JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
 • 51
 • 4 522 261
 • 36

Wideo

Wynalazki przyszłościWynalazki przyszłości
Wynalazki przyszłości
7 miesięcy temu
Co na to sceptycy ?Co na to sceptycy ?
Co na to sceptycy ?
10 miesięcy temu
Co na to sceptycy ?Co na to sceptycy ?
Co na to sceptycy ?
10 miesięcy temu
Wojna 2018Wojna 2018
Wojna 2018
11 miesięcy temu
JackowskiJackowski
Jackowski
11 miesięcy temu

Komentarze • 36

 • Sebastian Spionkowski
  Sebastian Spionkowski 8 miesięcy temu

  Kiedy jakieś Live i materiały panem udziałem ostatnio troszkę chyba pan czasu nie ma na nagrywanie nowych Filmików

 • Magdalena
  Magdalena 8 miesięcy temu

  Czy tylko ja wyczekuję szerszych wyjaśnień na temat przełomu kwietnia i maja? Na szczęście póki co nic się bardzo złego nie stało.

 • NIKI123200
  NIKI123200 9 miesięcy temu

  Dobry Wieczór zawsze popierałem wypowiedzi ale zastanawia mnie jeszcze jedno co sądzi Pan o przejęciu Krymu przez Rosję ? walkach w Gruzji o tym też nie można zapominać nie jestem za USA ani za Rosja bo oby dwa państwa dążą do wojny ja tak twierdzę i jeszcze dodam że niedługo i Chiny dadzą o sobie znać i to bardzo wyraźnie ....Pozdrawiam Serdecznie

 • sylwers
  sylwers 9 miesięcy temu

  Niech ktoś opowie co było na ostatnim filmie Pana Jackowskiego "Co nas czeka". Nagle film znikł a nie obejrzałem go tylko zachowałem na inną godzine. Jak ktoś nagrał to niech wstawi reupload na YT

  • R72
   R72 9 miesięcy temu

   Jeżeli pan Krzysztof Jackowski, który wg mnie jako jedyny ma prawa do nagrania, nie publikuje ponownie filmiku, to należy uszanować jego wolę. Chciałbym jednak poznać przyczynę nagłego zniknięcia tego interesującego materiału. Mam nadzieję, że niebawem dowiemy się tego.

 • Adam Jankowski
  Adam Jankowski 9 miesięcy temu

  dlaczego usunął Pan ostatni film, czy już mamy się bać i szykować :) chodzi o to co ma wydzrzyć się na przełomie kwietnia i maja

  • R72
   R72 9 miesięcy temu

   Sam jestem ciekaw, dlaczego materiał zniknął z kanału pana Krzysztofa. Na szczęście wszystko, co pojawi się w Internecie, ma swój "żywot wieczny" w postaci kopii.

  • sylwers
   sylwers 9 miesięcy temu

   Właśnie nie wiem widziałem miałem oglądać a naglę znikł ten filmik.

 • 1987magilla87
  1987magilla87 9 miesięcy temu

  Dlaczego nie można zobaczyć wczorajszej relacji na żywo?

  • b4STEK23
   b4STEK23 9 miesięcy temu

   i o "Narodzie Wybranym", który robi co chce i co mu się podoba, a Świat tego nie widzi... Widocznie ta opinia obrażała czyjeś uczucia religijne ;)

  • Magdalena
   Magdalena 9 miesięcy temu

   Była mowa o dwóch przypadkach odnalezienia żywych ludzi oraz o tym, że na przełomie kwietnia i maja tego roku może się coś dużego zdarzyć.

