Kanał Sportowy
Kanał Sportowy
 • 31
 • 6 474 802

Wideo

CZY PZPN URATUJE POLSKĄ PIŁKĘ? HEJT PARK #9 - SMOKOWSKI I PODOLIŃSKI
wyświetleń 111KDzień temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Tomasz #Smokowski i Michał #Pol zapraszają na specjalny program dotyczący pomocy od PZPN dla polskich klubów. Z kolei gościem programu #HejtPark był Robert Podoliński.
STANOWISKO #2 - EKSTRAKLASA GRANA W IZOLACJI? DLACZEGO TO SIĘ NIE ZDARZY?
wyświetleń 44KDzień temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Czas na #Stanowisko! W drugim odcinku swojego vloga Krzysztof #Stanowski analizuje pomysł właściciela Rakowa Częstochowa, aby PKO #Ekstraklasa grała w izolacji. Dlaczego to się nie wydarzy?
HEJT PARK #8 - KAWULSKI I BOREK ODPOWIADAJĄ NA TELEFONY!
wyświetleń 179K2 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Zapraszamy na #HejtPark - na telefony od widzów Kanału Sportowego i słuchaczy WeszłoFM odpowiadali Mateusz #Borek i Maciej #Kawulski.
HEJT PARK #7 - STANOWSKI WSPOMINA ZARZECZNEGO
wyświetleń 204K3 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Zapraszamy na specjalne wydanie programu #HejtPark, w którym Krzysztof #Stanowski wspominał Pawła Zarzecznego.
HEJT PARK #6 - EDWARD DURDA I MICHAŁ POL ODPOWIADAJĄ NA TELEFONY
wyświetleń 166K4 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY #HejtPark - Edward #Durda i Michał #Pol odpowiadali na telefony od widzów Kanału Sportowego i słuchaczy WeszłoFM.
MISJA FUTBOL - DOGRYWKA - KTÓRY Z MŁODYCH PIŁKARZY POJEDZIE NA EURO?
wyświetleń 98K6 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Mateusz #Borek, Dariusz #Szpakowski, Marek Saganowski i Jakub Wawrzyniak podczas dogrywki programu #MisjaFutbol dyskutują o tym, który z młodych piłkarzy ma szansę wyjazdu na EURO w 2021 roku.
MISJA FUTBOL - BOREK, SZPAKOWSKI, WAWRZYNIAK I SAGANOWSKI O PIŁCE PODCZAS KRYZYSU
wyświetleń 193K6 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY #MisjaFutbol - Mateusz #Borek, Dariusz #Szpakowski, Jakub Wawrzyniak i Marek Saganowski rozmawiają o wpływie pandemii na obecną sytuację w piłce nożnej.
HEJT PARK #5 -JAROSŁAW KRÓLEWSKI I MICHAŁ POL
wyświetleń 201K8 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Czas na #HejtPark - współwłaściciel Wisły Kraków Jarosław #Królewski i Michał #Pol będą odpowiadali na pytania od widzów Kanału Sportowego i słuchaczy Weszło FM
STANOWISKO #1 - ILE STRACĄ NAJWIĘKSZE KLUBY?
wyświetleń 93K8 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Czas na #Stanowisko! W pierwszym odcinku swojego vloga Krzysztof #Stanowski analizuje potencjalne straty największych klubów piłkarskich z powodu obecnego kryzysu.
HEJT PARK #4 - MATEUSZ BOREK - Q&A Z WIDZAMI
wyświetleń 381K9 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY #HejtPark - Mateusz #Borek odpowiadał na telefony od widzów #KanałSportowy i słuchaczy WeszłoFM.
HEJT PARK #3 - STANOWSKI I MICHAŁ ŻEWŁAKOW - ANEGDOTY I TELEFONY OD WIDZÓW
wyświetleń 217K10 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Czas na #HejtPark! Na telefony od widzów Kanału Sportowego i słuchaczy WeszłoFM odpowiadali Krzysztof #Stanowski i Michał #Żewłakow.
EURO PRZEŁOŻONE NA 2021 ROK! FUTBOL CZEKA REWOLUCJA
wyświetleń 248K11 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY #UEFA ogłosiła nowe daty #EURO, Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Zapraszamy na specjalny live w którym Mateusz Borek, Michał Pol i Krzysztof Stanowski będą rozmawiać o tym, co czeka #futbol w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Telefonicznymi gośćmi programu będą m.in: ✅prezes PZPN Zbigniew Boniek ✅sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki ✅...
BARTOSZ BERESZYŃSKI O KWARANTANNIE [MISJA FUTBOL]
wyświetleń 59K12 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Piłkarz Sampdorii Genua i reprezentacji Polski Bartosz #Bereszyński opowiedział jak wygląda jego kwarantanna. Z zawodnikiem podczas programu #MisjaFutbol rozmawiał Mateusz #Borek.
MISJA FUTBOL - DOGRYWKA - JAKIE STRATY FINANSOWE PONIESIE EUROPEJSKA PIŁKA?
wyświetleń 127K13 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY W dogrywce programu #MisjaFutbol Mateusz #Borek, Roman #Kołtoń, Dariusz Szpakowski i Robert Podoliński rozmawiali o stratach finansowych spowodowanych pandemią.
MISJA FUTBOL- PIŁKA NOŻNA W CZASACH PANDEMII
wyświetleń 232K13 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY #MisjaFutbol - Mateusz #Borek, Roman #Kołtoń, Dariusz Szpakowski i Robert Podoliński rozmawiają o tym jak mogą wyglądać rozgrywki w Europie w cieniu pandemii. Jaką decyzje powinna podjąć UEFA w sprawie dokończenia walki w europejskich pucharach? Kiedy zostaną rozegrane mecze EURO 2020? Zapraszamy!
KONIEC GRY W EUROPIE! LIGI ZAWIESZONE!
wyświetleń 256K15 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Mateusz #Borek, Michał #Pol, Krzysztof #Stanowski i prezes Ekstraklasy SA Marcin Animucki i komentują zawieszenie rozgrywek w Polsce i Europie. Gośćmi byli: ➡️ Piotr Obidzinski - prezes Wisły Kraków ➡️Zbigniew Boniek - prezes PZPN ➡️Aleksandar Vuković - trener Legii Warszawa ➡️Michał Probierz - trener i wiceprezes Cracovii ➡️Michał...
HEJT PARK #2 - KOWAL I STANOWSKI
wyświetleń 324K16 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Kanał Sportowy zaprasza na wieczór specjalny! Mateusz #Borek wraz z Łukaszem Wachowskim z PZPN i Wojciechem Pielą z Weszło rozmawiali o przyszłości futbolu w czasach pandemii. Z kolei Krzysztof #Stanowski i Wojciech #Kowalczyk odpowiadali na telefony od widzów i słuchaczy WeszłoFM podczas kolejnego odcinka programu #HejtPark.
