, którzy nie powinni - kierując się etyką zawodową - do czegoś takiego dopuścić. Gdyby nie to, leki homeopatyczne i różne inne niedziałające cuda nigdy w życiu nie zrobiły takiej kariery!

 • Pan Gwaihir
  Pan Gwaihir Dzień temu

  ja w ogóle nie biorę leków ,wole naturalne sposoby leczenia ...

 • Katarzyna
  Katarzyna Dzień temu

  Jakiś czas temu pojawiła się na rynku czarna pasta, która ma wybielać zęby. Mam jednak wątpliwości czy aby nie niszczy szkliwa. Wie Pani coś na ten temat?

 • Klaudia Zbyryt
  Klaudia Zbyryt 2 dni temu

  Ja tam stosuję cytrynian magnezu, badania naukowe twierdzą, że wielokrotnie lepiej wchłania się przez skórę niż chlorek magnez (ten jest zwyczajnie tańszy i łatwo dostępny) - który ma znikomą wchłanialność, choć kąpiele z jego udziałem są bardzo odprężające ☺

 • Michał Teoś
  Michał Teoś 2 dni temu

  gdzie znajdę film o witaminie D?

 • Damis Blane
  Damis Blane 2 dni temu

  Gdzie są źródła? Bez nich równie dobrze mogę ja nagrać film, w którym twierdzę, że mikrofalówka szkodzi. Prosiłbym o dodanie materiałów.

 • Andrzej Tomczuk
  Andrzej Tomczuk 2 dni temu

  Pani Agnieszko jest Pani tak piękna , że nie jestem w stanie skupić się na merytorycznej stronie tego kanału

 • Reziner
  Reziner 2 dni temu

  Super

 • Katarzyna Jakubiec
  Katarzyna Jakubiec 2 dni temu

  Dzięki za ten film! PS. Było by Ci pięknie we fryzurze typu Bob do linii żuchwy :)

 • Małgorzata Wajda-Kulińska

  Mnie najbardziej denerwuje znikoma wiedzą farmaceutów na temat leków dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby zaproponowali mi coś co mogłabym przyjmować. Zazwyczaj kończy się na tym, że dziękuję i w domu sprawdzam składy albo konsultuję się z moim lekarzem. Szczytem niekompetencji była farmaceutka w niesieciówkowej aptece, której musiałam palcem pokazywać gdzie stoją leki dla ciężarnych (mieli osobną półkę), bo nie była w stanie ich znaleźć a potem dziwiła się, że takie w ogóle są.

 • Kamil Wiewior
  Kamil Wiewior 2 dni temu

  A tam takie pierdolamento .... ja tam swoje wiem. Chcecie to żryjta to napromieniowanie żarcie z "mikrofalówki zła" i poddawajcie się selekcji naturalnej. 👿😝....👎😈

 • Klaudia Leśniak
  Klaudia Leśniak 2 dni temu

  czy mogłabyś opowiedzieć coś o Broncho Vaxom (tzw. szczepionka w tabletkach)?

 • Tomek Pryesr
  Tomek Pryesr 2 dni temu

  Nie jest pani zbytnio przekonująca.

 • Aleksandra
  Aleksandra 2 dni temu

  Na Twój kanał trafiłam niedawno ale już jestem fanką😊 Mam pytanie czy temat ozonu już się na kanale pojawiał? Pytam bo ostatnio temat mnie wciąga, mam już również ozonator i zastanawiam się czy faktycznie mój entuzjazm w ozonowaniu, dosłowne wszystkiego, ma sens🤣

 • Agnieszka Godlewska

  Ja mówię zawsze inaczej, tylko woda.

 • proszę bardzo
  proszę bardzo 2 dni temu

  Jesteś świetna: mądra, interesująca, zainteresowana i piękna <3.

 • madziakowo
  madziakowo 2 dni temu

  Niestety pracy w recepturze jest coraz mniej i coraz mniej aptek z receptura

 • Sepp Seppolino
  Sepp Seppolino 2 dni temu

  You ignore testimonials or never search for them...