 • Arkadiusz Kawulok
  Arkadiusz Kawulok 9 miesięcy temu

  Przed chwilą, oglądałem pana film, na temat Wojny, tej która rzekomo już trwa i odczułem, głęboko i mocno w sercu, że chciałem powiedzieć, wręcz miałem potrzebę, by napisać do pana, coś czego byłem świadom już w zeszłym roku, lecz się nikim z tym nie podzieliłem, a To, co pan powiedział w tym filmiku, rozwiało moje wszelkie wątpliwości. Serce i umysł moje, przepełnia niepokój, ponieważ mam wrażenie, że na świecie, wydarzy się coś wielkiego i to blisko połowy tego roku, nie wiem czemu najbardziej niepokoi mnie maj, może tylko sobie wmawiam z powodu moich urodzin, ale Czuje to całym sobą, że to co ma się stać w połowie tego roku, będzie bardzo ważnym wydarzeniem dla tej wojny, mam nadzieje tylko, że to nic złego. Ps; Powiem tylko tak. Nie wiem, czy to, rzeczywiście będzie i nie zagłębiam się w tym temacie, bo nie chce wyjść na kłamce, ale miałem potrzebę, aby taka informacja do pana doszła, mam nadzieje, że otrzymam odpowiedź w tym temacie jakakolwiek by nie była. Z Poważaniem

 • Bogusław
  Bogusław 10 miesięcy temu

  witam Panie Jackowski może pan pomógłby rozwiązać dwie sprawy ? Pierwsza To śmierć Andrzeja Leppera a druga to śmierć generała Petelickiego !!

 • piotr wielki
  piotr wielki 10 miesięcy temu

  Panie Krzysztofie czekamy na następną audycje niech pana córka ogarnie czat zęby pan z nami porozmawiał będziemy pana wspierać. Niech pan nas tak nie trzyma na dystans pozdro

 • Bogusław Kwiatkowski
  Bogusław Kwiatkowski 10 miesięcy temu

  Witam Panie Krzysztofie, wszystko u Pana OK? nie słychać i nie widać Pana. Pozdrawiam

 • Zygmunt Anonimowicz
  Zygmunt Anonimowicz 10 miesięcy temu

  Apropos małej afery z rzekomym telefonem od osoby podszywającej się pod Annę Cieślińską (siostra śp. Magdaleny Żuk), pozwolę sobie wkleić tutaj swój komentarz z jednej z grup "żukowych" na Facebooku, licząc na to, że treść komentarza dotrze do Pana Krzysztofa (którego darzę ogromnym szacunkiem) i że otworzy mu oczy na to, jaką nieprzeciętną wtopę (głównie wizerunkową) popełnia, zgadzając się na udział w audycjach pewnego trollerskiego radia internetowego: Pan Jackowski powinien najpierw dowiedzieć się podstawowych informacji o radiu, w którym zamierza wystąpić, a dopiero potem godzić się na udział w audycjach. Radio Empary Town (nie bez powodu nazywane przez niektórych "radiem ściek") zostało założone i jest prowadzone przez zwykłych trolli internetowych, wywodzących się głównie z Karachana, Wilchana, Vichana i innych stron skupiających chyba największą w polskim Internecie patologię. O samym Karachanie można się już bardzo dużo dowiedzieć, wpisując tę nazwę w Google. Krótko mówiąc, są to ludzie, których "życiowym celem" i chyba jedynym co im się udaje jest wywoływanie szeroko rozumianego bólu "czterech liter" i robienie innym ludziom smrodu tak w Internecie jak i poza nim. Z takich ich większych akcji można przywołać choćby włamanie na profil śp. Alicji F. z Rybnika (włamywacz na bieżąco konsultował na karachanie każdy swój krok, treść każdej wiadomości, krótko mówiąc wszystko - realizował najbardziej chore pomysły "anonków"). Z innych jak to karaczanowicze nazywają "inb" można wymienić: - szkalowanie 14-letniego Dominika (ten, który powiesił się na sznurówce po tym, jak był gnębiony w szkole) - szkalowanie śp. blogerki Maddinki (do dziś ślady tej "zabawy" można znaleźć na jej fanpejdżu) - szkalowanie śp. syna Filipa Chajzera - ustawicznie uprawiane już od wielu lat szkalowanie Jana Pawła II (w tym m. in. umieszczanie obraźliwych względem niego treści na przejętych profilach na facebooku, jakieś "mistrzostwa Polski w szkalowaniu JPII", wrzucanie paszkwili na temat papieża wszędzie gdzie się tylko da, itp.) Najprawdopodobniej więc osobą dzwoniącą do Krzysztofa Jackowskiego i podszywającą się pod Panią Annę Cieślińską był ktoś powiązany z karachanem bądź innym polskim "forum obrazkowym".