SZOK NA ANFIELD! LIVERPOOL ODPADŁ Z LM! SIMEONE OGRAŁ KLOPPA!
wyświetleń 149K17 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Czas na Najlepszą Ligę Świata! Michał #Pol, Maciej Kędziorek i Wojciech Kowalczyk analizują rewanżowe mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów #Liverpool - #Atletico 2:3, PSG - Borussia 2:0, Valencia - Atalanta 3:4 oraz Lipsk - Tottenham 3:0! Zapraszamy!
SMOKOWSKI I JEGO NAJBARDZIEJ NIETYPOWE DZIESIĄTKI W HISTORII FUTBOLU
wyświetleń 79K17 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔 : bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Tomasz #Smokowski zaprasza na #TOP10! Dziś porozmawiamy o najbardziej nietypowych piłkarzach w historii futbolu, który grali z "dychą" na koszulce.
KORONAWIRUS ATAKUJE POLSKĄ PIŁKĘ! CO Z EKSTRAKLASĄ I MECZAMI KADRY?
wyświetleń 156K19 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Krzysztof #Stanowski i Michał #Pol zapraszają na specjalny LIVE podczas, którego dzwonili i pytali o to, czy rozgrywki Ekstraklasy mogą zostać przerwane z powodu Koronawirusa, a także jakie jest prawdopodobieństwo, że poznamy mistrza Polski po 30. kolejce. Ponadto: Co z marcowymi meczami reprezentacji Polski z Finlandią i Ukrainą? ...
MISJA FUTBOL - Piast ograł Legię, nowy trener w Koronie, czas rewanżów w LM
wyświetleń 305K20 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY #MisjaFutbol - Mateusz #Borek, Tomasz #Smokowski, Dariusz Szpakowski oraz gość specjalny Michał Żewłakow omawiają najważniejsze wydarzenia ostatnich dni na piłkarskich boiskach! Liderzy piłkarskiej opinii porozmawiają o ostatnich wydarzeniach w PKO Ekstraklasie, rewanżowych meczach 1/8 finału Ligi Mistrzów, a także połączą się z Ka...
WASZ KANAŁ SPORTOWY - Q&A Z MICHAŁEM POLEM
wyświetleń 128K21 dzień temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY To jest Wasz #KanałSportowy! Zapraszamy na Q&A z Michałem Polem!
SMOKOWSKI SPRAWDZA #1 - BRAZYLIJSKA POGOŃ SZCZECIN
wyświetleń 90K22 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Tomasz #Smokowski zaprasza na cykl "Mówię - sprawdzam", w którym weryfikuje słowa ludzi polskiego futbolu po latach. W dzisiejszym vlogu przypominamy brazylijską #Pogoń #Szczecin z czasów Antoniego Ptaka.
HEJT PARK #1 - BOREK I STANOWSKI - Q&A Z WIDZAMI
wyświetleń 373K23 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Krzysztof #Stanowski i Mateusz #Borek zapraszają na #HejtPark!
LIGAPL CHALLENGE - TRAŁKA ZGADUJE, WAWRZYNIAK I ŻEWŁAKOW PODPOWIADAJĄ!
wyświetleń 77K24 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Magazyn LigaPL wkrótce zawita na #KanałSportowy! Nasi eksperci Łukasz #Trałka, Jakub #Wawrzyniak i Michał #Żewłakow już ćwiczą przed pierwszym odcinkiem programu! Zobaczcie kulisy!
BOREK, SMOKOWSKI I POL PO LOSOWANIU LIGI NARODÓW
wyświetleń 138K25 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔: bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Mateusz #Borek, Tomasz #Smokowski i Michał #Pol komentują losowanie Ligi Narodów. Polska zmierzy się z Holandią, Włochami oraz Bośnią!
SMOKOWSKI I JEGO TOP 10 DZIWNYCH TRANSFERÓW BARCELONY
wyświetleń 170K25 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔 : bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Tomasz #Smokowski zaprasza na #TOP10! Który transfer #FCBarcelona był najdziwniejszy?
Misja Futbol - El Clasico dla Realu, Legia - Cracovia 2:1 w meczu na szczycie!
wyświetleń 335K27 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔 : bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY #MisjaFutbol wraca w nowej odsłonie! Tomasz #Smokowski, Mateusz #Borek, Dariusz Szpakowski oraz gość specjalny Marek Koźmiński omawiają najważniejsze wydarzenia ostatnich dni na piłkarskich boiskach! W programie: Real Madryt - FC Barcelona 2:0! Vinicius bohaterem El Clasico! Ponadto: Legia pokonała Cracovię 2:1 w hicie PKO Ekstrak...
KANAŁ SPORTOWY ODKRYWA KARTY!
wyświetleń 277K29 dni temu
🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔 : bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY Mateusz #Borek, Michał #Pol, Tomasz #Smokowski i Krzysztof Stanowski rozmawiają o programach, które pojawią się na Kanale Sportowym w najbliższym czasie!
ANEGDOTY I WSPOMNIENIA - ZDRADZAMY KULISY KADRY JANUSZA WÓJCIKA!
wyświetleń 147K3 miesięcy temu
#Anegdoty jakich nigdzie nie znajdziecie! Były kucharz reprezentacji polski Robert Sowa zdradza #kulisy kadry Janusza Wójcika i nie tylko! Swoje #wspomnienia dorzucili też Mateusz Borek, @Polsport - Michał Pol , Tomasz Smokowski i Krzysztof Stanowski! Subskrybujcie i komentujcie: 🔴 bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY
HITOWE ANEGDOTY! BOREK, DURDA, SMOKOWSKI, POL I STANOWSKI SHOW!
wyświetleń 410K3 miesięcy temu
Kochani co to był za live! Mateusz #Borek, Edward #Durda, Tomasz #Smokowski, @Polsport - Michał Pol oraz Krzysztof Stanowski zasypali nas anegdotami podczas zbiórki donejtów na cele charytatywne! ✅ Link do donejtów: bit.ly/DonejtyCharytatywne ✔️Linki do zbiórek charytatywnych: www.siepomaga.pl/marcel-zarzecki www.siepomaga.pl/tymek-jankowski www.siepomaga.pl/wojtus-sobczyk
KANAŁ SPORTOWY - STARTUJEMY JUŻ WKRÓTCE!
wyświetleń 177K3 miesięcy temu
#KanałSportowy startuje już wkrótce! Będzie się działo! 🔔 SUBSKRYBUJ I ZAZNACZ DZWONEK🔔 : bit.ly/SUBSKRYBUJKanalSPORTOWY