 • SaycoRa
  SaycoRa 2 dni temu

  Mówi się z zemsty i najlepiej smakuje na zimno. Ale łatwo można ją podgrzać w mikrofalówce zła!

 • Mat 33
  Mat 33 2 dni temu

  Jak tak dalej Pani będzie robić to zaniedługo będą same negatywy

 • Arek Arkadiusz
  Arek Arkadiusz 2 dni temu

  O kurcze. Jak usłyszałem "cieciorkowanie", to sobie pomyślałem "ale beka", ale pani wytłumaczyła, na czym polega ta metoda, to dostałem ciarek.

 • Basia Staszewska
  Basia Staszewska 2 dni temu

  Z moich doświadczeń na sobie samej....Od 2 lat nie myję zębów pastą z fluorem,dodam że zawsze miałam zdrowe zęby i nigdy nie doświadczyłam bólu zęba, chociaż małe ubytki miałam leczone do 18 roku życia,ale były to raczej znikome plamki. obecnie mam 38 lat, więc przez 20 lat nie doświadczyłam próchnicy, przez 18 z tych lat myłam zęby pastą z fluorem, w między czasie nosiłam przez 2 lata aparat ortodontyczny i wszystko było w porządku. Teraz po 2 latach stosowania past do zębów bez fluoru mam mega nadwrażliwość zębów i sporą wg mnie demineralizację szkliwa, mimo że dbam o zęby tak jak zawsze,albo nawet i lepiej stosując lepsze technologicznie szczoteczki do zębów np. Po tych dwóch latach dochodzę do wniosku, że chyba ten fluor w pasie jest niezbędny. Mogłabym się dalej łudzić i zwalać na wszystko inne,że zaczęłam jeść więcej owoców,pić soki świeżo wyciskanie, przez co moje żeby stały się bardziej wrażliwe. Nie sądzę jednak aby zdrowe odżywianie powodowało demineralizacje szkliwa. Dlatego śmiem twierdzić, że spowodował to brak fluoru w paście do zębów.

 • Doris1986
  Doris1986 2 dni temu

  Twoje filmy to skarb :)

 • Marcin Trojanowski
  Marcin Trojanowski 2 dni temu

  Cześć. Mam głupie pytanie. Z odcinków które oglądałem wynikać by mogło, że w momencie, kiedy choroba się zaczyna (woda leci z nosa i czasem gardło boli) można by wypić lemoniadę z cytryną, przepłukać nią gardło i posmarować nos od wewnątrz miodem i tak jakby zabić chorobę w "zarodku" + może jeszcze dowalić inhalację. Wiem że to co piszę może wydawać się głupkowatym trolem, chciałem podzielić się swoją abstrakjcją :D Pozdrawiam.

 • Ania Łukowska
  Ania Łukowska 2 dni temu

  Fajny film 🙂 rzeczowy. Poproszę też coś o routerach. Szkodliwe czy nie?

 • Pisiąt groszy wykopki

  Oczywista oczywistość i nic więcej. Wodę można strukturyzowac energetyzowac i programowac za pomoca siły mentalnej. Był przypadek na oceanie jak rozbitkowie kilka tygodni pływalni na tratwach i część ludzi (jedna tratwa) cudownie ocalała, okazało się że jeden z rozbitków miał tego świadomość i "zmienił" słoną wodę w słodką. Każdy z Nas to potrafi-kwestia wiary i przekonan w swoją wewnętrzna siłę. Moja smakuje jak bąbelkowa ale nie jest gazowana-inaczej nie potrafię tego ująć. Spróbujcie, tylko niech płynie to z serca nie z głowy. Pozdrawiam ☺

 • Agnieszka Piechocka

  Witam, moze film o suplementach 🙂

 • Łucja Biała
  Łucja Biała 2 dni temu

  Czy Pani zdaniem jajka mogą pomagać w odchudzaniu? Mam akurat taki problem, strasznie przybrałam w ciągu dziewięciu miesięcy. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, stąd moje pytanie? Pozdrawiam

 • ak ak
  ak ak 2 dni temu

  buzki

 • Dorota
  Dorota 2 dni temu

  nie wierze w te mity, ale mi jedzenie z mikrofali po prostu nie smakuje :( wiekszosc rzeczy robi sie jak rozmiękczony kapeć. właściwie lubie tylko podgrzewać płynne rzeczy, jakieś zupy, sosy.