 • Zygmunt Kwasiborski
  Zygmunt Kwasiborski 10 miesięcy temu

  Panie Krzysztofie skąd taka cisza na Pana kanale? Czekamy wygłodniali na kolejne filmy :)

 • Green Dragon
  Green Dragon 10 miesięcy temu

  Dobry wieczór. Panie Krzysztofie, wojna jaka naszemu krajowi grozi nie tylko za pomocą mediów, tv, gazet i innych śmieciowych informatorów. Wojna rozpocznie się na pewno za dwa lata, będzie to wojna siłowa. Sprawa jest bardziej poważniejsza dla naszego kraju, jesteśmy w samym epicentrum, dotyczy że kilka krajów zmusza nas obecnie politycznie, medialnie ekonomicznie do wyniszczenia, fakt jest taki że rolnicy otrzymawszy w zeszłym roku prawo ustaw 2017 jakie weszło wykup, hodowlę uprawę i sposób zarządzania gospodarstw w Polsce, przytłacza i zmusza do zamykania i wybicia zwierząt pod pretekstem skażeń wirusowych gryp świńskich A/H1N1. Podrzucili kilka świń przy ogromnych gospodarstw rolnych z hodowlą świń , które zostały wybite do nogi. Kolejną sprawą jest to by Nasz Kraj - DOM okraść doszczętnie, z pieniędzy a co ważne z nieruchomości dla żydów! Tak dla żydów! obecnie Pis dopisał ustawę i uregulować ustawy reprywatyzacyjne, dotyczy oddanie nieruchomości za darmo żydom. Sprawa jest jeszcze groźniejsza mają otrzymywać domy, gospodarstwa co będą mogli robić co chcą, jak to przysłowie było "żyd: nasze są kamienice, a wasze ulice : Polak", prawo jakie podpisali dotyczy przyjęcia wszystkich żydów z Izraela, jak będą mieć wojnę, kataklizm trzęsienia ziemi, zjedzie cały kraj żydowski do Polski. Co do wojny jesteśmy w epicentrum znowu między usa(izrael)+niemcy+rosja! Jak z lat 1960 roku, dotyczy powrotu deklaracji o podanie się Państwa Polskiego i dalszej grabieży przez tych bandytów! Deklaracja posłuszeństwa Polski, mówi że mają być prowadzone eksperymenty chemiczne na ludziach, żywieniowe, medyczne, zniszczenie wojska, rozbrojenie, ograniczenie swobód możliwości zarobkowych, i nauczenie ludzi do posłuszeństwa! Dalsza treść mówi o upadku europy, i krajach z nią zwianych, Polska miała trafić jak furtka dla okupantów do rozpadu Uni Europejskiej! A wojna ma rozpocząć się od naszego, jak zaostrzy się konflikt i pretekst kłamstwa!