Komentarze

 • Konoko85nisko
  Konoko85nisko 3 minut temu

  u mnie stano 50/50, niestety nie lubie sympatykow pisu

 • ZIP_ERA 1947
  ZIP_ERA 1947 4 minut temu

  Panowie i Panie dawajcie suba jak to mozliwe ze kanal ma dopiero 153 tys.. dawac dawac :)

 • yamaha sound
  yamaha sound 8 minut temu

  Proponuję Najmana

 • Profesor Nesor
  Profesor Nesor 8 minut temu

  STAN MÓJ BOŻE TO CO TY TUTAJ ZROBIŁEŚ PRZEZ TE PARE GODZIN TO JA NIE WIEM KURDE ŁZA SIĘ KRĘCI Dziękuje

 • L N
  L N 10 minut temu

  Róbcie jakieś szoty z tego, bo nie chce mi się 3 godzin oglądać, żeby dwa-trzy dobre pytania usłyszeć.

 • Takito Rzu
  Takito Rzu 13 minut temu

  ja pierdykam ale sie Majdan zapuscil...

 • Krystian Kaszubowski
  Krystian Kaszubowski 15 minut temu

  Ten kanał ledwie co się rozkręcił a już jest legendarny :D

 • ROBERT GULE
  ROBERT GULE 21 minuta temu

  Można numer do tego typa od 10 pytań? Mam pytanie.

 • Darwin Watterson
  Darwin Watterson 22 minut temu

  Jak najwięcej Pana Borka.

 • Jakub Kamiński
  Jakub Kamiński 24 minut temu

  Mati wszystkich zna 20 lat😃

 • starczek
  starczek 30 minut temu

  Genialny matriał! Stan w topowej formie - na luzie i w punkt. Dobra (bardzo dobra nawet) robota.

 • MrRonoaro
  MrRonoaro 32 minut temu

  ECB Escola Varsavia to nie jest podmiot pożytku publicznego, więc Pan Wilczyński, albo szuka naiwnych albo najzwyczajniej w świeci kłamie.

 • Adrian Ek
  Adrian Ek 42 minut temu

  To byłby dopiero odcinek, powrót legendarnego duetu - SMOKOWSKI I TWAROWSKI W HEJT PARKU !! Czekamy ;) PS. Panowie, Dzięki za Kanał Sportowy. Zdecydowanie jest to Najlepsza Telewizja w Internetach !