 • Suchy Władziu
  Suchy Władziu 2 dni temu

  Dzieci powinny oglądać to w szkołach. A taka nieświadomość bo skąd mają wiedzieć, że to nie durny wymysł wiekowy a ochrona ich zdrowia

 • damian polanski
  damian polanski 3 dni temu

  Dawaj kali co jeszcze jeść by spalać tłuszcz nie popijając😜

 • Monica BJ
  Monica BJ 3 dni temu

  Absolutnie, dobrze ze wrescie zostało to wyjaśnione.

 • Wojtek Mosiołek
  Wojtek Mosiołek 3 dni temu

  Jak pracowałem w biurze, koleżanka z pracy podgrzała jajko na twardo. Nawet się udało, dopóki nie stuknęła w skorupkę. Dobrze, że stałem za nią... jajko eksplodowało i obryzgało i ją i całą kuchnię. Na szczęście, poza wstydem, nic jej się nie stało. Ale w tym też nic nadprzyrodzonego nie było. Po prostu ciśnienie wzrosło od temperatury. Kiedyś kuchenki były gorsze. Wujek pracował za komuny przy testowaniu urządzeń. Były źle ekranowane. Mówił, że nie trzeba było nawet aparatury. Wystarczyło dłoń przytknąć, żeby poczuć, jak parzy. Ale za komuny nie można było tego gadać. Chociaż chciał czasem ostrzec kobiety, które obsługiwały w barach kuchenki będąc w ciąży.

 • Młody Emisariusz Introwertyków

  17:08 to się kurła nie łączy ...

 • Reziner
  Reziner 3 dni temu

  Super

 • Dawid Kutyła
  Dawid Kutyła 3 dni temu

  Warto zdementować również te mity dotyczące wody "żywej" czy "wodorowanej". Coraz więcej ludzi robi sobie chałupniczo zestaw do elektrolizy wody a następnie ją spożywa. Ja naprawdę nie wiem skąd takie rzeczy ludzie biorą, ale jak się to ogląda to aż głowa boli. Całe szczęście że jest na YT coraz więcej takich treści, które negują pseudonaukę.

 • rtre
  rtre 3 dni temu

  Mojej żonie zawsze pomaga gripex. Bierze 2 dni i po sprawie. Ja mogę wsypac 10 saszetek i nic. Jaki z tego morał? Każdy ma inny układ odpornościowy. Ona jest silna i zawsze się szybko kuruje. Ja jestem słaby i schodzi mi minimum tydzień a czasem dłużej.

 • acidboi
  acidboi 3 dni temu

  Ale Cola to dużo cukru, a cukier w jamie ustnej to raczej dobre otoczenie dla rozwijania się bakterii?

 • rpawelwroclaw1973
  rpawelwroclaw1973 3 dni temu

  Witam. Jestem elektronikiem i pracuje na codzień z mikrofalami. Powiem pani tak - nie zgadzam się z Pani oceną co do braku szkodliwości kuchenek mikrofalowych oraz nie zgadzam się z Pani oceną ze mikrofale nie wpływają destrukcyjnie na jedzenie i to zarówno na smak jak i na zawartość slakdnikow odżywczych. Jedzenie z mikrofalówki NIE SMAKUJE. Myśle ze to jest najbardziej prosta metoda oceny jakości jedzenia po wystawieniu go na mikrofale. Mikrofalówkę wrzuciłem z 10 lat temu. Pozdrawiam Paweł Ruszczyński.

 • Łucja Biała
  Łucja Biała 3 dni temu

  Jest pani pierwszą osobą, która mówi o tym, z tych, których słuchałam. Mój pierwszy chłopak twierdził, że rosół zagrzany w mikrofali męczy go i potem boli go żołądek i musiałam się nasłuchać, gdy o tym zapominałam...