 • Dawid Czerniak
  Dawid Czerniak 10 miesięcy temu

  Panie Krzysztofie czekamy na kolejny odcinek ;) mam nadzieje ze zdrowie dopisuje. Pozdrawiam serdecznie

 • Przemysław Florczak
  Przemysław Florczak 10 miesięcy temu

  Panie Krzysztofie, serdecznie Pana pozdrawiam. Dziękuję za materiały, które Pan zamieszcza, oglądam wszystkie. Abstrahując już od Pana wybitnych zdolności [mam na myśli dokonania przy poszukiwaniu ciał zmarłych], bardzo ciekawie analizuje Pan kwestie natury filozoficznej, moralnej, tanatologicznej. Lubię Pana słuchać, bo zawsze słyszę pasjonata tematu, człowieka, który tym żyje. Szkoda tylko, bo chciałoby się częściej Pana słuchać, ale rozumiem, że przecież ma Pan swoje życie i mnóstwo innych zajęć. Dołączam się do próśb współkomentujących, aby - a miarę możliwości - podzielił się Pan z nami swoimi spostrzeżeniami na takie tematy jak: dobro i zło w świecie; czy piekło istnieje?; dusza zwierząt. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i życzę pomyślności :)

 • sprutlackering sprutlackering

  nigdy pan nie mowi na temat zla... diabla itd ... jakie sa pana odczucia?

 • DJ SUCHAR
  DJ SUCHAR 10 miesięcy temu

  Panie Krzysztofie również jestem z Człuchowa i czasem pana widuję :) Odkąd pana oglądam na TagenTV zmieniłem podejście do życia :) Nigdy nie zapomnę słów '' Nas nie interesuje czy człowiek który grzebie w śmietniku nie ma co jeść i że jest głodny , dla nas jest ważne żeby zamknął śmietnik, nie nabrudził i jak najszybciej spier***ał '' Super ,że ma pan teraz swój kanał jestem stałym widzem. Pozdrawiam I DZIĘKUJE !!! Aha wszyscy Ci którzy pana krytykują na pewno oglądają Dlaczego Ja ! Wyprane Mózgi !

 • Robert Grzesiak
  Robert Grzesiak 10 miesięcy temu

  często szukałem nowych wypowiedzi i trafiałem na nowe "stare" materiały :) w końcu mamy źródło. Subskrybuj- klik, dzwoneczek - klik i wszystko gra :)

 • Tomasz P
  Tomasz P 10 miesięcy temu

  Panie Krzysztofie . Bardzo proszę o podjęcie tematu walut cyfrowych. Wiele i wielu wskazuje, że Bitcoin i jemu podobne mogą zrewolucjonizować przyszłość. Czy mógłby się Pan w tym temacie wypowiedzieć?

 • Magdalena
  Magdalena 10 miesięcy temu

  Bardzo szanuję p. Jackowskiego, nie tylko za niezwykły dar, ale i za siłę charakteru, która jest konieczna przy stykaniu się z tragediami na codzień, za rozsądek, jakiego brakuje coraz bardziej na świecie i za otwarty umysł na wszelkie tematy. No i cudowną kulturę osobistą. Życzę bardzo dużo zdrowia!

 • Baxter FPV
  Baxter FPV 11 miesięcy temu

  Panie Krzysztofie Jackowski. Spotkala mnie dzis wielka tragedia. Moze dla wielu z Panstwa to wyda sie smieszne ale dzisiaj popoludniu zginęla pod kolami samochodu moja bardzo mloda kotka. Mialem ja od urodzenia i nie moge sie z tego otrzasnac. Bardzo Pana prosze, niech Pan powie cos na temat zwierzat. Kosciol katolicki wmawia ze zwierzeta nie maja duszy a ja przez cale zycie je obserwuje i wiem jakie potrafia byc empatyczne koty czy psy. Tak samo jak my maja emocje. odczuwaja bol, potrafia sie cieszyc czy zloscic. Niech Pan powie czy zwierzaki maja czy nie maja duszy. Moja kochana kotka zmarla praktycznie w moich rekach i nigdy jej nie zapomne, tak samo jak innych zwierzakow. Oddalbym wszystko by znow mogla byc ze mna. Mam juz 35 lat ale becze jak dzieciak. Mialem juz dawno do Pana pisac w tej sprawie bo jestem Pana widzem od lat, ale dzisiaj robie to specjalnie dla mojej slicznej kotki ktorej juz nie ma. Serdecznie pozdrawiam.