 • Riczi 2nd Off
  Riczi 2nd Off 42 minut temu

  Taki mega materiał fajny gosc programu, prowadzacy klasa fajne temamty a i tak znalazlo sie 222 ku**w... co za ludzie...

 • Patryk
  Patryk 44 minut temu

  Szczerze to Bońka nie da się słuchać, pierdoli takie kocopoły, że głowa boli. Jeszcze co dwa słowa jego "umówmy się", tragedia.

 • pizama69
  pizama69 Godzinę temu

  Świetny poziom Hejt parku, nawet dzwoniący tym razem dali radę.

 • Pawel Pietrzak
  Pawel Pietrzak Godzinę temu

  Jestem abonentem Canal plus ale Ligi plus extra nie oglądam. Nuda, nuda.,nuda!!! Za czasów pary Smoka i Twara czekałem na nią cały tydzień.

 • dragon3621
  dragon3621 Godzinę temu

  Jak to jest że wszystko zamknięte a fame mma na być?

 • Piotr Pełka
  Piotr Pełka Godzinę temu

  90% budżetu to opłata za udział w 4 lidze? Rzeczywiście PZPN jest super...

 • Przemo Adamczyk
  Przemo Adamczyk Godzinę temu

  Futbol = pieniążki a pieniążki= futbol więc wszytko się zgadza . Do tego trochę statystyk i rzeczowy prowadzący i mamy przepis na sukces i dobrze się to ogląda , slucha i analizuje . Pozdrawiam

 • Kuba zKuby
  Kuba zKuby Godzinę temu

  Pan Bob pozytywnie 🤪. W etoto trochę słabiej ale tutaj na żywo już ok.

 • Piotr Spychała
  Piotr Spychała 2 godzin temu

  TV byłoby totalnie naiwne aby wyplacic klubom cokolwiek!!! Nie grają nie zarabiaja proste. Polska firma np. Sprzedajaca obuwie... Gdy nie pracuje nie sprzedaje nie zarabia.... Przepraszam kluby to jakis wyjątek??? Przetrwają tylko najbardziej obrotni i oszczędni przed koronawirusem a teraz prosze nie płakać piłka nozna to taki biznes jak kazdy inny. Nie moze byc znow.... Swketych Krów. Pozdrawiam serdecznie Piotr.

 • danielz2104
  danielz2104 2 godzin temu

  Świetnie się to oglądało!

 • kicia misia
  kicia misia 2 godzin temu

  W miniaturce Smokowski wygląda niczym Tom Cruise

 • Michal Bialy
  Michal Bialy 2 godzin temu

  Obrot bezgotowkowy to czyste niewolnictwo

 • Nicolasuj
  Nicolasuj 2 godzin temu

  500setny materiał o tym samym, ale *ebać, skomentuję. 1. Przecież w interesie klubów jest gra, bo nie dostaną kasy od TV i sponsorów. 50% cut i pomoc z pzpn chyba nie wystarczy, hm? 2. Jestem FANATYKIEM grania przy pustych trybunach, ale nie pozwalają na to dodatkowo przepisy o stanie epidemii, że tam początkowo zgromadzenia do 50 os, a potem do 2 x d i wgl. Jak to zniosą, to od razu grać! ; )

 • Piotr Pełka
  Piotr Pełka 2 godzin temu

  Kryzys pokazuje że rynek jest chory...nie mówię tylko o piłce

 • Jan Marzecki
  Jan Marzecki 2 godzin temu

  "W polskiej piłce chodzi o święty spokój" Chyba najlepsze zdanie podsumowójące polska piłkę 😅 Czekam na następny odcinek, bo naprawdę super się słucha Stana 💪⚽

 • Michał Ziołkowski
  Michał Ziołkowski 2 godzin temu

  Bardzo mi się to podoba takie z humorem! Brawo Stan !

 • Kuba Giwojno
  Kuba Giwojno 2 godzin temu

  Jeśli to prawda że za tydzień Quebo wpadnie będzie ogień 💪😀🔥

 • czeski wiking
  czeski wiking 2 godzin temu

  Pan Prezes Zibi to jest gość!! ,, Trump polskiej piłki ''

 • Maciej Wardak
  Maciej Wardak 3 godzin temu

  Mati kiedy Mirek Okninski u CB

 • Artur Wiśniewski
  Artur Wiśniewski 3 godzin temu

  Smoku 🐲 ja jestem z Bydgoszczy i znam Rykowskiego, a jeszcze lepiej jego kamerzystę 👍 chciałbyś jego autograf ? 🔥🔥🔥

 • Michał Kamieński
  Michał Kamieński 3 godzin temu

  Jestem uczulony na Pana Pola, nie da sie go słuchać😐

 • Mirkos x
  Mirkos x 3 godzin temu

  niech utrzymaja sie najsilniejsi najlepiej zarzadzani,moze wkonu jest czas na wyczyszczenie polskiej pilki z sztucznie utrzymywanych klobow a zostana same wrtosciowe i prespektywiczne kluby.MOZE zamiast 18 zostanie 12 mocnch drozyn z kasa i planem co dalej.