  • Kamil Wiewior
   Kamil Wiewior 2 dni temu

   Miał rację, że robił ci wyrzuty skoro chciałaś go wykończyć "mikrofalą zła".

 • Paulina Ogrodowska
  Paulina Ogrodowska 3 dni temu

  W mikrofalówce zła 😆 już sobie wyobrażam ludzi przytulających się do mikrofalówki 😁 wydaje mi się, że ludzie mylą fale elektromagnetyczne z laserem 😏 on faktycznie może oślepić

 • Waldemar Ożóg
  Waldemar Ożóg 3 dni temu

  Ślina pszczół jest w miodzie, stąd taki septyczny. Jest tam jeszcze 4600 substancji , a o 2100 nauka milczy ( nie wie).

 • Paweł Trzciński
  Paweł Trzciński 3 dni temu

  "Mówi się z zemsty i najlepiej smakuje na zimno. Ale łatwo można ją podgrzać w mikrofalówce zła!"

 • Reziner
  Reziner 3 dni temu

  Super

 • Gona
  Gona 3 dni temu

  A jak przekonać kogoś, że lepsze są owoce i warzywa, niż jakikolwiek suplement diety? Mam bratową, która uważa, że zdrowsze są suplementy diety, niż te PRYSKANE I NAWOŻONE warzywa i owoce, które UCZULAJĄ i są RAKOTWÓRCZE. Dzieci nie dostają prawie żadnych warzyw i owoców, a jedyne jedzenie jakie jest w domu, to to kupione na sklep.hildegarda.pl, bo tylko to nie jest trujące. W domu nie wolno jest sklepowego chleba, żadnych makaronów z jakiejś Lubelli, bo to rakotwórcza trucizna. Jestem technikiem farmaceutycznym i własnie idę na 5 rok farmacji i za nic w świecie nie mogę przekonać bratowej, że suplementy diety to syf. Jest przekonana, że w diecie nie jest w stanie dostarczyć dzieciom odpowiedniej ilości witamin i minerałów, więc na śniadanie, obiad i kolacje dostaję suplementy. (Problem w tym, że nawet nie podaje odpowiedniej ilości, bo wszystko to trucizna.) Jej argumenty w moją stronę są takie, że profesorowie na studiach kłamią. Do tego okryłam ostatnio, że podaje rodzinie suplementy diety dla koni ze strony podkowa.eu, bo pani w zielarskim zapewnia, że nie mają żadnego talku i mydła. :) Bóg jeden wie co tam za zanieczyszczenia są. Jak mówię jej, że nikt tych suplementów nie bada, to zapiera się, że kupuje tylko te przebadane. Oczywiście cały kit sprzedaje jej pani w zielarskim, która po prostu ma gadane i wiadomo, chce zarobić... A ma "autorytet", bo jest mgr farmacji. A sprawa jest naprawdę poważna, bo połowa spiżarni to własnie te suplementy! Także super jakbyś nagrała coś właśnie na temat suplementy diety vs. żywność.

  • Okiem Chemika
   Okiem Chemika 3 dni temu

   Mam w planach odcinek na ten temat. Niestety bardzo ciężko wytłumaczyć osobom, które uwierzyły w tzw. teorię spiskową, że to nieprawda.

 • DariuszSieradzki. pl

  Filmik na range Hollywood, wpadnij również do mnie 😃😃

 • Marta Glowczynska
  Marta Glowczynska 3 dni temu

  Kurcze ten film powinien obejrzeć każdy rodzic i nauczyciel, często lekceważą przeziębienie bo " przecież nie umierasz"

 • Tomasz Galaxy
  Tomasz Galaxy 3 dni temu

  Wiedziałem to od dawien dawna, jak miałem naście lat wyleczyłem się z nietolerancji laktozy właśnie laktazą. Problem zniknął na zawsze. Fajnie byłoby gdyby nowe odcinki wnosiły jakieś innowacyjne produkty, trzeba wychodzić w przyszłość. Opisywanie tego problemu było już kilka lat temu. Nic nowego. Pozdrawiam