  • magnetek
   magnetek 10 miesięcy temu

   Pan Jackowski w tagenTV opowiadał historię robaka w jaskini z którym prawdopodobnie się utożsamił. Powiedział niedosłownie, że świadomość robaka jest teraz w jego świadomości jako człowieka, w jego pamięci i często powtarza się odczucie bycia nim. Podobne są też odczucia zagrożenia i bezpieczeństwa dla robaka i dla ludzi, tylko skala inna. Polecam poszukać i obejrzeć.

  • Baxter FPV
   Baxter FPV 10 miesięcy temu

   Dziekuje za odpowiedz. Nie wiedzialem o tym. To bardzo wazna wypowiedz. Jezeli zwierzeta nie sa Panstwu obojetne to bardzo prosze o apel do Pana Jackowskiego o zrobienie odcinka na temat zwierzat. Ogladam Pana Krzysztowa od lat ale nie bylo ani jednego odcina o zwierzakach. Ciekawi mnie jak on postrzega je w wizjach co one czuja, czy te odczucia sa podobne do wizji z ludzmi. Przecież wszyscy zyjemy na tej planecie razem. Ponawiam apel - Panie Jackowski prosze poruszyc temat zwierzat! Ja po wielu latach zycia ze zwierzakami wole je od ludzi i jeszcze nigdy nie zawiodlem sie na kociej czy psiej milosci i szacunku. A z ludzmi to wiadomo jak bywa

  • Tomasz P
   Tomasz P 10 miesięcy temu

   „Po raz kolejny widzimy nasze zwierzęta w Chrystusie. Raj jest otwarty dla wszystkich stworzeń Bożych.” - tak rzekł Franciszek.

 • Bogusław Kwiatkowski
  Bogusław Kwiatkowski 11 miesięcy temu

  Panie Krzysztofie :) kiedy kolejne wnioski oraz wizje ? czekam i pozdrawiam serdecznie. Bogusław z Opola

 • Batory Bogdan
  Batory Bogdan 11 miesięcy temu

  miały być 2 , 3 dni a tu 6 mija i nic ... wizja Pana przerosła ?