 • Grzegorz Grabowy
  Grzegorz Grabowy 3 godzin temu

  Smoku daj namiary na tą koszule 😃

 • pch n
  pch n 3 godzin temu

  Propozycje osób do hejtparku: Marcin rozalski, Artur szpilka, Marcin Gortat, Artur Jędrzejczyk, Andrzej twarowski,

 • Przemysław Końpa
  Przemysław Końpa 3 godzin temu

  Probierz na prezesa PZPN

 • Mikołaj
  Mikołaj 3 godzin temu

  Michał bardzo dobrze wygląda w roli moderatora z dystansem do siebie i innych, przydałby mu się własny program - tak, płaczę za Misją Futbol choć panowie godnie go zastępują. Mam natomiast wrażenie że w programowej walce kogutów za często nie jest dopuszczany do głosu, mejweni muszą się dotrzeć. Może to fakt że prawie ciągle panowie są w kadrze, trudniej coś pokazać nieAuważone?

 • x x
  x x 3 godzin temu

  Robert Podoliński to naprawdę mistrz merytoryki i znawca futbolu. Zapraszajcie go częściej!

 • Dobre Flow
  Dobre Flow 3 godzin temu

  Zbigniew Boniek chciał powiedzieć "spekulant" :)

 • Jan Sadaj
  Jan Sadaj 3 godzin temu

  Krótko, konkretnie i na temat. Świetny program.

 • Artur Wiśniewski
  Artur Wiśniewski 3 godzin temu

  Najlepszy program w Polsce!! Roman Kołtoń już znokautowany, nie ma więcej niż 10 tys. wyświetleń/odcinek. Ćwiąkała też się znudził. Jednak to prawda, że duży może więcej i zjada tych naturszczyków. Powodzenia na następne ciężkie tygodnie bez sportu 💪💪💪

  • ・ゴツプシエメック
   ・ゴツプシエメック Godzinę temu

   @Artur Wiśniewski zgadzam się. Ćwiąkała jest świetnie zorientowany, no ale jeszcze trzeba mieć tę łatwość dzielenia się wiedzą, wzbudzając zainteresowanie słuchacza na odpowiednim poziomie.

  • Artur Wiśniewski
   Artur Wiśniewski 2 godzin temu

   Ćwiąkała jest w porządku, ale nie ma charyzmy. Jest dobry jako gość, ale nie jako prowadzący. Wiedzę ma, ale żeby zdobyć publiczność musi być show 💪

  • Devek v
   Devek v 3 godzin temu

   Cwiakała się znudził? Do Pana Tomasza wchodzi się żeby dowiedzieć się czegoś konkretnego o piłce

 • dawaj odcinek kurwo
  dawaj odcinek kurwo 3 godzin temu

  Drągowski >>>>> Grabara

 • Marcin Hihiu
  Marcin Hihiu 4 godzin temu

  kozak

 • Zibi Majdak
  Zibi Majdak 4 godzin temu

  Kawul spoko gość !

 • Pan Cyga
  Pan Cyga 4 godzin temu

  4KG PILKA - EKSPERT.

 • baronimo87
  baronimo87 4 godzin temu

  Boniek zaskoczył z tą piłką

 • daniulani
  daniulani 4 godzin temu

  Podolińskiego, to powinnyście zapraszać częściej do Kanału. Fajnie się go słucha, mówi z sensem i nie gwiazdorzy. Pozdro !

 • Mike Guymon
  Mike Guymon 4 godzin temu

  A kiedy Przemysław Garncarczyk na kanale?

 • Tomasz Jochymczak
  Tomasz Jochymczak 4 godzin temu

  Idealna forma, idealna długosc, z humorem, na luzie, ale i konkretnie! Brawo Stano

 • MICHU MICH
  MICHU MICH 5 godzin temu

  1:10:30 1:13:10 wraca z misji rozjebany jak ropucha 1:13:35 zawieszkaxd HAHAAH na dziczka wyszedł niema chuja xd

 • bimmer
  bimmer 5 godzin temu

  1:47 co za pato gimbus?

 • Nameq
  Nameq 6 godzin temu

  Tomek Ćwiąkała albo Bogusław Leśnodorski od strony prawnej aby pokazał jak to widzi 😉

 • Roman Salamon
  Roman Salamon 6 godzin temu

  Nie czaję co Piotrowski ma do Jana albo Onufrego, chyba coś się pomieszało ;)

 • davidtsw
  davidtsw 6 godzin temu

  4kg pilka xD Padlem.