 • Agnieszka J.
  Agnieszka J. 3 dni temu

  Będąc gdziekolwiek Polska Anglia Norwegia Tajlandia powiem tak jak nos rozłoży to tylko nie ważne co ważne by działało ... wszędzie leki są inne. Ja nie dostaje antybiotyków bo moje choroby są nie od bakterii a od wirusów( na całym świecie to stwierdzono ) ale gripex mAx uratował mnie milion razy

 • Angie Żet
  Angie Żet 3 dni temu

  Moment. Nie zgadzam się. Magnez z pożywienia ma przyswajalnosc na poziomie 10%. A kofeina hamuje przyswajanie wapnia. Proszę o sprostowanie.

 • Ewa ĆWIK
  Ewa ĆWIK 3 dni temu

  Trele belel nie opowiadaj kobieto bzdur Zapomniałaś dodać że te wszystkie probiotyki i mają ceny z kosmosu a nawet nie docierają do jelita bo są niszczone w żołądku przez kwas

  • Nimrelia
   Nimrelia Dzień temu

   Częściowo prawda, ale niektóre firmy (np. Holistic) stosują mikrokapsułkowanie i dzięki temu docierają gdzie trzeba. Naprawdę czuć różnicę w działaniu.

 • SashaaMs
  SashaaMs 3 dni temu

  Dzięki bardzo za ten film!

 • Arthur PL
  Arthur PL 3 dni temu

  Teraz apteki to po prostu zwykły sklep, w którym klient ma kupić, zapłacić i wypad. Najgorsza jest praktyka typu: Mam receptę a farmaceuta mówi, że tego nie ma, tamtego nie ma bo wycofane z produkcji ale są zamienniki innej firmy, zazwyczaj firmy , od której apteka na bonusy za wciskanie swoich produktów a skąd wiadomo? bo idziesz do innej apteki i bum, jednak leki z recepty są dalej dostępne...

 • Mateusz Zimny
  Mateusz Zimny 3 dni temu

  A pieczenie w mikrofali dasie czy nie

 • Aldona Z
  Aldona Z 3 dni temu

  To dlaczego fizycy z mojego LO jednogłośnie mówili że miktlrofala to zło i żaden z nich nie miał mikrofali w domu. Ja używam mikrofali rzadko. I "sterylizuję" co jakiś czas w niej butelki do mleka dla dziecka.

  • Aldona Z
   Aldona Z 2 dni temu

   @Okiem Chemika w instrukcji od butelek do mleka jest napisane że można je gotować i wkładać do mikrofali dla sterylizacji. A na opakowaniu od mleka modyfik jest napis "nie podgrzewać w mikrofali". Osobiście też nie mam przekonania do zdrowotności mikrofalówek. Właśnie przez moich fizyków z LO, a byli wtedy ok 40stki a nie 70tki, a to było ledwo ponad 10lat temu. Skoro można gąbki do mycia sterylizować w mikrofali, to jak żywność może być zdrowa. Coś mi sie tu nie klei. Nie jestem "płaskoziemcem antyszczepionkowcem..... itp" ale coś mi tu śmierdzi

  • Okiem Chemika
   Okiem Chemika 2 dni temu

   Proponuję sprawdzić, czy te butelki na mleko mogą być stosowane do podgrzewania w mikrofalówce. Nie każdy plastik do tego się nadaje.

 • Anni Mani Dolls
  Anni Mani Dolls 3 dni temu

  Mi pani na polskim w gimnazjum mówiła, że wąż jest od słów Paracelsusa "Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę" odnoszącymi się do aptekarskiej dokładności i tego jak ważne jest dawkowanie leków 🤔

 • Zetka1992 Zetka
  Zetka1992 Zetka 3 dni temu

  Szczerze to jak rano wstaje o 5 w pospiechu pije kawe i to wlasnie nia popijam leki na tahykardie .....musze to zmienic ...