 • _ _
  _ _ 11 miesięcy temu

  Zastanawiam się czy Turcja jest w stanie zaatakować USA, zapewne nie bezpośrednio, no bo jak..., oraz czy islamiści są w stanie zagrzybować Izrael. Do 2021 wielka wojna powinna przejść do oficjalnej, obecnie wysoka gorączka, a 2025 czyszczenie z islamu. Mam nadzieję że nikt nie użyje bomb typu wirusowa czy tantala która by mogła zneutralizować Indie które mają ogromną populację ludności, paskudna broń. Jeżeli któreś z wielkich państw atomowych by chciało pokonać inne takie, to wojna by trwała bardzo krótko, może nawet tylko kilka minut, ogłoszona już po wykończeniu przeciwnika. Dla Chin opóźnianie jest korzystne lecz tylko do pewnego momentu, mają bardzo wielu wojskowych i zapewne modlą się o taki wybuch w parku yellowstone który wystarczająco zniszczy USA a jednocześnie nie wywoła bardzo negatywnego efektu globalnego pogodowego, to by był idealny moment do inwazji, to by był czas wojen, gdy najsilniejszy staje się osłabiony, wtedy następują przetasowania i walka o lidera. Czyli, może być też tak, że któreś państwo użyje broni takiej która aktywuje akcje "zemsta matki ziemi" i nastaną czy to gigantyczne fale wbijające się na oddalone tereny lądowe, czy też spowodują wybuchy potężnych wulkanów w ostateczności. Co ciekawe, w niemczech jest ukryty super wulkan, na szczęście dosyć daleko od Polski, może przez to Krzysiu myśli o Bułgarii, Rumunii. Bułgaria i Rumunia to ostatnie sensowne najbardziej oddalone gdyby się miało uciekać od czegoś co by szło od zachodniej europy, dalej jest Ukraina, Turcja, Rosja, czyli znacznie mniej bezpieczne miejsca.Inny z najbliższych mruczący superwulkan jest we Włoszech. Jadąc do innych krajów, trzeba pamiętać o czujności, tam też w większej i mniejszej ilości występują przeróżni bandyci, gangi, mafie, przez co lepiej mieć swoją grupę, samotna kobieta bez bardzo pewnych (najlepiej rodziny) obok siebie, w podróży to spore szukanie nieszczęścia na własne życzenie. Świat czeka na szoł, okropny okres, obecnie jest wstęp i ustawianie pionków, przepychanki coraz ostrzejsze (100, czy 200 ludzi 1 dnia gdy zginie, co to jest dla tych co mają planszę i sterują wszystkim, drobna potyczka), planeta także swoje ustawia. Jesteśmy w grze w której możemy decydować o pewnych własnych działaniach i nie, nie jest wszystko jak na taśmie, nie wszystko... chociażby dlatego że to by było ekstremalnie nudne (nawet Bóg by mi przyznał słuszność, gdyby to była taśma, to równie dobrze można by stworzyć świat klonów, wszystko takie same, a jest inaczej, ogromna różnorodność od mrówek po ludzi i przeogromny wybór bycia, zachowań). Natomiast to oni próbują na Nas wpłynąć abyśmy robili to co oni chcą abyśmy szli konkretną ścieżką przez nich wytyczoną. Kim oni są? Ludźmi? Kosmitami? Pewna wskazówka jest chociażby w biblii ( i nie, to nie żydzi :) ). Szukajcie a możliwe że znajdziecie, proście a będzie Wam dane, o ile się komuś/czemuś zechce aby pomóc... Polecam przycisnąć rząd odnośnie szczepionek, niektóre serio bardzo szkodzą tylko że nie w 24 godziny a długoterminowo, no ale każdy dba o własne i swoich najbliższych zdrowie, więc jak se chceta... Pozdrawiam Pana Krzysztofa Jackowskiego (te papierosy, proszę o więcej spokoju, robi Pan wiele dobrego i występują stresy gdy się chociażby oczekuje, no ale może jakieś medytacje i łagodna muzyka wyłącznie dźwięki z łąki lub inna muzyka spokojna, najlepiej bez głosu ludzkiego) i czekam na wiele materiałów z których można się sporo dowiedzieć i z pewnych też wiele nauczyć czy też potwierdzić swoje...

  • _ _
   _ _ 11 miesięcy temu

   Pozytywy a negatywy, ludzie chcą pozytywów, tylko że... co jest pozytywem a co negatywem? Dla kogoś pozytywem będzie wygrana PiS, dla innego wygrana PO, dla kogoś będzie pozytywem jakaś katastrofa w Rosji, że Rosja się rozwala, dla innego taka sama sytuacja tylko że w USA. Tam gdzie jest pozytyw niemal zawsze jest też negatyw i odwrotnie, a może zawsze.... Jacyś ludzie chcą słyszeć o Boskiej interwencji, hmm, no dobra, żyjesz? No to masz zależnie od wierzeń Boską interwencję, a jak w Boga nie wierzysz, to na co szukać takich interwencji, przecież i tak jeśli chcesz to ją obalisz bo to, bo tamto. Najważniejsze to być dobrym człowiekiem i nie krzywdzić dobrych ludzi. Każdy niezależnie od wiary to powinien pojąć. Niestety jest wielu powalonych, stępionych,... ludzi, przez co gdy jakiś przykładowo zwyrol chce skrzywdzić, to powinno się... niestety w "cywilizowanych" krajach nie wolno się za bardzo bronić, bo to tak naprawdę barbarzyńskie a nie cywilizowane kraje. W Cywilizowanych krajach zwyrodnialcy, gwałciciele, ... by nie chodzili na wolności, a byli neutralizowani.