 • Fabioo Fabianoo
  Fabioo Fabianoo 6 godzin temu

  Rezonans Schumana Jak każdy inny wirus, COVIF-19 ma niską wibrację ze strukturą zamkniętą w obwodzie elektromagnetycznym, z częstotliwością rezonansową ok. 5,5Hz-14,5Hz. W wyższych zakresach nie jest aktywny i począwszy od zakresu 25,5Hz i wyższego, wirus ginie. Dla osób, które żyją na wysokich wibracjach nie jest już groźny w ostrych infekcjach dróg oddechowych, ponieważ ciało człowieka zdrowego „wibruje” w wyższych zakresach. Tylko czasami z różnych powodów spada na niższe wibracje. Powodem mogą być róźne zaburzenia bilansu energetycznego: zmęczenie, wyczerpanie emocjonalne, hipotermia, chroniczne choroby, napięcie nerwowe, Wirus poza ciałem nie jest odporny. Średnia częstotliwość rezonansowa Ziemi obecnie wynosi 27,4 Hz i dlatego byłaby destrukcyjna dla wirusa, ale są miejsca w których ta częstotliwość obniża się, to znaczy w obszarach geopatycznych stworzonych naturalnie lub sztuczn! ie. W szpitalach Więzieniach, Liniach elektrycznych W metrze i elektrycznych pojazdach publicznych, W centrach handlowych, W biurach, Barach i pijalniach, gdzie wibracje spadają poniżej 20Hz. Dla osób o niższych częstotliwościach wirus jest groźny. Niskie wibracje mają: Ból- 0,1 - 2Hz Strach -0,2-2,2Hz Uraza - 0,6-3,3Hz Rozdrażnienie - 0,9-3,8Hz Zaburzenia - 0,6-1,9Hz Gorący temperament -0,9Hz Wybuch furii -0,5Hz Złość - 1,4Hz Duma - 0,8Hz Megalomania - 3,1Hz Porzucenie - 1,5Hz Uczucie wyższości -1,9Hz Litość -3Hz ALE: Hojność -95Hz Dziękowanie -45Hz Wdzięczność (z serca) -powyżej 150Hz Poczucie jedności z innymi osobami -144Hz Współczucie od 150Hz Miłość , jedynie rozumiana - 50Hz Miłość odczuwana - powyżej 150Hz Bezwarunkowa, uniwersalna miłość od 205Hz i powyżej. Przez tysiące lat częstotliwość naszej planety była na poziomi! e 7,6Hz ale od roku 1995 zaczęła gwałtownie rosnąć aż do! chwili obecnej - 27,4Hz. Osoba, która nie podnosi swoich wibracji, opuści Ziemię w ten czy inny sposób i wysokie stanowiska czy majątek nie pomogą jej. Tak więc nie możemy bać się!!! Jakiekolwiek negatywne emocje zamykają dostęp do czystej świadomości.

 • Andrzej Szymanski
  Andrzej Szymanski 6 godzin temu

  Ja pier... Ile będę słuchał ze grube misie będą musieli posprzedawać zabawki z garażu typu Ferrari czy inne i jeździć jak pospulstwo mercedesami? Co za ciołki, jak są ci zawodnicy tacy zajebisci to dadzą sobie radę a jak jesteś przeceniony przepłacony to robisz w spodnie.

 • Andrzej Szymanski
  Andrzej Szymanski 7 godzin temu

  :))) ale was Boniek poskładał z tą piłką

  • Norbert Ornowski
   Norbert Ornowski 6 godzin temu

   Zapytaj zawodowych piłkarzy, pewnie co drugi nie ma pojęcia. :)

 • Hans Maikowsky
  Hans Maikowsky 7 godzin temu

  Stano i Mati ciągną ten projekt jak na razie. Pol i Smoku by wszystkich zagłaskali na śmierć.

 • buzdygan3000
  buzdygan3000 7 godzin temu

  Ranfandynki będziecie rozdawać? ;)

 • Jaro B
  Jaro B 7 godzin temu

  Stanowski może zrobisz stanowisko o rym jak rząd nas oszukuje i oklamuje, manipulując faktami o koronowirusie i obecnej sytuacji. Może o tym jak na TVPropagande wydał 2 miliardy okradając nas wszystkich a napychachając kieszenie PISdusiom pracownikom tej psełdotelewizji.

 • Slavco
  Slavco 7 godzin temu

  Wedlug przykazania z konca - swietna robota, swietny kanal, bardzo dobre 4 godziny. Pozdrowienia z Edynburga, od 27 latka ktory na Pawła tekstach, felietonach i filmach lezal na podlodze ze smiechu a 5 minut pozniej byl w glebszej refleksji. A i plakalem razem z nim jak sie wzruszal wygrana z Niemcami. Pozdrawiam

 • Jaro B
  Jaro B 7 godzin temu

  Co ten cwaniakowaty Boniek pieprzy. jego już dawno nie będzie a mój kochany kanał sportowy będzie bo jest najlepszy.

 • Stek Ze Szczura
  Stek Ze Szczura 7 godzin temu

  Jeszce raz wielkie dzieki za program rocznicowy .Jesli Pawel patrzy na Was z gory to na pewno Wam kibicuje.

 • Jaro B
  Jaro B 7 godzin temu

  Fajnie ze w komplecie 3+1, dlaczego tak, dlatego ze Stanowski od trójki to trzy półki niżej. Za dzisiaj dzwon i łapa górę. Dzięki.

 • sevvek
  sevvek 8 godzin temu

  Panowie prowadzący...ja rozxumiem, że część z Was jeszcze nie do końca rozumie YT ale apeluje do przypominania o LIKE/sub. Na tą chwilę 172k wyświetleń...11k like Ludziki...lajkucie to co ogądacie, to na prawdę ponmaga w rozwoju kanału!

 • Valerie Kopcewicz
  Valerie Kopcewicz 8 godzin temu

  Pan Wilczynski,wlasciciel akademi Escola Varsovia,jak mowi prywatna firma/duze przedsiebiorstwo pilkarskie,zatrudnia 80 osob,1200 dzieci/mlodzierzy,podobnych akademi,tych wiekszych jest 10 czy wiecej w PL,plus dziesiatki mniejszych akademi takze prywatnych,czyli widac w Polsce sa szkolone tysiace dzieciakow w roznym wieku,pieknie, 2 kwestie,to prywatne firmy !!!,jest wlasciciel,zarzadzaja biznesem,ich dzialka jak zarabiaja,skad czerpia fundusze itd.....PRYWATNA FIRMA,o czym mowa,jaka pomoc z zewnatrz ? Dwa skoro tysiace dzieci i mlodzierzy jest szkolonej....gdzie oni sa ?,jesli akademie maja tak dobrych trenerow,polska pilka klubowa powinna byc potega,akademie nie dzialaja przeciez od wczoraj ! Znowu jakas polska paranoja,sytuacja z kosmosu.....PL....2020,powodzenia.....

