wSensie.tv
wSensie.tv
 • 170
 • 2 434 328
 • 4

Wideo

Komentarze • 4

 • Slawomir Biskup
  Slawomir Biskup 3 miesięcy temu

  Polska konserwatywno-katolicka już wyczerpała pokłady nadzieji na zmianę codzienności, lekko podchmielona uczuciem zawiedzenia zwiększa siłę umysłu. Z utęsknieniem czeka sztandar w szafie a pod łożem szabla zardzewiała. .......Czeka rodzina cała, nowa inteligencka opoka. W niej nadzieja i Polski chwała.

 • Anna Aniela Flak

  Przepojeni niesamowitą sodomią sodomistyczni liberałowie i lewacy zdolni są z niesamowitą mściwością traktować niepokornych i niepoprawnych polityczni ludzi jedynie jako odpady, a ponieważ ich sumienie pozbawione jest moralnego sumienia człowieka, w związku z czym ze swoimi “ wszechmocnymi ” elitami na siłę wprowadzają nowoczesną sodomię, w której to prym wiedzie genderyzm, przemysł aborcyjny, in vitro, związki partnerskie czy też małżeństwa tej samej płci i inne zwyrodnienia.

 • Jan Nowak
  Jan Nowak 2 lat temu

  "Czy Polska powinna zliberalizować dostęp do broni - debata na żywo w telewizji internetowej wSensie.tv." - skład dyskutantów pozostaje w niezgodzie z postawionym w tytule pytaniem. Żadna z zaproszonych osób nie jest zwolennikiem liberalizacji dostępu do broni. W tym gronie brakuje przedstawicieli środowisk, które rzeczywiście zgłaszają postulat liberalizacji dostępu do broni tj. np. Przezesa Fundacji Ad Arma pana Jacka Hogi. Panowie Jarosław Lewandowski Ruch Obywatelski Miłośników Broni oraz Marek Jakubiak Klub Poselski Kukiz’15 reprezentują środowiska postulujące racjonalizację dostępu do broni a nie liberalizację.

  • Andrzej Turczyn
   Andrzej Turczyn 2 lat temu

   Ta teza jest fałszywa. W Polsce od 2011 roku mamy liberalizację dostępu do broni palnej. Z powodu wysiłków Jarosław Lewandowskiego. Wówczas nikt nie słyszał o fundacji Ad Arma, bo jej jeszcze nie było, a Jarosław Lewandowski już działał na rzecz liberalizacji. To po pierwsze. Po drugie liberalizacja made in fundacja Ad Arma jest dzisiaj w Polsce nieakceptowalna. O broni palnej rozpoczęła się poważna i szeroka dyskusja, bo wyeliminowaliśmy z obiegu pojęcie powszechnego dostępu do broni palnej.

 • Kokomir Putin
  Kokomir Putin 2 lat temu

  Osobista prosba ode mnie o zaprzestanie upubliczniania politykow z partii Nowoczesna.pl i PO na tym kanale. I tak prawie nikt nie chce ich sluchac, pod kazda wstawka leca negatywne oceny, a mnie w**rwia jak ich widze w publikacjach z subskrypcji.