 • Ray este
  Ray este 11 miesięcy temu

  Witam, fajnie że ma Pan wreszcie swój kanał ! Też nie mam złudzeń, że tu na Zachodzie przerwa w zamachach jest chwilowa tylko...ale czy w ogóle Pan widzi jakieś pozytywy ?!? Proszę więcej mówić o boskich wpływach na Ziemi, bo za dużo negatywu, no chyba widzi Pan jakieś światła w tym tunelu przysłowiowym ? ;-) Ommm, pozdrawiam z Francji.

 • dusza21
  dusza21 11 miesięcy temu

  Takiego Pana lubimy... Dużo zdrowia Panie Krzysztofie!!!

 • tomek dedek
  tomek dedek 11 miesięcy temu

  Z deczka w chuja przyleciał.

  • Gwiezdnik 01
   Gwiezdnik 01 11 miesięcy temu

   Człowieku... To nie jest zamknięty krąg, tylko internetowe miejsce publiczne, gdzie każdy może wejść, choćby 10 letni dzieciak. Poza tym, nie wiem czy jestem za stary, ale co to znaczy, to co powiedziałeś?

 • Karol MUSZEK
  Karol MUSZEK 11 miesięcy temu

  Mam nadzieję,że będzie...właśnie nie wiem czy samo się załączy ...a może trzeba coś kliknąć...doświadczonych proszę o podpowiedź.

 • krab mocarski
  krab mocarski 11 miesięcy temu

  Witam serdecznie ,żałuje że niema Pan kanału w państwowej telewizji ,bo to co Pan mówi i jakie pan tematy porusza są naprawde bardzo wnikliwe i prawdziwe ,mozna zaoobserwować już od paru ładnych lat że w mediach szeroko rozumianych rzadko porusza się tematy związane z naszym bytem i człowieczeństwem ,i to co pan wiele razy poruszał ,dlaczego ludzie niezadają tych fundmentalnych pytań ,po co jesteśmy i czym tak naprawde jest życie ,Ciesze się że Pan jest i prosze być jak najdłużej i dzielić się z nami swoimi przemyśleniami bo są naprawde godne posłuchania i przemyślenia ,pozdrowienia dla szanownej małzonki i dzieci

  • Ray este
   Ray este 9 miesięcy temu

   "tych fundmentalnych pytań ,po co jesteśmy i czym tak naprawde jest życie ,Ciesze się że Pan jest " Fajny komentarz ! :-)

 • Karol MUSZEK
  Karol MUSZEK 11 miesięcy temu

  Miała być audycja dzisiaj o 20.00 ...nie wiem jak oglądać na żywo albo nie ma..??

  • Aga K
   Aga K 11 miesięcy temu

   Będzie?

  • Kris
   Kris 11 miesięcy temu

   Czekamy jeszcze

  • tomek dedek
   tomek dedek 11 miesięcy temu

   ten sam problem mam

 • NIŻARŁAK NIBĘBEN
  NIŻARŁAK NIBĘBEN 11 miesięcy temu

  Korzystając z okazji pozwolę sobie poruszyć pewien temat, który trapi moje myśli od dłuższego czasu. Zawsze intrygowało jak to jest z duszą naszych mniejszych przyjaciół - psów. Jak Pan uważa, czy możliwa jest jakaś forma "kontaktu" z duszami zwierząt i czy takie zwierzęce "dusze" istnieją? Ma Pan na ten temat wyrobione zdanie? Być może miał już Pan sposobność poszukiwania zwierząt? ... Dlaczego "tamten" świat miałby być zarezerwowany li tylko dla ludzkich dusz?

  • Baxter FPV
   Baxter FPV 10 miesięcy temu

   magnetek: twoja wypowiedz podchodzi pod prawo. Zamiast zabijac , mozna poprosic jakies stowarzyszenie o pomoc. W kazdym powiecie jest jakies. Sam wysterylizowalem 7 kotow z pomoca takiego stowarzyszenia. To co ty zaprezentowales w swojej wypowiedzi to zwykle bestialstwo podchodzace pod paragrafy.