  • Marcin Furmanczyk
   Marcin Furmanczyk 2 godzin temu

   Słuchaj, komentujesz wypowiedzi ludzi wykształconych, często eurydutow. Ekspertów w swojej dziedzinie. Masz natomiast wiedzę zerową na jakiekolwiek temat. Walisz byki ortograficzne i stylistyczne na poziomie pierwszej klasy szkoły podstawowej. Weź nic nie mów. Gdyby głupi wiedział, że jest głupi to mądrym bybyl.

 • Krakajta
  Krakajta 8 godzin temu

  Naprawdę dobrze Cie posłuchać, podoba mi sie ze masz charakter. Jesli mial bym cos skrytykować to obejrzalem pierwszy hejtpark z Kawulskim i tam kończąc rozmowe ze sluchaczem stajesz sie obojętny dla osoby z którą rozmawiałeś, jeszcze ktos nie skonczyl to ty już konczyles.. tutaj jesteś mocno wylewny i to sie ceni i zupełnie inne podejscie.. coz kazdy ma swe gorsze dni tak to przyjmuję.. jeden z nsjlepszych spotkań z Toba

 • Ivan Yonshevsky
  Ivan Yonshevsky 8 godzin temu

  Boniek dał Polowi prztyczka w nos xD

 • Voytec The Don
  Voytec The Don 8 godzin temu

  Powiem jedno, przez Dziurowicza, Listkiewicza i Lato dozylem czasow gdzie PZPN jest naprawde zdrowym organizmem. Takie troche malo znaczace moze, ale jako kibic od 30 lat, czuje taka wewnetrzna dume jak to wszystko jest ograniane ze strony PZPNu. A pan Zbyszek to jest ten pan ktory chyba powinien byc na tym miejscu juz na zawsze.

  • L N
   L N 13 minut temu

   Jak Boniek odejdzie i jego następca zacznie wojować to się dopiero ludzie obudzą.

  • freZZchannel
   freZZchannel 41 minuta temu

   dobra dobra już już, na zjeździe się napijesz i ochłoniesz i zagłosujesz jak trzeba :D

 • maciej kaminski
  maciej kaminski 9 godzin temu

  Słuchałem wykładu dr. STANOWSKIEGO.W tym okresie gdzie ludzie na całym świecie umierają i boją się nie tyle co o siebie ale o swoich bliskich .To nie wierze w to co tu słyszałem. JEDNAK INTELIGENCJA NIE IDZIE W PARZE Z WYKSZTAŁCENIEM.

 • Maciej Maciej
  Maciej Maciej 9 godzin temu

  na wąsa wyskoczył do kibelka

 • Gracekch
  Gracekch 9 godzin temu

  Czekam na Tomasza Włodarczyka lub Tomasza Hajte w hejt parku ;)

  • Kuba zKuby
   Kuba zKuby Godzinę temu

   Pyton się zaszył

  • adach1991
   adach1991 3 godzin temu

   Ale to by było. Wtedy to byłby hejt park nie tylko z nazwy. Żółć by się wylała.

  • Lolą Blą
   Lolą Blą 5 godzin temu

   Lepiej nie bo im zdejmą kanał z jutuba za bluzgi

 • woj ro
  woj ro 9 godzin temu

  Znowu kasa. Moja się nie zgadza a wasza?

 • Kamil Es
  Kamil Es 9 godzin temu

  Borek i Stanowski robia robote... reszta mizeria

 • Tom J
  Tom J 10 godzin temu

  Dzieki za codzienną dawkę sportu, pozdrawiam z Chicago

 • Marcin Wojdak
  Marcin Wojdak 10 godzin temu

  Edward Durda - człowiek, który nie stawia kropki

 • Max Maroko
  Max Maroko 10 godzin temu

  Boras dolewa wody. Pite było 😅

 • Krzysztof Gęsiarz
  Krzysztof Gęsiarz 10 godzin temu

  Świetny program. Ważny. Uwielbiałem dowcip Pawła. Oj jak On pasowałby do kanału sportowego. Nie wazelinując Stano masz coś w sobie z Pawła..albo inaczej..jest jego duch w tym co robisz..jak piszesz..jak prowadzisz programy. To się czuje.

 • Piotr Spychała
  Piotr Spychała 10 godzin temu

  Od jakiegoś czasu obserwuje rozwoj Kanalu Sportowego oraz Prawdy Futbolu. I KS to jest nokaut w stosunku do PF. Dzis znow suche cyfry PF 7tys a KS 70tys. Wybór miedzy Sztywnym Romanem a Banda Boras Stano Pollu oraz SmoK jest wyjatkowo jasnu i prosty 😁 BraVo Panowie 👍

  • Maciej Żyła
   Maciej Żyła 2 godzin temu

   Wszystko prawda tyle ze Kolton robi sam metoda chalupnicza, a do jego reportazy z cyklu prawda szkplenia to im jeszcze daleko.