  • Baxter FPV
   Baxter FPV 10 miesięcy temu

   Juz od jakiegos czasu staram sie o to zapytac. Nie chodzi tylko o psy czy koty tylko o wszystkie zwierzeta. Kiedy widze zabita przez samochod wiewiorke to tak mysle ze ona tez miala swoje zycie i swiat. Cos bylo dla niej wazne. Biegla przez jezdnie cos zalatwic, miala jakis cel ale smierc pokrzyzowala jej plany. Uwazam ze kazda smierc i kazdy bol jest taki sam .. dla czlowieka , kota , psa czy innego zwierzaka.

  • magnetek
   magnetek 11 miesięcy temu

   Ja coś powiem na ten temat. Czasami mam podobny dar jasnowidzenia jak Pan Jackowski. Dawno temu miałem w swoim gospodarstwie ze 20 parę kotów, które coraz to szybciej się namnażały. Żeby temu zapobiec postanowiłem coś z tym zrobić. Metody medyczne były za drogie dla mnie a na dodatek dzikie koty nie dały się łapać. Postanowiłem je uśpić trucizną na szczury w pokarmie. Kupiłem truciznę ale po przeczytaniu ulotki jak ona działa żal mi się zrobiło robić taką męczarnię kotom. Cóż, lepiej szybko zabić tak jak kurę czy koguta na rosół. Złapałem więc kilka z trudem i tak też zrobiłem. Po paru dniach od tego pojawiły mi się realne sny o kotach. Koty ujawniły mi w nich swoją naturę. Otóż kotami (a pewno także i innymi zwierzętami ) opiekują się ich wyższe dusze (wyższe jaźnie). Te dusze mają podobną naturę do ludzkiej i są do nas nawet bardzo podobne z wyglądu. Jak się im przyjrzałem bliżej to są piękne i inteligentne. Człowiek może się w nich zakochać bo one są przepełnione miłością i emanuje od nich miłość. Po prostu jak ktoś spotkałby taką wyższą duszę kota to chciałby żeby one zawsze z nim pozostały. Człowiek czuje się przy nich szczęśliwy i radosny. No cóż, na Ziemi koty są drapieżnikami, potrafią ugryźć albo podrapać, co niejednokrotnie mi się zdarzyło, ale tam, po drugiej stronie życia, jaźnie kotów są ludzkie, piękne i pełne miłości. Chce się z nimi być na zawsze. Dlatego też kotów staram się nie zabijać. Okazało się, że one same odchodzą jak nie mają miejsca albo jedzenia pod dostatkiem. Pozdrawiam.

  • Ray este
   Ray este 11 miesięcy temu

   Poczytaj, sa ksiazki o duszy zwierzat po polsku, poza tym cala wiedza wedyjska o reinkarnacji, np Bhagavad Gita taka jaka jest. Dusza = świadomość... Pozdrowienia.

 • NIŻARŁAK NIBĘBEN
  NIŻARŁAK NIBĘBEN 11 miesięcy temu

  Pozdrawiam Pana i życzę wytrwałości w świecie internetowych troli

 • 187kamil
  187kamil 11 miesięcy temu

  Pozdrawiam Panie Krzysiu !!!!

 • JohnPolGauka
  JohnPolGauka 11 miesięcy temu

  Słuchanie tego co pan mówi pozwala mi upewniać się, że nie zwariowałem. Nawet nie świadomie czyni pan dobro, będąc przykładem dla ludzi, którzy szukają celu i tej jedynej właściwej drogi w życiu.

 • PATRO RECORDS
  PATRO RECORDS 11 miesięcy temu

  Oglądam wszystkie odcinki w telewizji tagen bardzo ciekawa tematyka. Dziękuje.