  • Pani Danuta
   Pani Danuta 9 godzin temu

   normalne wieksza roznorodnosc. jak pollu sam prowadzi to tez jesylt nuda

 • oranskyyy
  oranskyyy 10 godzin temu

  zajebiście dobrali obiektyw :D Wyszedł ponczek Stano...

 • oranskyyy
  oranskyyy 10 godzin temu

  Najlepsze jest to, że jak jest chwila ciszy to on się dopiero rozkręca. Typowy komentator :D

 • Schumajster
  Schumajster 11 godzin temu

  Dobra robota. I teraz pytanie, jakim cudem klub z polityką finansową jak Wisła Płock gra w ekstraklapie? Kto na to pozwala? Nie masz pieniędzy, to nie wydajesz ponad faktyczny STAN ;p bo zaraz będzie płacz prezesa, że PZPN nie chce im dać licencji, jakieś zbiórki pieniędzy wśród kibiców, na działalność klubu, a tak naprawdę na wypłaty dla zawodników, chory system.

 • Piotr Gremba
  Piotr Gremba 11 godzin temu

  Czy głos operatora to nie słynny Karol z One man show?

 • Reefovsky
  Reefovsky 11 godzin temu

  Mam nadzieję, że Pan Podoliński zawita jeszcze do Hejt Parku, super występ

 • Andrzej Filipek
  Andrzej Filipek 11 godzin temu

  Chcemy Sarare w ksw!

 • Ewelina Kwiatkowska
  Ewelina Kwiatkowska 11 godzin temu

  Merytorycznie, z sensę & na wesoło! Słuchać tych 2 Panów, oby jak najwięcej!

 • Tomi 1312
  Tomi 1312 11 godzin temu

  moja adidas tango 415 g dokładnie

 • Belivax
  Belivax 11 godzin temu

  Piękny program boży, okuratny, sprawiedliwy.

 • Rafał
  Rafał 11 godzin temu

  Albo przeoczyłem albo nie było zapowiadanej rozmowy z Panem Sadczukiem z Górnika Łęczna, można wiedzieć jaki był powód braku połączenia podczas transmisji z Panem prezesem ?

 • Artur
  Artur 11 godzin temu

  Najlepszy kanał na polskim YT o tematyce sportowej. Tak trzymać mordeczki!

 • Mateusz Miszcz
  Mateusz Miszcz 11 godzin temu

  Doskonałe!

 • Artur
  Artur 11 godzin temu

  Stano, Borek, Smokowski, Ćwiąkała > długo nic > Pol >Kołtoń Ps. Nie lubię lania wody.

  • Artur
   Artur 5 godzin temu

   @Pani Danuta no nieźle 😀

  • Pani Danuta
   Pani Danuta 10 godzin temu

   to jest kanal pasjonata dla pasjonatow tutaj mamy przestrzen na analizy. TAK? DOBRZE SLYCHAC? AAA ŻONKA? ŻONKA ŚWIETNIE KOCHAM ŻONKĘ. syn tez jest pasjonatem jeszcze nie chodzi, ale juz kopie pileczkę ja tez tak jak wy jestem pasjonatem subujcie lajkujcie

 • Adam Nowak
  Adam Nowak 11 godzin temu

  Wyszedł rewelacyjny program dzisiaj :)

 • Valerie Kopcewicz
  Valerie Kopcewicz 11 godzin temu

  Polskiej pilki nie ma to iluzja,jaki pakiet pomocy ?....dla kogo...? Kluby to firmy prywatne,zarzadzane dobrze albo zle,nie ma kasy,interes zamykamy,jest wolny rynek,niech kluby same dzialaja,rozmawiaja z pracownikami jak w kazdej innej firmie.Polska paranoja a gdzie jest polska pilka kazdy wie.....nigdzie ! ...10-12 dni jest problem/rozgrywki zawieszone i juz w klubach armagedon,dobre....mocno stoja ...na glinianych nogach !

  • Michał K
   Michał K Godzinę temu

   @Valerie Kopcewicz Aleś Ty zakompleksiony, że, aż dramat, sam jestes biedny i źle zarządzany. Poczytaj jakie problemy społeczne i ekonomiczne mają inne lepiej rozwinięte państwa i jakie kwotowo wdrażają plany pomocowe. Dotyczy to też piłki nożnej.

  • Valerie Kopcewicz
   Valerie Kopcewicz 8 godzin temu

   @Pani Danuta Ostatnie mecze ekstraklasy 11 Marca to raz,dwa firmy,przedsiebiorstwa niektore zbankrutuja te lepiej zarzadzane maja jakis kapital na czarna godzine,polskie kluby ekstraklasy to parodia pilki,wydaja ponad 80-90% budzetu na place zawodnikow,dlugo to nie moze przetrwac nawet bez korony wirusa,widac gdzie jest polska pilka klubowa w Europie.....nigdzie,dno...dna....ale to odzwierciedlenie calej sytuacji w polskiej ekonomi/finansach,biedny,zle zarzadzany kraj !

  • Pani Danuta
   Pani Danuta 9 godzin temu

   Trwa to jednak troche dluzej niz 10 dni. A docelowo ma byc i caly rok. Zbankrutuje nawet wiele firm, ktore przynoszą zysk. Bo kapital zamrozony albo cos